Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 16:58   #4531
susurri
Raczkowanie
 
Avatar susurri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mazowsze:)
Wiadomości: 327
GG do susurri
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj pestki dyni w almie. O kaloryczność się nie martwię, bo ważę mniej niż 50 kg. Firma kresto, 100 gram kosztuje prawie 4 zł. Będę się jeszcze rozglądała za tańszym rozwiązaniem, a na razie planuję dwie łyżki pestek na dzień.
bardzo kaloryczne są?
susurri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 18:17   #4532
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
słuchajcie, mam kłopot. używam od tyg brevoxylu na moja cere tradzikowa i wczoraj strasznie zaczela mnie skóra piec. dobrze ja wcześniej nawilżałam kremem bambino ale teraz i po nim mnie skora piecze. jedynie nie piecze po wit a+e ale boje sie ze mnie zapcha. jak myslicie?
Może zrób sobie od niego przerwę, codzienne stosowanie tak mocnego i wysuszającego kosmetyku chyba nie jest wskazane, i zwyczajne skóra już nie wyrabia :P Przynajmniej ja bym tak zrobiła.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:27   #4533
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

chyba tak zrobie. a myślisz ze krem wit a + e będzie zapychał? jak na razie to działa rewelacyjnie na moją twarz, tj skóra własnie tego potrzebowała, ale boje się Że przy dłuższym stosowaniu (jako nawilżacz do brevoxylu ) może zapchać.
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:42   #4534
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez susurri Pokaż wiadomość
bardzo kaloryczne są?
Tak mniej więcej mogę ci odpowiedzieć ,skoro słonecznik ma 600 kcal w 100g to dynia pewnie podobnie, jak nie więcej : )
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 12:07   #4535
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

czytam wasz wątek i również chciałam podzielić się moimi patentami, lecz z tego co widzę już prawie wszystko zostało wymienione

ale musze wspomnieć że moim naj naj patentem na cellulit jest rewelacyjny masaż banka chińska, serum eveline oraz peeling kawowy
do tego kupiłam sobie taka duza bilke "kangur" (taka do skakania jak dzieci maja), bo czytałam gdzieś że jeśli chce się mieć ładny tyłek to nie sprzyja temu siedzenie na płaskich powierzchniach, wiec jedząc, siedząc przed tv zamiast na kanapie siedzę na tym balonie przy okazji sobie skacze na nim, co na pewno pozytywnie wpływa na jędrność pupy przynajmniej ja widzę. nawet oglądając tv nie siedzę bezczynnie

moim innym patentem na ładne paznokcie, a nieskromnie przyznam że mam jest wcieranie kapsułek z wit a+e. kupuje takie do łykania, ktore mają w srodku postac płynna i je rozgniatam i wcieram. dobrze działa na rozdwajane i słabe paznokcie.

oraz taka ciekawostka... kiedyś nie wiedziałam czemu, mimo czestego mycia dłoni ciagle mam tj brudne paznokcie. nie wygladało to estetycznie, a ja nic nie robiłam żeby miec je brudne :/ w końcu dowiedziałam się, że przyczyna jest częste drapanie głowy. od tego gromadzi sie brud za paznokciami . ja byłam uzależniona od drapania głowy, gdy przestałam to juz i nie miałam takiego problemu z paznokciami.
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:32   #4536
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
do tego kupiłam sobie taka duza bilke "kangur" (taka do skakania jak dzieci maja), bo czytałam gdzieś że jeśli chce się mieć ładny tyłek to nie sprzyja temu siedzenie na płaskich powierzchniach, wiec jedząc, siedząc przed tv zamiast na kanapie siedzę na tym balonie przy okazji sobie skacze na nim, co na pewno pozytywnie wpływa na jędrność pupy przynajmniej ja widzę. nawet oglądając tv nie siedzę bezczynnie
Nie słyszałam o zbawiennym wpływie na pośladki, ale siedzenie i skakanie na takiej piłce jest też bardzo dobre dla kręgosłupa, bo trzeba siedziec prosto i wymaga to zaangażowania jego mięśni, ja mam duże problemy z kręgosłupem i lekarz mi to zalecał

