Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 17:41   #1051
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja też wygrałam z odrostami, a męczyłam się z nimi dosc sporo bo gdzieś 2 lata... ale nie żałuję strasznie lubię swoje dłuugie naturalne wloski ;d wiec i ja życzę powodzenia
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 18:28   #1052
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość

Sweet_Jelly - oglądałam wczoraj ranking gwiazd i spodobał mi się kolor Oli Kwaśniewskiej. Nigdy nie byłam blondynką, ale ten kolor jakoś tak na mnie podziałał.
Powiem krótko- Spróbuj!! Dopuki nie spróbujesz to się nie dowiesz czy Ci w nim ładnie??
Ja uzyskałam 1 raz rudawy odcień przez przypadek (fryzjerka) ale tak mi się spodobało ...że pofarbowałam już 2 raz na ten kolor... Pasuje do mnie a jak mi się znudzi... zawsze mogę wrócić do was na "zapuszczanie naturalek"

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że Tobie się podoba

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Skoro tak to nie będzie batów A jak się podoba to tym bardziej Przecież chodzi o to żeby czuć się jak najlepiej

Ja przestałam farbować bo chciałam mieć swój zimny brąz (którego farbą nie mogłam osiągnąć) i możliwie jak najzdrowsze włosy bo mam długie, które bardzo często katuję suszarką i prostownicą
Mi dziewczęta ten kolorek się podoba...
Zresztą z moją urodą ciężko dobrać kolor który pasuje

Mój naturalny to taki ciemny popielaty blond który im dalej od głowy tym bardziej rudawy się staje... tak go sobie przypominam
Mam jeszcze na niego czas.


Ale zauważyłam że rudawe włosy z moim ciemno-brązowymi oczyma ładnie współgrają


Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
a ja wam pokaze moj naturalny kolorek włosów kiedyś farbowałam na ciemny brąz (i nie tylko, ale zawsze jakiś ciemny kolor) po jakimś czasie przestałam i tak walczyłam o naturalne ostatnio miałam ochote pofarbować, ale mnie odwiedziono od tego pomysłu moze i dobrze, ale nadal korca mnie pasemka jakieś
Bardzo ładne włoski ...i kolorek też
Brawo za wytrwałość
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:01   #1053
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

