Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 14:23   #1861
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nie lepiej zel hiluronowy polaczony z olejem np. z rozy rdzawej? Dobrze nawilzaja...;d Jeszcze napisz najlepiej jaki masz rodzaj cery. I co chcesz osiagnac w ten sposob? Bo mi po serum migalowym nic z cera sie nie dzialo.
Mam cerę mieszaną, problemową bardzo na brodzie - pryszcze to norma.
Mam 22 lata.
Dużo blizn, które wcale nie stają się mnie widoczne-niektóre mam nawet po parę miesięcy. Nawet kiedy nie wyciskam.

Chcę je zredukować no i wiadomo oczyszczać skórę.


A czy to co podałaś nadaje się pod makijaż?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:31   #1862
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

farfocel cie nie zabije moim zdaniem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:39   #1863
Bekah
Raczkowanie
 
Avatar Bekah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 61
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
farfocel cie nie zabije moim zdaniem
Już Cię lubię. Ale to nie był maleńki farfocelek, tylko takie coś, jak na zdjęciu. Zrobiłam sobie test w zgięciu łokcia - jak za 3 dni mi nie odpadnie skóra w tym miejscu, to może zaaplikuję na twarz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8134.jpg (49,4 KB, 95 załadowań)
__________________
- Mam ochotę zmienić tożsamość. - powiedziała Eufrozyna, uniósłszy wzrok znad tamborka.
Bekah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 16:36   #1864
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, problemową bardzo na brodzie - pryszcze to norma.
Mam 22 lata.
Dużo blizn, które wcale nie stają się mnie widoczne-niektóre mam nawet po parę miesięcy. Nawet kiedy nie wyciskam.

Chcę je zredukować no i wiadomo oczyszczać skórę.


A czy to co podałaś nadaje się pod makijaż?
Coś mi się wydaje, że jesteśmy w podobnym wieku i mamy podobne cery problem mam też okropny z bliznami na brodzie, po tych czerwonych gulach zostają dziadostwa i pozbyć się tego nie można... u mnie sprawdza się jedynie zapobieganie nowym gulom, żeby nie powstawały blizny, bo zostają zawsze - czy drapię czy nie drapię - nie ma to znaczenia
używałam kremu azelo i było super, pierwsze 2 tyg wysyp, ale później już tylko zadowolona byłam! Niestety zdradziłam go z serum lemon i mocno to odczułam - poszło w odstawkę i jutro zabieram się znowu za krem.
Miałam dużo suchych skórek i trochę szorstką cerę, u mnie niestety żel hial. w połączeniu z żadnym olejem nic nie dał, a róża rdzawa wręcz podrażniła... Ale zgadzam się z opinią, że Cetaphil to cudo, lepszego nawilżacza nie widziałam, czasem łączę go też z żelem odżywczym i efekty super, także mogę śmiało polecić
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 20:18   #1865
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną, problemową bardzo na brodzie - pryszcze to norma.
Mam 22 lata.
Dużo blizn, które wcale nie stają się mnie widoczne-niektóre mam nawet po parę miesięcy. Nawet kiedy nie wyciskam.

Chcę je zredukować no i wiadomo oczyszczać skórę.


A czy to co podałaś nadaje się pod makijaż?
Rozumiem. Ja kremow, ktore moznaby uzywac akurat po serum migdalowym nie probowalam. Za to jak uzywalam serum to kladlam zazwyczaj wymieszany zel hialuronowy z wybranym olejem i z kapka kremu nawilzajacego z Ziaji. I u mnie to bylo idealne rozwiazanie.

Natomiast na Twoja cere bylby odpowiedni krem Azelo. Ja rowniez mam ten sam problem co Ty. Wokol brody notorycznie wyskakuja mi pryszcze, czasami zostaja po nim brunatne plamki ciezkie do usuniecia. Kilka dni temu po raz drugi wrocilam do kremu azelo i doszlam do wniosku,ze to on tak cudownie wlywa na moja cere. Jest miekka, wygladzona i po plamkach nie ma sladu.

