Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-06, 08:12   #31
agnieszka255
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka255
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 1 075
GG do agnieszka255
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

suknia jest śliczna masz boską figure, ale byt masywne ramiona. ja bym je zakryła..ale suknia jest w porzatku ja bym tylko wybrala do tego jakies korokowe bolerko zakrywajace ramiona
__________________
Już jestem, Jakub, 3550, 54 cm
agnieszka255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:24   #32
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Masz naprawdę fajną figurę, którą można (a nawet trzeba podkreślić), ale tak, jak napisały dziewczyny powyżej - nie taki dekolt. Ja widzę Cię w sukni na górze maksymalnie prostej, a niżej z ozdobami (żeby przyciągnąć wzrok tam, gdzie jest naprawdę fajnie).

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,40915.html

ew.coś w ten deseń http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,35779.html

Powodzenia w szukaniu, na pewno znajdziesz coś fajnego (ja też szukałam bez damskiej obstawy i znalazłam cudo )
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:34   #33
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny, wasze rady są bezcenne Za tydzień wyruszam na łowy Mam nadzieję, że uda mi się wyszukać coś sensownego. Jak już coś znajdę to się wam pochwalę Dzięki wam mój stres przedślubny zmniejszył się o połowę. Trochę zła jestem, że pieniądze z zaliczki pójdą w błoto, ale to w końcu jeden dzień w życiu prawda?
Idź przede wszystkim do salonu, gdzie wpłaciłaś zaliczkę. Pewnie uda Ci się coś tam wybrać, a wtedy jest duża szansa że zaliczka nie przepadnie.

Jeśli jednak nic tam nie znajdziesz i dokonasz zakupu w innym miejscu nie "rozstawaj się" od razu z zaliczką. Porozmawiaj ze sprzedawcą. Koleżanka miał bardzo podobną sytuację i dopiero po roku zaliczka miała przepaść. A ten rok, to był czas na znalezienie nowej klientki na jej miejsce (sukni nie zaczęto jeszcze szyć).
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:12   #34
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Moim zdaniem sukienka jest bardzo ładna, ale jak już zauważyły dziewczyny dekold Ci zdecydowanie nie służy, chociaż moim zdaniem nie jest jakoś bardzo źle (zdjęcia często wychodzą gorzej niż rzeczywistość). Myślę, że taki w serce byłby fantastyczny, sama mam śmieszną figurę, szerokie biodra i masywne ramiona, chociaż ogólnie jestem dość szczupła, Tobie zazdroszczę biustu bo jest naprawdę apetyczny, idealny.

Ja na Twoim miejscu poszłabym do salonu, w którym wpłaciłaś zaliczkę, z pewnością nie Ty pierwsza i nie ostatnia masz takie dylematy i oni na pewno mają jakąś recepte na wahające się Panny Młode Podpisywałaś jakąś umowę? Nie wiem czy tak się robi w przypadku sukni ślubnych, ale akurat jestem na etapie załatwiania usług i mam na tym punkcie obsesje, lubie wiedzieć co mi grozi kiedy ja nie dotrzymam warunków, i co grozi usługodawcy kiedy on zawali..

A mierzyłaś rożne fasony czy skupiłaś się na tym, który Ci się najbardziej podobał? Czasami warto zaryzykować i zmierzyć coś wbrew sobie, bo możemy się zaskoczyć.

