Bielactwo - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 14:26   #151
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Suzix-wiemy,na Towarowej
Jednak nie najlepsza ale jedna z kilku w Europie a jedyna(chyba w tej chwili) w Polsce zajmująca się własnie bielactwem.Jednak tam też leczenie trwa latami a i tak nie obiecują,że leczenie poskutkuje.Niestety.Natom iast koszty oczywiście są.
Ale warto spróbować wszystkiego.
Ja na razie tam się nie wybieram ponieważ czytałam o tej klinice(klinika to zdecydowanie za dużo powiedziane) a i sama rozmowa z lekarką...

Nicki,to prawda,bielactwo ma bardzo często głębiej ukryte przyczyny.warto ich poszukać bo być może wtedy nie będzie żadnych problemów aby pozbyć się plam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 16:15   #152
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Bielactwo

Wiem wiem Warszawianko, ale jak ma się ich tak taprawde wiele, a może nawet i więcej niż miejsc ze zdrowym pigmentem to trzeba mieć naprawde wiele wiary, że się uda... żeby się wyleczyć...
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:28   #153
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Nicki,oczywiście,że się uda
Niestety ta choroba ma to do siebie,że jest wyjątkowo upierdliwa i trzeba być przy niej bardzo cierpliwym.
Ona tworzy się latami,latami tworzą się plamki-i więcej i więcej i tak samo latami trzeba to leczyć.
Najważniejsze jednak to nigdy nie tracić wiary tylko być cierpliwym.Ja wiem,że czasem po takim okresie przychodzą chwile zwątpienia,że na pewno nic już nie pomoże ale nie wolno się załamywać i poddawać tylko walczyć z tym cholerstwem dalej.
Ja walczę z tym kilkanaście lat-kilkanaście lat temu zaczęly mi się pojawiać plamki.
Od tego czasu odwiedziłam naprawdę masę lekarzy dermatologów ale też i znachorów z Tybetu,Nepalu i innych części świata.
Jednak największą nadzieję-a w zasadzie pozbawił mnie moich wątpliwości-dał mi lekarz(nie dermatolog) Hindus,mieszkający i pracujący na stałe w USA.
Podczas rozmowy z moją mają ,kiedy dowiedział się o moim bielactwie stwierdził zdziwiony-ale przecież to się u nas(tzn w jego kraju) leczy...
Dal mi wiele wskazówek,rad i ja się do nich stosuję.
Oczywiście,że nic nie tracimy,trzeba próbować wszystkiego bo co nie zadziała na kimś innym,na nas może zadziałać szybko.Jednak ja tak przez te kilkanaście lat zbierałam informacje ,rozmawiałam i słuchałam rad tylu mądrych ludzi,że staram się nimi dzielić z osobami mającymi bielactwo.
Ja nie jestem żadnym autorytetem-taką zwykłą warszawianką ale mam mimo wszystko nadzieję,że ktoś skorzysta z moich rad usłyszanych od tych mądrych ludzi,może popchnę kogoś w dobrą stronę a zawrócę z drogi,która może zaszkodzić.
Nicki,ja wiem,że każdy jest w stanie się tego pozbyć tylko trzeba się kurcze w tę cierpliwość uzbroić.
No i mieć wiarę.
A po to jest ten wątek,żeby sobie tej wiary dodawać i przetrwać jakoś ten czas
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:38   #154
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Hejka!
Nicki-no właśnie ja też chcę do pani Bourion. Spodziewałam sie kolejek, ale nie aż takich. A kiedy Ty się zapisywałaś? Ja bym chciała jechac na jesień Mam nadzieję, że on wynajdzie mi przyczynę bielactwa bo nikt sie inny za to nie bierzemiałam tylko hormon TSH spawdzany i jest ok. A czy wiesz coś o tym, ze dobrze jest do niej jechać już z wynikami badań?? Wtedy podobno może już coś zalecić, w przeciwnym wypadku czeka się na następną wizytę, bo ona te badania dopiero zleca. A ile teraz kosztuje wizyta??

