Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 17:50   #2401
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Moim ulubionym tuszem póki co pozostaje Maybelline Colossal Volume - żółta beczułka Polubiłam go, bo potrafię sobie nim naprawdę zrobić piekne rzęsy - jak sztuczne. I do tego ma swietną szczoteczkę,

Największym rozaczarowaniem natomiast był Maybelline Falsies - różowa beczułka. Droższy, nowszy, bardziej obiecujący. I co? I nic. Zdecydowanie gorszy od żółciaka. Szybko mnie wkurzył. A do tego szybko zaschnął w pudełku.
Jeszcze jedno niesamowite rozczarowanie - Astor Big & Beautiful. Pomyłka nie szczoteczka, osypywał się i poza barwieniem nic nie robił. Wytrzymałam z nim dwa tygodnie i kupiłam inny tusz.

Dziś kupiłam sobie Maxfactor Fals Lash Effect i jutro będę próbować. Przeraża mnie tylko szczoteczka - nie lubię silikonowych.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:57   #2402
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A ja nie mam swojego ulubionego tuszu do rzęs bo jeszcze takowego nie znalazłam Przerobiłam już naprawdę wiele marek(Astor,L'Oreal,Bourj ois,Max Factor,Rimmel,Maybelline) i niestety żaden z tych tuszy mnie nie zachwycił. Chyba zainwestuję w coś droższego.Zdaję sobie sprawę z tego iż droższe niekoniecznie znaczy lepsze ale jeśli nie przetestuję,to nie będę wiedziała Czaję się na tusz YSL-Effect Faux Cils i chyba oprę się mu w niedalekiej przyszłości
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 21:52   #2403
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dior - Diorshow Iconic
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 08:24   #2404
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Moim ulubionym tuszem póki co pozostaje Maybelline Colossal Volume - żółta beczułka Polubiłam go, bo potrafię sobie nim naprawdę zrobić piekne rzęsy - jak sztuczne. I do tego ma swietną szczoteczkę,

Największym rozaczarowaniem natomiast był Maybelline Falsies - różowa beczułka. Droższy, nowszy, bardziej obiecujący. I co? I nic. Zdecydowanie gorszy od żółciaka. Szybko mnie wkurzył. A do tego szybko zaschnął w pudełku.
Jeszcze jedno niesamowite rozczarowanie - Astor Big & Beautiful. Pomyłka nie szczoteczka, osypywał się i poza barwieniem nic nie robił. Wytrzymałam z nim dwa tygodnie i kupiłam inny tusz.

Dziś kupiłam sobie Maxfactor Fals Lash Effect i jutro będę próbować. Przeraża mnie tylko szczoteczka - nie lubię silikonowych.
Ja kupiłam wczoraj Maybelline Falsies zobaczymy, czy na moje rzęsy coś zdziałają A co do MF False Lash Effect - największe rozczarowanie roku jak dla mnie. W ogóle moje rzęsy nigdy nie tolerowały szczoteczek silikonowych bo takowe nic nie robią z moimi rzęsami. Efekt? Moje rzęsy wyglądają na krótsze niż w rzeczywistości....Nie mówiąc już o zerowym pogrubieniu Także ta maskara utwierdziła mnie w przekonaniu, że silikonowe szczoteczki nie są dla mnie Pozostaje przy tych z normalnym włosiem
Dam znać jak przetestuję Maybelline Falsies
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:04   #2405
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja za to NIE polecam Essence Multi Action,tego zielonego..
O wiele gorszy od swojego starego poprzednika.
Multi Action w różowym opakowaniu wielbię
Colossal też jest niezły,ale chyba jednak MA wygrywa
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 10:35   #2406
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja właśnie dziś pierwszy raz użyłam MF Fals lash Effect. Po pierwszym użyciu stwierdza, ze szczoteczkę mogę tolerować, bo mnie nie drapie, ale tusz mnie nie powalił. Aaaaleee... Ale nauczyłam sie, ze moje peirwsze kilka użyć to jest po prostu zapoznawanie sie z tuszem. Dopiero po kilku użyciach się uczę jak sie nim posługiwać, żeby wyczarować jakiś efekt. Tak wiec jeszcze nie przekreślam, ale też nie jestem kompletnie powalona.
Chyba przywiozę sobie z pracy [bo w domu mi sie skończył] colossala i wypróbuję oba tusze naraz - jeden na jednym drugi na drugim oku.

