Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 12:13   #1831
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Niestety znalazlam nawet za 36 Az zal nie brac
Ale 8,5 funta wysylka . Mowimy o tych samych pewnie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:16   #1832
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273416]Pierwszy zestaw okej. Drugi paskudny. Ta torebka jest straszna. Trzeci zestaw nieszczegolny. Poza tym od kiedy definicja klasyki sa dziury na kolanach? Zdecydowanie inne pojecie klasyki mam. Rozpatrujac pod tym katem Twoje zalaczniki tylko pierwszy sie lapie jak juz napisalam .

Zestaw marek i kolorow o ktorych pisalam to dla mnie klon i zdania nie zmienie. Czasami mam wrazenie, ze to zestaw "Olivia Palermo dla ubogich". Tobie sie podoba i spoko.



Lody sa teraz w promocji. Za 45 funtow mozna je kupic.

Nie bierz Dragonow 40 . Jesli 39 to Twoj rozmiar to bierz 39 . Lody za to ponoc trzeba brac wieksze. Ich nie mialam, ale czytalam o tym.[/QUOTE]

I całe szczęście, że każdemu podoba się coś innego A torebka z drugiego zestawu to rzeczywiście koszmarek
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:19   #1833
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273488]Ale 8,5 funta wysylka . Mowimy o tych samych pewnie.[/QUOTE]
Dopiero zobaczyłam, że wysyłka płatna
Biorę Dragony kremowe 39
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:39   #1834
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273073]Zeby nie bylo to ja nie hejtuje tych bialych Conversow. Pisalam juz, ze ladne sa, bo sa . Po prostu widze je w zestawieniach jakie opisalam powyzej i juz mna telepie jak widze te chodzace mast hefy.:.[/QUOTE]


Wiem, i tez ciagle widzę je właśnie w takich zestawieniach, dlatego się zastanawiam


Co do zestawów o których piszecie to ja tez ciagle widzę Korsa, Conversy i ray bany, tyle tylko ze te korsy to czasem dobrze zrobione repliki-podróby i śmiech mnie ogarnia jak widzę takie paniusie szpanujace korsiakiem :P



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:48   #1835
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Czytam czytam i coś ślepa jestem Czy Douglas dostarcza internetowo tylko dhl czy i pocztą polską?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 12:53   #1836
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Ja rozumiem co James ma na mysli
Nie mam nic przeciwko siecowkom, sama sie w nich ubieram ale niekoniecznie trzeba kupowac to samo. Sklepy jednak maja szeroki asortyment
A co do ponadczasowej klasyki i minimalizmu to troche mnie bawi naduzywanie tych okreslen w stosunku do plastikowej bizuterii , podartych spodni itp, wiec chyba rozumiem klasyke tak jak James.

Iliosku poogladalam sobie te ultragirl. Podobaja mi sie takie z kokardkami. ( klasyczne ) ale nie wiem czy zdecyduje sie na zakup. Moje stopki najlepiej czuja sie w skorzanych butach i przy nich pozostane.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-07-12 o 12:55
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 13:06   #1837
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiem, i tez ciagle widzę je właśnie w takich zestawieniach, dlatego się zastanawiam


Co do zestawów o których piszecie to ja tez ciagle widzę Korsa, Conversy i ray bany, tyle tylko ze te korsy to czasem dobrze zrobione repliki-podróby i śmiech mnie ogarnia jak widzę takie paniusie szpanujace korsiakiem :P
Ja Aviatory zaczelam nosic 12 lat temu chyba. Wtedy budzilam takie zszokowanie, jakbym co najmniej nago na miasto wyszla. Teraz co druga osoba je ma. Troche mi niestety przez to obrzydly chociaz wciaz czuje sie w nich jak agent FBI <3.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja rozumiem co James ma na mysli
Nie mam nic przeciwko siecowkom, sama sie w nich ubieram ale niekoniecznie trzeba kupowac to samo. Sklepy jednak maja szeroki asortyment
A co do ponadczasowej klasyki i minimalizmu to troche mnie bawi naduzywanie tych okreslen w stosunku do plastikowej bizuterii , podartych spodni itp, wiec chyba rozumiem klasyke tak jak James.
Ja jak ubieram Lacoste'y i spodnie z dziurami to nazywam to stylizacja na "malarza pokojowego" . W zyciu dziur bym nie nazwala klasyka. No, chyba ze klasyka malarstwa pokojowego .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 13:20   #1838
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Zgadzam się z Tobą James. Pełno na ulicach kopii z wszelkich blogów itp. Ja ogólnie ubieram to na co mam ochotę i w czym jest mi wygodnie, nie bardzo rozumiem sens kupowania takich samych ciuchów jak ma co druga dziewczyna
A swoją drogą nie ogarniał co się ostatnio dzieje, co jest modne, co trzeba mieć, jakoś mi to już obojętne się zrobiło , chyba się starzeje


