Ile kosztuje dobry kamerzysta? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 18:47   #31
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Kurczę, czytam Wasze ceny i nie mogę własnym oczom uwierzyć, że było u Was tak tanio. Teraz jest co prawda 2011, więc ceny z pewnością poszły w górę, no ale czy za 1500 czy 1700 na prawdę można dostać dobry, fajnie zmontowany film z niebagatelnymi ujęciami???
Byłabym wdzięczna za link do takiego teledysku albo fragmentu filmu za te tysiąc złotych z hakiem... I nie ma w tym żadnej ironii, po prostu trudno mi uwierzyć (zwłaszcza jak to zderzymy z ceną mpstudio czyli min. 6000zł... :/)
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:43   #32
DJ_cZaRnA
Raczkowanie
 
Avatar DJ_cZaRnA
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 286
GG do DJ_cZaRnA
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

My niedawno spisaliśmy umowę. Za 2 dni wesela 1600zł.
Fotograf 1100zł w tym 1 duża foto książka ale na prawdę cudnie wykonana, 2 mniejsze foto książki dla rodziców i całość robionych nam fotek na płycie
DJ_cZaRnA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 13:15   #33
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

My zdecydowaliśmy się na nietypowe rozwiązanie krótki film z całego wesela w formie teledysku - wyszło fajnie i każdy kto przyjdzie zdąży całość zobaczyć
Cena 1000 zł.
Wybraliśmy taką opcje bo tak naprawdę nikt nie ma cierpliwości oglądać potem dłuuuaśnych filmów z całego wesela.
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:53   #34
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

No właśnie, na Zachodzie jest już dość powszechne, by film z wesela i ślubu trwał do 10 minut do tego robią jakiś 3 min. skrót... Chciałabym tylko, żeby któraś z Was może mi pokazała przykład takiej taniej realizacji, jak te, o których piszecie. Chcę się przekonać, czy nie przepłacam, a czasu coraz mniej....
Z góry dzięki!
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:57   #35
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Swojego filmu nie mam na komputerze wiec go też nigdzie nie wrzucę by pokazać, ale na stronie naszego fotografa są takie filmiki przykładowe, jak znajdę to wkleję.

No i znalazłam:
http://blog.slawekstaniek.com/sesja-...rzeny-i-tomka/

http://blog.slawekstaniek.com/sesja-...-kasi-i-janka/

http://blog.slawekstaniek.com/sesja-...-kasi-i-janka/

Edytowane przez dusia81
Czas edycji: 2011-03-03 o 11:02
dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 10:57   #36
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Ja płacę 1700 zł. to chyba drogo ale ma być profesjonalnie, jak będzie zobaczę Póki co kamerzysta jest tak pewien swoich umiejętności, że nie chciał od nas zaliczki Czekam jeszcze około 2 tygodnie i mam miec płytkę
I teraz, jak już dawno dostałaś płytkę, to jakie masz wrażenia? Było na prawdę profesjonalnie? Tak pytam, bo ja żyłam w przeświadczeniu (nawet nie wiem skąd ono się wzięło - może przez mp studios), że poniżej 3 tys. to nie ma co ryzykować... Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 11:19   #37
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Ja płacę za swojego kamerzystę 1800 zł - ale widziałam też droższych.
Na targach ślubnych widziałam po 2500 zł, niektórzy oferowali foto i video razem w pakiecie za 3000 zł. Na targach ślubnych spodobał mi się też inny kamerzysta ale strasznie drogo chcieli od 4999 zł, dostaliśmy płytkę demo - zupełnie inna bajka niż dotychczasowi kamerzyści, których widziałam, nakręcone jak normalny film, lepsze jak serial. Jak ktoś chce mogę podać namiary
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 14:17   #38
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

No właśnie, odnoszę podobne wrażenie do Betty0502, że te na prawdę fajne filmy zaczynają się powyżej 4 tys. Obejrzałam setki filmów, ale prawdziwe perełki to powyżej tej sumy są. Ja też znalazłam firmę robiącą wg. mnie na najwyższym poziomie, więc gdyby ktoś chciał, to mogę się podzielić informacją. Betty - będę również wdzięczna za namiary.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 16:43   #39
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

www.machej.pl

ten mój jest:
www.asvideo.pl

Jest jeszcze jeden co mi się podoba:
http://www.grafika-film.com/videofil...esele_clip.php
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 15:50   #40
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
www.machej.pl

