ja modelką.. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-03, 18:50   #61
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: ja modelką..

Cytat:
Napisane przez just green Pokaż wiadomość

Wzrost : 170cm (jeszcze parę centymetrów może przybyć)
Waga : 42 kg
Biust : 72 cm
Talia : 59 cm
Biodra : 78 cm
Wiek : 16 lat

Wiem, że liczy się twarz i osobowość, nie mam sensownych zdjęć, chciałam Was tylko zapytać, czy w ogóle jest czego szukać w branży modelingo/fotomodelingu z takimi wymiarami?
Nie obraź się, ale jak dla mnie to te wymiary wskazują głównie na Twoją niedowagę (co jest bardzo niewskazane, bo może skutkować zaburzeniami np. miesiączkowania, ogólnie gospodarki hormonalnej). I to raczej tym powinnaś się zainteresować.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 20:15   #62
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: ja modelką..

dziewczyna jest mloda, daj jej organizmowi kilka lat na przybycie paru kg na wadze, wiele nastolatek jest naturalnie chuda i ciezko im cos z tym zrobic

ja wiem, ze w ankietach do dobrych agencji to 173<
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:37   #63
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
GG do just green
Dot.: ja modelką..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale jak dla mnie to te wymiary wskazują głównie na Twoją niedowagę (co jest bardzo niewskazane, bo może skutkować zaburzeniami np. miesiączkowania, ogólnie gospodarki hormonalnej). I to raczej tym powinnaś się zainteresować.
Tak, mam niedowagę (jak wiele dziewczyn w moim wieku), jestem bardzo chuda (za chuda jeśli wolisz) i bardzo chciałabym mieć ładną, kobiecą sylwetkę, ale tak jak dla wielu osób schudnięcie do figury modelki jest niemal (lub zupełnie) nieosiągalne, tak dla mnie przytycie. Nie odchudzam się, jem dużo i zdrowo na tle moich rówieśniczek (przepraszam, że nie jem na śniadanie batona i chipsów), ale przytyć nie mogę co prawdopodobnie mam zakodowane w genach (moi rodzice i większość dziadków też jest bardzo szczupła).

Jestem zainteresowana tym tematem, choć mając nieco lepsze od innych informacje na temat mojego braku problemów ze zdrowiem, nie bardziej niż innymi. Tym bardziej, że znacznie częściej niż sugestie zostania modelką słyszę bardzo niemiłe słowa na temat mojego wyglądu typu oświęcim, za chuda jesteś, nie masz bioder, płaska jak decha ,masz na pewno anoreksję itd... co jest tym bardziej niemiłe, że nie mam wpływu na swój wygląd, więc nie obrażam się, bo się zdążyłam przyzwyczaić, ale nie jest miłe wciąż wysłuchiwać takich uwag I wyobraź sobie, że osoby bez kobiecych kształtów i trochę za chude też mają prawo interesować się czymś więcej poza swoją niedowagą.

Nie każdy jest idealny, ale dziewczyny przesadnie chude nie muszą być chorobliwie odchudzającymi się egocentryczkami, które nie mają zainteresowań poza swoją wagą, figurą i wyglądem. Też wolałabym być grubsza, ale pewnych rzeczy nie zmienisz. A ludziom się wydaje często, że o ile osobom "przy kości" nie można nic powiedzieć, bo zrobi im się przykro, o tyle po chudzielcach można jeździć do woli. I nie jest tak, że się strasznie obruszyłam na Twoje słowa, tylko po prostu mam nadzieję, że też inne osoby czytające ten post następnym razem pomyślą, zanim powiedzą że ktoś ma problemy z żywieniem na podstawie ich wyglądu/wymiarów.

A ponieważ czasami niedoskonałości mogą stać się atutami (podkreślam: czasami), to piszę tutaj, a nie w wątku "zdiagnozuj, czy mam niedowagę" albo "powiedz, czym mam się zainteresować".
__________________


Edytowane przez just green
Czas edycji: 2010-01-03 o 22:50
just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 06:28   #64
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: ja modelką..

Przepraszam, jeżeli Cię uraziłam, nie taki miałam zamiar, tylko niestety często dziewczyny nie wiedzą, że niedowaga wcale nie jest taka super. Ale akurat w Twoim przypadku było to faktycznie zbędne
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:35   #65
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: ja modelką..

Wzrost, wymiary to nie wszystko, tak samo wyglad..

W duzej mierze zalezy tez czy dany typ urody jest teraz pozadany..
Ja mialam w Agencji takiego faceta , ktory miar cm w oczach- to tez jest roznie, bo pracowaly ze mna dziewczyny, ktore byly ciut grubsze ode mnie- wiec z tym jest roznie...



Odnosnie anoreksji- przechodzilam przez nia < i dalej przechodze mimo ze juz tak chuda nie jestem- to jest gdzies w psychice>. Szczerze to nie wiem czy warto ryzykowac zdrowiem dla ''kilku'' chwil blyszczenia.
A prawdziwa kariere modelki robi malo dziewczyn < mam na mysli np. Anie Rubik>
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:04   #66
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: ja modelką..

Ania Rubik jest przeraźliwie chuda. To już nie jest ładna, atrakcyjne szczupłość, to zwyczajnie wygląda niezdrowo i wieje grozą.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:06   #67
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: ja modelką..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ania Rubik jest przeraźliwie chuda. To już nie jest ładna, atrakcyjne szczupłość, to zwyczajnie wygląda niezdrowo i wieje grozą.

Nie przesadzaj , przerazliwie nie jest
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 13:04   #68
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: ja modelką..

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Nie obraź się, ale jak dla mnie to te wymiary wskazują głównie na Twoją niedowagę (co jest bardzo niewskazane, bo może skutkować zaburzeniami np. miesiączkowania, ogólnie gospodarki hormonalnej). I to raczej tym powinnaś się zainteresować.
ja ważyłam podobnie, wzrost również i rozwijałam się normalnie, więc bez przesady, nie ma co stresować dziewczyny
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 15:20   #69
Elladorea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 915
Dot.: ja modelką..

Anja Rubik? Jest przeraźliwie chuda i moim zdaniem bardzo nieładna. Jak zobaczyłam ją na zdjęciu, przeraziłam się - wyglądała jak kościotrup
Elladorea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.