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy wymieszanie oleju z zelem hialuronowym da sie nalozyc pod makijaz. Ja nigdy tego nie robilam bo ten sposob pielegnacji mam przeznaczony albo na noc albo gdy jestem w domu i nigdzie nie wychodze.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że jesteśmy w podobnym wieku i mamy podobne cery problem mam też okropny z bliznami na brodzie, po tych czerwonych gulach zostają dziadostwa i pozbyć się tego nie można... u mnie sprawdza się jedynie zapobieganie nowym gulom, żeby nie powstawały blizny, bo zostają zawsze - czy drapię czy nie drapię - nie ma to znaczenia
używałam kremu azelo i było super, pierwsze 2 tyg wysyp, ale później już tylko zadowolona byłam! Niestety zdradziłam go z serum lemon i mocno to odczułam - poszło w odstawkę i jutro zabieram się znowu za krem.
Miałam dużo suchych skórek i trochę szorstką cerę, u mnie niestety żel hial. w połączeniu z żadnym olejem nic nie dał, a róża rdzawa wręcz podrażniła... Ale zgadzam się z opinią, że Cetaphil to cudo, lepszego nawilżacza nie widziałam, czasem łączę go też z żelem odżywczym i efekty super, także mogę śmiało polecić
Ale Wizazanka pytala o krem ktory moglaby uzywac po serum migadlowym. A kremu azelo absolutnie po tym serum nie mozna uzywac z uwagi na obecnosc kwasu BHA. Tylko niepotrzebnie podraznilaby sobie cere.

Poza tym to,ze polaczenie zelu i oleju sie nie sprawdzilo u Ciebie ,to nie oznacza ze u innej osoby rowniez U mnie takie polaczenie nigdy nic nie robilo

Trzeba testowac. Reakcja to sprawa indiwydualna.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2012-02-29 o 20:19
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 22:02   #1866
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny stosujące krem azelo mam pytanie, poniewaz moja cera (powoli tfu tfu odpukac ) jest coraz lepsza odnosnie pryszczy, wyskakuje mi jeden na jakis czas ewentualnie, mam wiele plam i przebarwien po pryszczach czy po tym kremie jest duzy wysyp? rekacja ile moze tak trwac, wiem ze to zalezy od skory ale moze tak mniej wiecej mi powiecie ? niechcialabym znowu tego przezywac chcialabym tylko rozjasnic przebarwienia, prosze o odpowiedz dziekuje z gory
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 07:36   #1867
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

pseudofeministko, wiem o tym, że każdy ma inną reakcję, dlatego mówiłam w swoim imieniu. O kremie azelo nie wspomniałam w kontekście serum, tylko konkretnie do typu cery mi podpasował - zachwalać go można, a to czy ktoś go kupi to przecież jego decyzja zazdroszczę, że starcza u Ciebie żel+olej, ja tyle olejów nakupowałam i nic
A jeśli chodzi o krem po serum, to miałam na myśli Cetaphil, a nie azelo - być może nieprecyzyjnie się wyraziłam
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 08:38   #1868
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny przyszła do mnie kolejna paczka z BU i zamówiłam żel hiauronowy. Wasz też ma konsystencje takiego gluta bo nie wiem czy źle rozmieszałam czy on tak ma
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:42   #1869
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że jesteśmy w podobnym wieku i mamy podobne cery problem mam też okropny z bliznami na brodzie, po tych czerwonych gulach zostają dziadostwa i pozbyć się tego nie można... u mnie sprawdza się jedynie zapobieganie nowym gulom, żeby nie powstawały blizny, bo zostają zawsze - czy drapię czy nie drapię - nie ma to znaczenia
używałam kremu azelo i było super, pierwsze 2 tyg wysyp, ale później już tylko zadowolona byłam! Niestety zdradziłam go z serum lemon i mocno to odczułam - poszło w odstawkę i jutro zabieram się znowu za krem.
Miałam dużo suchych skórek i trochę szorstką cerę, u mnie niestety żel hial. w połączeniu z żadnym olejem nic nie dał, a róża rdzawa wręcz podrażniła... Ale zgadzam się z opinią, że Cetaphil to cudo, lepszego nawilżacza nie widziałam, czasem łączę go też z żelem odżywczym i efekty super, także mogę śmiało polecić
Moja siostra ma lemon i mówi, że jej pasuje to tak btw
A czy Cetaphil Cię nie zapchał? I możesz powiedzieć jak go stosowałaś? Na noc czy pod makijaż też może być?
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ja kremow, ktore moznaby uzywac akurat po serum migdalowym nie probowalam. Za to jak uzywalam serum to kladlam zazwyczaj wymieszany zel hialuronowy z wybranym olejem i z kapka kremu nawilzajacego z Ziaji. I u mnie to bylo idealne rozwiazanie.

