kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 22:01   #4111
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Kolory strasznie przekłamane mają na stronie. Trzeba swatche w sieci przeglądać.. a szkoda... nie każdy ma czas

W temacie kosmetyków Lucy to na zimę skuszę się na ich podkład Pale Olive będzie moje
A i róż z bronzerem może jakiś wezmę... tylko jak tu kolor wybrać?
co do róży i bronzerów postaram się do końca tego tygodnia, lub już w przyszłym wrzucić swatche wszystkiego.
bo nowe bronzery wydają mi się spoko i chyba nawet matowe!
to samo z niektórymi różami. ale no, na razie patrzę tylko bez swatchowania więc zobaczymy
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:04   #4112
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

To prawda, jak pierwszy raz weszłam na ich stronę, to szybciutko wyszłam. O ile kolory podkładów powiedzmy są ok. sama kolorystyka znośna, kolory podkładów takie jak są podkłady (nie mówię o kolorze rzeczywistym), o tyle róże masakra....
Jakieś brudne brązy z odrobiną czerwieni itp. i jeden rodzynek różowy


Żeby mieć pogląd na odcienie podkładów, przewertowałam wiele stron.
To co rozbraja to brak opisu przy odcieniach podkładów.


Jak się popatrzy na swatche w necie to kolory bardzo ładne. Czy nawet te co pokazywała na blogu Margita.


Ja się czaję na razie na próbki light, cream i zastanawiam się nad pale olive.
Nie wiem czy pale olive nie będzie za oliwkowy a cream za żółty.


Macie może porównanie ich do Clair warm2, neutral1 ?


Z róży bym przygarnęła petal, kristal rose, matte sedona.
Precious też jest fajny, chociaż zastanawiam się czy nie za blady
Co do nowości różanych to ciężko coś powiedzieć


W każdym razie w październiku mam urodziny więc może coś wpadnie do kolekcji
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:19   #4113
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
To prawda, jak pierwszy raz weszłam na ich stronę, to szybciutko wyszłam. O ile kolory podkładów powiedzmy są ok. sama kolorystyka znośna, kolory podkładów takie jak są podkłady (nie mówię o kolorze rzeczywistym), o tyle róże masakra....
Jakieś brudne brązy z odrobiną czerwieni itp. i jeden rodzynek różowy
no no właśnie w tym ból, że te róże na stronie w grafice wyglądają jak okropne brązy i nie ma w tych grafikach nic prawdy... nie wiem skąd grafik wyciągał takie kolory

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Żeby mieć pogląd na odcienie podkładów, przewertowałam wiele stron.
To co rozbraja to brak opisu przy odcieniach podkładów.
no niestety, pisałam żeby dodali na polskiej stronie podpisy, ale może nie ogarnęli jeszcze wszystkiego. dlatego na blogu opisałam prawie wszystkie podkłady z lucy, jakie tony w nich widzę etc, ale bez tych nowości co weszły niedawno, bo to będę uzupełniać.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jak się popatrzy na swatche w necie to kolory bardzo ładne. Czy nawet te co pokazywała na blogu Margita.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja się czaję na razie na próbki light, cream i zastanawiam się nad pale olive.
Nie wiem czy pale olive nie będzie za oliwkowy a cream za żółty.
zerknij kilka postów wyżej, dawałam szybkie swatche pale olive i cream.
btw mega się zdziwiłam kolorem pale olive przy porównaniu z golden fairest z annabelle, bo... pale olive jest piękny! nie szaro-bury z mocnym żółtym, nie siny, ale taki no... aż sobie go potestuję na buzi może.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Macie może porównanie ich do Clair warm2, neutral1 ?
mogę ci zrobić swatche cream, pale olive z lucy do clair warm 02 (bo neutral01 nie mam). (ale to na dniach, jutro mam spotkanie z promotorką...)

