BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 22:15   #2761
hester
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej dziewczyny, jestem naturalna blondynką (ciemny blond) do tej pory jedyne co robilam z wlosami to scinalam je i mylam, teraz chcialabym cos pokombinowac z kolorem. nie chce farbowac, myslalam raczej o szamponie koloryzujacym? ale nie wiem czy kolor, ktory powstanie bedzie intensywny i zblizony do tego co widnieje na opakowaniu. bardzo podobaja mi sie rude wlosy, zarowno rudo-złote jak i prawie czerwone, choć nie jestem pewna czy takie by mi pasowały (mam szaro- zielone oczy, rozowa cere i okulary w brazowo-miedzianych oprawkach, które w zasadzie pasuja do wlosow jakie mam teraz no, ale trudno). mam nadzieje ze mi pomozecie, gdzyż jestem zupełnie nieobeznana
hester jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 11:41   #2762
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
stosuje ten kolor juz dluzszy czas, jest to odcien bardzo jasny blond naturalny, wlosy nie sa takie jasne, ale odrost jest lekko zoltawy, zawsze bedzie sie roznil, ja robie odrosty co 3 tygodnie, ale uwazam ze ten krotki 3-tygodniowy odrost nie jest az tak widoczny i ogilnie tragedii nie ma, na stronie tak mi sie wydaje, zdjecie jest zrobione z lampą..bo jesli zrobie fotke z lampą to tez takie podobne sa..nigdy nie mieszalam tej farby z innym odcieniem np 902 albo innym.. zrobie fotke to wkleję
pozdrawiam
bardzo dziekuje ci za odpowiedz
no wlasnie, odcienie wlosow roznie wygladaja w zaleznosci od oswietlenia. moj obecny kolor wlosow najlepiej prezentuje sie wlasnie w swietle flasha. w naturalnym oswietleniu wydaje mi sie malo ciekawy. chyba jednak pokusze sie na ten 900s. ufarbuje nim najperw pasmo, zeby zobaczyc rezultat i od niego uzaleznie czy bede go mieszac z jakas inna farba- moze faktycznie 902, a reszte moze rozjasnic pojedynczymi pasmami. sama nie wiem. wyprobuje w najblizszej przyszlosci.
aaa i naturalnie niecierpliwie czekam na twoje zdjecia
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:39   #2763
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja wlasnie wrocilam z hurtowni, nie bylo tych co ja chcialam, ale za to polecila- bardzo dobre farba - renee blanche, moze sie skusze szczegolnie ze jest jej duzo i nie jest droga noo i czytalam tez juz opinie pozytywne
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 17:48   #2764
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja wlasnie wrocilam z hurtowni, nie bylo tych co ja chcialam, ale za to polecila- bardzo dobre farba - renee blanche, moze sie skusze szczegolnie ze jest jej duzo i nie jest droga noo i czytalam tez juz opinie pozytywne
a ile kosztuje taka farba?
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 22:21   #2765
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ok 20 zl. i to 100 ml.

tutaj jest watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108069

a ja sie zastanawiam nad odcieniem, chociaz jest jeszcze duzo czasu zanim ja kupie

narazie jestem za tym odcieniem, bo raz uzylam loreala ponizej zdj. i chcialabym podobny uzyskac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rb1000.jpg (29,4 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rs1.jpg (14,8 KB, 138 załadowań)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 04:54   #2766
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje ci za odpowiedz
no wlasnie, odcienie wlosow roznie wygladaja w zaleznosci od oswietlenia. moj obecny kolor wlosow najlepiej prezentuje sie wlasnie w swietle flasha. w naturalnym oswietleniu wydaje mi sie malo ciekawy. chyba jednak pokusze sie na ten 900s. ufarbuje nim najperw pasmo, zeby zobaczyc rezultat i od niego uzaleznie czy bede go mieszac z jakas inna farba- moze faktycznie 902, a reszte moze rozjasnic pojedynczymi pasmami. sama nie wiem. wyprobuje w najblizszej przyszlosci.
aaa i naturalnie niecierpliwie czekam na twoje zdjecia
stosuje te farbe od grudnia 2008, i narazie z zadna nie mieszalam, ale moze wyszloby cos calkiem ciekawego? jestem zadowolona z tego koloru, bo nie jest taki bialy i platynowy, nie wyglada sztucznie, jedynie zawsze odstosty sie roznia, ale to tylko od skory. zdjecie robilam w swietle dziennym bez lampy, wiadomo lampa troche przeklamuje

w razie pytan sluze chetnie pomoca))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 146.jpg (147,1 KB, 607 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 147.jpg (146,1 KB, 593 załadowań)
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:54   #2767
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ok 20 zl. i to 100 ml.

