Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-25, 20:36   #691
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Tą mascarę też mam w planach, masz kolor czy przeźroczystą?
Kusi mnie ten prep+prime, ale obawiam się, że wydajność będzie kuleć
Mówie o kolorowej, bo przezroczysta to zwykły bezbarwny zel, an trochę lepszy od np, takiego Essence.
Jak z wydajnością Highlightera, to nie wiem, się okaze Ale wiem, ze nawet jesli, to i tak przy nim zostane, bo jest spora roznica na jego korzyść w tym, jak w ciągu dnia wyglada pod okiem w porównaniu z typowymi korektorami maca
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 16:37   #692
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny ma któraś z was podkład studio fix NC24? Bo ja właśnie zakupiłam i jeśli chodzi o odcien to na mojej skórze wygląda lepiej niż NC25 niby mała różnica jeśli chodzi o oznaczenia, a jednak.. ciekawa jestem jeszcze jak wygląda NC26.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 19:46   #693
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

jak myslicie czy najpierw u nas na stronce pojawi się kolekcja Ozzich czy Moody? no i czy Lorde wogóle będzi u nas distępna?
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 20:02   #694
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kosmetocholiczka4ever Pokaż wiadomość
jak myslicie czy najpierw u nas na stronce pojawi się kolekcja Ozzich czy Moody? no i czy Lorde wogóle będzi u nas distępna?
Było o tym, Ozzy koniec sierpnia/poczatek wrzesnia, Moody lada chwila. Lorde ponoc tylko online.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 20:07   #695
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

dziękuję Corii
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 10:42   #696
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Było już o tym w tym wątku. Allegro zablokowało aukcje z tego typu produktami w niepełnowartościowych opakowaniach. Na priv musisz pisać do sprzedawców, georgina na pewno ma i sprzeda.
sprzeda, sprzeda...bo jeszcze troche ma ))
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 22:38   #697
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Właśnie dojrzałam na amerykańskiej stronie, że w nowych opakowaniach Mineralize blush jest Petal Power dla tych co nie zdążyły upolować jest szansa, być może pojawi się też w PL
Naprawdę? A on wchodzi do stałej kolekcji?

Z innej beczki: kliknęłam Kelly Yum Yum na e-bayu i właśnie dziś do mnie dotarła W opakowaniu wygląda cudnie, ale na ustach jeszcze nie testowałam.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-27, 22:44   #698
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Juz sa dostepne MSFN-y w nowych opakowaniach w sklepach mac. A także nowe roze mineralne, w tym jeden kolor taki jasny rozyk,w którym sie zadurzyłam i musze go miec
Moody Bloom też już doszła.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:16   #699
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Naprawdę? A on wchodzi do stałej kolekcji?

Z innej beczki: kliknęłam Kelly Yum Yum na e-bayu i właśnie dziś do mnie dotarła W opakowaniu wygląda cudnie, ale na ustach jeszcze nie testowałam.
wiesz nie wiem czy do stałej, na stronie USA jest dostępny aczkolwiek doczytałam na spectrze, że ten nowy Petal Power jest ciutkę inny, różni się i na niekorzyść niestety jak to ktoś ocenił, też jestem ciekawa czy będzie u nas, w sumie taki szał był na ten odcień, że może wznowili sprzedaż dziś się wysmarowałam nim- fajny kolorek podoba mi się

jestem ciekawa kelly yum yum daj znać koniecznie
bo jak jest podobna do Candy Y.Y to odpuszczę, po co mi dwie takie same
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-06-28 o 09:50
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:27   #700
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Naprawdę? A on wchodzi do stałej kolekcji?

Z innej beczki: kliknęłam Kelly Yum Yum na e-bayu i właśnie dziś do mnie dotarła W opakowaniu wygląda cudnie, ale na ustach jeszcze nie testowałam.
Super . Daj znać, jak na ustach.
Mnie na razie przeszła miłość do rożowych żarówek na ustach . Swoją CYY oddałam na razie kuzynce, która ma sporo cieplejszy koloryt cery ode mnie i paradoksalnie o wiele lepiej wygląda w CYY niż ja, mająca chłodną karnację i lepiej wyglądająca w zimnych różach.
Po słoczach widzę, że KYY jest jednak lepszą, bo bardziej "noszalną" wersją CYY, więc myślę, że summa summarum dobrze zrobiłaś i będziesz zadowolona .