Jeśli możesz napisz ile wpłaciłaś zaliczki, sama niedługo zacznę maraton po salonach i jeśli to nie problem chciałabym się dowiedzieć na jakie koszty powinnam się szykować
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 13:51   #35
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Kokoroko1 moja zaliczka to cena dobrej sukienki. Wpłaciłam 1600 zł bo to najnowsza kolekcja z tego roku i dodatkowo ręcznie wyszywana(ale widziałam też wiele tańszych i bardzo ładnych więc moją ceną się nie sugeruj). Umowę podpisałam, na której jasno stoi że w razie rezygnacji zaliczka przepada

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Dziewczyny, nie wszystko stracone!!! Właśnie dzwoniłam do salonu i kobietka powiedziała mi że może uda się nie brać tej sukienki od producenta to zwrócą mi zaliczkę, a jak nie to mogłabym ja wymienić na inna A ja się tak martwiłam
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:02   #36
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wszystko stracone!!! Właśnie dzwoniłam do salonu i kobietka powiedziała mi że może uda się nie brać tej sukienki od producenta to zwrócą mi zaliczkę, a jak nie to mogłabym ja wymienić na inna A ja się tak martwiłam
Nie dziwie się, że byłaś zestresowana, to mnóstwo pieniędzy gdyby miało przepaść , teraz możesz się przynajmniej spokojnie zastanowić nad inną opcją, albo upewnić się w swoim dotychczasowym wyborze Powodzenia, cieszę się że wszystko wyjaśniło się na Twoją korzyść !!!
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:09   #37
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Moja suknia za 2150 zł a zaliczkę wpłaciłam 500 zł
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 14:26   #38
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Wiem że teraz odbiegne od tematu, ale skoro u Autorki wszystko sie wyjaśniło na korzyść, to pozwole sobie zadac jeszcze jedno pytanie.

Ile obecnie kosztują suknie ślubne, nie mówię tu o tych od projektantów za kilkanaście tys zł tylko o takich z normalnych salonów ślubnych. Jak byłam u siebie w mieście zapytać z ciekawości o cene najtańszej i najdroższej sukni w sklepie, to pani ekspedientka była tak zaskoczona moim pytaniem że usłyszałam tylko że ceny sukni wahają się od 2 do 3 tys, ale naprawdę była tam tylko jedna jako taka sukienka, która wpadła mi w oko.. Myślę, że najdalej będę szukała we Wrocławiu, chyba ze w Uk mają tańsze suknie to wtedy tam, bo akurat się przeprowadzam na jakiś czas aczkolwiek nie mam zielonego pojęcia jak rozwija się biznes ślubny na wyspach
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:37   #39
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Kokoroko1 Pokaż wiadomość
Wiem że teraz odbiegne od tematu, ale skoro u Autorki wszystko sie wyjaśniło na korzyść, to pozwole sobie zadac jeszcze jedno pytanie.

Ile obecnie kosztują suknie ślubne, nie mówię tu o tych od projektantów za kilkanaście tys zł tylko o takich z normalnych salonów ślubnych. Jak byłam u siebie w mieście zapytać z ciekawości o cene najtańszej i najdroższej sukni w sklepie, to pani ekspedientka była tak zaskoczona moim pytaniem że usłyszałam tylko że ceny sukni wahają się od 2 do 3 tys, ale naprawdę była tam tylko jedna jako taka sukienka, która wpadła mi w oko.. Myślę, że najdalej będę szukała we Wrocławiu, chyba ze w Uk mają tańsze suknie to wtedy tam, bo akurat się przeprowadzam na jakiś czas aczkolwiek nie mam zielonego pojęcia jak rozwija się biznes ślubny na wyspach
tak kosztują
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:41   #40
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez aga99792 Pokaż wiadomość
tak kosztują
Potwierdzam, moja kosztowała 3100zł a zaliczka wynosiła min.50% dlatego taka wysoka. Ale ceny wahały się w granicach 2-3 tysięcy
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:08   #41
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Czyli nie tak źle, myślałam, że u mnie w mieście (miasteczku) są niższe ceny niż w większych/innych miastach w Polsce aczkolwiek 50% ceny sukni na zaliczkę to dosyć dużo .. A gdzie buty, welon, dodatki, biżuteria .. Czyli ustalam mój górny pułap cenowy na wyposażenie siebie na ślub do 4 tysięcy - mam nadzieję, że zmieszcze w tym strój na poprawiny