Ciekawi mnie Blanx, jak Tobie się bedzie sprawował ten Maybelline Falsies - może po prostu to ja jestem inna
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 14:26   #2407
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie Blanx, jak Tobie się bedzie sprawował ten Maybelline Falsies - może po prostu to ja jestem inna
Jestem po ponad 2 tygodniach testów Maybelline Falsies, więc może warto napisać co o nim myślę.
A więc myślę...że jest to bardzo dobry tusz! Przy pierwszych użyciach pomyślałam sobie "wtf?!", ale z czasem, gdy wyrobiłam sobie technikę malowania rzęs, mogę stwierdzić iż Falsies dorównało mojemu dotychczasowemu faworytowi, jakim jest Rimmel 1,2,3 Looks Mascara. Wiadomo, że efektu iście sztucznych rzęs nie ma i żaden tusz tak naprawdę nie zagwarantuje, ale naprawdę ładnie pogrubia i pięknie rozdziela rzęsy - co do wydłużania - rzęsy mam długie, co maskara podkreśla Co do mojej techniki malowania - najpierw maluję delikatnie i dokładnie pierwszą warstwę tą stroną szczoteczki, którą poleca producent na opakowanieu, drugą warstwę maluję najkrótszą stroną szczoteczki ("zgięcie" szczoteczki) - to sprawia właśnie, że stają się one grube
P.S. koleżanka z pracy spytała mnie 2 dni temu, jakiego używam tuszu, bo mam piękne rzęsy
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 18:07   #2408
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Jestem po ponad 2 tygodniach testów Maybelline Falsies, więc może warto napisać co o nim myślę.
A więc myślę...że jest to bardzo dobry tusz! Przy pierwszych użyciach pomyślałam sobie "wtf?!", ale z czasem, gdy wyrobiłam sobie technikę malowania rzęs, mogę stwierdzić iż Falsies dorównało mojemu dotychczasowemu faworytowi, jakim jest Rimmel 1,2,3 Looks Mascara. Wiadomo, że efektu iście sztucznych rzęs nie ma i żaden tusz tak naprawdę nie zagwarantuje, ale naprawdę ładnie pogrubia i pięknie rozdziela rzęsy - co do wydłużania - rzęsy mam długie, co maskara podkreśla Co do mojej techniki malowania - najpierw maluję delikatnie i dokładnie pierwszą warstwę tą stroną szczoteczki, którą poleca producent na opakowanieu, drugą warstwę maluję najkrótszą stroną szczoteczki ("zgięcie" szczoteczki) - to sprawia właśnie, że stają się one grube
P.S. koleżanka z pracy spytała mnie 2 dni temu, jakiego używam tuszu, bo mam piękne rzęsy
A miałam go kupić na allegro
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 11:02   #2409
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Póki co zawiódł mnie bardzo L'Oreal Telescopic (złote opakaowanie). Baardzo delikatny efekt, żeby nie powiedzieć żaden Wiem, ze jest chwalony, ale jak dla mnie jeden z gorszych tuszy. Chyba się go pozbędę
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 16:07   #2410
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez blanx Pokaż wiadomość
Jestem po ponad 2 tygodniach testów Maybelline Falsies, więc może warto napisać co o nim myślę.
A więc myślę...że jest to bardzo dobry tusz! Przy pierwszych użyciach pomyślałam sobie "wtf?!", ale z czasem, gdy wyrobiłam sobie technikę malowania rzęs, mogę stwierdzić iż Falsies dorównało mojemu dotychczasowemu faworytowi, jakim jest Rimmel 1,2,3 Looks Mascara. Wiadomo, że efektu iście sztucznych rzęs nie ma i żaden tusz tak naprawdę nie zagwarantuje, ale naprawdę ładnie pogrubia i pięknie rozdziela rzęsy - co do wydłużania - rzęsy mam długie, co maskara podkreśla Co do mojej techniki malowania - najpierw maluję delikatnie i dokładnie pierwszą warstwę tą stroną szczoteczki, którą poleca producent na opakowanieu, drugą warstwę maluję najkrótszą stroną szczoteczki ("zgięcie" szczoteczki) - to sprawia właśnie, że stają się one grube
P.S. koleżanka z pracy spytała mnie 2 dni temu, jakiego używam tuszu, bo mam piękne rzęsy
Do mnie jednak wciąż nie przemawia. Uważam, ze Collosal w moim wypadku akurat daje lepsze efekty. Może kwestia po prostu rzęs
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 08:43   #2411
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Do mnie jednak wciąż nie przemawia. Uważam, ze Collosal w moim wypadku akurat daje lepsze efekty. Może kwestia po prostu rzęs
Być może Collosal nie testowałam, może next time
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 07:28   #2412
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