Ja na ebayu kliknęłam za to na zapas Flair For Finery, i to za dość zbójecką cenę . Szminka jest niepozorna i solo wygląda u mnie zupełnie nieciekawie, ale tak często używam jej na inne szminki, że już zużyłam więcej niż połowę, co w przypadku szminek jest u mnie nie lada wyczynem.

Swoją drogą męczy mnie czasem moja zmiennność gustów. Od dłuższego już czasu odstawiłam jasne różowe szminki, których mam multum, fuksje i fiolety też trochę poszły w odstawkę, a króluje czerwień lub stonowany makijaż ust typu miks chanelowej Radieuse i Macowej Flair For Finery. Zresztą to samo mam z cieniami i różami do policzków. Aktualnie wszystko (zwłaszcza róże i cienie) mam już chyba we wszytkich możliwych odcieniach i powoli nie ma już kolorów, których bym nie miała w swoich zbiorach - co ja teraz będę kupować .
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Juz sa dostepne MSFN-y w nowych opakowaniach w sklepach mac. A także nowe roze mineralne, w tym jeden kolor taki jasny rozyk,w którym sie zadurzyłam i musze go miec
Moody Bloom też już doszła.
Mnie, po słoczach Temptalii, wstępnie spodobał się ten, co Kasiajce, czyli New Romance. A Tobie który? (trza wiedzieć, na co lookać ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 09:52   #701
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Candy nie mam i na razie nie mam możliwości porównania jej z Kelly, ale patrząc po zdjęciach, Kelly faktycznie wydaje się bardziej noszalna. Dam na pewno znać jak się sprawuje na ustach.

Olu - ze zmiennością gustów i ja mam ostatnio problem, moje róże leżą odłogiem, jedynie na ustach bez zmian (powoli zużywam to co mam), aczkolwiek mam ochotę na jakąś pomarańczową lub pomarańczowo-koralową pomadkę lub blyszczyk. Niestety obawiam się ze trudno mi będzie znaleźć taki odcień w którym nie będę straszyć.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiesz nie wiem czy do stałej, na stronie USA jest dostępny aczkolwiek doczytałam na spectrze, że ten nowy Petal Power jest ciutkę inny, różni się i na niekorzyść niestety jak to ktoś ocenił, też jestem ciekawa czy będzie u nas, w sumie taki szał był na ten odcień, że może wznowili sprzedaż dziś się wysmarowałam nim- fajny kolorek podoba mi się

jestem ciekawa kelly yum yum daj znać koniecznie
bo jak jest podobna do Candy Y.Y to odpuszczę
Skoro PP się różni to chyba go sobie odpuszczę. Szkoda że powtarzając kolory nie zawsze wypuszczają wierne kopie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 10:16   #702
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość



Skoro PP się różni to chyba go sobie odpuszczę. Szkoda że powtarzając kolory nie zawsze wypuszczają wierne kopie.
to samo miałam ze Stereo Rose, w Fantasy of F. wypuścili jaśniejszą wersję, ja wolałam swoją starszą ciemniejszą
ciekawe jak to będzie , ależ nie odpuszczaj jeszcze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:24   #703
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Candy nie mam i na razie nie mam możliwości porównania jej z Kelly, ale patrząc po zdjęciach, Kelly faktycznie wydaje się bardziej noszalna. Dam na pewno znać jak się sprawuje na ustach.

Olu - ze zmiennością gustów i ja mam ostatnio problem, moje róże leżą odłogiem, jedynie na ustach bez zmian (powoli zużywam to co mam), aczkolwiek mam ochotę na jakąś pomarańczową lub pomarańczowo-koralową pomadkę lub blyszczyk. Niestety obawiam się ze trudno mi będzie znaleźć taki odcień w którym nie będę straszyć.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------


Skoro PP się różni to chyba go sobie odpuszczę. Szkoda że powtarzając kolory nie zawsze wypuszczają wierne kopie.
Ja bym Ci polecała przyjrzeć się szminkom typu Coral Bliss, Sunny Seoul czy Flamingo, która ponoć niedługo znów się pojawi w sprzedaży. Dwie ostatnie mam i choć one może są bardziej koralowo - różowe, to jednak na moich ustach więcej w nich koralu niż różu.
Generalnie może coś z serii Cremesheen + Pearl udałoby Ci się wybrać. Słocze u Krysi:
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-1
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-2
Btw - moim zdaniem Krysia ślicznie wygląda na tych zdjęciach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 10:41   #704
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja bym Ci polecała przyjrzeć się szminkom typu Coral Bliss, Sunny Seoul czy Flamingo, która ponoć niedługo znów się pojawi w sprzedaży. Dwie ostatnie mam i choć one może są bardziej koralowo - różowe, to jednak na moich ustach więcej w nich koralu niż różu.
Generalnie może coś z serii Cremesheen + Pearl udałoby Ci się wybrać. Słocze u Krysi:
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-1
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-2
Btw - moim zdaniem Krysia ślicznie wygląda na tych zdjęciach.

