Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 09:56   #31
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

kinkiet, kiedy byłaś w Blackberry ?
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 22:24   #32
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Byłam, byłam. Nie wypowiadam się o sklepach, których nie znam.
Odwiedziłam wiele sklepów, które sa podane w tym wątku.

Chwalisz ten sklep jak byś była właścicielka
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:20   #33
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Byłam, byłam. Nie wypowiadam się o sklepach, których nie znam.
Odwiedziłam wiele sklepów, które sa podane w tym wątku.

Chwalisz ten sklep jak byś była właścicielka

no niestety nie jestem mieszkam w bloku obok i zachodzę co kilka dni, pytam kiedy byłaś, bo ten sklep się ciągle rozwija oni dopiero "rozwijają skrzydła", rozmawiałam z właścicielami i nawet nie ma mowy o tym żeby sklep zniknał nagle jak wiele tego typu sklepów w Lublinie. Pozatym mają bardzo wielu stałych klientów.Sama dostałam kartę stałej klientki Do innych outletów nie chodzę, chodziłam do to nexta, ale tam na sprzedaż wystawiają nawet " obdarte" rzeczy z defektem, pozatym to next to chyba najgorszy pod względem rozmiarówki outlet w naszym mieście- albo maleńkie, albo wielkie rozmiary.

Edytowane przez agnieszka2415
Czas edycji: 2010-06-03 o 18:23
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 18:33   #34
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

bez przesady - ja jakoś zawsze w Next znajduję dużo fajnych ubrań, a rozmiar mam ze środka tabelki. I ciuchy są dobrej jakości, nigdy nie widziałam nic obdartego. Faktycznie Twoje posty brzmią jak reklama, za którą na wizażu się płaci.
Zwłaszcza, że masz 6 postów i wszystkie w tym wątku, zachwalające ten jeden sklep.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:46   #35
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Byłam w maju, jakos tak w drugim tygodniu.

Czasami w outlecie Next zdarzaja sie rzeczy zdewastowane, ale wtedy maja zielona metke z oznaczeniem "defekt" i sa za smieszne pieniadze. Jak ktos chce to kupaje, jak u nie pasuje to nie bierze i tyle. Osobiscie uwazam, ze mozna czasem tam fajne rzeczy wyszperac, a ceny sie wahaja od 35 do 59 zl. Z rozmiarowka to tez prawda, najwiecej jest rzeczy w rozmiarze 40 lub 34, ale to nie znaczy, ze 38/36 nie wystepuje.
w tym na Swietduskiej mozna ladne torebki z aldo wyhaczyc i tez maja karte stalego klienta.

Sadze ze warto sie pochwalic, adresem jakiegos outletu, zamiast go ukrywac przed swiatem. Takie sklepy sie same nie wypromuja, a chyba szkoda by bankrutowaly?
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 19:13   #36
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
bez przesady - ja jakoś zawsze w Next znajduję dużo fajnych ubrań, a rozmiar mam ze środka tabelki. I ciuchy są dobrej jakości, nigdy nie widziałam nic obdartego. Faktycznie Twoje posty brzmią jak reklama, za którą na wizażu się płaci.
Zwłaszcza, że masz 6 postów i wszystkie w tym wątku, zachwalające ten jeden sklep.

jeszcze zależy co dla kogo jest fajne no i co z tego że udzielam się w jednym wątku? Nie tylko ja Kiedyś szukałam opinii innych outletowiczów na temat Blackberry i przez przypadek zupełnie tu trafiłam- google są cudowne
I nie mów że nic "obdartego" nie widziałaś w to next, swego czasu często tam wpadałam, ale dałam sobie spokój, bo kiedy zobaczyłam torebkę z 30 cm rozdarciem za 15 zł- dla mnie spadli do zera zupełnie, pozatym rozmiary głównie typowo z odrzutu, czyli to co w UK nie udało się sprzedać, natomiast różnica polega na tym, że Blackberry ma głównie towar, który nigdy nie wisiał w innym sklepie- nadwyżki produkcyjne z aktualnych kolekcji, oczywiście jakiś procent ich towaru stanowią też końcówki kolekcji, ale one są już mocno przecenione, ceny od 4.99.

