Chanel kolorówka część II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-31, 10:49   #3601
arc-en-ciel
Raczkowanie
 
Avatar arc-en-ciel
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 388
Dot.: Chanel kolorówka część II

ogladalam wczoraj w douglasie palety tisse, jestem zachwycona venitien i cambon to must have jak dla mnie, a i riviera wiele na zywo zyskuje
arc-en-ciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:12   #3602
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja oglądałam palety w sobotę. Kupiłam na razie Tisse Camelia. Wg mnie jest bardzo udana, do codziennego makijażu jak znalazł. Jestem z niej bardzo zadowolona. Tisse Cambon to chyba tylko kwestia czasu, bo też mi się bardzo spodobała .
Poza tym skusiłam się na róż w kremie w odcieniu Chamade. W opakowaniu to prawdziwa żarówa, ale na twarzy daje śłiczny kolor, taki ożywczy rumieniec, lekko truskawkowy . Do tego różu trzeba mieć jednak ekstremalnie lekką rękę, bo można sobie zafundować efekt klowna . Ja do tego odcienia używam pędzla 187 MAC i daję radę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:03   #3603
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Mnie nowe palety Chanel, owszem podobały się, ale nie porwały ;/ Aktualnie jestem zakochana w cieniach Armaniego, może stąd ta oziębłość
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:22   #3604
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja oglądałam palety w sobotę. Kupiłam na razie Tisse Camelia. Wg mnie jest bardzo udana, do codziennego makijażu jak znalazł. Jestem z niej bardzo zadowolona. Tisse Cambon to chyba tylko kwestia czasu, bo też mi się bardzo spodobała .
Poza tym skusiłam się na róż w kremie w odcieniu Chamade. W opakowaniu to prawdziwa żarówa, ale na twarzy daje śłiczny kolor, taki ożywczy rumieniec, lekko truskawkowy . Do tego różu trzeba mieć jednak ekstremalnie lekką rękę, bo można sobie zafundować efekt klowna . Ja do tego odcienia używam pędzla 187 MAC i daję radę .

też myślałam o Chamade lub Presage na wakacje, ale z drugiej strony pewnie przez tą kremową konsystencje rzadko bym używała, a szkoda bo kolorki piękne i właśnie jak się umiejetnie nałoży to daja bardzo naturalny efekt.


czy te kredki są w PL dostępne?
http://www.chanel.com/en_US/fragranc...H%C3%94L-89248
gdzie nie pytam o tą 69 to mi próbują wcisnąć kredkę z gąbeczką , w której 69 jest zupełnie innym kolorem.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:53   #3605
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Mnie nowe palety Chanel, owszem podobały się, ale nie porwały ;/ Aktualnie jestem zakochana w cieniach Armaniego, może stąd ta oziębłość
Ja jedną paletkę cieni Armaniego mam (nr 8 - Parma), ale moim zdaniem ona specjalnie lepsza od chanelowych Tisse wcale nie jest. Jak mam być szczera, to ani paletki Chanel (w tej nowej wersji, bo o starej nawet nie wspominam ) ani Armaniego, pigmentacją, nasyceniem kolorów i trwałością nie dorównują cieniom z MAC czy Guerlain (przynajmniej jeśli chodzi o paletkę Les Fumes).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
też myślałam o Chamade lub Presage na wakacje, ale z drugiej strony pewnie przez tą kremową konsystencje rzadko bym używała, a szkoda bo kolorki piękne i właśnie jak się umiejetnie nałoży to daja bardzo naturalny efekt.


czy te kredki są w PL dostępne?
http://www.chanel.com/en_US/fragranc...H%C3%94L-89248
gdzie nie pytam o tą 69 to mi próbują wcisnąć kredkę z gąbeczką , w której 69 jest zupełnie innym kolorem.
E tam, kwestia przyzwyczajenia - nawet palcami da się te kremowe róże ładnie nałożyć. Jednak fakt, że prasowane róże dłużej się u mnie trzymają, niż kremowe, ale to też kwestia mojej tłustawej skóry.

O kredce niestety nic nie wiem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:02   #3606
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jedną paletkę cieni Armaniego mam (nr 8 - Parma), ale moim zdaniem ona specjalnie lepsza od chanelowych Tisse wcale nie jest. Jak mam być szczera, to ani paletki Chanel (w tej nowej wersji, bo o starej nawet nie wspominam ) ani Armaniego, pigmentacją, nasyceniem kolorów i trwałością nie dorównują cieniom z MAC czy Guerlain (przynajmniej jeśli chodzi o paletkę Les Fumes).


