Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 07:52   #3721
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzień doberek. ja też już od 7.00 w pracy. wczoraj się namaściłam grubo, a i tak dzisiaj kapałam skórą. kurcze żeby chociaż te nierówności zeszły z czoła to reszta jakoś by uszła. a dzisiaj mam impreze, na którą przyjdą te wszystkie lalunie.
a ja jak sierota będę. już dawno się tak nie stresowałam, że muszę iść na imprezkę. szkoda ,że ta pięknotka Magdziusia nie może iść za mnie
A jak wy sobie radziłyście w takich przypadkach kochane?
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 08:36   #3722
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Witajcie tak jest po urlopie 3 tygodnie wolnego a teraz wracam do domu po północy i padam na pysk by nadrobić zaległości
Dome kochana przutalm się do ciebie na pocieszenie wiem co to rozłąka. To tak jak by kawałek ciebie został oderwany i zniknął. Ciesz się że dzieci ci zostały
Saguś buźka ładnie się goi czy ty się nadal cosmalisz oprócz polików czy odstawiłaś na moment.
Madziusia ta królewna idealnie pasuje do ciebie jak tam budowa czy odstawiłaś ją i robisz przygotowania na ślub
Lidio witam ziemiankę jak tam zdrówko
Anturium ty jesteś przed czy po cos1 bo nie mogę doczytać
Lece pracować może wieczorkiem uda mi się wpaść

Cassattto- żonko Ty moja i ekspertko!!! Domek już w tym tygodniu skończymy(oczywiscie jak nie bedzie padało)czyli stan surowy bedzie mozna opijać. Narazie przegotowania do ślubu- yrwanie głowy, motyle w brzychu, wariactwo zakupów i ach namietne smarowanie gębusi cosmelanem, żeby olśnić wszystkich w ten swój wyjatakowy dzień. Kurcze ale puki co to sie zaziębiłam, gile mi wiszą i skóra z nosa schodzi. Wszystko przez te emocjie.
Fajnie że jesteś.




Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Skora juz mi sie przyzwyczaila do cosm.a teraz,po kilku dniach przerwy czekaja mnie"firanki"
Madziusia a czy Ty w ciagu tych 2 lat robilas kilkudniowe przerwy czy staralas sie tego unikac

Saguś- należe do osób baaardzo zdyscyplinowanych i cosmelanem smaruje sie codziennie od 2,6 lat. to już mój taki rytuał wieczorny. Nie smaruje sie jedynie w sylwestrową noc, czy na jakiś imprezach (żadkość) gdzie tańczy sie całą noc, no to wtedy wiadomo ze bez cosmelanu- ale w głebi serca tęsknie za nim żeby sie maznąć choć tyci tyci. Żadnych przerw nic a nic, nie przerywałam smarowania nawet wtedy gdzy miałam tą wysoką gorączke po drugiej masce. dzielna byłam i twarda , płakać z bólu mi sie chciało ale wytrwale sie maziałam.
Wpadłam w sidła cosmelanu jak cholera, po tym jak po pierwszej masce i po przestaniu sie smarowania cos2 wylazły mi plamiska tak teraz nie umiem sie nie posmarować tym cudkiem. Psychika robi swoje!!!




[quote=Megi72;9215395][quote=ivonako;9197673]Megi może na te zmarszczki pod oczami to też jeszcze trochę czasu potrzeba. Dalej nawilżasz tylko tym emolium barierowym? Ja się tym smaruję i wydaje mi się, że to na zwykłą gębę za małe nawilżenie daje. Czym Ty nawilżasz buźkę? Co dajesz pod oczka?
Zastanawiam się, czy faktycznie nie lepsze byłyby olejki, kwas hialuronowy+mocznik +NMF+ wit E + ewentualnie dodatek aloesu z mazidełek (to tak na po 4-5 tygodniach od maski).

