Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 14:03   #4051
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A który sok z aloesu najbardziej polecacie do picia ?
Po sesji bym sobie chętnie kupiła, bo mam taką szarą i zanieczyszczoną cerę, że aż przykro
Ja co prawda nie piję, a wcieram i stosuję jako tonik, ale gad pije właśnie ten co mam- Oleofarm, i jest zadowolona
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:33   #4052
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Właśnie sobie uświadomiłam, że też posiadam taki kominek Tylko do tej pory używałam go jako dekoracji, bo zdobi go piękny wizerunek gejszy i japońskie kaligrafie. Chyba niedługo się to zmieni, narobiłyście mi ochoty na olejki eteryczne

Jeżeli chodzi o pielęgnację włosów - od jakiegoś czasu praktykuję płukanki z rumianku - rewelacyjnie wydobywają złote refleksy. Muszę jeszcze kiedyś spróbować jasnego piwa albo octu/skoku z cytryny, ale trochę obawiam się zapachu. Czy ktoś już tego próbował?
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 14:59   #4053
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja używam olejków eterycznych z Bamer, głównie dlatego, że łatwo u mnie je dostać. Według mnie są dobre, ale nie mam porównania. Polecam olejek pomarańczowy, pięknie pachnie, mam jeszcze lawendowy, ale średnio mi pasuję (kupiłam go, bo podobno wycisza). Czaję się na jabłkowy, jeśli taki istnieje, bo uwielbiam zapach jabłek
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:04   #4054
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję, że Bloker Zaji zanabyłam wczoraj w Tesco w Magnolii we Wrocławiu I jeszcze sporo stało

Co do kominków i kąpieli to tez polecam naturalne olejki eteryczne - sztuczne niestety nie nadają się do kąpieli i w ogóle stosowania na skórę.
Polecam olejki Avicenny i ETJA - ja akurat z nich korzystam, są naturalne i niedrogie - olejek w aptece ok. 6-7 zł (w zależności od zapachu).

Ja na uspokojenie po ciężkim dniu stosuję na wannę wody 3 krople lawendowego, 3 jałowcowego i 2 cytrynowego lub sosnowego. Fajnie wycisza, uspakaja i ślicznie "leśnie" pachnie
dodajesz te olejki bezposrednio do wanny? i nic Ci się nie dzieje? Ja raz tak zrobiłam to mi poparzyło całą pupę i uda
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:53   #4055
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

U mnie lawendowy wywoływał ból głowy, a nie uspokajał. Miętowy był bardzo, bardzo orzeźwiający. Obecnie mam drzewo herbaciane, ale do użycia na twarz, natomiast śmiało polecam pomarańczę - pięknie pachnie i rzekomo zapobiega cellulitowi
Używałam go przez jakiś czas, kilka kropel na syrenkę i masujemy. Nie poparzyłam się, choć w przypadku niektórych olejków należy uważać.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:01   #4056
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Gad a jak wierzbownica sie spisuje?

Dziewczyny czy sok z aloesu szkodzi naczynkowej skórze ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 22:48   #4057
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaniaaa666 Pokaż wiadomość
a i mam jeszcze lawendę. czasem do wanny sobie dam kilka kropel a później aromaterapię i taka wyciszona mogę iść spać daj znać jak już zakupisz i jakie zapachy sobie wybrałaś
Oczywiście dam znać Myślę że w tym tygodniu zakupię komnek i calą resztę

Cytat:
Napisane przez Alassiel Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o pielęgnację włosów - od jakiegoś czasu praktykuję płukanki z rumianku - rewelacyjnie wydobywają złote refleksy. Muszę jeszcze kiedyś spróbować jasnego piwa albo octu/skoku z cytryny, ale trochę obawiam się zapachu. Czy ktoś już tego próbował?
Mi płukanka rumiankiem wydobyła jakąś dziwnie rudawą/miedzianą poświatę :/ odstawiłam jak tylko to zauważyłam.

