Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-06-04, 20:13   #1771
e-vik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Samoopalanie a oczyszczanie (maseczki, peelingi?)

Nikt sie nie wypowie?
e-vik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 20:27   #1772
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja siê przez weekend poopala³am
najpier peeling, zdar³am wszystko co zosta³o.
potem mus br±zuj±cy Lirene
na drugi dzien balsam Nivea.
Dzis w pracy wszyscy mnie chwalili ¿e taka slicznie opalona jestem :P
Ju¿ nigdy do solarium nie pójdê
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 22:28   #1773
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sathi Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê przez weekend poopala³am
najpier peeling, zdar³am wszystko co zosta³o.
potem mus br±zuj±cy Lirene
na drugi dzien balsam Nivea.
Dzis w pracy wszyscy mnie chwalili ¿e taka slicznie opalona jestem :P
Ju¿ nigdy do solarium nie pójdê
W³a¶nie, ja te¿ jako¶ siê przyzwyczai³am, ¿e wszyscy podziwiaj± opaleniznê pobalsamow± i co wiêcej - podoba mi siê to. Zrobi³am ju¿ zapasy na lato

A twarz ju¿ mi siê zabr±zowi³a, bardzo ³adnie, delikatnie, bez ¿adnych smug. Zobaczymy co bêdzie w nastêpnych dniach.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-04, 22:44   #1774
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 227
Dot.: Opalamy siê!!!!

Justin Timberlake,
nie ma za co

Dzisiaj w pracy moja ³adnie opalona kole¿anka przyzna³a mi siê, jak zdoby³a tak naturaln± opaleniznê. Otó¿ wszystko dziêki Dove do ciemnej karnacji. Ona ma jasn± karnacjê i zdradzi³a mi, jak siê nie nabawi³a przebarwieñ (³ydki i ramiona ma naprawdê ³adnie, równomiernie opalone, reszta - nie wiem ): nie stosuje pilingu, a tylko mocno szoruje cia³o g±bk±, nak³ada balsam nawil¿aj±cy i na to Dove. Po pierwszym razie mia³a plamy, ale ola³a to i powtórzy³a ten zabieg jeszcze dwa razy, dzieñ po dniu. Po trzecim dniu po prostu wszystko jej siê wyrówna³o, mia³a ju¿ jednolit± opaleniznê.... A ja przez ca³y czas my¶la³am, ze siê beztrosko na solarce sma¿y. Doda³a tylko, ¿e przetestowa³a ju¿ mnóstwo balsamów br±zuj±cych i samoopalaczy i od paru miesiêcy to Dove jest dla niej najlepszy.
W sumie chêtnie bym zakupi³a jaki¶ balsam (Eveline mam dosyæ, jej zapach mnie wykañcza), bo na chusteczki chyba siê ju¿ nie skuszê - jak dla mnie zbyt zdecydowany efekt. No i tak sobie kminiê, czy by nie spróbowaæ tego Dove do ciemnej karnacji w³a¶nie....
ivana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-05, 05:13   #1775
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja przez d³uuugi czas nie rozstawa³am siê z Dove.
No ale Nivea jest jednak lepsza - nie ¶mierdzi! wcale, a tym ¿e jest rzadsza, lepiej sie rozprowadza.
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-07, 14:32   #1776
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomo¶ci: 4 529
Dot.: Opalamy siê!!!!

Do³±czam siê do was. Ja, dotychczas bladolica, broni±ca sie przed promieniami s³oñca
Teraz za to zwariowa³am na punkcie br±zowienia mojego cia³a i twarzy. Nie mogê opalaæ siê naturalnie, bo mam uczulenie na s³oñce, a do solarium nie pójdê, bo jestem jego przeciwniczk± (by³am kiedy¶, ale przesz³o mi, jak musia³am przez parê dni ³ykaæ leki na uczulenie ). Jestem zachwycona efektami, jakie da³y na mojej skórze dwa specyfiki:
- na ciele Dove Summer Glow dla ja¶niejszej cery
- na twarzy Johnson Holiday Skin te¿ dla jasnej
Znajomi siê mnie pytaj±, gdzie ja siê tak opali³am Co prawda jeszcze nie wprawi³am siê w idealnym rozsmarowywaniu balsamu na ciele, ale pracujê nad tym Na dodatek przy takiej opaleni¼nie moje oczy s± jeszcze bardziej niebieskie
Naprawdê czujê siê lepiej w takiej skórze, nigdy nie pomy¶la³abym, ¿e zdradzê moje blade oblicze .
Ally83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-07, 20:22   #1777
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomo¶ci: 858
Dot.: Opalamy siê!!!!

