Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 16:44   #1801
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
elementow 36

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...:B:BCA:GB:1123

a placilam 2.99 za aukcje i 6.99 za przesylke.
WOW 3 funty za 36 produktow czy 3funty za jeden produkt?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:47   #1802
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Frantic, czy ty z Pure Luxe dostawałaś jakieś potwierdzenie wysyłki? A jak tak, to ile to trwało? Bo na razie mam tylko potwierdzenie wpłaty z PP.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:52   #1803
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

3 funty za wszystko razem.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:54   #1804
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

jesli mozecie mi doradzic...
który produkt z roznych marek mineralnych :

1. zmniejsza optycznie pory ( polubilam Joppa a on polubil moje pory, wchodzi w nie niemiłosiernie i dodatkowo je podkresla...

2 daje taki perłowy glow...( chyba Pastereczka wspominala cos o mieszaniu podkładu z pearl...EDM bodajze...
Prosze o podpowiedz osoby,ktore zdazyły juz sporo produktow przetestowac...

PS ponawiam prosbe..czy moze ktos ma jakas probeczke podkładu Meow abym mogla zobaczyc konsystencje?
Do oddania mam probeczki te ktore wymienilam w poscie 1773 ( str 60 ) oraz probeczki produktow Lavery ktore dostalam dzis od przemilej pani w aptece
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2009-01-14 o 17:00
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 16:59   #1805
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja mam meow jak chcesz, nie podkresla porow, moge Ci przeslac, ale matowi mocn wg mnie. z edm jest pearl beige korektor dobry do rozjaśnienia i glow - proporcje 1 cz pearl 2 cz podkladu- inf z edm forum
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-14 o 17:03
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:03   #1806
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja mam meow jak chcesz, nie podkresla porow, moge Ci przeslac
Baaardzo chetnie
Jakis jasny z odcieniem zołci ( jesli to mozliwe...)

Moze ja moglabym przesłac Ci cos w zamian?
Wielkiego wyboru mineralow nie mam,( a Ty pewnie wiekszosc juz testowałas..) raczej tylko cienie w wiekszym wyborze RHEA,korektory ,Pearl Beauty i to co wypisalam w poscie 1773
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:06   #1807
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja mam pytanie techniczne do co podkladu mineralnego Revlonu.
On ma pedzelek i sitko(wiadomo) czy zeby go uzywac podnosi sie te sitko?Bo ten pedzelek normalnie nabiera przez dziurki sitka ale nie wiem czy tak powinno to wygladac..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 17:07   #1808
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Zamawialam 5ego stycznia kilka probek z MONAVE i ciagle ......nic.
Pieniadze mi z kart sciagneli,mejla potwierdzajacego zamowienie dostalam,ale sie niecierpliwie,
bo dlugo to jakos trwa.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:16   #1809
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie techniczne do co podkladu mineralnego Revlonu.
On ma pedzelek i sitko(wiadomo) czy zeby go uzywac podnosi sie te sitko?Bo ten pedzelek normalnie nabiera przez dziurki sitka ale nie wiem czy tak powinno to wygladac..
spróbuj:
a) wysypać przez sitko podkład do zakrętki jesli jest odpowdnio duża i jest to w ogóle możliwe a jesli nie to wysypywać odrobinę do miseczki lub innego pojemniczka i stamtąd nabierać
b) użyć innego, porządnego pędzla, zobaczysz duzą różnicę. Polecam wątek o EDM ich pędzle są niewiarygodne, myślę że do revlonu sprawdzą się tak smao dobrze jak do 100% mineralnych podkładów.