ten mój jest:
www.asvideo.pl

Jest jeszcze jeden co mi się podoba:
http://www.grafika-film.com/videofil...esele_clip.php
No i niestety widać różnicę pomiędzy filmami za 5 tys. ( a Machej bierze nawet 13 tys za full pakiet), a filmami asvideo
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 16:06   #41
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Widać, widać... i stąd pytanie, czy nie lepiej dopłacić i mieć coś na poziomie, czego się nie powstydzimy, czy po prostu dać cyfrówkę "wujkowi Stefanowi" i zmontować sobie windows movie makerem...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Betty, dzięki za linki
Na pewno Wasz film będzie piękny!!!
Chcesz zobaczyć to nad czym ja się zastanawiam? Tak.. powyżej 4,5 tys... hyhyh http://www.youtube.com/watch?v=HckZac4dZzs
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 09:01   #42
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Widać, widać... i stąd pytanie, czy nie lepiej dopłacić i mieć coś na poziomie, czego się nie powstydzimy, czy po prostu dać cyfrówkę "wujkowi Stefanowi" i zmontować sobie windows movie makerem...

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Betty, dzięki za linki
Na pewno Wasz film będzie piękny!!!
Chcesz zobaczyć to nad czym ja się zastanawiam? Tak.. powyżej 4,5 tys... hyhyh http://www.youtube.com/watch?v=HckZac4dZzs
Mój kamerzysta nawet w pakiecie za 3,5 tys. zrobi Ci taki sam:P
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:43   #43
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

A zrobi to na dwie kamery? Chetnie zobacze!!! Jesli masz link...
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 11:52   #44
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
A zrobi to na dwie kamery? Chetnie zobacze!!! Jesli masz link...
Tak robi na dwie:P Tzn.jest dwóch kamerzystów

W droższym pakiecie jest jeszcze ten taki wysięgnik i kamerują też z góry.
Widzę,że jesteś Wawy i to jakieś 4 godz. jazdy ode mnie. Jest sens,żebym Ci dawała namiary skoro nie są z Twojego regionu?
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 17:56   #45
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Jasne, ze jest sens. Nie bede do nich od razu wydzwaniała, ale portfolio na jakims youtubie chetnie ogladnę
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 09:42   #46
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

No ja chciałabym zmienić tego kamerzystę, pospieszyliśmy się z nim.... ale trzeba jakieś kary płacić :/ bez sensu...
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:02   #47
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Ja też się zachwycałam MP Studios, ciężko im dorównać... My mamy kamerzystę z Rzeszowa, robi podobne filmy jak MPS i do tego jest tańszy o połowę. I do tego bardzo sympatyczny

http://www.weselahd.blogspot.com/
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 15:09   #48
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez line_87 Pokaż wiadomość
Ja też się zachwycałam MP Studios, ciężko im dorównać... My mamy kamerzystę z Rzeszowa, robi podobne filmy jak MPS i do tego jest tańszy o połowę. I do tego bardzo sympatyczny

http://www.weselahd.blogspot.com/

E tam
Moim zdaniem MP Studios nie mają konkurencji
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 20:00   #49
line_87
Rozeznanie
 
Avatar line_87
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 867
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
E tam
Moim zdaniem MP Studios nie mają konkurencji
Ja też tak uważam, ale czasem trzeba szukać alternatyw
__________________
32/40
line_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 20:26   #50
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
No ja chciałabym zmienić tego kamerzystę, pospieszyliśmy się z nim.... ale trzeba jakieś kary płacić :/ bez sensu...
Ups... wysokie te kary? Może warto dać ogłoszenie, spróbować oddać termin innej parze i wziąć kogoś kto Was zadowoli?
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:37   #51
dusia81
Raczkowanie
 
Avatar dusia81
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 394
GG do dusia81
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Ups... wysokie te kary? Może warto dać ogłoszenie, spróbować oddać termin innej parze i wziąć kogoś kto Was zadowoli?
Pierwsze słyszę że jakieś kary nas obowiązują - no ale w umowie może być wszystko. Z tego co wiem to tylko ewentualną zaliczkę się traci - tak było by w naszym przypadku
__________________
Kasia


dusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:00   #52
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez dusia81 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na nietypowe rozwiązanie krótki film z całego wesela w formie teledysku - wyszło fajnie i każdy kto przyjdzie zdąży całość zobaczyć
Cena 1000 zł.
Wybraliśmy taką opcje bo tak naprawdę nikt nie ma cierpliwości oglądać potem dłuuuaśnych filmów z całego wesela.
Zależy od filmu, jeśli jest zrobiony fajnie i pomysłowo to czasem aż żal, jak się kończy

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
I teraz, jak już dawno dostałaś płytkę, to jakie masz wrażenia? Było na prawdę profesjonalnie? Tak pytam, bo ja żyłam w przeświadczeniu (nawet nie wiem skąd ono się wzięło - może przez mp studios), że poniżej 3 tys. to nie ma co ryzykować... Wyprowadźcie mnie z błędu, jeśli się mylę.
My swojemu kamerzyście płaciliśmy 1800 zł (2 lata temu) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Koleżanka płaciła 2500 zł innej firmie i film nie był wcale zachwycający. Niekiedy cena o niczym nie świadczy
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:52   #53
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Ok. Tylko problem w tym, że to, co za 2000 podoba się jednej pani dla drugiej pani może być słabe (bo na przykład zna się na tym, albo ma inny gust, albo naoglądała się tyle amerykańskich seriali, że nie każda inna jakość jest dla niej gorsza).

