Odżywka do rzęs XLASH - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-23, 15:53   #451
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

No wlasnie. To tak, jakby po odstawieniu odzywki do wlosow wszystkie wlosy zaczely nam wypadac, bo sie ¨przyzwyczaily¨. Ja licze na to, ze jak kiedys odstawie odzywke to nie bedzie tragedii...
Poki co widze lekkie wydluzenie i podoba mi sie to bardzo Licze na coraz lepsze efekty bo jestem w polowie kuracji dopiero
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 20:53   #452
Justynka530
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczynki moja poprzednia wiadomość została troszkę nie jasno napisana, a tym samym odebrana przez Was, przepraszam za wprowadzenie w błąd Otóż moje rzęsy nie są gorsze, niż przed rozpoczęciem kuracji. W prawym oku mam pewien ubytek, ale to tylko stan przejściowy, bo już pomału zaczynają odrastać w tym miejscu rzęsy. Ta "strefa" mojego oka od zawsze rosła w innym tempie, niż pozostałe rzęsy, zapewne stąd ten problem I to prawda jak to któraś z Was napisała, że przyzwyczaiłam się do dłuższych rzęs, ostatnio nawet oglądałam zdjęcia z wakacji i naprawdę miałam te rzęsy długie i widoczne, a co najważniejsze malowałam je w mgnieniu oka...a teraz ciężko mi się w ogóle maluje te rzęsy, są jakieś takie sztywne, mało podatne na szczoteczkę od tuszu. Nie wiem czy to też czasem nie jest wina tuszu do rzęs, używam od kilku lat Telescopica złotego lub carbon black i mam ostatnio wrażenie, że pogorszyła się jego jakość...
Chyba zacznę znowu codziennie stosować tą odżywkę i zobaczymy czy coś się poprawi
__________________
Justyna

Edytowane przez Justynka530
Czas edycji: 2014-01-24 o 20:55
Justynka530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 10:30   #453
cini_minisowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

cześć
Ja stosuję odżywkę od 6 stycznia i w sumie w tym momencie zbyt wiele się nie zmieniło - minimalny efekt jest choć boję się, że to po prostu siła perswazji
moje rzęsy zawsze były króciutkie ,jasne i delikatne wiec miałam nadzieje że Xlash zdziała cuda
jak u Was z efektami ? kiedy zauważyłyście pierwsze zmiany?
cini_minisowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:25   #454
trolik01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Odżywkę stosuję od października 2013 r. U mnie działa i jestem mega zadowolona. Pierwsze efekty widać było po ok 2 tygodniach. Zawsze miałam jasne rzęsy i króciutkie. Jak nie są pomalowane to w ogóle nie było widać, że je mam a teraz..... Są piękne, długie i jest ich bardzo dużo W moim przypadku nie ściemniały jak zapewnia producent, nawet więcej wydaje mi się, że są jeszcze jaśniejsze ale to w porównaniu z efektem jest mało ważne (od czego jest henna ha ha ha).
Nadal nie skończyłam pierwszego opakowania choć smaruję rzęsy codziennie.

P.S Najgorszy dla mnie był okres w okolicach 1,5 miesiąca od rozpoczęcia mojej kuracji, rzęsy były nierówne, tylko kilka było długich, a nowe dopiero zaczęły się pojawiać.
trolik01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:26   #455
mika60006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja stosuję Xlash'a od połowy stycznia i powiem Wam dziewczyny, że widzę różnicę. Mam więcej rzęs i są dłuższe. Wcześniej przez rok czasu doklejałam kępki (nosiłam je prawie 365 dni w roku), oraz sztuczne rzęsy u kosmetyczki. Kiedyś usuwając rzęsy założone przez kosmetyczkę wyrwałam sobie trochę moich i było ich mało. Stosowałam olejek rycynowy ale nie dał efektów- przynajmniej nic nie zauważyłam. Myślę że stosowanie kleju do kępek też osłabiło moje włoski.
Jestem ciekawa jak będą wyglądały za 2 miesiące- czy faktycznie będą super długie. Jeśli chodzi o przyciemnienie to nie zauważyłam tego. A tu daję filmik dziewczyny z Youtube która zrobiła recenzję Xlash'a http://www.youtube.com/watch?v=T4xbwFL-7Tw