Do Scarlet muszę się wybrać, zaglądałam do ich sklepu internetowego i faktycznie fajne mają rzeczy, podobają mi się płaszczyki.

Edytowane przez agnieszka2415
Czas edycji: 2010-06-04 o 19:27
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 10:49   #37
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

A ja tam lubie ToNext, chocby za to ze oferuje odziez z Zary i Breshky, a tych sklepow raczej w Lbn nie zobaczymy predko, o ile wogole.:P
Widuje tam obdarte torebki (zniszczenia dotycza glownie galanteri), ale nie narzekam po prostuje ich nie kupuje. ToNext warto odwiedzic, by ocenic. Ja jestem, jak najbardziej na tak.
Ostatnio tez odwiedzilam outlet na krakowskim przedmiesciu 41, ale nie zaskoczyl mnie pozytywnie: malo towaru, nic lednego (a bylam akurat w dniu dostawy O.O) i wlasciciel jest strasznie upierdliwy;/
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 12:49   #38
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez agnieszka2415 Pokaż wiadomość
jKiedyś szukałam opinii innych outletowiczów na temat Blackberry i przez przypadek zupełnie tu trafiłam- google są cudowne
...
Blackberry ma głównie towar, który nigdy nie wisiał w innym sklepie- nadwyżki produkcyjne z aktualnych kolekcji, oczywiście jakiś procent ich towaru stanowią też końcówki kolekcji, ale one są już mocno przecenione, ceny od 4.99.

.
I tak przez przypadek - wiesz o nich to wszystko? Czy ucinasz sobie pogawędkę z właścicielami, a oni opowiadają Ci skąd mają towar itd? Bo w to drugie nie bardzo wierzę
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:47   #39
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

wiesz chyba właśnie na tym polega idea "przyjaznych sklepów" dla mnie to normalne, że rozmawiam w sklepie z ludźmi o wszystkim i o niczym a tak wogóle to nie mam pojęcia skąd kto bierze towar czy ja coś takiego powiedziałam ? i skąd wniosek że wiem wszystko hehe, jak mieszka się dosłownie kilka kroków od sklepu to po jakimś czasie normalne jest to że tematy do rozmów się " poszerzają" , wiem że Blackberry ma głównie nadwyżki produkcyjne bo to żadna tajemnica, swego czasu nawet wisiała taka informacja na szybie że mają odzież pochodzącą wyłącznie z nadwyżek produkcyjnych.

co do bershki, w blackberry też ją mają, do tego zara od 4,99 i stradivarius.

swoją drogą- przypomniał mi się outlet na ul. Leonarda( chyba)... to jest właśnie outlet, którego NIKOMU nie polecam ! schodkami w dół, jakaś starsza pani w ciemnym niezbyt przewiewnym pomieszczeniu, towaru jak na lekarstwo- dosłownie chyba ze 4 wieszaki i ceny z kosmosu, jak zaszłam tam w ubiegłym roku, sukienki z Sisters Pointa mieli po 190 zł- i to takie typowe " starocie" bardzo końcowe końcówki nie wiem jak oni się utrzymują, ale widzę jeszcze ich tablicę reklamową czasem jak tamtędy przechodzę i zawsze się nad tym zastanawiam
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 12:13   #40
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

o tym outlecie juz wczesniej napisalam, nie wiedzialam tylko ze ta ulica nazywa sie leonarda faktycznie, straszna tandeta. a ten outlet ma juz 2 lata na bank!
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 17:27   #41
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Z outletów polecam to next Często robię w nim zakupy, szczególnie w dniu wymiany towaru. Uszkodzone rzeczy widuję bardzo rzadko. Ostatnio bardzo dużo było ubrań z Bershki, Zary i Stradivariusa. Z rozmiarami nie jest wcale źle, teraz w to next w olimpie ubrania rozwieszone są rozmiarami.

W Blackberry byłam raz i nie polecam specjalnie. Mało towaru, który na pewno nie jest z aktualnych kolekcji Ceny średnie.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 20:28   #42
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
o tym outlecie juz wczesniej napisalam, nie wiedzialam tylko ze ta ulica nazywa sie leonarda faktycznie, straszna tandeta. a ten outlet ma juz 2 lata na bank!
pytanie- jak oni to robią, że jeszcze się utrzymują
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 09:59   #43
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Ja też polecam To Next - na prawdę fajne ciuchy. Wczoraj w Tesco kupiłam bardzo fajny żakiet przypominający frak, jest sporo sukienek, bluzek. Sporo Zary i Mexxa.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 10:08   #44
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Witam Wszystkich.

