Program do kontroli płatności, baza danych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 21:56   #1
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375

Program do kontroli płatności, baza danych


Proszę o polecenie programu, w którym mogłabym kontrolować płatności "kontrahentów" (nie prowadzę swojej firmy, program jest mi potrzebny na inne cele, ale mniej więcej o to chodzi ).

Chciałabym wprowadzić do bazy w programie ok. 200 osób. Muszę zapisywać ile dana osoba wpłaciła pieniędzy w każdym miesiącu.
Ważne, żeby można było wydrukować podsumowanie każdego miesiąca - ile razem było wpłat od wszystkich osób i podsumowanie wszystkich osób (za cały rok) - ile wpłacały w poszczególnych miesiącach.

Szukałam takiego programu w działach "organizery finansowe" i kilka programów wydaje mi się bardzo ciekawych, ale może ktoś poleci coś sprawdzonego? Chciałabym uniknąć instalowania każdego programu po kolei i sprawdzania jego funkcji...

Z góry dziękuję.

(Na razie prowadzę takie zapiski w excelu, ale wolałabym jednak program...).
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 21:06   #2
Patrizio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 9
Dot.: Program do kontroli płatności, baza danych

Excel wciąż będzie tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Aplikacje, które Ci na to pozwolą to często kombajny CRM z których będziesz wykorzystywać tylko tą jedną funkcję. Dodatkowo często są płatne w modelu abonamentowym.

Jeśli przygotujesz przystosowany do druku szablon w Excelu, który będzie automatycznie się wypełniał na podstawie danych wprowadzanych w innej tabelce, Twój nakład pracy ograniczy się tylko do wprowadzania nowych danych w kolejnym miesiącu.
Patrizio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 20:13   #3
AnonimowyMatematyk
Przyczajenie
 
Avatar AnonimowyMatematyk
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Program do kontroli płatności, baza danych

Używałem kiedyś GnuCash, pozwala on dość ładnie księgować wszelkiego rodzaju operacje finansowe oraz oczywiście tworzyć plany wydatków i generować raporty. Na początku wymaga chwilkę nauki, ale potem jest już całkiem prosty w użyciu.
Sam program jest w pełni darmowy.
Alternatywnie KMyMoney, ale ten bardziej pasuje do zarządzania budżetem domowym.
AnonimowyMatematyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-27 20:13:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.