Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-23, 11:51   #4501
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Byłem tu i tam i tak jakoś zeszło Ale nadrobić łatwo nie było tym razem...
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:52   #4502
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

właśnie sprzątam CAŁY pokoj lącznie z szafkami:gun : ale zapuścilam moje legowisko

tak maziajki pisakiem
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 11:54   #4503
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Ja dla Mgiełki stworzyłam pierwsze w życiu wzorki Jednego paznokcia 5 razy chyba poprawiałam Niedługo wkleję.

Kto mi pomoże sprzątać? Już 2 godziny dłubię i końca nie widać, a czas mnie goni... Jak ja nie cierpię sprzątać
Strasznie fajnie się dla kogoś maluje. Już się nie mogę doczekać- i tego jak mnie wyjdą i waszych


Ja w pracuni siedzę, a moje Śzczęście w domku. I właśnie mi powiedział, że porządki zrobił.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:22   #4504
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Doradzicie coś odnośnie piłowania? Załączam zdjęcia jak obecnie wyglądają moje pazury i chciałbym je trochę przypiłować, tylko chciałbym to dobrze zrobić. Jakieś rady?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120323354.jpg (53,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120323355.jpg (48,7 KB, 40 załadowań)
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:28   #4505
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Może po prostu delikatnie wyoblij kanty?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:30   #4506
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ruda a Ty już zdrowa?
Można tak powiedzieć Zaalergiowana
I kaszle mi się, ale to się wytnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Płyty jak płyty, ale dla mnie to nastruj jest taki gotycki jakby. Smutny, melancholijny jakoś... W sumie sama mieszkam na jednym wielkim cmentarzysku... (teren getta)
Ja też lubię takie miejsca, chociaż mimo wszystko po zmroku bym się tam nie wybrała.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dobra daje pazurki żeby naszego watku z forum paznokciowego nie wyrzucili moje ostatnie w niebieskim sie zakochalam
Uau Te z wzorkami są obłędne!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i powklejam co mam
Ładny Wiboś

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Tęskniłyście? po dobrym dniu nieobecności wątkowy rodzynek melduje się na posterunku
O, nawet nei zauważyłam Twej nieobecności

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jak kiedyś w końcu wrócę na stałe do Wro, to na pewno do Zachodniego się wybiorę
A Tobie Cmentarz Żydowski naprawdę bardzo polecam. Niesamowita sprawa.
Mogę Cię nawet pooprowadzać, bo znam już niektóre miejscówki, gdzie są całe tablice grobowe

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Doradzicie coś odnośnie piłowania? Załączam zdjęcia jak obecnie wyglądają moje pazury i chciałbym je trochę przypiłować, tylko chciałbym to dobrze zrobić. Jakieś rady?
To raczej nie do mnie pytanie, ja swoich nie umiem opiłować
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:33   #4507
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot
To raczej nie do mnie pytanie, ja swoich nie umiem opiłować
Bardzo pomocna odpowiedź :P

Cytat:
Napisane przez Śniegowa
Może po prostu delikatnie wyoblij kanty?
I tak też chyba uczynię
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 12:39   #4508
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Polecam się.
Tylko nie za mocno- kilka pociągnięć tylko. Dziwnie byś z migdałami wyglądał
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:44   #4509
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Się rozumie - same kanty zaokrągliłem No i troszkę wyrównałem. Generalnie prawie nie widać że coś robiłem
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 12:54   #4510
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
właśnie sprzątam CAŁY pokoj lącznie z szafkami:gun : ale zapuścilam moje legowisko

tak maziajki pisakiem
Łączę się z Tobą w bólu. I ze Śniegowej mężem

Wyprałam pościel i dywanik łazienkowy. Wywiesiłam na balkon, żeby sobie spokojnie schło. A sąsiadka z balkonu wyżej musiała akurat teraz wytrzepać swoje cosie
I weź tu sprzątaj...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:02   #4511
Panna_Natalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 50
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ból? Ja jestem teraz na Erazmusie na Krecie, wiecie jak tu ciężko się zmusić do czegokolwiek co nie jest jazdą na rowerze, albo leżeniem na plaży??? Też powinnam się wziąść za sprząranie.... Ale tak mi się nie chce!!!!
Panna_Natalia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 13:04   #4512
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Łączę się z Tobą w bólu. I ze Śniegowej mężem

