Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-11, 16:10   #91
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
W avatarku to ja, ale sprzed 3 lat Teraz włosy mam tak za łopatki. No niby jest do siwych, ale to nie rzutuje imho. Może się będzie lepiej trzymała farbka Za to kolor piękny
Zależy też jak gęste masz włosy, mnie 50 ml wystarczało na włosy do ramion, ale jak miałam ciemne i farbowałam stale na ten sam kolor, przy pierwszym farbowaniu bym się bała iść tak trochę "na styk"...
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:11   #92
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Zależy też jak gęste masz włosy, mnie 50 ml wystarczało na włosy do ramion, ale jak miałam ciemne i farbowałam stale na ten sam kolor, przy pierwszym farbowaniu bym się bała iść tak trochę "na styk"...
No właśnie mam gęste... i też się trochę cykam. Chyba jednak dokupię jeszcze jedną.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:32   #93
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
No właśnie mam gęste... i też się trochę cykam. Chyba jednak dokupię jeszcze jedną.
Doradzam Zawsze możesz (jeśli masz kogoś do pomocy, bo to tez wymaga tempa) przygotować sobie 50 ml, a jeśli by brakowało to z czyjąś pomocą szybciutko dorobić w trakcie. Jakby co, zostanie "na zaś" Chyba lepsze to, niż ewentualny świński galop do sklepu z mozaika bizantyjską na głowie

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-07-11 o 16:34 Powód: error
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 16:36   #94
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Doradzam Zawsze możesz (jeśli masz kogoś do pomocy, bo to tez wymaga tempa jakby co:P) przygotować sobie 50 ml, a jeśli by brakowało to z czyjąś pomocą szybciutko dorobić w trakcie. Jakby co, zostanie "na zaś" Chyba lepsze to niż ewentualny świński galop do sklepu z mozaika bizantyjską na głowie
świński galop rulez Pan z hurtowni dostałby zawału jeszcze, bo ja go zawsze stresuję, że jak mi sprzeda jakieś gówno co mi zniszczy włosy, albo brzydko wyjdzie to mi funduje fryzjera
Ja myślę, że 75ml styknie w zupełności, 2 opakowań nie robiłabym bo szkoda. Za to się zastanawiam czy zrobić inną wodą na odrost a inną na długość?? Odrost mam w ciemnym blondzie (poziom 7-8), długość sprany rudy. Może wyjść inny odcień jedną wodą....
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:27   #95
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Ok.. Dziewczyny, bardzo Was proszę, pomóżcie mi, bo już szału z tym wybieraniem koloru dostaje..

Mój wybór padł na Koleston 6/73.. Jestem już praktycznie na niego zdecydowana, ale nie mam zielonego pojęcia, czy mam użyć 6% wody, czy 3%.. Naturalne mam na poziomie 4 lub 5, a przynajmniej tak mi się wydaje, ale jak oglądam te wszystkie palety, to stwierdzam, że są chyba jaśniejsze.. Wkleję po raz kolejny zdjęcie moich włosów, mam nadzieję, że tym razem będę mogła liczyć na Waszą pomoc A obok miniaturka koloru, który bym chciała..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1308588664.jpg (39,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2350248.jpg (3,4 KB, 589 załadowań)
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 09:18   #96
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Tadam No i zaopatrzyłam się w farbę!! Zwyczajowo już kupiłam zupełnie co innego niz zamierzałam i rozważałam. Jak obejrzałam paletę na żywo to koleston nie miał w ogóle nic co by przypominało karmel. Paleta skrajnie sie różni od tej widocznej w necie (przekłamanie kolorów).
Zaopatrzyłam się więc w Loreala Color Supreme (no czuję, że pożałuję tego, ale co miałam zrobić, skoro tylko ten kolor mi sie podobał?). Kupiłam 8.34 Lśniący Topaz (też trochę się paleta różni od zdjęć na necie).
Tylko dopiero w domu się zreflektowałam, że farba ma pojemność tylko 50ml.... Boję się, że nie styknie jednak. Przywykłam do dobrobytu 100ml Vitality's i nawet nie zerknęłam....
Kathy, myślisz że pokryje dobrze taka mała ilość?
W najgorszym wypadku zrobię potem color touchem 8.3
Myślę że super trwała farba, kolor też ,,zaje...,, ale 50ml niestety nie starczy, może spróbuj dac najpierw po długości.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Dziękuję i pozdrawiam cierpliwego chłopa Kolor bardzo ładny i rzeczywiście naturalnie wygląda, ale to już ciemne ciemności. Będę je miała na uwadze jak mi odwali korba i znowu zapragnę być rasową brunetą
Dodam jeszcze że ten kolor jest przeznaczony do bardzo siwych włosów.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
świński galop rulez Pan z hurtowni dostałby zawału jeszcze, bo ja go zawsze stresuję, że jak mi sprzeda jakieś gówno co mi zniszczy włosy, albo brzydko wyjdzie to mi funduje fryzjera
Ja myślę, że 75ml styknie w zupełności, 2 opakowań nie robiłabym bo szkoda. Za to się zastanawiam czy zrobić inną wodą na odrost a inną na długość?? Odrost mam w ciemnym blondzie (poziom 7-8), długość sprany rudy. Może wyjść inny odcień jedną wodą....
po długości dała bym 3%