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
dodajesz te olejki bezposrednio do wanny? i nic Ci się nie dzieje? Ja raz tak zrobiłam to mi poparzyło całą pupę i uda
Ojej!
Moja mama dodawała geraniowego i nic jej się nie stało.
Dobrze wiedzieć, że takie mogą być skutki.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 00:38   #4058
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja na relaksujaca kapiel daje z 7 kropli lawendy i 2-3 krople rozmarynu ( mam bardzo duza wanne ) Rozmarynowy olejek dodaje tez do szamponu do wlosow. polecany jest do tłuścioszkowych wlosow. Pomaranczowy jest boski, ale podraznia mi skore wiec stosuje tyl;ko do kominka.
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 12:07   #4059
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

gad możesz podać firmę, która produkuje olej z ogórecznika, który pijesz? Piszesz, że widać po nim gołym okiem różnicę, możesz dokładniej napisać co robi z Twoją cerą? Jeśli podawałaś firmę, to przepraszam, ale niestety nie mogę znaleźć.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:46   #4060
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

oleofarm

bardzo poprawia nawilżenie, i tak - jakby to nazwać, gęstość? skóry..jest taka bardziej zwarta , nie umiem tego dokładnie określić
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 22:27   #4061
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A kupujecie ten sok aloesowy bez miąższu, bo widzę, że są z i bez
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 23:17   #4062
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja mam z miąższem i uzywam we wszystkich mozliwych zastosowaniach
w ogóle to zamierzam sobie żywy aloes do domku skombinować :P
jesli chodzi o aromaterapię to też mam kominek i bardzo polecam od siebie olejki pomarańczowy i grejpfrutowy, mocno pobudzają, rewitalizują i podobno zwiększają wydajność w pracy- wszystkie cytrusowe zapachy
natomiast z wlewaniem do wanny radzę BARDZO uważać, poparzyłam się kiedyś, bardzo silnie i przestrzegam. ogólnie warto sporo poczytać, zanim się weźmiemy za aromaterapię, olejki należy stosować z przerwami i w określonych ilościach, można sobie zaszkodzić robiąc to nieumiejętnie, należy uważać z dawkowaniem na skórę i z wychodzeniem na słońce po aplikacji, nie stosujemy olejków nierozcieńczonych w oleju bazowym
sorry, że tak ględzę, ale jak sobie przypomnę to poparzenie, to nie chciałabym żeby ktokolwiek to przechodził
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 11:56   #4063
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
dodajesz te olejki bezposrednio do wanny? i nic Ci się nie dzieje? Ja raz tak zrobiłam to mi poparzyło całą pupę i uda
Wiesz co, bezpośrednio - jak napełniam wannę to wkrapiam pod strumień wody - wtedy się ładnie rozprowadza i nie pływają "oka" na powierzchni. Fakt, że ja mam spora wannę...
Może nakapałaś za dużo, albo jesteś uczulona na któryś
A powiedz jeszcze, jakiego olejku używałaś? Może akurat na ten Twój organizm źle reaguje ?
Mi faramceutka powiedziała, ze z olejkami rozgrzewającymi, czyli np. rozmarynowym i goździkowym trzeba uważać - stosować mniej, sprawdzic reakcję i ewentualnie dokropić, bo mogą uczulić albo właśnie poparzyć, jeśli ktoś jest wrażliwy. Generalna zasada: im mniej, tym lepiej
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:05   #4064
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
Ja mam z miąższem i uzywam we wszystkich mozliwych zastosowaniach
w ogóle to zamierzam sobie żywy aloes do domku skombinować :P
jesli chodzi o aromaterapię to też mam kominek i bardzo polecam od siebie olejki pomarańczowy i grejpfrutowy, mocno pobudzają, rewitalizują i podobno zwiększają wydajność w pracy- wszystkie cytrusowe zapachy
Mam pewien patent (niekoniecznie na bycie naj), jeśli chodzi o olejki. Kiedy przychodzą do mnie goście, albo zwyczajnie mam na to ochotę, to rozgrzewam piekarnik i skraplam na blaszkę kilka kropelek olejku. Wówczas zapach roznosi się po całym domu...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 18:19   #4065
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Pytałam na zbiorach kosmetycznych, ale zapytam i tutaj
Znacie dobry bezzapachowy antyperspirant? Najlepiej do 20 zł.
Obecnie używam deo w kamieniu Reutter'a i czasem zawodzi, choć nigdy nie miałam problemów z poceniem.
porządny jest Bloker Ziaji, ja sama używam go,a jest lepszy od Antidralu bo nie wysusza skóry :P

