Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 17:00   #4351
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mnie też farbowanie jak na razie nie kusi ale podpisuje się pod tym zdaniem: "Wkurzają mnie, nie układają się, kolor jest beznadziejny, są za krótkie teraz i za cienkie ". U mnie nawet związanie ich jest załamujące.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 18:00   #4352
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Exquise a Twoje włosy zrobiły na mnie największe wrażenie. Cudne po prostu
Wielkie dzięki, bardzo cieszę się, że Ci się podobają dziękuję to miłe. Czuję się jakbym wygrała konkurs piękności
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 19:49   #4353
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Kolor Waszych brwi jest zbliżony do koloru naturalnego włosów?
ja mam trochę gorzej,włosy mam jakieś takie mysie a brwi czarne.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 08:48   #4354
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Łoch piękne te naturalki dziewczyny macie, aż normalnie na zazdrość mi się zbiera

ale żebym i ja miała się czym pochwalić to mi pozostają teraz codzienne rozmowy z włosami aby szybciej rosły
piję pokrzywę i masuję głowę i masuję i normalnie mam wrażenie że po masażu to rosną w oczach
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 09:20   #4355
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Kolor Waszych brwi jest zbliżony do koloru naturalnego włosów?
chciałabym żeby był brwi mam ciemne (grafitowe takie prawie czarne) a włosy jasniejsze, taki mysi brąz? nie wiem, bo przy tych farbowańcach wyglądają jakoś tak szaro i nijako, niech odrosną szybko to będzie pewnie inny efekt jak pozbędę się farbowanych

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
O Moje włosy muszą dostać kopa, porządnego bo muszę Wam powiedzieć że wczoraj z TŻ podjeliśmy decyzję że w przyszłym roku weźmiemy ślub kościelny dlatego muszą szybko odrosnąć.
moje gratulacje
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:27   #4356
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witajcie Dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Moje włosy stały się jakieś dziwne. Najpierw nie myłam ich przez 3 dni, bo były ładne. Umyłam w piątek, a w sobotę były już tłuste Później w niedziele było OK i umyłam w poniedziałek. Dziś mamy środę, a moje włoski są dalej puszyste ale tak jakoś dziwnie raz przez 3 dni są puszyste, następnie następnego dnia tłuste...

Jak czytam, co niektóre robicie z włosami, to aż mi głupio, że ja taką podstawową pielęgnację stosuję (szampon, ostatnio się poprawiłam i do tego używam odżywki, czasem maski), ale zauważyłam jedną rzecz. Moje dwa ostatnie mycia, to były "mycia na szybko" nie używałam żadnych masek, odżywek do spłukiwania, płukanek, jednie JOANNY ULTRA COLOR szamponu przetrzymanego na włosach na czas prysznica, czyli jakieś 10 minut i JOANNY NATURII Z MIODEM I CYTRYNĄ odżywki bez spłukiwania, żeby ułożyć włosy i co zauważyłam? Moje włosy jeśli chodzi o wygląd, skręt moich loczków, miękkość, itp. są bez zmian. Tylko kolor moich włosów. Pozbyłam się w końcu tego żółtka na głowie. No może jeszcze nie całkiem, ale niewiele mi już brakuje do odcienia jaki bym chciała mieć. Teraz nie wiem, czy jak zacznę używać znów tych wszystkich maseczek, odżywek płukanek, to mi znów włoski nie zżółkną ?boję się trochę, że stracę to, co już osiągnęłam, a z drugiej strony używając samego szamponu mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię dla włosów
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:37   #4357
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Moje włosy stały się jakieś dziwne. Najpierw nie myłam ich przez 3 dni, bo były ładne. Umyłam w piątek, a w sobotę były już tłuste Później w niedziele było OK i umyłam w poniedziałek. Dziś mamy środę, a moje włoski są dalej puszyste ale tak jakoś dziwnie raz przez 3 dni są puszyste, następnie następnego dnia tłuste...