A odnośnie peelingu kawowego zgadzam się, ja zrezygnowałam w ogóle z kupowania peelingów kosmetycznych i po prostu używam jakichś naturalnych ziarnistych produktów, kawy czy nawet cukru, moim zdaniem działają tak samo jak przeciętne drogeryjne produkty
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 13:50   #4537
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

zbawienny może i nie, ale na pewno wpływa to korzystniej na ładny ich kształt niż siedzenie na czymś płaskim a ja przy okazji oglądając tv ćwiczę np. próbuje zachować równowagę bez podpierania ale dzięki temu czuje jak pracują mięśnie oraz muszę trzymać pion wiec tak jak Angry napisała korzyść dla kręgosłupa
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 13:59   #4538
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
czytam wasz wątek i również chciałam podzielić się moimi patentami, lecz z tego co widzę już prawie wszystko zostało wymienione

ale musze wspomnieć że moim naj naj patentem na cellulit jest rewelacyjny masaż banka chińska, serum eveline oraz peeling kawowy
do tego kupiłam sobie taka duza bilke "kangur" (taka do skakania jak dzieci maja), bo czytałam gdzieś że jeśli chce się mieć ładny tyłek to nie sprzyja temu siedzenie na płaskich powierzchniach, wiec jedząc, siedząc przed tv zamiast na kanapie siedzę na tym balonie przy okazji sobie skacze na nim, co na pewno pozytywnie wpływa na jędrność pupy przynajmniej ja widzę. nawet oglądając tv nie siedzę bezczynnie

moim innym patentem na ładne paznokcie, a nieskromnie przyznam że mam jest wcieranie kapsułek z wit a+e. kupuje takie do łykania, ktore mają w srodku postac płynna i je rozgniatam i wcieram. dobrze działa na rozdwajane i słabe paznokcie.

oraz taka ciekawostka... kiedyś nie wiedziałam czemu, mimo czestego mycia dłoni ciagle mam tj brudne paznokcie. nie wygladało to estetycznie, a ja nic nie robiłam żeby miec je brudne :/ w końcu dowiedziałam się, że przyczyna jest częste drapanie głowy. od tego gromadzi sie brud za paznokciami . ja byłam uzależniona od drapania głowy, gdy przestałam to juz i nie miałam takiego problemu z paznokciami.
To taka piłka z takimi rączkami (w przedszkolu wszyscy się śmiali, że to krowie wymiona) do trzymania? Uwielbiałam to

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
Nie słyszałam o zbawiennym wpływie na pośladki, ale siedzenie i skakanie na takiej piłce jest też bardzo dobre dla kręgosłupa, bo trzeba siedziec prosto i wymaga to zaangażowania jego mięśni, ja mam duże problemy z kręgosłupem i lekarz mi to zalecał

A odnośnie peelingu kawowego zgadzam się, ja zrezygnowałam w ogóle z kupowania peelingów kosmetycznych i po prostu używam jakichś naturalnych ziarnistych produktów, kawy czy nawet cukru, moim zdaniem działają tak samo jak przeciętne drogeryjne produkty
Ja tak samo, od kilku lat w ogóle nie kupuję peelingów z drogerii, szkoda kasy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:06   #4539
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Możesz napisać o nich coś więcej?

Właśnie czytam o zbawiennym wpływie pestek z dyni i jutro spytam się o nie w moim ekosklepie. Cieszę się, że ta przekąska jest niedroga. A Ty, gdzie go nabywasz? Czy jest też może w almie albo w bomi?

"Oprócz tego, o pestkach dyni nie powinny zapominać osoby walczące z trądzikiem i wypadającymi włosami. Oprócz tego, znajdziemy w nich mnóstwo lecytyny, która zneutralizuje kłopoty z koncentracją. Warto jest urozmaicić w nie swoje dzienne menu. Już garść dziennie wystarczy, aby zauważyć poprawę."

Pestki dyni poleciła mi babcia oraz znajoma farnaceutka.
Na mnie działają! Kupuję je na targu, bo te z marketów czasem mają dziwny smak.. Płacę ok. 15zł za 1kg pestek dyni (niełuskanej), a zazwyczaj biorę 20 dag. I za 3zł mam cudo.