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 13:22   #1839
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą James. Pełno na ulicach kopii z wszelkich blogów itp. Ja ogólnie ubieram to na co mam ochotę i w czym jest mi wygodnie, nie bardzo rozumiem sens kupowania takich samych ciuchów jak ma co druga dziewczyna
A swoją drogą nie ogarniał co się ostatnio dzieje, co jest modne, co trzeba mieć, jakoś mi to już obojętne się zrobiło , chyba się starzeje
W niektorych kregach towarzyskich wygladanie jak klony to charakter najwiekszej nobilitacji . Zerknij na Instgramy niektorych wizazanek. Nie rozroznisz jednej od drugiej.
------------------------------------------------------
20% w D. na zapachy damskie. Kod: CHAMPION. Wazny: 12.07-13.07.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 14:22   #1840
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
A mnie sandały też obcierają - jak nie paski, to "wkładka" Kiedyś miałam parę z zapięciem z tyłu i też mnie obtarło
Mnie niektóre też. Staram się jednak wybierać wygodne i przede wszystkim skórzane (choć mam i 3 pary gumowych - Mel, Crocks i Gioseppo, ale noszę je tylko od czasu do czasu w weekendy i na urlopie). Najczęściej sandały kupuję z Ecco (ostatnio kupiłam model Rivas, ale trochę za wysokie są do codziennego biegania), choć ich modele nie zawsze są spacjalnie ładne. Nie zamierzam się jednak katować tym, co śliczne, ale nie nadające się do noszenia.
Jedne mam takie strasznie stare, marki Ara (takie), które nigdy żadnej krzywdy mi nie zrobiły. Może nie bardzo ładne, może i babciowe, ale bezpieczne .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273073]Szkoda tylko, ze kazdych butow nosic nie mozna.[/QUOTE]
To niestety prawda. Zwłaszcza do pracy.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47273073]Dobrze ubranych dziewczyn? No, nie rozmieszaj mnie. Dla mnie ubranie sie jak manekin to nieszczegolny dar godny pochwaly. Zreszta nie mowimy tu o minimalizmie, ale o ubieraniu sie jak wiele osob, czyli narzuceniu na siebie mast hefow i wyruszeniu w miasto.

Co do tego, ze ciezko nie wygladac jak reszta, gdy ubiera sie w sieciowkach to sie nie zgodze. Sama czesto jestem od stop do glow ubrana w Zarze czy Massimo Dutti. Do tego chetnie dorzuce jakas przydrogawa torebke i gumiaki za miliony monet badz skorzane baleriny. Mimo tego nie wygladam jak cala reszta.
Jak sie jednak "inspiracje czerpie" od innych lemingow, ktore wygladaja identycznie to takie sa efekty. Zaden to minimalizm, ale zwyczajny brak wlasnego gustu i pospolitosc.



Zgadzam sie.

Ubierz apaszke, bedziesz seksi .



Zeby nie bylo to ja nie hejtuje tych bialych Conversow. Pisalam juz, ze ladne sa, bo sa . Po prostu widze je w zestawieniach jakie opisalam powyzej i juz mna telepie jak widze te chodzace mast hefy.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Na pewno wygladasz uroczo .

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Zeby nie bylo to do Pilewicz czy Korsa tez nic nie mam. Po prostu obrzydly mi. Manekinowe osobniki nosza obowiazkowo te torebki w kolorze. Nigdy czarne. Czarnego Korsa nigdy na oczy nie widzialam; szarych, bezowych, granatowych i pierdyliona innych kolorow naogladalam sie sporo. Z moich obserwacji wynika, ze manekiny gardza czernia .[/QUOTE]
Ja się zasadniczo w ogóle na innych nie oglądam. Nie jestem modna. Wybieram dla siebie to, co mi sie podoba, czy jest trendy czy nie. Z całą pewnością nie kupiłabym niczego tylko dlatego, że aktualnie jest na fali. Tak naprawdę, to stara konserwa ze mnie. Torebki kupuję tylko czarne, do tego wybierając albo te o ponadczasowych fasonach, albo wygodne.
Nie mam też nic przeciwko Korsom, Conversom itp., jednak na zasadzie - kupuję, bo mi potrzebne/podobają mi się, a nie na zasadzie - kupuję, bo wszyscy noszą, to jest trendy i też muszę mieć.
Zasadniczo ja w ogóle lubię mieć rzeczy niepowtarzalne, ale o to trochę trudno.
Zresztą to temat - rzeka .