Jak czytam, co niektóre robicie z włosami, to aż mi głupio, że ja taką podstawową pielęgnację stosuję (szampon, ostatnio się poprawiłam i do tego używam odżywki, czasem maski), ale zauważyłam jedną rzecz. Moje dwa ostatnie mycia, to były "mycia na szybko" nie używałam żadnych masek, odżywek do spłukiwania, płukanek, jednie JOANNY ULTRA COLOR szamponu przetrzymanego na włosach na czas prysznica, czyli jakieś 10 minut i JOANNY NATURII Z MIODEM I CYTRYNĄ odżywki bez spłukiwania, żeby ułożyć włosy i co zauważyłam? Moje włosy jeśli chodzi o wygląd, skręt moich loczków, miękkość, itp. są bez zmian. Tylko kolor moich włosów. Pozbyłam się w końcu tego żółtka na głowie. No może jeszcze nie całkiem, ale niewiele mi już brakuje do odcienia jaki bym chciała mieć. Teraz nie wiem, czy jak zacznę używać znów tych wszystkich maseczek, odżywek płukanek, to mi znów włoski nie zżółkną ?boję się trochę, że stracę to, co już osiągnęłam, a z drugiej strony używając samego szamponu mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię dla włosów
Ja też wiele dla włosów robiłam ale stwierdziłam, ze dosyć tego dobrego bo musze je częsciej przez to myć i robi się błędne koło kręcące się tylko wokół włosów. Ostatnio nic przed myciem nie nakładałam, umyłam szamponem potem maseczka na 10 minut i mam piękne swierze włoski. W czasach świetności moich włosów uzywałam TYLKO szamponu i miałam idealne włosy także nie miej wyrzutów sumienia tylko pielegnuj je tak jak one tego chcą
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 14:27   #4358
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1987 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny. Trochę mnie tu nie było. Moje włosy stały się jakieś dziwne. Najpierw nie myłam ich przez 3 dni, bo były ładne. Umyłam w piątek, a w sobotę były już tłuste Później w niedziele było OK i umyłam w poniedziałek. Dziś mamy środę, a moje włoski są dalej puszyste ale tak jakoś dziwnie raz przez 3 dni są puszyste, następnie następnego dnia tłuste...

Jak czytam, co niektóre robicie z włosami, to aż mi głupio, że ja taką podstawową pielęgnację stosuję (szampon, ostatnio się poprawiłam i do tego używam odżywki, czasem maski), ale zauważyłam jedną rzecz. Moje dwa ostatnie mycia, to były "mycia na szybko" nie używałam żadnych masek, odżywek do spłukiwania, płukanek, jednie JOANNY ULTRA COLOR szamponu przetrzymanego na włosach na czas prysznica, czyli jakieś 10 minut i JOANNY NATURII Z MIODEM I CYTRYNĄ odżywki bez spłukiwania, żeby ułożyć włosy i co zauważyłam? Moje włosy jeśli chodzi o wygląd, skręt moich loczków, miękkość, itp. są bez zmian. Tylko kolor moich włosów. Pozbyłam się w końcu tego żółtka na głowie. No może jeszcze nie całkiem, ale niewiele mi już brakuje do odcienia jaki bym chciała mieć. Teraz nie wiem, czy jak zacznę używać znów tych wszystkich maseczek, odżywek płukanek, to mi znów włoski nie zżółkną ?boję się trochę, że stracę to, co już osiągnęłam, a z drugiej strony używając samego szamponu mam wyrzuty sumienia, że nic nie robię dla włosów
Co jakiś czas będziesz musiała powtórzyć tą kurację fioletową Joanną To tylko szampon i nie zniweluje Ci raz na zawsze żółtego odcienia włosów. Sama jak jeszcze miałam platynę na głowie myłam tym szamponem włosy, ale jak go odstawiłam to po paru dniach włosy mi zaczynały żółcieć spowrotem
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:33   #4359
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mnie się ostatnio nic nie chce z włosami robić jedynie używam albo radicalu w mgiełce albo Joanne miód+cytryna. Dziś się muszę zabrać za rycynę...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:43   #4360
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

hmm a ja ostatnio w niedzielę nalozylam waxa i wcierke potem, kolejne mycie to byl tylko szampon bo mi się nie chciało teraz chyba olejek sobie naloze
wydaje mi sie że jeśli włosy nie są bardzo zniszczone, to niema co przesadzać z maskami olejkami przy kazdym myciu bo mozna włosy obciązyc niepotrzebnie
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 15:04   #4361
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

O! O waxie zapomniałam i seboradinie. Zniszczone mam najbardziej te "blond" pasemka... A reszta na razie ok- staram się nie prostować,a jak już to trochę już ostygniętą prostownicą.
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 15:12   #4362
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ja juz nawet nie pamiętam kiedy ostatnio prostowałam włosy a kiedyś to świrowałam na tym punkcie i przeżywałam jak mi się włosy powywijały
ani kiedy suszyłam suszarką, zasadniczo staram sie nie suszyc włosów chyba że na prawdę muszę - ale wtedy chłodny nawiew tylko
__________________