blue_mysecka - ściemniały Ci włosy po tym farbowaniu ciemnymi kolorami
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:17   #1054
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ale dziś miałam kryzys... poszłam z mamą na zakupy i o mało nie uległam pokusie. Na szczęście mama wie o moim postanowieniu i nie pozwoliła mi nawet stać przy półkach z farbami .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:01   #1055
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja mam co nie raz male kryzysy i marze o tym zeby pofarbowac wlosy...ehh tyle kolorow mi sie podoba:P..sama nie wiem czy chce swoj czy jakis nowy..ale z kazdym kryzysem czekam 2 tygodnie i przechodzi..ale znow sie pojawia i tak w kolko
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:27   #1056
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
...ale z kazdym kryzysem czekam 2 tygodnie i przechodzi..ale znow sie pojawia i tak w kolko
... toś mnie pocieszyła ....
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:35   #1057
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hehe no widzisz...i ciagle ta pokusa czeka
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 10:42   #1058
Kamilab23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nysa/Poznań
Wiadomości: 9
GG do Kamilab23
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć wszystkie Wizazystki jestem tu nowa. przyłaczam się do was, chce wrocic do moich naturalnych włosków. Opowiem wam moją historie: wyglada to tak mam 23 lata zawsze miałam swoje naturalne włosy, w pazdzierniku zafarbowałam sobie szamponetka, która po 6 myciach zaszła cała i znowu miała swoje naturalne nie wiem co mnie wzieło ze jakiś czas temu zafarbowałam po raz PIERWSZY farbą - Casting Cream 28 myć -miodowy kasztan.(ciemny braz) Ładny kolorek...ale dziewczyny stwierdziłam ze najlepiej sie czuje w swoim naturalnum kolorze! Moj naturalny to średni brąz. włosy mam zdrowe, wiecie jak mam wrocic do swoich naturalnych zeby ich nie zniszczyc? czekac na odrosty i zapuszczac? nie wiem jakie beda odrosty bo to moje pierwsze farbowanie taka farba ( i raczej ostatnie )Moze któras z was miała taki kolor na głowie i wczesniejszy naturalny podobny do mojego Jesteście bardziej doświadczone w sprawach farbowania to było moje pierwsze doświadczenie z trwała? farba. chce swoje naturalne włoski-jednak stawiam na naturalność Pomożcie. Prosze o radePisze na opakowaniu ze trwałosc niby do 28 myć. co zrobic? dziekiPozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Kamilab23
Czas edycji: 2008-09-16 o 14:15
Kamilab23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:52   #1059
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Farby do 28 myć to nie są trwałe farby na szczęście. Z czasem kolor sam zjaśnieje, ale jeżeli chcesz to przyspieszyć to myj włosy szamponem przeciwłupieżowym. Zdziera on farbę z łusek włosów, więc kolor szybciej schodzi.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:30   #1060
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Kamilab23 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkie Wizazystki jestem tu nowa. przyłaczam się do was, chce wrocic do moich naturalnych włosków. Opowiem wam moją historie: wyglada to tak mam 23 lata zawsze miałam swoje naturalne włosy, w pazdzierniku zafarbowałam sobie szamponetka, która po 6 myciach zaszła cała i znowu miała swoje naturalne nie wiem co mnie wzieło ze jakiś czas temu zafarbowałam po raz PIERWSZY farbą - Casting Cream 28 myć -miodowy kasztan.(ciemny braz) Ładny kolorek...ale dziewczyny stwierdziłam ze najlepiej sie czuje w swoim naturalnum kolorze! Moj naturalny to średni brąz. włosy mam zdrowe, wiecie jak mam wrocic do swoich naturalnych zeby ich nie zniszczyc? czekac na odrosty i zapuszczac? nie wiem jakie beda odrosty bo to moje pierwsze farbowanie taka farba ( i raczej ostatnie )Moze któras z was miała taki kolor na głowie i wczesniejszy naturalny podobny do mojego Jesteście bardziej doświadczone w sprawach farbowania to było moje pierwsze doświadczenie z trwała? farba. chce swoje naturalne włoski-jednak stawiam na naturalność Pomożcie. Prosze o radePisze na opakowaniu ze trwałosc niby do 28 myć. co zrobic? dziekiPozdrawiam serdecznie
Niestety, wszystkie preparaty tego typu to farby. Ale nie martw się, każda kiedyś się spierze. Jeśli różnica między Castingiem a odrostami nie jest za duża to lepiej nic nie robić, bo wpadniejsze w błędne koło wyrównywania odrostów, pokrywania wypłowiałego koloru itd. Laity dobrze Ci radzi, spróbuj z szamponem przeciwłupieżowym.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:41   #1061
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja właśnie hoduję odrosty po castingu ;|
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 19:59   #1062
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez misior920127 Pokaż wiadomość
ja właśnie hoduję odrosty po castingu ;|
Ja też, ale jestem na finiszu bo farbowałam rok temu. Za to teraz choduję odrosty po pasemkach, którymi chciałam wyrównać kolor i po farbie, którą chciałam pokryć pasemka . Ale rude odrosty po Castingu to jeszcze kwestia jednego podcięcia włosów.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:52   #1063
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Wiecie co.... chyba zbliża mi się chandra Bo jestem OKROPNIE niezdecydowana....