Pestki dyni mają:
-cynk (słonecznik go nie ma)
-wit.B1, B2, E
-żelazo,
-magnez;

Oprócz pestek dyni jem też pestki słonecznika - one mają dodatkowo wit. PP i B6 (których to dynia nie posiada). *wg moich informacji

Łuskanie/jedzenie tych pestek zajmuje ręce...nie ciągnie mnie do słodyczy. Są malutkie, więc zawsze można je mieć przy sobie.
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 14:46   #4540
susurri
Raczkowanie
 
Avatar susurri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mazowsze:)
Wiadomości: 327
GG do susurri
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
czytam wasz wątek i również chciałam podzielić się moimi patentami, lecz z tego co widzę już prawie wszystko zostało wymienione

ale musze wspomnieć że moim naj naj patentem na cellulit jest rewelacyjny masaż banka chińska, serum eveline oraz peeling kawowy
co to za masaż? właśnie zaczynam walkę z cellulitem
susurri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 15:56   #4541
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Pestki dyni poleciła mi babcia oraz znajoma farnaceutka.
Na mnie działają! Kupuję je na targu, bo te z marketów czasem mają dziwny smak.. Płacę ok. 15zł za 1kg pestek dyni (niełuskanej), a zazwyczaj biorę 20 dag. I za 3zł mam cudo.

Pestki dyni mają:
-cynk (słonecznik go nie ma)
-wit.B1, B2, E
-żelazo,
-magnez;

Oprócz pestek dyni jem też pestki słonecznika - one mają dodatkowo wit. PP i B6 (których to dynia nie posiada). *wg moich informacji

Łuskanie/jedzenie tych pestek zajmuje ręce...nie ciągnie mnie do słodyczy. Są malutkie, więc zawsze można je mieć przy sobie.
według moich informacji ma.
Pierwsza lepsza stronka http://www.edieta.pl/serwis/Ziarna-s...rzekaska,19,28 . I jest też na niej porównanie z innymi ziarnami i orzechami.
magne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 16:16   #4542
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

paula-zla tak tak to ta piłka. też ją uwielbiam zwłaszcza skakac na niej


susurri jest to bardzo skuteczny sposób nie tylko do wali z cellulitem , ale również do wysmuklenia ud, pupy. bańka chińska wyglada tak http://allegro.pl/chinskie-banki-gum...586341089.html (te te uzywam). i one słuza nie tak jak tradycyjne do stawiania (w miejscu) jak jest się chorym, tylko do masażu nimi. przedstawię Ci jak ja wykonuje ten masaż:
1. masuje łydki i stopy
2.rozsmarowuje oliwke na udo(bo najpierw jedna noga ) tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...it.html&next=1
3.przykładam bańkę do uda (najlepiej leżąc żeby mięśnie były rozluźnione wtedy banka nie będzie odchodzić co chwile)
4.wykonuje masaż tzn.jeżdżę od kolana do końca uda i tak ciągle przez ok 5min. mozna rozne robić zygzaki
5.podnosze noge do gory, zeby łatwiej bylo mi masowac tylkna czesc uda
6.przekrecam na bok i masuje tylek.
masaz powinien trwac ok 10-15min na jedna noge. to samo robie z 2noga po czym wcieram serum to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...it.html&next=1. co do czasu trwania masażu to trochę zależy od mocy przyssania banki. najlepiej samemu określić przez ból(bo niestety to boli) oraz zaczerwienienie (na początku mogą pojawić się siniaki, malinki).
przestudiowałam dużo artykułów na temat masażu banka chińska i myślę ze ten sposób pokazany przeze mnie jest dobry
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !

Edytowane przez olguska
Czas edycji: 2011-05-07 o 16:18
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 19:25   #4543
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez biala Pokaż wiadomość
Pestki dyni poleciła mi babcia oraz znajoma farnaceutka.
Na mnie działają! Kupuję je na targu, bo te z marketów czasem mają dziwny smak.. Płacę ok. 15zł za 1kg pestek dyni (niełuskanej), a zazwyczaj biorę 20 dag. I za 3zł mam cudo.