Tak na prawdę więc bez pokazania przykładowej realizacji danej firmy za te 1800 zł czy za 5000 to pisanie opinii "nam się podobało" nie ma kompletnie sensu (nie jest wiarygodne).

Chętnie uwierzę, że za 1800 może powstać coś co zachwyci także mnie - ale jak nie zobaczę, to nie mogę uwierzyć na słowo i to nie tylko koleżance na forum, ale nawet przyjaciółce w życiu realnym

Do tej pory, gdy miałam przyjemność oglądać proponowane produkcje za takie "małe" pieniądze, czyli poniżej 3,5 tys., to każda była niedorobiona na swój sposób. Albo montaż nie był do muzyki, albo ujęcia byle jakie byle by były, albo dźwięk słaby, albo nie poprawione kolory, albo flaki z olejem, albo jeszcze coś innego ;-)

A na prawdę szukam i chcę znaleźć tę filmową perełkę za "1800 zł" :-D
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:43   #54
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Ok. Tylko problem w tym, że to, co za 2000 podoba się jednej pani dla drugiej pani może być słabe (bo na przykład zna się na tym, albo ma inny gust, albo naoglądała się tyle amerykańskich seriali, że nie każda inna jakość jest dla niej gorsza).

Tak na prawdę więc bez pokazania przykładowej realizacji danej firmy za te 1800 zł czy za 5000 to pisanie opinii "nam się podobało" nie ma kompletnie sensu (nie jest wiarygodne).

Chętnie uwierzę, że za 1800 może powstać coś co zachwyci także mnie - ale jak nie zobaczę, to nie mogę uwierzyć na słowo i to nie tylko koleżance na forum, ale nawet przyjaciółce w życiu realnym

Do tej pory, gdy miałam przyjemność oglądać proponowane produkcje za takie "małe" pieniądze, czyli poniżej 3,5 tys., to każda była niedorobiona na swój sposób. Albo montaż nie był do muzyki, albo ujęcia byle jakie byle by były, albo dźwięk słaby, albo nie poprawione kolory, albo flaki z olejem, albo jeszcze coś innego ;-)

A na prawdę szukam i chcę znaleźć tę filmową perełkę za "1800 zł" :-D
A czy cena powyżej 3500 zł sama w sobie gwarantuje, że film będzie się wszystkim podobał? Myślę, że nie. Każdy ma inny gust, inne oczekiwania i nigdy nie uda się zadowolić wszystkich w jednakowym stopniu.
Zgadzam się oczywiście z tym, ze nie da się zaufać opinii innej osoby, trzeba samemu zobaczyć materiał i ocenić. Będę jednak podkreślać, ze cena o niczym nie świadczy, bo w moich okolicach za 3500 to już chyba dostaje się płytę, która sama wskakuje do DVD, a przypuszczam, że w Warszawie od tej kwoty w ogóle zaczyna być o czym rozmawiać.
Także nie ma się co nastawiać sceptycznie, tylko szukać, oglądać materiały i wybrać to co Cię zachwyci.
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:01   #55
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

/spam/

Pachnie mi to reklamą
Moim skromnym zdaniem do MP Studios to im jeszcze baaaardzooooo daleko
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-04-02 o 14:19
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:19   #56
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez ktosia86 Pokaż wiadomość
A czy cena powyżej 3500 zł sama w sobie gwarantuje, że film będzie się wszystkim podobał? Myślę, że nie.

Będę jednak podkreślać, ze cena o niczym nie świadczy.
Ktosiu oczywiście masz rację, że sama cena to nie jest jedyny wyznacznik "fajności". Jednak na cenę wpływa fakt, czy masz na ślubie jedną czy dwie kamery, czy masz jakieś techniczne dodatki takie jak kran/flycam. Osoby z doświadczeniem iz "wzięciem" też nie chcą pracować za grosze. I stąd też według mnie biorą się wysokie ceny niektórych usług.