Czapeczkoelfa- Protopic wokól oczu stosuję raz dziennie - na noc, a w pozostałych miejscach staram się dwa razy dziennie choż najczęściej wychodzi raz. Na dłoniach nawet czasem smaruję i 3 razy bo po pół godziny już nic nie mam, ponieważ nie mam możliwości posamrowania dłoni i nic nie robienia Co do skutków stosowania Protopic to jestem ich świadoma choć są różne opinie na ten temat, że niby "nie potwierdzono związku protopicu z nowotworami choć takiego związku wykluczyć nie można."
Narazie smaruje się 3 tygodnie i mam smarować się do czerwca. Potem pewnie będzie przerwa i zostanie sam Vitix. teraz mam sie niby smarować Protopciem, Vitixem, dziurawcem, ale niby jak mam to zrobic?? Wiec samruje tylko Protopiciem, dziurawiec pije jak mi sie przypomni, a Vitix tylko przed wyjściem na słońce, na które prawie wcale nie wychodze

Pozdrawiam wszystkich
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:40   #155
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Warszawianko Chciałabym mieć taką wiarę i cierpliwośc jak Ty!
Buziaki
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:50   #156
suzix
Raczkowanie
 
Avatar suzix
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 38
GG do suzix
Dot.: Bielactwo

Dziewczyny ja mam uwmowiona wizyte do pani Doktor Bourien, ale dopiero na wrzesień. Ja miałam bielactwo, zeszło mi w około 80%, leczyłam się w Warszawie u bardzo dobrego dermatologa, prywatnie. Nie bede robic reklamy, wiec jak ktoś ma ochotę dowiedziec sie co to za dermatolog to zapraszam na priv. Mialam plamy na twarzy, w ciagu niecalych dwoch miesiecy zeszlo mi tak jak pisalam wczesniej jakies 80%. Teraz ide do Pani Doktor Bourien, chce sie poradzic co mam zrobic w nastepujacej sytuacji - otoz tam gdzie mialam bielactwo pojawily sie u mnie plamy z nadmiarem barwnika i mam teraz "brazowiactwo" . Czytalam duzo o wywabianiu plam roznymi kwasami, ale boje sie, ze te kwasy mi znowu spowoduja bielactwo. Bledne kolo. Oczywiscie lepiej sie czuje z brazowymi plamami, latwiej je ukryc pod makijazem.
suzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 19:53   #157
suzix
Raczkowanie
 
Avatar suzix
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 38
GG do suzix
Dot.: Bielactwo

Agulek - ja nie mialam plam na dłoniach. Miałam tylko na czole i jedną małą na ramieniu - naokoło pieprzyka.
suzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 19:54   #158
suzix
Raczkowanie
 
Avatar suzix
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 38
GG do suzix
Dot.: Bielactwo

I te o ktorych pisalam wczesniej - naokolo oczu i przy ustach.
suzix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 16:01   #159
ooOLYKAaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Bielactwo

Hej Dziewczyny
Czytałam wasze wszystkie opinie na temat bielactwa...ja mam to samo od kilku lat..stosowałam wiele specyfików, ale nic nie pomaga...Jedynym lekarstwem po którym widac efekty jest VITIX. Smaruje się nim w lato tylko wtedy gdy wychodzę na slońce. W ostatnie wakacje gdy sie opalałam i stosowałam Vitix plamy na kolanach zaczeły znikać...teraz wszystko sie zatrzymalo i czekam do wakacji by znowu ruszyc na sloneczko mam nadzieje że wam tez to pomoże
ooOLYKAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 18:04   #160
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Witaj ooOLYKAaa
Ja wcześniej też stosowałam Vitix, ale mi nie pomógł. Teraz znowu zaczęłam plus Protopic i mam nadzieję, że zadziała
A dużo sie opalałas w ostatnie wakacje, a tym samym często stosowałaś Vitix?? Bo ja mam ślub we wrześniu i mam głęboką nadzieję, że do września choć troszkę moichj plamek zniknie, albo się przynajmniej zatrzyma:P Czekam tylko na słoneczko
I jeszcze jakbyś mogła to napisz czy też masz problem z rozsmarowaniem Vitixu? A może któraś z pozostałych forumowiczek ma taki problem?? Bo ja, jak się nim smaruję to zawsze pozostają takie grudki nierozsmarowane:/ Kiedyś coś czytałam, ze trzeba mieć rozgrzane dłonie, żeby dobrze rozsmarować żel
Z góry ziękuje za odpowiedź
Pozdrawiam gorąco
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 15:25   #161
ooOLYKAaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Bielactwo