Ivonako nadal używam emolium i bardzo ten krem lubię. Skóra po nim jest dobrze nawilzona,nie świeci się i jest ładnie wygładzona .Na noc cos i wazelina na usta.Wczoraj spróbowałam kremu nawilzającego LRP i trochę piekło Boję się coś więcej stosowac by nie narobić sobie biedy,ale nadchodzi chyba czas na zakupu na Bu czy Mazidłach bo pod oczami jest tragedia




etna najgorzej było tuż po masce bo miałam pietra czy cos zadziała.Pod koniec tygodnia wyglądałam jak chodzący koszmar i cieszyłam się jak dziecko .Do ludzi wyszłam 13 dnia po masce.



Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Megi laser po cosmelanie wybij sobie z głowy. Absolutny zakaz. Wszystko co chciałas laserem to trzeba bylo zrobić przed zabiegiem. Rany, blizny, to mozesz teraz osiagnąć. Koniec kropka.




JOASIA oooooo następna naiwna co czekała na cud Asia wygląda na to,że do tego cuda trzeba mieć cierpliwość Moje zmarszczki też tragiczne Malujesz się Skoro tak to jutro też uzyję fluidu Ciekawe ile wytrzymam


Kochane- te zmarszczki są tymczasowe, dużo nawilżajcie i natłuszczajcie skóre pod oczami a z czasem bedziecie zadowolone. Cosmelan ma przecież właściości odmładzajace. ale najpierw jest gorzej żeby potem było lepiej.

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
.....czesc Dziewczeta Moje Kochane..!
No prosze, juz druga czesc pamietnika !

Przeczytalam tylko dwie strony, zycie nabralo takiego rozpedu ze ledwie wyhamowalam na kilka dni mysle o Was zawsze i wszedzie gdzie jestem, tak sie sklada ze jesli nie dorwe wlasnego kompa to w innych miejsach trzeba sie logowac cyfrowo mysle o Was bardzo bardzo cieplutko i moze teraz czesciej bede zagladac bo.. mi Was brakuje..

Lidio, Cassata, Angi, Buczacza(!) , Madziusia, Megi, Dome i wszystkie dziewczyny piszcie piszcie, dobrze jest miec gdzie wracac


[rany, jestem jak jakis syn marnotrawny ]

Molly- Ty włóczęgo gdzie Ty sie szwędasz???????????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 08:41   #3723
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako czy jesteś już przygotowana? TŻ już wiem, że w żadnym calu

Lucy77 a weź Ty sie nie denerwuj. Ten sam stres jest kiedy mamy pryszcze trądzikowe, plamy, uczulenia i inne atrakcje. Ty przynajmniej widzisz jakieś światełko w tunelu. Jak ktoś będzie się podejrzanie patrzył, to mów że przesadziłaś z solarium albo że masz uczulenie i koniec

Dome co się z Tobą dzieje?

Sagusia
jak Twoja buźka?

Po edycji:

Molly studiuję pierwszą część pamiętnika, gdzie pełniłaś rolę przewodnika Ponieważ nie skończyłam go jeszcze czytać, to nie wiem jakie efekty uzyskałaś po Thiospocie (po przerwie w tabsach)? Czy pozostałaś mu wierna? Ponadto bardzo Ci dziękuję za zmodyfikowany przepis na maseczkę aspirynową - jest świetna! Nie uciekaj od nas, na tym forum jest po prostu wyjątkowo, zwłaszcza w naszym wątku. Mnie kafeteria zupełnie nie odpowiada.

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-10-03 o 08:49 Powód: bo Molly przybyła
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 09:02   #3724
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez moll_y Pokaż wiadomość
.....czesc Dziewczeta Moje Kochane..!
No prosze, juz druga czesc pamietnika !

Przeczytalam tylko dwie strony, zycie nabralo takiego rozpedu ze ledwie wyhamowalam na kilka dni mysle o Was zawsze i wszedzie gdzie jestem, tak sie sklada ze jesli nie dorwe wlasnego kompa to w innych miejsach trzeba sie logowac cyfrowo mysle o Was bardzo bardzo cieplutko i moze teraz czesciej bede zagladac bo.. mi Was brakuje..

