Duża różnica wiekowa. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-04, 13:23   #61
kama1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
rok w tamtą i już prokorator trzyma na nim łape
Przepraszam ona ma skończone 16 lat więc prokurator nie musi na nim ręki trzymać.
kama1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 13:28   #62
kama1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Popieram jak najbardziej.

Choć wyjątki potwierdzają regułę i nie ma co z tego powodu szat rozdzierać.
Skoro na razie im dobrze, niech się spotykają.
Ostatnią rzeczą na jaką powinni zwracać uwagę jest "co ludzie powiedzą".
I tu masz racje bo ludzie umieją tylko krytykować.
kama1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 13:37   #63
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Wy ludzie umiecie tylko kogoś krytykować ale to że się kochają to nie szanujecie wiecie co nawet ciesze się ze są razem, miała niedawno młodszego od tego miał 18 lat co jej zrobił wykorzystał i zostawił była zrozpaczona a ten 32 letni jest z nią pół roku i jakoś tego nie zrobił ona ma ukończone 16 lat i nie jest raczej już dzieckiem, a co do miąska to raczej zwierzaki uwielbiają.
Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo gnojek to jest ten 18 latek co ją wykorzystał i zostawił, wybacz ale nie oceniaj ludzi jak nie znasz. Ja znimi obcuje prawie codziennie i jakoś na gnojka nie wygląda, a ty nie masz za grosz kultury!!!
Takie cuda, panie, to tylko na wizazu ...

Ps. Wydrukuj sobie ten watek, schowaj gdzies do szuflady, gdzie sie nie zgubi, i przeczytaj za pare lat, jak juz zdobedziesz troche zyciowej madrosci i doswiadczenia. Gwarantuje, ze szczena Ci opadnie czytajac wlasne wypowiedzi Poki co - szczescia zycze.
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 14:05   #64
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Takie cuda, panie, to tylko na wizazu ...

Ps. Wydrukuj sobie ten watek, schowaj gdzies do szuflady, gdzie sie nie zgubi, i przeczytaj za pare lat, jak juz zdobedziesz troche zyciowej madrosci i doswiadczenia. Gwarantuje, ze szczena Ci opadnie czytajac wlasne wypowiedzi Poki co - szczescia zycze.


kama1188 dość zażarcie bronisz tego związku jak na koleżankę, ktora w zasadzie była przeciw...

Gdyby gwarancją sukcesu, każdego związku miałaby być jedynie mała różnica wieku to nie byłoby tylu wątków o nieszczęśliwych rozpadach, zdradach i dylematach...
Nie przyjmnij jednak mojej wypowiedzi jako dobrej monety droga autorko, bo tylko z pozoru jest ona Tobie przychylna. Myślę, że nie muszę przedstawiać ci własnego punku widzenia na ten temat gdyż i tak wszystko wrzucasz do jednego wora-bezpodstawnej krytyki.
Sama się jednak przekonasz mając lat 20 parę, że dojrzalość to pojęcie względne i łatwo tu o subiektywizm. Pewnie pojmniesz wtedy różnicę między dojrzałą 16 latką a dojrzałym 32 latkiem...
Ja ci tam życzę powodzenia, bo żadnego interesu w tym, zeby Ci się nie udało (czy też twojej koleżnace) nie mam. Pytałaś o opinię to ją dostalaś.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 13:21   #65
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Czytajac czy slychajac o takich historiach zastanawiam sie zawsze co 14-17 latkowie wiedza o milosci. Kurcze.... Milosc to nie jest uczucie, to cholerna odpowiedzialnosc za siebie i druga osobe. Rezygnacja z siebie dla drugiego czlowieka i wspolne wzrastanie. Ale co ja Ci bede pisac, troche pokory do zycia...
Ja w wieku 21 lat nie bylam gotowa do milosci. A co dopiero w wieku lat 16. Sorka ale to dla mnie troche smieszne. W ogole zaczynanie MILOSCI od klamstwa, wszak ona go oklamala na samym wstepie (nieprawdaz?), to jakies totalne nieporozumienie. Ciekawe ile nieprawdopodobnych rzeczy ten Pan jeszcze sie dowie.

Bo oni sie kochaja? A znasz definicje milosci? Wiesz co znaczy kochac? To posluchaj wypowiedzi tych, ktore stracily milosc swego zycia, badz wiele lat czekaly aby ja odnalezc po beznadziejnych zwiazkach.