Wyprałam pościel i dywanik łazienkowy. Wywiesiłam na balkon, żeby sobie spokojnie schło. A sąsiadka z balkonu wyżej musiała akurat teraz wytrzepać swoje cosie
I weź tu sprzątaj...
A ja nie mam balkonu... Zazdraszczam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:42   #4513
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Bardzo pomocna odpowiedź :P
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez Panna_Natalia Pokaż wiadomość
Ból? Ja jestem teraz na Erazmusie na Krecie, wiecie jak tu ciężko się zmusić do czegokolwiek co nie jest jazdą na rowerze, albo leżeniem na plaży??? Też powinnam się wziąść za sprząranie.... Ale tak mi się nie chce!!!!
No tak, straaaszna tragedia
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:46   #4514
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Panna_Natalia Pokaż wiadomość
Ból? Ja jestem teraz na Erazmusie na Krecie, wiecie jak tu ciężko się zmusić do czegokolwiek co nie jest jazdą na rowerze, albo leżeniem na plaży??? Też powinnam się wziąść za sprząranie.... Ale tak mi się nie chce!!!!
Noż cierpieć musisz przeraźliwie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 13:53   #4515
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, balkon mki służy tylko do suszenia ciuchów w trakcie ciepłych dni Opalanie się nie wchodzi w grę, bo by mnie setki ludzi widziało

Wklejam pazurki dla Mgiełki
Moje pierwsze w życiu wzorki, z którym jestem bardzo dumna, więc jak ktoś się chce z nich śmiać, to niech to zrobi "w duchu"

EDIT: Zrobię legendę, żeby nie było...
Świeczka i miecz- nawiązanie do Mgiełkowego avatara. Serducho- można dowolnie interpretować Trampek (tak, to jest trampek)- bo to ulubione obuwie Mgiełki. I na kciuku mani kojarzący mi się z Mgiełką

Idę się pakować i wybywam w rodzinne strony.
Miłego weekendu Wam życzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070694.jpg (99,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070696.jpg (104,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070697.jpg (78,7 KB, 42 załadowań)
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:04
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:05   #4516
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Medea - świetne, normalnie ślina! Dobrze, że nie zrobiłam trampek bo też planowałam A i ja się nie mogę doczekać jutra ze wstawianiem.

Pojechałam dzisiaj "na lakiery". 9 sztuk kolejnych ląduje w pudle
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:16   #4517
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
właśnie sprzątam CAŁY pokoj lącznie z szafkami:gun : ale zapuścilam moje legowisko

tak maziajki pisakiem
a ja walczylam z komputerem wrr! najpierw cos w biosie, potem myszka nie działała a na koncu internet;P
teraz musze wybrac produkty do wspolpracy, ale nie mam pojęcia co wybrać...pierwszy raz mam wybor:P

a ! i widzialam sie dzisiaj z Mgiełką w autobusie miejskim! po czym zaraz moj palec w dwoch pierscionkach został zakleszczony pomiędzy rurką na rondzie Lka sie rozmysliła i kierowca dał po hamulcach, ja trzymałam sie za rurkę przy oknie, jak poleciałam to rurka sie rozkleiła (?) i przytuliła się do sciany autobusu. Razem z moim palcem.
Zeby bylo smieszniej nie moglam go wyciagnac, ale wkoncu sie udalo, chyba pierscionki udratowały mi palec przed złamaniem w samym stawie.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:21   #4518
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Śniegowa, balkon mki służy tylko do suszenia ciuchów w trakcie ciepłych dni Opalanie się nie wchodzi w grę, bo by mnie setki ludzi widziało

Wklejam pazurki dla Mgiełki
Moje pierwsze w życiu wzorki, z którym jestem bardzo dumna, więc jak ktoś się chce z nich śmiać, to niech to zrobi "w duchu"

EDIT: Zrobię legendę, żeby nie było...
Świeczka i miecz- nawiązanie do Mgiełkowego avatara. Serducho- można dowolnie interpretować Trampek (tak, to jest trampek)- bo to ulubione obuwie Mgiełki. I na kciuku mani kojarzący mi się z Mgiełką

Idę się pakować i wybywam w rodzinne strony.
Miłego weekendu Wam życzę
Ja juz nawet nie myslę o opalaniu, ale taki balkon -nawet mikry- to super sprawa.

Mani bomba! Nawet nie na pierwszy raz bomba, tylko normalnie po prostu bomba!