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A który sok z aloesu najbardziej polecacie do picia ?
Po sesji bym sobie chętnie kupiła, bo mam taką szarą i zanieczyszczoną cerę, że aż przykro
Ja piłam z Labolatorii Natury, jest z miąszem i bez, z miąższem smaczniejszy,ale teraz w ogóle nie moge go znaleźć
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 22:36   #4066
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Mam pewien patent (niekoniecznie na bycie naj), jeśli chodzi o olejki. Kiedy przychodzą do mnie goście, albo zwyczajnie mam na to ochotę, to rozgrzewam piekarnik i skraplam na blaszkę kilka kropelek olejku. Wówczas zapach roznosi się po całym domu...
znam ten patent i polecam jest rewelacyjny

jesli chodzi o laboratoria natury- oni wypuscili serie wadliwych sokow aloesowych, z pleśnią, jakąś dużą partię, ja się do nich bardzo zraziłam i nic już tej marki nie zakupię
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:23   #4067
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
Ja mam z miąższem i uzywam we wszystkich mozliwych zastosowaniach
w ogóle to zamierzam sobie żywy aloes do domku skombinować :P
jesli chodzi o aromaterapię to też mam kominek i bardzo polecam od siebie olejki pomarańczowy i grejpfrutowy, mocno pobudzają, rewitalizują i podobno zwiększają wydajność w pracy- wszystkie cytrusowe zapachy
natomiast z wlewaniem do wanny radzę BARDZO uważać, poparzyłam się kiedyś, bardzo silnie i przestrzegam. ogólnie warto sporo poczytać, zanim się weźmiemy za aromaterapię, olejki należy stosować z przerwami i w określonych ilościach, można sobie zaszkodzić robiąc to nieumiejętnie, należy uważać z dawkowaniem na skórę i z wychodzeniem na słońce po aplikacji, nie stosujemy olejków nierozcieńczonych w oleju bazowym
sorry, że tak ględzę, ale jak sobie przypomnę to poparzenie, to nie chciałabym żeby ktokolwiek to przechodził
gad dokładnie to samo i mnie spotkało (o ile pamiętam był to właśnie grapefruit albo pomarańcza)!

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co, bezpośrednio - jak napełniam wannę to wkrapiam pod strumień wody - wtedy się ładnie rozprowadza i nie pływają "oka" na powierzchni. Fakt, że ja mam spora wannę...
Może nakapałaś za dużo, albo jesteś uczulona na któryś
A powiedz jeszcze, jakiego olejku używałaś? Może akurat na ten Twój organizm źle reaguje ?
Mi faramceutka powiedziała, ze z olejkami rozgrzewającymi, czyli np. rozmarynowym i goździkowym trzeba uważać - stosować mniej, sprawdzic reakcję i ewentualnie dokropić, bo mogą uczulić albo właśnie poparzyć, jeśli ktoś jest wrażliwy. Generalna zasada: im mniej, tym lepiej
dałam ok. 5 - 10 kropelek, wannę też mam sporą i dałam tak jak Ty pod strumień wody. Uczulenia na pewno nie mam, ale ogólnie mam dosyć wrażliwą skórę. A używałam właśnie tak jak gad pomarańczy i grapefruita, ale nie pamiętam, który mnie poparzył. Może to one maja takie nieprzyjemne właściwości?
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:59   #4068
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Kochane, dzisiaj spłukałam się w Rossmanie Odżywka Isana z babassu, Garnier avokado i karite, Nivea FC do układania i żel rossmanowy- biorę się poważnie do CG
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:25   #4069
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
gad dokładnie to samo i mnie spotkało (o ile pamiętam był to właśnie grapefruit albo pomarańcza)!