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Zamawialam 5ego stycznia kilka probek z MONAVE i ciagle ......nic.
Pieniadze mi z kart sciagneli,mejla potwierdzajacego zamowienie dostalam,ale sie niecierpliwie,
bo dlugo to jakos trwa.
okropnie jesteście niecierpliwe...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 17:16   #1810
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, czy ty z Pure Luxe dostawałaś jakieś potwierdzenie wysyłki? A jak tak, to ile to trwało? Bo na razie mam tylko potwierdzenie wpłaty z PP.
Z tego co pamiętam (przepraszam, ostatnio robiłam tyle zamówień, że mogłam coś pomylić) to najpierw przyszedł mail potwierdzający zapłatę z PP (jak u Ciebie), potem dostałam maila z Pure Luxe, że moje zamówienie jest realizowane, a potem mail że paczka została wysłana. Trwało to wszystko kilka dni, paczka też doszła w krókim czasie.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
jesli mozecie mi doradzic...
który produkt z roznych marek mineralnych :

1. zmniejsza optycznie pory ( polubilam Joppa a on polubil moje pory, wchodzi w nie niemiłosiernie i dodatkowo je podkresla...

2 daje taki perłowy glow...( chyba Pastereczka wspominala cos o mieszaniu podkładu z pearl...EDM bodajze...
Prosze o podpowiedz osoby,ktore zdazyły juz sporo produktow przetestowac...
ad. 1. W Pure Luxe jest taki wynalazek jak Eraser. Usuwa on w bardzo widoczny sposób pory, ale efekt cały dzień niestety nie trwa. Mam więc co do niego mieszane uczucia. Jeżeli będziesz kiedyś robić zakupy w Pure Luxe to zachęcam do wzięcia próbki i przetestowania go samemu. Oczywiście nie jest to czysty minerał i ma jednak trochę niefajnych składników.
Poza tym czy stosujesz jakiś primer pod podkład? Bo może on by pomógł. Np. czysta krzemionka świetnie przygotowuje skórę do przyjęcia podkładu bo bardzo ją wygładza.
Możliwe też, że kładziesz za dużo podkładu i dlatego masz taki problem?

ad. 2. W Joppa jest formuła dająca efekt rozświetlenia (Simple Radiance), chociaż nie wszyscy to rozświetlenie widzą (czyt. ja). W EDM masz formułe Original glow, która też rozświetla ładnie twarz.
A Pastereczka wspominała o dodawaniu do podkładu korektora Pearl Beige - pomysł zdaje się świetny.
Jeżeli jednak zależy Ci na efekcie glo ogólnie (nie koniecznie perłowym), to zawsze po aplikacji na mokro spryskaj twarz wodą, hydrolatem, lub nawilżającym tonikiem. Dotyczy to wszystkich marek podkładów.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 18:04   #1811
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz

Nie mam na razie zadnego primera... zamowilam z EDM m.in start to finish rice powder a z tego co pamietam ( a mam straszna skleroze) to wlasnie on moze byc stosowany pod podklad...ale czekam..tak samo zreszta jak i Ty..( dzis bylam nawet na poczcie ale nic nie maja..cos czuje ze predzej buff'd przyjdzie...

Jesli chodzi o nakladanie na mokro to cos kiepsko mi to idzie- jakos jakby troszke warzylo sie na twarzy....Jak bede miala wiecej tych mineralkow to pocwicze..
Ja simple Radiance polubilam-mimo iz jestem stara pudernica i lubie miec MAKIJAZ to ta formula ladniej sie prezentuje na twarzy...kryje ale daje lekkosc..a rozswietlenie raz widze raz nie...hmmm
PS jak chcesz sprobowac Lumiere to moge Ci podeslac probke..ja sie z nimi zegnam
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 18:33   #1812
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam (przepraszam, ostatnio robiłam tyle zamówień, że mogłam coś pomylić) to najpierw przyszedł mail potwierdzający zapłatę z PP (jak u Ciebie), potem dostałam maila z Pure Luxe, że moje zamówienie jest realizowane, a potem mail że paczka została wysłana. Trwało to wszystko kilka dni, paczka też doszła w krókim czasie.
Kurczę, zrobiłam się niecierpliwa, dalej nie wiem, ile mam czekać na wysyłke - a wczoraj zrobiłam zamówienie... Buuu, czekam na zestaw z CS do prasowania, minerały z Buff'd i Pure Luxe - spooooroooo tegooooo.