Wiele moich kolezanek bylo swojego czasu zafascynowanych dojrzalymi facetami, a ja zawsze sie zastanawialam co w tym takiego krecacego.... I jakos teraz z perspektywy czasu zadna sie do tego glosno nie przyzna.

A ponadto pewnie nie jedna kobieta sie ze mna zgodzi ze to zabieganie 16 latki o 32 letniego faceta to jakies takie nie teges....
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 13:47   #66
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Sama różnica wieku nie przeraża ale to, że ona zdecydowała się na związek w tak młodym wieku.
Ja mając 16 lat i jakiegoś tam chłopaka myślałam, że będę z nim do końca życia... a okazało się, że to tylko szczeniackie zauroczenie.
Swojego męża spotkałam jak miałam 20 lat a on jest 15 lat starszy odemnie. Reakcje otoczenia były różne. Jesteśmy małżeństwem kilka lat, mamy dziecko, jesteśmy zgodnym małżeństwem. Ale wiem, że jeżeli spotkałabym go 4 lata wcześniej, to nic z tego by nie było.
Dodam tylko, że mając te 20 lat jak go poznałam to byłam samodzielna, pracowałam i sama się utrzymywałam. Wątpię, żeby 16 latka była samodzielna. I wątpię żeby rodzice poparli taki związek. Gdyby o nim wiedzieli pewnie dziewczyna dostałaby "bęcki" i zakaz spotykania się z takim facetem. Albo samemu facetowi by się oberwało. No chyba że rodzina jest innego zdania - ale to już dla mnie patologia.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:32   #67
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
I tu masz racje bo ludzie umieją tylko krytykować.
To nie chodzi o krytykę. Ja rozumiem, ze 16 latka może kochać, a czy to miłość czy zauroczenie - nie mi oceniać, bo bywa róznie. Ale mężczyzna majacy 32 lata jest na kompletnie innym poziomie rozowoju i musi być z nim naprawdę coś nie tak skoro kręcą go nieletnie dziewczyny.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 19:36   #68
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Jedno jest pewne, zauroczenie nie trwa latami, tylko kilka miesiecy.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 19:58   #69
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Sczerze mówiąc wątpie, aby się kochali. "Normalny" 32 letni facet nie zakochuje się w szesnastolatce. Szkoda mi jej, bo widać, ze ją oczarował sobą niestety. Może postaraj sie jej to delikatnie wytłumaczyć, że raczej ten zwiazek nie zakończy sie szczęśliwie...
Moja siostra, też dokładnie w tym wieku, poznała rónież 32 latka ( co z tym 32-latkami nie tak), któremu jak sie okazało chodziło tylko o to, aby zaciągnąć ją do motelu.
Mężczyna w tym wieku nie powinien zwracać uwagi na tak młode dziewczyny, bo podchodzi to po pedofilię.... Co innego gdyby ona miała np. 22 lata, a on 48, może niefajnie, ale byłby to świadomy ich wybór.
Zgadzam sie w 100%,zabawi sie i pozuci.Widzialam to u 2 kolezanek.Ogolnie to chyba jest jakas nowa moda na maloletnie
fixed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:19   #70
kama1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
co oprocz ciala moze dac 16 letnia panna doroslemu facetowi ?16 latka i kochanie ,prawdziwe uczucie ? bez jaj.
jak dla mnie to traca nawet pedofilia.
Wiesz co Ci powiem to ja jestem tą 16 letnią dziewczyna i to co piszecie to jest krytyka on nie jest ze mną dla ciała, następna sprawa kocham go chociaż jest tyle starszy ode mnie i nie zostawie go nigdy przenigdy rozumiesz przenigdy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jest winien, bo nie powinien w głowie małolacie zawracac...
On mi w głowie nie zawrócił dla twojej wiadomości to mam gdzieś co piszesz kocham go chociaż jest odemnie tyle starszy inie zostawie go nigdy.

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
biorac pod uwage zwiazek od ponad 3 lat z innego watku ona 17 on 38 do tego psycholog w pudle to tu bardziej jestem na tak

koniec swiata
Jesteś śmiesznym człowiekiem, wiesz co Ci powiem to ja jestem tądziewczyną i pódło mu nie grozi dla twojej chorej wiadomości bo ja go kocham mimo tego dużego wieku mam 16 lat postanowiłam się z nim związać i tak jest i będzie ja go kocham i nigdy nie zostawie rozumiesz nie zostawie. I nie obwiniaj go bo on mi nic złego nie zrobił i nie zrobi.

