Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-14, 11:31   #1111
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojej dobrze ze sobie krzywdy nie zrobiłaś... ja też ciągle swojego tż chce walnąć a sobie zrobie zawsze krzywde



kase już mam skołowaną TZ ma karte kredytową znaczy ja wiem ze na początku jest ciężko przechodziłam to!
dzwoniłam do goscia i powiedział TYLKO SUCZKA ZOSTAŁA ! i powiedział ze mi jej nie zarezerwuje bo kiedyś tak robili i ludzie sie po psiaka nie zgłaszali, powiedział ze nazwali ją iskierka czekam do środy i zadzwonię jesli bedzie to ją biore
iskierka ale slodko
no to super



ok spadam wkoncu do tego sklepu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:35   #1112
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojej dobrze ze sobie krzywdy nie zrobiłaś... ja też ciągle swojego tż chce walnąć a sobie zrobie zawsze krzywde



kase już mam skołowaną TZ ma karte kredytową znaczy ja wiem ze na początku jest ciężko przechodziłam to!
dzwoniłam do goscia i powiedział TYLKO SUCZKA ZOSTAŁA ! i powiedział ze mi jej nie zarezerwuje bo kiedyś tak robili i ludzie sie po psiaka nie zgłaszali, powiedział ze nazwali ją iskierka czekam do środy i zadzwonię jesli bedzie to ją biore
ja to samo

Iskierka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:36   #1113
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie włosy i nakładacie odżywkę to zazwyczaj ile ją trzymacie na włosach? po około ilu minutach spłukujecie?
zależy jaką zazwyczaj 10 do 30 min pod folią i na to recznik

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja nigdy nie podgrzewałam
ze szczeniakami to jak z małymi dziećmi trzeba im poświęcać dużo czasu żeby wychować
tak trzeba, ale w sumie nie boje sie tego bo wiem ze czymś sie zajme i troche mi przejdzie ta nostalgia

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
iskierka ale slodko
no to super
no słodko zobaczymy czy bedzie moja ...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:37   #1114
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kotka, Iskierka ślicznie jeśli jesteś zdecydowana to bierz
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:38   #1115
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny ja sobie nie robię żadnych nadziei z TŻ
pisałam już, że nie byliśmy na żadnej randce, tylko normalnie się spotkaliśmy, bo nie widzieliśmy się od miesiąca, nie gadaliśmy przez telefon, nie pisaliśmy ze sobą i możecie czarno widzieć, ale też nie zakładajcie z góry czegoś, bo od dawna o wielu sprawach nie pisałam, co z nami, jak z nami, a czemu i po co.
I nie chcę nic pisać póki ja niczego nie będę pewna... i swoich uczuć, i jego uczuć i tego czy coś może być jeszcze między nami czy już nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:51   #1116
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sobie nie robię żadnych nadziei z TŻ
pisałam już, że nie byliśmy na żadnej randce, tylko normalnie się spotkaliśmy, bo nie widzieliśmy się od miesiąca, nie gadaliśmy przez telefon, nie pisaliśmy ze sobą i możecie czarno widzieć, ale też nie zakładajcie z góry czegoś, bo od dawna o wielu sprawach nie pisałam, co z nami, jak z nami, a czemu i po co.
I nie chcę nic pisać póki ja niczego nie będę pewna... i swoich uczuć, i jego uczuć i tego czy coś może być jeszcze między nami czy już nie
rozumiem pisałam że mam podobnie
tylko że wg. mnie jeśli chce się być w związku to trzeba mieć dla tej osoby czas a nie spotykać od święta
takie związki z góry są raczej skazane na niepowodzenie bo telefon nie zastąpi bliskości ukochanej osoby

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-14 o 12:02
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 11:58   #1117
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dobra, zbieram sie i jade po farbe ;P ciekawe co z tego bedzie :P
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 12:00   #1118
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kotka, Iskierka ślicznie jeśli jesteś zdecydowana to bierz
jak usłyszałam "nazywamy ją iskierka " to mało mi łezka nie poleciała no ale piesek nie jest zarezerwowany czyli poprostu jeśli ma być dla mnie to zostanie i bedzie na mnie czekała