Natomiast na Twoja cere bylby odpowiedni krem Azelo. Ja rowniez mam ten sam problem co Ty. Wokol brody notorycznie wyskakuja mi pryszcze, czasami zostaja po nim brunatne plamki ciezkie do usuniecia. Kilka dni temu po raz drugi wrocilam do kremu azelo i doszlam do wniosku,ze to on tak cudownie wlywa na moja cere. Jest miekka, wygladzona i po plamkach nie ma sladu.

Szczerze powiedziawszy nie wiem czy wymieszanie oleju z zelem hialuronowym da sie nalozyc pod makijaz. Ja nigdy tego nie robilam bo ten sposob pielegnacji mam przeznaczony albo na noc albo gdy jestem w domu i nigdzie nie wychodze.

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------



Ale Wizazanka pytala o krem ktory moglaby uzywac po serum migadlowym. A kremu azelo absolutnie po tym serum nie mozna uzywac z uwagi na obecnosc kwasu BHA. Tylko niepotrzebnie podraznilaby sobie cere.

Poza tym to,ze polaczenie zelu i oleju sie nie sprawdzilo u Ciebie ,to nie oznacza ze u innej osoby rowniez U mnie takie polaczenie nigdy nic nie robilo

Trzeba testowac. Reakcja to sprawa indiwydualna.
Hm..to teraz już trochę mam namieszane
Stosować dalej serum, do tego Cetaphil (np.) a powiedzmy PO wykończeniu serum (czyli kiedyś,kiedyś) kupić krem Azelo?
A, do mycia mam olejek myjący, btw.

A oprócz tego co poleciłybyście mi na moją cerę?

W najbliższym czasie planuję zamówienie i myślałam o Peelingu enzymatycznym. Tylko co jeszcze?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:05   #1870
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Masija polecam hydrolat oczarowy, choć niemisłosiernie śmierdzi
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:38   #1871
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Masija polecam hydrolat oczarowy, choć niemisłosiernie śmierdzi
A mi tam pachnie
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 10:58   #1872
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
A mi tam pachnie
Mojej bratowej też pachnie, ja lubie ziolowe zapachy- olejkiem myjacym z drzewka herbacianego moglabym sie inchalować ale oczar, ble no ale jest skuteczny
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:02   #1873
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Masija polecam hydrolat oczarowy, choć niemisłosiernie śmierdzi
a moim zdaniem w ogóle nie śmierdzi, delikatnie pachnie; śmierdzi kocanka, mi się kojarzy z kocimi sikami a najładniej mi pachnie hydrolat z kwiatu pomarańczy
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:13   #1874
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszła do mnie kolejna paczka z BU i zamówiłam żel hiauronowy. Wasz też ma konsystencje takiego gluta bo nie wiem czy źle rozmieszałam czy on tak ma


On tak ma
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 11:33   #1875
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

oj dobrze wiedzieć, kocanki nigdy nie kupię, mam 2 koty i nie raz mi się zdarzyła niemiła niespodzianke
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:19   #1876
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Co myślicie o Kremie rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:21   #1877
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kusi mnie wcierka do włosów, płyn wzmacniający do włosów - miała któraś ten produkt? Opłaca się? Pomaga w ogóle?

Moja mama ma ten płyn. Kupiłam go jej ze względu na to, że strasznie wypadały jej włosy od dłuższego czasu. Są jakieś efekty po zastosowaniu tego płynu-mniej włosów jej wypada, ale ona jest strasznie niesystematyczna, jeżeli chodzi o stosowanie kosmetyków do włosów.

