Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 07:55   #1711
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Ale bida na stronie O baga wszystko, co by mnie interesowało niedostępne

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
super, pasuje !!
maxi błekitną posiadam w zasobach z reserved ależ jest piękna
ino sie gniecie


Ja mam z Monnari, taką plisowaną też się gniecie, ale czego się nie znosi dla pięknego wyglądu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 07:56   #1712
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja wg mediów zarabiam ponad 6 tysi mam z czym poszaleć
bosz za godzinę muszę wyjechać, a młoda jeszcze nawet śpi
i nie wiem w co się ubrać
Miska a jak sprawa tych badań w CZD? nie przesunęli Wam ich?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 07:57   #1713
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Szkoda, że w D nie można mieć golda (bezpłatnej wysyłki) Syforka zawsze daje takie wujowe próbki, że o mini zamówieniach nie ma mowy, ja do normalnych nie mam co wziąć Wczoraj dostałam zamiast wybranej próbki lekko statygowany kartonik Dior Sauvage - już miałam im napisać co o tym myślę, ale przegrzebałam papiery i znalazam fiolkę 1ml, taka leciutka jest, jak pusta Może tak ma być I tak męska
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:01   #1714
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Szkoda, że w D nie można mieć golda (bezpłatnej wysyłki) Syforka zawsze daje takie wujowe próbki, że o mini zamówieniach nie ma mowy, ja do normalnych nie mam co wziąć Wczoraj dostałam zamiast wybranej próbki lekko statygowany kartonik Dior Sauvage - już miałam im napisać co o tym myślę, ale przegrzebałam papiery i znalazam fiolkę 1ml, taka leciutka jest, jak pusta Może tak ma być I tak męska
od dawna nad tym ubolewam niby czasami mają darmową wysyłkę od 50zł, ale nie wtedy, kiedy potrzeba
za próbkę

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

korinka, swoje O bagi kupowałaś stacjonarnie? na stronie mają taki wujowy wybór kolorów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:01   #1715
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ja też

kiecka maxi pomarańcza czy turkus
doradzić proszę !!
turkus
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:01   #1716
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Miska a jak sprawa tych badań w CZD? nie przesunęli Wam ich?
boję się dzwonić
na tę chwile sie wybieramy..
oby oby


Martusia plisowane też są superanckie !
fokle uwielbiam maxi kiecki, spódnice
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:01   #1717
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

apropo tego podkładu Nude Dior to potwierdzam ze jest fajowy miałam odlewkę i bardzo mi się spodobał. Ma niewielkie krycie, robi efekt satynowej skóry, nie robi tapety mam suchą skórę i bardzo mi podszedl przypomina mi Maestro Armaniego a to mój faworyt podkładowy jak wykończę podkład (za jakiś rok przy moim używaniu ) to kupię tego Diora
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 08:04   #1718
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

W D. do koszyka znowu dodaje się zaproszenie do Pure Jatomi
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:05   #1719
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Dobry!
Zaraz znów jadę do dentysty...
W temacie maxi spódnic, to ja nie mogę odżałować takiej jednej z zeszłorocznej kolekcji Orsay. Piękny, głęboki kobalt i materiał w miarę znośny - wiskoza. Nie znoszę, tych poliestrowych, elektryzujacych się paskudztw...
powodzenia

Miska! też bym brała turkus
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:05   #1720
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
od dawna nad tym ubolewam niby czasami mają darmową wysyłkę od 50zł, ale nie wtedy, kiedy potrzeba
za próbkę

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

korinka, swoje O bagi kupowałaś stacjonarnie? na stronie mają taki wujowy wybór kolorów
w stacjonarce
ale ostatnio widziałam obagi:
https://schaffaconcept.pl/manufactur.../fullspot.html
http://schaffashoes.pl/category/32_t...ucer%5B%5D=271
http://www.obagstore.pl/o-bag/body.html
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:06   #1721
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boję się dzwonić
na tę chwile sie wybieramy..
oby oby


Martusia plisowane też są superanckie !
fokle uwielbiam maxi kiecki, spódnice
a kiedy to masz?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 08:06   #1722
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boję się dzwonić
na tę chwile sie wybieramy..
oby oby


Martusia plisowane też są superanckie !
fokle uwielbiam maxi kiecki, spódnice
na urlop spakowałam sobie maxi spódnicę z reserved różową mam jeszcze żółtą kupioną za 19zł ale jest nowa z metką, ani razu w niej nie byłam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:08   #1723
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boję się dzwonić
na tę chwile sie wybieramy..
oby oby