Sunny Seoul jest piękna, szczególnie w lecie jak trochę się opaliłam ujawniła swoje piękno w ogóle ta formuła jest fajna

na Flamingo czekam aczkolwiek już tracę nadzieję że u nas się pojawią
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:11   #705
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie, po słoczach Temptalii, wstępnie spodobał się ten, co Kasiajce, czyli New Romance. A Tobie który? (trza wiedzieć, na co lookać ).
Just a Wisp, Macówka miała go na polikach i tak przyciagał mój wzrok, ze musze go miec

I macałam nowy Lightscapade - niby kolor daje ten sam, ale ma inny układ tych łatek kolorystycznie i jest dużo bardziej miękki od starego.

I zachciało mi sie Pink Pigeon

Zas cienie Moody Bloom najfajniejsze to Artistic License i Blooming Mad - mówia, ze identyczny z Star's N' Rockets - swatchowałam oba i i ten ostatni jest bardziej lila, a ten nowy bardziej w róz wpada, szczególnie to widoczne od kąta padania światła. Na oku róznicy pewno nie będzie az tak widać, w sensie ze nie bedzie w stanie stwierdzic, ktory cien sie polozylo. Ale i tak go chce, bo kocham duochromy Myśle nad tym szmaragdem - Green Room - w panie jest turkus, na zółtej skórze brzydka zielen, a mam ze 2 podobne kolory wiec sama nie wiem. Troszkę mnie rozczarowały Deep Fixation i Hidden Motive, bo chociaz pigmentacja fajna- a zwłaszcza kolory, to jednak textura momentami za sucha.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Candy nie mam i na razie nie mam możliwości porównania jej z Kelly, ale patrząc po zdjęciach, Kelly faktycznie wydaje się bardziej noszalna. Dam na pewno znać jak się sprawuje na ustach.
KYY idzie w fuksję ciemniejsza, CYY jest bardziej jasniejsza, cukierkowa i neonowa. Ja jestem za KYY.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
na Flamingo czekam aczkolwiek już tracę nadzieję że u nas się pojawią
Macałam wczoraj i testowałam na ustach Flamingo - rozczarowała mnie oględnie rzec ujmując
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:29   #706
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Sunny Seoul jest piękna, szczególnie w lecie jak trochę się opaliłam ujawniła swoje piękno w ogóle ta formuła jest fajna

na Flamingo czekam aczkolwiek już tracę nadzieję że u nas się pojawią
Ze wszystkim się zgadzam . Też używam jej głównie latem.

Macówki mówiły mi, kiedy Flamingo ma wejść, ale zapomniałam . Na pewno była mowa o najbliższym czasie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Just a Wisp, Macówka miała go na polikach i tak przyciagał mój wzrok, ze musze go miec

I macałam nowy Lightscapade - niby kolor daje ten sam, ale ma inny układ tych łatek kolorystycznie i jest dużo bardziej miękki od starego.

I zachciało mi sie Pink Pigeon

Zas cienie Moody Bloom najfajniejsze to Artistic License i Blooming Mad - mówia, ze identyczny z Star's N' Rockets - swatchowałam oba i i ten ostatni jest bardziej lila, a ten nowy bardziej w róz wpada, szczególnie to widoczne od kąta padania światła. Na oku róznicy pewno nie będzie az tak widać, w sensie ze nie bedzie w stanie stwierdzic, ktory cien sie polozylo. Ale i tak go chce, bo kocham duochromy Myśle nad tym szmaragdem - Green Room - w panie jest turkus, na zółtej skórze brzydka zielen, a mam ze 2 podobne kolory wiec sama nie wiem. Troszkę mnie rozczarowały Deep Fixation i Hidden Motive, bo chociaz pigmentacja fajna- a zwłaszcza kolory, to jednak textura momentami za sucha.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



KYY idzie w fuksję ciemniejsza, CYY jest bardziej jasniejsza, cukierkowa i neonowa. Ja jestem za KYY.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Macałam wczoraj i testowałam na ustach Flamingo - rozczarowała mnie oględnie rzec ujmując
Just a Wisp wydaje mi się tym, czego aktualnie nie szukam . Zresztą chyba w dziedzinie mazideł do policzków jestem chwilowo zaspokojona . Niemniej dzięki za zwrócenie uwagi, zapewne tak czy inaczej wnikliwie się przyjrzę .