dałam ok. 5 - 10 kropelek, wannę też mam sporą i dałam tak jak Ty pod strumień wody. Uczulenia na pewno nie mam, ale ogólnie mam dosyć wrażliwą skórę. A używałam właśnie tak jak gad pomarańczy i grapefruita, ale nie pamiętam, który mnie poparzył. Może to one maja takie nieprzyjemne właściwości?
Wiesz co, tych nie próbowałam... farmaceutka mówiła mi o rozmarynowym i goździkowym, bo je chciałam kupić (kupiłam tylko rozmaryn). Może rzeczywiście źle reagujesz na cytrusowe olejki? Może warto spróbować ich osobno.
Sposoby są dwa: albo spróbujesz z mniejszą ilością do kąpieli (tak po dwie kropelki, jeśli pachnie za słabo to jeszcze po jednej), albo przestawisz się na inne olejki, a tych będziesz używała z olejem bazowym, albo do kominka
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 19:28   #4070
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
porządny jest Bloker Ziaji, ja sama używam go,a jest lepszy od Antidralu bo nie wysusza skóry :P

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------


Ja piłam z Labolatorii Natury, jest z miąszem i bez, z miąższem smaczniejszy,ale teraz w ogóle nie moge go znaleźć
I jak to jest z tym blokerem? Nakłada się go na noc i potem nie trzeba niczego stosować? Bo ja nie pocę się mocno, nie cierpię na nadpotliwość.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:11   #4071
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
I jak to jest z tym blokerem? Nakłada się go na noc i potem nie trzeba niczego stosować? Bo ja nie pocę się mocno, nie cierpię na nadpotliwość.
Tak, na noc się go używa,a potem już nic, chyba że chcesz jakiś dezodorant. Bloker nie działa tak że całkiem się nie pocisz,ale skutecznie ogranicza,czyli o wiele mniej go jest. Myślę,że to wystarczy

Ja aż takich dużych problemów nie mam,ale jest tak że wolałabym żeby było mniej potu.

Na pocieszenie powiem,że chociaż nie wiem w jakim jesteś wieku,ale niektórzy w wieku dojrzewania i przekwitania mają tak,że silnie się pocą a potem gdy hormony sie ustabilizują to wszystko przechodzi więc to nie jest tak,że zawsze, do końca życia sa takie problemy
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 11:19   #4072
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny a ja mam do was 2 pytania w sumie

kupiłam sobie krem złuszczający na noc 5% AHA i moje pytanie jest takie czy muszę w dzień koniecznie używać filtrów? wszystkie mnie zapychają i nie znalazłam żadnego godnego uwagi..

a po drugie czy któraś z was ma jakis super patent na podskórne krostki na twarzy?(tzw ,,kaszka''). walcze z tym bardzo długo i nie moge nic na to poradzić, a moja twarz jest strasznie zanieczyszczona

z góry dziekuję Wam za pomoc
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 17:00   #4073
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na zanieczyszczoną buzię polecam Acne Derm- ale ten krem ma z tego co wiem właśnie kwasy AHA, więc ten tonik powinien pomóc
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:23   #4074
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

zawiera kwas azelainowy , to samo co w skinorenie
na kaszkę ponoć niezły jest brevoxyl, ale nie stosowałam , nie mogę ocenić
od siebie polecam rossmanowską szczoteczkę do oczyszczania twarzy

ps. a propos płukanki z piwa, ja próbowałam i gorąco polecam, zapach szybko wietrzeje, a efekty na włosach bdb
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842


Edytowane przez gad
Czas edycji: 2011-02-10 o 18:25
gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 18:58   #4075
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ta szczoteczka do twarzy nie sprawdzi się u naczyńkowców, prawda?
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:57   #4076
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuffinBaby Pokaż wiadomość
Tak, na noc się go używa,a potem już nic, chyba że chcesz jakiś dezodorant. Bloker nie działa tak że całkiem się nie pocisz,ale skutecznie ogranicza,czyli o wiele mniej go jest. Myślę,że to wystarczy

Ja aż takich dużych problemów nie mam,ale jest tak że wolałabym żeby było mniej potu.

