Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-30, 11:53   #2281
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja używam do golenia odżywki Shauma- do włosów tragedia, ale na włoski na nogach- super. Osłabia je i świetnie się goli :yes: Choć ostatnio tylko na olejkach Isany golę jeszcze lepsze : )
Jak to na olejkach? Zainteresowałaś mnie tym . Podziel się wszlekimi szczegółami .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 12:49   #2282
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Może chodzi o ten? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-prysznic.htm
Jest jeszcze drugi rodzaj (pomarańczowe opakowanie). Jak dla mnie miał okropny zapach, który psuł wszystko.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:17   #2283
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziękuję dziewczyny za rady, clotrimazolu próbowałam i niestety nie daje rady, ale tak jak pisałyście te włosy są za grube, golę się już z 10-12 lat , a niestety maszynka powoduje, że odrastają coraz grubsze i mocniejsze.
Kiedyś próbowałam golic się kremem, ale pamiętam właśnie, że męczące było tak stac w łazience przez 20-30min, no bo co robic w tym czasie, ile można robic peeling czy myc zęby
Postanowiłam jutro kupić plastry do depilacji do twarzy w Rossmanie ( polecacie jakieś konkretne??)i spróbować wydepilować bikini, jeśli to nie pomoże to wybiorę się do dermatologa po jakąś maść z mocznikiem i może antybiotykiem, coś co będzie leczyć i złuszczy, żeby te włoski mogły się lepiej przebijać przez skórę
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-30, 18:29   #2284
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

winyl- tak, właśnie chodzi o ten:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-prysznic.htm i jest jeszcze pomarańczowy, jak mówi Paula. Są świetne! Mają taki króciutki skład, praktycznie tylko olejki i emulgator! I cena- 4,99zł, często są też na nie promocje na 2,99. Zapach mi nie przeszkadza, w ogóle go nie odczuwam. Zresztą dla tej przyjemnośći mycia się tym, gładkiej, nawilżonej skóry, warto...
A golę tak: biorę olejek, smaruje nim nogi, pachy, aż zrobi się taka biała niby-piana. I normalnie przejeżdżam maszynką i spłukuje : ) Żadnych podrażnień, skóra gładka i nawilżona.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 16:16   #2285
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o, fajnie ja uzywam tego drugiego olejku ale nastepnym razem wyprobuje ten medowy
The light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:08   #2286
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

kaczikaczi, ja używam plastrów Tanity i dla mnie one są najlepsze, bo najlepiej "golą" i najmniej podrażniają
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rach-Forte.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-plastrach.htm

A te olejki Istany również mnie zainteresowały tylko ze mają w składzie detergent a nie emulgator
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:24   #2287
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na mnie to plastry z woskiem w ogóle nie działają...Próbowałam kiedyś wydepilowac nimi nogi, to wyrwały się może ze 3 włoski, a z bikini to nic nie ruszyło! A do tego boli strasznie.. Jeszcze na wzgórku to jakoś.. ale dalej to sobie nie wyobrażam plastrów Też mam problem z gładkością bikini, bo golę się maszynką i na drugi dzień już kłuję..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-31, 17:26   #2288
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Też tak mam
Ja też
Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
co do krostek to ja mam tą samą sytuację -depilacja kremem nieco pomaga ale nie lubię stać 20 minut z tym kremem i się nudzić - ani się siądę, ani po mieszkaniu nie pochodzę a w dodatku nie zbiera mi wszystkich włosów. Więc z racji podrażnien golę się dosyć rzadko w okolicach bikini - co niestety bardzo przeżywa mój tz.
Zawsze jest jakaś dobra książka w zanadrzu
Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
co na krostki to sprawdza się dłuższe golenie - tak po kilku latach problem znika, a jak nie zniknie to poprostu skora bardzo wrazliwa

tez pomaga czeste golenie, tzn co 3 dni, a jesli to juz probowalyscie to nie wiem co Wam doradzic...

