Jak podkreślić jasną cerę? II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 11:13   #901
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
A macie jakiś pomysły co mozna nałożyc na twarz zamiast podkłady zeby tylko dolikatnie ją ujenolicić?
Myslałam może o jakiejś bazie.. tylko nie wiem która najlepsza będzie do samodzielnego wykorzystania...
próbowałam baze z Artdeco, ale niestety za bardzo przesusza mi skórę, która i bez tego jest ciagle ściagnięta
Może krem tonujący albo lekki podkład albo podkład zmieszany z kremem. Z baz może tą http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10506 Wiele dziewczyn ją stosuje solo, więc może i Tobie spasuje. Jak dla mnie jest nieco za różowa i mi nie pasuje bom za ciepła do niej. Ale pod podkład jest super.
Cytat:
i jeszcze jedno pytanie.. macie jakiś pomysł na zaczerwienione powieki? jak z tym walczyć? twarz ładna bialutka a powieki zawsze mam lekko zaczerwienione ( o sińcach pod oczami nic juz nie mówie, bo wiem ze tej wojny nie wygram). Już sama nie wiem czego używać zeby powieki miały normalny kolor skóry poradźcie cos
A tu bym polecała kamuflaż ArtDeco nr 2, czyli taki żółtawy. Sama go kupiłam tydzień temu i muszę powiedzieć, że sprawdza się rewelacyjne Kryje i delikatnie rozświetla i sińce pod oczami i moje wiecznie czerwone powieki. Można go też stosować na całą twarz, np. na naczynka, ale podobno na naczynka jeszcze lepszy jest nr 1, taki buro-zielony. Mnie szczerze mówiąc ten kolor odstraszył, dlatego na próbę wzięłam żółty. A teraz wiem, że jak wykończę paletkę korektorów z Sephory, to dokupię i ten bury. Ale to nie prędko.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:17   #902
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
antyperspirant? Niezły pomysł
Sama kiedyś pomyślałam czy cienie trzymały by się dłużej na moich tłustych powiekach gdybym wcześniej użyła antyperspirantu Ale w porę się opamiętałam.

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
nie wiem co mnie może podrażniać... podkładu na powieki nie używam, cieni również nie używam, a oczy są zaczerwienione bez względu na to czy obudzę się rano ( a w nocy nic nie miałam na nie nałozone) czy też uzyje jakiegoś kremu... przy wszytskich kosmetykach, lub bez nich jest tak samo.
Na pewno coś je podrażnia. Pyłki, kurz, perfumy. Zmień poduszkę na której śpisz (ja śpię praktycznie na całej twarzy momentami ), do osuszania twarzy po umyciu używaj jednorazowych ręczników papierowych/chusteczek. Zmień tusz na jakiś dla wrażliwców. Może zbyt długo przesiadujesz na wizażu/przed telewizorem? Albo co gorsza, pieczenie i podrażnienia oczu mogą być objawami jakiejś wady wzroku. (miało tak kilka moich koleżanek).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:22   #903
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

jak werniks na obraz.... heheheh no jesli traktujemy makijaż jako dzieło sztuki, to dlaczego nie pokryć werniksem....? o rany...
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:25   #904
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
jak werniks na obraz.... heheheh no jesli traktujemy makijaż jako dzieło sztuki, to dlaczego nie pokryć werniksem....? o rany...
Dlaczego by nie Tylko takie dzieło najpierw trzeba stworzyć, co w moim przypadku może być trudne
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 11:29   #905
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Szczerze mówiąc moja skóra nie wygląda inaczej niż zwykle No,może jest delikatnie zaróżowiona, ale jeśli ktoś nie wie - to na pewno nie zauważy Dzięki dziewczyny za pocieszenie, nie sądzę żebym się znowu za szybko wybrała. Gorąca kąpiel przynosi podobne efekty - ciepła i przyjemności!
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 12:13   #906
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
S


