Uczymy się programować, tworzyć strony www - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-26, 08:55   #31
RedDragon
Raczkowanie
 
Avatar RedDragon
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 37
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Heh, może coś ominąłem, ale temat tego wątku to "Uczymy się programować, tworzyć strony www", więc autorce prawdopodobnie najbardziej zależy na tworzeniu (ew. modyfikowaniu) dynamicznych stron www i "okraszaniu" ich jakimiś stylami . A z tego co mi wiadomo, to C++ (a tym bardziej czyste C) nie udostępniają narzędzi żeby to robić (nawet jeżeli jakiś są, to nie sądzę aby prosto się ich używało). Oczywiście zgodzę się iż powinno się zwrócić bardzo dużą uwagę na pryncypia programowania i jeżeli chce się dobrze nauczyć, to warto zaczynać od prostszych rzeczy. Ale może autorka chce po prostu spróbować, zobaczyć jak to się robi ale nie zostawać od razu zawodową programistką .

Jeżeli chodzi o osobę "na żywo", to jeżeli ktoś byłby zainteresowany to chętnie pomogę w zakresie Javy.
RedDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 08:58   #32
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

A jak to na forum jeden temat rodzi kolejny
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:54   #33
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Hej!
Idę na studia - kierunek informatyka na Politechnice Śląskiej. Z tego co się orientuję to najpierw jest tam turbo pascal (pierwszy semestr), C(drugi) i C++ (trzeci). Java pewnie też gdzieś się tam kręci. Chodzi mi o to, że ja z programowania jeszcze w sumie nic nie umiem. Miałam jedynie turbo pascala w liceum, ale to było 3 lata temu. Zaczynam się bać, że sobie nie poradzę na studiach, matmy rozszerzonej też nie miałam (czego żałuję, bo nauczycielka mnie bardzo nakłaniała, żebym zdawała). Do tego fizyka... Martwię się, czy nie porywam się z motyką na słońce . Z nauką nigdy problemów nie miałam, ale dużo ludzi pisze, że jak się nie programowało, nic nie robiło wcześniej to lepiej takie studia odpuścić, że tylko dla pasjonatów itd. itp...
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:07   #34
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Jeśli się umie programować, to na zajęciach z podstaw programowania bardzo się nudzi. Jeśli się nie umie, to się wtedy uczy. Na pewno nie jest to powód do odpuszczenia sobie tych studiów.
U mnie na roku wśród osób z najlepszymi wynikami były takie, które przed pójściem na studia w ogóle nie programowały.

Edytowane przez normalnyfacet85
Czas edycji: 2013-09-26 o 13:09
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 13:10   #35
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

No to mnie pocieszyłaś , bo ogólnie myślę, że to mi się może spodobać, a o pracę jak się jest dobrym to aż tak trudno nie jest
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 14:27   #36
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Hej!
Idę na studia - kierunek informatyka na Politechnice Śląskiej. Z tego co się orientuję to najpierw jest tam turbo pascal (pierwszy semestr), C(drugi) i C++ (trzeci). Java pewnie też gdzieś się tam kręci. Chodzi mi o to, że ja z programowania jeszcze w sumie nic nie umiem. Miałam jedynie turbo pascala w liceum, ale to było 3 lata temu. Zaczynam się bać, że sobie nie poradzę na studiach, matmy rozszerzonej też nie miałam (czego żałuję, bo nauczycielka mnie bardzo nakłaniała, żebym zdawała). Do tego fizyka... Martwię się, czy nie porywam się z motyką na słońce . Z nauką nigdy problemów nie miałam, ale dużo ludzi pisze, że jak się nie programowało, nic nie robiło wcześniej to lepiej takie studia odpuścić, że tylko dla pasjonatów itd. itp...
E tam, pieprzenie. Jestem po studiach informatycznych, a wcześniej w liceum nic by się na to nie zanosiło, bo profil biologiczno - chemiczny. W grupie było też parę łebków po technikum informatycznym, więc powinno się wydawać że będę gdzieś na końcu z osiągami, a okazało się zupełnie inaczej W ogóle to co najlepiej mi wychodzi to programowanie, więc nie ma co przesądzać.
Teraz zaś łakomym okiem spoglądam w stronę magisterki na programowaniu gier, zresztą mam już parę prostych aplikacyjek za sobą