teraz nagle zaczęłam się zastanawiać czy lepiej wyglądam w ciepłym odcieniu włosów jaki mam teraz (rudawy blond-farba) czy lepiej by mi było w naturalnym ....popielatym ciemnym blondzie?????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:34   #1064
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Oj Sweet, skąd ja to znam . Moje jedyne szczęście polega na tym, że jestem tak niezdecydowana, że jak już dojdę do wniosku, że chcę farbować to nie wiem, na jaki kolor. Zanim jakiś wybiorę dochodzę do wniosku, że moje mi się podobają. Potem znów mnie nachodzi na farbowanie i tak w kółko. Kilka razy się złamałam i na przemian żałowałam po czym wpadałam w zachwyt .
Ponoś trochę ten kolorek i sama zdecydujesz. Jak Ci się znudzi to jak sama pisałaś masz krótkie włosy, z powrotem do natury nie będzie kłopotu
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:38   #1065
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja dwa lata temu zrobilam sobie blond pasemka. Dzis juz mam juz swój naturalny kolor - podcinałam co chwile końcówki i tak malymi kroczkami wrocilam do swojego naturalnego koloru. Jedyny problem jaki mam to, że w niektórych miejscach kosmki włosow sterczą w rozne strony. I nie wiem jak je wygladzic.
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:38   #1066
Kamilab23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nysa/Poznań
Wiadomości: 9
GG do Kamilab23
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Aha, roumiem, bo jedni mowia ze nie trwała inni ze trwała...ale skoro wy dziewczyny macie to pewnie u mnie tez sie pojawia. nie bede z włosami nic robic, tylko normalnie myc szamponem przeciwłupiezowym i niech sobie rosna moj kolor naturalny to sredni braz..zafarbowałam na miodowy kasztan(ciemny braz) miala moze któras z was takie kolory, ciekawa jestem jak tam wygladały odrosty jesli były. Pozdrawiam aha i jeszcze pytanko, moze drastyczne ciecie (krótka fryzurka) tez cos pomoze w powrocie do naturalnego koloru? (obciełabym włosy zafarbowane..)

Edytowane przez Kamilab23
Czas edycji: 2008-09-16 o 22:29
Kamilab23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:49   #1067
Kamilab23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nysa/Poznań
Wiadomości: 9
GG do Kamilab23
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja też, ale jestem na finiszu bo farbowałam rok temu. Za to teraz choduję odrosty po pasemkach, którymi chciałam wyrównać kolor i po farbie, którą chciałam pokryć pasemka . Ale rude odrosty po Castingu to jeszcze kwestia jednego podcięcia włosów.

Anna87 i jak Ci szła walka z Castingiem? z odrostami. tez tylko szampon?i odrastanie, czy dobrze po jakims czasie jak włosy beda odrastac -sciac włoski te zafarbowane na jakas rozsadna długosc? jak doszłas do naturalnych włosków po tej farbie. dzieki
Kamilab23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 00:06   #1068
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja farbowałam Mroźnym Beżem na średni-ciemny blond (całkowicie naturalny). Najpierw włosy wyszły brązowo-czerwone, potem idealnie takie jak na opakowaniu, potem takie jak na próbniku (ciemny chłodny blond - całkiem jak moje) a na koniec zostałam ruda . Żeby to trochę wyrównać zrobiłam pasemka, potem ufarbowałam całość. Ale resztki Castinga wciąż widać, nawet pasemka od pewnej długości są żółtawe. Jak lubisz krótkie włosy możesz się obciąć, generalnie odrosty po Castingu nie wyglądały u mnie aż tak źle, poniosło mnie trochę z kolejnymi farbowaniami .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:05   #1069
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja też, ale jestem na finiszu bo farbowałam rok temu. Za to teraz choduję odrosty po pasemkach, którymi chciałam wyrównać kolor i po farbie, którą chciałam pokryć pasemka . Ale rude odrosty po Castingu to jeszcze kwestia jednego podcięcia włosów.
moje odrosty są jaśniutki blond, bo to mój naturalny kolor a gdzieś tak po 2 cm rozpoczyna się rudy, a później brąz
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 15:12   #1070
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Oj Sweet, skąd ja to znam . Moje jedyne szczęście polega na tym, że jestem tak niezdecydowana, że jak już dojdę do wniosku, że chcę farbować to nie wiem, na jaki kolor. Zanim jakiś wybiorę dochodzę do wniosku, że moje mi się podobają. Potem znów mnie nachodzi na farbowanie i tak w kółko. Kilka razy się złamałam i na przemian żałowałam po czym wpadałam w zachwyt .
Ponoś trochę ten kolorek i sama zdecydujesz. Jak Ci się znudzi to jak sama pisałaś masz krótkie włosy, z powrotem do natury nie będzie kłopotu