Zapraszam do nowego outletu MESSI w Lublinie na ulicy Noworybnej 2 (boczna Lubartowskiej-wjazd na Stare Miasto).

Dopiero zaczynamy, więc proszę o wyrozumiałość Wszystkie sugestie mile widziane

W ofercie mamy Mexx'a, Zarę, NUMPHA, Depeche oraz Pastille, Wkrótce będzie Fracomina,Vila,Noa Noa i inne.

Dla Użytkowników forum -10% na dobry początek

Pozdrawiam wszystkie Wizażanki i Wizażystów
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:37   #45
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

O proszę! Coś nowego. Na pewno się wybiorę i ocenie!
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:24   #46
agnieszka2415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

a co tu tak cicho?

Odwiedziłam ostatnio Scarlet i ceny przyprawiły mnie o zawał serca Przecież te ciuchy są kilka razy droższe niż w innych outletach, pewnie ceny ich "wykończyły". Portfelik z Atmosphera przeceniony z 89 na 59 zł

szok, przecież w UK kosztuje taki sam góra 3-4 euro.

Od wczoraj w Blackberry jest całkowita wyprzedaż towaru letniego i "starego", przed nowym sezonem. Kupiłam sobie sukienkę SP za 19 zł i buty za 15 zł a jakaś dziewczyna zwineła mi sprzed nosa cud sukienkę z Nexta
agnieszka2415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 07:16   #47
artczy1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez agnieszka2415 Pokaż wiadomość
Odwiedziłam ostatnio Scarlet i ceny przyprawiły mnie o zawał serca Przecież te ciuchy są kilka razy droższe niż w innych outletach, pewnie ceny ich "wykończyły". Portfelik z Atmosphera przeceniony z 89 na 59 zł

szok, przecież w UK kosztuje taki sam góra 3-4 euro.

Od wczoraj w Blackberry jest całkowita wyprzedaż towaru letniego i "starego", przed nowym sezonem. Kupiłam sobie sukienkę SP za 19 zł i buty za 15 zł a jakaś dziewczyna zwineła mi sprzed nosa cud sukienkę z Nexta
To bardzo dziwne, że właścicielce ktoś zwinął "cud sukienkę" sprzed nosa....
Cały czas inne outlety to złe, bo drogo, albo coś zniszczone, albo brzydki towar, ale w Blackbery wszystko super...

SCARLET rzeczywiście likwiduje sklep, nie wiem skąd znalazłaś taki portfel , ja za swoje River Island u nich płaciłam na ogół tyle, a z tego co widziałam inne kosztują koło 30-40zł, często skórzane. 3 -4 Euro w UK za ten sam portfel?? jakoś nie sądzę, żeby ta cena dotyczyła tego samego portfela. Oni tam w UK to czasem funtów nie mają?

Szkoda mi że go zamykają, bo nigdzie w Lublinie nie można kupić torebek od RI. Na pocieszenie robią wyprzedaż ubrań i butów za 50% ceny z metki co sprawia, że ceny są naprawdę okazyjne. A tak, żeby ktoś niepotrzebnie tam zachodził to zamykają ostatniego sierpnia.
artczy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 12:31   #48
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Napiszcie proszę, jakich marek odzieżowych brakuje w Lublinie lub są trudno dostępne.

Przymierzamy się do dużej jesiennej dostawy towaru. Myślimy o wprowadzeniu części odzieży marek Miss Sixty,Catbalou,Freesoul,M urphy może Benetton.

Pozdrawiam.

Michał/Messi
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 12:43   #49
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Szkoda mi Scarlett, bo dowiedziałam się o nim póżno, a można było tam trafić perełki. Wciąż żąłuję, że ktoś kupił przedemną torebkę - serduszko z aldo

Wie ktoś, czy w ToNext szykują się do wymiany towaru, czy może jego również likwidują?

Blackberry to ... kpina.