Edytowane przez blue_mysecka
Czas edycji: 2011-03-16 o 15:13
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 21:45   #4363
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ja też ostatnio zaniedbałam włosy i odrazu mi się za to odwdzięczyły... Zaczęły się plątać, rozdwajać, puszyć, przestały się błyszczeć, troszkę sianowate się znów zrobiły, aż je podprostowałam ostatnio kilka razy... W ogóle ostatnio zauważyłam jakiś kryzys mojego organizmu, włosy, paznokcie i cera odmówiły posłuszeństwa, mimo że biorę witaminki :/

A co do włosów to teraz mam taktykę, po umyciu włosów, czy same wyschną czy pomogę im zimnym nawiewem, robię kitkę, warkocza i tak chodzę, przynajmniej mnie nie korci, żeby coś ciągle z nimi robić, bo takto ciągle je macam i się łamią

No i ostatnio koleżanka się mnie zapytała czy to moje naturalne włosy, bo mają ładny odcień Aż dumnie jej odpowiedziałam NATURALNE!

Naszło mnie też dzisiaj z nudów na zrobienie zdjęcia:
1 - całe moje
2 - różnica między farbowanym warkoczem a naturalną górą (to dla tych, które nie widziały różnicy między moimi farbowańcami a naturalkami )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201103161638.jpg (30,2 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201103161639.jpg (38,6 KB, 73 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-03-16 o 21:47
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:57   #4364
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

teraz widać różnicę ale na wyprostowanych ani troszeczkę
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:38   #4365
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Xyolax, włoski wyglądają jakby miały naturalny kolor- lekko rozjaśniony przy końcach od słońca. Bardzo ładny kolor naturalek.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:19   #4366
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Teraz to też widzę, oba kolorki ładne

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Oglądałam dziś program "Pytanie na śniadanie" i tam dziś było o naszej modzie tzn. o chodzeniu z odrostami to najnowszy trend Tylko... tylko te odrosty nie były prawdziwe, bo kobietę ufarbowali, na górze ciemniejszą farbą a na dole jaśniejszą. Wkurzył mnie ten gość, co o tym opowiadał, bo twierdził, że musieli położyć farbę na górę, żeby był blask, bo prawdziwy odrost nie ma połysku (!) Co za brednie... Przecież to naturalne włosy się błyszczą, a farby są matowe

To już 18 m-cy bez farby
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm






Edytowane przez Exquise
Czas edycji: 2011-03-17 o 16:21
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:28   #4367
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ale brednie..... no ale jej wybór- teraz kobita jak jej zaczną odrosty sie robić będzie miała 3 kolory na głowie
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:32   #4368
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Teraz to też widzę, oba kolorki ładne

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Oglądałam dziś program "Pytanie na śniadanie" i tam dziś było o naszej modzie tzn. o chodzeniu z odrostami to najnowszy trend Tylko... tylko te odrosty nie były prawdziwe, bo kobietę ufarbowali, na górze ciemniejszą farbą a na dole jaśniejszą. Wkurzył mnie ten gość, co o tym opowiadał, bo twierdził, że musieli położyć farbę na górę, żeby był blask, bo prawdziwy odrost nie ma połysku (!) Co za brednie... Przecież to naturalne włosy się błyszczą, a farby są matowe

To już 18 m-cy bez farby

bzdura.. co on gada właśnie naturalki błyszczące i gratuluje 18-nastu
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:57   #4369
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cześć
Doszłam do wniosku,że mam już dosyć farbowania włosów.Po moich samodzielnych eksperymentach nie zawsze byłam zadowolona.Fryzjera z prawdziwego zdarzenia tez nie było dane mi spotkać.Tak więc jeśli pozwolicie dołącze sie do Was,bo wiem,że korcic mnie będzie aby znów sięgnąć po farby i inne cuda do farbowania włosów.
Teraz nie farbowałam od trzech miesięcy,odrost spory,dość widoczny,pod spodem mam ciemniejszy kolor tak wiec totalny misz-masz.Postaram sie dołączyć wkrótce zdjęcie.
Mam do Was pytanie.
Czy przed decyzją o powrocie do naturalnych włosów starałyście sie w jakiś sposób przyblizyć kolor farbowany do odrostu? Widze na zdjęciach,że niektóre z Was maja naprawde niewielką róznice w kolorze wiec nie rzuca sie tak bardzo w oczy.
U mnie jasne pasemka na ciemnych koloryzowanych i do tego popielaty odrost tworzy mieszanke,która w oczy razi.
Nie wiem czy nie zafarbować na bardzo przyblizony do naturalnego i potem juz ...detox od farbowania.Doradźcie