Lidio, Cassata, Angi, Buczacza(!) , Madziusia, Megi, Dome i wszystkie dziewczyny piszcie piszcie, dobrze jest miec gdzie wracac


[rany, jestem jak jakis syn marnotrawny ]
Molly! Nawet nie wiesz jak sie cieszę ,ze Cie znowu tu widzę!!!!
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 10:24   #3725
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ależ cisza tu dzisiaj.

Denna- widze cie jak tam Twoja buźka? Cos wymyśliłaś na temat cosmelanu?

Ivonako- Godzina ZERO- cosmelanisz sie już? Jak tak tam Ci idzie?
jeteśmy tu głodne wrażeń z cosmalenia sie





Dziewczyny- kosmitki kochane? Która z was pisała że kładła cosmelan na powieki górne ????
Bardzo proszę napiszcie jak efekty i jak maske sprawowała sie na tych powiekach?
Pomóżcie,Ważne i pilne
Kurcze pamięć dobra ale krótka a za dużo postów żeby to odnależć.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 10:44   #3726
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Anturium;9220168]Ivonako czy jesteś już przygotowana? TŻ już wiem, że w żadnym calu

Lucy77 a weź Ty sie nie denerwuj. Ten sam stres jest kiedy mamy pryszcze trądzikowe, plamy, uczulenia i inne atrakcje. Ty przynajmniej widzisz jakieś światełko w tunelu. Jak ktoś będzie się podejrzanie patrzył, to mów że przesadziłaś z solarium albo że masz uczulenie i koniec


Anturium kwiatuszku, właśnie światełka nie widzę... dzisiaj mnie totalnie zaćmiło. ale dzięki za dobre słowo.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 11:08   #3727
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Ależ cisza tu dzisiaj.

Denna- widze cie jak tam Twoja buźka? Cos wymyśliłaś na temat cosmelanu?

Ivonako- Godzina ZERO- cosmelanisz sie już? Jak tak tam Ci idzie?
jeteśmy tu głodne wrażeń z cosmalenia sie





Dziewczyny- kosmitki kochane? Która z was pisała że kładła cosmelan na powieki górne ????
Bardzo proszę napiszcie jak efekty i jak maske sprawowała sie na tych powiekach?
Pomóżcie,Ważne i pilne
Kurcze pamięć dobra ale krótka a za dużo postów żeby to odnależć.
Hej, jestem, jestem - podglądam WAs, ale jako że dziś kocioł "na zakladzie" to nie za bardzo pisac moge
Cosmelanie sie srednio co drugi wieczór, czerwona nie jestem, tylko łuszcząca nieco, co mnie wkurza strasznie, bo makijaż na tym perfekcyjnei to nie wygląda...
Na dodatek pudru używac musze, bo sie świece strasznie
Kończy mi sie niedługo słoik cosm2 - i albo kupie następne od razu dwa, albo cały zabieg z maską powtórze, bo jednak lekkie cienie na twarzy mam - poza tym odmłodzić by sie przydało)))))))))
Madziusia, a można cosm1 - znaczy maske zrobić jak cały czas cosm2 smaruję? Czy musze odczekać? Jesli tak, to ile czasu? Bo bym chciała najpóźniej w listopadzie wystartowac.
A powieki i usta, to chyba Buczka smarowała, nie?
denna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 11:38   #3728
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Hej, jestem, jestem - podglądam WAs, ale jako że dziś kocioł "na zakladzie" to nie za bardzo pisac moge
Cosmelanie sie srednio co drugi wieczór, czerwona nie jestem, tylko łuszcząca nieco, co mnie wkurza strasznie, bo makijaż na tym perfekcyjnei to nie wygląda...
Na dodatek pudru używac musze, bo sie świece strasznie
Kończy mi sie niedługo słoik cosm2 - i albo kupie następne od razu dwa, albo cały zabieg z maską powtórze, bo jednak lekkie cienie na twarzy mam - poza tym odmłodzić by sie przydało)))))))))
Madziusia, a można cosm1 - znaczy maske zrobić jak cały czas cosm2 smaruję? Czy musze odczekać? Jesli tak, to ile czasu? Bo bym chciała najpóźniej w listopadzie wystartowac.
A powieki i usta, to chyba Buczka smarowała, nie?