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Z róży bym przygarnęła petal, kristal rose, matte sedona.
Precious też jest fajny, chociaż zastanawiam się czy nie za blady
Co do nowości różanych to ciężko coś powiedzieć
z nowości różanych wpadł mi w oko hyacinth, ale to jest kolor trochę w fiolet, choć przepiękny nie wiem czy mi pasuje
jucy peach w strunówce wygląda całkiem nieźle,
i matte rose, czuję że to będzie jakiś opowiednik czegoś z annabelle.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
W każdym razie w październiku mam urodziny więc może coś wpadnie do kolekcji
ja pod koniec października mam urodziny, witaj w klubie
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 22:42   #4114
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no no właśnie w tym ból, że te róże na stronie w grafice wyglądają jak okropne brązy i nie ma w tych grafikach nic prawdy... nie wiem skąd grafik wyciągał takie kolory



no niestety, pisałam żeby dodali na polskiej stronie podpisy, ale może nie ogarnęli jeszcze wszystkiego. dlatego na blogu opisałam prawie wszystkie podkłady z lucy, jakie tony w nich widzę etc, ale bez tych nowości co weszły niedawno, bo to będę uzupełniać
dziękuję .

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zerknij kilka postów wyżej, dawałam szybkie swatche pale olive i cream.
btw mega się zdziwiłam kolorem pale olive przy porównaniu z golden fairest z annabelle, bo... pale olive jest piękny! nie szaro-bury z mocnym żółtym, nie siny, ale taki no... aż sobie go potestuję na buzi może.



mogę ci zrobić swatche cream, pale olive z lucy do clair warm 02 (bo neutral01 nie mam). (ale to na dniach, jutro mam spotkanie z promotorką...)
No właśnie ten pale olive chodzi za mną..
Jakbyś mogła je porównać z warm 02, serdeczne dzięki

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
z nowości różanych wpadł mi w oko hyacinth, ale to jest kolor trochę w fiolet, choć przepiękny nie wiem czy mi pasuje
jucy peach w strunówce wygląda całkiem nieźle,
i matte rose, czuję że to będzie jakiś opowiednik czegoś z annabelle.



ja pod koniec października mam urodziny, witaj w klubie
Jakbyś mogła je porównać
Oglądałam w necie swatche hyacinta, straszny fiolet, (lila, dosyć ciemny) Jako cień tak, jako róż nie
Juicy peach nawet, nawet, trochę za bardzo brzoskwiniowy dla mnie.
Matte rose nawet mi się podobał na stronie Lucy o dziwo.
W necie nie widziałam jego zdjęć. Czyżby nowość?


Czyżby skorpion?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 08:39   #4115
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

No ale przynajmniej dzięki polskiej stronie znowu jest zainteresowanie tymi podkładami dzięki za swatche!!! Będę celować w Pale Olive, ew. z domieszką Light albo Cream, żeby był trochę bardziej żółty. Zastanawiam się tylko czy zamówić z USA bo ceny w polskim sklepie dość wygórowane....
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 11:40   #4116
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
No właśnie ten pale olive chodzi za mną..
Jakbyś mogła je porównać z warm 02, serdeczne dzięki
zrobię to dzisiaj, jak już ochłonę po spotkaniu z promotorką
czyli zajem stresiora ciastem ale dobrze było, więc kamień z serca.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jakbyś mogła je porównać
Oglądałam w necie swatche hyacinta, straszny fiolet, (lila, dosyć ciemny) Jako cień tak, jako róż nie
Juicy peach nawet, nawet, trochę za bardzo brzoskwiniowy dla mnie.
porównam, ale już w całości, bo mam niewiele proszku w tych strunówkach i boję się, żeby nie brakło, więc tak dawkuję.
a obiecałam "polskiej filii Lucy", że zrobię ładne swatche na stronę, ze wszystkich próbek (prawda jest taka, że później też mnie te swatche ułatwiają zamawianie :P)

myślę, że hyacinth pięknie wygląda na ciemniejszych karnacjach, ale urzekł mnie jego kolor i na pewno sprawdzę na buzi jak mi go starczy. (boję się, żeby będę musiała poprawiać swatche od nowa i wtedy to już buba :P bo raz strzeliłam fajne fotki swatchy, poszłam do kompa, patrze na fotki a tam wszystko nieostre i trzeba było od nowa...)