E tam, kwestia przyzwyczajenia - nawet palcami da się te kremowe róże ładnie nałożyć. Jednak fakt, że prasowane róże dłużej się u mnie trzymają, niż kremowe, ale to też kwestia mojej tłustawej skóry.

O kredce niestety nic nie wiem .

no właśnie ja jestem przyzwyczajona do prasowańców, a najlepiej wypiekanych róży, tu nie chodzi o to, ze boję się, że źle mi sie będzie kremowych uzywało itp, ale o to, że właśnie nie jestem do nich przyzwyczajona, wiec pewnie i tak bym po nie nie siegała, miałam raz róż w kremie z gosh i na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy go uzyłam i druga sprawa właśnie dość szybko znikał z twarzy Lubie wypiekane róze chanel, dlatego też te kremowe dość mocno mnie kuszą, ale jaki sens wydawać 200zł na róż którego moze użyje moze nie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:07   #3607
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
no właśnie ja jestem przyzwyczajona do prasowańców, a najlepiej wypiekanych róży, tu nie chodzi o to, ze boję się, że źle mi sie będzie kremowych uzywało itp, ale o to, że właśnie nie jestem do nich przyzwyczajona, wiec pewnie i tak bym po nie nie siegała, miałam raz róż w kremie z gosh i na palcach jednej ręki mogę policzyć ile razy go uzyłam i druga sprawa właśnie dość szybko znikał z twarzy Lubie wypiekane róze chanel, dlatego też te kremowe dość mocno mnie kuszą, ale jaki sens wydawać 200zł na róż którego moze użyje moze nie.
Rozsądnie podchodzisz do tego tematu , a mi niestety tego rozsądku jednak brak . W sumie to Chamade wzięłam ze względu na kolor, pewnie gdybym znalazła coś w tym typie, tylko w "normalnej" formule, to bym się na Chamade nie zdecydowała .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 15:17   #3608
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rozsądnie podchodzisz do tego tematu , a mi niestety tego rozsądku jednak brak . W sumie to Chamade wzięłam ze względu na kolor, pewnie gdybym znalazła coś w tym typie, tylko w "normalnej" formule, to bym się na Chamade nie zdecydowała .

właśnie miałam dopisać, ze logika i rozsadek to jedno, ale czy wygrają to nie wiem, bo gdziekolwiek jestem to te róże do mnie krzyczą, wchodzę na temptalie-najlepszy produkt roku, wchodzę do douglasa w poszukiwaniu pomadki pomarańczowej, to mi róż proponują, wchodzę na wizaż to też co rusz sie ten róż pojawia i zobaczymy czy rozsadek zwycięży
a swoja drogą ja mam podobny kolor tani jak barszcz a nawet tańszy, z Manhatan Drindl Love, ale nie mogę powiedzieć, czy go polecam czy nie bo go nie używam
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 17:00   #3609
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja jedną paletkę cieni Armaniego mam (nr 8 - Parma), ale moim zdaniem ona specjalnie lepsza od chanelowych Tisse wcale nie jest. Jak mam być szczera, to ani paletki Chanel (w tej nowej wersji, bo o starej nawet nie wspominam ) ani Armaniego, pigmentacją, nasyceniem kolorów i trwałością nie dorównują cieniom z MAC czy Guerlain (przynajmniej jeśli chodzi o paletkę Les Fumes).


E tam, kwestia przyzwyczajenia - nawet palcami da się te kremowe róże ładnie nałożyć. Jednak fakt, że prasowane róże dłużej się u mnie trzymają, niż kremowe, ale to też kwestia mojej tłustawej skóry.

O kredce niestety nic nie wiem .
Miałam na myśli cienie GA w słoiczkach eyes to kill intense. Źle się wyraziłam, przepraszam
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 18:16   #3610
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
właśnie miałam dopisać, ze logika i rozsadek to jedno, ale czy wygrają to nie wiem, bo gdziekolwiek jestem to te róże do mnie krzyczą, wchodzę na temptalie-najlepszy produkt roku, wchodzę do douglasa w poszukiwaniu pomadki pomarańczowej, to mi róż proponują, wchodzę na wizaż to też co rusz sie ten róż pojawia i zobaczymy czy rozsadek zwycięży
a swoja drogą ja mam podobny kolor tani jak barszcz a nawet tańszy, z Manhatan Drindl Love, ale nie mogę powiedzieć, czy go polecam czy nie bo go nie używam
To ciekawe, czy ulegniesz
Na szybko przejrzałam słocze tego z Manhattan i trochę podobny do
Chamade, ale chyba bardziej z tej serii Wiesn Fever by odpowiadał kolorystycznie chanelowemu .