Dzięki za odpowiedzi odbiegające od wątku głównego
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 17:08   #42
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Ja zamierzam znaleźć w salonie jakąś perełkę z krojem idealnym dla mnie, potem pokażę to pewnej projektantce, która dorzuci swoje 5 groszy i starannie uszyje mi doskonałą suknię Znajoma u niej szyła, miała budżet 2000zł, suknia była piękna, najmniejsze detale były idealnie dopracowane, dlatego nie ma innej opcji dla mnie. Taki mam plan
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 19:01   #43
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Dół ślicznie, talia podkreślona, jesteś zgrabna. Góra bardzo atletycznie.
Najlepsze rozwiązanie, jakie znam, to rękawy (rękawy są cudowne!). Skoro chcesz odkryte ramiona, proponowałabym szukania dekoltu w V i spódnicy w A, czyli coś podobnego jak wrzucam w załączniku. Moim zdaniem mogłoby optycznie wyciągnąć, zwęzić sylwetkę.
Wystrzegałabym się proponowanych wyżej dekoltów typu łódka, opuszczanych na ramiona, albo krótkich i szerokich rękawów. Mówię to wyłącznie z doświadczenia - mam szerokie ramiona i w takich rozwiązaniach wyglądam jeszcze szerzej.
Hanako, co to za sukienka, którą przesłałaś? Bardzo mi się podoba ten styl
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:03   #44
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Hanako, co to za sukienka, którą przesłałaś? Bardzo mi się podoba ten styl
Antonio Riva, kolekcja Sposa z 2014 roku (choć widzę na stronie, że nic się od tamtego czasu nie zmieniło?).
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:22   #45
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Dół ślicznie, talia podkreślona, jesteś zgrabna. Góra bardzo atletycznie.
Najlepsze rozwiązanie, jakie znam, to rękawy (rękawy są cudowne!). Skoro chcesz odkryte ramiona, proponowałabym szukania dekoltu w V i spódnicy w A, czyli coś podobnego jak wrzucam w załączniku. Moim zdaniem mogłoby optycznie wyciągnąć, zwęzić sylwetkę.
Wystrzegałabym się proponowanych wyżej dekoltów typu łódka, opuszczanych na ramiona, albo krótkich i szerokich rękawów. Mówię to wyłącznie z doświadczenia - mam szerokie ramiona i w takich rozwiązaniach wyglądam jeszcze szerzej.
Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Antonio Riva, kolekcja Sposa z 2014 roku (choć widzę na stronie, że nic się od tamtego czasu nie zmieniło?).
Dzięki! Sukienki trafiają w mój gust, ale coś nie widzę kolekcji 2015 na twojasuknia.pl, dziwne ;/ Wiesz może w jakich salonach można je obejrzeć? Nic nie mogę znaleźć.
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 20:28   #46
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Dzięki! Sukienki trafiają w mój gust, ale coś nie widzę kolekcji 2015 na twojasuknia.pl, dziwne ;/ Wiesz może w jakich salonach można je obejrzeć? Nic nie mogę znaleźć.
Kolekcja 2015 tu, aczkolwiek projektant jest Włochem i ma jedynie 2 atelier na terenie Włoch, nie sądzę, żeby te suknie kiedykolwiek w ogóle były w Polsce.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 21:20   #47
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Kokoroko1 Pokaż wiadomość
Wiem że teraz odbiegne od tematu, ale skoro u Autorki wszystko sie wyjaśniło na korzyść, to pozwole sobie zadac jeszcze jedno pytanie.