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Ok.. Dziewczyny, bardzo Was proszę, pomóżcie mi, bo już szału z tym wybieraniem koloru dostaje..

Mój wybór padł na Koleston 6/73.. Jestem już praktycznie na niego zdecydowana, ale nie mam zielonego pojęcia, czy mam użyć 6% wody, czy 3%.. Naturalne mam na poziomie 4 lub 5, a przynajmniej tak mi się wydaje, ale jak oglądam te wszystkie palety, to stwierdzam, że są chyba jaśniejsze.. Wkleję po raz kolejny zdjęcie moich włosów, mam nadzieję, że tym razem będę mogła liczyć na Waszą pomoc A obok miniaturka koloru, który bym chciała..
6%, ponieważ przy 3 będą ciemniejsze
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:14   #97
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Kasiorek_L Pokaż wiadomość
Ok.. Dziewczyny, bardzo Was proszę, pomóżcie mi, bo już szału z tym wybieraniem koloru dostaje..

Mój wybór padł na Koleston 6/73.. Jestem już praktycznie na niego zdecydowana, ale nie mam zielonego pojęcia, czy mam użyć 6% wody, czy 3%.. Naturalne mam na poziomie 4 lub 5, a przynajmniej tak mi się wydaje, ale jak oglądam te wszystkie palety, to stwierdzam, że są chyba jaśniejsze.. Wkleję po raz kolejny zdjęcie moich włosów, mam nadzieję, że tym razem będę mogła liczyć na Waszą pomoc A obok miniaturka koloru, który bym chciała..
IMHO zdecydowanie 6%, na 3% masz za ciemne włosy. Szczerze mówiąc wątpię, aby kolor wyszedł na poziomie 6. Musiałabyś zrobić 9% wodą, a szkoda włosów. Jeśli jesteś zdecydowana na ten odcień na dłużej to daj sobie czas, za 2, 3 farbowaniem chwyci tak, że będzie jak na próbniku.

Kathy - masz doświadczenie z tą farbą loreala color supreme? Jadę dzisiaj dokupić drugą porcyjkę Już sie doczekać nie mogę
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 15:48   #98
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
IMHO zdecydowanie 6%, na 3% masz za ciemne włosy. Szczerze mówiąc wątpię, aby kolor wyszedł na poziomie 6. Musiałabyś zrobić 9% wodą, a szkoda włosów. Jeśli jesteś zdecydowana na ten odcień na dłużej to daj sobie czas, za 2, 3 farbowaniem chwyci tak, że będzie jak na próbniku.

Kathy - masz doświadczenie z tą farbą loreala color supreme? Jadę dzisiaj dokupić drugą porcyjkę Już sie doczekać nie mogę
Nie ale jest to farba o naturalnych kolorkach dla włosków siwych (80-100%) - czyli będzie nie do zmycia, taką mam nadzieje i czekam na twoją opinje
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:15   #99
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Witam

Mam prosbe o doradzenie koloru farby z loreala?Moje włosy to pasemka blondu i ciemnego blondu. Aktualnie mam 1cm odrost strasznie zależałoby mi mieć taki kolor włosów na całości, jednolity kolor nie pasemka to kolor, który mi się marzy: Miss World 2008: Xenia Suchinova. Tu dodaje link ze zdjeciem.

http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world -2008-ksenia-sukhinova.html

moj kolor włosów to:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21cd04f2f.html

Z góry dziękuje za odpowiedź
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:31   #100
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
Witam

Mam prosbe o doradzenie koloru farby z loreala?Moje włosy to pasemka blondu i ciemnego blondu. Aktualnie mam 1cm odrost strasznie zależałoby mi mieć taki kolor włosów na całości, jednolity kolor nie pasemka to kolor, który mi się marzy: Miss World 2008: Xenia Suchinova. Tu dodaje link ze zdjeciem.

http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world -2008-ksenia-sukhinova.html

moj kolor włosów to:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...21cd04f2f.html

