telefon idealny dla kobiety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 11:07   #1
olo00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9

telefon idealny dla kobiety


jaki telefon dla kobiet najlepszy? moja zona chcialabym nowy i nie wiemy na co sie zdecydowac macie jakies pomysly? xxx proponuje duzo noki, samsungow, ale od strony kobiecej co najbardziej sie u was sprawdza?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 12:28 Powód: Link.
olo00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 11:56   #2
deniaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Od pewnego czasu mam telefony xperia i jestem zadowolona bardzo. Nic się nie wiesza, śmiga wszystko jak należy . LG, HTC już mnie zraziły do siebie, alcatela bym za żadne skarby nie kupiła jedynie nokia jeszcze ale jakoś nie widziałam fajnego modelu.
deniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 12:51   #3
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Cytat:
Napisane przez olo00 Pokaż wiadomość
jaki telefon dla kobiet najlepszy? moja zona chcialabym nowy i nie wiemy na co sie zdecydowac macie jakies pomysly? xxx proponuje duzo noki, samsungow, ale od strony kobiecej co najbardziej sie u was sprawdza?
zależy od człowieka a nie czy jest kobietą jak tylko ma się podobać to niech wejdzie do pierwszego lepszego sklepu i wybierze, który jej się podoba. Nie ogarniam większych problemów skoro ktoś nie ma żadnych wymagań poza "dla kobiety".
Jestem kobietą i mam tak duże wymagania co do sprzętu, że sprecyzowanie wymagań to dla mnie podstawa.
Po pierwsze system, po drugie do czego ma służyć, po trzecie czy ma być pancerny czy może być delikatny, po czwarte cena. To jest absolutne minimum jeśli chodzi o telefon.
I samsungi odradzam, badziewie jakich mało na tą chwilę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 12:28 Powód: Link w cytacie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 15:27   #4
olo00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: telefon idealny dla kobiety

piszac dla kobiety miales na mysli to, na co wy najbardziej zwracacie uwage i bedzie dla was najwygodniejsze, bo ma jakies fajne opcje etc. czytalem wlasciewie o samsungach i bardzo dobre ma recenzje, a tutaj napisalas, ze sie nie sprawdza o to mi wlasnie chodzilo.
olo00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 15:40   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Cytat:
Napisane przez olo00 Pokaż wiadomość
piszac dla kobiety miales na mysli to, na co wy najbardziej zwracacie uwage i bedzie dla was najwygodniejsze, bo ma jakies fajne opcje etc. czytalem wlasciewie o samsungach i bardzo dobre ma recenzje, a tutaj napisalas, ze sie nie sprawdza o to mi wlasnie chodzilo.
Kobieta pod względem wyboru telefonu NICZYM nie różni się od mężczyzny. chyba, że masz dziunię, która chce selfie strzelać na każdej kolacji, to co innego.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:35   #6
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Cytat:
Napisane przez olo00 Pokaż wiadomość
jaki telefon dla kobiet najlepszy? moja zona chcialabym nowy i nie wiemy na co sie zdecydowac macie jakies pomysly? xxx proponuje duzo noki, samsungow, ale od strony kobiecej co najbardziej sie u was sprawdza?
Kup jej nowego Iphone 6S, jest kilka kolorów obudowy do wyboru.
Wzięłabym ten z największą pamięcią, bo przy zdjęciach szybko pamięć się kończy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-01-01 o 12:28 Powód: Link w cytacie.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:08   #7
olo00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: telefon idealny dla kobiety

jej jaki hejt od razu! mysle, ze mamy rozne potrzeby i wymagania, a kolezanka chyba ma problem z soba i z dziunami, bo normalnie zadalem pytanie i myslalem, ze wiekszosc mnie zrozumiala, no jak widze niekoniecznie.
olo00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 13:34   #8
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Ja zawsze szukam czegoś, co będzie dobrze leżało w ręce. Przez długi czas jednym z głównych priorytetów było to, żeby tel miał najlepiej max 4 cale. Przy większym nie umiem obsłużyć go jedną ręką a to dla mnie podstawa.

Na szczęście w aktualnych nowościach jest (albo można zainstalować) tryb jednej ręki co znacząco ułatwia sprawę
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:47   #9
olo00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: telefon idealny dla kobiety

i własnie takie odpowiedzi sa dla mnie znaczace moge juz jakos ustosunkowac sie do tego i szukac pod tym katem telefonu. dziekuje
olo00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 23:41   #10
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Ja zawsze szukam czegoś, co będzie dobrze leżało w ręce. Przez długi czas jednym z głównych priorytetów było to, żeby tel miał najlepiej max 4 cale. Przy większym nie umiem obsłużyć go jedną ręką a to dla mnie podstawa.

Na szczęście w aktualnych nowościach jest (albo można zainstalować) tryb jednej ręki co znacząco ułatwia sprawę
Dla mnie jeszcze kolor. Zarówno laptop ( Vaio) jak i telefon(iPhone) czy tablet (stary Samsung galaxy tab 2) mam koloru białego.
Cytat:
Napisane przez olo00 Pokaż wiadomość
i własnie takie odpowiedzi sa dla mnie znaczace moge juz jakos ustosunkowac sie do tego i szukac pod tym katem telefonu. dziekuje
Parametry też są ważne, jednak jaki by nie był wypasiony telefon czarnego już bym nie chciała
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 09:06   #11
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Pffe ogólnie dobrze napisała, bo płeć nie ma tu nic do rzeczy. Odpowiedzi poprzedniczek również tego dowodzą.
Plus pytasz o markę, a odpowiedzi są 'dotyczą indywidualnych pierdół. Ktoś chce biały bo wszystko ma białe, ja na odwrót: kocham czarny i wszystko mam czarne. Dla mnie przekątna max 4 cale to ciut mało.
Telefon jest osobistym przedmiotem i co ma mieć w środku zależy od jego przeznaczenia.
P.S. Nie chciałabym dostać telefonu w ciemno, muszę widzieć, zmacać.
P.S. Ja polecam Xperie. Posiadam je od wieeeeeelu lat i sobie chwalę.
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 09:33   #12
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: telefon idealny dla kobiety

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
P.S. Ja polecam Xperie. Posiadam je od wieeeeeelu lat i sobie chwalę.
Ja mam xperię od 2 lat, po pół roku gdy kolor zaczął się ścierać (mam limonkową) a boczki odpadać mimo noszenia w futerale, przestałam ją lubić... potem odpadł przycisk dźwięku

Tak więc można w kółko Każdy lubi coś innego I każdy ma trochę mniej lub więcej szczęścia z danym modelem... Xperia mi się tragicznie nie sprawdziła, ale np jeździłam peugeotem i nigdy się nie zepsuł haha
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 13:23   #13
olo00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: telefon idealny dla kobiety

na pewno każdy ma inne wrażenia po danym modelu jesli był uzytkownikiem to zrozumiałe, ale chciałbym zrobić po prostu rozeznanie, może sie nie spraedził, ale jednak na początku go wybrałaś. Czyli coś w nim jest.
olo00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-04 13:23:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.