Edytowane przez inny nick
Czas edycji: 2011-03-17 o 17:00
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 17:00   #4370
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

dzisiaj pierwszy raz odkąd zapuszczam naturalki, koleżanka spytała, czy wracam do naturalnego koloru włosów, czy po prostu nie mam czasu pofarbować

aż byłam w szoku, bo miałam związane włosy i myślałam, że wtedy w ogóle nie widać moich odrościków

a ogóle przepraszam, że nie dodałam zdjęć 10-go, zrobię to w weekend
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 18:33   #4371
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

INNY NICK Witaj wśród Nas ja nie robiłam z włosami nic tylko zapuszczałam/zapuszczam odrosty, a że nie widać dużej różnicy w kolorach to tylko dlatego, że farba wypłukała się w większości.

Znalazłam w swojej półce kosmetycznej maskę STAPIZ i nałożyłam na włosy może im to dobrze zrobi też ostatnio mniej o nie dbam, ale są jeszcze w dobrym stanie.
Mierzyłam też swoje włosy... nie jest źle 40,5 cm (znowu nie wiem czy zapuszczać )
Mam też do Was pytanie, jak mierzycie sobie włosy/odrosty - na mokro czy sucho ?
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:09   #4372
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

troszkę mnie tu nie było i musiałam nadrabiać czytanie
u mnie bez zmian, mierzyłam odrosty (ja mierzę je na sucho już jak mi same wyschną włosy po myciu) i średnio to mi tylko 0,8 cm w ciągu miesiąca jedynie przybyło ;( a tak staram się dbać o włosy.. codziennie nafta, rycyna lub kokos i dodatkowo jeszcze kapsułki Revalid (ale to dopiero 2 tydzień brania ich więc rezultatów jeszcze nie widać). Im bardziej o nie dbam tym większe mam wrażenie, że im to szkodzi od wewnątrz bo tak słabo rosną. Tyle dobrego, że przynajmniej stan włosów się poprawił, już nie mam takiej szopy siana na głowie zobaczymy jak dalej będzie z przyrostem..
Tak bardzo chcę mieć już swoje naturalki i żeby ludzie nie mówili, że wyglądam jak czarownica z tymi odrostami w ogóle nie mam jakiegokolwiek wsparcia ze strony innych ;/ nie wierzą, że nie rozjaśnię znowu i że wytrwam w postanowieniu. ale ja im pokażę, zdziwią się, jak zobaczą moje całe naturalne włosy, wtedy to im się głupio zrobi
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 19:46   #4373
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

inny nick po pierwsze- gratuluję podjęcia decyzji i życzę Ci wytrwałości w razie jakiś głupich myśli o farbowaniu- pisz! zaraz wybijemy Ci je z głowy

ja nie farbowałam już na kolor zbliżony do naturalnych- bo w chwili gdy postanowiłam zapuszczać naturalki miałam już 3miesięczny odrost i było mi żal go stracić

agaa91 moja sis jak jej powiedziałam że zpauszczam: "nie dasz rady" ale mam podejście takie jak Ty: ja im jeszcze pokażę

ja nie umiem dokładnie zmierzyć odrostów... ale wolę na sucho linijkę przyłożyć bo wtedy granica jest widoczniejsza
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:04   #4374
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
INNY NICK Witaj wśród Nas ja nie robiłam z włosami nic tylko zapuszczałam/zapuszczam odrosty, a że nie widać dużej różnicy w kolorach to tylko dlatego, że farba wypłukała się w większości.

Znalazłam w swojej półce kosmetycznej maskę STAPIZ i nałożyłam na włosy może im to dobrze zrobi też ostatnio mniej o nie dbam, ale są jeszcze w dobrym stanie.
Mierzyłam też swoje włosy... nie jest źle 40,5 cm (znowu nie wiem czy zapuszczać )
Mam też do Was pytanie, jak mierzycie sobie włosy/odrosty - na mokro czy sucho ?