Obejrzałam dziś paletki cieni na CS - wow, ile cieni, paletka i 88 cieni na niej, normalnie szczena mi opadła z wrażenia. Ale chyba cienie z Pure Luxe bardziej mi się podobają, bynajmniej na fotkach.

Frantic, używałaś już tych cieni? Masz jakieś przemyślenia na ich temat? Wybacz, że cię molestuję, ale tak mi się spodobały, że po prostu nie mogę się ich doczekać
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!

Edytowane przez gabs
Czas edycji: 2009-01-14 o 19:33
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 18:34   #1813
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

z CC czy z CS?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 18:52   #1814
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
okropnie jesteście niecierpliwe...
Oczywiście Jeśli mnie nie dopadnie skleroza jutro to porobię zdjęć i wrzucę, tego pudru mineralnego co mam

Dzisiaj kliknęłam próbki Lumiere, oczywiście planowałam, planowałam a na końcu i tak poszłam na żywioł i trochę inne rzeczy wzięłam I teraz tylko molestuję ich tronę i sprawdzam status
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 19:32   #1815
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
z CC czy z CS?
O żesz, miało być CS... Idę na edit
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 19:34   #1816
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
O żesz, miało być CS... Idę na edit
Wiesz ze te palety z cs to nie czyste minerały? Ale napigmentowane ładnie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 19:43   #1817
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wiesz ze te palety z cs to nie czyste minerały? Ale napigmentowane ładnie
Wiem... Boli mnie to, dlatego nie zamawiam. W sumie jest to fajne, ale tylko dlatego że to duża paleta. Sama sobie poprasuję, a potem może zamówię sobie te puste paletki - wybaczcie, ale umiejętności nakładania sypkich cieni jakoś nie mogę nabyć nijak, jednak mi ciągle się sypią, choć takie to ładne...

Czy ta gliceryna z wodą jest skuteczna żeby utrzymać te cienie w ładzie? Mam problem z drobinkami, bo ja nakładam po prostu mokrym pędzlem żeby mi się nie osypywało, ale potem drobinki znikają, a np. cień Silver Spoon pokochałam za te drobinki zielonkawe... Jestem nieszczęśliwa
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:22   #1818
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dosc skuteczna. do prasowania co masz/bedziesz miala? oraz te z coastala są wielkosci 2gr
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 20:46   #1819
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz

Nie mam na razie zadnego primera... zamowilam z EDM m.in start to finish rice powder a z tego co pamietam ( a mam straszna skleroze) to wlasnie on moze byc stosowany pod podklad...ale czekam..tak samo zreszta jak i Ty..( dzis bylam nawet na poczcie ale nic nie maja..cos czuje ze predzej buff'd przyjdzie...

Jesli chodzi o nakladanie na mokro to cos kiepsko mi to idzie- jakos jakby troszke warzylo sie na twarzy....Jak bede miala wiecej tych mineralkow to pocwicze..
Ja simple Radiance polubilam-mimo iz jestem stara pudernica i lubie miec MAKIJAZ to ta formula ladniej sie prezentuje na twarzy...kryje ale daje lekkosc..a rozswietlenie raz widze raz nie...hmmm
PS jak chcesz sprobowac Lumiere to moge Ci podeslac probke..ja sie z nimi zegnam
Nie wiem jaki jest Start To Finish Rice, bo ja mam zwykły (czytałam że jest lepszy od ryżowego w matowieniu, ale nie wiem czy to prawda) ale ten też może być stosowany jako primer.
To co Ci polecałam ze spryskiwaniem twarzy PO aplikacji podkładu, to nie jest stricte nakładanie na mokro. Na mokro nakładasz np. wtedy, gdy spryskujesz pędzel wodą, potem ten wilgotny pędzel maczasz w porcji podkładu i buch na twarz. Mi ta metoda też nie odpowiada, nie za ładnie to u mnie wygląda. Natomiast spryskanie bezpośrednio twarzy to już co innego. Pozbywam się wtedy tego pudrowego efektu, podkład jakby jeszcze bardziej się wtapiał w skóre, no i pojawia się to wspomniane glow. Jeżeli tak jeszcze nie próbowałaś, to polecam, może też będziesz zadowolona. Aha tylko nie przesadź - dwa, trzy psiknięcia wystarczą. I atomizer powinien rozpylać chmurkę płynu a nie sikać strugą na twarz.