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Wiem, i tez ciagle widzę je właśnie w takich zestawieniach, dlatego się zastanawiam


Co do zestawów o których piszecie to ja tez ciagle widzę Korsa, Conversy i ray bany, tyle tylko ze te korsy to czasem dobrze zrobione repliki-podróby i śmiech mnie ogarnia jak widzę takie paniusie szpanujace korsiakiem :P



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Moim zdaniem jeśli podobają Ci się białe Conversy, tu kup.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą James. Pełno na ulicach kopii z wszelkich blogów itp. Ja ogólnie ubieram to na co mam ochotę i w czym jest mi wygodnie, nie bardzo rozumiem sens kupowania takich samych ciuchów jak ma co druga dziewczyna
A swoją drogą nie ogarniał co się ostatnio dzieje, co jest modne, co trzeba mieć, jakoś mi to już obojętne się zrobiło , chyba się starzeje


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
No właśnie - należy kupować to, co wpadnie w oko lub jest potrzebne, nie przeginając w żadną stronę - ani nie rezygnując z zakupów, bo noszą to wszyscy (choć mnie się czasem zdarza ), ani nie kupując na siłę, bo wszyscy mają.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 15:14   #1841
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Każdy definiuje inaczej pojęcie dobrze ubrany. Ja lubię klasykę i minimalizm w ubiorze. Poniżej wklejam przykładowe zestawy i nie przeszkadzałoby mi gdyby wiele dziewczyn tak wyglądało. Co do Korsa, mieszkam w Warszawie, model Jet Set widuję minimum kilka razy w tygodniu, najczęściej karmelowy i przeważnie noszą go licealistki. Obawiam się, że one akurat ślepo podążają za modą i kupują te torebki dla lansu. Sama też mam torebki MK, ale mam też innych marek w tej półce cenowej i one na pewno są ciekawsze Mam tego słynnego JS w jasnym kolorze, ale to super torebka na weekendowe wyjazdy i zakupy. Co do Pilewicz też miałam najpopularniejszą Romę, ale okazała się dla mnie niepraktyczna więc sprzedałam. Kolor cappuccino w tym modelu to mój ideał torebki gdyby nie jej ciężar. Ale rozumiem, że te 2 marki mogły Ci się przejeść.
Ja bym uważała, że zestaw nr 2 jest właśnie ok choć absolutnie zwyczajny. W dwóch pozostałych uderzająca jest różnica między kolorem skóry, a włosów. Solarium plus platyna. To chyba nie jest klasyka? Wzór LV? Chyba nigdy nie zrozumiem tego fenomenu, już szczególnie do podatrych dzinsów i tak jak wspomniałam zestawu kolor włosów+skóry.


Dołączam do klubu wiecznie cierpiących stóp.