Na pewno coś je podrażnia. Pyłki, kurz, perfumy. Zmień poduszkę na której śpisz (ja śpię praktycznie na całej twarzy momentami ), do osuszania twarzy po umyciu używaj jednorazowych ręczników papierowych/chusteczek. Zmień tusz na jakiś dla wrażliwców. Może zbyt długo przesiadujesz na wizażu/przed telewizorem? Albo co gorsza, pieczenie i podrażnienia oczu mogą być objawami jakiejś wady wzroku. (miało tak kilka moich koleżanek).
Perfum nie używam, śpie zawsze na znak, a twarz od zawsze wycieram jednorazowymi ręcznikami.
Tusz mam tylko dla wrazliwców.. a wade wzroku mam rzeczywiscie i noszę okulary.. ale nie sądzę ze to od tego
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 12:34   #907
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Perfum nie używam, śpie zawsze na znak, a twarz od zawsze wycieram jednorazowymi ręcznikami.
Tusz mam tylko dla wrazliwców.. a wade wzroku mam rzeczywiscie i noszę okulary.. ale nie sądzę ze to od tego
Też nie sądzę Po prostu niektórzy (jak my) już tak mają i już. Trzeba się z tym pogodzić, niestety.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 15:00   #908
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
ja rowniez go uzywam, juz 2 opakowanie koncze
Nie ukrywam, że zdjęcie Twojej buzi z tym podkładem jeszcze bardziej mnie zachęciło do zakupu Gosha
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 15:21   #909
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Gorąca kąpiel przynosi podobne efekty - ciepła i przyjemności!
ha! u mnie właśnie nie , po gorącej kąpieli jestem zmęczona, senna i osłabiona, a skóra w czerwone placki
z klaustrofobicznymi uczuciami w solarium radziłam sobie za pomocą muzy z odtwarzacza który brałam do środka ,
hehehe, nie, żebym kogoś namawiała, bo ja też używałam sobie jak na lekarstwo, tylko tak mówię....
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:59   #910
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Chyba postawię na matowy podkład + puder rozświetlajacy w pewnych partiach buzi. Tylko... które części twarzy powinnam potraktowac rozświetlaczem?? Zupełnie się na tym nie znam. <help>

Jeżeli chodzi o skórę to mam mieszaną ale ona nie błyszczy się, wyglada normalnie. Lecz gdy potraktuję ją podkładem z tłuszczem (np dermablend vichy) to świecę się , natomiast gdy uzyję podkadu matujacego bez kremu to mam mega suchą machę na buzi.

Ahhhh boję się tej studniówki Tyle przygotowan a ja nie chcę nic zepsuć...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:15   #911
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Studniówka bladolicej <help>

I jeszcze jedno małe pytanie... Wiem, że powinnam zamęczać dziewczyny ze studniówkowego wątku ale jestem bladzioch, w dodatku zamieściłam swoje zdjęcie więc chyba będzie Wam łatwiej mi pomóc
Otóż marzę o kreskach zrobionych eyelinerem ( kształt tzw jaskółki). Tylko że przydałyby się jakieś cienie do tej kreski żeby makijaz był pełny. Co myslicie o szarych cieniach? Wycieniowałabym oko dwoma odcieniami szarosci. A może srebro byłoby lepsze? Dla przypomnienia jestem chłodnym bladziochem i mam delikatna urode. Jasne włosy i jasna oprawa oczu - boję się cieni do oczu ze wzgledu że z moją urodą łatwo mozna przedobrzyc z iloscią/intensywnością makijazu a ja chcę wygladac świezo a zarazem podkreslić spojrzenie ( oczy mają dominować ). Liczę na Was, Kochane
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 21:29   #912
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Studniówka bladolicej <help>