Mileno Lumiere bym chętnie przetestowała, ale pisałaś że szukasz Meow, a ja się go już pozbyłam, więc nie wiem co mogłabym Ci przesłać w zamian.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Kurczę, zrobiłam się niecierpliwa, dalej nie wiem, ile mam czekać na wysyłke - a wczoraj zrobiłam zamówienie... Buuu, czekam na zestaw z CS do prasowania, minerały z Buff'd i Pure Luxe - spooooroooo tegooooo.
gabs jak wczoraj zamawiałaś to o co kaman? Spokojnie, jutro pewnie dostaniesz pierwszego maila, a za 2-3 następne dni informację o wysyłce.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Obejrzałam dziś paletki cieni na CS - wow, ile cieni, paletka i 88 cieni na niej, normalnie szczena mi opadła z wrażenia. Ale chyba cienie z Pure Luxe bardziej mi się podobają, bynajmniej na fotkach.
Faaaaajne są palety z CS. Tam są cienie klasyczne, a z Pure Luxe można kupić takie dziwaczne, niespotykane i ma sie wtedy pełen przegląd - do wyboru do koloru.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Frantic, używałaś już tych cieni? Masz jakieś przemyślenia na ich temat? Wybacz, że cię molestuję, ale tak mi się spodobały, że po prostu nie mogę się ich doczekać
Na razie używałam na sucho dla delikatnego efektu - bardzo w porządku, aczkolwiek efekt migotania różnymi kolorami jest baaardzo mało widoczny. Na bazie Lumene trzymają się oczywiście (u mnie to oczywiste) calutki dzień. Mi na codzień taki właśnie efekt odpowiada. Jutro jednak pokombinuję na mokro.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 21:04   #1820
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
jesli mozecie mi doradzic...
który produkt z roznych marek mineralnych :

1. zmniejsza optycznie pory ( polubilam Joppa a on polubil moje pory, wchodzi w nie niemiłosiernie i dodatkowo je podkresla...

2 daje taki perłowy glow...( chyba Pastereczka wspominala cos o mieszaniu podkładu z pearl...EDM bodajze...
Prosze o podpowiedz osoby,ktore zdazyły juz sporo produktow przetestowac...
Zdecydowanie podklad EDM w formule original glo nakladany na mokro (jedno psikniecie na pedzel) - wygladza i daje delikatny blask, taka swieza i promienna cera przez wiele godzin
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:23   #1821
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdecydowanie podklad EDM w formule original glo nakladany na mokro (jedno psikniecie na pedzel) - wygladza i daje delikatny blask, taka swieza i promienna cera przez wiele godzin
Muszę to przetestowac. Do tej pory uzywałam na sucho a ostatnio ta formuła jest moja ulubioną
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:29   #1822
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A czy o-glow kryje cokolwiek ?? bo nawet nie zamawialam kiedy mate mnie nie zadowolilo
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:32   #1823
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wlasnie w tym rzecz, ze kryje calkiem fajnie, sama sie zdziwilam niedawno Oczywiscie nie tak jak formula intensive ale ujednolicenie cery jest wyrazne, w strategiczne miejsca wystarczy nalozyc korektor i voila
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:34   #1824
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No w zasadzie to ja mam niezla, co najmniej, cere ale lubie tem perfekcyjny efekt po mineralach. zamowie probeczke, co mi tam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 21:42   #1825
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie w tym rzecz, ze kryje calkiem fajnie, sama sie zdziwilam niedawno Oczywiscie nie tak jak formula intensive ale ujednolicenie cery jest wyrazne, w strategiczne miejsca wystarczy nalozyc korektor i voila
Dla mnie ta formuła jest najbardziej naturalna ostatnio. Pozostałe mnie jakby wysuszaja i uwidaczniają zmarszczki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-14, 22:24   #1826
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

tak sobie pomyslalam ze dobrze byloby wiedziec ile mamy mniej wiecej lat...