Pestki dyni mają:
-cynk (słonecznik go nie ma)
-wit.B1, B2, E
-żelazo,
-magnez;

Oprócz pestek dyni jem też pestki słonecznika - one mają dodatkowo wit. PP i B6 (których to dynia nie posiada). *wg moich informacji

Łuskanie/jedzenie tych pestek zajmuje ręce...nie ciągnie mnie do słodyczy. Są malutkie, więc zawsze można je mieć przy sobie.
tu jest więcej o pestkach dyni:
http://trocina.wordpress.com/2010/11...dyni-w-diecie/

przy okazji zastanowiło mnie co jest zdrowsze i skuteczniejsze: pestki słonecznika czy dyni? jak myślicie? Bo miałam się skusić na dynię, ale dałyście mi do myślenia
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:12   #4544
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Taka piłka jest świetna, ja mam taką specjalną do ćwiczeń, bez tych rączek, babka od aerobiku tak nie mogła się jej nachwalić, więc jej uległam i sobie kupiłam. Siedzenie na niej jest zdecydowanie lepsze dla kręgosłupa niż siedzenia np na krześle, odciąża kręgosłup, ćwiczy równowagę, a poza zwykłym siedzeniem można na niej sporo ćwiczeń wykonać, no i przede wszystkim świetna zabawa na niej
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:37   #4545
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ile taka piła kosztuje? Może sobie sprawię

Masaż bańkami chińskimi można wykonywać przy rozszerzonych naczynkach? Coś mi się wydaje, że nie bardzo.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:54   #4546
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ile taka piła kosztuje? Może sobie sprawię
http://www.ceneo.pl/;004+sfitball nawet to nie takie drogie,myślałam, że to jest droższe
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 21:57   #4547
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
według moich informacji ma.
Pierwsza lepsza stronka http://www.edieta.pl/serwis/Ziarna-s...rzekaska,19,28 . I jest też na niej porównanie z innymi ziarnami i orzechami.
Aha, dziękuję za informację.
Sugerowałam się tymi tabelami: http://www.sante.pl/k47/ziarna//

Hm...ja nie mogę się zdecydować, i jem na przemian to słonecznik to dynię. Koszt niewielki - więc spróbować warto.
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 07:57   #4548
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

masaz banka chyba nie powinno sie wykonywać z rozszerzonymi naczynkami, aczkolwiek niektore wykonywały. ja za swoja pilke zapłaciłam 40zl i kupiłam w dziecinnym ale jest duza- ma 60cm wiec spokojnie mogę siedzieć na niej przed komp.
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 09:06   #4549
susurri
Raczkowanie
 
Avatar susurri
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mazowsze:)
Wiadomości: 327
GG do susurri
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez olguska Pokaż wiadomość
paula-zla tak tak to ta piłka. też ją uwielbiam zwłaszcza skakac na niej


susurri jest to bardzo skuteczny sposób nie tylko do wali z cellulitem , ale również do wysmuklenia ud, pupy. bańka chińska wyglada tak http://allegro.pl/chinskie-banki-gum...586341089.html (te te uzywam). i one słuza nie tak jak tradycyjne do stawiania (w miejscu) jak jest się chorym, tylko do masażu nimi. przedstawię Ci jak ja wykonuje ten masaż:
1. masuje łydki i stopy
2.rozsmarowuje oliwke na udo(bo najpierw jedna noga ) tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...it.html&next=1
3.przykładam bańkę do uda (najlepiej leżąc żeby mięśnie były rozluźnione wtedy banka nie będzie odchodzić co chwile)
4.wykonuje masaż tzn.jeżdżę od kolana do końca uda i tak ciągle przez ok 5min. mozna rozne robić zygzaki
5.podnosze noge do gory, zeby łatwiej bylo mi masowac tylkna czesc uda
6.przekrecam na bok i masuje tylek.
masaz powinien trwac ok 10-15min na jedna noge. to samo robie z 2noga po czym wcieram serum to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...it.html&next=1. co do czasu trwania masażu to trochę zależy od mocy przyssania banki. najlepiej samemu określić przez ból(bo niestety to boli) oraz zaczerwienienie (na początku mogą pojawić się siniaki, malinki).
przestudiowałam dużo artykułów na temat masażu banka chińska i myślę ze ten sposób pokazany przeze mnie jest dobry
dzięki ale fajne może sprawię sobie coś takiego. I mowisz że poradzi sobie z cellulitem?

to są też takie bańki jak się choroby leczy? bo wiem że nie każdy te takie tradycyjnie umie stawiać i po nich nie można chyba 2 dni z domu wychodzić?