Do Agulek22

Vitix stosowałam tylko wtedy gdy szłam się opalać i mam ten sam problem z rozsmarowywaniem;/ kiedy się posmaruje zawsze zostaja te małe kuleczki...Mam nadzije, że Tobie równiez Vitix pomoże pozdrawiam
ooOLYKAaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-01, 10:40   #162
asmc_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1
Dot.: Bielactwo

witajcie ja mam bielactwo od 5 roku życia bywało ciężko. I nadal czasem jest . Miałam je na twarzy całym dekolcie, pod kolanami, na łokciach, na brzuchu w pachwinach pod pachami na kolanach itd.
próbowałam wielu rzeczy naaaprawdę wielu zioła, maści, mazidła z zagranicy itp.
no i zadzialalo cos zupelnie odmiennego co prawda nie pozbylam sie calosci zostaly mi plamy na stopach, dloniach i drobne jedynie na łokciach. Kiedy straciłam zupełnie nadzieje stwierdzilam ze chocby sie walilo i palilo zrobie na przekór temu co wilu mi mówił----"chronić przed słońcem"---i niech sie ugryzą w język. zaczełam poparzać palmy na słońcu z premedytacja...jak na resztę ciała nakładałam filtr 2 ewentualnie 5 to na plamy przyspieszacz i zauważyłam że to jedyne co na mnie działa. Owszem robia sie czerwone i na poczatku nie jest to przyjemne ale pozniej stają sie ciemniejsze nie takie okropnie biale jak były wcześniej, powoli ciemnialy wiec do tej pory sie nie poddaje i robie w ten sam sposob dzieki temu w zeszlym roku pozbawilam sie jednej wiecej plamy z przegubu łokcia. nie odpuszczam wy tez sie nie dajcie. 3majcie kciuki w tym roku tez wyjezdzam na 2 tyg i mam zabiar dalej je dreczyc az znikną
ps. w miedzyczasie biore jedna tabletke beta-karotenu dziennie i do tego łyżeczkę masła śmietankowego aby nie rozsadzil mi watroby i byl przyswajalny dla organizmu.
musimy miec nadzieję...może ktos kiedys znajdzie przyczynę a co za tym idzie skuteczny lek.
pozdrawiam was ciepło
asmc_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:18   #163
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Asmc_pl,cieszę się,że poznikało Ci wiele plamek
To kolejna wiadomość na tym wątku,która pokazuje,że można się tego pozbyć chociaż czasem to długo trwa.
Ja zawsze denerwuję się,kiedy widzę nową wiadomość na tym wątku bo nie wiem,czy ktoś przyszedł podzielić się dobrą nowiną i dać nadzieję innym czy przeciwnie,przyszedł zapewniać,że nic nie działa.
A wtedy mnie coś trafia-jak można odbierać nadzieję innym?

No dobra,ale nie o tym chciałam
O bielactwie wszędzie piszą ,żeby chronić przed promieniami slonecznymi.
Natomiast ja wiele razy słyszałam od dermatologa(znakomitego specjalisty),że przydalyby mi się wakacje w tropiku.Że właśnie słońce może tu zadziałać...
Myślę,że coś w tym jest...ja jedną plamkę (była na brzuchu) opaliłam na solarium.To było ok 6 lat temu-nie ma jej do dziś
Tak więc może słońce to jest jednak nasz przyjaciel?

Również pozdrawiam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 15:28   #164
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Bielactwo

Agulek ja do Pani Bourian zapisywalam się jakos w po wielkanocy, teraz wiem, że terminy sa dopiero na grudzień. Tak jak piszesz, jak się jedzie na Towarową to już z wynikami, żeby pierwsza wizyta była poprostu owocniejsza a nie pieniadze wyrzucone w błoto. Ja już porobiłam... tylko teraz czekam na wynik cynku, bo bedzie za tydzień. Same badania to nie mał wydatek bo około 200 zł. A sama wizyta słyszałam że 100 lub 150 zł.
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 08:54   #165
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