Od siebie mogę szczerze polecić olej kokosowy-mi bardzo pomógł, ale efekty zobaczyłam dopiero po 3 miesiącach.Ale to pewnie ze względu na to, że przez wiele lat rozjaśniałam włosy, w związku z czym były strasznie wysuszone. Stosuję również z BU mleczko z keratyną i też jestem z niego zadowolona.Stosuje na końcówki-widzę, że ich stan się znacznie poprawił, a także od 2/3 długości włosów-nie obciąża mi włosów, wydają się bardziej puszyste, gęste, widzę też, że mi je wzmocnił. Swego czasu używałam też masła jojoba na końcówki-i też byłam zadowolona z efekty, bardzo fajnie nawilżał, chyba go ponownie to masło i będę stosować je jako maskę na całe włosy.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:32   #1878
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Co myślicie o Kremie rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA?
Serum jest świetne, krem to chyba jego lepsza wersja. Moja bratowa testuje więc na dniach mogę napisać jej wrażenia
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:52   #1879
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Co myślicie o Kremie rozjaśniająco-wygładzający AZELO/BHA?
Mi nie pasował, rolował się, w pojemniczku zaczął rozwarstwiać, ale nie powiem- trochę działał
Przerzuciłam się na AcneDerm zamiennie z Sanoflore/czasami TriAcneal i jestem bardziej zadowolona.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 12:53   #1880
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A serum odbudowujące? Zapycha?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 13:17   #1881
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Mi pomaga masło shea, używam na zmianę z oliwką Hippa Widzę poprawę, może nie jest idealnie, ale krostek mniej, skóra jest mniej czerwona, a ja nie mam już tak często uczucia, że muszę się koniecznie podrapać
Używałaś go również na skórę twarzy? Zastanawiam się nad nim, tylko nie wiem, czy nie zapcha mojej mieszanej cery.
Mia ktoś może i masło shea i jojoba?Ja miałam jojoba i byłam bardzo zadowolona, nic mi nie zapchał i świetnie nawilżał. Ciekawe jestem, czy shea jest duże bardziej ciężkie niż jojoba.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:53   #1882
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

masija,
co do cetaphilu, to bałam się, że zapcha strasznie, ale powiedzmy, że zapchał jedynie powierzchownie o ile można tak to nazwać mam na myśli, że żadnych gul i innych paskudztw nie spowodował, jedynie parę wągrów, ale łatwo się ich pozbyłam. Ale nawet jeśli zapchałby mnie mocniej to bym mu wybaczyła, bo skóra naprawdę gładka i nawilżona jak nigdy!
Stosuję co drugi dzień na noc, czasem z żelem, a na dzień już nie, bo mam krem antyoks. Z tym makijażem może być różnie, u mnie zestaw cetaphil+podkład+puder bambusowy trzymał się stosunkowo długo, ale różnie to bywało (nie moglam utrafić jaką warstwę skóra znosi najlepiej i przy jakiej pogodzie-zawsze za dużo albo za mało nałożyłam) dlatego zostałam przy wersji na noc.

Co do azelo, to była to moja taka powiedzmy sobie reklama, że działa, sprawdza się i że go lubię daj szansę temu serum, skoro już je masz, jeśli się nie sprawdzi to wtedy bym spróbowała za jakiś czas z kremem, dużo kobitek go chwali..ale wiadomo, żeby uważać, serum lemon też chwalone, a mi zaszkodziło - loteria

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujące krem azelo mam pytanie, poniewaz moja cera (powoli tfu tfu odpukac ) jest coraz lepsza odnosnie pryszczy, wyskakuje mi jeden na jakis czas ewentualnie, mam wiele plam i przebarwien po pryszczach czy po tym kremie jest duzy wysyp? rekacja ile moze tak trwac, wiem ze to zalezy od skory ale moze tak mniej wiecej mi powiecie ? niechcialabym znowu tego przezywac chcialabym tylko rozjasnic przebarwienia, prosze o odpowiedz dziekuje z gory

u mnie wysyp był koło 2-3tyg. i to nie tylko na brodzie, gdzie zawsze coś wyskakiwało, ale co dziwne na policzkach, a na nich skóra zawsze byla gładka i jedynie lekko przesuszona - nigdy pryszczy na nich nie było a tu proszę... ale po tym czasie było już tylko lepiej, blizny na brodzie rozjaśnione i ogolnie buźka ładniejsza musiałabys może miejscowo go spróbować i sprawdzić jak zareagujesz...
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 17:36   #1883
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Masija polecam hydrolat oczarowy, choć niemisłosiernie śmierdzi
Widzę, że zdania podzielone co do zapachu
Dzięki, popatrzę na niego A czy nie będzie się kłócił z serum migdałowym?