Martusia plisowane też są superanckie !
fokle uwielbiam maxi kiecki, spódnice
Trzymam

ja też lubię, choć rzadko w takich chodzę jakoś niewygodnie mi w pracy mam wysokie schody, które pokonuję kilkadziesiąt razy dziennie i muszę uważać z takimi długaśnymi kreacjami

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
apropo tego podkładu Nude Dior to potwierdzam ze jest fajowy miałam odlewkę i bardzo mi się spodobał. Ma niewielkie krycie, robi efekt satynowej skóry, nie robi tapety mam suchą skórę i bardzo mi podszedl przypomina mi Maestro Armaniego a to mój faworyt podkładowy jak wykończę podkład (za jakiś rok przy moim używaniu ) to kupię tego Diora
mam próbkę tego podkładu, tak kusicie że chyba wypróbuje

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
W D. do koszyka znowu dodaje się zaproszenie do Pure Jatomi
chodziłam tam kilka lat, dziękuję - postoję
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:09   #1724
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Miska

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2016-06-08 o 08:12
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:10   #1725
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII



Na stronie o baga kicha a w schaffie boję się zamawiać

Zamarzyła mi się limonkowa z fioletowym sznurkowym uchwytem, albo fioletowa z limonkowym ale ni ma te skórzane uchwyty jakoś do mnie nie przemawiają

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
na urlop spakowałam sobie maxi spódnicę z reserved różową mam jeszcze żółtą kupioną za 19zł ale jest nowa z metką, ani razu w niej nie byłam
Extra cena musisz ją rozdziewiczyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:19   #1726
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
powodzenia

Miska! też bym brała turkus
Dzięki : róża:

A w temacie O Bag, to ucieszyła się jak dziecko, widać z daleka stanowisko z tymi torbami w galerii. Podeszłam bliżej, a to jakieś podrabiane. Jelly, czy coś takiego...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:24   #1727
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Witam z rana

Miskaa powodzenia, trzymam kciuki.

Korinka, udanych wojaży

Jutro w końcu będę mogła wybrać się do fryzjera, przy dziecku każde wyjście to skomplikowany proces logistyczny.


Miłego dnia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:25   #1728
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Na stronie o baga kicha a w schaffie boję się zamawiać

Zamarzyła mi się limonkowa z fioletowym sznurkowym uchwytem, albo fioletowa z limonkowym ale ni ma te skórzane uchwyty jakoś do mnie nie przemawiają

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------



Extra cena musisz ją rozdziewiczyć
w schaffie bierz za pobraniem, ja zamawiałam kilka razy i raz reklamowałam i było ok.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:26   #1729
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Hej kobietki oj dawno mnie tu nie było nie wiem nawet czy mnie pamiętacie. Mam totalny odwyk od kupowania, dlatego nie chciałam kusić losu i się nie udzielać.
Ale mam nadzieję, że mnie poratujecie w jednej kwestii. Czy aby odebrać prezent urodzinowy w S. wystarczy sama karta black. Dostałam mejla, że mogę odebrać, ale kompletnie mi nie po drodze. I zastanawiam się czy przyjaciółka z moją kartą może za mnie .
__________________
bloguję
instagram
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 08:35   #1730
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Miskaa powodzenia, trzymam kciuki.

Korinka, udanych wojaży

Jutro w końcu będę mogła wybrać się do fryzjera, przy dziecku każde wyjście to skomplikowany proces logistyczny.


Miłego dnia
powodzenia u fryjera

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

jadę po pracy odebrać paczuchę z kiecką nad morze, oby była dobra już od wczoraj leży na poczcie i ciule, nie wysłali nawet sms-a pocztex to to samo gówienko co pp

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej kobietki oj dawno mnie tu nie było nie wiem nawet czy mnie pamiętacie. Mam totalny odwyk od kupowania, dlatego nie chciałam kusić losu i się nie udzielać.
Ale mam nadzieję, że mnie poratujecie w jednej kwestii. Czy aby odebrać prezent urodzinowy w S. wystarczy sama karta black. Dostałam mejla, że mogę odebrać, ale kompletnie mi nie po drodze. I zastanawiam się czy przyjaciółka z moją kartą może za mnie .
myślę że tak- ja zawsze mam wydrukowanego maila od nich- jako podkładkę.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:45   #1731
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Maarthusia odebrałam Ryłkacze i kurde fajne są. Nie spodziewałam się, że zeberki do mnie przemówią. Byłam przygotowana na oddanie ich, ale jednak zostaną ze mną.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:48   #1732
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Poważnie? A ja się nad nim zastanawiam, ale po próbce też miałam wrażenie, że jest trochę suchy... Jaki odcień masz?