No właśnie ja mam wizyte dopiero na 7 listopada, ale Pani w rejestracji wpisała mnie na listę rezerwową i mowila, że jest szansa dostać się wczesniej. Właśnie Nicki te badania są okropnie drogie, chyba wyjdzie nawet wiecej niż 200zł. Ja narazie zrobiłam tylko progesteron, estrogen i prolaktyne (za kazde po 15zł) plus te na watrobe (one cos kolo 5zł), ale jeszcze musze zrobić TSH, T3, T4 (po 18zł każdy), cynk i miedź (ponad 100zł ;() i chyba cos tam jeszcze. Właśnie te pierwiastki są najdroższe.
Ale mimo poznej wizyty na Towarowej jestem pełna nadziei, chciałam sobie juz kupic lampe UVB ale poczekam na wizyte. Moja dermatolog z kolei jest troszke zacofana i mowi, ze sama sie naswitlac nie moge i ze moge isc jedynie na Puva plus geralen.
Wiec poczekam na Pania Bourion, bo wiem, że ona poleca te lampy UVB i czasem pomaga w samym zakupie, a na allegro tej lampy kupowac chyba nie chce
Pozdrawiam wszystkich goraco
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:56   #166
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Bielactwo

Agulek ja mam tylko te badania watrobowe, na tarczyce, B12, cynk i kwas foliowy tylko te kazali mi zrobić jak dzwoniłam się umówić na wizyte.. i za nie dokładnie zapłaciłam 204 zł. Szczerze Ci powiem, że ja mam taką lampe "składaka"... znaczy się żarówke philipsa zakupioną osobno i oprawkę do lamki zakupioną osobno, lecz na razie z nią nic nie robie... lezy sobie i czeka aż wrócę doinformowana z Warszawy. Czyżby Ci powiedzili, że masz robić miedź, progesteron, estrogen i prolaktyne?
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:59   #167
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Droga Nicki
Prawde powiedziawszy jak ja dzwonilam to ta Pani powiedziała, ze nie trzeba zadnych badan na pierwsza wizyte i ze Pani Bourian dopiero mi powie ktore zrobic. Ze pierwsza wizyta to taka rozeznawcza jest. Ale sama widzisz, ze Tobie np powiedzieli co zbadac i na wielu forach ludzie pisza, ze lepiej jechac juz z badaniami.
Ja od osob ktore lecza sie u Pani Bourion wiem, ze na pierwsza wizyte wystarcza te badania, ktore Ty wymienilas, a progesteron, estrogen i prolaktyne zleca zazwyczaj na kolejna wizyte (ale ja np prolaktyne i tak musialam zrobic wiec za jednym kłuciem postanowilam zbadac i progesteron i estrogen). Poza tym ja do Warszawy mam bardzo daleko dlatego postanowilam, ze pojade juz ze wszystkimi mozliwymi wynikami. Wiem ze na jednej wizycie sie nie skonczy, ale chce zeby kolejne byly tylko kontrolne, a na pierwszej wizycie mam nadzieje dostane juz zestaw leków.
Co do tej lampy to gdybym takowa miała pewnie bym juz sie nzaswietlala hehe. Wczoraj poczytalam i wychodzi na to ze taka zwykla swietlowka Phillipsa nie rozni sie niczym od tych drogich lamp, poza jednym ze nie ma atestu. Ale dziala tak samo Ale wiadomo lepiej zasięgnąć opini lekarza i naswietlac sie pod kontrola specjalisty. jednak moja dermatolog nawet nie wie o promieniowaniu UVB 311 i o tym zeby mozna miec w domu taka lampe. Powiedziala mi ze sie mam nie leczyc z internetu i tyle
Teraz skorzystam ze slonca, choc nie mam zbytnio na to czasu, a jesienia bede sie naswietlac. Tzn dopiero zima bo wizyta dopiero w listopadzie
Nicki napisz prosze jak juz bedziesz po wizycie. Jakie badania masz jeszcze zrobic, jakie wrazenia, jakie zalecenia itp. Pozdrawiam goraco papa
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 10:46   #168
aaanulka_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Bielactwo