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sobie nie robię żadnych nadziei z TŻ
pisałam już, że nie byliśmy na żadnej randce, tylko normalnie się spotkaliśmy, bo nie widzieliśmy się od miesiąca, nie gadaliśmy przez telefon, nie pisaliśmy ze sobą i możecie czarno widzieć, ale też nie zakładajcie z góry czegoś, bo od dawna o wielu sprawach nie pisałam, co z nami, jak z nami, a czemu i po co.
I nie chcę nic pisać póki ja niczego nie będę pewna... i swoich uczuć, i jego uczuć i tego czy coś może być jeszcze między nami czy już nie
rozumiem Cie u mnie sprawy sercowe też sie zawsze meeeggaaa koplikują! trzymam kciuki zebyś wkońcu była szczęśliwa
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:03   #1119
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak usłyszałam "nazywamy ją iskierka " to mało mi łezka nie poleciała no ale piesek nie jest zarezerwowany czyli poprostu jeśli ma być dla mnie to zostanie i bedzie na mnie czekała



rozumiem Cie u mnie sprawy sercowe też sie zawsze meeeggaaa koplikują! trzymam kciuki zebyś wkońcu była szczęśliwa
też zawsze sobie tak tłumacze że jeśli ma być moje to poczeka na mnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:05   #1120
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

nie brnę w to tak na hop-siup trochę się zmieniło zwłaszcza w mojej głowie... zobaczymy co będzie.


Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie włosy i nakładacie odżywkę to zazwyczaj ile ją trzymacie na włosach? po około ilu minutach spłukujecie?
po 10.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kotka jak masz kaski na zbyciu to dzwon tylko pamietaj czy ktos bedzie siedzial teraz w domku z malym szczeniakiem to jednak taki maly na poczatku przymusowy obowiazek
my na poczatku bylismy podeksytowani a pozniej kiedy euforia spadla mielismy dola ze tak ciezko bo kupy i siku wszedzie byly musielismy zabrac dywany i w lazience zrobilismy lokum dla psa do spania w sumie cala chata do gory nogami przewalona przez to na kilka ms bylo troche nerwow nie powiem teraz juz wychodzimy z tym wszystkim na prosta ale nadal dluga droga przed nami


kitka ja czarno to wszystko widze
ale mimo to trzymam kciuki

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------


30 minut trzymam w zaleznosci co i czasem podgrzewam dodatkowo suszara
dokladnie tak samo czulam- byly dni ze przeklinalam lolke i myslalam komu ja oddac jak mi podloge zjadla, potem pralke
wyla i wyje do dzis jak sie ja sama zostawia a sasiedzi ciagle sie skarza
no i teraz tez mam jej dosc juz 3x zmienialam posciel i kocyk na lozku w ciagu tygodnia bo jej cieczka jest wszedzie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ojej dobrze ze sobie krzywdy nie zrobiłaś... ja też ciągle swojego tż chce walnąć a sobie zrobie zawsze krzywde



kase już mam skołowaną TZ ma karte kredytową znaczy ja wiem ze na początku jest ciężko przechodziłam to!
dzwoniłam do goscia i powiedział TYLKO SUCZKA ZOSTAŁA ! i powiedział ze mi jej nie zarezerwuje bo kiedyś tak robili i ludzie sie po psiaka nie zgłaszali, powiedział ze nazwali ją iskierka czekam do środy i zadzwonię jesli bedzie to ją biore
zawsze suczki zostaja na koniec bo jednak z psem mniej klopotu.
jesli bardzo ci zalezy to nie czekaj tylko po nia jedz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:26   #1121
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też zawsze sobie tak tłumacze że jeśli ma być moje to poczeka na mnie
no właśnie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dokladnie tak samo czulam- byly dni ze przeklinalam lolke i myslalam komu ja oddac jak mi podloge zjadla, potem pralke
wyla i wyje do dzis jak sie ja sama zostawia a sasiedzi ciagle sie skarza
no i teraz tez mam jej dosc juz 3x zmienialam posciel i kocyk na lozku w ciagu tygodnia bo jej cieczka jest wszedzie


zawsze suczki zostaja na koniec bo jednak z psem mniej klopotu.
jesli bardzo ci zalezy to nie czekaj tylko po nia jedz.
na mojego kochanego ciapusia nikt nie narzekał... czasem wył jak jakaś suka w klatce miała cieczke ale to pare razy w roku a tak to nie

