Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2011 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-22, 10:26   #4951
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Minęły mdłości, są już kopniaczki - ciągle czekamy na Was dzieciaczki - IX/X 2

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Archinto jak tam wczorajsze pomidory? dałaś radę?
a dzięki - przyjął się i nawet dziś tez spróbowałam
Mam nadzieję, ze nie za dużo na raz

To co - dzis dzionek z nózkami do góry???

Cytat:
Napisane przez luii Pokaż wiadomość
Lekarz w pl zrobił usg dopochwowe i szyjka ma 3,3 a powinno byc 4, powiedział ze nie jest źle ale muszę się bardzo oszczedzac i nie forsować i dużo odpoczywać....
Jestem kelnerką i pracuje na nogach 9h dziennie...... mówił ze on tego nie widzi

2 miesiace temu rozmawiałam z moim managerem o obcięciu etatu do 3 dni, sam nawet proponował 2 dni ale sie z tego nie wywiązuje, wciaż pracuję 4 dni tygodniowo
Czuje sie zmęczona bo jak tu nie być łażąc 9h dziennie....

Dostałam zdjęcie skanu szyjki od lekarza w pl i mam to pokazac tu w ie lekarzowi i on ma zareagowac ......ale jakoś cieżko mi w to uwierzyć bo jak patrze dookoła to te irlandzie babki pracują w ciązy do 38tc nie oszczedzają sie i nic im nie jest..... A wiesz jaka opinia o polkach ...ze przesadzamy....

Wizytę mam 8 czerwca w szpitalu.....porozmawiam z lekarzem ale wątpię żeby oni nawet zrobili mi kolejny pomiar szyjki......
Tu coś dziewczyny pisały od długości szyjki by ponad 2,5 cm miała albo ponad 3cm- nie pamiętam dokładnie. Także się nie stresuj
A tam na wyspach to ciekawe podejście...
Moze rzeczywiście przesadzamy Nie znasz jakiś tubylczyń - matek bądź ciężarnych co one mówią na taka opiekę???

I chodźcie na nowy watek
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.