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Miałam na myśli cienie GA w słoiczkach eyes to kill intense. Źle się wyraziłam, przepraszam
A, to insza inszość . Kremowe/żelowe cienie ETK są intensywne i zupełnie inne w obsłudze. Mam trzy i polecam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:02   #3611
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To ciekawe, czy ulegniesz
Na szybko przejrzałam słocze tego z Manhattan i trochę podobny do
Chamade, ale chyba bardziej z tej serii Wiesn Fever by odpowiadał kolorystycznie chanelowemu .


A, to insza inszość . Kremowe/żelowe cienie ETK są intensywne i zupełnie inne w obsłudze. Mam trzy i polecam .
A jakie masz kolory? Ja posiadam 03, 06,08.
Każdy ubóstwiam i mam ochotę na więcej


A tak w temacie chanelowym, pochwalcie się nabytkami Dziewczyny
chodzi mi o nowe paletki
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 21:30   #3612
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
A jakie masz kolory? Ja posiadam 03, 06,08.
Każdy ubóstwiam i mam ochotę na więcej


A tak w temacie chanelowym, pochwalcie się nabytkami Dziewczyny
chodzi mi o nowe paletki
Mam 04 (Pulp Fiction), 03 (Purpura) i limitkę 30 (Rose Popillia).

Coś nie mam weny na foty, przepraszam, ale jak mnie najdzie, to obiecuję, że wrzucę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 23:00   #3613
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam 04 (Pulp Fiction), 03 (Purpura) i limitkę 30 (Rose Popillia).

Coś nie mam weny na foty, przepraszam, ale jak mnie najdzie, to obiecuję, że wrzucę
OK poczekam cierpliwie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 10:53   #3614
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Chanel kolorówka część II

Nowy podkład http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...952?sku=184106. I jeszcze Lisa tutaj nim maluje http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...=184106#183623

Mam nadzieje, że niedługo będzie u nas, bo podobno jest całkiem niezły.


__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:07   #3615
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Nowy podkład http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...952?sku=184106. I jeszcze Lisa tutaj nim maluje http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...=184106#183623

Mam nadzieje, że niedługo będzie u nas, bo podobno jest całkiem niezły.


Zainteresował mnie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:22   #3616
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Nowy podkład http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...952?sku=184106. I jeszcze Lisa tutaj nim maluje http://www.chanel.com/fr_FR/parfums-...=184106#183623

Mam nadzieje, że niedługo będzie u nas, bo podobno jest całkiem niezły.



Kasia, a Ty wszędzie kusisz
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 14:55   #3617
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Chanel kolorówka część II

Auć .
__________________
http://www.ekoloza.org/
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:38   #3618
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Nakładacie pod cienie w kremie baze jakąś i jaką? ostatnio Emerveille wrócił do łask, bo idealnie nadaje się u mnie do prawie, ze no make up make up, ale mimo , że nakładam go cieniusienką warstwą to i tak mi sie skurczybyk zbiera w załamaniu;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 19:10   #3619
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja pod każde cienie daję bazę, również pod Illusion d'ombre. Nawet jak używam Macowych Paint Potów, które też najczęściej traktuję jako bazę, to i tak najpierw aplikuję UD Primer Potion (Original, bo Eden jest kiepska, jeśli chodzi o trwałość).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 20:23   #3620
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja pod każde cienie daję bazę, również pod Illusion d'ombre. Nawet jak używam Macowych Paint Potów, które też najczęściej traktuję jako bazę, to i tak najpierw aplikuję UD Primer Potion (Original, bo Eden jest kiepska, jeśli chodzi o trwałość).
podpisuję sie pod każdym słowem Olki. Niestety - u mnie też cienie do powiek nie spełniają funkcji bazy (wiem, że są tacy szczęśliwcy, ale jednak cień to cień, baza to baza, cień nakładam na bazę )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 20:55   #3621
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

u mnie UD się nie spisuje niestety, bo po pierwsze mnie uczula;/

ja włąśnie nie mam generalnie problemu z trwałością i zbieraniem się cieni, paint pot albo baza dax mi załatwia sprawę, a do inglotów nawet bazy nie potrzebuje a te cienie w kremie strasznie mi się zbierają, chyba czas poszukać jakiejś lepszej bazy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:01   #3622
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
u mnie UD się nie spisuje niestety, bo po pierwsze mnie uczula;/

ja włąśnie nie mam generalnie problemu z trwałością i zbieraniem się cieni, paint pot albo baza dax mi załatwia sprawę, a do inglotów nawet bazy nie potrzebuje a te cienie w kremie strasznie mi się zbierają, chyba czas poszukać jakiejś lepszej bazy
jak nie sprawdza Ci sie UD (no bo może się tak zdarzyć, nie ma rzeczy uniwersalnie dobrych) to może spróbuj Too Faced, BareMinerals albo Art Deco?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:22   #3623
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jak nie sprawdza Ci sie UD (no bo może się tak zdarzyć, nie ma rzeczy uniwersalnie dobrych) to może spróbuj Too Faced, BareMinerals albo Art Deco?