witam wszystkie maniaczki bronzerów ja przetestowa³am na razie 3 balsamy: Ziajê Sopot, Johnson's Holiday Skin i Kolastynê Active Body. Na pierwszym miejscu jest Johnson's, dalej Kolastyna, na ostatnim oczywi¶cie Ziaja. Johnson's fajnie, szybko opala, nie pozostawia t³ustej warstwy na ciele, nie robi plam ani smug, zno¶ny zapach, smarujê siê nim co dwa dni i wygl±dam jak po k±pieli s³onecznej- mam wersjê do jasnej karnacji. Kolastyna dawa³a podobne efekty lecz dopiero po dwóch, trzech smarowaniach, zapach ma ³adny, lekko s³odki, kokosowy, ¿adnych smug, ma l¿ejsz± konstystencjê od Johnson's. A o Ziaji mam takie samo zdanie jak Wy Dziewczyny, czyli w 90% niewypa³ tej firmy, a tak lubiê ziajowe kosmetyki Pozdrawiam
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wzi±æ siê w gar¶æ!
blau jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 21:04   #1778
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 1 235
Dot.: Opalamy siê!!!!

a ja sie dzisiaj posmarowalam dove do ciemnej karnacji... noi nie widze zbyt duzych efektow ;> hm jutro trzeba bedzie powtórzyc ;p heh ³adnie pachnia³ przy rozsmarowywaniu... ale teraz eh ;/ ¶mierdzi tak ze masakra ... i fajne ma drobinkii :P
Madzia000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-10, 12:19   #1779
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 1 454
Dot.: Opalamy siê!!!!

proszê o wiêcej

piszcie czego u¿ywacie do cia³a i do twarzy.. i jaki jest efekt..

chcia³abym kupiæ co¶ dobrego (czyli ³adny naturalny kolor bez pomarañczu, nie za ciemny, bez zacieków a do buzi niezapychajacy)

u¿ywalam kiedy¶ J&J ale niestety by³y smugi i efekt mi siê nie podoba³
__________________
..jak g³êboko jest to dno, od którego mo¿na siê odbiæ? :0
obca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-10, 12:52   #1780
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomo¶ci: 4 529
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja nie polecam balsamu br±zuj±cego Soraya -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14566
Badziew jakich ma³o. Okropny zapach, br±zuje na pomarañczowo i schodzi smugami.

Polecam natomiast balsam Dove Summer Glow, mam do jasnej karnacji i smarujê siê codziennie i mam fajnie opalone cia³ko - za³aczam zdjêcie mojej rêki Przy bia³ej bluzce bardziej widaæ efekt zbr±zowienia.
Zastanawiam siê nawet nad wersj± dla ciemnej karnacji, bo okazuje siê, ¿e na zdjêciach nie wygl±dam na bardzo opalon± (a w lustrze tak ), a chcia³abym byæ ciemniejsza .

Do twarzy u¿ywam Johnson's Holiday Skin, te¿ do jasnej karnacji i mi wystarcza. Nie pozostawia smug, ³atwo siê rozprowdza. Jedynie ¶mierdzi jakby stêchlizn±, ale tylko przy nak³adaniu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg opalona rêka ;-).jpg (12,8 KB, 96 za³adowañ)
Ally83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-10, 13:14   #1781
Mikimice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pomó¿cie mi!!

By³am kilka razy na solarium, to 8 minutek to 5, by³o fajnie, do dzi¶!
Zauwa¿y³am ¿e zaczê³a schodziæ mi skóra na plecach, a za 3 dni mam wa¿n± imprezkê i kupi³am akurat kreacjê bez pleców.

Co mam zrobiæ z t± z³a¿±c± skórk±??
Mikimice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 13:42   #1782
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 12 078
Dot.: Opalamy siê!!!!

ostry peeling, o ile skóra nie jest poparzona.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-10, 16:55   #1783
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 105
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Mikimice Poka¿ wiadomo¶æ
Pomó¿cie mi!!

By³am kilka razy na solarium, to 8 minutek to 5, by³o fajnie, do dzi¶!
Zauwa¿y³am ¿e zaczê³a schodziæ mi skóra na plecach, a za 3 dni mam wa¿n± imprezkê i kupi³am akurat kreacjê bez pleców.