Cytat:
Napisane przez klara1985 Pokaż wiadomość

Od siebie mogę szczerze polecić olej kokosowy-mi bardzo pomógł, ale efekty zobaczyłam dopiero po 3 miesiącach.Ale to pewnie ze względu na to, że przez wiele lat rozjaśniałam włosy, w związku z czym były strasznie wysuszone. Stosuję również z BU mleczko z keratyną i też jestem z niego zadowolona.Stosuje na końcówki-widzę, że ich stan się znacznie poprawił, a także od 2/3 długości włosów-nie obciąża mi włosów, wydają się bardziej puszyste, gęste, widzę też, że mi je wzmocnił. Swego czasu używałam też masła jojoba na końcówki-i też byłam zadowolona z efekty, bardzo fajnie nawilżał, chyba go ponownie to masło i będę stosować je jako maskę na całe włosy.
Też go mam i jest cudowny!
A powiedz ile go stosowałaś tzn. z jaką częstotliwością?
Cytat:
Napisane przez kael Pokaż wiadomość
masija,
co do cetaphilu, to bałam się, że zapcha strasznie, ale powiedzmy, że zapchał jedynie powierzchownie o ile można tak to nazwać mam na myśli, że żadnych gul i innych paskudztw nie spowodował, jedynie parę wągrów, ale łatwo się ich pozbyłam. Ale nawet jeśli zapchałby mnie mocniej to bym mu wybaczyła, bo skóra naprawdę gładka i nawilżona jak nigdy!
Stosuję co drugi dzień na noc, czasem z żelem, a na dzień już nie, bo mam krem antyoks. Z tym makijażem może być różnie, u mnie zestaw cetaphil+podkład+puder bambusowy trzymał się stosunkowo długo, ale różnie to bywało (nie moglam utrafić jaką warstwę skóra znosi najlepiej i przy jakiej pogodzie-zawsze za dużo albo za mało nałożyłam) dlatego zostałam przy wersji na noc.

Co do azelo, to była to moja taka powiedzmy sobie reklama, że działa, sprawdza się i że go lubię daj szansę temu serum, skoro już je masz, jeśli się nie sprawdzi to wtedy bym spróbowała za jakiś czas z kremem, dużo kobitek go chwali..ale wiadomo, żeby uważać, serum lemon też chwalone, a mi zaszkodziło - loteria

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------




u mnie wysyp był koło 2-3tyg. i to nie tylko na brodzie, gdzie zawsze coś wyskakiwało, ale co dziwne na policzkach, a na nich skóra zawsze byla gładka i jedynie lekko przesuszona - nigdy pryszczy na nich nie było a tu proszę... ale po tym czasie było już tylko lepiej, blizny na brodzie rozjaśnione i ogolnie buźka ładniejsza musiałabys może miejscowo go spróbować i sprawdzić jak zareagujesz...
Hm..w takim razie popytam o niego jutro.
A co myślisz o stosowaniu Cethapilu na noc a na dzień inny krem? Tzn. mój standardowy pod makijaż? Będzie miało to sens?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:03   #1884
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość

Też go mam i jest cudowny!
A powiedz ile go stosowałaś tzn. z jaką częstotliwością?
Ja go cały czas stosuję i chyba nigdy nie przestanę A stosuję co drugie mycie. Myje włosy przeważnie co dwa dni.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:41   #1885
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Z tego co wiem to hydrolaty się chyba z niczym nie kłócą, ale pewna nie jestem więc niech lepiej ktoś bardziej rozgarnięty odpowie no i najlepiej stopniowo wprowadzać kosmetyki bo wszystko na raz może wywołać efekt szoku
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:58   #1886
biotechnolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszła do mnie kolejna paczka z BU i zamówiłam żel hiauronowy. Wasz też ma konsystencje takiego gluta bo nie wiem czy źle rozmieszałam czy on tak ma
Możliwe, że szybko wsypałaś i słabo rozmieszałaś. Może jeszcze się rozpuści...
Mój 2% żel po rozmieszaniu ma jednorodną konsystencję wodnistego żelu i nie nazwałabym go glutem

