baza pod makijaz-którą wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 17:33   #1
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Exclamation

baza pod makijaz-którą wybrać?


Dziewczyny która baza jest najlepsza. Moja cera bardzo sie swieci-czy jest jakas baza która temu zapobiegnie? Zalezy mi na wyrównaniu koloru skóry. Chce zaczać używać bazy zamiast podkładu. Czy lepiej wybrać taka z Diora czy Lancome czy tańsze też są dobre?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:36   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: baza pod makijaz-którą wybrać?

Cytat:
Napisane przez laaraa
Dziewczyny która baza jest najlepsza. Moja cera bardzo sie swieci-czy jest jakas baza która temu zapobiegnie? Zalezy mi na wyrównaniu koloru skóry. Chce zaczać używać bazy zamiast podkładu. Czy lepiej wybrać taka z Diora czy Lancome czy tańsze też są dobre?
Hmmm, a o jakiej konkretnie bazie myślałaś?
Co do świecenia się - dziewczyny na wizażu bardzo chwaliły bazę matującą Sephory ale Sephora ma teraz calą profesjonalną serię makijażową i nie wiem czy ta baza istnieje w tej samej formie...
W perfumeriach znajdziesz bazy ktore nie nadają koloru i takie lekko koloryzujące. Jeśli chcesz używać bazy zamiast podkładu - to wybierz jakąś taką w naturalnym beżowym lub różowym kolorze. Takie bazy ma YSL - nadają ładny kolor, ale wcale nie matują i nie przedłużają trwałości makijażu. Fajne bazy ma też Art Deco, i to w kilku odcieniach, to będzie mój następny zakup. Ciekawe bazy brązujące ma wspomniany YSL - Teint Parfait - sama używam takiej. Jesli używam bazy bez podkladu - zdecydowanie najlepsza jest lekko różowa, perłowa i opalizująca Pre Makeup Cream Shiseido - lekka emulsja w czarnej tubce, ładnie napina i rozświetla skórę, nadaje jej też matowość.
Jestem fanką białych baz, ale nie polecam Ci używania ich bez podkładu, efekt może być ciut niezdrowy.

W charakterze bazy pod makijaż, która napnie, rozświetli i zmatowi skórę, a także trochę przedłuzy zywotność makijażu świetnie sprawdzają się niektóre maseczki - słynna Beauty Flash Balm Clarinsa, moja ulubiona ostatnio Dermika Extremale Express czy najnowsza maseczka usuwająca zmęczenie Daxa z linii Planet Essence. Dwie ostatnie są w saszetkach, możesz kupić na próbę. Ale one nie nadają koloru, wymagają użycia podkładu.

A, i jeszcze jedno - przenioslam Twój wątek na wizażystkę, to forum wydaje mi się bardziej odpowiednie, jeśli chodzi o kwestie makijażu
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:17   #3
laaraa
Raczkowanie
 
Avatar laaraa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: baza pod makijaz-którą wybrać?

Dziękuje za szybką odpowiedz! kochana jesteś! Z tego co piszesz to chyba skusze się na baze z Shiseido, bo mam już dosyć podkładów dlatego postanowiłam ograniczyc używanie ich do minimum. Ile to mniej więcej kosztuje?
laaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:27   #4
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: baza pod makijaz-którą wybrać?

Baza Shiseido kosztuje ok. 130 zł. Na KWC powinny być jakieś recenzje:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=205

Jest to niezła baza, choć dość droga. Sprawdz koniecznie bazy Art Deco - też mają różne odcienie, sama dostałam kiedyś próbki w Sephorze - odcień nr 2 jest b. ładny, taki beżowo-brzoskwiniowy

Pozdrawiam!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.