Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 11:31   #2671
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Taaa...pisze i sesje mam i inne takie, ale bardziej prokrastynuje
W czasie sesji zawsze miałam wszystko ładnie poprane, poprasowane, pokój wysprzątany, nawet okna trzeba było umyć i lodówkę i to akurat tak jakoś w czasie sesji. Jakbym miała ogródek, to pewnie wtedy brałabym się za pielenie, a jak pole, to pewnie orałabym od rana do nocy.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mam prawdopodobnie głupie pytanie:
glinke lepiej użyć na oczyszczoną gębę i później zmyc tylko owdą, czy lepiej odwrotnie?
Glinka działa bardziej jak maseczka, niż czyścik. Chociaż makijaż też dobrze zbiera - ale pewnie zależy ci na efekcie maseczki, to wtedy na czystą skórę.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:39   #2672
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27502971]W czasie sesji zawsze miałam wszystko ładnie poprane, poprasowane, pokój wysprzątany, nawet okna trzeba było umyć i lodówkę i to akurat tak jakoś w czasie sesji. Jakbym miała ogródek, to pewnie wtedy brałabym się za pielenie, a jak pole, to pewnie orałabym od rana do nocy.[/QUOTE]

Ja się zawsze biorę za segregowanie papierów, jakiś kartek i innych takich. No bo to tyle leży to wymaga w końcu uporządkowania. Tylko do cholery czemu robię to teraz?!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:42   #2673
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27502971]Glinka działa bardziej jak maseczka, niż czyścik. Chociaż makijaż też dobrze zbiera - ale pewnie zależy ci na efekcie maseczki, to wtedy na czystą skórę.
[/QUOTE]

Dzięki
A więc na czystą gebe, zaraz sobie umerdam jakieś błotko
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:43   #2674
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że na allegro ponownie sie pojawiły próbki podkładów lumiere

Edit:
Myślę, że dobrałam już sobie kolor podkładu, znaczy 2 kolory , to chyba lepiej od razu kupic normalne opakowanie a nie próbki?
Wiem, że polecałyście jakieś pędzle do minerałów - ja mam po jednym i chyba to za mało. Możecie rzucic linkiem do tych pędzli bardzo dobrych a niedrogich?
Ja się wprawdzie nie znam, ale dużo dziewczyn chwali sobie pędzle EcoTools. Ciągle gdzieś o nich słyszę.

http://www.google.pl/images?hl=pl&rl...w=1280&bih=808
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:47   #2675
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że na allegro ponownie sie pojawiły próbki podkładów lumiere

Edit:
Myślę, że dobrałam już sobie kolor podkładu, znaczy 2 kolory , to chyba lepiej od razu kupic normalne opakowanie a nie próbki?
Wiem, że polecałyście jakieś pędzle do minerałów - ja mam po jednym i chyba to za mało. Możecie rzucic linkiem do tych pędzli bardzo dobrych a niedrogich?
Może chodzi ci o pędzle sunshade minerals? Powinny być na allegro. Mam jednego FT i jestem z niego bardzo zadowolona, polecam

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a tak w ogóle mam okropną prośbę. Czy macie może wśród znajomych kogoś komu mogłabym odsprzedać żel Epiduo? Nigdy go nie używałam. Tubka jest cała, mam pudełko, na pudełku cena, data ważności też jest. Bardzo mi na tym zależy, a u mnie nikt tego żelu nie potrzebuje.
Też mam problem z takimi rzeczami, bo leżą u mnie differin i clindacne, w ogóle nie ruszane i nie wiem co z nimi zrobić :/ Jak znajdziesz jakieś rozwiązanie to daj mi znać
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:53   #2676
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Sekretny, Klolcia, bardzo dziękuję . Zaraz sobie na nie popatrzę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:01   #2677
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
-Też mam problem z takimi rzeczami, bo leżą u mnie differin i clindacne, w ogóle nie ruszane i nie wiem co z nimi zrobić :/ Jak znajdziesz jakieś rozwiązanie to daj mi znać
Już znalazłam. Wpisałam na wizażu epiduo i wyświetlił mi się wątek o tym żelu i tam się umówiłam z dziewczyną, że jej odsprzedam.