Tak maske można zakładać od razu jak skończy ci sie słoiczek, ja bynajmniej tak zrobiłam. No poczekałam z tydzien czasu i jak mi wylazły plamiska i biegiem po maske. także jak skończy Ci sie słoik to można robic maske od razu. Skoro zostały ci cienie to maska pewnie byłaby najlepszym rozwiazaniem..
nie Buczka- to smaruje cosmelan pod same dolne rzęsy- to wiem bo sama tak robie, ona ust nie smaruje bo ma opryszczke. To ja sie maziam na usta ( bo opryszczki nie mam)
Chodzi mi o Cosmitke która kładła maske cos1 na powieki górne. Boże że też nie moge sobie przypomnieć Kto to taki?

madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 11:42   #3729
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzień dobry słońca moje kochane
Czy wiecie, że życie z Wami jest lepsze ?

Jak to mówią starzy Indianie: ..."trzeba spiąć dupę i pchać życie do przodu" ..., a tak na poważnie ( chociaż z tą dupą to cholernie poważnie myślałam ), codzienne obowiązki nie pozwalają za długo leżeć wtuloną w koszulę ukochanego TŻ -ta
Mój dwulatek dopomniał się o uśmiechniętą mamę, a i najstarszy dwunastolatek smętnie patrzył na smarkającą matyldę (mamę).
Nie powiem, że mniej tęsknie (napewno wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo będzie mi przykro ), ale ułożyłam sprawy w odpowiednim porządku ( jak ręczniki - czyli kwiatkami do przodu ).
Mam codziennie kontakt telefoniczny i mailowy z TŻ-tem ... i jest lepiej
Dziękuje Wam wszystkim za ciepłe ważne dla mnie słowa !!!
ps.
avatar zmieniony
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-03 o 11:45 Powód: DZIĘKUJE MOIM COSMITKOM, ŻE SĄ ZE MNĄ :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 11:50   #3730
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dzień dobry słońca moje kochane
Czy wiecie, że życie z Wami jest lepsze ?

Jak to mówią starzy Indianie: ..."trzeba spiąć dupę i pchać życie do przodu" ..., a tak na poważnie ( chociaż z tą dupą to cholernie poważnie myślałam ), codzienne obowiązki nie pozwalają za długo leżeć wtuloną w koszulę ukochanego TŻ -ta
Mój dwulatek dopomniał się o uśmiechniętą mamę, a i najstarszy dwunastolatek smętnie patrzył na smarkającą matyldę (mamę).
Nie powiem, że mniej tęsknie (napewno wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo będzie mi przykro ), ale ułożyłam sprawy w odpowiednim porządku ( jak ręczniki - czyli kwiatkami do przodu ).
Mam codziennie kontakt telefoniczny i mailowy z TŻ-tem ... i jest lepiej
Dziękuje Wam wszystkim za ciepłe ważne dla mnie słowa !!!
ps.
avatar zmieniony


Wrocilas nareszcieTaka jaka znamyNasza Domcia kochana
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:01   #3731
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
dzień dobry słońca moje kochane
Czy wiecie, że życie z Wami jest lepsze ?

Jak to mówią starzy Indianie: ..."trzeba spiąć dupę i pchać życie do przodu" ..., a tak na poważnie ( chociaż z tą dupą to cholernie poważnie myślałam ), codzienne obowiązki nie pozwalają za długo leżeć wtuloną w koszulę ukochanego TŻ -ta
Mój dwulatek dopomniał się o uśmiechniętą mamę, a i najstarszy dwunastolatek smętnie patrzył na smarkającą matyldę (mamę).
Nie powiem, że mniej tęsknie (napewno wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego jak bardzo będzie mi przykro ), ale ułożyłam sprawy w odpowiednim porządku ( jak ręczniki - czyli kwiatkami do przodu ).
Mam codziennie kontakt telefoniczny i mailowy z TŻ-tem ... i jest lepiej
Dziękuje Wam wszystkim za ciepłe ważne dla mnie słowa !!!
ps.
avatar zmieniony
Domciu jak się cieszę, że się odezwałaś Twój starszy synuś musi być bardzo dojrzały, skoro bez podpowiedzi wiedział jak się zachować w tamtej sytuacji. No właśnie, trzeba się zająć zupełnie przyziemnymi sprawami, nie wiem dokładnie na czym polega ten fenomen ale w moim także przypadku to pomaga. Widziałaś jak ostatnie dwa wieczory trwała cisza na naszym wątku? A i tak najważniejsze, że ciągle jesteś w kontakcie z małżem