Witam wszystkich forumowiczów a raczej forumowiczki
Przeczytałam wszystkie strony tego forum w poszukiwaniu informacji...
Na bielactwo zachorowałam jakieś 3 lata temu - pojawiła się mała biała plamka na palcu. Była sobie i była nic się z nią nie działo przez około rok czasu, potem choroba posunęła się do przodu powiedziałabym bardzo szybko. Mam plamy wokół oczu, na brodzie, pod pachą, na obu dłoniach, nadgarstkach, teraz pojawiły się na łokciu.
W ubiegłym roku stosowałam protopic ale niestety nie pomógł - wtedy straciłam nadzieję. Jesień i zimę jakoś przetrwałam bo plamy były mniej widoczne, niestety przyszła wiosna i plamy zaczęły robić się bardziej widoczne. Znowu mam wolę walki. Podobnie jak dziewczyny zapisałam się na Towarową do p. Bourian (wizyta w X), od jutra będę stosowała Vitix, pije dziurawiec, no i zaczełam zastanawiać się nad ziołem o którym pisała warszawianka.
Podejrzewam, że u mnie bielactwo ma związek z tarczycą bo na nią się leczę no i stres (jestem bardzo nerwowa, mąż gna mnie do lekarza bo czasem nie można ze mną wytrzymać ze smiechu popadam w łzy). Chociaż dwóch endokrynologów do których trafiłam wypowiadało się w kwestii bielactwa jeden powtwierdził związek drugi kategorycznie zaprzeczył - ciekawe
Nie wiedziałam, że tyle osób się z tym boryka, w sumie najgorsze plamy to te na rękach bo najbardziej widoczne
Pozdrawiam
Od dzis będę tu zaglądać w posuzkiwaniu nowych informacji nt leczenia i waszych sukcesów
aaanulka_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 12:04   #169
Brayko
Przyczajenie
 
Avatar Brayko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Bielactwo

Proponuje wejsc na strone http://www.rcwe.pl/.Terapeltka Margarita Kochan – Wojsiak,tel.068-320-12-00.Słyszalem o tej kobiecie bardzo duzo dobrych opini,bardzo duzo ludzi wyleczyla.Sam mam bielactwo i jestem zapisany do niej pod koniec lipca i zobacze co z tego wyjdzie.Koszt wizyt 50zl,wiec niewiele trace a zyskac moge bardzo duzo.Zielona Góra to jeden z oddzialów,wiec jesli ktos by dzwonil to mozna sie zapytac w jakich miastach prowadzona jest jeszcze taka terapia.
Brayko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 20:09   #170
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Witamy na forum
Aaanulka, a jak długo stosowałaś protopic? troche sie zasmuciłam, że Tobie nie pomógł, bo ja bardzo wierze w ten lek. Smaruje narazie trzeci miesiąc i jeszcze nie widac efektów. Smaruje tez Vitixem, ale baaardzo rzadko. Wydaje mi się, że tarczyca ma jednak związek z bielactwem. Każdy dermatolog u którego byłam kazał zbadac tarczyce więc coś w tym musi byc. Zycze sukcesów w leczeniu i pisz proszę o postepach
Pozdrawiam wszystkich
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 07:47   #171
aaanulka_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 4
Dot.: Bielactwo

Agulek22 protopic stosowałam jakieś 4 m-ce potem zwątpiłam i przestałam - może niepotrzebnie, może za krótko stosowałam!? Jak czytałam posty na różnych forach to wszyscy piszą że długo stosują różne specyfiki. Czekam na informacje od ciebie o efektach protopicu - może jeszcze raz zacznę?
Powiem tak, jestem pewna że tarczyca ma związek z bielactwem nabytym. Na różnych stronach dot. bielactwa, endokrynologii są o tym wzmianki.
Pozdrawiam
aaanulka_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 12:19   #172
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Racja,racja-tarczyca może mieć związek z bielactwem

DZIEWCZYNY!!!(i chłopaki)-to,że komuś dany specyfik nie pomógł,nie znaczy,że i nam nie pomoże.Próbujcie,każdy ma inny organizm.Jednemu nie pomoże,innemu pomoże.Gdyby nie pomagało nikomu-nie byłoby go w ogóle.
Bedę to powtarzać Wam codziennie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:02   #173
Kotq111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Bielactwo