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, Klolcia, bardzo dziękuję . Zaraz sobie na nie popatrzę
A bardzo proszę. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłyśmy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:03   #2678
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Jestem przerażona tą waszą umiejętnością skręcania kremów, toników, itp. : O Muszę się kiedyś tego nauczyć.
Teraz się zastanawiam, jak się szybko pozbyć tych wszystkich chemicznych szamponów i odżywek, które zalegają u mnie na półkach, nie wyrzucając ich.
Polecicie mi coś przy pielęgnacji skóry trądzikowej? Czego mam unikać?
Z czasem też zaczniesz kręcić własne mikstury Zerknij na pierwszy post tego wątku, tam jest napisane jakich skladników staramy się unikać. W przypadku cery trądzikowej unikaj oleju mineralnego (zwanego inaczej paraffinum liquidum) - to pochodna ropy naftowej, zapycha skórę. Dobry na maly trądzik jest krem przeciwtrądzikowy sanoflore.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Coś polecacie szczególnie z Dr Schellera?
Dla mnie bezkonkurencyjny jest dr scheller krem do rąk z olejkiem arganowym, absolutny KWC, jeden z lepszych kremów do rak, jaki kiedykolwiek miałam. Toników nie używałam. Wolę np. hydrolat różany z BU. Ale obecnie jestem na etapie, że tonik nie jest konieczny i w ramach zmniejszania ilości kosmetyków nie używam zadnego.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zuch dziewczyna!! Ciebie to napewno Sicilia przepusci do nastepnej klasy, a ja chyba będe kiblowac.....
Ty tu z moich okolic to się załapiesz na korepetycje praktyczne - zaciągnę do Zlotych Tarasów i zagonię po słoiczki A jak zdasz, to Ci pokażę luksusowe perfumy z górnej półki, które mają ecocert

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Gdzieś już to zgubiłam,ale wpadło mi w oko,że Sicilia pytała o glinki Logony - wprawdzie nie do mnie,ale mam porównanie,to się wypowiem może
Miałam Lotos i Paczulę z Logony a teraz tą Comptoir Provencal (w żółto - zielonym opakowaniu);to w porównaniu glinki Logony są na pewno rzadsze,przez to trochę trudniejsze w nakładaniu;biała mnie okropnie "parzy" w twarz - takie same miałam doświadczenie z paraekologiczną bielendą (eco care) i podejrzewam,że glinka biała działa na mnie drażniąco,kiedy używam kwasów. Tylko twarz mnie pali - więc zużywam ją na dekolt i biust i tu zdziałała cuda;cudnie oczyszcza i ujędrnia.Kończę pierwsze opakowanie.
Ta z paczulą była zdecydowanie łagodniejsza - żadnych nieprzyjemności przy niej nie doznałam Ale żeby tak całkiem delikatnie,to nie - obie jakieś takie uczucie odrętwienia u mnie powodują,nie wiem,może to nie jest normalne Na razie będę tą zieloną używać,bo dwie tuby kupiłam i poczekam na długofalowe efekty.
No ale jedno wiem na pewno - już się przekonałam,że oczyszczają lepiej niż żele z sls itp. Ale nie można z nimi przesadzić - można przesuszyć skórę jak się czeka do wyschnięcia
EDIT: Jeszcze mi się przypomniało, że mi obie Logony (biała bardziej) rozjusza moje naczynka:/
Dziękuję za recenzję Własnie tego sie obawiam z tymi glinkami, poza tym słyszałam, że Logona w paście jest taka lejąca i źle się nakłada. Ja mam swoją zieloną pastę Argile Verte, z której jestem bardzo zadowolona, dlatego nie wiem, czy warto eksperymentować i ryzykować podrażnienia

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
P.S. Czy któraś z Was korzysta może z netu (wizazu) w telefonie
Ja nie wiem, czy jest taka opcja (chodzi mi o specjalną aplikację, bo przez przegladarkę to dla mnie za małe literki), ale gdyby była, to bym wykończyła baterię w jeden dzień i nikt by się do mnie nie dodzwonił
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:05
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:18   #2679
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość

Ty tu z moich okolic to się załapiesz na korepetycje praktyczne - zaciągnę do Zlotych Tarasów i zagonię po słoiczki A jak zdasz, to Ci pokażę luksusowe perfumy z górnej półki, które mają ecocert
A drogo bierzesz za godzinę ?
Dopiero wtedy pokażesz?
Bądź człowiek, pokaz teraz, na zachętę
Ja widziałam kilka firm na biolanderze - całkiem ich tam sporo i fajnie wyglądają, ale kurcze w ciemno sie nie zdecyduję, bo mam problemy z zapachami - po wielu mnie łep na....wala

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

A bardzo proszę. Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłyśmy.
Tak, pomogłyście powiedziałabym skutecznie, bo juz kupiłam na allegro
Wzięlam zestaw sunshade, bo ecotools byla jedna sztuka i nie taki jak potrzebuję. Jeszcze raz dzięki!
I wzięłam jednak kilka próbek podkładów, bo muszemieszać dwa kolory a nie chcę teraz wydawać 2x38zł na dwa podkłady.... Wzięłam sobie 6 próbek za niecałe 20zł, wymieszam i na jakiś czas starczy akurat będzie czas na podjęcie ostatecznej decyzji.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:20
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:22   #2680
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A drogo bierzesz za godzinę ?
Dopiero wtedy pokażesz?
Bądź człowiek, pokaz teraz, na zachętę
Ja widziałam kilka firm na biolanderze - całkiem ich tam sporo i fajnie wyglądają, ale kurcze w ciemno sie nie zdecyduję, bo mam problemy z zapachami - po wielu mnie łep na....wala


Tak, pomogłyście powiedziałabym skutecznie, bo juz kupiłam na allegro
Wzięlam zestaw sunshide, bo ecotools byla jedna sztuka i nie taki jak potrzebuję. Jeszcze raz dzięki!
I wzięłam jednak kilka próbek podkładów, bo muszemieszać dwa kolory a nie chcę teraz wydawać 2x38zł na dwa podkłady.... Wzięłam sobie 6 próbek za niecałe 20zł, wymieszam i na jakiś czas starczy akurat będzie czas na podjęcie ostatecznej decyzji.
Mi się te flakoniki strasznie nie podobają. Wyglądają jak zapakowane kadzidła z Indii czy coś.
Przykład: http://biolander.com/media/product_p...detail_q85.jpg
A teraz szok dnia kolejny w moim wydaniu. Ja się praktycznie w ogóle nie perfumuję, nie lubię, nie wiem czemu. Nie rozróżniam jak niektórzy zapachów na dzień, na wieczorne wyjście, na coś tam, ale tego bym chciała spróbować: http://www.matique.pl/public/sklep/d...tteLavande.png

To super!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:23
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:23   #2681
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny, Klolcia, bardzo dziękuję . Zaraz sobie na nie popatrzę
Anula ja mam i polecam flat topa z EDM
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:26   #2682
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
A których kwasów uzywasz? bo mysle że to ma tu największe znaczenie
Ja jestem pewna,że biała glinka mnie pali po kwasach wcześniej identycznie mnie paliła inna glinka,ale zaeksperymentowałam i po odstawieniu kwasów już nie piekła. Wtedy używałam Diacnealu chyba.
Teraz tylko toniki z BU,ale tylko na twarz i twarz mnie pali a dekolt już wcale Za to dekolt po glince Może wstawić fotkę ?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:30   #2683
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mi się te flakoniki strasznie nie podobają. Wyglądają jak zapakowane kadzidła z Indii czy coś.
Przykład: http://biolander.com/media/product_p...detail_q85.jpg
A teraz szok dnia kolejny w moim wydaniu. Ja się praktycznie w ogóle nie perfumuję, nie lubię, nie wiem czemu. Nie rozróżniam jak niektórzy zapachów na dzień, na wieczorne wyjście, na coś tam, ale tego bym chciała spróbować: http://www.matique.pl/public/sklep/d...tteLavande.png

To super!
No ale oprócz tych, co pokazałaś maja jeszcze kilka innych firm mnie pociągaja honore des pres
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula ja mam i polecam flat topa z EDM
dzięki, ja tez mam z edm i pixie.
ale skoro dziewczyny każą mi je prać, to martwie się jak to bedzie szło.... muszę mieć na zapas, bo ciężko się za to pranie przybrać
wzięłam komplet 3 szt mineral sunshade (chyba te co caameroon ma) kabuki mały, duży i flacik