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Matte rose nawet mi się podobał na stronie Lucy o dziwo.
W necie nie widziałam jego zdjęć. Czyżby nowość?
matte rose w polskim Lucy to chyba nowość, ale nie mam 100% pewności.
możesz zobaczyć jego kolor np tu: https://lulillan.files.wordpress.com...sshades002.jpg
i tu: http://www.anotherside-of-me.com/201...-minerals.html

a róż healthy kojarzy mi się z annabelkowym sunrise ale to tak wiesz, na pierwszy rzut oka :P

na stronie amerykańskiej to było raczej, bo pamiętam, że coś rozmawiałam na fb z polskim Lucy Minerals i właśnie mówiono mi, że takie najbardziej "rozchwytywane" róże to matte rose, kristal rose i różo-rozświetlacz (jak dla mnie) afterglow.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Czyżby skorpion?
tak jest!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
No ale przynajmniej dzięki polskiej stronie znowu jest zainteresowanie tymi podkładami dzięki za swatche!!! Będę celować w Pale Olive, ew. z domieszką Light albo Cream, żeby był trochę bardziej żółty. Zastanawiam się tylko czy zamówić z USA bo ceny w polskim sklepie dość wygórowane....
a to z USA w ogóle ci się opłaca?
w Polsce masz np za podkład 38,90zł za 4g (na razie brak większych opakowań)+ wysyłka kurierem za 8.50zł. I pewność, że w tydzień jest u Ciebie.
W Ameryce możesz kupić tylko 10g, za 60zł około (a jeżeli dopiero zaczynasz z Lucy to ja bym się nie kusiła na biga, nie każdemu ich formuła odpowiada, bo jest bardzo skondensowana, kremowa). Do tego masz dłuższe czekanie aż wyślą i dojdzie no i koszty samej wysyłki, które też jakieś muszą być.

no i
na amerykańskiej stronie Lucy masz info, że nie wysyłają do 1 października żadnych zamówień, bo się przeprowadzają:

"We are now CLOSED to finish up orders and get moved. You are welcome to place an order, but it won't be shipped until around October 1st."


__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 11:44   #4117
Beatka670
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja też będę czekała na swatche. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą firmą, dlatego swatche i wszelkie info są przydatne. Właśnie przekopuję wątki xD
Beatka670 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 11:53   #4118
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
jak dla mnie CREAM z lucy to jest takie coś właśnie pomiedzy GOLDEN03 z clair minerals a CREAMY OLIVE z lucy creamy olive jest taka hmm ni to żółty, ni brzoskwinia z bardzo odrobiną oliwki (ale nie takiej jak annabelkowy golden fairest)
za to creamy bisque jest taki faktycznie ciasteczkowy. ma w sobie nutkę jakby pomarańczki? (a znowu bisque u mnie bardziej jakby różowe:P)
light medium u mnie wychodzi jakby był z różowym/czerwonym...
pale olive jest całkiem spoko kolorystycznie, wygląda bardzo podobnie jak cream, ale cream ma jednak odrobinę bardziej "ciepły" odcień żółci w sobie.
Widzisz znowu dla mnie Cream to nie jest cos pomiedzy, tylko obok golden,a nawet jasniejszy. Moze te podklady przez to, ze sa kremowe daja mocniejszy , glebszy efekt? U mnie Cream nadal poki co wypada dosc ... bladawo. Nie ma tego fajnego stopienia sie z cera, tylko wyraznie sie odznacza.