a ja właśnie chciałam suczkę z resztą pomyślałam ze kiedyś może ją dopuszczę i szczeniaki sprzedam zobaczymy... ogólnie w mojej klatce są dwie suczki i żadna nie jest głosna , jedna byla na początku za szczeniaka ale jej przeszło

zależy mi ale boje sie mamy... spojrzy na mnie wzrokiem ze jestem złym człowiekiem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 12:39   #1122
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no właśnie



na mojego kochanego ciapusia nikt nie narzekał... czasem wył jak jakaś suka w klatce miała cieczke ale to pare razy w roku a tak to nie

a ja właśnie chciałam suczkę z resztą pomyślałam ze kiedyś może ją dopuszczę i szczeniaki sprzedam zobaczymy... ogólnie w mojej klatce są dwie suczki i żadna nie jest głosna , jedna byla na początku za szczeniaka ale jej przeszło

zależy mi ale boje sie mamy... spojrzy na mnie wzrokiem ze jestem złym człowiekiem
kotka ty chyba sobie zartujesz
ty zlym czlowiekiem?
to nie ty wypuscilas psa samego w nocy, widze ze zaczyna sie u ciebie zwalanie winy na kogos nienawidze tchorzostwa.
winny to jest ten, kto go wypuscil wtedy- nie wiem twoja sis, mama? co prawda byl to wypadek, ale to nie byla twoja wina!
mam wrazenie ze twoja mama odwleka psa w czasie, poniewaz zwyczajnie ma dosc psa w domu i liczy ze ci przejdzie i dasz sobie spokoj.
ja jak mieszkalam w domu rodzinnym tez nigdy nie moglam miec psa- choc ja, sis i tata chcielismy- jednak mama mowila nie i juz
jestes dorosla, masz prawo miec zwierzaka- jak sie wyprowadzisz to zabierzesz go ze soba i juz
ja bym brala jesli czujesz ze go chcesz- a mame postawila przed faktem dokonanym. no i dobrze jakby ktos sie twoim psiakiem zajmowal jak bedziesz w pracy- moze sis? byle nie mama chyba ze sie przelamie i pokocha nowego domownika.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 12:57   #1123
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka ty chyba sobie zartujesz
ty zlym czlowiekiem?
to nie ty wypuscilas psa samego w nocy, widze ze zaczyna sie u ciebie zwalanie winy na kogos nienawidze tchorzostwa.
winny to jest ten, kto go wypuscil wtedy- nie wiem twoja sis, mama? co prawda byl to wypadek, ale to nie byla twoja wina!
mam wrazenie ze twoja mama odwleka psa w czasie, poniewaz zwyczajnie ma dosc psa w domu i liczy ze ci przejdzie i dasz sobie spokoj.
ja jak mieszkalam w domu rodzinnym tez nigdy nie moglam miec psa- choc ja, sis i tata chcielismy- jednak mama mowila nie i juz
jestes dorosla, masz prawo miec zwierzaka- jak sie wyprowadzisz to zabierzesz go ze soba i juz
ja bym brala jesli czujesz ze go chcesz- a mame postawila przed faktem dokonanym. no i dobrze jakby ktos sie twoim psiakiem zajmowal jak bedziesz w pracy- moze sis? byle nie mama chyba ze sie przelamie i pokocha nowego domownika.

chyba tak moja mama wypusciła psa i to było o 8 rano... i ona tak zawsze robiła jak była w domu, ja raz tak zrobiłam chyba puł roku temu i pies mi uciekł dobrze ze mam zyczliwą sąsiadke która powiedziała ze mój pies już kolo apteki... a gdzie apteka a gdzie bloki biegłam po niego w śniegu z całych sił i znalazłam go jak jakiś facet próbował go już złapać i chyba zabrać sobie... odetchnęłam wtedy i obiecałam sobie ze nigdy wiecej tak nie zrobie... i nie zrobiłam... a ze mama go wypuszczała to było na jej odpowiedzialność... po tym wszystkim płakała ze to jej wina i powiedziałam ze już nie cofnie czasu i tego nie zmieni i sie uspokoiła to pewnie teraz myśli ze ja już nic nie mam do gadania tylko ona rządzi... jeśli chodzi o siostre to u niej jakiekolwiek zwierzątko zdechłoby z głodu jest totalnie nie odpwoiedzialna kwiatki w jej pokoju uschłyby gdyby nie ja i mama tak wiec jedna w głebi licze na mamcie ze jak przyjedzie o tej 16 z pracy to go wyprowadzi jesli nie pies bedzie wychodził o 9 a potem dopiero po 18 . bede go zabierać go ze sobą wszendzie i do tż też i jak bede u niego spała pies pujdzie ze mną... bo ciapek zostawał w domu... ogólnie chce zeby mi cały czas towarzyszył... a zobaczymy co bedzie najwyżej go do pracy wezmę
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:03   #1124
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