Ile obecnie kosztują suknie ślubne, nie mówię tu o tych od projektantów za kilkanaście tys zł tylko o takich z normalnych salonów ślubnych. Jak byłam u siebie w mieście zapytać z ciekawości o cene najtańszej i najdroższej sukni w sklepie, to pani ekspedientka była tak zaskoczona moim pytaniem że usłyszałam tylko że ceny sukni wahają się od 2 do 3 tys, ale naprawdę była tam tylko jedna jako taka sukienka, która wpadła mi w oko.. Myślę, że najdalej będę szukała we Wrocławiu, chyba ze w Uk mają tańsze suknie to wtedy tam, bo akurat się przeprowadzam na jakiś czas aczkolwiek nie mam zielonego pojęcia jak rozwija się biznes ślubny na wyspach
2tys to tanio. Już poza wyprzedażami rzadkość. Jak coś się w tym salonie spodoba to bierz. Co to za suknie,jaka marka, pewnie polski producent ?
W UK ceny są zdecydowanie wyższe z tego co wiem.
Ja też sukni z Norwegii nie woziłam, tylko zdalnie szyła się w Łodzi
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 22:39   #48
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Kiedy szukałam sukni, najczęściej w Krakowie spotykałam się z cenami trochę powyżej 3k. Myślę, że taki standardowy przedział to 2.5 - 5 tysięcy. Powyżej i poniżej jest już dużo mniej sukien
Moim zdaniem warto sprawdzić outlety i aukcje internetowe - a nuż ktoś już sprzedaje ten sam model, który nam się podoba
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 09:54   #49
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Kolekcja 2015 tu, aczkolwiek projektant jest Włochem i ma jedynie 2 atelier na terenie Włoch, nie sądzę, żeby te suknie kiedykolwiek w ogóle były w Polsce.
Szkoda większość z nich jest naprawdę super.
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-07, 12:06   #50
Kokoroko1
Raczkowanie
 
Avatar Kokoroko1
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 157
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
2tys to tanio. Już poza wyprzedażami rzadkość. Jak coś się w tym salonie spodoba to bierz. Co to za suknie,jaka marka, pewnie polski producent ?
W UK ceny są zdecydowanie wyższe z tego co wiem.
Ja też sukni z Norwegii nie woziłam, tylko zdalnie szyła się w Łodzi
Właśnie nic mi się, aż tak nie spodobało, jedynie w miarę jedna sukienka nie była taka zła(a suknia musi być idealna :p), reszta to moim zdaniem kolekcje z lat ubiegłych, poupinane suknie z marszczeniami na ogromnych kołach grube ramiączka, i masa falban, nic w moim guście.. I niestety widzę, że w mniejszych miejscowościach to raczej norma a o nowych kolakcjach ani widu ani słychu.. Szyć również nie będę bo dla mnie to za duże ryzyko, z resztą do krawcowej też pewnie musiałabym dojechać.. A poza tym każde moje doświadczenie z krawcową kończyło się traumą Dla mnie wygodniej byłoby kupić suknie w Uk, bo tam będe przez najbliższe dwa lata, a przymiarki itd byłyby na miejscu, ale sama jeszcze nie wiem. Licze że skoro mam tyle czasu to spokojnie wybiore coś z wyprzedaży .. Tylko nie wiem na kiedy one przypadają :p
Kokoroko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:37   #51
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Mam problem, jakiś czas temu wybrałam suknię i myślałam że to ta jedna- jedyna, ale teraz na poważnie rozmyślam żeby tej nie wykupywać (jest tylko zaliczkowana) i wybrać inną.
Sama suknia jest piękna, ale jest niestety niekorzystna dla Twojej sylwetki (robi tzw. "marchewkę"). Szkoda.
W podobnym stylu jest model Pronovias Abaco (starszy), ma dekolt V, suknia jest też lekka i myślę, że można byłoby też przyozdobić ją aplikacjami.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 07:03   #52
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez Kokoroko1 Pokaż wiadomość
Myślę, że najdalej będę szukała we Wrocławiu, chyba ze w Uk mają tańsze suknie to wtedy tam, bo akurat się przeprowadzam na jakiś czas aczkolwiek nie mam zielonego pojęcia jak rozwija się biznes ślubny na wyspach
jesli potrzebujesz sukienke w uk w dobrej cenie to polecam debenhams (nie kazdy ma dzial slubny - ja kupowalam w londynie na oxford street wiec tam byl dzial z pelnym wyposazeniem) Zaplacilam 200f na przecene z 250f. Podobna w PL w salonie kosztowalaby min 3500zl. W polowie czerwca byly jeszcze wieksze przeceny bo az do 70% i moznabylo suknie kupic od ... 60f (moja byla po 125 )
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 07:43   #53
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Moja ze wszystkimi dodatkami (tzn. pas, bolerko, welon) zamknęła się w niecałych 3 tysiącach, przy czym to była sukienka z poprzedniej kolekcji, a ja przerabiałam dekolt
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 09:46   #54
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Moja suknia, w Polsce i z aktualnej kolekcji, kosztowała mnie 2000 zł - nowa, w salonie
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-11, 10:17   #55
neitinah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