A co do Diora, stosowałam go regularnie przez kilka miesięcy i nic niepokojącego mi nie wyskakiwało (a zdarza mi się taka reakcja). Dla mnie w ogóle nie był suchy, ładnie się rozsmarowywał i rzeczywiście dawał uczucie lekkości. Taka aksamitna buzia jest po nim
Zamierzam do niego wrócić latem, bo mam ten drugi odcień - pierwszy wyglądał na mnie biało. No właśnie, i dawał radę w upały.
Mankamentem jest średnie krycie - rzeczywiście sam nie zakryje większych problemów i niespodzianek. To w sumie jego największa wada. Ale jeśli masz bezproblemową cerę, to powinnaś być zadowolona. No i dla mnie ta pipetka jest bardzo niewygodna, wydłuża proces nakładania i często nabiera za dużo, nie mówiąc już o tym, że na wyjazdach bardzo kiepsko się sprawdza. Na plus zaliczam z kolei zapach
W sumie wiesz co... Wprawdzie teraz jest dla mnie jeszcze trochę za ciemny, ale jutro mam luźniejszy dzień i mogę go sobie nałożyć. To bym jeszcze na świeżo potwierdziła to, co napisałam

Odcień mam najjaśniejszy (to chyba jest 10?) Spakowałam do walizki i musiałam na niej siadać, żeby zapiąć, więc....
On ślicznie wygląda po nałożeniu, cudnie pachnie i nie ciemnieje- na tym kończą się zalety
Nie wiem czy go nie wypuścić w świat...
Dzięki za opinie i Diorku- wczoraj mnie babka pomiziała i właśnie wpadłam szok, że to ma tak mocne krycie... Bez korektora idealnie pokrył to co mam (a mam sporo malutkich czerwonych plamek co to kiedyś były trądzikiem, teraz zostały i generalnie nic z nimi zrobić nie mogę, bo na laser podobno mam za delikatną skórę :/
No to już wiem co na chciejstwie z S. będę miała...

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
I kuszą mnie O-bagi tylko to trochę kosztowny interes
Mnie kusily w tamtym roku, wzięłam nawet i w tym roku raczej nie noszę- jakoś tak kawałek gumy, która na dodatek gumą pachnie mnie nie przekonuje już... W tamtym roku miałam tylko pare razy
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:50   #1733
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Witam z rana

Miskaa powodzenia, trzymam kciuki.

Korinka, udanych wojaży

Jutro w końcu będę mogła wybrać się do fryzjera, przy dziecku każde wyjście to skomplikowany proces logistyczny.


Miłego dnia
za fryzjera

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
w schaffie bierz za pobraniem, ja zamawiałam kilka razy i raz reklamowałam i było ok.
i tak nie ma tego, co bym chciała

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej kobietki oj dawno mnie tu nie było nie wiem nawet czy mnie pamiętacie. Mam totalny odwyk od kupowania, dlatego nie chciałam kusić losu i się nie udzielać.
Ale mam nadzieję, że mnie poratujecie w jednej kwestii. Czy aby odebrać prezent urodzinowy w S. wystarczy sama karta black. Dostałam mejla, że mogę odebrać, ale kompletnie mi nie po drodze. I zastanawiam się czy przyjaciółka z moją kartą może za mnie .
Hejo odwyk od wątku gwarantuje odwyk zakupowy

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Maarthusia odebrałam Ryłkacze i kurde fajne są. Nie spodziewałam się, że zeberki do mnie przemówią. Byłam przygotowana na oddanie ich, ale jednak zostaną ze mną.
Super teraz będą mnie kusić panterki tylko bardziej sandały by mi się przydały
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:52   #1734
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super teraz będą mnie kusić panterki tylko bardziej sandały by mi się przydały
No ja teoretycznie tez sandałów szukałam, no ale z braku laku...
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:54   #1735
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Mnie kusily w tamtym roku, wzięłam nawet i w tym roku raczej nie noszę- jakoś tak kawałek gumy, która na dodatek gumą pachnie mnie nie przekonuje już... W tamtym roku miałam tylko pare razy
Ja właśnie nie byłam przekonana do tych toreb widziałam je u obcych kobitek, ale średnio mi się podobały teraz potrzebuję torby na gwałt i szukam czegokolwiek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:56   #1736
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------



Mnie kusily w tamtym roku, wzięłam nawet i w tym roku raczej nie noszę- jakoś tak kawałek gumy, która na dodatek gumą pachnie mnie nie przekonuje już... W tamtym roku miałam tylko pare razy
jaki masz kolor? nie chcesz "oddać"
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:59   #1737
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Ooo jak miło
Jak z podkreślaniem suchych skórek? Włazi w zmarszczki i w pory? Jakieś niespodzianki negatywne po dłuższym stosowaniu?