Z góry dziękuje za odpowiedź
foty nie wyświetlają się
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:37   #101
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

kolor ktory mi sie marzy:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world -2008-ksenia-sukhinova.html

moj kolor:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fcaa55555.html

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

jeszcze raz link bo nie wiem czemu nie dziala:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/m...sukhinova.html
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 20:49   #102
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
kolor ktory mi sie marzy:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world -2008-ksenia-sukhinova.html

moj kolor:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fcaa55555.html

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

jeszcze raz link bo nie wiem czemu nie dziala:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/m...sukhinova.html

Uzyskanie jednolitego koloru po pasemkach to kwestia kilku farbowań, trzeba uzbroić się w trochę cierpliwości. Kolor tej miss to na moje oko jakiś blond na poziomie 8, albo nawet 9 (ewentualnie można pomieszać), na pewno ciepły, miodowy, słoneczny, może ze złotym refleksem. Żeby uzyskać coś takiego będziesz musiała użyć wody 9% - ostrzegam, że wysuszy włosy, więc zwróć uwagę na pielęgnację, nawilżenie no i oceń realnie ich obecny stan, bo na zniszczonych włosach żaden kolor nie wygląda dobrze Osobiście odradzam farby L'Oreala szczególnie jasne, w połączeniu z silnym stężeniem oksydantu. Jeśli jednak chcesz koniecznie tę markę sprawdź Majirel, numery 9.3, 8.30, 8.33
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 20:57   #103
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Moje włosy sa trochę zniszczone, ale nie bardzo dbam o to by były w coraz to lepszym stanie poprzez pielęgnację. Czy te nr farb, które podałaś to należy je wszystkie zmieszac czy po prostu wybrac jeden z nich? A jeśli mogłabyś doradzić to jaka markę i nr farby byś mi poleciła do uzyskania takiego koloru jak miss? Obecnie mam troszkę jaśniejsze niż na załączonym moim zdjęciu.
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:36   #104
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
kolor ktory mi sie marzy:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/miss-world -2008-ksenia-sukhinova.html

moj kolor:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...fcaa55555.html

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

jeszcze raz link bo nie wiem czemu nie dziala:
http://gwiazdy.blopix.pl/wpis/1935/m...sukhinova.html
Moim zdaniem to poziom 10 + woda 9% przeważnie w blondach od poziomu 9 stosuje się wodę o stężeniu 9%, np. podstawowy Majirell 10* lub 10.31, przy następnym farbowaniu stosuje się farbę jedynie przy odroście a resztę można tonować po to aby pozbyć się żółtego efektu.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-12 o 21:38
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:39   #105
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to poziom 10 + woda 9% przeważnie w blondach od poziomu 9 stosuje się wodę o stężeniu 9%, np. podstawowy Majirell 10* lub 10.31
Kathy - jestes pewna, że to poziom 10?? Mnie się kojarzy ten poziom z najjaśniejszym blondem, a ten ewidentnie najjaśniejszy z możliwych nie jest (zerknij na końce, są ciemne)
Wydaje mi sie, że to max poziom 9 i ciepły refleks, czyli szukaj w nazwach sloneczny, miodowy itp.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:43   #106
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
Moje włosy sa trochę zniszczone, ale nie bardzo dbam o to by były w coraz to lepszym stanie poprzez pielęgnację. Czy te nr farb, które podałaś to należy je wszystkie zmieszac czy po prostu wybrac jeden z nich? A jeśli mogłabyś doradzić to jaka markę i nr farby byś mi poleciła do uzyskania takiego koloru jak miss? Obecnie mam troszkę jaśniejsze niż na załączonym moim zdjęciu.
Podałam numery które moim zdaniem są zbliżone do koloru ze zdjęcia, może jakiś wybierzesz, można też oczywiście zmieszać, tak jak pisałam, coś z poziomu 8 i 9. Wiesz, najlepiej byłoby pooglądać kolor tej kobietki na różnych zdjęciach (bo oświetlenie i obróbka robią swoje), a z kolei paletę farb zobaczyć na żywo (choć ja dobieram kolory online i jestem zadowolona ). Zaproponowałam Majirel bo pytałaś o L'Oreal, niemniej uważam, że to "inwazyjna" farba i niepotrzebnie niszczy włosy bardziej niż zabieg farbowania wymaga. Moją ulubioną farbą jest Vitality's - zerknij na kolory 9/3 i 8/30, Dziewczyny chwalą sobie też Wellę Koleston (tu nie polecę konkretów bo nie jestem obeznana), podobne kolorki ma też Allwaves, zwłaszcza 9 z trójkami po przecinku Check this out zanim pójdziesz w - moim zdaniem - przereklamowanego L'Oreala
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 21:43   #107
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Kathy - jestes pewna, że to poziom 10?? Mnie się kojarzy ten poziom z najjaśniejszym blondem, a ten ewidentnie najjaśniejszy z możliwych nie jest (zerknij na końce, są ciemne)
Wydaje mi sie, że to max poziom 9 i ciepły refleks, czyli szukaj w nazwach sloneczny, miodowy itp.
Kolor jaśniejszy (ogólny look) to moim zdaniem 10 natomiast tak jak większość koloryzacji tego typu to są pasemka. Od góry można by dać 10 natomiast na końcach zrobić delikatny balejaż kolorkiem 8.94.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-07-12 o 22:27
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:04   #108
Kasiorek_L
Raczkowanie
 