Cytat:
No to mnie pocieszyłaś , bo ogólnie myślę, że to mi się może spodobać, a o pracę jak się jest dobrym to aż tak trudno nie jest
No niby nie, zależy gdzie się mieszka i czy jest się mobilnym
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 16:04   #37
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Drakan jeżeli można wiedzieć, to gdzie chodziłaś na studia?
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 16:17   #38
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Hej!
Idę na studia - kierunek informatyka na Politechnice Śląskiej. Z tego co się orientuję to najpierw jest tam turbo pascal (pierwszy semestr), C(drugi) i C++ (trzeci). Java pewnie też gdzieś się tam kręci. Chodzi mi o to, że ja z programowania jeszcze w sumie nic nie umiem. Miałam jedynie turbo pascala w liceum, ale to było 3 lata temu. Zaczynam się bać, że sobie nie poradzę na studiach, matmy rozszerzonej też nie miałam (czego żałuję, bo nauczycielka mnie bardzo nakłaniała, żebym zdawała). Do tego fizyka... Martwię się, czy nie porywam się z motyką na słońce . Z nauką nigdy problemów nie miałam, ale dużo ludzi pisze, że jak się nie programowało, nic nie robiło wcześniej to lepiej takie studia odpuścić, że tylko dla pasjonatów itd. itp...
Pamiętaj tylko, aby nie narobić sobie braków z programowania na początku. Jak czegoś nie załapiesz, to później będzie problem. I spędzaj w domu sporo godzin na pisaniu, testuj to, co było na wykładzie, modyfikuj przykłady, itp. Nie nauczysz się bez ćwiczeń i nie poddawaj się przy pierwszych niepowodzeniach. Męcz kolegów/koleżanki/prowadzących. Umiejętność programowania jest podstawową umiejętnością na informatyce. Dasz radę
Btw. dziwne, że uczą nadal Pascala, ja zaczynałam 10 lat temu i wtedy już inne kierunki na wydziale się śmiały, że my nadal mamy na początku Pascala.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 17:06   #39
normalnyfacet85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 115
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Btw. dziwne, że uczą nadal Pascala, ja zaczynałam 10 lat temu i wtedy już inne kierunki na wydziale się śmiały, że my nadal mamy na początku Pascala.
Pewnie uczą go dlatego, że w nim trochę trudniej pisać bez ładu i składu, trzeba jakiś tam porządek zachować.
normalnyfacet85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 18:52   #40
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Beatagr3 Pokaż wiadomość
Drakan jeżeli można wiedzieć, to gdzie chodziłaś na studia?
Żaden szał, bo uczelnia na miejscu, oddział zamiejscowy, szkoła prywatna. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności, tak to się nazywało a wykładowcy przyjeżdżali z UMK w Toruniu i Polibudy Łódzkiej, więc kadra silna. Dosyć, że ten kto chciał to się nauczył, reszta tylko płaciła.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 20:30   #41
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
Pewnie uczą go dlatego, że w nim trochę trudniej pisać bez ładu i składu, trzeba jakiś tam porządek zachować.
To był argument, jaki podawali na nasze pytania dlaczego i po co Pascal. Jakoś go nie uznaję Można wymagać standardów w C (jak się prowadzący będzie czepiał, to w końcu student dla świętego spokoju zachowa porządek w kodzie). Jak dla mnie Pascal to strata czasu. Można zrobić porządnie C, później C++ i mieć czas na Jave albo C# albo Pythona. (chociaż teraz z 4 semestrów programowania jakie miałam na jednolitych magisterskich zostały 2 na inżynierskich, zdecydowanie za mało czasu na naukę programowania).
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 08:51   #42
RedDragon
Raczkowanie
 
Avatar RedDragon
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 37
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez normalnyfacet85 Pokaż wiadomość
Pewnie uczą go dlatego, że w nim trochę trudniej pisać bez ładu i składu, trzeba jakiś tam porządek zachować.
Heh, chyba największy bałagan w kodzie jaki miałem, to właśnie jak pisałem w Pascalu :P. Więc to raczej słaby argument.
U mnie z kolei Pani w liceum (bo wtedy używałem Pascala) przekonywała, że pisząc w nim, w najgorszym wypadku zawiesimy komputer a używając innych języków może to się skończyć bardziej drastycznie .