Zniżka na zapachy damskie w D. jakoś dziwnie działa. Na Noir de Noir TF owszem, na Oud Wood już nie. Niestety na Armaniego Myrrhe Imperiale też nie...
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-12 o 15:17
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 17:30   #1842
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja się zasadniczo w ogóle na innych nie oglądam. Nie jestem modna. Wybieram dla siebie to, co mi sie podoba, czy jest trendy czy nie. Z całą pewnością nie kupiłabym niczego tylko dlatego, że aktualnie jest na fali. Tak naprawdę, to stara konserwa ze mnie. Torebki kupuję tylko czarne, do tego wybierając albo te o ponadczasowych fasonach, albo wygodne.
Nie mam też nic przeciwko Korsom, Conversom itp., jednak na zasadzie - kupuję, bo mi potrzebne/podobają mi się, a nie na zasadzie - kupuję, bo wszyscy noszą, to jest trendy i też muszę mieć.
Zasadniczo ja w ogóle lubię mieć rzeczy niepowtarzalne, ale o to trochę trudno.
Zresztą to temat - rzeka .
Mam właściwie tak samo, może z tą różnicą, że ja wybieram ubrania bardziej pod kątem wygody. W sumie, to ubieram się raczej nudno.
Jakieś 2 lata temu zaczęłam odchodzić od "żelaznego" zestawu kolorów: czerń,szarość, granat, ale teraz mam ochotę do niego wrócić. Może jeszcze dorzuciwszy khaki.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:32
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:36   #1843
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47269114]A ja na nie patrzec nie moge. Teoretycznie sa ladne, owszem. Obrzydly mi jednak bardzo.
Chyba co druga dziewoja w moim miescie ma plociennie Conversy. Do tego obowiazkowo rurki lub boyfriendy. Oprocz tego minimum jeden ciuch obowiazkowo musi byc z Zary. Jako wykonczenie autfitu preferowany kolorowy Kors lub Pilewicz . No i Ray Bany, wiadomo. Takich ofiar mody, ktore wygladaja jak z jednej fabryki pelno. Patrzec na to nie moge. Mroczne to widmo, choc atak klonow .[/QUOTE]
Też mam białe, lecz krótkie Conversy, ale kupiłam je do Taj i tak w nich nie chodziłam bo za gorąco było. Aż wstyd się przyznać jeszcze nic z Zary nie miałam i nie mam, wolę 100 x TH Ray Bany ani żadnej tego typu podróby też nie mam, bo wyglądam w tym modelu jak pół za krzaka Tak samo rurek też nie mam, bo mnie nie pasują, spodnie kupuje z prostymi nogawkami, nie patrzę na modę No czasami, bo trzeba wiedzieć co się dookoła nowego dzieje... Mam dwie pary Melissek
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:43
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 17:50   #1844
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja lubię przyszaleć z kolorem Uwielbiam koral, wiśnię, makową czerwień, burgund, biel, ciekawe odcienie szarego, kobalt. Ale wszystko raczej 'mono', nie lubię groszków, kwiatków, centek, cekinów, frędzelków i sztucznej biżuterii Kolory, których w ogóle nie noszę to beż, brąz, żółty, butelkowa zieleń. Na czarny muszę mieć nastrój. Dżinsy lubię ciemne i z prostą nogawką, nienawidzę rurek, ani długości ledwo do kostki. Biżuteria tylko porządna, żadnego plastiku i tombaku. Buty, torebki, paski skórzane i porządnie wykonane. Nie tonę w ciuchach, butach i dodatkach, staram się mieć wszystko przemyślane, mniej a dobrej jakości. Trendy i modę traktuję lekko interesuje mnie tylko to, co do mnie pasuje i w czym się dobrze czuję. Te wszystkie trendy to chyba tylko nastolatki jarają i Jacykowa Za stara jestem, żeby mi wciskać, że coś MUSZĘ mieć. No. Ale to nie znaczy, że wszystko w czambuł odrzucam.
Kręcą mnie nowinki techniczne i samochody :P

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-07-12 o 17:59
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 18:22   #1845
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4727709 9]A ja lubię przyszaleć z kolorem Uwielbiam koral, wiśnię, makową czerwień, burgund, biel, ciekawe odcienie szarego, kobalt. Ale wszystko raczej 'mono', nie lubię groszków, kwiatków, centek, cekinów, frędzelków i sztucznej biżuterii [/QUOTE]
Ja mam wrażenie że do mnie kolorowe rzeczy niezbyt pasują. Mam taki "mdły", mało kontrastowy typ urody, niektóre kolory mnie przytłaczają Za to zgadzam się co do wzorów i innych "fajerwerków" - kwiaty kiedyś akceptowałam, ale mi przeszło - co najwyżej mogę zaakceptować paski, ale tylko na 1 elemencie odzieży Odcienie wiśni i bordo mi się podobają, ale niekoniecznie na mnie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:10   #1846
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Spieszę z nowym odkryciem Malinowy peeling na wagę z Secret Soap Store. Kupiłam go trochę z przypadku kilka tygodni temu na dworcu w Krakowie myśląc, że to cos w stylu kiepskiego peelingu z TBS, ale nie...on naprawdę zdziera, a w dodatku pachnie cudnie Nie jest to może zdzierak na miarę Collistara czy Geomar, ale daje radę. Żałuję, że nie wzięłam więcej.
I tak sobie leżę wysmarowana brzoskwinią TBS - swoję drogą też jest fantastyczna - o wiee lepsza niż Yvesrocherowa.
A Melissek nie kupiłam, usiłuję wybić je sobie z głowy
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:14   #1847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
A Melissek nie kupiłam, usiłuję wybić je sobie z głowy
Prędzej czy później ulegniesz
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:20   #1848
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

A ja lubie kolory najlepiej mi w intensywnych czerwieniach , turkusach i fuksjach ale innymi tez nie gardze bardzo lubie rowniez granat i szarosc.
I mam slabosc do grochow i kokardek ale ze wzgledu na zaawansowany wiek stosuje z umiarem
Zreszta jak mowi stare przyslowie nie to ladne co ladne ....
Różnorodnosc gustów i upodoban jest fajna, bo inaczej mamy nudne klony nie tylko w ubiorze, ale i urodzie.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 21:22   #1849
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Prędzej czy później ulegniesz
wiem
I tak sobię myślę, że jak chcę dragony, to lepiej ulec teraz i jeszcze w nich pochodzić...
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 21:58   #1850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
wiem
I tak sobię myślę, że jak chcę dragony, to lepiej ulec teraz i jeszcze w nich pochodzić...
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:12   #1851
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trafione - zatopione. I z głowy