Edytowane przez susurri
Czas edycji: 2011-05-08 o 09:08
susurri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 10:30   #4550
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez susurri Pokaż wiadomość
bardzo kaloryczne są?
596 kcal w 100 gramach.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:22   #4551
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, zgłaszam się do Was z innym problemem. Od jakiegoś czasu zauważyłam na swoich policzkach krostki. Chyba zapchał mnie rozświetlacz do policzków, wyeliminowałam go ze swojej kosmetyczki, jednak krostek nadal nie mogę się pozbyć. Jak je wytępić? Robiłam peelingi, jednak większych efektów nie widać. Kiedyś czegoś takiego nie miałam, wręcz przeciwnie, cieszyłam się gładką buźką. Macie jakieś pomysły?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 12:59   #4552
olguska
Raczkowanie
 
Avatar olguska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 165
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

susurri u mnie radzi sobie w dodatku mam jędrniejszą pupę wykonuj te masaze co 2-3dni, 11masazy i pozniej do podtrzymania efektu raz na tydzień fajna sprawa z tymi bankami warto sprobowac, jesli nie masz naczynek

tak,tak mowie ze sa te tradycyjne co stawia sie na plecy jak ktos chory jest nie wiem na czym to polega, bo ostatnio w wieku 9lat stawiała mi pielęgniarka
__________________
jeśli chcesz być szczęśliwy to bądź !
olguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:16   #4553
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zgłaszam się do Was z innym problemem. Od jakiegoś czasu zauważyłam na swoich policzkach krostki. Chyba zapchał mnie rozświetlacz do policzków, wyeliminowałam go ze swojej kosmetyczki, jednak krostek nadal nie mogę się pozbyć. Jak je wytępić? Robiłam peelingi, jednak większych efektów nie widać. Kiedyś czegoś takiego nie miałam, wręcz przeciwnie, cieszyłam się gładką buźką. Macie jakieś pomysły?
A to są typowe ropne pryszcze, czy jakieś drobne, uczuleniowe grudkowate krostki? Najlepiej chyba wybrać się do dermatologa, albo nawet podpytać farmaceuty, ale jeśli to typowe zmiany trądzikowe to możesz wypróbować najbardziej standardowe sposoby: maść cynkową, tormentiol, może benzacne, ale jest dość mocne i wysusza. Mi pomaga utrzymać cerę w ryzach żel Tin Tin Ziaji, jest naprawdę dobry. Picie wapna też może złagodzić takie wysypy. Z domowych sposobów podobno świetne jest przemywanie zmian octem jabłkowym albo sokiem aloesowym.
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 14:57   #4554
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja mam pytanie co do Białego Jelenia. chciałabym zacząć nim myć buźkę. czy wysuszał wam skórę nawet przy stosowaniu kremu nawilżającego?
i używałyście tego mydła w kostce czy może jakiegoś żelu?
no i Biały Jeleń skuteczniejszy czy Wielbłąd?
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:54   #4555
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do Białego Jelenia. chciałabym zacząć nim myć buźkę. czy wysuszał wam skórę nawet przy stosowaniu kremu nawilżającego?
i używałyście tego mydła w kostce czy może jakiegoś żelu?
no i Biały Jeleń skuteczniejszy czy Wielbłąd?
Ja używałam BJ i w kostce i w płynie, wydaje mi się, że w płynie odrobinę bardziej wysuszał/powodował ściągnięcie, ale nie jakieś dokuczliwe, w duecie z kremem raczej nic Ci nie grozi. Przynajmniej mi się nic nie stało, ale mam cerę tłustą. Tylko nie wiem czego dokładnie oczekujesz, zwalczania trądziku, czy po prostu szukasz delikatnego środka do mycia twarzy? Bo szczerze mówiąc u mnie się jakoś cudownie nie sprawdził jeśli chodzi o zwalczanie niedoskonałości.
Angry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:03   #4556
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

