Pomóżciee ;))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 18:24   #1
legalna blondii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
GG do legalna blondii
Cool

Pomóżciee ;)))


Witam ) Mam maly problem ;p Za niedlugo odprawiam urodzinki i chcialabym sobie zrobic fadne pazurki ) W sumie nie bylo by problemu gdyby nie to ze mieszkam w malym miescie ;(( Chce zrbic sobie tipsy ale w moim MIESCIE nikt nie robi topsow tylko ŻELE... A problem w tym ze niewiem za bardzo na czym te ZELE polegaja .. I dlatego zwracam sie do was ) :: CHCE SIE DOWIEDZIEC NA CZYM TE ZELE POLEGAJA, CZY MOZNA JE DOSTOSOWAC DO DLUGOSCI JAKACHCE, ILE KOSZTUJA i NAJWAZNIEJSZE.. JAK DLUGO SIE TRZYMIA .. bo wiecie rok szkolny... pzdr * mam nadzieje ze pomozecie )
legalna blondii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:27   #2
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Pomóżciee ;)))

Żele to praktycznie to samo co tipsy!! Tipsy to tylko przedłuzenie pazurka a na tips się nakłada zel lub akryl.... jeśli w twojej mieścince robią żelowe pazurki to tipsy też powinni mieć...
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 16:05   #3
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Pomóżciee ;)))

Zarówno paznokcie żelewo, akrylowe, jak i każde inne przedłużane są nazywane tipsami, więc te żele to dokładnie to o co Ci chodzi

Możesz przedłużyć paznokcie o ile chcesz, nadać im taki kształt jaki chcesz i ozdobić wedle własnej woli. Koszt to w zależności od salonu mniej więcej od 50 do 150 zł. Takie pazurki jeśli są dobrze zrobione powinny trzymać się bardzo długo. Po około 3 tygoniach powinno uzupełnić się odrosty. Możesz też je w każdej chwili zdjąć - oczywiście nie sama tylko w salonie
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.