ja osobiscie balabym sie uzywac tam kremu, bo balabym sie że cos sie dostanie na blone sluzowa Wy wargi zewnetrzne tez tym golicie? bo naprawde nie wyobrazam sobie kremu tam;p
Ja Ci powiem, że mi się pary razy troszkę dostało i nie odczułam tego w żaden sposób, a się bałam, że będzie piec albo coś.
Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
winyl- tak, właśnie chodzi o ten:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...d-prysznic.htm i jest jeszcze pomarańczowy, jak mówi Paula. Są świetne! Mają taki króciutki skład, praktycznie tylko olejki i emulgator! I cena- 4,99zł, często są też na nie promocje na 2,99. Zapach mi nie przeszkadza, w ogóle go nie odczuwam. Zresztą dla tej przyjemnośći mycia się tym, gładkiej, nawilżonej skóry, warto...
A golę tak: biorę olejek, smaruje nim nogi, pachy, aż zrobi się taka biała niby-piana. I normalnie przejeżdżam maszynką i spłukuje : ) Żadnych podrażnień, skóra gładka i nawilżona.
A właśnie, czy te dwa się czymś różnią? Patrzyłam ostatnio w R. na składy i nie jestem pewna, ale nie były takie same?
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
kaczikaczi, ja używam plastrów Tanity i dla mnie one są najlepsze, bo najlepiej "golą" i najmniej podrażniają
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...rach-Forte.htm
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-plastrach.htm

A te olejki Istany również mnie zainteresowały tylko ze mają w składzie detergent a nie emulgator
Ja używałam tanity i byłam mniej zadowolona niz z plastrów firmowych Rossmanna, a w dodatku chyba bardziej się opłacają Generalnie ja się z plastrami zawsze męczę, bo depiluja mnie...w połowie. Chciałam sobie ostatnio kupić wosk, ale nigdzie nie widziałam, wiedzie może, gdzie go mozna kupić?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-31, 17:38   #2289
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Ja używałam tanity i byłam mniej zadowolona niz z plastrów firmowych Rossmanna, a w dodatku chyba bardziej się opłacają Generalnie ja się z plastrami zawsze męczę, bo depiluja mnie...w połowie. Chciałam sobie ostatnio kupić wosk, ale nigdzie nie widziałam, wiedzie może, gdzie go mozna kupić?
No z plastrami to dość indywidualna kwestia... np. dla mnie koszmarne były plastry Joanny - tak mnie podrażniły ze mi skóra spod pach złaziła a niektórzy są z nich bardzo zadowoleni, całkiem niezłe okazały się plastry Beauty Formulas - nie podrażniały, ale jednak depilowały gorzej niż Tanita
Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Na mnie to plastry z woskiem w ogóle nie działają...Próbowałam kiedyś wydepilowac nimi nogi, to wyrwały się może ze 3 włoski, a z bikini to nic nie ruszyło! A do tego boli strasznie.. Jeszcze na wzgórku to jakoś.. ale dalej to sobie nie wyobrażam plastrów Też mam problem z gładkością bikini, bo golę się maszynką i na drugi dzień już kłuję..
Próbowałaś plastrów różnych firm czy tylko jednej? tak jak napisałam wyżej nie wszystkie mają takie same działanie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 13:55   #2290
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

nareszcie kupiłam sobie papierowe ręczniki do twarzy, które były tutaj dawno temu polecane Mam nadzieję, ze mi także posłużą
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 18:32   #2291
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Próbowałaś plastrów różnych firm czy tylko jednej? tak jak napisałam wyżej nie wszystkie mają takie same działanie
Jednych tylko próbowalam i więcej nie próbuję, mam dosyc..wolę mimo wszystko maszynki
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 18:56   #2292
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kupiłam plastry Soraya, były w promocji w Rossie, wzięłam te do twarzy dla cery wrażliwej, tak jak radziłyście. To są moje pierwsze plastry, także zobaczymy. Na razie czekam, aż włoski będą troszkę dłuższe.
Do nóg lubię maszynkę, mam tam słabe jasne owłosienie, a na udach to wcale nie muszę golic tylko to nieszczęsne bikini, tam maszynka odpada. Jeśłi nie wyjdzie z plastrami spróbuję się pomęczyć z kremem
Jak tylko zrobię "zabieg" napisze o skutkach
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:02   #2293
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja mam superhiperbardzo wrażliwą skórę, ale wszelkie plastry do wrażliwej po prostu nie działają u mnie :/. Ani włoska nie wyrwą :/.
Czekamy na relację!