sukienka jest bardzo ładna innymi gustami się nie kieruj bo to jest twój dzień i to ty masz się czuć w sukience dobrze!
neitinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 14:43   #56
ElleqaElleqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Sukienka jest bardzo ładna najważniejsze,żeby Tobie się podobała, jeśli dobrze się w niej czujesz to kupuj i nie przejmuj się innymi
ElleqaElleqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 14:08   #57
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cytat:
Napisane przez issamelissa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Jestem nowa, i jeszcze nie bardzo się orientuję jak na Wizażu wszystko funkcjonuje, ale jakoś udało mi się złożyć wątek.
Mam problem, jakiś czas temu wybrałam suknię i myślałam że to ta jedna- jedyna, ale teraz na poważnie rozmyślam żeby tej nie wykupywać (jest tylko zaliczkowana) i wybrać inną. Pokazywałam ją paru najbliższym i dalszym osobom i nie usłyszałam na jej temat żadnego przychylnego słowa(milczenie lub odpowiedzi wymijające większości) Moja figura niestety nie jest perfekcyjna więc mam poważne wątpliwości czy mój wybór to nie jest przypadkiem totalna klapa Niestety nie posiadam grona przyjaciółek, które mogłabym zabrać na przymiarkę, więc pojechałam sama. Doszło do tego że pokazałam fotki mojemu Naj, ale on jak to typowy facet mówi że "ładnie, ale on się nie zna". Może Wy mi coś doradzicie, bo jestem w rozsypce. Pliz help!!!
Witam Ciebie!
Przede wszystkim zabraniam Ci sie zalamywac
Masz dobra figure i to Ty masz sie czuc dobrze w sukni. Dla mnie suknia jest bardzo ladna, prosta. Jednak moze rzeczywiscie powinnas jeszcze poszukac innych modeli, skoro masz watpliwosci.
Poza tym, radze Ci nie pokazywac wszystkim sukni! Nigdy nie znajdziesz takiej, ktora sie bedzie wszystkim podobala! Ja pokazalam swoja kilku tylko przyjaciolkom i siostrze. Niektore byly zachwycone, inne mowily ze tylko ladna. Nie ma sie co tym przejmowac Wazne ze ja my sie czujemy pieknie.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 06:33   #58
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Cześć Dziewczyny, przepraszam że to tyle trwało, ale decyzja była ciężka i w dodatku net mi szwankuje. Decyzja po długiej batalii z własnymi myślami zapadła. Przedstawiam Wam mój nowy wybór. Co prawda odeszłam troszkę od Waszych rad co do dekoltu ale wydaje mi się że jest ok, ale wy oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150514_150706.jpg (43,7 KB, 418 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150514_151307.jpg (42,4 KB, 390 załadowań)
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 06:35   #59
issamelissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Ahh... zapomniałam dodać że na tym drugim zdjęciu mam założone bolerko z koronki, to tak do kościoła i welon będzie delikatniejszy bez koronki
issamelissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 07:31   #60
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Pomocy!!! Moja suknia ślubna nikomu się nie podoba :(

Zdecydowanie lepsza niż ta pierwsza.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-19 17:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.