Lucy może Ty jeszcze nie widzisz ale skoro podjęłaś działania przeciwplamowe, to światełko świeci. Ładnymi babkami się w ogóle nie przejmuj, jak przestaniesz zrzucać skórę to Cię raczej panowie zainteresują
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 12:03   #3732
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saguś - wróciłam i to tak szybko,że mi aż kapcie spadały
To przenośnia , gdyż ja tylko na boso pomykam

Bez Was nie da rady dłużej wytrzymać

Anturium - mój Starszy Synek - to naprawdę facet, który kiedyś uszczęśliwi kobietę, jest tak wychowywany prze mojego Małża, że zna nasze słabe strony, więc ostatnie dwie doby woził na plecach Najmłodszego, by mama miała troszkę chociaż spokoju
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-03 o 12:14 Powód: wiadomość dla Anturium :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:55   #3733
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Saguś - wróciłam i to tak szybko,że mi aż kapcie spadały
To przenośnia , gdyż ja tylko na boso pomykam

Bez Was nie da rady dłużej wytrzymać

My takie fajne jestesmy razem i kazda z osobnaPoczekaj az wroci Buczka,to dopiero bedzie wesolo
Ja tez tylko boso w domuuwielbiam to,chociaz ciagle mam zimne stopy



Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Sagusia jak Twoja buźka?

Dziekuje Kwiatuszkuduzo lepiej.Dzisiaj wracam do smarowaniaMam nadzieje,ze juz bedzie wszystko dobrze.



Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Saguś- należe do osób baaardzo zdyscyplinowanych i cosmelanem smaruje sie codziennie od 2,6 lat. to już mój taki rytuał wieczorny. Nie smaruje sie jedynie w sylwestrową noc, czy na jakiś imprezach (żadkość) gdzie tańczy sie całą noc, no to wtedy wiadomo ze bez cosmelanu- ale w głebi serca tęsknie za nim żeby sie maznąć choć tyci tyci. Żadnych przerw nic a nic, nie przerywałam smarowania nawet wtedy gdzy miałam tą wysoką gorączke po drugiej masce. dzielna byłam i twarda , płakać z bólu mi sie chciało ale wytrwale sie maziałam.
Wpadłam w sidła cosmelanu jak cholera, po tym jak po pierwszej masce i po przestaniu sie smarowania cos2 wylazły mi plamiska tak teraz nie umiem sie nie posmarować tym cudkiem. Psychika robi swoje!!!

Twarda z Ciebie sztukaTez uwazam,ze cosmelan uzaleznia




Ivonako trzymamza dzisiejsze mazianie.Nie wiem,czy bede w domu kiedy wybije godzina 0,wiec juz teraz
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:03   #3734
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Iv a o której się maziasz
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:29   #3735
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

No IVONAKOOOOOO- jak tam z cosmelanem już na gębusi czy jeszcze nie?


ależ trzymasz Nas w napięciu.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:35   #3736
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako się smaruje dziś najwcześniej o 16:00, mamy jeszcze półtorej godzinki na zakup treści kieliszka
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:55   #3737
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
Chodzi mi o Cosmitke która kładła maske cos1 na powieki górne. Boże że też nie moge sobie przypomnieć Kto to taki?