Znowu Creamy Bisque jest rzeczywiscie tak jak napisalas ciasteczkowy, wiec i tam jest troche pomaranczki Ale zopisu tego podkladu wydaje sie idealny, bo jest na tym samym poziomie kollorystycznym co Bisque tylko ma wiecej zoltego. Mi Bisque pasuje, ale zima gdy jestem blada jest jednak troche zbyt pomaranczowy, wiec trooche wiecej zolci w przypadku Creamy Bisque jest jak znalazl

No nic Ja poki co bede sledzic watek, poczekam az mi opalenizna zejdzie, pouzywam te odcienie, ktore mam i w miedzyczasie moze mi sie cos wyklaruje

W kazdym razie za pomoc dziekuje
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:13   #4119
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Beatka670 Pokaż wiadomość
ja też będę czekała na swatche. Dopiero zaczynam swoją przygodę z tą firmą, dlatego swatche i wszelkie info są przydatne. Właśnie przekopuję wątki xD
to polecam próbki, bo niby można trafić ot tak w swój kolor za pierwszym razem, mnie się udało ale jak masz cerę z jakimiś problemami to lepiej jest przetestować.
u mnie większość podkładów wygląda w porządku (choć ostatnio zauważyłam, że np amilie potrafi mi wejść w zmarszczki, a raczej stworzyć zmarszczki w miejscach gdzie normalnie ich jeszcze nie ma i to jest przerażające :P).
Do Lucy musiałam się przyzwyczaić jeżeli chodzi o jej aplikację. Są osoby, które nie przepadają za jej konsystencją.
W ogóle podkład Lucy jest fajny bo jak się trafi z kolorem w miarę jak skóra, to on się faktycznie dopasuje. jest trochę jak taka druga skóra.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 12:30   #4120
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
No właśnie ten pale olive chodzi za mną..
Jakbyś mogła je porównać z warm 02, serdeczne dzięki
wrzucam swatcha na szybko z pale olive z lucy kontra clair warm 02.
moje spostrzeżenia: pale olive jest definitywnie mocniej żółtawy, warm02 jest przy nim trochę jak mąka.

ale zrobiłam sobie test na żuchwie/szyi i położyłam pasek z warm o2 i pasek z pale olive no i:

warm 02 wtopił mi się w skórę i nie robi tak ''białego'' efektu jaki jest na swatchu. po prostu był bardzo jasny i już. jak ja
pale olive niby się wtopił, ale widać było za duże zażółcenie.

ja używam z clair minerals warm02, a z lucy minerals - light. wrzucam swatcha, który już tu był pewnie kilka razy no ale :P tam masz porównanie moich jasnych podkładów do warm02. lucy fajnie stapia mi się ze skórą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lucykontraclair.jpg (626,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkladki.jpg (797,1 KB, 35 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 13:10   #4121
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zrobię to dzisiaj, jak już ochłonę po spotkaniu z promotorką
czyli zajem stresiora ciastem ale dobrze było, więc kamień z serca.



porównam, ale już w całości, bo mam niewiele proszku w tych strunówkach i boję się, żeby nie brakło, więc tak dawkuję.
a obiecałam "polskiej filii Lucy", że zrobię ładne swatche na stronę, ze wszystkich próbek (prawda jest taka, że później też mnie te swatche ułatwiają zamawianie :P)

myślę, że hyacinth pięknie wygląda na ciemniejszych karnacjach, ale urzekł mnie jego kolor i na pewno sprawdzę na buzi jak mi go starczy. (boję się, żeby będę musiała poprawiać swatche od nowa i wtedy to już buba :P bo raz strzeliłam fajne fotki swatchy, poszłam do kompa, patrze na fotki a tam wszystko nieostre i trzeba było od nowa...)



matte rose w polskim Lucy to chyba nowość, ale nie mam 100% pewności.
możesz zobaczyć jego kolor np tu: https://lulillan.files.wordpress.com...sshades002.jpg
i tu: http://www.anotherside-of-me.com/201...-minerals.html

a róż healthy kojarzy mi się z annabelkowym sunrise ale to tak wiesz, na pierwszy rzut oka :P

na stronie amerykańskiej to było raczej, bo pamiętam, że coś rozmawiałam na fb z polskim Lucy Minerals i właśnie mówiono mi, że takie najbardziej "rozchwytywane" róże to matte rose, kristal rose i różo-rozświetlacz (jak dla mnie) afterglow.



tak jest!