Co mam zrobiæ z t± z³a¿±c± skórk±??
O ile nie jestes poparzona...
2 lyzeczki cukru, lyzeczka kawy mielonej (nie rozpuszczalnej), lyzeczka oliwki kosmetycznej, lyzeczka, dwie zelu pod prysznic. Szoruj (ale delikatnie) wilgotna skore, to ja wygladzi. Przez te 3 dni do imprezy nakladaj 2 razy dziennie nawilzajacy balsam (dosc hojna reka), ewentualnie dzien przed impreza powtorz peeling.
Opalenizna powinna sie utrzymac mimo peelingu, a nastepnym razem jezeli bedziesz nadal chodzic na solarium to uzywaj specjalnych kosmetykow przygotowujacych skore do opalania oraz tych po opalaniu w solarium. Koniecznie. Nawilzanie to podstawa.
vril jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-11, 13:17   #1784
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przy³±czam siê do zachwytów na Dove Summer Glow, str±ci³ z piedesta³u ¿el Flos Leku. Mam ten do ciemnej karnacji i jestem zachwycona. ¯adnych plam, ¿adnego smrodu, piêknie i równo opalona skóra no i te "migotliwe efekty"
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-11, 13:35   #1785
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 1 454
Dot.: Opalamy siê!!!!

a któr± wersjê masz? do jasnej czy ciemnej karnacji?
__________________
..jak g³êboko jest to dno, od którego mo¿na siê odbiæ? :0
obca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-11, 18:10   #1786
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Do ciemnej mam, jak szaleæ to szaleæ
Opalenizna w kolorze cudnej urody, ja j± porównujê do typowo nadmorskiej.
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-12, 12:19   #1787
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomo¶ci: 2 029
GG do naked21
Dot.: Opalamy siê!!!!

AniaM69
zgadzam siê z Tob±, choæ mam wersje bez drobinek. balsam jest wspania³y, bije na g³owê nawet naturaln± opaleniznê ostatnio siê o tym przekona³am. przez 4 dni wysmarowana przyspieszaczem po miesiêcznym ³ykaniu Capivitu sun system, oczywi¶cie filterek te¿ by³ (25) nie uzyska³am takiego efektu jak po 1 smarowaniu. a dodam ¿e ³atwo siê opalam i nie mam jasnej karnacji

polecam zatem wszystkim Dove Summer Glow
__________________
"Lubiê ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-12, 16:04   #1788
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomo¶ci: 1 454
Dot.: Opalamy siê!!!!

a ja kupi³am w³a¶nie balsam Nivea (do cia³a) i chusteczki Rossmana do twarzy
wieczorem i jutro rano wielka próba..mam nadziejê, ¿e nie bêdê ca³a w ró¿nokolorowych ciapkach
__________________
..jak g³êboko jest to dno, od którego mo¿na siê odbiæ? :0
obca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-12, 20:58   #1789
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez naked21 Poka¿ wiadomo¶æ
AniaM69
zgadzam siê z Tob±, choæ mam wersje bez drobinek. balsam jest wspania³y, bije na g³owê nawet naturaln± opaleniznê ostatnio siê o tym przekona³am. przez 4 dni wysmarowana przyspieszaczem po miesiêcznym ³ykaniu Capivitu sun system, oczywi¶cie filterek te¿ by³ (25) nie uzyska³am takiego efektu jak po 1 smarowaniu. a dodam ¿e ³atwo siê opalam i nie mam jasnej karnacji

polecam zatem wszystkim Dove Summer Glow
ooo to jest ten sam co by³ w sprzeda¿y w zesz³ym roku czy jaki¶ nowy?
Madziorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 09:41   #1790
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Madziorka, chyba ten sam, tylko do³o¿yli b³yskotki, choæ wersja bez drobinek te¿ jest
Moje zachwyty na Dove nie s³abn±. To pierwszy samoopalacz, którym mogê siê wyciaptaæ rano (nawet nie u¿ywam rêkawiczek, bo zmywa siê z d³oni piêknie) i pognaæ do pracy bez obawy, ¿e "zapaszek" bêdzie dra¿ni³ mnie sam± i przy bli¿szym kontakcie innych