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu czaję się na BU i chcę zrobić zamówienie I do Was przychodzę z wielką prośbą jakie produkty byście mi poleciły? Przejrzałam forum i wiele z Was ma skórę tłustą / z wypryskami, a ja odwrotnie i dlatego pytam Mam cerę suchą - w ciepłe miesiące po prostu umiarkowanie suchą, w zimę bardzo i też z tego powodu proszę Was o pomoc, bo mało co daje radę w tym momencie Zdarzają się uczulenia (alergiczne), ale rzadko, bo staram się unikać alergizujących substancji. Nie mam skłonności do wyprysków, zapychania, nie przetłuszcza się. Bezproblematyczna pod tym względem. Jedynie na nosie mam zaskórniki, odkąd pamiętam tam są i przyzwyczaiłam się do tych czarnych kropeczek w końcu Po prostu wyglądam jak lżejsza forma truskawki
Ze spraw technicznych - nie maluję w ogóle twarzy, więc nie potrzebuję niczego do zmywania makijażu buzi. Myślałam o olejku myjącym, ale czy on nie wysuszy buzi? I zy wersja pomarańczowa nie jest alergizująca? Do demakijażu oczu stosuję micele (obecnie Biodermę Sensibio), ale zaczęły mi podrażniać oczy i skórę pod oczami
Co byście mi doradziły? Jakie produkty z własnego doświadczenia mogłybyście mi zaproponować?

Jeszcze o jedną rzecz chciałam zapytać - używała któraś z Was może soku z aloesu? Interesuje mnie on w kontekście pielęgnacji włosów i nie wiem czy warto go brać?
Moja skóra to coś pomiędzy normalną, a lekko mieszaną. Stawiam na nawilżanie. Ostatnio skończyłam hydrolat aloesowy - używałam go jako toniku do twarzy 1-2 razy dziennie i byłam zadowolona... Zaraz po nałożeniu czułam lekkie nawilżenie. Jak masz suchą skórę to możesz zwrócić na niego uwagę. Nie wystrasz się - ma lekko żółtawo-brązowy kolor, ale nie zostawia śladów na skórze. Nie próbowałam go na włosy:-(

Edytowane przez biotechnolog
Czas edycji: 2012-03-01 o 21:54
biotechnolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:42   #1887
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Biotechnolog dziękuje, przed chwilą sprawdzilam i konsystencja już jest jednolita, wcześniej był jak takie zabawki dla dzieci są się przyklejały do ścian czy sufitu, taki żel że można go było w rękę złapać
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 23:15   #1888
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Widziałyście? http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pill.html

A mi dzisiaj przyszło zamówienie (bardzo szybko w porównaniu z kiedyś), więc na razie się powstrzymam choć ciekawość mnie zżera
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 02:16   #1889
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Moja siostra ma lemon i mówi, że jej pasuje to tak btw
A czy Cetaphil Cię nie zapchał? I możesz powiedzieć jak go stosowałaś? Na noc czy pod makijaż też może być?

Hm..to teraz już trochę mam namieszane
Stosować dalej serum, do tego Cetaphil (np.) a powiedzmy PO wykończeniu serum (czyli kiedyś,kiedyś) kupić krem Azelo?
A, do mycia mam olejek myjący, btw.

A oprócz tego co poleciłybyście mi na moją cerę?