Madziusiu ja miałam nałożoną maskę na kawałek powiek górnych bo miałam tam przebarwienia. Nie na całośc. Na tą częśc którą normalnie widać jak sie na oko patrzy. I cos2 w tych samych miejscach teraz smaruje. Po masce miałam czerwone oczy ze dwa tygodnie.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:59   #3738
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

a ja przez ostatnie dwa dni odłożylam cos 2 - juz nie moglam na siebie patrzec - cala twarz sie luszczyła ,byla podrażniona -wyglądalam jak stara żówica. Na noc smarowlam się olejem z komosy z Mazideł. Podzialał lepiej niż Bepanthen.
I, niestety, pod oczami bardzo wyszlo mi jedno naczynko, a inne są w drodze . Kładę zel arnikowy , ale to chyba za słabe ? Czy mam byc cierpliwa ?

Plamki Kochane - czemu my się nie urodzilyśmy w czasach woalek i parasolek ?


Mnie lekarka kładła maskę na całe powieki - górne i dolne

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-10-03 o 14:00 Powód: cos na powieki
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:24   #3739
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Madziusiu ja miałam nałożoną maskę na kawałek powiek górnych bo miałam tam przebarwienia. Nie na całośc. Na tą częśc którą normalnie widać jak sie na oko patrzy. I cos2 w tych samych miejscach teraz smaruje. Po masce miałam czerwone oczy ze dwa tygodnie.

Dzięki masimko
chylić czoło dla twej głebokiej wiedzy.

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-10-03 o 14:26 Powód: dopiska
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 16:42   #3740
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Juz jestemChyba mnie jednak mazianie Ivci nie mineloPol godziny stalam w korku wrrrrrrrrrDziecko malo fotelika nie zjadlo
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:05   #3741
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane

Maskę nałożyłam o 16,15 więc 9 godzin minie o 1,15. Oczywiście nacykałam wcześniej fotek I tu zostałam zaskoczona Nie wiedziałam, że te plamy tak okropnie wyglądają Muszę to wrzucić na komp i dokładnie obejrzeć
Maska ma fajny ciemno beżowy kolorek(nie musztardowy).
Wyglądam w niej ... hmmm...lepiej niż bez
Nie szczypie nie gryzie i nic nie robi, gdy robi Qurcze bo mam nadzieję, że robi.

I mam nadzieję, że do pracy nie będę musiała iść, a jak już będę to powiedziałam, że przyjdę nocą

Domuś wyciągaj z lodówy i nakładaj maskę, fajnie jest, tak kremowo lajtowo

Kamilia, wreszcie powiedziałaś coś o swojej buźce. Czemu Ty się nigdy nie skarżysz? Pomarudź nam trochę. My Cię kochamy i utulamy Miałam nadzieję, że u Ciebie wszystko tak dobrze przebiega a tu zoooonk

Masimka dopisz do swojej listy must have redbula, bo świadomość, że nie mogę usnąć, zwala mnie już teraz z nóg

I muszę nakrzyczeć tylko nie wiem na kogo Zamówiłam w "aptece słonik" żel do mycia buzi i filtr klorane. Apteka poinformowała mnie, że 24.09 wysłali listem poleconym ekonomicznym. I ani słychu ani widu.
Zadzwoniłam na pocztę, pani "zza słoików z dżemem" (Buczka) nakrzyczała do drugiej, że ludzie to myślą, że ona to nie ma co robić tylko sprawdzać, czy przesyłka doszła. Oczywiście nie doszła.

A czym ja teraz będę gębę myć?

Kamilia czy Ty tym olejkiem waniliowym to myłaś buzię zaraz po masce (od 1 dnia). Bo tak patrze, że mam składniki i mogłabym zmontować taki olejek (tylko, że nie będzie waniliowy a pomarańczowy)
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:23   #3742
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako cosmelanski chrzest ma juz za sobaZuc h dziewczynka

Ja tez nalozylam cosmelan ale 2,tyle ze grubsza warstwe.Zobaczymy co z tego wyjdzie
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:30   #3743
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Saga Ty nie przeginaj, bo Ci chłop Bana na cosmelan da.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:38   #3744
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Saga Ty nie przeginaj, bo Ci chłop Bana na cosmelan da.