I jeszcze jedno małe pytanie... Wiem, że powinnam zamęczać dziewczyny ze studniówkowego wątku ale jestem bladzioch, w dodatku zamieściłam swoje zdjęcie więc chyba będzie Wam łatwiej mi pomóc
Otóż marzę o kreskach zrobionych eyelinerem ( kształt tzw jaskółki). Tylko że przydałyby się jakieś cienie do tej kreski żeby makijaz był pełny. Co myslicie o szarych cieniach? Wycieniowałabym oko dwoma odcieniami szarosci. A może srebro byłoby lepsze? Dla przypomnienia jestem chłodnym bladziochem i mam delikatna urode. Jasne włosy i jasna oprawa oczu - boję się cieni do oczu ze wzgledu że z moją urodą łatwo mozna przedobrzyc z iloscią/intensywnością makijazu a ja chcę wygladac świezo a zarazem podkreslić spojrzenie ( oczy mają dominować ). Liczę na Was, Kochane
coś co pasuje do opisu, Karo-li oczywiście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg double1.jpg (91,1 KB, 106 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:31   #913
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

To może fiolet i czerń?
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:25   #914
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Pogoda Pokaż wiadomość
To może fiolet i czerń?
ja się czaję na taki układ na oczach
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:04   #915
Zadymka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 92
GG do Zadymka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Witam Was bladolice ,
nadszedł czas że nie mogę się już zaciekle smarować samoopalaczem i ukrywać swej bladości . Ciesze się że nie jestem jedyna która ma białe ciałko. Kiedyś z tym walczyłam, ale teraz widzę że warto to podkreślać. Ja też nie mogę już patrzec na te "pomarańczowe" buźki.
Tak więc dołączam się do waszego bladego grona i oczekuję wsparcia na tym super wątku.

Jestem na razie na etapie poszukiwań dobrego koloru podkładu dla mojej cery. Tak więc zagrzebuję się w lekturę

Blade jest piękne
__________________

Matka Polka Superstar



Zadymka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:44   #916
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

dziewczyny potrzebuje sypkiego pudru troszku kryjącego... no i dla bladolicej, dlatego pytam tutaj
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 00:09   #917
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Puder raczej nie przykryje niczego - przede wszystkim zmatowi.
Ja polecam INGLOTA najjaśnieszy odcień. W ogóle nie jest żółty ani cielisty. Moją twarz matowi na cały dzień, a kolorystycznie jest idealny.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 01:04   #918
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
Puder raczej nie przykryje niczego - przede wszystkim zmatowi.
Ja polecam INGLOTA najjaśnieszy odcień. W ogóle nie jest żółty ani cielisty. Moją twarz matowi na cały dzień, a kolorystycznie jest idealny.
Potwierdzam, w sam raz dla bledzioszka.
Dobre opinie słyszałam też o pudrze sypkim Avonu, ale nie testowałam.
Zajrzyj jeszcze na KW: pudry sypkie

Może sypki APC?
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 02:19   #919
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
nie wiem co mnie może podrażniać... podkładu na powieki nie używam, cieni również nie używam, a oczy są zaczerwienione bez względu na to czy obudzę się rano ( a w nocy nic nie miałam na nie nałozone) czy też uzyje jakiegoś kremu... przy wszytskich kosmetykach, lub bez nich jest tak samo.

A czym myjesz twarz?Moze podraznia Ci powieki cos w skaldzie zelu/mleczka do mycia twarzy?A moze woda?Ja po umyciu twarzy woda mam cala twarz czerwona-teraz zmywam tylko mleczkiem dla wrazliwej/suchej skory.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 04:16   #920
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Chyba postawię na matowy podkład + puder rozświetlajacy w pewnych partiach buzi. Tylko... które części twarzy powinnam potraktowac rozświetlaczem?? Zupełnie się na tym nie znam. <help>

Jeżeli chodzi o skórę to mam mieszaną ale ona nie błyszczy się, wyglada normalnie. Lecz gdy potraktuję ją podkładem z tłuszczem (np dermablend vichy) to świecę się , natomiast gdy uzyję podkadu matujacego bez kremu to mam mega suchą machę na buzi.