Pink Pigeon mam już od bardzo dawna, użyłam może ze 3 razy, czekam, aż wróci mi faza na różowe neony .

Cienie z Moody Bloom mnie nie pociągają, podobnie jak reszta kolekcji, ufff ...

Flamingo jako rozczarowanie? Nie wierzę . Chyba, że w nowej edycji pokombinowali coś z odcieniem .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-06-28 o 11:30
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 11:46   #707
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Just a Wisp, Macówka miała go na polikach i tak przyciagał mój wzrok, ze musze go miec

I macałam nowy Lightscapade - niby kolor daje ten sam, ale ma inny układ tych łatek kolorystycznie i jest dużo bardziej miękki od starego.

I zachciało mi sie Pink Pigeon

Zas cienie Moody Bloom najfajniejsze to Artistic License i Blooming Mad - mówia, ze identyczny z Star's N' Rockets - swatchowałam oba i i ten ostatni jest bardziej lila, a ten nowy bardziej w róz wpada, szczególnie to widoczne od kąta padania światła. Na oku róznicy pewno nie będzie az tak widać, w sensie ze nie bedzie w stanie stwierdzic, ktory cien sie polozylo. Ale i tak go chce, bo kocham duochromy Myśle nad tym szmaragdem - Green Room - w panie jest turkus, na zółtej skórze brzydka zielen, a mam ze 2 podobne kolory wiec sama nie wiem. Troszkę mnie rozczarowały Deep Fixation i Hidden Motive, bo chociaz pigmentacja fajna- a zwłaszcza kolory, to jednak textura momentami za sucha.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



KYY idzie w fuksję ciemniejsza, CYY jest bardziej jasniejsza, cukierkowa i neonowa. Ja jestem za KYY.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------


Macałam wczoraj i testowałam na ustach Flamingo - rozczarowała mnie oględnie rzec ujmując
pink pigeon jest boska, chciałabym żeby była online

dlaczego Flamingo Cię rozczarowała ?

tzn że We're back jest już w Salonach ?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Macówki mówiły mi, kiedy Flamingo ma wejść, ale zapomniałam . Na pewno była mowa o najbliższym czasie.
osz Ty

ale grunt że będą / są, bo już myślałam, że tylko za wielką wodą
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 12:01   #708
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
pink pigeon jest boska, chciałabym żeby była online

dlaczego Flamingo Cię rozczarowała ?

tzn że We're back jest już w Salonach ?
Tak, juz jest.
Nie umiem powiedziec czemu, ale kolor na ustach ani w pomadce nijak nie przypadl mi do gustu, na swatchach i na fotach prezentowała sie lepiej.

Pink Pigeon chyba za B2M wezme
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 13:33   #709
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
to samo miałam ze Stereo Rose, w Fantasy of F. wypuścili jaśniejszą wersję, ja wolałam swoją starszą ciemniejszą
ciekawe jak to będzie , ależ nie odpuszczaj jeszcze
Na pewno będę śledzić temat. A w razie czego mam jeszcze na oku Orgasm NARSa, który wprawdzie nie jest identyczny, ale byłby chyba w stanie mnie pocieszyć. Oraz dwa róże The Balm, ale już w innej tonacji kolorystycznej.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja bym Ci polecała przyjrzeć się szminkom typu Coral Bliss, Sunny Seoul czy Flamingo, która ponoć niedługo znów się pojawi w sprzedaży. Dwie ostatnie mam i choć one może są bardziej koralowo - różowe, to jednak na moich ustach więcej w nich koralu niż różu.
Generalnie może coś z serii Cremesheen + Pearl udałoby Ci się wybrać. Słocze u Krysi:
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-1
http://www.temptalia.com/mac-cremesh...watches-part-2
Btw - moim zdaniem Krysia ślicznie wygląda na tych zdjęciach.
Wstyd przyznać ale ja swoją Flamingo w końcu zbyłam. Jakoś się nie mogła "dogadać" z moimi włosami i karnacją. Problemy zaczęły się gdy fryzjerka położyła mi zbyt ciepłą farbę. Teraz w końcu mam na głowie neutralny odcień, ale i tak mi się coś "gryzło" z Flamingo. Z żalem pusciłam ją w świat.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Just a Wisp, Macówka miała go na polikach i tak przyciagał mój wzrok, ze musze go miec

I macałam nowy Lightscapade - niby kolor daje ten sam, ale ma inny układ tych łatek kolorystycznie i jest dużo bardziej miękki od starego.