Naked21

Aha, zapomnia³am o zmywaniu - schodzi równo, bez plam. Jak opalenizna
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 01:27   #1791
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja nadal niezmiennie na twarz i szyje uzywam Shiseido, a jesli chodzi o cia³ko to zakochalam sie w musie Lirene - przede wszystkim fajna konsystencja choc z musem to ma ma³o wspólnego blyskawicznie sie wch³ania i nic a nic sie nie kleji ( z tego powodu jestem przeogromnie zadowolona - bo moge wysmarowac sie, ubrac pizamke i wskoczyc do ³ozka- a nie godzinami czekac az sie wch³onie ) dodatkowo nie wysusza skóry - jak to czesto robia szybko schnace spraye, nadaje ³adny kolorek- móg³by byc troche mocniejszy ale mozna przeciez powtórzyc aplikacje na drugi dzien Schodzi równomiernie, nie smierdzi, jest co prawda ma³o wydajny ale przy tylu zaletach i przystepnej cenie nie stanowi to problemu, dla mnie jest super - stosowalam go na urlopie i na plazy wygladalam na ³adnie , naturalnie opalona Polecam
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 05:26   #1792
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kezno ja te¿ ju¿ tylko musu u¿ywam, rewelacja
Na mojej skórze daje bardzo mocny efekt, raz dwa jestem opalona
Nie muszê siê tyle smarowaæ tymi balsamami, wystarczy dwa razy musem i jestem ¶licznie br±zowa
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 07:27   #1793
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Madziorka, chyba ten sam, tylko do³o¿yli b³yskotki, choæ wersja bez drobinek te¿ jest
Moje zachwyty na Dove nie s³abn±. To pierwszy samoopalacz, którym mogê siê wyciaptaæ rano (nawet nie u¿ywam rêkawiczek, bo zmywa siê z d³oni piêknie) i pognaæ do pracy bez obawy, ¿e "zapaszek" bêdzie dra¿ni³ mnie sam± i przy bli¿szym kontakcie innych
Aniu, a ubrañ CI nie brudzi kiedy siê tak rano smarujesz? Ile czasu mniej wiêcej trzeba odczekaæ a¿ siê wch³onie?

Nigdy nie smarowa³am siê jeszcze takimi balsamami rano....
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 08:58   #1794
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 1 899
Dot.: Opalamy siê!!!!

Akurat mia³am kolorowe rzeczy jak u¿ywa³am Dove rano wiêc nie zauwa¿y³am.
Zapyta³am kole¿ankê z pracy, która dzi¶ rano siê smarowa³a i ma bia³e lny na sobie - minimalnie brudzi. A¿ polecia³am obejrzeæ - nieszkodliwie.
Na pewno mniej ni¿ rêkawy mojej bia³ej koszuli na niby wyszorowanym Pronto biurku

Jejku, nie wiem ile siê wch³ania, ja nie czekam bo rano jestem zawsze spó¼niona - zarzucam ciuchy i pêdzê.
AniaM69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 11:53   #1795
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 856
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sathi na mnie Lirene daje dalikatny efekt - delikatniejszy niz po Dove, tylko w Dove i innych balsamach nie moge zniesc tego klejenia i ciagle wilgotnej skóry po aplikacji - ble nie znosze tego , marze tylko o tym aby to jak najszybciej zmyc a noc z tym koszmarkiem to dla mnie prawdziwa udreka A przyznam ze kupilam Lirene bo narobilas mi ochoty na niego- tak go zachwalalas i nie ¿a³uje A masz porównanie do Dove albo Garniera? chodzi mi o intensywnosc koloru bo wydaje mi sie ze Dove bardziej brazowi ale moze mi sie wydaje Swoja droga czy jest jeszcze jakis inny samoopalacz który nadaje ³adny kolor i blyskawicznie wysycha? Sathi a czy Lirene sa dwie wersje czy tylko jedna do ciemnej i jasnej karnacji?
KENZO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 15:15   #1796
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 7 982
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja u¿ywa³am w tym roku tego balsamu br±zuj±cego Nivea i nie jestem zbyt zadowolona. Brudzi ubrania, zostawia smugi. Ju¿ wiêcej go nie kupiê

Widze,¿e bardzo polecacie Dove, wiêc pewnie nastêpnym razem na niego siê skuszê
Sweet :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 20:17   #1797
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomo¶ci: 5 656
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez KENZO Poka¿ wiadomo¶æ
Sathi na mnie Lirene daje dalikatny efekt - delikatniejszy niz po Dove, tylko w Dove i innych balsamach nie moge zniesc tego klejenia i ciagle wilgotnej skóry po aplikacji - ble nie znosze tego , marze tylko o tym aby to jak najszybciej zmyc a noc z tym koszmarkiem to dla mnie prawdziwa udreka A przyznam ze kupilam Lirene bo narobilas mi ochoty na niego- tak go zachwalalas i nie ¿a³uje A masz porównanie do Dove albo Garniera? chodzi mi o intensywnosc koloru bo wydaje mi sie ze Dove bardziej brazowi ale moze mi sie wydaje Swoja droga czy jest jeszcze jakis inny samoopalacz który nadaje ³adny kolor i blyskawicznie wysycha? Sathi a czy Lirene sa dwie wersje czy tylko jedna do ciemnej i jasnej karnacji?
Wiêc tak:
Z balsamów u¿ywam Dove i Nivea
Na samymm pocz±tku mojej przygody z balsamami bvr±zuj±cymi by³ jeszcze J&J ale jako¶ mi podpad³
Chyba za bardzo ¶mierdzi i plami.