witam Was wszystkich
czytając Wasze wypowiedzi stwierdziłam że nie jestem sama także mam problem z bielactwem.... a szczerze już nie chce go mieć bo czuję ze coraz bardziej się załamuję.... także chciałam wyjechać do Warszawy do tej słynnej pani doktor ale nie mam sił odwagi i natchnienia... ale myślę że jeśli wam wyjdzie to mi także również chodziłam do dermatologów... najpierw pojechałam do takiej "miłej" że zrobiła duże oczy i powiedziała ze to jest nieuleczalne.... nie macie pojęcia jak się przestraszyłam.... wyjechałam od niej z płaczem.... i tak minęły 2 lata bez żadnych wizyt... musiałam dojść o siebie... 2 lata temu byłam u następnej i leczyła mnie lekami homeopatycznymi.... codziennie musiałam je brać... przez rok nie poddawałam się ... ale nic się nie zmieniło z moim ciałem... nadal miałam białe plamy nawet więcej niż wcześniej i coraz mniej pieniędzy w portfelu bo comiesięczna wizyta kosztowała i leki też... tak wię chyba teraz szukam jak na razie pocieszenia.... może mi się uda:P
Kotq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:07   #174
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Kotq111-uda się,uda
Niektórzy lekarze zatrzymali się lata temu tymczasem medycyna idzie szybko do przodu i jest coraz więcej sposobów na wyleczenie coraz większej liczby chorób.
Ja też czekam na relację dziewczyn z kliniki w Warszawie,z Towarowej
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:30   #175
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Hello Kotq Warszawianka ma racje: uda się, uda, musi się udać. Choć i ja często tracę nadzieję, popadam w rozpacz, to potem znów mam chęć na walke. Mam wizytę na Towarowej dopiero w listopadzie, ale na pewno napisze co i jak. Myśle, ze też powinnaś sie zpisać. Pewnie bedziesz miała wizyte koło grudnia, wiec do tego czasu może nabierzesz determinacji do leczenia się . W tym miejscu prośba do Nicki-napisz nam proszę szczegóły związane z wizytą
No i droga Kotq, u mnie jest naprawde różnie, teraz wciąż przybywa mi plamek, ale mam głęboką nadzieję, ze w końcu coś mi pomoze i Tobie również i wszytskim na tym forum Bedzie dobrze Trzeba walczyć
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:37   #176
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Agulek,Ty MUSISZ nam potem opisać tę wizytę.
...może i ja wtedy się tam udam
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 20:28   #177
Agulek22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 19
Dot.: Bielactwo

Oczywiście kochana, że napisze. Wiąże z tą wiztytą takie nadzieję, że jak to będzie niewypał to już na dobre strace nadzieję Ty Warszawianko masz chociaż coś co Tobie pomogło, co dało nadzieje, ja mam już tylko tą wizytę. Ale laski bedzię git Musi być
Agulek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 17:43   #178
Kotq111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Bielactwo

w sumie ze mną jest tak samo jak ty Agulek raz jest dobrze nie przejmuję się niczym a czasem po prostu brak mi sił.... w sumie może spróbuję.... moze sie przełamie.... jak coś postanowie to napiszę dzieki za słowa otuchy Warszawianko i Agulek trzymajcie się
Kotq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 13:48   #179
Kotq111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: Bielactwo

Dziewczyny zapisałam sie na tą towarową.... Trochę się boję .... Ale termin mnie przeraził...21 styczeń... Może do tego czasu nabiorę wiecej pewności siebie... Poprosiłam żeby podano mi co trzeba zbadać, no i trochę badań muszę zrobić... Ale co tam dam radę... W końcu musi to jakoś zejść.... !!! Do usłyszenia papa
Kotq111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 15:35   #180
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Bielactwo

Cytat:
Napisane przez Agulek22 Pokaż wiadomość
Oczywiście kochana, że napisze. Wiąże z tą wiztytą takie nadzieję, że jak to będzie niewypał to już na dobre strace nadzieję Ty Warszawianko masz chociaż coś co Tobie pomogło, co dało nadzieje, ja mam już tylko tą wizytę. Ale laski bedzię git Musi być
Ejjjj
Jeżeli mi pomogło,to dało nadzieję wszystkim "plamkowiczom":atyaty :
I nie wątpić mi tu!Będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez Kotq111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapisałam sie na tą towarową.... Trochę się boję .... Ale termin mnie przeraził...21 styczeń... Może do tego czasu nabiorę wiecej pewności siebie... Poprosiłam żeby podano mi co trzeba zbadać, no i trochę badań muszę zrobić... Ale co tam dam radę... W końcu musi to jakoś zejść.... !!! Do usłyszenia papa
Nic się nie bój
Reczywiście strasznie dlugie terminy,cholera.Tak dużo chętnych?
Dziewczyny a pytałyście podczas rozmowy telefonicznej jak to wygląda wszystko?Jak wiele ich pacjentów całkowicie pozbywa się plam?
Kotq,jakie badania kazano Ci zrobic?

A zejść musi,dobrze napisałaś.
I zejdzie.Zobaczysz
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 22:21:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.