Edytowane przez mika60006
Czas edycji: 2014-02-05 o 09:27
mika60006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 18:47   #456
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Kod rabatowy WALENTYNKA - rabat 70 zł na duże opakowanie Xlash Pro (220 zł zamiast 290 zł).
Oczywiście przy takiej kwocie wysyłka gratis.
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 13:35   #457
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny czym się różni XLASH od XLASH pro, oprócz oczywiście pojemności, bo na stronce niestety nie znalazłam żadnego info oprócz "udoskonalonej receptury" czyli co
__________________
Skoro ma być lepiej,
najpierw musi być inaczej


Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 15:04   #458
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Według mnie niczym poza objetoscią i ceną
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 09:50   #459
greenwithenvy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 2
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Testowałam na swoich rzęsach, efekty umieściłam na swoim blog zapraszam (ciach - reklama bloga)

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-02-27 o 11:55 Powód: tutaj opisujemy wprost swoje spostrzeżenia, nie odsyłamy wyłącznie do bloga, bo stanowi to wtedy reklamę
greenwithenvy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 15:25   #460
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Mallutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym się różni XLASH od XLASH pro, oprócz oczywiście pojemności, bo na stronce niestety nie znalazłam żadnego info oprócz "udoskonalonej receptury" czyli co
Tylko pojemnością opakowania no i ceną. Ja osobiście nie lubię kupować dużych opakowań, bo jak wiadomo kosmetyki naturalne mają swoją datę przydatności. Mi małe opakowanie starcza na 6 miesięcy i myślę, że to jest odpowiedni termin świeżości produkty.
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 16:35   #461
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Tylko pojemnością opakowania no i ceną. Ja osobiście nie lubię kupować dużych opakowań, bo jak wiadomo kosmetyki naturalne mają swoją datę przydatności. Mi małe opakowanie starcza na 6 miesięcy i myślę, że to jest odpowiedni termin świeżości produkty.
Naturalne tak, ale Xlash to raczzej nie natura Oczywiście oni twierdzą, że tak, ale nie ma co się dawać im mamić.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 18:59   #462
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Naturalne tak, ale Xlash to raczzej nie natura Oczywiście oni twierdzą, że tak, ale nie ma co się dawać im mamić.
Wg Ciebie ktore składniki w Xlash nie są naturalne?
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 20:31   #463
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Wg Ciebie ktore składniki w Xlash nie są naturalne?
Te, których producent nie umieścił w składzie. A skąd wiem, że nie umieścił? No to zobacz, co jest na ulotce, nie masz tam "INCI", tylko "skład" lub "składniki" i po nich wymienione różne środki. A skoro nie ma INCI, tylko jakieś "składniki", to połowe można wpisać, a połowę ominąć. Może tam być wszystko.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:31   #464
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Te, których producent nie umieścił w składzie. A skąd wiem, że nie umieścił? No to zobacz, co jest na ulotce, nie masz tam "INCI", tylko "skład" lub "składniki" i po nich wymienione różne środki. A skoro nie ma INCI, tylko jakieś "składniki", to połowe można wpisać, a połowę ominąć. Może tam być wszystko.
Kurcze nie masz racji. Sprawdziłam swoje opakowanie i mam podany dokładny skład.
Na opakowaniu jest INCI.