Jak mierzyć to tylko na sucho, na mokro nie widać za bardzo różnicy pomiędzy naturalkami w farbowańcami

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
troszkę mnie tu nie było i musiałam nadrabiać czytanie
u mnie bez zmian, mierzyłam odrosty (ja mierzę je na sucho już jak mi same wyschną włosy po myciu) i średnio to mi tylko 0,8 cm w ciągu miesiąca jedynie przybyło ;( a tak staram się dbać o włosy.. codziennie nafta, rycyna lub kokos i dodatkowo jeszcze kapsułki Revalid (ale to dopiero 2 tydzień brania ich więc rezultatów jeszcze nie widać). Im bardziej o nie dbam tym większe mam wrażenie, że im to szkodzi od wewnątrz bo tak słabo rosną. Tyle dobrego, że przynajmniej stan włosów się poprawił, już nie mam takiej szopy siana na głowie zobaczymy jak dalej będzie z przyrostem..
Tak bardzo chcę mieć już swoje naturalki i żeby ludzie nie mówili, że wyglądam jak czarownica z tymi odrostami w ogóle nie mam jakiegokolwiek wsparcia ze strony innych ;/ nie wierzą, że nie rozjaśnię znowu i że wytrwam w postanowieniu. ale ja im pokażę, zdziwią się, jak zobaczą moje całe naturalne włosy, wtedy to im się głupio zrobi
a może nie chcą rosnąć bo za dużo im tego?
prawidłowe podejście my w Ciebie wierzymy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:23   #4375
inny nick
Raczkowanie
 
Avatar inny nick
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 101
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dzięki za miłe przyjęcie
Napewno będe zaglądać.Jutro wstawie fotki.
inny nick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 21:51   #4376
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
a może nie chcą rosnąć bo za dużo im tego?
prawidłowe podejście my w Ciebie wierzymy
dziękuję a jak często Wy olejujecie włoski? hmm może rzeczywiście powinnam dawać im więcej powietrza
Cytat:
Napisane przez milagrosa Pokaż wiadomość
agaa91 moja sis jak jej powiedziałam że zpauszczam: "nie dasz rady" ale mam podejście takie jak Ty: ja im jeszcze pokażę
najgorsze jest właśnie to jak inni co raz mówią, że się nie da rady, mnie to najbardziej dobija, kiedyś bym się poddała, ale teraz zobaczą na co mnie stać milagrosa i reszta dziewczyn - damy radę! między innymi dzięki wzajemnemu wsparciu
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 06:50   #4377
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez blue_mysecka Pokaż wiadomość
chciałabym żeby był brwi mam ciemne (grafitowe takie prawie czarne) a włosy jasniejsze, taki mysi brąz? nie wiem, bo przy tych farbowańcach wyglądają jakoś tak szaro i nijako, niech odrosną szybko to będzie pewnie inny efekt jak pozbędę się farbowanych


moje gratulacje
Dziękuję

Ja mam takie same brwi jak naturalne i widze w halogenach jak mi się brwi w tym świetle na rudo troche mienią


Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio zaniedbałam włosy i odrazu mi się za to odwdzięczyły... Zaczęły się plątać, rozdwajać, puszyć, przestały się błyszczeć, troszkę sianowate się znów zrobiły, aż je podprostowałam ostatnio kilka razy... W ogóle ostatnio zauważyłam jakiś kryzys mojego organizmu, włosy, paznokcie i cera odmówiły posłuszeństwa, mimo że biorę witaminki :/

A co do włosów to teraz mam taktykę, po umyciu włosów, czy same wyschną czy pomogę im zimnym nawiewem, robię kitkę, warkocza i tak chodzę, przynajmniej mnie nie korci, żeby coś ciągle z nimi robić, bo takto ciągle je macam i się łamią

No i ostatnio koleżanka się mnie zapytała czy to moje naturalne włosy, bo mają ładny odcień Aż dumnie jej odpowiedziałam NATURALNE!