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



a to z USA w ogóle ci się opłaca?
w Polsce masz np za podkład 38,90zł za 4g (na razie brak większych opakowań)+ wysyłka kurierem za 8.50zł. I pewność, że w tydzień jest u Ciebie.
W Ameryce możesz kupić tylko 10g, za 60zł około (a jeżeli dopiero zaczynasz z Lucy to ja bym się nie kusiła na biga, nie każdemu ich formuła odpowiada, bo jest bardzo skondensowana, kremowa). Do tego masz dłuższe czekanie aż wyślą i dojdzie no i koszty samej wysyłki, które też jakieś muszą być.

no i
na amerykańskiej stronie Lucy masz info, że nie wysyłają do 1 października żadnych zamówień, bo się przeprowadzają:

"We are now CLOSED to finish up orders and get moved. You are welcome to place an order, but it won't be shipped until around October 1st."




Zrób swatche dla Lucy przede wszystkim a my się tym zadowolimy na pewno


Na strony z matte rose na pewno zerknę. Dzięki
o Healthy kompletnie zapomniałam, muszę go wyklepać


Widzisz, sama pisałam wcześniej, że najbardziej podobają mi się róże kristal rose, petal, matte rose, matte sedona i precious.


Jeszcze obmacam sobie healthy i będę wiedziała jakie jest moje zamówienie.


Co do wysyłki z zagranicy to nie chce mi się w to bawić. Koszty przesyłki, czekanie na nią i denerwowanie się czy przyjdzie, za dużo stresu jak dla mnie.



Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wrzucam swatcha na szybko z pale olive z lucy kontra clair warm 02.
moje spostrzeżenia: pale olive jest definitywnie mocniej żółtawy, warm02 jest przy nim trochę jak mąka.

ale zrobiłam sobie test na żuchwie/szyi i położyłam pasek z warm o2 i pasek z pale olive no i:

warm 02 wtopił mi się w skórę i nie robi tak ''białego'' efektu jaki jest na swatchu. po prostu był bardzo jasny i już. jak ja
pale olive niby się wtopił, ale widać było za duże zażółcenie.

ja używam z clair minerals warm02, a z lucy minerals - light. wrzucam swatcha, który już tu był pewnie kilka razy no ale :P tam masz porównanie moich jasnych podkładów do warm02. lucy fajnie stapia mi się ze skórą.
Dzięki za zdj

No to mam dylemat, który się rozwiąże dopiero po zamówieniu. Pale olive czy light?
Mamy podobny ton jasności skóry. Żółtych podkładów nie trawię, za to neutralno-żółte, czy neutralno oliwkowe tak (czytaj nie za mocna olivka).


Dlatego warto najpierw zamówić próbki, żeby później nie było zdziwienia i żalu ze zmarnowanej kasy.
Tylko najpierw trzeba przebrnąć przez masę próbek.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 14:03   #4122
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

sorrka, że tak szatkuję twoją wypowiedź, ale tak mi łatwiej odpowiadać. bo jest pytanie i jest odpowiedź. i tak mi też łatwiej odpowiadać jak inni tak piszą

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Zrób swatche dla Lucy przede wszystkim a my się tym zadowolimy na pewno
no muszę zrobić, a chciałam to wykonać tak, żeby juz były wszystkie róże i wszystkie podkłady, po kolei jak na stronie amerykańskiej są przedstawiane. ew róże podzielić na róże i bronzery, bo przecież tam są też bronzery i na matowe/błyszczące? jeszcze pomyślę, ale chyba pomysł dzielenia na maty i błyszczące albo podpisania na zdjęciu, że te się błyszczą a te nie, będzie spoko.
tak myślę pod kątem tego czego ja szukam jak chcę coś kupić.
no ale chodzi o to, żeby nie dorabiać samych nowości, tylko wrzucić całość.
z podkładami będzie łatwiej jak je po kolei wrzucę (w poprzednich swatchach brakowało kilku). no bo będzie widać stopniowanie koloru.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Na strony z matte rose na pewno zerknę. Dzięki
o Healthy kompletnie zapomniałam, muszę go wyklepać
healthy jest w jednej z grafik które ci wcześniej podlinkowałam też