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
To nie chodzi o krytykę. Ja rozumiem, ze 16 latka może kochać, a czy to miłość czy zauroczenie - nie mi oceniać, bo bywa róznie. Ale mężczyzna majacy 32 lata jest na kompletnie innym poziomie rozowoju i musi być z nim naprawdę coś nie tak skoro kręcą go nieletnie dziewczyny.
Ja jestem tą 16 latką i to nie zauroczenie ja go kocham i nie mam zamiaru go zostawić jest mi z nim dobrze.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-12-17 o 21:26 Powód: post pod postem
kama1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:23   #71
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
On mi w głowie nie zawrócił dla twojej wiadomości to mam gdzieś co piszesz kocham go chociaż jest odemnie tyle starszy inie zostawie go nigdy.
po pierwsze, troszkę grzeczniej i kulturalniej
a po drugie, nie pisz posta pod postem bo forum zaśmiecasz...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 19:16   #72
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Wiesz co Ci powiem to ja jestem tą 16 letnią dziewczyna i to co piszecie to jest krytyka on nie jest ze mną dla ciała, następna sprawa kocham go chociaż jest tyle starszy ode mnie i nie zostawie go nigdy przenigdy rozumiesz przenigdy!
to bylo jasne od poczatku i tymi podchodaMI oraz postami udowadniasz ,ze jestes dojrzala ...inaczej .Nie ja jestem smieszna dziewczyno chora tym bardziej
idz sobie na inne forum ze swoja kulturką
Im wiecej piszesz tym bardziej pograzasz tego faceta wiec sie zastanow,bo ty tez wystawiasz mu swiadectwo

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-17 o 19:18
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:14   #73
kama1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
to bylo jasne od poczatku i tymi podchodaMI oraz postami udowadniasz ,ze jestes dojrzala ...inaczej .Nie ja jestem smieszna dziewczyno chora tym bardziej
idz sobie na inne forum ze swoja kulturką
Im wiecej piszesz tym bardziej pograzasz tego faceta wiec sie zastanow,bo ty tez wystawiasz mu swiadectwo
Co prawda w oczy boli. Jasne że tak boli pa

Cytat:
Napisane przez eres Pokaż wiadomość
Takie cuda, panie, to tylko na wizazu ...

Ps. Wydrukuj sobie ten watek, schowaj gdzies do szuflady, gdzie sie nie zgubi, i przeczytaj za pare lat, jak juz zdobedziesz troche zyciowej madrosci i doswiadczenia. Gwarantuje, ze szczena Ci opadnie czytajac wlasne wypowiedzi Poki co - szczescia zycze.
Ja jestem tą 16 latką i wiesz kocham go i nie zostawie. pokochałam go bo jest dobry i ja nie pozwole żeby on mnie zostawił.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-12-17 o 21:26 Powód: post pod postem
kama1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 05:39   #74
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Co prawda w oczy boli. Jasne że tak boli pa


Ja jestem tą 16 latką i wiesz kocham go i nie zostawie. pokochałam go bo jest dobry i ja nie pozwole żeby on mnie zostawił.
ta boli,oj ała
powtarzasz sie ,umiesz wymyslic cos innego???


ps nie ten level ,zebys ty mogla mi napisac jakas "prawde"

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2008-12-18 o 05:40
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:04   #75
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Ja jestem tą 16 latką i wiesz kocham go i nie zostawie. pokochałam go bo jest dobry i ja nie pozwole żeby on mnie zostawił.
Miej troche szacunku do siebie samej. Dawnymi czasy slyszalam, ze to nie przystoi aby kobieta wystawala pod oknami faceta. I sadze ze cos w tym jest bo jak widze skamlace kobiety o milosc faceta to az mi ich szkoda. To juz nie jest milosc bo w milosci jest szacunek do siebie samej, do niego i dla nich obojga. Taka moja dygresja.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 17:32   #76
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Kama-cały czas piszesz,że go nie zostawisz...super,ale jak się mu znudzisz?Bajki tylko w Bollywood i Holywood się kręciNie pozwolisz mu siebie zostawić-ale jak to zrobisz?Przykujesz się mu do nogi?Do mieszkania się włamiesz i drzwi zabijesz??
Dla mnie to straszne,że dorośli (w założeniu)mężczyźni "zarywają"małolaty,kt óre nie odróżniają zakochania/miłości od zauroczenia i nie widzą,jakie są w takich "związkach"różnice emocjonalne i psychiczne...i potem na wizażu powstają kolejne takie wątki...żal i straszno zarazem...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 00:48   #77
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Ja jestem w związku gdzie mój mąż jest starszy ode mnie 12 lat. Poznaliśmy się gdy miałam lat naście. Nie ma szablonu na udany związek....
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:28   #78
patuska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Duża różnica wiekowa.