Na pocieszenie powiem,że chociaż nie wiem w jakim jesteś wieku,ale niektórzy w wieku dojrzewania i przekwitania mają tak,że silnie się pocą a potem gdy hormony sie ustabilizują to wszystko przechodzi więc to nie jest tak,że zawsze, do końca życia sa takie problemy
A co z nieprzyjemnym zapachem, bo chyba bloker go nie neutralizuje?
Nie, nie, okres dojrzewania mam dawno za sobą

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
zawiera kwas azelainowy , to samo co w skinorenie
na kaszkę ponoć niezły jest brevoxyl, ale nie stosowałam , nie mogę ocenić
od siebie polecam rossmanowską szczoteczkę do oczyszczania twarzy

ps. a propos płukanki z piwa, ja próbowałam i gorąco polecam, zapach szybko wietrzeje, a efekty na włosach bdb
To znaczy?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 00:05   #4077
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A co z nieprzyjemnym zapachem, bo chyba bloker go nie neutralizuje?
Nie, nie, okres dojrzewania mam dawno za sobą



To znaczy?
błyszczące i sypkie, takie miałam ja tylko piwa szkodaaa no chyba że wybąbelkuje
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 00:54   #4078
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dokładnie tak, błyszczące , u mnie bardzo-mam jasne włosy i ogólnie ładniejsze, dobrze też się kręci loki "na piwo" z tym, że zaznaczam, że ogólnie chmiel bardzo dobrze na moje włosy wpływa,dlatego gloria mi bardzo odpowiada
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 08:56   #4079
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A co z nieprzyjemnym zapachem, bo chyba bloker go nie neutralizuje?
Nie, nie, okres dojrzewania mam dawno za sobą
Neutralizuje, neutralizuje Sprawdzone polecam
W baaardzo dużym uproszczeniu - nieprzyjemny zapach powstaje w wyniku rozkładu potu przez bakterii żyjące na skórze - mniej potu, mniej do rozkładania, mniej brzydkiego zapachu.

Z doświadczeń własnych z blokerem Ziaji: nakładam na noc raz na trzy dni na "włochatą" pachę (na początku zgodnie z etykietką trzy noce pod rząd). Rano myję, golę i jest super. Nie polecam natomiast nakładać blokera na ogoloną (bo depilować się nie odważyłam nigdy) skórę - swędzi, szczypie i ogólnie do szału doprowadza.

U mnie problemem był nie zapach - używałam dobrego dezodorantu, a dyskomfort - nosze sporo koszulek i koszul, na których po spoceniu było widać ciemniejsze (bo mokre) plamy. Na a kurcze, jak sie idzie na półtorej godziny tańca towarzyskiego, to nie ma siły - spocę się, a z kolei tańczenie z "rączkami wzdłuż ciała" mija się z celem. Od kiedy używam blokera, problem się rozwiązał

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
ps. a propos płukanki z piwa, ja próbowałam i gorąco polecam, zapach szybko wietrzeje, a efekty na włosach bdb
Hmm.. a możecie coś więcej powiedzieć? Jak się robi taka płukankę, ile piwa potrzeba - w temacie płukanek jestem totalnie zielona, a piwa używałam dotychczas... wewnętrznie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 10:54   #4080
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
błyszczące i sypkie, takie miałam ja tylko piwa szkodaaa no chyba że wybąbelkuje
A to ja takie mam po każdej masce

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Neutralizuje, neutralizuje Sprawdzone polecam
W baaardzo dużym uproszczeniu - nieprzyjemny zapach powstaje w wyniku rozkładu potu przez bakterii żyjące na skórze - mniej potu, mniej do rozkładania, mniej brzydkiego zapachu.

Z doświadczeń własnych z blokerem Ziaji: nakładam na noc raz na trzy dni na "włochatą" pachę (na początku zgodnie z etykietką trzy noce pod rząd). Rano myję, golę i jest super. Nie polecam natomiast nakładać blokera na ogoloną (bo depilować się nie odważyłam nigdy) skórę - swędzi, szczypie i ogólnie do szału doprowadza.

U mnie problemem był nie zapach - używałam dobrego dezodorantu, a dyskomfort - nosze sporo koszulek i koszul, na których po spoceniu było widać ciemniejsze (bo mokre) plamy. Na a kurcze, jak sie idzie na półtorej godziny tańca towarzyskiego, to nie ma siły - spocę się, a z kolei tańczenie z "rączkami wzdłuż ciała" mija się z celem. Od kiedy używam blokera, problem się rozwiązał

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------



Hmm.. a możecie coś więcej powiedzieć? Jak się robi taka płukankę, ile piwa potrzeba - w temacie płukanek jestem totalnie zielona, a piwa używałam dotychczas... wewnętrznie
Przekonałaś mnie
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.