Potem kupi³am Dove - bardzo sobie go chwalê, gêsty, od¿ywia skórê, daje ³adny kolor, nie ¶mierdzi za bardzo.
Ale ¿eby by³a fajnie opalona to ze 3 dni musia³am siê smarowaæ :/

Pianka Lirene daje u mnie efekt z³otooliwkowej opalenizny ju¿ po jednym u¿yciu, super siê wch³ania, nie ¶mierdzi, nie brudzi.
Chyba tylko wersja do normalnej i ciemnej karnacji jest, tak mi sie wydaje ale mogê siê myliæ

Natomiast bardzo bardzo dobry jest te¿ Nivea, ma lej±c± konsystencjê ale za to jest wydajny, wogóle nie ¶mierdzi, szybko w miare br±zuje, i daje naturalny efekt.

Najgorszy moim zdaniem jest nowa wersja Dove z drobinkami - to ju¿ zupe³nie nie to sami
Nie br±zuje tak samo ³adnie jak poprzednik bez drobinek a i same drobinki sa ohydne
du¿e brokatowe, cz³owiek siê ¶wieci jak choinka
na dodatek jakie¶ srebrne one s±.

A mysla³am ¿e to bêdzie taki z³oty, jedwabisty py³ jak w balsamie jedwabistym Dove.
No niestety.....
__________________
Po³am jêzyk
Spad³ b±k na str±k, a str±k na p±k. Pêk³ p±k, pêk³ str±k, a b±k siê zl±k³.


MI£EGO DNIA
Sathi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 20:51   #1798
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 764
Dot.: Opalamy siê!!!!

U¿ywam systematycznie Dove ale od zesz³ego roku mia³am jeszcze jedn± chusteczkê samoopalaj±ca La Roche Posay. Ba³am siê j± u¿yæ na twarz wiêc przejecha³am tylko nogi.Nic a nic siê nie klei³o, w ogóle wydawa³o mi siê ¿e nic na niej ni± ma a na drugi dzieñ obudzi³am siê z br±zowiutkimi nó¿kami
__________________
Zapuszczam w³oski i mówiê NIE prostownicy

Kochasz zwierzêta ? Uratuj im
¿ycie.To tylko parê z³.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-14, 22:19   #1799
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 12 249
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Akurat mia³am kolorowe rzeczy jak u¿ywa³am Dove rano wiêc nie zauwa¿y³am.
Zapyta³am kole¿ankê z pracy, która dzi¶ rano siê smarowa³a i ma bia³e lny na sobie - minimalnie brudzi. A¿ polecia³am obejrzeæ - nieszkodliwie.
Na pewno mniej ni¿ rêkawy mojej bia³ej koszuli na niby wyszorowanym Pronto biurku

Jejku, nie wiem ile siê wch³ania, ja nie czekam bo rano jestem zawsze spó¼niona - zarzucam ciuchy i pêdzê.
Dziêkowaæ, dziêkowaæ.
L_V jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-06-15, 13:28   #1800
ha³as
Wiele ha³asu o nic.
 
Avatar ha³as
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomo¶ci: 385
Dot.: Opalamy siê!!!!

Hej
Ja róweni¿ uzywam Dove Summer Glow, mam obie wersje do jasnej i do cimenej karnacji.W konsystencji jest przyjemny w u¿yciu gêsty i od¿ywczy, jednak wkurza mnie to ¿e zostawia taka klej±c± siê warstwe na skórze, daje ³adny kolor brazowo-z³ocistej oaplenizny, zostawia troche smug przy pierwszym uzyciu ale po kolejnych smugi te sie wyrównuja.
Ogólnie serdecznie polecam.
Aha troche brudzi ubrania,zosta³y mi przebarwienia na staniku
__________________
Na ochronê przed ha³asem organizm zu¿ywa ogromne ilo¶ci energii.
ha³as jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.