W najbliższym czasie planuję zamówienie i myślałam o Peelingu enzymatycznym. Tylko co jeszcze?
Alez Moja Droga ja nie wiem z czym TY masz ten dylemat? Przeciez nie masz suchej skory lecz mieszana,a serum migdalowe mimo ze 10% to nie robi wiele krzywdy pod tym wzgledem. Ja nawet nie mialam po nim uczucia sciagniecia, wiec skad ta Twoja chec poszukiwania czegos silnie nawilzajacego?? Bo ja nie wiem czy cos przeoczylam w Twoim poscie czy jak

Mowie Ci,ze zel hialuronowy w polaczeniu z olejem wystarczy

Moim zdaniem wykoncz serum migdalowe do konca... Ono i tak z czasem przestaje dzialac. Ja pamietam pierwsze klka uzyc tego serum to oniemialam. Cere mialam absolutnie gladka, rozjasniona i zadnych pryszczy lecz ten cudowny stan nie trzymal sie zbyt dlugo... po jakims czasie wszystko wrocilo do dawnego stanu rzeczy i juz nie dzialal tak spektakularnie.

Natomiast krem Azelo... dla mnie jest istna rewelacja.Uzywam go od 17 lutego. I widze jak poprawil moja cere.

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiamentowaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosujące krem azelo mam pytanie, poniewaz moja cera (powoli tfu tfu odpukac ) jest coraz lepsza odnosnie pryszczy, wyskakuje mi jeden na jakis czas ewentualnie, mam wiele plam i przebarwien po pryszczach czy po tym kremie jest duzy wysyp? rekacja ile moze tak trwac, wiem ze to zalezy od skory ale moze tak mniej wiecej mi powiecie ? niechcialabym znowu tego przezywac chcialabym tylko rozjasnic przebarwienia, prosze o odpowiedz dziekuje z gory
Niezaleznie od reakcji skory na krem azelo i tak uwazam,ze warto go wypronowac. Ja ponownie wrocilam do niego 17 lutego i od tamtego czasu go uzywam. I od tego momentu cera bardzo mi sie poprawila stala sie jakby taka...zdrowasza i o wiele gladsza. Innymi slowy ladniejsza. Natomiast wysyp mam dopiero od dzisiaj. Mam jedna krostke na zuchwie i jedna chyba robiaca sie gule na brodzie. Zarowno teraz jak i wtedy gdy uzywalam krem Azelo nie mialam jakiegos duzego wysypu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:00   #1890
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez klara1985 Pokaż wiadomość
Ja go cały czas stosuję i chyba nigdy nie przestanę A stosuję co drugie mycie. Myje włosy przeważnie co dwa dni.
Dzięki
Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to hydrolaty się chyba z niczym nie kłócą, ale pewna nie jestem więc niech lepiej ktoś bardziej rozgarnięty odpowie no i najlepiej stopniowo wprowadzać kosmetyki bo wszystko na raz może wywołać efekt szoku
Dziękuję również za odp
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Alez Moja Droga ja nie wiem z czym TY masz ten dylemat? Przeciez nie masz suchej skory lecz mieszana,a serum migdalowe mimo ze 10% to nie robi wiele krzywdy pod tym wzgledem. Ja nawet nie mialam po nim uczucia sciagniecia, wiec skad ta Twoja chec poszukiwania czegos silnie nawilzajacego?? Bo ja nie wiem czy cos przeoczylam w Twoim poscie czy jak

Mowie Ci,ze zel hialuronowy w polaczeniu z olejem wystarczy

Moim zdaniem wykoncz serum migdalowe do konca... Ono i tak z czasem przestaje dzialac. Ja pamietam pierwsze klka uzyc tego serum to oniemialam. Cere mialam absolutnie gladka, rozjasniona i zadnych pryszczy lecz ten cudowny stan nie trzymal sie zbyt dlugo... po jakims czasie wszystko wrocilo do dawnego stanu rzeczy i juz nie dzialal tak spektakularnie.

Natomiast krem Azelo... dla mnie jest istna rewelacja.Uzywam go od 17 lutego. I widze jak poprawil moja cere.

---------- Dopisano o 03:16 ---------- Poprzedni post napisano o 03:09 ---------
Hehe Wiem, przeżywam jak mrówka okres no ale
Mam tendencję do przesuszania skóry i dlatego może moje zaangażowanie w to
Dobrze w takim razie, posłucham Cię i za jakiś czas kupię Azelo.
Dzięki wielkie za pomoc
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.