tutaj jest watek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108069

a ja sie zastanawiam nad odcieniem, chociaz jest jeszcze duzo czasu zanim ja kupie

narazie jestem za tym odcieniem, bo raz uzylam loreala ponizej zdj. i chcialabym podobny uzyskac.
kurcze, myślałam, że co najmniej 40zł będzie kosztowała (zwłaszcza, że nazwa brzmi ekskluzywnie jak dla mnie). a tu taka miła niespodzianka. muszę też wybrać się do jakiejś hurtowni, żeby sprawdzić.. choć jestem zadowolona ze swojej i to bardzo... aj.. jestem zbyt podatna na pomysły wizażanek
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 12:05   #2768
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a moze wymieszac jasny popielaty blond z blondem perlowym?

nie wyjde za siwo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101.jpg (21,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rb102.jpg (29,5 KB, 108 załadowań)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:48   #2769
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

wydaje mi się, że może być za siwy... albo mój ekran chrzani kolory, albo te z próbników są jakieś takie szarawe... mi nie odpowiadają, wydają się matowe
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:15   #2770
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Wrzucam fotki moich włosów po Garnier 100%, kolor 102

1. Od razu po farbowaniu
2. Po srebrnym szamponie


Bardziej podoba mi się to pierwsze, bo takie popielate odcienie nie bardzo mi pasują, ale ogólnie jestem zadowolona.

Jakość zdjęć kiepska i efekt tutaj widoczny może odbiegać od rzeczywistości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier 102przed.jpg (20,2 KB, 365 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier 102posilver.jpg (22,5 KB, 277 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:27   #2771
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Do Katebury

witam,wpadłam przez przypadek na ten wątek i strasznie spodobał mi się twój kolor włosów-możesz napisać dokładną nazwę farby i jaki masz naturalny kolor włosów? z góry dziękuję!!!
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 08:41   #2772
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Wrzucam fotki moich włosów po Garnier 100%, kolor 102

1. Od razu po farbowaniu
2. Po srebrnym szamponie


Bardziej podoba mi się to pierwsze, bo takie popielate odcienie nie bardzo mi pasują, ale ogólnie jestem zadowolona.

Jakość zdjęć kiepska i efekt tutaj widoczny może odbiegać od rzeczywistości.
Farbowalas cale wlosy czy tylko odrosty?jaki masz naturalny kolorek?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:47   #2773
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Farbowalas cale wlosy czy tylko odrosty?jaki masz naturalny kolorek?

Nałożyłam na odrosty na 25 minut i później przeczesałam na resztę włosów i trzymałam ok. 7 min.
Wcześniej farbowałam Palette Deluxe 218, ale na rozjaśnianych włosach wyszedł szaro-fioletowy a odrost żółty.
Mój naturalny to ciemny blond.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 09:57   #2774
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Nałożyłam na odrosty na 25 minut i później przeczesałam na resztę włosów i trzymałam ok. 7 min.
Wcześniej farbowałam Palette Deluxe 218, ale na rozjaśnianych włosach wyszedł szaro-fioletowy a odrost żółty.
Mój naturalny to ciemny blond.
z garniera jestes zadowolona tak?zoltego nie zrobil odrostu ?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 10:06   #2775
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
z garniera jestes zadowolona tak?zoltego nie zrobil odrostu ?
Wyszedł niemalże identyczny jak na pudełku (załącznik)
Wiesz, ja wole cieplejsze odcienie i takie mi bardziej pasują, nie wyszły żółte kurczakowate, bardziej jaśniutkie beżowe (po umyciu srebrnym szamponem kolor się ochłodził) kolor odrostu i reszty włosów jest taki sam, więc jestem zadowolona, ale to na pewno nie koniec moich eksperymentów z blondami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102.jpg (21,4 KB, 164 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:24   #2776
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
Do Katebury

witam,wpadłam przez przypadek na ten wątek i strasznie spodobał mi się twój kolor włosów-możesz napisać dokładną nazwę farby i jaki masz naturalny kolor włosów? z góry dziękuję!!!
uzywam farby majiblon Loreal prof. z wodą 9% i 12% pol na pol. Polecam te farbe, wlosy sa w sweitnej kondycji, pieknie sie blyszcza i nie krusza sie, moj kolor to ciemny blond, ale wiadomo wlosy ciemnieja po farbowaniu na jasne kolory. Wczesniej robilam zawsze pasemka, a od grudnia 2008, wiec ok 8 cm z gory to wlasnie farba majiblond, a reszat wlosow to pozostalosci po pasemkach, ktore systematycznie obcinam, i chce sie pozbyc...) ale na zdjeciach tak tego nie widac..