Kupilam sobie wreszcie olejek rycynowy (bo stary się przeterminował, ciągle zapominałam albo nie chciało mi się używać). Powiedzcie mi, jeśli chodzi o "niespodzianki" na twarzy, to na co konkretnie on działa?
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:03
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:41   #2294
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny , macie jakieś sposoby na rozdwajające się paznokcie? mi rozdwajają nie zależnie od tego czy mam długie, krótkie,pomalowane czy nie... wzmocniły się (o dziwo) jak nosiłam przez pół roku akryle, ściągnęłam z 2 mies.temu i już znowu zaczynają się rozdwajac
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-01 o 21:43
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:44   #2295
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , macie jakieś sposoby na rozdwajające się paznokcie? mi nie rozdwajają nie zależnie od tego czy mam długie, krótkie,pomalowane czy nie... wzmocniły się (o dziwo) jak nosiłam przez pół roku akryle, ściągnęłam z 2 mies.temu i już znowu zaczynają się rozdwajac
Moze olejek rycynowy? Osobiście nie mogę się wypowiedzieć na temat efektów, bo używam dopiero kilka dni, ale wiele osób go poleca.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-01, 21:54   #2296
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Moze olejek rycynowy? Osobiście nie mogę się wypowiedzieć na temat efektów, bo używam dopiero kilka dni, ale wiele osób go poleca.
Kiedyś używałam ale poprawa było tylko w czasie używania...

Jeszcze się chciałam zapytać o Cerkoderm 15 - na poprzednich stronach niektóre wizażanki pisały ze go używają i bym się chciała dowiedzieć o efektach zwłaszcza czy działa na zaskórniki...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 06:44   #2297
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , macie jakieś sposoby na rozdwajające się paznokcie? mi rozdwajają nie zależnie od tego czy mam długie, krótkie,pomalowane czy nie... wzmocniły się (o dziwo) jak nosiłam przez pół roku akryle, ściągnęłam z 2 mies.temu i już znowu zaczynają się rozdwajac
Ja do wzmocnienia paznokci polecam to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...owa-wersja.htm. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale warto, no i tanie jak barszcz Jeśli często malujesz paznokcie, to nail tek, u mnie zestaw Intensive Therapy + Foundation zdziałały cuda
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 07:24   #2298
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , macie jakieś sposoby na rozdwajające się paznokcie? mi rozdwajają nie zależnie od tego czy mam długie, krótkie,pomalowane czy nie... wzmocniły się (o dziwo) jak nosiłam przez pół roku akryle, ściągnęłam z 2 mies.temu i już znowu zaczynają się rozdwajac
mi pomógł Rimmel Nail Rescue i regularne malowanie.


Cerkoderm na zaskórniki raczej nie pomoże, strasznie tłusty jest i może zapychać. Ja używam na rozstępy.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 12:07   #2299
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
mi pomógł Rimmel Nail Rescue i regularne malowanie.


Cerkoderm na zaskórniki raczej nie pomoże, strasznie tłusty jest i może zapychać. Ja używam na rozstępy.
I jak działa na rozstępy? takim działaniem też bym nie pogardziła a na zaskórniki i na wrastające włoski też powinien zadziałać bo ma 15% mocznika (od 10% mocznik ma działanie keratolicztyczne) oraz 5% kwasu mlekowego (nawilża i wspomaga działanie mocznika)

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Ja do wzmocnienia paznokci polecam to http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...owa-wersja.htm. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale warto, no i tanie jak barszcz Jeśli często malujesz paznokcie, to nail tek, u mnie zestaw Intensive Therapy + Foundation zdziałały cuda
Ten balsam to w aptece się kupuje?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-02 o 12:07
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-02, 12:47   #2300
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cerkodermu też czasem używam ale głównie na pięty. Na wrastające włoski się nie sprawdził w moim przypadku, a na twarz bym go nie nałożyła, bo poza mocznikiem i kwasem ma okrrropne zapychacze: petrolate, mineral oil a do tego kilka parabenów ;/ Do tego w moim wypadku nie wchłania się zupełnie, pozostawiając tłustą warstwę.
Ale o tym żeby stosować go na rozstępy kiedyś już była mowa i miałam wypróbować, zapomniałam wtedy, ale dziś postaram sie przetestować.
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:14   #2301
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość


Ten balsam to w aptece się kupuje?
Na doz'ie chyba jest. A tak to jeszcze może spojrzysz na kreatynowe kapsułki gala? Mi też pomogło regularne wcinanie pestek dyni i słonecznika - tak z garść dziennie.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 13:18   #2302
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ile kosztuje Cerkoderm? Na rozstępy i blizny używałam Cepanu, ale irytował mnie cebulowy zapaszek.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 15:17   #2303
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ile kosztuje Cerkoderm? Na rozstępy i blizny używałam Cepanu, ale irytował mnie cebulowy zapaszek.
Cerkoderm 15, krem z mocznikiem i z kwasem mlekowym, 75 ml cena na dozie: 13. 81 pln, Cerkoderm 30, krem, mocznik i AHA, 50 mlcena w dozie : 19.17pln
__________________