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Sekretny, do florame też kiedyś śliniłam tylko kurcze chciałabym najpierw powąchać...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:31   #2684
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Przyszla do mnie paczka z BU

wlasnie sobie umylam buzie, i posmarowalam zel + olejek tamanu, dziwnie mi
Najpierw olejek,potem żel (ew. mieszaj w dłoni) bo żel HA z BU robi taką skorupkę ściągającą.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:34
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:32   #2685
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
------Sekretny, do florame też kiedyś śliniłam tylko kurcze chciałabym najpierw powąchać...
Ja się zastanawiam czy to trochę nie przesadna cena. Tam są raptem dwa składniki, alkohol i olejek, a taka cena.
A może mają próbki perfum, jak myślicie? Jakieś 1-2 ml.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:36   #2686
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna,że biała glinka mnie pali po kwasach wcześniej identycznie mnie paliła inna glinka,ale zaeksperymentowałam i po odstawieniu kwasów już nie piekła. Wtedy używałam Diacnealu chyba.
Teraz tylko toniki z BU,ale tylko na twarz i twarz mnie pali a dekolt już wcale Za to dekolt po glince Może wstawić fotkę ?
Dawaj śmiało!!! W końcu jak najbardziej naturalny, więc pasuje
no chyba, że silikonem wypchałaś, to sie juz nie kwalifikuje

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy to trochę nie przesadna cena. Tam są raptem dwa składniki, alkohol i olejek, a taka cena.
A może mają próbki perfum, jak myślicie? Jakieś 1-2 ml.
Ja kiedyś pytałam, wprawdzie nie na matique, ale nie mieli
Taka sephora z perfumami naturalnymi by sie przydała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:39   #2687
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A drogo bierzesz za godzinę ?
Dopiero wtedy pokażesz?
Bądź człowiek, pokaz teraz, na zachętę
Ja widziałam kilka firm na biolanderze - całkiem ich tam sporo i fajnie wyglądają, ale kurcze w ciemno sie nie zdecyduję, bo mam problemy z zapachami - po wielu mnie głowa boli
Ładnie podrasowałam Twoją reakcję na duszące zapachy?
Honoré des Prés możesz sobie osobiście powąchać w Missali w Marriocie. Własnie to miejsce miałam na myśli, mówiąc, że Ci pokaże perfumy ekologiczne z górnej półki. L'artisan Parfumeur ma dwa zapachy z certyfikatem ecocert. Jest jeszcze parę innych. Galilu też ma zapachy naturalne, bez ftalanów i chemicznych odpowiedników ekstraktów kwiatowych, a niektóre nawet bez alkoholu, tylko takie skondensowane olejki. Niektóre są drogie jak diabli, ale pięknie pachną.
Przy nich zapachy z sephory pachną jak odświeżacze powietrza

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Taka sephora z perfumami naturalnymi by sie przydała
Czytam w Twoich myślach!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:40
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:50   #2688
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Honoré des Prés możesz sobie osobiście powąchać w Missali w Marriocie.
I jak Ci sie podobają?