wode dobierz w zaleznosci od wyjsciowego koloru

pozdrawiam ciepluto)
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:55   #2777
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mam blon włosy raczej ciene ale zdarzają sie jasne pasemka chce dorobic z gory troszke jasnych (o 2-3 tony) i pod spodem na grzywce i na tyle troche czerwonych tak jakby wystajacych z pod naturalnych czy uwazacie ze to bedzie wygladalo ok czy do bani?
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 08:13   #2778
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja tez uzywalam garnier 100% color- nr 102, bylam bardzo zadowolona... teraz szukalam tego koloru w sklepach i ku mojemu zdziwieniu nie dostalam go w zadnym sklepie kosmetycznym w moim miescie... jedna z pań powiedziala mi ze ta seria sie nie sprawdza i zostaje wycofywana powoli
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:52   #2779
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Wyszedł niemalże identyczny jak na pudełku (załącznik)
Wiesz, ja wole cieplejsze odcienie i takie mi bardziej pasują, nie wyszły żółte kurczakowate, bardziej jaśniutkie beżowe (po umyciu srebrnym szamponem kolor się ochłodził) kolor odrostu i reszty włosów jest taki sam, więc jestem zadowolona, ale to na pewno nie koniec moich eksperymentów z blondami
o ile tonow rozjasnia ta farba?bo ja mam odrosty ciemny blond/jasny braz moze nawet
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 14:11   #2780
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
o ile tonow rozjasnia ta farba?bo ja mam odrosty ciemny blond/jasny braz moze nawet

Nie rozjaśnia jakoś super mocno i zdecydowanie lepiej wygląda na włosach wcześniej rozjaśnionych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0012.jpg (70,5 KB, 206 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:18   #2781
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

chcialam sama sobie zrobic wlosy,ale wole nie eksperymentowac bo niewiem czym i jak,jak juz mam te blon wlosy robione u fryzjera od lat to tak juz pewnie pozostanie bo samemu ciezko,raz probowalam sama zrobic odrosty to wyszly pomaranczowe plamy,uratowano mnie u fryzjera,teraz po par u latach od tego zdarzenia znowu mnie naszlo na samodzielne zrobienie ale to nie takie proste,bo odrost mam dosc ciemny a siana miec nieche zamiast wlosow,takze nie bede kombinowac sama,zazdrosze osobom, ktore same sobie robia blond z ladnym efektem koncowym
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 16:58   #2782
anzk5
Zakorzenienie
 
Avatar anzk5
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 789
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja rowniez blond;D w prawdze farbowana no ale coz:P moj naturalny kolor to taki ciemny blad podchodzacy pod brąz
anzk5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 21:01   #2783
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
chcialam sama sobie zrobic wlosy,ale wole nie eksperymentowac bo niewiem czym i jak,jak juz mam te blon wlosy robione u fryzjera od lat to tak juz pewnie pozostanie bo samemu ciezko,raz probowalam sama zrobic odrosty to wyszly pomaranczowe plamy,uratowano mnie u fryzjera,teraz po par u latach od tego zdarzenia znowu mnie naszlo na samodzielne zrobienie ale to nie takie proste,bo odrost mam dosc ciemny a siana miec nieche zamiast wlosow,takze nie bede kombinowac sama,zazdrosze osobom, ktore same sobie robia blond z ladnym efektem koncowym
spróbuj rozjasniacza w saszetkach z alfaparfu jest naprawdę dobry do tego woda 12% (troche zniszczy włosy ale nie bedzie pomarańczu ) tylko nie nakładaj na juz rozjasnione włosy bo moga sie popalic.

Dziewczyny jak chcecie miec blond bez zołtego odcienia to proponuje rozjasniacz contra z Lechera ze specjalna woda 10,5% odrazu wytraca żóły odcien, a do niwelowania zółtego odcienia na włosach juz rozjasniony szampon PRO-S z Cariny- daje bardzo ładny srebrny odcien
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:35   #2784
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
spróbuj rozjasniacza w saszetkach z alfaparfu jest naprawdę dobry do tego woda 12% (troche zniszczy włosy ale nie bedzie pomarańczu ) tylko nie nakładaj na juz rozjasnione włosy bo moga sie popalic.