Inne maja zapewne odczucie 20 latki kiedy faktura skory jest inna a inne 30+..
Ja od wiekow mialam skore okropnie tłusta w strefie T a boczki normalne a teraz dalej sie swiece w strefie T ale juz mam zmarszczki a skora pomimo tego ze sie swieci to jest generalnie odwodniona i wrazliwa ( rumien) na policzkach
Ja czułam ze na mojej 30+ skorze Lumiere dodawal ciezkosci a Joppa jak na razie lepiej sie prezentuje ale dzis w lustrze widzialam czółko i nos swiecace ale na policzkach i o dziwo czole czułam wysuszenie i ciagniecie...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 00:40   #1827
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

dziewczyny, jaki pędzel poleciłybyście dla początkującej do nakładania podkładu?

zaznaczam, że jeśli chodzi o makijaż to jestem zielona. całe życie nie stosowałam żadnych podkładów, ostatnio zaczynam conieco używać naczytałam się o zaletach podkładów mineralnych, pomyślałam o zamówieniu kilku próbek z Buff'd - tych mniej kryjących czyli light, ewentualnie original.
wyczytałam że potrzebny jest specjalny pędzel.

możecie polecić jakiś przyzwoity pędzel w przyzwoitej cenie? może po prostu zamówiłabym kabuki z buff'd - tylko wtedy pewnie musiałabym płacić za przesyłkę? a może jakiś inny - stacjonarnie (lub nie)?
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 06:33   #1828
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

a mi sprzedawca ciagle wysyla wymijajace odpowiedzi. napisalam mu ze sprzedawanie produktow bez podanej listy skladnikow jest nielegalne.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 09:38   #1829
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
dziewczyny, jaki pędzel poleciłybyście dla początkującej do nakładania podkładu?

zaznaczam, że jeśli chodzi o makijaż to jestem zielona. całe życie nie stosowałam żadnych podkładów, ostatnio zaczynam conieco używać naczytałam się o zaletach podkładów mineralnych, pomyślałam o zamówieniu kilku próbek z Buff'd - tych mniej kryjących czyli light, ewentualnie original.
wyczytałam że potrzebny jest specjalny pędzel.

możecie polecić jakiś przyzwoity pędzel w przyzwoitej cenie? może po prostu zamówiłabym kabuki z buff'd - tylko wtedy pewnie musiałabym płacić za przesyłkę? a może jakiś inny - stacjonarnie (lub nie)?
najlepszym rozwiązaniem będzie flat top z Everyday minerals, wyjdzie z przesyłką ok. 15USD. Pędzle z Buff'd są chyba droższe i prawdopodobnie równie dobre, ale żadna z nas ich nie testowala jeszcze. Ew. możesz się z kimś dogadać żeby Ci dobrał pędzel z edm do swojego zestawu, wtedy wyjdzie 5USD z hakiem lub 4USD z hakiem (zalezy od zestawu) + dołożenie się do przesyłki.
Jeśli zdecydujesz się sama zamówić to i tak masz rewelacyjny pędzel, na you tubie porównywany jakością z mac'iem w cene pędzla z sephory i możesz dorzucić sobie darmowe próbki
zapraszam do 1. postu wątku Everyday minerals.
Dobrze wyczytalaś, jak frantic często wspomina pędzel to połowa sukcesu.
Przez ok. 3 tygodnie nakładałam minerały zwykłym pędzlem i 1) poszło mi dużo wiecej niż podczas kolejnych 3 tygodni nakładania flat topem 2)efekt był nieporównywalny przy użyciu flat topa- super krycie przy mniejszej warstwie.

rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:01   #1830
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a mi sprzedawca ciagle wysyla wymijajace odpowiedzi. napisalam mu ze sprzedawanie produktow bez podanej listy skladnikow jest nielegalne.
Ręce opadają z takimi ludźmi. Chyba bym się poskarżyła do ebaya na niego
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.