no i jestem juz z zakupami na obiad rzecz jasna

no my swojego tez mielismy dosc na poczatku w pierwszych 2 tygodniach nadal latwo nie jest chociaz juz go znam i wiem kiedy czas na podworko sie zbliza jednak i tak potrafi wnisc to do domuw sumie wali w jedno miejsce wiec ok
ja na lozko gdzie spie nie pozwalam zeby pies mi wchodzil ma swoje jedno miejsce w domu na kanapie w pokoju w dzien a w nocy w lazience ma swoje lozeczko
wlasnie sie dowiedzialam ze jedna z moich kotek ma male kociakiale to koniec teraz jak zajade to czeka spryciare sterylkadwie mam do sterylki w sumie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chyba tak moja mama wypusciła psa i to było o 8 rano... i ona tak zawsze robiła jak była w domu, ja raz tak zrobiłam chyba puł roku temu i pies mi uciekł dobrze ze mam zyczliwą sąsiadke która powiedziała ze mój pies już kolo apteki... a gdzie apteka a gdzie bloki biegłam po niego w śniegu z całych sił i znalazłam go jak jakiś facet próbował go już złapać i chyba zabrać sobie... odetchnęłam wtedy i obiecałam sobie ze nigdy wiecej tak nie zrobie... i nie zrobiłam... a ze mama go wypuszczała to było na jej odpowiedzialność... po tym wszystkim płakała ze to jej wina i powiedziałam ze już nie cofnie czasu i tego nie zmieni i sie uspokoiła to pewnie teraz myśli ze ja już nic nie mam do gadania tylko ona rządzi... jeśli chodzi o siostre to u niej jakiekolwiek zwierzątko zdechłoby z głodu jest totalnie nie odpwoiedzialna kwiatki w jej pokoju uschłyby gdyby nie ja i mama tak wiec jedna w głebi licze na mamcie ze jak przyjedzie o tej 16 z pracy to go wyprowadzi jesli nie pies bedzie wychodził o 9 a potem dopiero po 18 . bede go zabierać go ze sobą wszendzie i do tż też i jak bede u niego spała pies pujdzie ze mną... bo ciapek zostawał w domu... ogólnie chce zeby mi cały czas towarzyszył... a zobaczymy co bedzie najwyżej go do pracy wezmę
moj tz tez planuje ze bedzie zabieral naszego D ze soba do pracy ale jak troche podrosnie i bedzie zalatwial swoje potrzeby na podworku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:32   #1125
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

nie brnę w to tak na hop-siup trochę się zmieniło zwłaszcza w mojej głowie... zobaczymy co będzie.


Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie włosy i nakładacie odżywkę to zazwyczaj ile ją trzymacie na włosach? po około ilu minutach spłukujecie?
Ja kładę odżywkę i myję zęby
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:32   #1126
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cascada, Inf super włoski

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
av
ja blisko też nie mam pojechałam na gocławek ale na wole w sumie taki sam kawałek mam musiałam się w końcu wybrać po ten krem do twarzy o którym Czeko pisała
U mnie ten krem nie zdał egzaminu, ale u mnie teraz nic nie zdaje bo mam skóre jak wiór suchą,normalnie widac takie białe łuski na całej twarzy
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak polecam h54

[/COLOR]czy to normalne, ze moje wlosy po umyciu, mokre sa zolto-rude
kurde! one sa jeszcze za ciemne
Co ty gadasz, moje mokre to są żółto-rudo-szare
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nieee..nie to nie to samo
Bunny musiałaby się wypowiedziec w tej kwestii profesjonalnie ale ja tak na logike stwierdzam, ze lepiej farba z 12% niz rozjasniacz nawet z 3%. Rozjasniacz to rozjasniacz
poza tym wellaton super łagodna farbka, wiec mmysle, ze byłoby tak samo pomimo 12%. A i dziewczyny robią przeciez farbami na 12%-Bunny, Kotka, Czeko i Asia, są zadowolone i im jasniutko wychodzi a i ja sama robiłam kiedys c12 (12%) i szczerze to nie widze roznicy w kondycji jak teraz robie z 9%
ja mam taki sredni blond, mysi poziom 7
No ja od czerwca juz robie na 12 %i te włosy po farbie sa w bardzo dobrym stanie. Tam gdzie byl rozjasniacz to wiadomo
[QUOTE=blond bunny;30478341