"Każdy ma takiego diabła jakiego się boi."
Rewers

Edytowane przez kaczikaczi
Czas edycji: 2010-06-02 o 15:18
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:20   #2304
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Ten balsam to w aptece się kupuje?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 17:28   #2305
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Co do plastrów to ja polecam z deli takie truskawkowe
Ładnie paczna i chwytają wszytskie włosy, jeden plaster starcza na 2/3 przyklejenia;
ale i tak zawsze muszę poprawiać pesetą ....
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 18:56   #2306
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Macie jakieś patenty na zbieranie się cienia w załamaniach (nie wiem, czy użyłam dobrego słowa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) powieki? Baza pod cienie powinna rozwiązać problem? Koleżanka poradziła mi, żebym przypudrowała powiekę przed nałożeniem cienia, ale to nie zawsze działa...
W dodatku po kilku godzinach mam wrażenie, że cień spływa z oka.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:18   #2307
KarolciaU2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 299
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Macie jakieś patenty na zbieranie się cienia w załamaniach (nie wiem, czy użyłam dobrego słowa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) powieki? Baza pod cienie powinna rozwiązać problem? Koleżanka poradziła mi, żebym przypudrowała powiekę przed nałożeniem cienia, ale to nie zawsze działa...
W dodatku po kilku godzinach mam wrażenie, że cień spływa z oka.
oj doskonale wiem o czym mowisz...
przypudrowanie pomaga ale nie zawsze i nie kazdemu, bo to chodzi o to zeby na powiece bylo sucho, wtedy ten cien sie nie roluje w zgieciu oka
a moze potrzebujesz jakiegos lepszego cienia do powiek?

dziewczyny zaczelam sie golic na odzywke do wlosow i jestem zachwycona, o polowe mniej podraznien i jestem taka gladka i miekka
KarolciaU2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:26   #2308
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A cerkoderm można kupić gdzieś w sklepie (aptece? drogerii?) stacjonarnym?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 20:29   #2309
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
oj doskonale wiem o czym mowisz...
przypudrowanie pomaga ale nie zawsze i nie kazdemu, bo to chodzi o to zeby na powiece bylo sucho, wtedy ten cien sie nie roluje w zgieciu oka
a moze potrzebujesz jakiegos lepszego cienia do powiek?

dziewczyny zaczelam sie golic na odzywke do wlosow i jestem zachwycona, o polowe mniej podraznien i jestem taka gladka i miekka
Zauważyłam, że praktycznie podczas każdego malowania (gdy maluję się sama, a nie przez kogoś) to się dzieje. Mam jedną małą paletkę z cieniami z Rossmanna i za każdym razem, prędzej czy później, pojawia się rolowanie cienia na powiece co nie wygląda ładnie. Zazwyczaj po kilku godzinach zaczyna się rolować, a później prawie spływa. Gdy malowała mnie koleżanka swoimi kosmetykami to problemu nie było, makijaż się trzymał przez całą imprezę. I teraz nie wiem, czy to kwestia cieni, czy może moich błędów podczas nakładania?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-06-02 o 20:30
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-02, 21:01   #2310
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Macie jakieś patenty na zbieranie się cienia w załamaniach (nie wiem, czy użyłam dobrego słowa, ale mam nadzieję, że wiecie o co chodzi) powieki? Baza pod cienie powinna rozwiązać problem? Koleżanka poradziła mi, żebym przypudrowała powiekę przed nałożeniem cienia, ale to nie zawsze działa...
W dodatku po kilku godzinach mam wrażenie, że cień spływa z oka.
Ja mam dokładnie taki sam problem jak Ty - to kwestia przetłuszczania się powieki, ale także samej budowy (przynajmniej u mnie), mam opadające powieki, więc chcąc nie chcąc, cień się zbiera w ciągu dnia. Jednak nie mam na co narzekać teraz, bo używam bazy pod cienie, dzięki niej mogę zapomnieć o rolowaniu cieni, makijaż jest intensywny i trzyma się aż do wieczornego demakijażu.

Moją pierwszą bazą była baza Sephory (taka w małym złoiczku do cieni sypkich i brokatu, ale używałam jej tylko pod prasowańce i było super), teraz kończę Joko Virtual (super, a w dodatku ta cena!) i będę zaczynała nową kremową My Secret.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.