Edytowane przez karnawal
Czas edycji: 2014-03-03 o 19:33
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 20:01   #465
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Kurcze nie masz racji. Sprawdziłam swoje opakowanie i mam podany dokładny skład.
Na opakowaniu jest INCI.
A to przepraszam, pomyliłam z inną odżywką. A możesz wypisać to INCI?
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 15:21   #466
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dokładny skład jest podany w pierwszym poście tego wątku przez mydlana_pani.
U mnie na opakowaniu jest taki sam.
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 18:07   #467
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Aha, to pozytywnie, że podają INCI, bo wiele odżywek podaje "składniki", a podając "składniki" można napisać tak naprawdę co się chce. INCI jest zdecydowanie bardziej zobowiązujące
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 20:51   #468
karnawal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Aha, to pozytywnie, że podają INCI, bo wiele odżywek podaje "składniki", a podając "składniki" można napisać tak naprawdę co się chce. INCI jest zdecydowanie bardziej zobowiązujące
Ja na to bardzo zwracam uwagę i kupuję produkty tylko po przeczytaniu dokładnego składu
karnawal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 16:30   #469
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Witam, ja stosowałam Xlash stosunkowo długo. Po pierwszym opakowaniu i połowie drugiego byłam niesamowicie zadowolona, rzęsy do nieba, zbierałam same pochwały i zachwyty nawet od facetów. Niestety podczas drugiego opakowania cos zaczelo się dziac z moimi oczami, wokół nich tworzyły się czerwone linie, szczególnie na powiece i z boku oka. Nawet mój tata (0 dziwo!) to zauważył i pytał co się dzieję z moimi oczami. Prawie natychmiast zaprzestałam uzywania a te zmiany i tak nie zginęły, dopiero po czasie. Bardzo szybko wypadły mi długie rzęsy i czekałam spory czas, aż odzyskam całkowicie swoje. Stwierdziłam, że juz nigdy nie będę ryzykować z odżywkami, nawet mimo to, że na początku tak bardzo byłam zadowolona.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-07, 17:53   #470
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja XLASH stosuję jakoś od środka listopada, czyli już cztery miesiące. W 98% nakładam odżywkę rzetelnie, tj codziennie, czasami jak np nie malowałam rzęs to w trakcie dnia też miałam odżywkę na rzęsach. Nakładałam jej sporo, teraz widzę że mam już opakowanie na wykończeniu. Dodam że posiadam małe opakowanie - na ile mniej więcej u Was wystarczyło? Nie wiem czy 4 miesiące to dużo, czy mało?

Jeżeli chodzi o efekty - rzęsy gęste, długie, ale wciąż nie podkręcone, a na tym mi zależało, bo zawsze moje rzęsiska były ciemne, grube i długie, ale długie i proste jak struny -.-

No nic, używam dalej i zobaczymy. W podkręcenie już nie wierzę, jak rzęsy miałyby zmienić kurs i rosnąć do nieba, to już by to zrobiły
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:01   #471
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja mam stare opakowanie - to z czarną nakrętką i tam nie było składników wg normy INCI Rozumiem, że na nowym opakowaniu już jest, tak?
Czy te osoby, które rzekomo mają wypisany pełny skład mogłyby go wypisać tutaj w poście?
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:44   #472
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

tym mowilam, mi tez sie wydawalo, ze xlash nie ma Inci tylko jakies pseudo wymienianie skladnikow

Cytat:
Napisane przez Lena11111 Pokaż wiadomość
Ja mam stare opakowanie - to z czarną nakrętką i tam nie było składników wg normy INCI Rozumiem, że na nowym opakowaniu już jest, tak?
Czy te osoby, które rzekomo mają wypisany pełny skład mogłyby go wypisać tutaj w poście?


wlasnie o
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 21:53   #473
kruszynka_
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 262
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Kobietki, czy są tutaj jakieś kosmetyczki bądź kosmetolożki, które zechciałyby uzupełnić ankietę dotyczącą odżywek do rzęs?To tylko 12 krótkich pytań. Potrzebuję jeszcze 40 uzupełnień a konferencja na której ma być prezentowany referat o odżywkach tuż, tuż
__________________
"The difference between genius and stupidity is that genius has its limits."