Ahhhh boję się tej studniówki Tyle przygotowan a ja nie chcę nic zepsuć...
Jesli nie chcesz poszerzyc buzi, nie rozswietlaj zuchwy i dolnej czesci policzkow-najlepiej naloz rozswietlacz standardowo: kosci policzkowe+ skronie.
Moze polaczysz "tluszczowy" podklad z transparentnym, matujacym pudrem w kamieniu+ zamiast typowego rozswietlacza, uzyjesz polyskujacego rozu z drobinkami (dziewczyny pisaly o Inglocie 98)
Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Studniówka bladolicej <help>

I jeszcze jedno małe pytanie... Wiem, że powinnam zamęczać dziewczyny ze studniówkowego wątku ale jestem bladzioch, w dodatku zamieściłam swoje zdjęcie więc chyba będzie Wam łatwiej mi pomóc
Otóż marzę o kreskach zrobionych eyelinerem ( kształt tzw jaskółki). Tylko że przydałyby się jakieś cienie do tej kreski żeby makijaz był pełny. Co myslicie o szarych cieniach? Wycieniowałabym oko dwoma odcieniami szarosci. A może srebro byłoby lepsze? Dla przypomnienia jestem chłodnym bladziochem i mam delikatna urode. Jasne włosy i jasna oprawa oczu - boję się cieni do oczu ze wzgledu że z moją urodą łatwo mozna przedobrzyc z iloscią/intensywnością makijazu a ja chcę wygladac świezo a zarazem podkreslić spojrzenie ( oczy mają dominować ). Liczę na Was, Kochane
Koniecznie przeprowadz "probe generalna" takiego makijazu i to z mozliwoscia ponoszenia go przez kilka godzin, zeby sprawdzic jak sie sprawuje!
Jesli mocno rozswietlisz twarz, ladniej beda wygladaly cienie szare, a nie srebrne. I sadze, ze do Twojej delikatnej urody i koloru oczu, szarosci sa "bezpieczniejsze" niz fiolety, mniej rzucaja sie w oczy
Jak wykonasz b. intensywny makijaz oka,moze bedziesz musiala rowniez podkreslic i brwi (oczywiscie bez przesady ), dla zachowania harmonii
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:37   #921
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja posiadam perłową bazę sephory, ale szczerze powiedziawszy nie widzę w ogóle jej działania Taki tam gadżet Na pewno lepiej się sprawdzi przy cerach różowawych niż brzoskwiniowych jak u ciebie pocahontas


Co do rozświetlenia to najlepiej zrobić makijaż, troszkę go ponosić i zrobić zdjęcie, wtedy będzie wiadomo czy nie przesadziłyśmy z rozświetleniem. Jeśli masz w domu kamerę to troszkę się pofilmuj. Nawet drobna mika może wzrosnąć do rangi mega brokatu na twarzy przy odpowiednim oświetleniu :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 09:58   #922
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez pocahontas69 Pokaż wiadomość
Chyba postawię na matowy podkład + puder rozświetlajacy w pewnych partiach buzi. Tylko... które części twarzy powinnam potraktowac rozświetlaczem?? Zupełnie się na tym nie znam. <help>
na osobnym wątku dziewczyny pisały o takich kulkach rozświetlających vollare albo cantare - może coś takiego? ja kupiłam taki srebrzysty beż, prawie białe, ładnie wygląda naniesiony na kości policzkowe...

i potwierdzam - inglot 98 - bardzo jasny róż i ma srebrne iskierki i nie robi placków ja używam go mając ciepły odcień skóry, ale mam wrażenie że ten róż będzie też doskonały do chłodnej tonacji
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:03   #923
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Agniesko - taaak, własnie o czyms takim myslałam
Kattarino- mam raczej kwadratowo-okrągłą buzię więc najchetniej poszerzyłabym czoło
Pogodo- mam brązową sukienkę ze srebrnym delikatnym haftem ( jest to takie zgaszone srebro, powiedziałabym nawet ze przybrudzone) i dlatego fiolet odpada.