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna,że biała glinka mnie pali po kwasach wcześniej identycznie mnie paliła inna glinka,ale zaeksperymentowałam i po odstawieniu kwasów już nie piekła. Wtedy używałam Diacnealu chyba.
Teraz tylko toniki z BU,ale tylko na twarz i twarz mnie pali a dekolt już wcale Za to dekolt po glince Może wstawić fotkę ?
Kazda glinka jest ściągająca i odtłuszczająca, wiec może nakładane na podrażniona cere dają taki efekt palenia. Jeśli masz wrazliwą cere na twarzy to kwas glikolowy (mlekowy troche też) nie jest chyba najlepszym wyborem. Moze spróbuj migdała z AHA, albo najlepiej LHA czy PHA
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:51   #2689
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
I jak Ci sie podobają?
Zapachów jest kilka. Marchewka i kokos są bardzo charakterystyczne, naprawdę pachną marchewką i kokosem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, o ile ktoś nie ma "alergii" na kokos. Moim zdaniem nadają się na dzień. Na wieczór podoba mi się Sexy Angelic, jest zdecydowanie bardziej intensywny, taki trochę korzenno-piżmowy, lekko uwodzicielski. Wąchałam jeszcze Chaman’s Party, który mi nie przypadł do gustu. Jak to mówi Korah, pachnie jak kadzidło i dla mnie jest zbyt męski, nie ma w nim w ogóle słodyczy (ale nie chodzi mi o przesłodzenie). Pozostałych nie znam, ale w przypadku nadmiaru gotówki od razu bym tam popędziła i coś nabyła
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 12:57   #2690
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ładnie podrasowałam Twoją reakcję na duszące zapachy?
Honoré des Prés możesz sobie osobiście powąchać w Missali w Marriocie. Własnie to miejsce miałam na myśli, mówiąc, że Ci pokaże perfumy ekologiczne z górnej półki. L'artisan Parfumeur ma dwa zapachy z certyfikatem ecocert. Jest jeszcze parę innych. Galilu też ma zapachy naturalne, bez ftalanów i chemicznych odpowiedników ekstraktów kwiatowych, a niektóre nawet bez alkoholu, tylko takie skondensowane olejki. Niektóre są drogie jak diabli, ale pięknie pachną.
Przy nich zapachy z sephory pachną jak odświeżacze powietrza

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------


Czytam w Twoich myślach!
to mi szczęka opadła!! Pojęcia nie miałam, że taka missala istnieje...
O ja kobieta małej wiary, nie podejrzewałam, że gdzies można te perfumy powąchać!
Ale i tak nie wiem gdzie ta perfumeria, a przejeżdżam pod mariotem codzienni e oprócz weekendów
Tekst podrasowałaś slicznie, chociaż teraz nie do końca oddaje rzeczywistość
A o czym teraz myslę???
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:58   #2691
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Zapachów jest kilka. Marchewka i kokos są bardzo charakterystyczne, naprawdę pachną marchewką i kokosem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu, o ile ktoś nie ma "alergii" na kokos. Moim zdaniem nadają się na dzień. Na wieczór podoba mi się Sexy Angelic, jest zdecydowanie bardziej intensywny, taki trochę korzenno-piżmowy, lekko uwodzicielski. Wąchałam jeszcze Chaman’s Party, który mi nie przypadł do gustu. Jak to mówi Korah, pachnie jak kadzidło i dla mnie jest zbyt męski, nie ma w nim w ogóle słodyczy (ale nie chodzi mi o przesłodzenie). Pozostałych nie znam, ale w przypadku nadmiaru gotówki od razu bym tam popędziła i coś nabyła
Mnie tylko Chaman's Party przypadł do gustu reszta niestety zbyt zwyczajna albo inwazyjna.
Zawsze możesz zamówić próbki (są tylko po 7 zł i są całkiem spore z tego co mi pani w Q. mówiła), albo poprosić panie o zrobienie
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)

Edytowane przez hey
Czas edycji: 2011-06-14 o 12:59
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:17   #2692
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

A ja bym chciała zapach taki trochę mydlany i rześki, ani słodki ani kwiatowy, bo nie lubię słodkich. Raczej nie mam wyszukanego gustu, póki co moje ulubione to omnia green jade bvlgari, ewentualnie nina ricci premier jour.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:39   #2693
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja bym chciała zapach taki trochę mydlany i rześki, ani słodki ani kwiatowy, bo nie lubię słodkich. Raczej nie mam wyszukanego gustu, póki co moje ulubione to omnia green jade bvlgari, ewentualnie nina ricci premier jour.
Pizmo czasem bywa mydlane zależnie od towarzystwa, może ten by Ci sie spodobał http://www.missala.pl/index.php?id=3...reen-edp-100ml
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:41   #2694
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Z czasem też zaczniesz kręcić własne mikstury Zerknij na pierwszy post tego wątku, tam jest napisane jakich skladników staramy się unikać. W przypadku cery trądzikowej unikaj oleju mineralnego (zwanego inaczej paraffinum liquidum) - to pochodna ropy naftowej, zapycha skórę. Dobry na maly trądzik jest krem przeciwtrądzikowy sanoflore.
Dzięki : D Rozejrzę się.