Albert Einstein
kruszynka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 18:20   #474
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Dziewczyny dajcie znać jak będzie jakiś kod na odżywkę
Ja jestem zachwycona, chciałabym kupić sobie kolejne opakowanie. Rzęsy mam do nieba, kurację skończyłam jakoś w lutym. Mega efekt
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:27   #475
ursogangsta
Raczkowanie
 
Avatar ursogangsta
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

też chętnie skorzystam z kodu mam jeszcze revitalash, którego używam od prawie 1,5 roku, ale cały czas borykam się z zaczerwienionymi powiekami... poza tym revitalash mi podpadło tym, że gdy opakowanie się kończy (używam już trzecie, i kiedy miałam jeszcze trochę produktu w opakowaniu, widziałam już że rzęsy wypadają po 5 sztuk na waciku przy demakijażu, i zawsze coś jeszcze przy myciu, wiadomo). naczytałam się o tej substancji na jaskrę i też mnie to pozytywnie nie nastraja. z tego co widzę to xlash ma niezłe opinie i stosunkowo mały procent osób uczulonych (w przypadku revi bardzo dużo osób skarży się na zaczerwienienia, przynajmniej na początku kuracji).
__________________
wymienię

And in the choir i saw a sad messiah,
He was bored and tired of my laments,
'said I died for you one time but never again.


ursogangsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 21:39   #476
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Ja jestem po studiach kosmetologii oraz techniku usług kosmetycznych, więc możesz podesłać mi na priv


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:16   #477
alexz96
Raczkowanie
 
Avatar alexz96
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

dzisiaj zaczynam stosowanie odżywki. zakupiłam większe opakowanie za 200zl. Jeśli ktoś chciałby skorzystać to kod na xlash pro to lato 2014
za jakiś czas podzielę się efektami, mam nadzieję, że będą
alexz96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:39   #478
Lena11111
Przyczajenie
 
Avatar Lena11111
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 16
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez karnawal Pokaż wiadomość
Kurcze nie masz racji. Sprawdziłam swoje opakowanie i mam podany dokładny skład.
Na opakowaniu jest INCI.
Zakupiłam drugie opakowanie Xlash. Ostatnią kurację zakończyłam w styczniu 2014 (zaczęłam w czerwcu 2013). Mam zatem i starą (bo ją zachowałam) i nową wersję produktu. NA ŻADNEJ NIE MA INCI. Jako dowód załączam zdjęcia, zarówno obu opakowań, jak i składu na opakowaniu i na ulotce wewnątrz opakowania. Mam nadzieję, że od teraz ta kwestia będzie jasna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140620_165035.jpg (72,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140620_165049.jpg (107,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140620_193529.jpg (131,9 KB, 28 załadowań)
Lena11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:18   #479
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Cytat:
Napisane przez Lena11111 Pokaż wiadomość
Zakupiłam drugie opakowanie Xlash. Ostatnią kurację zakończyłam w styczniu 2014 (zaczęłam w czerwcu 2013). Mam zatem i starą (bo ją zachowałam) i nową wersję produktu. NA ŻADNEJ NIE MA INCI. Jako dowód załączam zdjęcia, zarówno obu opakowań, jak i składu na opakowaniu i na ulotce wewnątrz opakowania. Mam nadzieję, że od teraz ta kwestia będzie jasna.
Super, dzięki za inf
Ja kurację rozpoczęłam w listopadzie 2013, skończyłam w lutym 2014 i do teraz mam rzęsy do nieba, maluję je okazjonalnie, bo jak pomaluję jedną warstwą to efekt jak ze sztucznymi - niemalże aż za sztucznie Regularnie ktoś zadaje pytanie czy mam doczepiane rzęsy czy to moje, bo są mega długie (z reguły ludzie pytają jak co dziwne .. nie mam tuszu ). Także odżywkę polecam z całego serca. Zastanawiam się czy jest sens kupić raz jeszcze i używać, póki co tak jak pisałam - efekt jest wciąż, rzęsy sięregularnie wymieniają, co logiczne, a mimo to wciąż rosną bardzo długie
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 10:01   #480
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Odżywka do rzęs XLASH

Pomyłka
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2014-11-15 o 10:17
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-14 15:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.