osobiście polecam. chociaż wiem, że nie wszystkim pasuje.
jeszcze co do falsies - mogłam też mieć stary tusz
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:25   #2413
jamaica988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 28
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

mam okazje testowac wiele kosmetykow na wlasnej skorze tak wiec codziennie sprawdzam inny tusz sposrod tych wszystkich tuszy sredniej polki najlepszy, idealnym a wrecz cudownym jest Milion Lashes L'Oreala. ma silikonowa szczoteczke taka 3D przez co swietnie rozdziela, idealnie pokrywa rzesy. No boski jest!! jednak nie zarabiam tak duzo i wole oszczedzic na kosmetykach jesli mozna zakupic niewiele gorszy a o polowe tanszy... Astor Big&beautifull False Lash. Ten ma tradycyjna szczoteczke (jesli ktos nie lubi silikonowej), taka mega puszysta, gesta i zagieta dla podkrecenia. moje rzesy akurat sa strasznie sztywne i jedynie rozgrzana zalotka je podkreci. ten tusz jednak jest w stanie je ciut podniesc. Warto!!
jamaica988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:30   #2414
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez jamaica988 Pokaż wiadomość
Astor Big&beautifull False Lash. Ten ma tradycyjna szczoteczke (jesli ktos nie lubi silikonowej), taka mega puszysta, gesta i zagieta dla podkrecenia. moje rzesy akurat sa strasznie sztywne i jedynie rozgrzana zalotka je podkreci. ten tusz jednak jest w stanie je ciut podniesc. Warto!!
Noo nie wiem, miałam go i pozbyłam się, bo dawał ledwo zauważalny efekt...
Rzęsy bardzo, ale to BARDZO delikatnie podkreślone.

Ja polecam MF False Lash Effect, a ostatnio moim ulubionym jest MUFE Smoky Lash
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:46   #2415
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

dla mnie numer 1 jest niezmiennie ESTEE LAUDER Double Wear Zero Smudge oraz wersja Double Wear Zero Smudge Curling
Cudne

Ponadto ubóstwiam DiorShow oraz nową koronkową Helenkę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 20:25   #2416
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Na chwilę obecną mam 2 faworytów: Collistar Infinito i Lancome Hypnose.
Reszta to dla mnie badziew niestety a najgorsze co testowałam to nowa Clinique z zieloną cieńką szczoteczką.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice




Edytowane przez agnes_bdg
Czas edycji: 2011-02-25 o 20:26
agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 14:10   #2417
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

kiedys uwielbialam ysl faux cils
teraz kocham Helenke lash queen cetkowana- zlota w czarne cetki
czarna w zlote cetki tez mam, ale niestety nie jest juz taka swietna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:30   #2418
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Swojego czasu Dior Iconic i Extase ale za dużo mniejszą kwotę z takim samym efektem końcowym MF Falshe Lash Effect - zużyłam chyba już 10 opakowań i zamówiłam następne

A co do rzęs to przynajmniej z 5 osób w miesiącu pyta się mnie jak to robie że mam takie rzęsy.
Fakt bardzo lubie efekt "teatralny" no i na codzień taki sobie sprawiam
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2011-02-26 o 16:34
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:46   #2419
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Max Factor 2000 Calorie jako numer jeden, różowy Multi Action też, ale raczej w duecie z 2000 Calorie, bo nie jestem przekonana do nakładania więcej niż jednej warstwy tego tuszu. Telescopic też jest milutki, ale jednocześnie droższy i trochę mniej satysfakcjonujący niż 2000 Calorie, więc pewnie do niego nie wrócę. Lubię zwykły Volum' Express, wiem, że to poniżające
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 18:56   #2420
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Swojego czasu Dior Iconic i Extase ale za dużo mniejszą kwotę z takim samym efektem końcowym MF Falshe Lash Effect - zużyłam chyba już 10 opakowań i zamówiłam następne