Co do marek brakujących w lublinie to zdecydowanie River Island i Zara. Uwielbiam RI i bardzo ubolewam nad faktem, iż w lbn go nie ma no i nie będzie.

Byłam raz w Messi, na razie to tam jest bardzo mało towaru i firm, których nie znam Nie wiem, czy ma sie jak rozwinąc, bo lokum też nieduże. Prywatne outlety mają ciężko.
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 22:05   #50
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez kinkiet Pokaż wiadomość
Co do marek brakujących w lublinie to zdecydowanie River Island i Zara. Uwielbiam RI i bardzo ubolewam nad faktem, iż w lbn go nie ma no i nie będzie.

Byłam raz w Messi, na razie to tam jest bardzo mało towaru i firm, których nie znam Nie wiem, czy ma sie jak rozwinąc, bo lokum też nieduże. Prywatne outlety mają ciężko.
Jesteśmy po dostawie - nowe marki w sklepie.M.in. Męskie-Catbalou,T.Hilfiger,Murph y&Nye (ceny poniżej Allegro i sklepów online).
Damskie - Fransa,Parasuco(Italy),Au thentic,Miss Pinks,Fracomina (pełna rozmiarówka jeans'ów).

Do Kinkiet:

Mało towaru - zgodzę się,ale wolimy zrobić lepszą selekcję przy zakupach,niż robić wyprzedaże na rzeczy "niesprzedawalne"

"...i firm,których nie znam".Jak mam to rozumieć?
Wszystkie firmy znasz, czy znasz mało którą?

Rozumiem Cię,że lubisz R.I. ale jest to marka bardzo trudno dostępna,pojawiająca się bardzo rzadko w sprzedaży hurtowej i w takiej ofercie,że Ty kupiłabyś jedną rzecz, a reszta wisiałaby na półkach "ruski rok".

Myślimy jeszcze o Bandolerze - była swego czasu w Plazie (R.C.)-ale zniknęła - podejrzewam,że zdecydowały ceny.

Jak oceniacie męską Zarę? Istnieje możliwość wprowadzenia do obrotu
typowo męskiej kolekcji.Jednak się wahamy

Pozdrawiam wszystkich!!!

Michał/Messi
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:58   #51
Nadiena85
Raczkowanie
 
Avatar Nadiena85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Byłam raz w blackberry- nawet ok, kupiłam sobie super szorty za 15 zł Napewno będę tam zaglądać, jeśli chodzi o Messi to chętnie bym tam zjrzała ale nie mam pojęcia gdzie jest ta ulica
Nadiena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:20   #52
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez Nadiena85 Pokaż wiadomość
Byłam raz w blackberry- nawet ok, kupiłam sobie super szorty za 15 zł Napewno będę tam zaglądać, jeśli chodzi o Messi to chętnie bym tam zjrzała ale nie mam pojęcia gdzie jest ta ulica

Mapka

http://www.zumi.pl/namapie.html?Subm...%2Cnoworybna+2

Noworybna to pierwszy wjazd na Stare Miasto od Lubartowskiej.Przed Kowalską.

Zapraszam.

Michał/Messi
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 11:28   #53
kruchablondynka
Raczkowanie
 
Avatar kruchablondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 164
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez Szopan Pokaż wiadomość
Jesteśmy po dostawie - nowe marki w sklepie.M.in. Męskie-Catbalou,T.Hilfiger,Murph y&Nye (ceny poniżej Allegro i sklepów online).
Damskie - Fransa,Parasuco(Italy),Au thentic,Miss Pinks,Fracomina (pełna rozmiarówka jeans'ów).

Do Kinkiet:

Mało towaru - zgodzę się,ale wolimy zrobić lepszą selekcję przy zakupach,niż robić wyprzedaże na rzeczy "niesprzedawalne"

"...i firm,których nie znam".Jak mam to rozumieć?
Wszystkie firmy znasz, czy znasz mało którą?

Rozumiem Cię,że lubisz R.I. ale jest to marka bardzo trudno dostępna,pojawiająca się bardzo rzadko w sprzedaży hurtowej i w takiej ofercie,że Ty kupiłabyś jedną rzecz, a reszta wisiałaby na półkach "ruski rok".