Dax jest 1000 razy lepsza od Artdeco i ona nie daje rady przy tych cieniach niestety, ale te 2 pozostałe sprawdzę myślałam też nad Lumene, bo właściwie same dobre opinie o niej słyszałam.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:02   #3624
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Chanel kolorówka część II

Ja od lat jestem wierna Art Deco i cienie dobrze się trzymają na tej bazie
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:08   #3625
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

jak dla mnie ona jest dobra tylko na pczatku, potem konsystencja gumieje i cieżko nałożyć cienką warstwe i równomiernie bez naciagania sobie powieki. U mnie na Dax też wszystko się trzyma mi tylko chodzi o ten jeden konkretny cień, bo on mi się nie trzyma na niczym wszystko jest subiektywne tak naprawdę, bo przecież jak i podkład jest dobry inny dla innej cery tak i bazy pod cienie/cienie sie sprawdzaja w zależności od powieki.
Nie obrażam ani artdeco ani UD, u mnie sie one nie sprawdzają, co nie zmienia faktu, ze dla innych mogą to byc dobre bazy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:09   #3626
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Dax jest 1000 razy lepsza od Artdeco i ona nie daje rady przy tych cieniach niestety, ale te 2 pozostałe sprawdzę myślałam też nad Lumene, bo właściwie same dobre opinie o niej słyszałam.
wiesz co, z bazami sytuacja wygląda tak, że trzeba po prostu znaleźć formułę, która nam służy. Mi na przykład Art Deco służyła przez lata, do pewnego momentu a potem koniec. teraz też wypuścili jeszcze jedną jakąś i ta druga nowa mineralna słabsza jest ponoć. Tak czy siak - trzeba wyczuć, jak masz Art Deco przetestowane i się nie sprawdza - olać je ale wypróbuj inne. Zoeva też ma fajną matową bazę. A może za dużo nakładasz? bazę to tak miniminiiii
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:19   #3627
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiesz co, z bazami sytuacja wygląda tak, że trzeba po prostu znaleźć formułę, która nam służy. Mi na przykład Art Deco służyła przez lata, do pewnego momentu a potem koniec. teraz też wypuścili jeszcze jedną jakąś i ta druga nowa mineralna słabsza jest ponoć. Tak czy siak - trzeba wyczuć, jak masz Art Deco przetestowane i się nie sprawdza - olać je ale wypróbuj inne. Zoeva też ma fajną matową bazę. A może za dużo nakładasz? bazę to tak miniminiiii
wiem dlatego artdeco nie lubie bo jej sie nie da mini mini nałozyć i do tego równomiernie bo jest za tępa przychodzi mi na myśle jeszcze, ze moze jak sprawdzałam utrzymywanie się Chanel na bazie miałam źle wchłoniety krem, jutro sobie sprawdze jeszcze raz upewniając się, ze krem jest wchłoniety jak sprawdza sie na moim Daxie a jak nie będę szukać dalej
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:22   #3628
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wiem dlatego artdeco nie lubie bo jej sie nie da mini mini nałozyć i do tego równomiernie bo jest za tępa przychodzi mi na myśle jeszcze, ze moze jak sprawdzałam utrzymywanie się Chanel na bazie miałam źle wchłoniety krem, jutro sobie sprawdze jeszcze raz upewniając się, ze krem jest wchłoniety jak sprawdza sie na moim Daxie a jak nie będę szukać dalej
aaa no to widzisz, Ty jeszcze kremujesz powieki :O to mi by się i na cemencie nie utrzymało, gdybym dala krem na powieki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:24   #3629
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
aaa no to widzisz, Ty jeszcze kremujesz powieki :O to mi by się i na cemencie nie utrzymało, gdybym dala krem na powieki
kremuje kremuje , ale ja robie tak, że kremuje rano twarz i daje krem pod oczy i na powieki chodzę tak z 30 min i zmywam miecelem, ale włąśnie nie jestem pewna czy zmyłam wtedy, bo czasami mi się zapomina
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:25   #3630
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Ja od lat jestem wierna Art Deco i cienie dobrze się trzymają na tej bazie
Ja też lubie ArtDeco. Nie próbowałam UD - czeka aż zużyję ArtDeco, bo nie chciałabym żeby wyschła.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.