Oczywiście, że będę dalej przeglądać internet Jak coś znajdziesz to oczywiście wklejaj link! Ja jak na razie znalazłam taki filmik. Porównaj z tymi, które widziałaś za 1800. Myślisz, że to możliwe? PZD
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:42   #57
moloszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń, Lubicz
Wiadomości: 98
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Ktosiu oczywiście masz rację, że sama cena to nie jest jedyny wyznacznik "fajności". Jednak na cenę wpływa fakt, czy masz na ślubie jedną czy dwie kamery, czy masz jakieś techniczne dodatki takie jak kran/flycam.
Nie wiem,czy jest to takie fajne o czym wy tu piszecie. Ja oprócz tego, że troche szkoda takiej kwoty na nagranie z wesela- wolałbym na coś innego je przeznaczyć to takie subiektywne odczucie. Powiem wam tylko tyle, że nie wydaje mi się, aby fajne było robienie z dnia ślubu planu filmowego. To para młoda ma być najważniejzym elementem wesela a nie ekipa filmowa i latająca nad głową kamera i 300 watowe halogeny. Zastanówcie się na czym uwaga będzie skoncetrowana?
moloszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:37   #58
prostownica87
Raczkowanie
 
Avatar prostownica87
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 367
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Ja płacę 3500zł za małżeństwo mąż - kamerzysta, żona- fotograf. w cenie plener (zdjęcia) i 12godzin kręcenia i zdjęć w tym reportarz.
__________________
11.08.2012 NAJPIĘKNIEJSZY DZIEŃ W ŻYCIU


ZAKOCHANADOKOŃCA ŚWIATA
prostownica87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:54   #59
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Cytat:
Napisane przez moloszek Pokaż wiadomość
Powiem wam tylko tyle, że nie wydaje mi się, aby fajne było robienie z dnia ślubu planu filmowego. To para młoda ma być najważniejszym elementem wesela a nie ekipa filmowa i latająca nad głową kamera i 300 watowe halogeny.
Trochę masz racji w tym, ze zamawiając usługę z kranem i dwiema dodatkowymi kamerami, na weselu zapanuje klimat jak z planu filmowego. Przy takiej obsłudze wesele musi być więc bardzo duże i mieć dużo przestrzeni.
Nie sądzę jednak, aby dwie kamery dawały aż taki przygniatający efekt. Byłam już na dwukamerowych weselach i nie było takiego problemu. Nie spotkałam się też u żadnej z firm wideo z informacją o 300 watowych halogenach. Piszą raczej, że nie używają dodatkowych świateł
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-09, 14:11   #60
Sylwiarom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ile kosztuje dobry kamerzysta?

Witajcie

Pierwszy raz zarejestrowałam się gdzieś na forum, i to jeszcze aby wychwalać kogoś usługi, ale uważam, że firma która filmowała mój ślub na to zasługuje.... no i w ogóle chciałam się pochwalić swoim filmem a w sumie teledyskami których uwaga !!! jest aż 3 )

http://www.youtube.com/watch?v=VTbF7J_ADZM - Pierwszy, który był kręcony w trakcie naszego "miesiąca miodowego" w górach.

http://www.youtube.com/watch?v=ytAhmkHeHxM - Ten był zbiorem wszystkich scen do naszej ulubionej piosenki

http://www.youtube.com/watch?v=PFvyIwT2Jv4 - I jeden w maire romantyczny )) Pan Darek miał z nami przechlapane bo my jesteśmy bardzo szaloną parą i czasami jeden pocałunek kręciliśmy z 30 minut

Do tego dostaliśmy jeszcze 3 teledyski z gagami czyli scenami które nie były wykorzystane w trakcie kecenia filmów. Po prostu BOMBA - też zmontowane fantastycznie

Firma może ne jest tania choć biorąc pod uwagę ilośći i jakość materiału do tego że dostaliśmy 1 komplet Blueray 3 komplety DVD i do tego jeszcze plytkę z filmami przystosowanymi do wgrywania na telefony i na nasza klase. Oprocz tego prawie 150 wywołanych zdjęć w pięknym albumie + prawie 2000 zdjęć na 3 płytach dvd.

Ale i tak największe wrażenie zrobił Pan przed ceremonią ślubną kiedy dostaliśmy malutkie mikrofony. mąż do marynarki ja miałam ukryty za dekoltem )) normalnie jak w telewizji.. WIDAĆ PROFESJONALIZM.

Tak samo jak w trakcie samego przyjęcia jak wyskoczył w jakiejś kamizelce jak ochrona . To co mógł robić z kamerą robiło wrażenie....

Jeszcze przed podpisania umowy wszystko nam zaprezentował, jak to będzie wyglądało, czym rożni się od innych, a no właśnie zapomniałam. Mąż gra w zespole więc ma bzika na punkcie jakości dźwięku, to był pod wrażeniem jak Pan Darek podchodzi do samego dźwięku w filmie weselnym.

Rany ale się rozpisałam... przepraszam

w ramach podziękowania oraz szacunku do tego co robi Pan Darek podaje wam stronę i odpowiedzialnością mogę polecać ta firmę
www.playstudio.pl

Pozdrawiam
Sylwia
Sylwiarom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 08:43:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.