Naszło mnie też dzisiaj z nudów na zrobienie zdjęcia:
1 - całe moje
2 - różnica między farbowanym warkoczem a naturalną górą (to dla tych, które nie widziały różnicy między moimi farbowańcami a naturalkami )
o wow naturalki jakie śliczne, widać różnice teraz ale takie ton w ton. Wygląda to w porządku



Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Teraz to też widzę, oba kolorki ładne

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Oglądałam dziś program "Pytanie na śniadanie" i tam dziś było o naszej modzie tzn. o chodzeniu z odrostami to najnowszy trend Tylko... tylko te odrosty nie były prawdziwe, bo kobietę ufarbowali, na górze ciemniejszą farbą a na dole jaśniejszą. Wkurzył mnie ten gość, co o tym opowiadał, bo twierdził, że musieli położyć farbę na górę, żeby był blask, bo prawdziwy odrost nie ma połysku (!) Co za brednie... Przecież to naturalne włosy się błyszczą, a farby są matowe

To już 18 m-cy bez farby

gratuluje, taka mini 18-mnastka



Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
troszkę mnie tu nie było i musiałam nadrabiać czytanie
u mnie bez zmian, mierzyłam odrosty (ja mierzę je na sucho już jak mi same wyschną włosy po myciu) i średnio to mi tylko 0,8 cm w ciągu miesiąca jedynie przybyło ;( a tak staram się dbać o włosy.. codziennie nafta, rycyna lub kokos i dodatkowo jeszcze kapsułki Revalid (ale to dopiero 2 tydzień brania ich więc rezultatów jeszcze nie widać). Im bardziej o nie dbam tym większe mam wrażenie, że im to szkodzi od wewnątrz bo tak słabo rosną. Tyle dobrego, że przynajmniej stan włosów się poprawił, już nie mam takiej szopy siana na głowie zobaczymy jak dalej będzie z przyrostem..
Tak bardzo chcę mieć już swoje naturalki i żeby ludzie nie mówili, że wyglądam jak czarownica z tymi odrostami w ogóle nie mam jakiegokolwiek wsparcia ze strony innych ;/ nie wierzą, że nie rozjaśnię znowu i że wytrwam w postanowieniu. ale ja im pokażę, zdziwią się, jak zobaczą moje całe naturalne włosy, wtedy to im się głupio zrobi

Mnie też nie wierzą, ostatnio mama mnie mi powiedziała "no zapuścisz swoje ale ciekawe jak długo je bedziesz miała", myśli że nie będą mi się podobały i zaraz bede leciała po farbe. No niedoczekanie
Nawet jak beda tragicznie szare to nie zafarbuje

Wczoraj byłam w bytomiu i obok mnie stała na przystanku dziewczyna z naturalkami do łopatek, śliczne włosy...a zaraz potem przyszła dziewczyna ktora miała zapięte włosy na wszystkie strony, patrze tak i widze że góre ma blond, potem pomarancz, potem ciemno rudy...efekt położenia rozjaśniacza na cała głowe na ciemnie włosy żal mi się jej zrobiło...

Cytat:
Napisane przez inny nick Pokaż wiadomość
Dzięki za miłe przyjęcie
Napewno będe zaglądać.Jutro wstawie fotki.
Hej witaj i czekamy na fotki


Ja olejuje włosy 2x w tygodniu

Kochane wrzucam dzisiejsze foto, włosy na mokro, ile to bedzie cm na wasze oczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie125.jpg (57,0 KB, 64 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2011-03-18 o 08:49
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 09:40   #4378
milagrosa
Raczkowanie
 
Avatar milagrosa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 293
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

ja obstawiam dobre 5-6cm ładnie skróciłaś włoski
__________________
nigdy się nie kłóć!! od razu płacz

nasza kochana córeczka- ur 16.11.2011
milagrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:31   #4379
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

srebrna_smuga ładny odrościk rzeczywiście wygląda na 5cm widze,że jesteś dzielna,ponieważ różnica kolorystyczna pomiędzy naturalnymi,a farbowanymi przeogromna Już niewiele ci zostało
Ja wstawiam też swojego odrosta,tym razem lepiej widać różnice.
To blyszczenie to tylko zasługa światła w łazience hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0128.jpg (20,0 KB, 82 załadowań)
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 11:47   #4380
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
srebrna_smuga ładny odrościk rzeczywiście wygląda na 5cm widze,że jesteś dzielna,ponieważ różnica kolorystyczna pomiędzy naturalnymi,a farbowanymi przeogromna Już niewiele ci zostało
Ja wstawiam też swojego odrosta,tym razem lepiej widać różnice.
To blyszczenie to tylko zasługa światła w łazience hehe
olewam tą różnice, przeżyje to

Śliczny odrost a jakie lśniące
kurde czemu moje włosy są takie bez życia?
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.