Na studiach od początku miałem Jave, i jakoś wszyscy (nawet osoby które nie miały wcześniej styczności z programowaniem) bardzo to sobie chwalili. Zresztą należy pamiętać że język programowania to tylko narzędzie, i to od budowniczego głównie zależy jak ostatecznie będzie wyglądało "dzieło"
RedDragon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 17:56   #43
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Pascal jest językiem czysto edukacyjnym i IMO uczycie się go dlatego, że ktoś na Waszej uczelni czy szkole ma taki kurs przygotowany od lat X i nie planuje go zmieniać . W każdym języku można się nauczyć zasad dobrego programowania i pisania ładnego kodu, a chyba lepiej od razu zająć się czymś, co może nam się przydać.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 18:10   #44
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

A mogę zapytać na jakie uczelnie chodziłyście/chodzicie? A może się same uczycie?
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 23:56   #45
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja kończyłam Politechnikę Wrocławską, Wydział Elektroniki i bardzo sobie chwalę Pomimo męczenia Pascalem na pierwszym roku (już od lat tego nie robią, ja zaczynałam 10 lat temu).
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:04   #46
Beatagr3
Zadomowienie
 
Avatar Beatagr3
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 456
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

To może jeszcze pytanie dlaczego takie studia a nie inne? Poszłyście tak po prostu i się Wam to spodobało, czy może od dawna miałyście zaplanowany ten kierunek? Zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze wybrałam studia Czy sobie poradzę. Byłam już na innych, ale informatyka krążyła mi już od początku, szczególnie grafika. Z matmy byłam dobra, nawet bardzo, ale sama nie wiem. Czy Wy też miałyście wątpliwości?
__________________
?
Beatagr3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:06   #47
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Akurat nie kończyłam informatyki, tylko kierunek pokrewny (automatykę i robotykę), ale u nas na Wydziale w zasadzie na każdym kierunku jest pełno programowania, w szczególności na automatyce i to programowania programowania, a nie programowania sterowników, które chyba 2 razy przez całe studia widziałam i programowałam, za to na niektórych semestrach co 2 tygodnie były 3 duże programy/projekty do oddania .
Wiedziałam, że chcę iść na jakieś studia techniczne, albo ścisłe (myślałam jeszcze o fizyce albo matematyce), swego czasu myślałam też o mechanice i budowie maszyn, ale stwierdziłam, że z fizyki najbardziej lubiłam to, co dotyczyło prądu więc wybór padł na Wydział Elektroniki.
Co do kierunku, to miałam starszych kolegów, którzy też studiowali automatykę i robotykę i opowiadali jaki to fajny kierunek i tak jakoś mnie namówili, bo miałam problem jaki kierunek na wydziale wybrać.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:49   #48
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja też nie jestem po informatyce, kończyłam http://www.epi.uj.edu.pl/, bo w sumie idąc na studia nie wiedziałam jeszcze, co chce robić - tylko, że musi to mieć coś wspólnego z Internetem i komputerami . Do programowania przekonałam się po kursie wstępu do programowania (w C) - miłość od pierwszego wejrzenia, już wiedziałam, że to i nic innego.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 07:01   #49
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Ja jestem jeszcze w trakcie studiów. W liceum miałam trochę C++ i algorytmów. Spodobało mi się, zdawałam z tego maturę, to poszłam na informatykę. Chciałabym robić raczej coś z programowaniem. Zobaczymy co z tego wyniknie.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 20:37   #50
olekso
Przyczajenie
 