Dziewczyny jak chcecie miec blond bez zołtego odcienia to proponuje rozjasniacz contra z Lechera ze specjalna woda 10,5% odrazu wytraca żóły odcien, a do niwelowania zółtego odcienia na włosach juz rozjasniony szampon PRO-S z Cariny- daje bardzo ładny srebrny odcien
dzieki za rady,ale watpie ze sama sprobuje sobie zrobic odrosty,poniewaz boje sie ze nawet jak mi niewyjada zolte to ze kolor odrostu bedzie odbiegal od reszty,dlatego wole pojsc do fryzjera bo sama nieumiem
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 13:01   #2785
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
stosuje te farbe od grudnia 2008, i narazie z zadna nie mieszalam, ale moze wyszloby cos calkiem ciekawego? jestem zadowolona z tego koloru, bo nie jest taki bialy i platynowy, nie wyglada sztucznie, jedynie zawsze odstosty sie roznia, ale to tylko od skory. zdjecie robilam w swietle dziennym bez lampy, wiadomo lampa troche przeklamuje

w razie pytan sluze chetnie pomoca))
katebury, bardzo dziekuje za zdjecia. to jest bardzo ladny odcien, ale troszeczke przerazilo mnie, ze jest on taki jasny!!! wlasciwie powiem ci, ze ten kolor na twoich wlosach daje odcien zblizony do 901s na moich. dziwna sprawa, a ja chcialam zmian!;-DDD tak czy owak wyprobuje go w najblizszym czasie. jak do tej pory nie bylam w stanie zdecydowac sie, z jakim innym odcieniem moglabym go wymieszac, zeby byl troszeczke ciemniejszy.
czy ktoras z was drogie panie miala do czynienia z majblond 900 (bez s)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 19:54   #2786
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Dau Pokaż wiadomość
katebury, bardzo dziekuje za zdjecia. to jest bardzo ladny odcien, ale troszeczke przerazilo mnie, ze jest on taki jasny!!! wlasciwie powiem ci, ze ten kolor na twoich wlosach daje odcien zblizony do 901s na moich. dziwna sprawa, a ja chcialam zmian!;-DDD tak czy owak wyprobuje go w najblizszym czasie. jak do tej pory nie bylam w stanie zdecydowac sie, z jakim innym odcieniem moglabym go wymieszac, zeby byl troszeczke ciemniejszy.
czy ktoras z was drogie panie miala do czynienia z majblond 900 (bez s)

powiem Ci . ze w rzeczywistosci nie jest taki jasny, jak na fotkach, moze to zasluga swiatla, pozatym ja robie z woda o wysokim %. moze dlatego, moze gdyby sprobowac tylko z 9% kolor bylby inny..
pozdrawiam)
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:47   #2787
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
powiem Ci . ze w rzeczywistosci nie jest taki jasny, jak na fotkach, moze to zasluga swiatla, pozatym ja robie z woda o wysokim %. moze dlatego, moze gdyby sprobowac tylko z 9% kolor bylby inny..
pozdrawiam)
wyprobuje tak czy owak, bo mam dosc obecnego odcienia. niestety musze rowniez uzywac 12% oksydanta, inaczej uzyskuje ta niepozadana zolta poswiate;-)
i jeszcze raz dziekuje i przepraszam za fatyge;-)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 22:53   #2788
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny a macie może jakis sprawdzony kolor w odcianiach średnich blondów w zimnej tonacji Chciałabym wyrównac kolor włosów z naturalnym bo mam pozostałaosci farb ,abalejaży etc ... a później na tym zrobic balejaż ... bo moje eksperymenty z blondami raczej nie sa udane, na 9% wodzie jadsne blondy średnio wychodzą, a na 12% są żółtawe Więc chyba zostane przy standartowej opcji naturalny kolor + pasemka
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:32   #2789
paulamalinka86
Raczkowanie
 
Avatar paulamalinka86
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 123
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczyny
Staram się czytać wątek od poczatku dużo się dowiedziałam ale mam jeszcze jedno pytanie co do farby
Garnier Belle Color Farba do włosów 111 - bardzo jasny popielaty blond superrozjaśniający czym ktoś używał takiej farby i takiego koloru?jakie są wasze opinie na temat tej farby???
Na opakowaniu kolorek ślicznie wygląda i bardzo mi się spodobał bardzo chciałabym mieć taki kolor włosów.Obecnie mam kolor taki blond troche jasno -szarawy popielaty,a odrost taki jak by lekko rudawy ale to po farbie ktora miała być jasna popielata.
Jak myślicie wyjdzie mi taki kolorek jak na opakowaniu w sumie pisze ze jest to superrozjaśniająca .
Bardzo prosze o pomoc z góry dziekuj
Ps. a moze możecie mi polecić jakąś farbę?? zeby mieć taki kolorek jak na pudełku od tej farby???
paulamalinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:17   #2790
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja zachorowałam ostatnio na złoty-miodowy-karmelowy blond,wszystkie platyny i popiele wydają mi sie juz zbyt pospolite
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.