I zachciało mi sie Pink Pigeon

Zas cienie Moody Bloom najfajniejsze to Artistic License i Blooming Mad - mówia, ze identyczny z Star's N' Rockets - swatchowałam oba i i ten ostatni jest bardziej lila, a ten nowy bardziej w róz wpada, szczególnie to widoczne od kąta padania światła. Na oku róznicy pewno nie będzie az tak widać, w sensie ze nie bedzie w stanie stwierdzic, ktory cien sie polozylo. Ale i tak go chce, bo kocham duochromy Myśle nad tym szmaragdem - Green Room - w panie jest turkus, na zółtej skórze brzydka zielen, a mam ze 2 podobne kolory wiec sama nie wiem. Troszkę mnie rozczarowały Deep Fixation i Hidden Motive, bo chociaz pigmentacja fajna- a zwłaszcza kolory, to jednak textura momentami za sucha.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



KYY idzie w fuksję ciemniejsza, CYY jest bardziej jasniejsza, cukierkowa i neonowa. Ja jestem za KYY.[COLOR="Silver"]
Czy Just a Wisp nie pokazywała już przypadkiem Krysia? Dla mnie ten odcień jest chyba odrobinę zbyt jasny.

Zrobiłam fotę porownawczą KYY z dwiema pomadkami Lime Crime (z lewej Countessa Fluorescent, z prawej Geradium) i cudakiem YSL (Fuchsia Desinvolte). Kolorystycznie najbliżej jej chyba do YSL.

uploadfromtaptalk1403958385817.jpg
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 17:07   #710
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Swoją drogą męczy mnie czasem moja zmiennność gustów. Od dłuższego już czasu odstawiłam jasne różowe szminki, których mam multum, fuksje i fiolety też trochę poszły w odstawkę, a króluje czerwień lub stonowany makijaż ust typu miks chanelowej Radieuse i Macowej Flair For Finery. Zresztą to samo mam z cieniami i różami do policzków. Aktualnie wszystko (zwłaszcza róże i cienie) mam już chyba we wszytkich możliwych odcieniach i powoli nie ma już kolorów, których bym nie miała w swoich zbiorach - co ja teraz będę kupować .

Mnie, po słoczach Temptalii, wstępnie spodobał się ten, co Kasiajce, czyli New Romance. A Tobie który? (trza wiedzieć, na co lookać ).
o a u mnie w odcieniach pelna dowolność, w zależności od nastroju

A nie mogę się doczekać cieni z Moody uwielbiam klasyczne MACowe cienie, kolorki całkiem moje - nie mogę się doczekać aż wpadną w moje łapki

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość


Skoro PP się różni to chyba go sobie odpuszczę. Szkoda że powtarzając kolory nie zawsze wypuszczają wierne kopie.
ja już raczej nie dubluję. Chociaż dwie Stereo Rose które posiadam są tak różne od siebie, że praktycznie łączy je tylko nazwa
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2014-06-28 o 17:09
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 17:33   #711
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na pewno będę śledzić temat. A w razie czego mam jeszcze na oku Orgasm NARSa, który wprawdzie nie jest identyczny, ale byłby chyba w stanie mnie pocieszyć. Oraz dwa róże The Balm, ale już w innej tonacji kolorystycznej.


Czy Just a Wisp nie pokazywała już przypadkiem Krysia? Dla mnie ten odcień jest chyba odrobinę zbyt jasny.
Orgasm Narsowy wymiata, nie wierzyłam, dopóki sie sama nie przekonałam i calutki dzien trzyma sie na polikach

Nie mam pojęcia, czy pokazywała, nie jestem na bieżaco, ale mam ostatnio fazę na takie jasniutkie rózyki z tym, ze ten mineralny cholernie mocno sie świeci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 18:11   #712
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na pewno będę śledzić temat. A w razie czego mam jeszcze na oku Orgasm NARSa, który wprawdzie nie jest identyczny, ale byłby chyba w stanie mnie pocieszyć. Oraz dwa róże The Balm, ale już w innej tonacji kolorystycznej.