hmmm jak juz jakis watek taki powstał to mam pytanie. co myslicie o zwiazku 21letnej kobiety z 34 latkiem?? tez taka krytyka bedzie??
patuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:56   #79
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Normalnie może jeżeli sie kochają nic bym nie miała ale mysle że jak to zwykłemu samcowi, kiedys mu sie po prostu "zachce" a wtedy to sie już dla mnie zrobi po prostu chore. patologiczne i karalne. I takie jest moje zdanie na ten temat. A dziewczyna jescze tego pożałuje kiedy w jej najlepsze lata życia będzie z 40 letnim facetem który mógłby yć jej ojcem.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 16:57   #80
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez patuska88 Pokaż wiadomość
hmmm jak juz jakis watek taki powstał to mam pytanie. co myslicie o zwiazku 21letnej kobiety z 34 latkiem?? tez taka krytyka bedzie??
Nie powinni Cię inni obchodzić, to nie ich sprawa, tylko Twoje życie.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:22   #81
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Wiesz co Ci powiem to ja jestem tą 16 letnią dziewczyna i to co piszecie to jest krytyka on nie jest ze mną dla ciała, następna sprawa kocham go chociaż jest tyle starszy ode mnie i nie zostawie go nigdy przenigdy rozumiesz przenigdy!


On mi w głowie nie zawrócił dla twojej wiadomości to mam gdzieś co piszesz kocham go chociaż jest odemnie tyle starszy inie zostawie go nigdy.


Jesteś śmiesznym człowiekiem, wiesz co Ci powiem to ja jestem tądziewczyną i pódło mu nie grozi dla twojej chorej wiadomości bo ja go kocham mimo tego dużego wieku mam 16 lat postanowiłam się z nim związać i tak jest i będzie ja go kocham i nigdy nie zostawie rozumiesz nie zostawie. I nie obwiniaj go bo on mi nic złego nie zrobił i nie zrobi.


Ja jestem tą 16 latką i to nie zauroczenie ja go kocham i nie mam zamiaru go zostawić jest mi z nim dobrze.
Szukałas tutaj opini co o tym sądzimy, powiedziałyśmy ci jak to widzimy a ty nie wiem co chcesz udowodnić swoją pyskówką? że nawet tych 16 lat nie masz? Po to sie zakłada wątek żeby poznać opinie innych na tem temat i nie obrażaj każdego kto ci powie cos co ci sie nie spodoba bo to już podchodzi pod bezczelność.
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 19:27   #82
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Nie wiem po co ta kłotnia Kazdy ma swoje zdanie i swoje myśli.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:07   #83
lkjdoiuwbaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 44
Dot.: Duża różnica wiekowa.

ja myślę, że nie można tu mówić o żadnej miłości tylko zauroczeniu.
lkjdoiuwbaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 00:18   #84
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez patuska88 Pokaż wiadomość
hmmm jak juz jakis watek taki powstał to mam pytanie. co myslicie o zwiazku 21letnej kobiety z 34 latkiem?? tez taka krytyka bedzie??
ja właśnie jestem w takim mniej więcej związku. Więc krytykować nie będę.
Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem już 9 miesięcy .

na priv chętnie popisze
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 11:42   #85
patuska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
ja właśnie jestem w takim mniej więcej związku. Więc krytykować nie będę.
Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem już 9 miesięcy .

na priv chętnie popisze
wlasnie ja poznalam faceta w tym wieku i sie powoli poznajemy... nie mowie tu odrazu o zwiazku czy o jakis blizszych sprawach... jestesmy na stopie zwyklej znajomosci z lekka sympatia i jak to ktos napisal z zauroczeniem... i tak sie zastanawiam jak to by wygladalo gdybysmy mieli byc w zwiazku... jesli chodzi o mnie to rozumiem mniej wiecej facetow w tym wieku poniewaz czesc moich znajomych jest po 30 ;] ale sama nie wiem co robic... hmmm
patuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:29   #86
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Wiesz co Ci powiem to ja jestem tą 16 letnią dziewczyna i to co piszecie to jest krytyka on nie jest ze mną dla ciała, następna sprawa kocham go chociaż jest tyle starszy ode mnie i nie zostawie go nigdy przenigdy rozumiesz przenigdy!