szukam czegoś co zwalczyłoby pojedyncze krostki - wyskakują mi na nosie, obok nosa i po prawej części czoła no i mam wągry na nosie. myślałam, że BJ pomógłby mi z tymi niespodziankami i oczyścił nochal z tych czarnych kropek
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:58   #4557
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Angry Pokaż wiadomość
A to są typowe ropne pryszcze, czy jakieś drobne, uczuleniowe grudkowate krostki? Najlepiej chyba wybrać się do dermatologa, albo nawet podpytać farmaceuty, ale jeśli to typowe zmiany trądzikowe to możesz wypróbować najbardziej standardowe sposoby: maść cynkową, tormentiol, może benzacne, ale jest dość mocne i wysusza. Mi pomaga utrzymać cerę w ryzach żel Tin Tin Ziaji, jest naprawdę dobry. Picie wapna też może złagodzić takie wysypy. Z domowych sposobów podobno świetne jest przemywanie zmian octem jabłkowym albo sokiem aloesowym.
Grudkowate krostki. Nigdy nie miałam trądziku, ani większych problemów z cerą, ewentualnie podrażnienia, ponieważ jestem wrażliwcem.
Spróbuję z wapnem, może znów kupię aloes, choć wcześniej powodował u mnie efekt ściągnięcia.

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
szukam czegoś co zwalczyłoby pojedyncze krostki - wyskakują mi na nosie, obok nosa i po prawej części czoła no i mam wągry na nosie. myślałam, że BJ pomógłby mi z tymi niespodziankami i oczyścił nochal z tych czarnych kropek
Olejek z drzewa herbacianego Na noc, punktowo na wszelkie niespodzianki.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:26   #4558
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

hej dziewczyny

pierwszy raz mam na rzęsach olej rycynowy. i tu mam pytanie - co jeśli on się dostanie do oczu? i czy można go nakładać codziennie?aa, i jak działa na końce włosów - chodzi o rozdwojone końcówki?

czytałam też, chyba na KWC, przy żelu aloesowym, że ktoś go stosował na włosy. stosowałyście tak?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:41   #4559
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dominikahh Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

pierwszy raz mam na rzęsach olej rycynowy. i tu mam pytanie - co jeśli on się dostanie do oczu? i czy można go nakładać codziennie?aa, i jak działa na końce włosów - chodzi o rozdwojone końcówki?

czytałam też, chyba na KWC, przy żelu aloesowym, że ktoś go stosował na włosy. stosowałyście tak?
Zawsze nakładałam olej rycynowy bardzo ostrożnie za pomocą patyczka do uszu, miziałam tylko końcówki rzęs i rozczesywałam grzebykiem do rzęs i brwi.
Nie odpowiem Ci na drugie pytanie, ponieważ używałam go nieregularnie.

Stosowałam żel aloesowy, włosy były mocniejsze, po umyciu sypkie, gładkie i milutkie w dotyku.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:42   #4560
mirkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 818
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez susurri Pokaż wiadomość
dzięki ale fajne może sprawię sobie coś takiego. I mowisz że poradzi sobie z cellulitem?

to są też takie bańki jak się choroby leczy? bo wiem że nie każdy te takie tradycyjnie umie stawiać i po nich nie można chyba 2 dni z domu wychodzić?
Tak bo generalnie te banki sa wykorzystywane w fizykoterapii i ogolnie one lecza stany zapalne, bole stawow miesni, rozne obrzeki takze maja zbawienne dzialanie na choroby a ich zastosowanie przy walce z celulitem to odkryto przez przypadek.

Ja ze swojej strony ostrzegam tylko przed siniakami, jestem cala w nich ale i tak to uwielbiam

Co do naczynek to tylko wtedy gdy wystepuje sieci naczynek, pojedynczych nie bralabym pod uwage..


Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
ja mam pytanie co do Białego Jelenia. chciałabym zacząć nim myć buźkę. czy wysuszał wam skórę nawet przy stosowaniu kremu nawilżającego?
i używałyście tego mydła w kostce czy może jakiegoś żelu?
no i Biały Jeleń skuteczniejszy czy Wielbłąd?
Trzeba buzie nawilazac kremammi i bedzie ok.
A co do konsystencji to ja bym polecala ten w plynie raz ze latwy w aplikacji to oprocz tego ma mniej mydla w mydle czyli tych substancji myjacych, mniej sie pieni dlatego nie bedzie tak wysuszal.
mirkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.