Oststnio szanela les begies kupiłam i to masakra jest
Ja z Les beiges zadowolona jestem, ale przed nałożeniem używam serum i krem nawilżający.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
No wiem, ale wczoraj to z próbek mi tylko ten Angel pasował, a jak już wszystkie mi pasowały, to mi się telefon zawiesił A w drugiej połowie dnia zdychałam z powodu okresu W nocy tylko wymiotowałam Białe paski wolę, te czarne nie robią nic Chociaż i tak od kiedy olejem zmywam makijaż i potem produktem na wodnej bazie to za często nie muszę tych pasków stosować

kod Payback21 mi już nie działa na tel.
Mam nadzieję, że dziś lepiej

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Moje zakupy w S, niestety bez fotki - bo już mam pochowane w torbach
w starych opakowaniach na wyprzedaży
- błotna maseczka sephora ok.32zł
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...miedz/P2471080
- krem CC sephora ok. 25zł
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...leony/P2471061
- lotion sephora ok. 22zł
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...zanie/P2471071


3 w cenie 2- wziełam
- peeling cukrowy 200ml
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...rowej/P2471103
- krem pod prysznic mango
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...ysznic/P765077
- krem do ciała
http://www.sephora.pl/Cialo-i-Kapiel...arite/P2471056
Fajne zakupy klask i:


Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
U mnie podkreślał suche skórki, nawet takie o których nie wiedziałam. Krycie słabe do średniego. Kolory z tyłka (drugi w kolejności za ciemny).

Ktoś pytał o Jose (przepraszam, ale dzisiaj jestem w takich nerwach, że już nawet z cytowaniem mi nie idzie)- no nie noszę go, bo mój nos uważa, że to typowo męski zapach. A ja nie chcę pachnieć facetem na codzień. Od święta w sumie też nie
Trzymajcie za mnie kciuki. I ze dwie zdrowaśki, jak ktoś może. Mam nadzieję, że wieczorem wrócę tu z tarczą a nie na tarczy


Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
boję się dzwonić
na tę chwile sie wybieramy..
oby oby


Martusia plisowane też są superanckie !
fokle uwielbiam maxi kiecki, spódnice
Mocno trzymam kciuki

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej kobietki oj dawno mnie tu nie było nie wiem nawet czy mnie pamiętacie. Mam totalny odwyk od kupowania, dlatego nie chciałam kusić losu i się nie udzielać.
Ale mam nadzieję, że mnie poratujecie w jednej kwestii. Czy aby odebrać prezent urodzinowy w S. wystarczy sama karta black. Dostałam mejla, że mogę odebrać, ale kompletnie mi nie po drodze. I zastanawiam się czy przyjaciółka z moją kartą może za mnie .
Mail i karta wystarczą
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 08:59   #1738
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
No ja teoretycznie tez sandałów szukałam, no ale z braku laku...


W Venezii nastała posucha jest niby kilka fajnych modeli, ale rozmiary albo 36 albo 40 jak któraś ma taki rozmiar, to jest szczęściarą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 09:03   #1739
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
W D. do koszyka znowu dodaje się zaproszenie do Pure Jatomi
Ciekawe czy ktoś wykorzystuje te zaproszenia Ja dość często dostaję takie zaproszenia do klubów fitness, ale coś wybrać się nie mogę

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej kobietki oj dawno mnie tu nie było nie wiem nawet czy mnie pamiętacie. Mam totalny odwyk od kupowania, dlatego nie chciałam kusić losu i się nie udzielać.
Ale mam nadzieję, że mnie poratujecie w jednej kwestii. Czy aby odebrać prezent urodzinowy w S. wystarczy sama karta black. Dostałam mejla, że mogę odebrać, ale kompletnie mi nie po drodze. I zastanawiam się czy przyjaciółka z moją kartą może za mnie .
Niech przyjaciółka pokaże tego maila i już
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-08, 09:06   #1740
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Przeczytałam, że to ponoć ładnie pachnie, prawda to?

http://www.iperfumy.pl/john-galliano...na-dla-kobiet/

http://www.iperfumy.pl/john-galliano...wa-dla-kobiet/
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.