Myślimy jeszcze o Bandolerze - była swego czasu w Plazie (R.C.)-ale zniknęła - podejrzewam,że zdecydowały ceny.

Jak oceniacie męską Zarę? Istnieje możliwość wprowadzenia do obrotu
typowo męskiej kolekcji.Jednak się wahamy

Pozdrawiam wszystkich!!!

Michał/Messi
Męska Zara jak najbardziej na tak! mój brat bardzo lubi te firmę i ubolewa nad tym, że nie ma jej w Lublinie. Gdyby coś ciekawego było to na pewno by korzystał.
kruchablondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 20:02   #54
Nadiena85
Raczkowanie
 
Avatar Nadiena85
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Messi dziękuję za mapkę, teraz to już na 100 % trafie i to pewnie w bliskim czasie Również pozdrawiam
Nadiena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 16:01   #55
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez kruchablondynka Pokaż wiadomość
Męska Zara jak najbardziej na tak! mój brat bardzo lubi te firmę i ubolewa nad tym, że nie ma jej w Lublinie. Gdyby coś ciekawego było to na pewno by korzystał.
Dzięki za info. Problem właśnie w tym, żeby było coś ciekawego. Zaczyna pojawiać się męska Zara w hurtowniach,ale na razie bardzo szczątkowo i fajnych rzeczy jest 30% a reszta....
Muszę to przemyśleć.

Dam znać, jeśli się zdecyduję

Cytat:
Napisane przez Nadiena85 Pokaż wiadomość
Messi dziękuję za mapkę, teraz to już na 100 % trafie i to pewnie w bliskim czasie Również pozdrawiam
Spoko - robiłem,co mogłem

Pozdrawiam.

Michał/Messi
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 19:37   #56
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Hejka,
złaziłam ostatnio sporo róznych outletów itp. i szczerze to nic ciekawego nie znalazłam, albo wszystko było juz przebrane:/
chcę sie wybrać do Blackberry no i nie wiem czy warto ;] Był ktoś ostatnio? Kiedy są dostawy towaru i rózniaste promocje?
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:21   #57
kinkiet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 421
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Zapytaj agnieszka2415, ona na bank wie
kinkiet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 11:55   #58
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez Szopan Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Problem właśnie w tym, żeby było coś ciekawego. Zaczyna pojawiać się męska Zara w hurtowniach,ale na razie bardzo szczątkowo i fajnych rzeczy jest 30% a reszta....
Muszę to przemyśleć.

Dam znać, jeśli się zdecyduję
oo jesli chodzi o meska zare to moj chlopak tez jest fanem, daj koniecznie znac czy sie zdecydowales
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 20:11   #59
Szopan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
oo jesli chodzi o meska zare to moj chlopak tez jest fanem, daj koniecznie znac czy sie zdecydowales
Witam.

Jeszce się waham

Na razie nie ma zbyt wielkiego wyboru w męskiej Zarze.A nie lubię kupować na siłę. Poczekam chyba.

Jest dosyć fajny męski Mexx (koszule,swetry,spodnie) - w przyszłym tygodniu chyba zamówię.

Tak nawiasem mówiąc - mam do sprzedania męską kurtkę skórzaną Dolce&Gabbana.Zamówiłem dla siebie ale jest za mała.Rozmiar L slim fit. Nie wziąłem pod uwagę że jest to włoska rozmiarówka czyli zaniżona. Zapewne sprzeda się w sklepie (dzisiaj odebrałem ją dopiero) ale jakby ktoś chciał to mogę wysłać fotki na maila.Cena do dogadania się

Pozdrawiam
Szopan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:44   #60
maagdalenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lublin - outlet z markową odzieżą (nie sportową)

Hejmam pytanko co do outletów słyszałam ostatnio od koleżanki ze widziała jakiś nowy outlet na Lipowej za plazą przy tym salonie fryzjerskim Gabriel czy jakoś tak. Słyszał ktoś może coś o tym outlecie??jest tam coś ciekawego jak ceny i jakie marki szukam marek mniej spotykanych innych niż w pozostałych outletach typu zara mexx.Może jest tam coś innego nowego??jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę o jakieś informacje bo nie wiem czy się tam wybierać czy nie a mam kawałek drogi..pozdrawiam
maagdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.