Avatar Kasiorek_L
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 297
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za rady.. Dam znać jak wyszło
Kasiorek_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:13   #109
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

oto więcej tych fotek miss:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5b941dd43.html

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ceb787d35.html

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...528ed8bf8.html
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-13, 19:49   #110
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
oto więcej tych fotek miss:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5b941dd43.html

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ceb787d35.html

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...528ed8bf8.html
Vanilko pooglądałam dzisiaj więcej fotek tego dziewczęcia i doszłam do wniosku, że rzeczywiście to za jasne na poziom 8. Więc stawiam na poziom 9, kolory typu 9.3, 9.30, 9.31 etc... Poziom 10 wydaje mi się za jasny, ale zgadzam się z kathy, że to nie jest jednolity kolor, to są bardzo drobne pasemka, refleksy I można się tam dopatrzeć kilku kolorów. Niemniej myślę, że masz szanse coś podobnego osiągnąć zwłaszcza, że teraz sama masz pasemka. Daj znać jak już się na coś zdecydujesz
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 22:57   #111
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Dziękuje bardzo Bardzo jestem wdzięczna naprawdę
Tylko jeszcze małe pytanie te nr które podałaś 9.3, 9.30 i 9.31 to z jakiej firmy?
Bo każda ma inne oznaczenia ;p mam problem by je znaleźć z góry dziękuję.
Oczywiście jak się zdecyduje na farbowanie i zrobię włoski to wkleję fotkę jak wyszedł kolor
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:30   #112
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

A mi się nasunęło takie pytanie: jak pisałam wcześniej farbuje się blondem na poziomie 10 lub 11 wodą 9% i odrosty wychodzą mi żółtawe, ale boję się dawać 12%, żeby mi włosy nie wychodziły garściami. I tak się zastanawiam czy do reszty włosów używać też 9% czy już np 6%?
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 23:35   #113
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Vanilia7 Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo Bardzo jestem wdzięczna naprawdę
Tylko jeszcze małe pytanie te nr które podałaś 9.3, 9.30 i 9.31 to z jakiej firmy?
Bo każda ma inne oznaczenia ;p mam problem by je znaleźć z góry dziękuję.
Oczywiście jak się zdecyduje na farbowanie i zrobię włoski to wkleję fotkę jak wyszedł kolor
No właśnie te dziewiątki z trójkami po przecinku to w wypadku większości farb będą ciepłe, złote blondy - Vitality's, Majirel, Alfaparf, Allwaves... ("3" to złoty refleks). W każdym razie zobaczy tutaj:
http://allegro.pl/allwaves-farba-do-...677530901.html

To jest dosyć wiarygodna (nie ma drastycznych przekłamań kolorystycznych) paleta Allwaves i widzę tam kilka takich kolorów

pinkswan na resztę polecam Ci zdecydowanie słabszy oksydant, inaczej "zajeździsz" włosy, 9% używana do regularnego farbowania całości jest zdecydowanie za mocna. Ja nie jestem blond, ale mam koleżankę od lat używająca poziomu 10 i nawet kiedy farbuje u fryzjera, to na całość dostaje 6% (na czas krótszy niż odrosty).

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-07-13 o 23:38
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 01:17   #114
thePhantom
Zakorzenienie
 