Miłego Buziaczki

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a ja walczylam z komputerem wrr! najpierw cos w biosie, potem myszka nie działała a na koncu internet;P
teraz musze wybrac produkty do wspolpracy, ale nie mam pojęcia co wybrać...pierwszy raz mam wybor:P

a ! i widzialam sie dzisiaj z Mgiełką w autobusie miejskim! po czym zaraz moj palec w dwoch pierscionkach został zakleszczony pomiędzy rurką na rondzie Lka sie rozmysliła i kierowca dał po hamulcach, ja trzymałam sie za rurkę przy oknie, jak poleciałam to rurka sie rozkleiła (?) i przytuliła się do sciany autobusu. Razem z moim palcem.
Zeby bylo smieszniej nie moglam go wyciagnac, ale wkoncu sie udalo, chyba pierscionki udratowały mi palec przed złamaniem w samym stawie.
Pomożemy?

Normalnie to jak horror jakiś. Mogło Ci palce pomiażdżyć!
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:23   #4519
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Moje zdobycze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0631.jpg (36,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0634.jpg (63,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0639.jpg (40,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0640.jpg (46,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0641.jpg (57,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0642.jpg (48,8 KB, 14 załadowań)
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 14:27   #4520
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Coż chyba ostatnio niedobrze ze mną..... Ratujcie dziewczynki.... Nie ślinię się na widok lakierów.
Mgiełkowe mani?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:29   #4521
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - Mgiełkowe jutro to jest próbne dla tych dwóch drobinkowców. Dla Mgiełki się bardziej wysiliłam

A co do ślinienia się - długo tak miałam, nic mi się nie podobało, aż w końcu pach! i 11 lakierów do pudła (dwa jeszcze pare dni temu). Czasami trzeba przerwy jak jest przesyt, bo w przesycie się zdaje, ze wszystko już sie ma, a czego się nie ma to jest brzydkie.

Orchi - okropna przygoda, ale dobrze, że Twoje palce całe
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:31   #4522
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

sniegowa: napisali mi ze" wysylają pełnowymiarowe a w zestawie znajdzie się: kartoniki testerek - znajdzie się tam 6 cieni, 3 kosmetyki inne (podkład, puder, rozświetlacz, bronzer) oraz pędzel do podkładu. mam sama wybrać kolory . i chca odzywke do paznokci ale ja przeciez mam mocne, to poprosze o lakier bo nie ma sesnu testowac w szoku jestem bo nie widzialam u nikogo wspolpracy..gdzie oni mnie wydybali ?

a chyba pierscionki uratowaly mi palucha jak nic, bo jak sciagnełam to w ich miejscu az sine palce byly, ale teraz czerwone tylko i nie spuchlo jak sie ta rurka mogła rozleciec na złączeniu karwasztwasz!

loli mi te GR z proteinami w ogole nie schną ,a mam 3! ale reszta piJĘKna

a mani dla mgiełki to ja musze jutro zmalowac chyba !
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-23 o 14:35
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:37   #4523
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - Mgiełkowe jutro to jest próbne dla tych dwóch drobinkowców. Dla Mgiełki się bardziej wysiliłam

A co do ślinienia się - długo tak miałam, nic mi się nie podobało, aż w końcu pach! i 11 lakierów do pudła (dwa jeszcze pare dni temu). Czasami trzeba przerwy jak jest przesyt, bo w przesycie się zdaje, ze wszystko już sie ma, a czego się nie ma to jest brzydkie.
Uff.... Co do obydwu.

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
sniegowa: napisali mi ze" wysylają pełnowymiarowe a w zestawie znajdzie się: kartoniki testerek - znajdzie się tam 6 cieni, 3 kosmetyki inne (podkład, puder, rozświetlacz, bronzer) oraz pędzel do podkładu. mam sama wybrać kolory . i chca odzywke do paznokci ale ja przeciez mam mocne, to poprosze o lakier bo nie ma sesnu testowac w szoku jestem bo nie widzialam u nikogo wspolpracy..gdzie oni mnie wydybali ?

a chyba pierscionki uratowaly mi palucha jak nic, bo jak sciagnełam to w ich miejscu az sine palce byly, ale teraz czerwone tylko i nie spuchlo jak sie ta rurka mogła rozleciec na złączeniu karwasztwasz!

loli mi te GR z proteinami w ogole nie schną ,a mam 3! ale reszta piJĘKna
Ja bym z podkładów zrezygnowała- to najtrudniej dobrać. Co do cieni, to przejrzałabym odcienie które posiadam i wybrała coś czego nie mam (chociaż tu akurat by cięzko było bo cieni mam kilka setek....)