A co do rzęs to przynajmniej z 5 osób w miesiącu pyta się mnie jak to robie że mam takie rzęsy.
Fakt bardzo lubie efekt "teatralny" no i na codzień taki sobie sprawiam
Ja mam dokladnie tak samo. Efekt teatralny na codzien I praktycznie kazdy sie mnie pyta czy przyklejam sztuczne rzesy bo takie piekne i dlugie i geste

Przynajmniej tego Matka Natura nie pozalowala
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 07:41   #2421
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja również polecam False Lashes MF. Najlepszy tusz jaki miałam. Oprócz tego byłam zadowolona z 2000 calorie oraz L'oreal Double effect (mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwy), ale z rana jestem zakręcona jak ruski słoik i bywało,że wychodziłam jednie z białą baza na rzęsach
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 12:10   #2422
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

U mnie Masterpiece MAX dawal lepszy efekt na rzesach niz False Lash Effect. Ale chyba gi jeszcze kiedys kupie i poprobuje
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 15:35   #2423
iwonka4pi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 17
GG do iwonka4pi1
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

hejo a ja dzis wyprobowalam maybelline xxl Volume & Length™ i moje rzesy sa megaa zaskoczona jestem bo nie lubie opodwojnych tuszy najpierw baza pozniej warstwa czarna.
ale piekne rzesy mam tez po telescopic i wyprobowalam tezz falsies
za 1 razem byla wtopa ale pozniej rzesy sa megaaa
ale na szcz to chyba w duzej mierze od rzes zalezy bo ja moje mam genialne niezaleznie jaki tusz uzyje( no prawie..) to mam jak firany pozdr
__________________
" Grzeczne dziewczynki dostaną się do nieba...
a niegrzeczne dostaną się wszędzie"
iwonka4pi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:00   #2424
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A tego tuszu nienawidzę jak psa
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:03   #2425
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Mój ulubiony to nowy Estee Lauder - Sumptuous Extreme wyczarowuje wspaniałe długie rzęsy , trzyma się świetnie cały dzień. Wczoraj była u mnie bratowa i miała "pięknie zrobione oko" - rzęsy długie , podwinięte i to wszystko dzięki żółtemu Maybelline.
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:34   #2426
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Dzisiaj widziałam u koleżanki rzęsy po zastosowaniu Collosala Maybelline. Były jak firany Jednak mimo to, raczej sie nie skuszę, bo po każdym wynalazku do rzęs wypuszczonym przez Maybelline rzęsy mi wypadają
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 09:18   #2427
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Moim zdecydowanym numerem jeden wśród maskar jest Miss Sporty wydłużająca rzęsy - używam czarnej i brązowej, jak do tej pory nie znalazłam niczego lepszego, wypada chyba najkorzystniej w proporcji cena-jakość
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:20   #2428
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Moim numerem 1 jest Guerlain Le 2 Mascara . Wspaniała! polecam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 10:54   #2429
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez iwonka4pi1 Pokaż wiadomość
hejo a ja dzis wyprobowalam maybelline xxl Volume & Length™ i moje rzesy sa megaa zaskoczona jestem bo nie lubie opodwojnych tuszy najpierw baza pozniej warstwa czarna.
ale piekne rzesy mam tez po telescopic i wyprobowalam tezz falsies
za 1 razem byla wtopa ale pozniej rzesy sa megaaa
ale na szcz to chyba w duzej mierze od rzes zalezy bo ja moje mam genialne niezaleznie jaki tusz uzyje( no prawie..) to mam jak firany pozdr
Ten podwójny z Maybelline też miałam i też mnie rozczarował. Nigdy więcej Co ciekawsze - moja kuzynka go uwielbia.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 11:12   #2430
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Moim ulubionym tuszem jest absolutnie MF Falshe Lash Effect a na codzień lubię właśnie taki teatralny efekt sztucznych rzęs. Widzę, że dużo osób chwali też Maybelline Colossal Volume - może się skuszę i wypróbuję
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.