Tam,gdzie byly podraznienia posmarowalam cieniej
Ciebie nic nie piecze,nic a nic?
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:41   #3745
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonaco
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:03   #3746
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Tam,gdzie byly podraznienia posmarowalam cieniej
Ciebie nic nie piecze,nic a nic?
Na początku było delikatne pieczenie, ale takie tyci tyci. Trudno nazwać to pieczeniem.

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
Ivonaco
Jak włosy ? Pokazuj fryzurkę.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:17   #3747
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Kochane

Maskę nałożyłam o 16,15 więc 9 godzin minie o 1,15. Oczywiście nacykałam wcześniej fotek I tu zostałam zaskoczona Nie wiedziałam, że te plamy tak okropnie wyglądają Muszę to wrzucić na komp i dokładnie obejrzeć
Maska ma fajny ciemno beżowy kolorek(nie musztardowy).
Wyglądam w niej ... hmmm...lepiej niż bez
Nie szczypie nie gryzie i nic nie robi, gdy robi Qurcze bo mam nadzieję, że robi.

I mam nadzieję, że do pracy nie będę musiała iść, a jak już będę to powiedziałam, że przyjdę nocą

Domuś wyciągaj z lodówy i nakładaj maskę, fajnie jest, tak kremowo lajtowo

Kamilia, wreszcie powiedziałaś coś o swojej buźce. Czemu Ty się nigdy nie skarżysz? Pomarudź nam trochę. My Cię kochamy i utulamy Miałam nadzieję, że u Ciebie wszystko tak dobrze przebiega a tu zoooonk

Masimka dopisz do swojej listy must have redbula, bo świadomość, że nie mogę usnąć, zwala mnie już teraz z nóg

I muszę nakrzyczeć tylko nie wiem na kogo Zamówiłam w "aptece słonik" żel do mycia buzi i filtr klorane. Apteka poinformowała mnie, że 24.09 wysłali listem poleconym ekonomicznym. I ani słychu ani widu.
Zadzwoniłam na pocztę, pani "zza słoików z dżemem" (Buczka) nakrzyczała do drugiej, że ludzie to myślą, że ona to nie ma co robić tylko sprawdzać, czy przesyłka doszła. Oczywiście nie doszła.

A czym ja teraz będę gębę myć?

Kamilia czy Ty tym olejkiem waniliowym to myłaś buzię zaraz po masce (od 1 dnia). Bo tak patrze, że mam składniki i mogłabym zmontować taki olejek (tylko, że nie będzie waniliowy a pomarańczowy)
Ivonciu - specjalnie dla Ciebie szuram teraz palcami po klAWIATURZE , bo dzisiaj to ledwie zyję. Cały dzień latam jak ta durna a teraz jeszcze z synkiem od ortodonty.
Tak , ja od razu myłam olejkiem waniliowym - wszystko inne mnie podrażnialo.
Zakupilam emolium barierowe - dzisiaj tez zamiast cos maźnę się tym razem tym cudem. I kupilam bańki chińskie ( gumowe ) i bede się masowala - podobno cellulit znika
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:24   #3748
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Ivonciu - specjalnie dla Ciebie szuram teraz palcami po klAWIATURZE , bo dzisiaj to ledwie zyję. Cały dzień latam jak ta durna a teraz jeszcze z synkiem od ortodonty.
Tak , ja od razu myłam olejkiem waniliowym - wszystko inne mnie podrażnialo.
Zakupilam emolium barierowe - dzisiaj tez zamiast cos maźnę się tym razem tym cudem. I kupilam bańki chińskie ( gumowe ) i bede się masowala - podobno cellulit znika
Dzięki Kamiś, jutro zmontuję olejek do mycia bo dziś padnięta jestem. Tyle wrażeń Ja jakoś w cuda antycelulitowe przestałam wierzyć.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:28   #3749
etna021
Raczkowanie
 
Avatar etna021
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ok.Poznania
Wiadomości: 124
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonaco oto mój kolor,chyba będzie pasował do maski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (37,9 KB, 23 załadowań)
etna021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:39   #3750
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ładny kolorek Etnuś. Myślałam, że ciemniej pomaziasz. A do maski fakt, idealnie pasuje

Etna z tą maską to spokojnie na balety można iść.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.