Avatar thePhantom
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ziemia Lubuska
Wiadomości: 6 822
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

ja mam takie pytanko do wszystkich was znających się na odcieniach rudości. jestem potencjalnie szatynką - potencjalnie , bo przy odpowiedniej pogodzie/słońcu/czy nawet temperaturze moje włosy przypominają do zludzenia odcień delikatnej rudości. nie wiem skąd to , wiem tylko , że babcia od mamy miala tak samo marzy mi się taki hmm nie tyle co rudy KOLOR jak wlasciwie delikatny odcień rudości - taki , żeby był cały czas a nie przy odpowiednich zachciankach moich wlosow :P użyłam raz tak o szamponetki z rossmana Delia.no1 o odcieniu rudy - nie rosjaśniła mi wlosow tylko nadala wlasnie taki delikatny staly odcien rudego. no ale co mi po szamponetce , na 4-6 myć , czyli średnio na półtorej tygodnia brudzenia ręcznika. więc stąd moje pytanie : jaką farbe , jakiej firmy polecacie , żeby wlosy nie tylko co sie rozjaśniły , jak poprostu nabraly przyjemnego , rudawego odcieniu? ku pomocy moze wstawie kilka zdjec moich wlosow - w roznych stanach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 115.jpg (67,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0657.jpg (95,3 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0469.jpg (101,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8141.jpg (46,8 KB, 67 załadowań)
__________________
Insta-uzależniona
aparatka :
góra - wrzesień 2014
dół - luty 2015


Była Au pair - Niemcy 2013
thePhantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 09:59   #115
Vanilia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Super
Tylko jeszcze jedno pytanie, bo ja mam odrost ciemny blond, mysi i najpierw mam nałożyć farbę na odrosty czy zrobić to na końcu na ostatnie 15 min? No i oczywiście jakiej wody użyć, na 9%?
Vanilia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:17   #116
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Najpierw kładzie sie farbę na odrosty na 9%wodzie Zresztą zobacz sobie na instrukcje obsługi, w każdej farbie powinna być, tam jest wszystko dokładnie opisane
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 10:39   #117
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez thePhantom Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko do wszystkich was znających się na odcieniach rudości. jestem potencjalnie szatynką - potencjalnie , bo przy odpowiedniej pogodzie/słońcu/czy nawet temperaturze moje włosy przypominają do zludzenia odcień delikatnej rudości. nie wiem skąd to , wiem tylko , że babcia od mamy miala tak samo marzy mi się taki hmm nie tyle co rudy KOLOR jak wlasciwie delikatny odcień rudości - taki , żeby był cały czas a nie przy odpowiednich zachciankach moich wlosow :P użyłam raz tak o szamponetki z rossmana Delia.no1 o odcieniu rudy - nie rosjaśniła mi wlosow tylko nadala wlasnie taki delikatny staly odcien rudego. no ale co mi po szamponetce , na 4-6 myć , czyli średnio na półtorej tygodnia brudzenia ręcznika. więc stąd moje pytanie : jaką farbe , jakiej firmy polecacie , żeby wlosy nie tylko co sie rozjaśniły , jak poprostu nabraly przyjemnego , rudawego odcieniu? ku pomocy moze wstawie kilka zdjec moich wlosow - w roznych stanach
Po zdjęciach mogę Ci powiedzieć, że Twój naturalny kolor to ciemny blond z ciepłym odcieniem. Musiałabyś poszukać farby na poziomie 7 w takim właśnie kolorze. Coś mi się zdaje, że 7.4 byłby odpowiedni (zerknij na mój post z poprzednich stron gdzie podawałam linki do tego odcienia z kolestona), woda max 6%..
A tak BTW śliczne dziewcze z Ciebie
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 11:21   #118
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
A mi się nasunęło takie pytanie: jak pisałam wcześniej farbuje się blondem na poziomie 10 lub 11 wodą 9% i odrosty wychodzą mi żółtawe, ale boję się dawać 12%, żeby mi włosy nie wychodziły garściami. I tak się zastanawiam czy do reszty włosów używać też 9% czy już np 6%?
A jakiej farby używasz? jak chcesz się pozbyć żółci to użyj czegoś z opalizującym (czyli fioletowym) refleksem a ogólnie na długość ja bym dawała oksy najniższe - 3 % bo w zasadzie trzeba je pewnie tylko stonować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 00:18   #119
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A jakiej farby używasz? jak chcesz się pozbyć żółci to użyj czegoś z opalizującym (czyli fioletowym) refleksem a ogólnie na długość ja bym dawała oksy najniższe - 3 % bo w zasadzie trzeba je pewnie tylko stonować
goldwella ostatnia z poziomu 11 z fioletowym refleksem ale mi się bardzo ciężko włosy rozjaśniają, może dlatego nie mogę się pozbyć tej przeklętej żółci
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 10:06   #120
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
goldwella ostatnia z poziomu 11 z fioletowym refleksem ale mi się bardzo ciężko włosy rozjaśniają, może dlatego nie mogę się pozbyć tej przeklętej żółci
Może spróbuj innej farby? Mój fryzjer ostatnio sobie włosy rozjaśnił i stwierdził że po CT włosy są dłużej chłodne niż po Goldwellu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 14:12:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.