wiec tak- krzywa jak na tips wydaje sie byc ok, tylko troszke zle wypilowane i krzywulaski- ale z ksztaltem to dojdziesz do perfekcji po ktoryms razie jak kotka.
no i za grube- ale to poczatki to wiadomo.
jak wtapiasz ozdoby to wtapiaj w pierwsza warstwe- powinno pomoc.[/QUOTE]
No wiadomo, cwiczyc musze i cwiczyc Z ta gruboscia najwiekszy problem bo ja daje podkładową cieniutką warstwe, i w ta druga wtapiam. Tylko ze tak -przy odnowie jak dam na pierwszą to musze praktycznie całosc spiłowac wtedy. Teraz miałam mały wypadek i musiałam jeden pazur zdjac bo nic nie mogłam bez bólu zrobić, ale paznokiec niby cały na szczescie. No i piłowałam piłowałam i do brokatu to sie praktycznie dopiłowałam juz przy naturalnej płytce... No i wlasnie z tym najwiekszy problem bo jak dam w pierwsza, albo podkład za cienki to wtedy nie ma bata musze piłowac wszystko, jak dam grubsza to sa za grube
No ale w najgorszym wypadku jak nie ogarne tematu to w przyszłym roku ide na kurs i mam nadzieje wybiore jakis dobry wiec te wszystkie niedociągnięcia naprawie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczynki dziekuje wszystkim za opinie o falkach!

poki co umieram wczoraj tak mnie mama i tz spili wodka- 3 rozne ze ledwo zyje... w nocy malo nie zemdlalam, wymiotowalam i w ogole pelne zatrucie- ja juz tak dawno nie pilam... no ale wczoraj impreza- tz z robotnikiem scieli drzewa u mnie na dzialce- potem obiad i wodka no i przeciez- nie zrobie wiochy i nie bede udawala ze jako jedyna nie pije to mialam wypic- jeden kielonek i poszlo...
naprawde zaraz umre...
tz spal pod drzwiami na korytarzu pol nocy bo gdzie stanal tam zasnal- ale wiocha
jeszcze nie wiem jak sie mamusia czuje pewnie nie poszla dzis do pracy
:
No to poszalała
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wklajam buty i torebke.
I Was ponadrabiam potem.

O masz a na tym pierwszym zdjeciu napis wizaz zakryl buty.
Bardzo ładne butki i figurka
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:37   #1127
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no my swojego tez mielismy dosc na poczatku w pierwszych 2 tygodniach nadal latwo nie jest chociaz juz go znam i wiem kiedy czas na podworko sie zbliza jednak i tak potrafi wnisc to do domuw sumie wali w jedno miejsce wiec ok
ja na lozko gdzie spie nie pozwalam zeby pies mi wchodzil ma swoje jedno miejsce w domu na kanapie w pokoju w dzien a w nocy w lazience ma swoje lozeczko
wlasnie sie dowiedzialam ze jedna z moich kotek ma male kociakiale to koniec teraz jak zajade to czeka spryciare sterylkadwie mam do sterylki w sumie

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------


moj tz tez planuje ze bedzie zabieral naszego D ze soba do pracy ale jak troche podrosnie i bedzie zalatwial swoje potrzeby na podworku
sterylizacja też czeka suczkę która jest u tż-ta bo tam są dwa psy a oni chcą ją zachować pytałam weterynarza to powiedział ze to bedzie kosztowało 150zł i bedzie musiala nosić kołnierz przez 14 dni

jak powiedziałm ze pies bedzie ze mną chodził do pracy to tż powiedział ze już kompletnie mi odbiło tak wiec jestem wariatką strzeżcie sie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:43   #1128
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

nie brnę w to tak na hop-siup trochę się zmieniło zwłaszcza w mojej głowie... zobaczymy co będzie.


Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie włosy i nakładacie odżywkę to zazwyczaj ile ją trzymacie na włosach? po około ilu minutach spłukujecie?
Ja trzymam różnie od 5 do 15 minut. Dłużej nie bo mamprzylap na głowie. Zazwyczaj wtedy np jakas maseczke na twarz nakładam, zeby myje, kolacje robie. Różnie. A z maską to do godziny tak gdzies chodze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 13:50   #1129
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Zachęcona ceną, brakiem amoniaku i konsystencją pianki kupiłam Schwarzkopf Perfect Mousse 950 (złocisty blond), i to był błąd, trzeba było nie żałować tej dychy i kupić sprawdzonego l'Oreala. Trudno, następnym razem będę mądrzejsza.
Kolor miał być złocisty, a wyszedł taki... dziwny. Niby złocisty, ale jednocześnie zielonkawy, wpadający w popiel. Sam w sobie nie jest brzydki, ale do mnie nie pasuje. W każdym razie plus jest taki, że nie mam już kurczakowo żółtych włosów, jest dużo lepiej niż było. Jestem w stanie przez te 3-4 tygodnie dać włosom odpocząć i poczekać z tym kolorem do lepszego farbowania
+ włosy nie są zniszczone
- kolor zupełnie inny, niż na pudełku
- wyszedłby dużo ciemniej, ale na szczęście kontrolowałam farbę i jak zaczęła przybierać barwę brązowo-zieloną, od razu zmyłam, więc nadal mój blond jest dosyć jasny.
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 13:58   #1130
Niisiia123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 35
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej
miesiąc temu miałam rozjaśniane włosy na to nałożoną farbę orzech laskowy(który nie zawierał amoniaku i naturalnie będzie się spłukiwał). Kolor aktualnie już wyblakł, miejscami nawet jest odcień blondu, chce nałożyć farbę średni blond lub złocisty blond z Perfect Mousse. Mam już 1,5 cm, odrostów i boję się że średni blond wyjdzie za ciemny, wiec wolałabym nałożyć złocisty blond, ale znowu mogą mi złapać tylko odrosty. Co powinnam wybrać??
Niisiia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:42   #1131
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chyba tak moja mama wypusciła psa i to było o 8 rano... i ona tak zawsze robiła jak była w domu, ja raz tak zrobiłam chyba puł roku temu i pies mi uciekł dobrze ze mam zyczliwą sąsiadke która powiedziała ze mój pies już kolo apteki... a gdzie apteka a gdzie bloki biegłam po niego w śniegu z całych sił i znalazłam go jak jakiś facet próbował go już złapać i chyba zabrać sobie... odetchnęłam wtedy i obiecałam sobie ze nigdy wiecej tak nie zrobie... i nie zrobiłam... a ze mama go wypuszczała to było na jej odpowiedzialność... po tym wszystkim płakała ze to jej wina i powiedziałam ze już nie cofnie czasu i tego nie zmieni i sie uspokoiła to pewnie teraz myśli ze ja już nic nie mam do gadania tylko ona rządzi... jeśli chodzi o siostre to u niej jakiekolwiek zwierzątko zdechłoby z głodu jest totalnie nie odpwoiedzialna kwiatki w jej pokoju uschłyby gdyby nie ja i mama tak wiec jedna w głebi licze na mamcie ze jak przyjedzie o tej 16 z pracy to go wyprowadzi jesli nie pies bedzie wychodził o 9 a potem dopiero po 18 . bede go zabierać go ze sobą wszendzie i do tż też i jak bede u niego spała pies pujdzie ze mną... bo ciapek zostawał w domu... ogólnie chce zeby mi cały czas towarzyszył... a zobaczymy co bedzie najwyżej go do pracy wezmę
to czuc kotka ze twoja mama ma nagle jakies waty i nie wiadomo czemu moze zapytaj jej szczerze czemu jej tak zalezy zebys juz psa nie brala