Wstyd przyznać ale ja swoją Flamingo w końcu zbyłam. Jakoś się nie mogła "dogadać" z moimi włosami i karnacją. Problemy zaczęły się gdy fryzjerka położyła mi zbyt ciepłą farbę. Teraz w końcu mam na głowie neutralny odcień, ale i tak mi się coś "gryzło" z Flamingo. Z żalem pusciłam ją w świat.



Czy Just a Wisp nie pokazywała już przypadkiem Krysia? Dla mnie ten odcień jest chyba odrobinę zbyt jasny.

Zrobiłam fotę porownawczą KYY z dwiema pomadkami Lime Crime (z lewej Countessa Fluorescent, z prawej Geradium) i cudakiem YSL (Fuchsia Desinvolte). Kolorystycznie najbliżej jej chyba do YSL.

Załącznik 5721465
Właśnie tak mi się zdawało, że miałaś Flamingo. No cóż, czasem kolor obiektywnie ładny, ale jak coś nie leży, to nie ma co się zmuszać .

Ładny masz zestawik . Mimo, że aktualnie przeszła mi ochota na takie kolory, to i tak zawsze przyciągają mój wzrok .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
o a u mnie w odcieniach pelna dowolność, w zależności od nastroju

A nie mogę się doczekać cieni z Moody uwielbiam klasyczne MACowe cienie, kolorki całkiem moje - nie mogę się doczekać aż wpadną w moje łapki


ja już raczej nie dubluję. Chociaż dwie Stereo Rose które posiadam są tak różne od siebie, że praktycznie łączy je tylko nazwa
No ja tam i tak staram się sprawiedliwie obdzielać swoje mazidła zaszczytem zasiadania na mych ustach, licach itp., więc co jakiś czas nadal idzie w ruch taka Girl About Town, Violetta czy Snob .

Mówisz, że cienie z Moody będziesz brać? Zawsze mnie pocieszysz, jak już myślę, że kupowanie kolejnych rzeczy z następnych kolekcji to przesada (piszę to całkiem serio ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 19:59   #713
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No ja tam i tak staram się sprawiedliwie obdzielać swoje mazidła zaszczytem zasiadania na mych ustach, licach itp., więc co jakiś czas nadal idzie w ruch taka Girl About Town, Violetta czy Snob .

Mówisz, że cienie z Moody będziesz brać? Zawsze mnie pocieszysz, jak już myślę, że kupowanie kolejnych rzeczy z następnych kolekcji to przesada (piszę to całkiem serio ).
póki co mam na tapecie wszystkie 4 nowe odcienie (mam już Lucky Green i Deep Fixation), róż Wordly Wealth, fluidline Black Ivy i szminę Moody Bloom bo nie mam za dużo tego typu odcieni
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:17   #714
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
póki co mam na tapecie wszystkie 4 nowe odcienie (mam już Lucky Green i Deep Fixation), róż Wordly Wealth, fluidline Black Ivy i szminę Moody Bloom bo nie mam za dużo tego typu odcieni
Zacne plany
Ja sobie przypomniałam, przeglądając słocze u Krysi, że chciałam cień Artistic License. Jak mi się uda upolować, to na pewno kupię.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:28   #715
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

no to jestem druga w kolejce po Artistic License

czaję się również na pomadkę Pheromonal z Moody B. Blooming Mad też mi się podoba, no i Pink Pigeon wreszcie moooooże uda się upolować no to by było na tyle -... więcej grzechów nie pamiętam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:39   #716
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Pheronomal też mi się podoba, ale na pomadki MAC dałam sobie ostatnio bana. Biorę tylko odcienie całkiem niepodobne do tego, co mam, albo w ramach B2M. No, jeszcze niezbędny zapas limitek wchodzi w rachubę. Czyli taki słaby ten ban .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:02   #717
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

mogliby już wrzucić Moody on line
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 12:39   #718
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
mogliby już wrzucić Moody on line
Od 1 lipca dopiero :P Na pocieszenie powiem, ze w sklepie jeszcze nie ocenowane maja i tez lipa z kupna, przynajmniej u nas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:37   #719
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Od 1 lipca dopiero :P Na pocieszenie powiem, ze w sklepie jeszcze nie ocenowane maja i tez lipa z kupna, przynajmniej u nas
ooo to dzięki za news'a
coś mi się pomyliło i czekam od 27
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:52   #720
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ooo to dzięki za news'a
coś mi się pomyliło i czekam od 27
Moze w niektórych macach stacjonarnie mozna już kupić, jak zametkowali. Na necie też czasem wczesnie są, wiec w sumie generalnie nigdy nie wiadomo, kiedy sie pojawią, najlepiej sprawdzac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.