Avatar olekso
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Dziś przy tworzeniu stron www odchodzi się od pisania stron od podstaw na rzecz systemów CMS (Joomla, WordPress, Drupal). Oszczędność czasu jest bardzo duża + ogromne możliwości rozbudowy o nowe wtyczki i funkcjonalności.
olekso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 11:38   #51
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

CMSy CMSami ale nawet w tego typu rpogramach musisz wiedzieć coś o programowaniu. Nie zawsze wszystko działa ok w standardowych komponentach
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 17:30   #52
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez olekso Pokaż wiadomość
Dziś przy tworzeniu stron www odchodzi się od pisania stron od podstaw na rzecz systemów CMS (Joomla, WordPress, Drupal). Oszczędność czasu jest bardzo duża + ogromne możliwości rozbudowy o nowe wtyczki i funkcjonalności.
Wygodne tak, ale mnie za każdym razem zaczyna coś żreć i usiedzieć nie mogę jak nie da razy pogrzebać w kodzie
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 18:28   #53
Manlistra
Przyczajenie
 
Avatar Manlistra
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Wygodne tak, ale mnie za każdym razem zaczyna coś żreć i usiedzieć nie mogę jak nie da razy pogrzebać w kodzie
Ta wygodność również jest dyskusyjna, bo można to porównać do wygody siedzenia na krzesełku po długim marszu. Ok, pierwszy kwadrans jest wygodny, ale potem chce się wstać, bo okazuje się, że krzesełko wcale tak wygodne nie jest

Osobiście nawet używając CMS piszę własne dodatki do neigo lub modyfikuję go w miarę możliwości.
Manlistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 10:14   #54
Veronia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

W jakich językach piszecie swoje stronki?
Veronia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 00:37   #55
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Teraz wszystko opiera się o gotowe skrypty cms drupal, wordpress, joomla. Podstawy html, css, php i Mysql warto znać bo to znacznie ułatwia życie
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:22   #56
mkarwan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

witam, a dla mnie programowanie to pasja i to do tego stopnia, że skończyłam w tym kierunku studia (choć uczę się cały czas) i . xxxx
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-01 o 22:45 Powód: link
mkarwan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 13:04   #57
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cześć dziewczyny, zaczęłam swoją przygodę z programowaniem kilka tygodni temu na CodeAcademy. Dość mocno wkręciła mnie nauka i mam nadzieję, że nie opadnie mi zapał. Czy macie jakieś rady dla kompletnego świeżaka?
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 15:05   #58
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

konfitura_, najważniejsze to nie trać zapału
Najlepiej poszukaj sobie kogoś do wspólnej nauki, będziecie się wspólnie motywować.
Szkoda, że nie napisałaś więcej - jaki dokładnie kurs robisz na codecademy i czego chcesz się uczyć? interesuje Cię bardziej programowanie czy robienie stron internetowych? I z jakiej okolicy jesteś?
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 22:17   #59
radoMaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Cytat:
Napisane przez dona0007 Pokaż wiadomość
Teraz wszystko opiera się o gotowe skrypty cms drupal, wordpress, joomla. Podstawy html, css, php i Mysql warto znać bo to znacznie ułatwia życie
Niby tak ale jak nie zawsze dopasujesz sobie szablon na swoje potrzeby i w takich przypadkach dobrze jest znać html css i oczywiście PHP a i tak prędzej czy później pojawi się potrzeba napisania własnego modułu, a to jeszcze wyższa półka. Tak czy siak sama znajomość CMSów może nie wystarczyć i trzeba się kodowania nauczyć.
__________________
<ciach_reklama>
radoMaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 11:43   #60
babs
Raczkowanie
 
Avatar babs
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Uczymy się programować, tworzyć strony www

Jak ktoś jest z Warszawy lub okolicy i dopiero zaczyna przygodę z programowaniem to polecam zainteresować się http://railsgirls.com/warsaw, właśnie ruszyła rejstracja.
babs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-29 15:28:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.