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
sterylizacja też czeka suczkę która jest u tż-ta bo tam są dwa psy a oni chcą ją zachować pytałam weterynarza to powiedział ze to bedzie kosztowało 150zł i bedzie musiala nosić kołnierz przez 14 dni

jak powiedziałm ze pies bedzie ze mną chodził do pracy to tż powiedział ze już kompletnie mi odbiło tak wiec jestem wariatką strzeżcie sie
to jakos tanio u was. u nas kolo 300zl od suki...
wiesz z psem do pracy moze byc ciezko-np. u mnie niemozliwe by bylo bo zaraz sanepid by udupil
nie dziwie sie reakcji tz- przeciez nie trzymalabys psa w torebce 8h...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 14:56   #1132
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to czuc kotka ze twoja mama ma nagle jakies waty i nie wiadomo czemu moze zapytaj jej szczerze czemu jej tak zalezy zebys juz psa nie brala


to jakos tanio u was. u nas kolo 300zl od suki...
wiesz z psem do pracy moze byc ciezko-np. u mnie niemozliwe by bylo bo zaraz sanepid by udupil
nie dziwie sie reakcji tz- przeciez nie trzymalabys psa w torebce 8h...
no właśnie ja też sie zdziwiłam ze tanio i pytałam czy nie ma jakiś dodatkowych kosztów??? to powiedziała ze to już koszt z lekami i wszystkim masz racje zapyam ale znam już jej odp ... no z tym braniem psa do pracy to ostateczność.... właśnie oglądam program o ratlerkach z animal planet ciekawe rzeczy mówią http://www.youtube.com/watch?v=hUy--TyCcNE
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:20   #1133
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kotka a może wzięłabyś jakiegoś pieska ze schroniska?
Ja jakieś 2 lata temu może więcej przygarnęłam suczkę pekińczyka. Już wysterylizowaną. Jest taka oddana, kiedy przychodzę do domu piszczy z radości i nawet nie mogę butów rozsznurować bo mnie liże po rękach.
Pomyśl nad tym
http://plaskate.org.pl/fundacja

http://www.kociswiat.org.pl/

Ja brałam swoją Mimi z tej fundacji Koci świat

http://plaskate.org.pl/plaskate-u-nas/148/misio słodziak

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-11-14 o 15:24
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:27   #1134
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Kotka a może wzięłabyś jakiegoś pieska ze schroniska?
Ja jakieś 2 lata temu może więcej przygarnęłam suczkę pekińczyka. Już wysterylizowaną. Jest taka oddana, kiedy przychodzę do domu piszczy z radości i nawet nie mogę butów rozsznurować bo mnie liże po rękach.
Pomyśl nad tym
http://plaskate.org.pl/fundacja

http://www.kociswiat.org.pl/

Ja brałam swoją Mimi z tej fundacji Koci świat

http://plaskate.org.pl/plaskate-u-nas/148/misio słodziak
to jest w warszawie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:30   #1135
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
to jest w warszawie
tak, ale czasem mogą pieska dowieźć
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:31   #1136
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nienawidzę zimy zawsze gdzieś kurtkę zostawię

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------




Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam takie jak pokazałaś na mokro ale czub żółty!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------



wmawiaj sobie

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Snowi w czapencji słodko wyglądasz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

co ja teraz będę robiła
Blondyny żyjcie

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

dziękujeeee

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
też poluje na futrzaka do twarzy ci w nim i przynajmniej ciepło zimą w uszka ci będzie będzie


dzięki no ciepło będzie bankowo pokazuj płaszczyk

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
snow ladnie ci w tym futrzaku ja co prawda siebie nie wyobrazam w nim ale moja siorka tez ma podobnego i lata zawsze mnie namawiala na niego mysle ze mogloby mi pasowacna rozpuszczone falki ale jest jeden minus nie ma takich mrozow jak w PL
dziękuję ojjj tak Ciebie to ja widzę w takiej czapie z tymi Twoimi długimi lokami

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
haha
nie kupiłabym podkładu co śmierdzi..
Wróciłam do City matt kocham jego zapach jak krem nivea dla dzieci
ten w tubce Matujący wysuszał mi skóre.. Cascada analizowała mi składy i podobno w tubce lierene lepszy
najlepsze jest to, że tester u mnie nie śmierdział! pachniał nawet ładnie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale to przez to że szarpałam się z Tż on chciał mnie wsadzać do auta a ja uciekałam i na schodach się szarpaliśmy i nie zdążył mnie złapać to zjechałam na pupie sobie
uwielbiam Cię

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziękuję

nie brnę w to tak na hop-siup trochę się zmieniło zwłaszcza w mojej głowie... zobaczymy co będzie.