On mi w głowie nie zawrócił dla twojej wiadomości to mam gdzieś co piszesz kocham go chociaż jest odemnie tyle starszy inie zostawie go nigdy.


Jesteś śmiesznym człowiekiem, wiesz co Ci powiem to ja jestem tądziewczyną i pódło mu nie grozi dla twojej chorej wiadomości bo ja go kocham mimo tego dużego wieku mam 16 lat postanowiłam się z nim związać i tak jest i będzie ja go kocham i nigdy nie zostawie rozumiesz nie zostawie. I nie obwiniaj go bo on mi nic złego nie zrobił i nie zrobi.


Ja jestem tą 16 latką i to nie zauroczenie ja go kocham i nie mam zamiaru go zostawić jest mi z nim dobrze.

żal.pl
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:58   #87
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez patuska88 Pokaż wiadomość
wlasnie ja poznalam faceta w tym wieku i sie powoli poznajemy... nie mowie tu odrazu o zwiazku czy o jakis blizszych sprawach... jestesmy na stopie zwyklej znajomosci z lekka sympatia i jak to ktos napisal z zauroczeniem... i tak sie zastanawiam jak to by wygladalo gdybysmy mieli byc w zwiazku... jesli chodzi o mnie to rozumiem mniej wiecej facetow w tym wieku poniewaz czesc moich znajomych jest po 30 ;] ale sama nie wiem co robic... hmmm
tak samo jak moi znajomi. Wszyscy starsi o mni 6 lat. Jakoś tak mam wszystkie moje TŻ były starsze (jeden 6 drugi 8lat )
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 01:02   #88
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Cytat:
Napisane przez kama1188 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma 16 lat poznała faceta starszego dużo od siebie, o n ma 32 lata, czy mogą być ze sobą jeśli się kochają?

wątpię, że 32 letni facet ją kocha
raczej ma ochote na seks z nastolatka
po jakims czasie ją rzuci, bo mu sie znudzi.

Po prostu faceci w tym wieku maja zupelnie inny obraz życia, inaczej patrza na siwat, maja inne zainteresowania, inne cele, wszystko inne.
raczej go nie interesują romantyczne uniesienia, na ktorych zalezy 16latce. Może udawać romantyzm i miłośc, zeby sie dostac zwyczajnie do majtek twojej kolezanki dalabym sobie za to uciąć rękę.

Ja 2 razy w zyciu rozprawiczylam niepelnoletnich chlopcow.
Kiedy mialam 21 lat kochalam sie z 15 stolatkiem (trudno to nazwac kochaniem sie, to byl raczej krociotki numerek), a gdy mialam 22 lata z 17 stolatkiem (bylo fajnie).

Im sie podobalo. Mi w sumie srednio. Chociaz ten 17stolatek nawet byl interesujacy

Wniosek? Roznica wieku jesli chodzi o seks z nastolatkiem/tką ma duże znaczenie. I wiąze sie tylko z seksem. O związku nie ma mowy.

A do tych naiwnych, ktor zaraz tu zaprotestują:
czy znacie kogolwiek, kto wtrwal w takim związku wiecej niż 3 lata albo parę (np on 30 lat, ona 15 albo ona 30 lat on 15), która po jakims czasie wzięła ślub?

Nie.

No wlasnie.
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 05:12   #89
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Duża różnica wiekowa.

Malaika moj TŻ ma obecnie 32 lata, ja 20 Wlasciwie juz od dnia poznania do dzis jestesmy razem. Wtedy mialam niewiele ponad 16 lat. Tak wiec 3 lata nam juz minelo...
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:40   #90
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Duża różnica wiekowa.

a ja mimo wsyztsko uwazam ze zwiazek faceta po 30stce z 16latka jest jakis chory chociaz napewno zdarzaja sie wyjatki od tej reguły.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.