Ależ to boleć musiało.....
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:48   #4524
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Orchi - mi pod seche i nailtekiem schnie wszystko, wiec nie zwracam uwagi na takie szczegoly
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:49   #4525
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Orchi - mi pod seche i nailtekiem schnie wszystko, wiec nie zwracam uwagi na takie szczegoly
a mi mimo takiego zestawu nie sechło, poprostu zjechało z paznokcia, mimo, ze wierzchnia warstwa byla utwardzona
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 14:51   #4526
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33083374]Więc włochy są z grudnia,kiedy wyszłam od fryzjera.Teraz mam je tysiąc razy gorsze i lekko dłuższe.A facjata(tylko dla ludzi o mocnych nerwach!) z września.[/QUOTE]

ale błyszczące!
buźka super

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
PATRZE NA WAS !
mam czarne pazury idealnie wypilowane i niewiem co zrobic zostawic blyszczace max blyszczace mat czy flejksy ?

i jeszcze mam piekny WIZAŻ na oku
ale oczyyy i również buźka piękna

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Zazdroszczę jej tej cery. I Śniegowej też. Bardzo.


Jeden polecony właśnie mi zaginął
Anula, podasz mi nazwę tego Orly, który mi się tak spodobał?
Nie pamiętam już, a przez ten spam trudno przekopać się
ja też

o masz Ci los ;/ mi odpukac jeszcze nic nie zginęło. A raz dostałam stłuczony

Orly Quite Contrary Berry

nick świetny

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
miętusy

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Pies mi pożarł drugą bułkę
hahaha

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dobra daje pazurki żeby naszego watku z forum paznokciowego nie wyrzucili moje ostatnie w niebieskim sie zakochalam
ale delikatne, śliczne

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

i powklejam co mam

pozazdrościłam zieleni lolii i kupiłam swoją
wibo nr 352 fajnie wysycha i jak dla mnie dwie warstwy starczą

a obecnie na paznokciach niebieski jumpy nr 163
ale urosły! pieknie w tym jumpku
ale zieleń też super - też ja mam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:21   #4527
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

i w końcu mój wymarzony piątek ^^

chciałam wam powiedzieć, że ja tu przy was w jakieś odjechane kompleksy wpadne, każda ma pięknę pazurki i wgl jesteście śliczne ;D a moje pazurki przechodzą kryzys bo co chwila mi się kawałek ułamie i to tylko w lewej łapce

pogoda świetna, nic tylko korzystać ze słoneczka
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:59   #4528
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ej nie można tak iść na uczelnie, nie? powiedzcie że nie można bo jak nie powiecie to pójdę:P
Troche sfatygowane, bo po paru ładnych godzinach noszenia.
śliczny make up! i masz super kształt brwi
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:15   #4529
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to pomalowałam swoje, bo mnie zazdrość wzięła---u Mgieły takie piękne, a ja z odżywką tylko

CA, Szara Migotka
(żarówka i lampa)
Bardzo fajna ta migotka a pazurki śliczne

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość

Ale mam stresa, no ale obiecałam, że jak założę to się 'pochwalę'.. http://trellemorele.blogspot.com/ ..
Jestem trzecim obserwatorem

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;33083605]Nie jestem ładna,sorry znam/widziałam dużo ładniejsze osoby(Ruda,Ewalucja!)Tak jest zawsze człowiek mówi że jest brzydki itp...tzn większość ludzi ma tak że nie docenia siebie pod względem wyglądu. Mówią że są brzydcy/maja grube nogi/małe cycki itp a tak nie jest.No chyba wiecie.[/QUOTE]
Ładnaś kobieto

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ruda zna moje oczyska z facebooka
a to moj ryjek wstretny ..
Następna, Oczy wymiatają no ale twarzyczka również ładna
Sara miałam już wcześniej pytać skąd Ty ze Świętokrzyskiego jesteś?


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

A na koniec taki off top - pazurki!
Miętowe się tak Malince podobały - Essie Mint candy apple + flejksy GR
Fioletowe to moje wyzwanie - dodi to ty rzuciłaś mi kiedyś wyzwanie żebym kremowe zrobiła dopiero się udało teraz bez bąbli czy innych farfocli (które tuszuję brokatami) - Joko J105 MAT
Śliczne szczególnie miętowe


Ala Jumpkowe śliczne kocham ten lakier normalnie


Jejq dziewczyny ale nie mam ostatnio czasu a miałam wrzucić zdjęcie lakierów, ale wrzucę po weekendzie bo jutro mała imprezka u mnie więc same wiecie nie wiem w co ręce włożyć. I jeszcze rekolekcje mamy.
No i mani dla Mgiełki - kochana wybacz będzie z opóźnieniem
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 16:38   #4530
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

co tu się na wątku wyrabia nie nadążam za tym spamem
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.