Dziewczyny a ja mam takie pytanie
jak myjecie włosy i nakładacie odżywkę to zazwyczaj ile ją trzymacie na włosach? po około ilu minutach spłukujecie?
odżywkę trzymam 5-10min a maseczki dłużej i czasem w cieple
i dziękuję za komplement o czapie dobrze, że nic Wam się wczoraj nie stało

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Caskada - dziekuje Ci bardzo
mi ten krem i maske poleciła znajoma kosmetyczka, takze chyba powinno byc git
póki co, jak sie budze i spojrze w lustro to mam mega ładna skóre, potem jak umyje twarz to się robi taka przesuszona, ściągnieta i koloryt już gorszy;/ ale nałoze krem i znowu jest ok zastanawiam się czy coś z wodą moze. Babcia mi polecała myc w mineralnej albo przegotowanej
ja myje twarz od jakiegoś czasu tylko w przegotowanej wodzie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jak usłyszałam "nazywamy ją iskierka " to mało mi łezka nie poleciała no ale piesek nie jest zarezerwowany czyli poprostu jeśli ma być dla mnie to zostanie i bedzie na mnie czekała



rozumiem Cie u mnie sprawy sercowe też sie zawsze meeeggaaa koplikują! trzymam kciuki zebyś wkońcu była szczęśliwa
nie czekaj tylko jedź po nią! widać jak Ci zależy, serce Ci pęknie jak w środę już jej nie będzie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

U mnie ten krem nie zdał egzaminu, ale u mnie teraz nic nie zdaje bo mam skóre jak wiór suchą,normalnie widac takie białe łuski na całej twarzy
o widzisz a mnie nawilża baaardzo mocno aż w szoku jestem a tylko rano go użyłam 2x dopiero, na noc alterre stosuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 15:55   #1137
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
tak, ale czasem mogą pieska dowieźć
no tak ale ja wole szczeniaka który dostosuje sie do mnie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

nie czekaj tylko jedź po nią! widać jak Ci zależy, serce Ci pęknie jak w środę już jej nie będzie
poczekam... mówię to z ciężkim sercem ale poczekam... mam nadzieje ze nikt jej nie weźmie ... mój tż powiedział żebym o tym przestała gadać bo pojedziemy po psiaka ... jeśli bede ugadana z bratem tż-ta ze mnie zawiezie bo to 60km odemnie, to zadzwonię rano w środę i zapytam czy czeka na mnie iskierka
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:27   #1138
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość




dziękujeeee



dzięki no ciepło będzie bankowo pokazuj płaszczyk



dziękuję ojjj tak Ciebie to ja widzę w takiej czapie z tymi Twoimi długimi lokami



najlepsze jest to, że tester u mnie nie śmierdział! pachniał nawet ładnie



uwielbiam Cię



odżywkę trzymam 5-10min a maseczki dłużej i czasem w cieple
i dziękuję za komplement o czapie dobrze, że nic Wam się wczoraj nie stało



ja myje twarz od jakiegoś czasu tylko w przegotowanej wodzie



nie czekaj tylko jedź po nią! widać jak Ci zależy, serce Ci pęknie jak w środę już jej nie będzie


o widzisz a mnie nawilża baaardzo mocno aż w szoku jestem a tylko rano go użyłam 2x dopiero, na noc alterre stosuje

Snowi z tymi okryciami wierzchnimi zawsze mam problem zapominam a to z szatni zabrać albo z krzesła

i wzajemnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:32   #1139
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Snowi z tymi okryciami wierzchnimi zawsze mam problem zapominam a to z szatni zabrać albo z krzesła

i wzajemnie
% Cię grzały udana jesteś
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-14, 16:37   #1140
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no tak ale ja wole szczeniaka który dostosuje sie do mnie



poczekam... mówię to z ciężkim sercem ale poczekam... mam nadzieje ze nikt jej nie weźmie ... mój tż powiedział żebym o tym przestała gadać bo pojedziemy po psiaka ... jeśli bede ugadana z bratem tż-ta ze mnie zawiezie bo to 60km odemnie, to zadzwonię rano w środę i zapytam czy czeka na mnie iskierka
rozumiem ,wiesz co robisz na pewno trzymam kciuki mocno w takim razie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Snowi z tymi okryciami wierzchnimi zawsze mam problem zapominam a to z szatni zabrać albo z krzesła

i wzajemnie
agentka normalnie


aaa jakbyście były zainteresowane to w biedro są teraz rajstopy 60den po niecałe 6zł, bardzo fajne
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.