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Później dokupię Trippy, karlowe lody i może te z pomponami i będzie dość
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:15   #1852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Trafione - zatopione. I z głowyPóźniej dokupię Trippy, karlowe lody i może te z pomponami i będzie dość
No to jak przyjdą, to sie pochwal Kliknełas te bezowe z rozowymi kokardami?

A podobno pompony i wisnie nie dostania juz sa

Do mnie w sierpniu przylecieć maja czarne lody i serduszka w kolroze mango
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:24   #1853
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to jak przyjdą, to sie pochwal Kliknełas te bezowe z rozowymi kokardami?

A podobno pompony i wisnie nie dostania juz sa

Do mnie w sierpniu przylecieć maja czarne lody i serduszka w kolroze mango
wzielam te https://answear.com/279852-melissa-s...dy-dragon.html - proste i ladne
w rozmiarze 39 zgodnie z radą JKM James
Nie znam się jeszcze na Melissach i nie wiem nawet, że o pompony tak ciężko
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 22:41   #1854
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
wzielam te https://answear.com/279852-melissa-s...dy-dragon.html - proste i ladne
w rozmiarze 39 zgodnie z radą JKM James
Nie znam się jeszcze na Melissach i nie wiem nawet, że o pompony tak ciężko
Są piękne
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-12, 23:04   #1855
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
wzielam te https://answear.com/279852-melissa-s...dy-dragon.html - proste i ladne
w rozmiarze 39 zgodnie z radą JKM James
Nie znam się jeszcze na Melissach i nie wiem nawet, że o pompony tak ciężko

Ja mam w swoim rozmiarze i całe szczescie, bo w rozmiar wieksze wleciałam , chociaz ideałem byłaby połowka, ale nie robią
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 01:33   #1856
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
A ja lubie kolory najlepiej mi w intensywnych czerwieniach , turkusach i fuksjach ale innymi tez nie gardze bardzo lubie rowniez granat i szarosc.
I mam slabosc do grochow i kokardek ale ze wzgledu na zaawansowany wiek stosuje z umiarem
Tez kocham kokardy. Zwlaszcza na Melisskach.
Co do kolorow to nosze prawie tylko i wylacznie czern, granat i zielen (kazda, byle nie zdechle pastele i trawiasta).

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
wzielam te https://answear.com/279852-melissa-s...dy-dragon.html - proste i ladne
w rozmiarze 39 zgodnie z radą JKM James
Nie znam się jeszcze na Melissach i nie wiem nawet, że o pompony tak ciężko
Janusz Korwin-Mikke ?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 07:44   #1857
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Hej Dziewczynki
Dawno do Was nie zaglądałam, chyba ze trzy części przegapiłam
chciałam się podzielić taką historią sephorowo-wyprzedażową; w mojej pobliskiej na osobnym wyprzedażowym regale stoją sobie pomadki (Korres) podpisane obniżoną ceną; kilka kolorów. Ale jak się okazuje (przy kasie) w tejże cenie jest tylko jeden kolor, reszta normalnie droga
To jakaś powszechna praktyka?
Czy tylko u mnie takie cuda?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 10:36   #1858
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
chciałam się podzielić taką historią sephorowo-wyprzedażową; w mojej pobliskiej na osobnym wyprzedażowym regale stoją sobie pomadki (Korres) podpisane obniżoną ceną; kilka kolorów. Ale jak się okazuje (przy kasie) w tejże cenie jest tylko jeden kolor, reszta normalnie droga
To jakaś powszechna praktyka?
Czy tylko u mnie takie cuda?
Cena widniejąca na półce obowiązuje w kasie - zgodnie z prawem. Nie mogą zatem kasować pełnej ceny produktu, który na półce oznaczony jest ze zniżką. To pewnie bajzel i tyle - nie wprowadzili do bazy w magazynie cen ze zniżką i na kasie wyskakuje bez zniżki. Ale nie mają prawa tak kasować.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 10:37   #1859
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;47281750]

Janusz Korwin-Mikke ?[/QUOTE]

Przecież nie byłabym az tak nieostrozna
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-13, 10:39   #1860
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XI

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Przecież nie byłabym az tak nieostrozna
Tym bardziej, że on potrafi przyłożyć w twarz
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 10:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.