Przekłute uszy ropirja juz rok po wyjeciu kolczykow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-05, 23:09   #1
Amelia6669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1

Przekłute uszy ropirja juz rok po wyjeciu kolczykow


Przekłuwalam uszy juz pare razy 3 razy sama igla (tz robilam 3 dziurki ) i raz u kosmetyczki pistoletem .Za pierwszysm razem niechcialy mi sie goic i wogole chyba mialam uczulenie na srebro wiec wyjelam i sie "zrosly'
Kolezanka namowila mnie zebym przekula pistoletem bo moze zle przekulam za pierwszym razem sama wiec sie zgodzilam i kosmetyczka zrobila mi obok tych dziurek co sama robilam ,lecz i tak po noszeniu prawie rok czasu leczniczych tz czasem zmienialam bo myslalam ze moze tez od nich mi sie "swinia" ciagle sie wydobywala ropa wiec stwierdzialam ze chyba kolczyki to nie dla mnie i przestalam nosic juz nawet ponad rok czasu mina a ja wciaz czuje pod palcami grudke i jak sie toche powyciska ciagle wychodi ropa wiec juz sama nie wiem co mam z tym robic czy moze do kogo sie zglosic z tym problemem wczesniej jak jeszcze mialam kolczyki uzywalam trybiotyku.
Amelia6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 16:10   #2
londemood
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 9
Dot.: Przekłute uszy ropirja juz rok po wyjeciu kolczykow

ja tez tak miałam. Kosmetyczka mi przekłuwała uszy i nie wiem od czego to zależy. Tylko że mnie jeszcze głowa do tego bolała a jak wyjęłam kolczyk ból zniknął. Idz lepiej do dermatologa niech Ci coś przepisze. Mi samo z czasem minęło.
londemood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:02   #3
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Przekłute uszy ropirja juz rok po wyjeciu kolczykow

Też miałam jedna taką dziurkę, która babrała mi się pomimo tego, że lata już w niej nic nie nosiłam. Cały czas szło wyczuć właśnie taką grudkę, często zbierał mi się tam płyn, czasem ropa. W standardowych dziurkach raczej nic mi się nie działo, ale włożenie kolczyków najpóźniej po kilku godzinach powodowało świąd i sączenie się płynu. Byłam już prawie przekonana, że mam jakąś izolowaną alergię na wszytko w okolicach uszu .
Jakoś tak się złożyło, że spróbowałam sobie założyć przebitki (studex) w te moje nieszczęsne uszy i poza lekkim dyskomfortem pierwszego dnia wszystko było ok i nawet mogę znowu zakładać zwykłe kolczyki. W tą wiecznie rozbabraną dziurkę też sobie założyłam przebitkę i w ciągu kilku dni mi się zagoiła... Nie wiem z czego oni dokładnie robią te przebitki ale u mnie akurat one naprawdę goją.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.