no gdyby nie fakt że mnie nie znasz to pomyślałabym że opisałaś mnie hahaha


A moja mama dziś stwierdziła że wyglądam super i ślicznie... mi tak pasuje


Może to była chwilowa chandra? Tak jak piszesz-ponoszę ten kolorek trochę (mam jeszcze 2ga połówkę farby na nast. miesiąc) i.... potem zdecyduje
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 15:18   #1071
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
A moja mama dziś stwierdziła że wyglądam super i ślicznie... mi tak pasuje
No i jak, były te zdjęcia czy ja coś przeoczyłam?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 17:52   #1072
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Codziennie patrzę w lustro i się przyglądam czy mam już większe odrosty
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:36   #1073
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No i jak, były te zdjęcia czy ja coś przeoczyłam?
nie zdjęć nie było ha ha....
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:44   #1074
alexz johnson
Zadomowienie
 
Avatar alexz johnson
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 438
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny, moja siostra własnie powiedziała ze mimo tego iż tak dbam o włosy to nie widać żadnej roznicy w odrostach i strukturze włosa czy naprawde na mnie nic nie działa ?((((((((
alexz johnson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:47   #1075
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Kamilab23 Pokaż wiadomość
Aha, roumiem, bo jedni mowia ze nie trwała inni ze trwała... (...)
Z teorii farby do iluśtam myć nie są farbami trwałymi, ale niestety w praktyce wygląda to inaczej. Tak jak napisałam kilka postów wcześniej - z reguły szamponetki nie schodzą w 100% z włosów. Zależy to też od struktury włosa - czy długo trzyma farbę czy nie, ale generalnie zawsze cośtam po kolorze zostaje.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:33   #1076
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja tam nie wierzę, że szampony koloryzujące nie schodzą z włosów Sama wiem po sobie, żaden kolor mi nie zszedł w 100%
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 08:34   #1077
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Z teorii farby do iluśtam myć nie są farbami trwałymi, ale niestety w praktyce wygląda to inaczej. Tak jak napisałam kilka postów wcześniej - z reguły szamponetki nie schodzą w 100% z włosów. Zależy to też od struktury włosa - czy długo trzyma farbę czy nie, ale generalnie zawsze cośtam po kolorze zostaje.
Zgadam się
Nawet tzw. szamponetki do 6 myć nie schodzą zupełnie tylko zawsze taka poświata zostaje... a co dopiero te do 30 myć..

Mi słynny Casting (do 28 myć) z włosów W OGÓLE nie zszedł , farbowałam się nim chyba w styczniu!


Cytat:
Napisane przez alexz johnson Pokaż wiadomość
dziewczyny, moja siostra własnie powiedziała ze mimo tego iż tak dbam o włosy to nie widać żadnej roznicy w odrostach i strukturze włosa czy naprawde na mnie nic nie działa ?((((((((
To zawsze musi trochę potrwać. A osoby które nas widzą na co dzień zwykle wszelkich zmian np. w długości włosa, nie widzą ....

Wiadomo że przy użyciu masek, tabletek , skrzypów , pokrzyw i innych specyfików włosy nagle z dnia na dzień nie urosną 2-3-5 cm.. ale po miesiącu czy 2 już będzie odrost większy...

zapuszczanie włosów jest taaaakie.... nużące
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:24   #1078
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mój mąż dziś zauważył odrosty i się dziwi czemu taki jaśniejsze włosy mam
Z tabletek do łykania spróbowałabym vitapil
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 17:28   #1079
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja przeżyłam pierwszy okropny kryzys i cieszę się , że nie uległam pokusie .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 23:34   #1080
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

to i ja sie dołącze do wątku, bo takie wsparcie mi sie przyda

mam naturalne sredni braz, farbuje od 2lat , różne kolory już miałam od blondu do czarnego .. powiedziałam koniec, mam dosc wracam do naturalnego
jedyne czego nie moge sobie wybaczyc to to ,że 3dni temu machnełam sie na blond .. a miałam już z 4cm odrostu . Wiec zaczynam od początku niestety
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.