Dziewczyny gdzie kupujecie te pędzle Sunshade minerals czy eco tools?
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:48   #2695
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Pizmo czasem bywa mydlane zależnie od towarzystwa, może ten by Ci sie spodobał http://www.missala.pl/index.php?id=3...reen-edp-100ml
O matko! Po tym opisie to od razu chce je mieć
Dzięki wielkie
Muszę tam dokładniej poczytać i może faktycznie za 2-3 próbki sobie nabędę...
Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Dzięki : D Rozejrzę się.

Dziewczyny gdzie kupujecie te pędzle Sunshade minerals czy eco tools?
Ja własnie nabyłam na allegro komplet sunshade 3 pędzle za 39zł
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:51   #2696
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość

Kazda glinka jest ściągająca i odtłuszczająca, wiec może nakładane na podrażniona cere dają taki efekt palenia. Jeśli masz wrazliwą cere na twarzy to kwas glikolowy (mlekowy troche też) nie jest chyba najlepszym wyborem. Moze spróbuj migdała z AHA, albo najlepiej LHA czy PHA
Właśnie kończę różano-mleczny,a na lato wzięłam PHA
A ten migdał z bu to mam wrażenie,że w ogóle nic nie działa

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja bym chciała zapach taki trochę mydlany i rześki, ani słodki ani kwiatowy, bo nie lubię słodkich. Raczej nie mam wyszukanego gustu, póki co moje ulubione to omnia green jade bvlgari, ewentualnie nina ricci premier jour.
Wybierz się do Quality w Blue Dziewczyny się znają na zapachach i potrafią coś dobrać - i tak jak na str. Missali podają,próbka po 7 zeta;nie wiem,jak teraz,ale jakiś czas temu,jak kupowałam, sprzedawali pakiety po 5 zapachów za 35 pln i te próbki takie całkiem całkiem są
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 13:54   #2697
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja własnie nabyłam na allegro komplet sunshade 3 pędzle za 39zł
Ja Allegro nie ufam, wolę sklepy internetowe : ) Znalazłam tutaj do kupienia: http://wizazysci.sklep.pl/index.php?cPath=18, ale niestety nie ma ich w komplecie. Być może zamówię osobno...
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:02   #2698
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wybierz się do Quality w Blue Dziewczyny się znają na zapachach i potrafią coś dobrać - i tak jak na str. Missali podają,próbka po 7 zeta;nie wiem,jak teraz,ale jakiś czas temu,jak kupowałam, sprzedawali pakiety po 5 zapachów za 35 pln i te próbki takie całkiem całkiem są
bardzo dziękuję
no właśnie to mnie zawsze wkurza.... wchodze do perfumerii, mówię jaki zapach mnie interesuje, apani albo od razu wprost mówi, że nie wie, albo daje mi do wąchania przypadkowe rzeczy, które nie maja nic wspólnego z moimi potrzebami...

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
Ja Allegro nie ufam, wolę sklepy internetowe : ) Znalazłam tutaj do kupienia: http://wizazysci.sklep.pl/index.php?cPath=18, ale niestety nie ma ich w komplecie. Być może zamówię osobno...
no to juz jak uważasz
ja kupiłam ten komplet pędzli dokładnie właśnie u tej firmy, do której podałaś link, tyle że przez allegro i w interesującym mnie komplecie, którego nie maja w sklepie internetowym
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:05   #2699
akaidoku
Raczkowanie
 
Avatar akaidoku
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no to juz jak uważasz
ja kupiłam ten komplet pędzli dokładnie właśnie u tej firmy, do której podałaś link, tyle że przez allegro i w interesującym mnie komplecie, którego nie maja w sklepie internetowym
hmm, to jak mają firmowe konto na allegro to podaj : ) Może się skuszę. A jak nie, to zamówię na stronie.
akaidoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 14:09   #2700
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez akaidoku Pokaż wiadomość
hmm, to jak mają firmowe konto na allegro to podaj : ) Może się skuszę. A jak nie, to zamówię na stronie.
http://allegro.pl/show_shop.php?shop_id=9097898
proszę
a jak nie chcesz przez allegro to napisz do sklepu - skoro maja na all, to i w sklepie może wystawia wkrótce
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.