Dziewczyny, zrobię jak mówicie czyli dzien wczesniej poeksperymentuję z tym makijażem. Najgorsze jest to że cały tydzien do piątku mam zawalone przez szkołę ( a w sobotę studniówa) , w piątek po poludniu jadę "zrobic pazurki" a ponadto odrastają mi włosy i nie wiem jak je upiąć ( do fryzjera sie nie umawiam, a próbe włosową równiez wypadałoby przeprowadzić) Istne szaleństwo ale mam nadzieje że dam radę...
Ale liczę na Wasze wsparcie
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:16   #924
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
A czym myjesz twarz?Moze podraznia Ci powieki cos w skaldzie zelu/mleczka do mycia twarzy?A moze woda?Ja po umyciu twarzy woda mam cala twarz czerwona-teraz zmywam tylko mleczkiem dla wrazliwej/suchej skory.
No własnie podrażniały mnie wszelkie mleczka do demakijażu, teraz myje twarz włącznie z oczami pianką do cery naczynkowej, skóra po umyciu jest jasniutka oczy nie pieką, ech może taka już moja uroda

a tak ogólnie to chyba całkowicie zrezygnuje z podkładów, nawet na wyjście.. cały dzien twarz miałam ładną bladą... a gdy tylko wieczorem potraktowałam ją softflexem na policzkach pojawiły się rumieńce, do rana zeszły i juz koło północy twarz znów wyglądała blado.. ale ogólnie zauważyłam, ze ggdy jestem umalowana, zawsze twarz mi się lekki czerwieni.
Teraz zrobie jeszcze tylko probe z Lumene, który poleca Agnieska.. i jak mi nie podpasuje.. to rezygnuje całkowicie z podkładów, pudrów i tego typu mazideł..
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:25   #925
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Ja wogóle nie używam podkładów Mam wrażenie, ze mnie zapychają
Jeśli już to użyję czasem jakiegoś kremu koloryzującego albo fluidu, ale w minimalnej ilości
Kiedyś waliłam na twarz tony fluidów, pudrów itp i nie chcę nawet pamiętać jak wtedy wyglądałam Na dodatek zawsze mi się wydawało, że kolor twarzy mam przez to inny i czułam się jak w masce
Dlatego podkładom mówię NIE!
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:17   #926
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Wiecie co dziewczyny, wczoraj miałam gimnazjówkę i jak się malowałam to z desperacji wypróbowałam pomysł z antyperspirantem Wiem, wiem, co mogłam sobie zrobić, ale cóż, jakoś nic mi sie nie stało
I wiecie co?
Szoook
Całą zabawę (8 godzin) miałam prawie suchą twarz! Na pewno bardziej suchą niż jak siedzę w szkole 5 godzin... Była kompletnie matowa... Do tej pory jakoś trudno mi w to uwierzyć
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:22   #927
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Nikita-v softlex może Cię podrażniać ponieważ zawiera alkohol...
I to calkiem sporo sądząc po zapachu... Ja też jako naczyńkowiec nie mogę go używać.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 14:48   #928
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczyny, wczoraj miałam gimnazjówkę i jak się malowałam to z desperacji wypróbowałam pomysł z antyperspirantem Wiem, wiem, co mogłam sobie zrobić, ale cóż, jakoś nic mi sie nie stało
I wiecie co?
Szoook
Całą zabawę (8 godzin) miałam prawie suchą twarz! Na pewno bardziej suchą niż jak siedzę w szkole 5 godzin... Była kompletnie matowa... Do tej pory jakoś trudno mi w to uwierzyć
poobserwuj teraz czy nie będzie jakiś wyprysków
ale myślę, że jeśli się zrobi taki eksperyment kilka razy w życiu, to tak bardzo nie może zaszkodzić
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:08   #929
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

Własnie teraz dopiero sobie uświadomiłam co to mogło znaczyć dla mojej skóry Ale cóż, raz sie żyje, spróbowałam i sie przekonałam
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:46   #930
Mada_lena
Raczkowanie
 
Avatar Mada_lena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 90
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? II

:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 06_02_22.jpeg (44,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 06_02_23.jpeg (41,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 06_03_14.jpeg (72,2 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 06_05_06.jpeg (46,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg july05_20.jpeg (40,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg nov05_08.jpeg (67,2 KB, 17 załadowań)
Mada_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.