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Widzisz, sama pisałam wcześniej, że najbardziej podobają mi się róże kristal rose, petal, matte rose, matte sedona i precious.
petal mam pełnowymiarówkę i jest naprawdę piękny. ale jak dla mnie on jest satynowy. delikatnie się błyszczy, ale to nie błysk pojedynczych drobinek, ani tym bardziej chamskiego brokatu. satyna. nie perła.
matte sedona jest matowa, ale... ma taki pyłek błyszczący w ciepłych kolorach w sobie. nie wiem kto ją nazwał matte...
kristal rose ma drobinki, ale też jest śliczny. znaczy to jest matowy kolor ale ma w sobie mikrodrobinki błyszczące na srebrny odcień. jakby taki pyłek. ale można rozróżnić, że to jest mat+mikrodrobinki, a nie jak petal - satyna.
precious ma mikrodrobinki, efekt satynowy.
matte rose - totalnie brak drobinek, matowy, jak zgaszony ciemniejszy róż, ale efekt się stopniuje.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jeszcze obmacam sobie healthy i będę wiedziała jakie jest moje zamówienie.
healthy to efekt satyny. odcień delikatnie ciemniejszy niż matte rose. no i się błyszczy na satynkę. w ogóle oba te odcienie to teraz jedne z modniejszych w szminkach :P takie jakby zgaszone róże z odrobiną ciepłego brązu. śmieszne odcienie. ten healthy to na powiekach widzę... <3

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Co do wysyłki z zagranicy to nie chce mi się w to bawić. Koszty przesyłki, czekanie na nią i denerwowanie się czy przyjdzie, za dużo stresu jak dla mnie.
też nie lubię się w takie rzeczy bawić.
a jak zamawiam zza granicy to zwykle od chińczyka jakieś pierdółki, które w sumie kosztują po max 20zł:P

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dzięki za zdj
proszę

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
No to mam dylemat, który się rozwiąże dopiero po zamówieniu. Pale olive czy light?
Mamy podobny ton jasności skóry. Żółtych podkładów nie trawię, za to neutralno-żółte, czy neutralno oliwkowe tak (czytaj nie za mocna olivka).
Dlatego warto najpierw zamówić próbki, żeby później nie było zdziwienia i żalu ze zmarnowanej kasy.
Tylko najpierw trzeba przebrnąć przez masę próbek.
zamów próbki pale olive i light. któryś z tych MUSI ci podpasować, inaczej nie masz takiego odcienia skóry jak ja
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:51   #4123
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
...

no muszę zrobić, a chciałam to wykonać tak, żeby juz były wszystkie róże i wszystkie podkłady, po kolei jak na stronie amerykańskiej są przedstawiane. ew róże podzielić na róże i bronzery, bo przecież tam są też bronzery i na matowe/błyszczące? jeszcze pomyślę, ale chyba pomysł dzielenia na maty i błyszczące albo podpisania na zdjęciu, że te się błyszczą a te nie, będzie spoko.
tak myślę pod kątem tego czego ja szukam jak chcę coś kupić.
no ale chodzi o to, żeby nie dorabiać samych nowości, tylko wrzucić całość.
z podkładami będzie łatwiej jak je po kolei wrzucę (w poprzednich swatchach brakowało kilku). no bo będzie widać stopniowanie koloru.
Myślę, że podkłady to wszystkie razem na ręce, żeby było porównanie.
Co do róży to może podział na matowe i błyszczące lub różowe, brzoskwiniowe itp.
Afterglow i glow to typowe rozświetlacze, widziałam też chyba ze 2 bronzery.
Nie żebym Ci coś sugerowała, po prostu ja bym tak zrobiła
Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

healthy jest w jednej z grafik które ci wcześniej podlinkowałam też
Tak, już zerknęłam

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

petal mam pełnowymiarówkę i jest naprawdę piękny. ale jak dla mnie on jest satynowy. delikatnie się błyszczy, ale to nie błysk pojedynczych drobinek, ani tym bardziej chamskiego brokatu. satyna. nie perła.
matte sedona jest matowa, ale... ma taki pyłek błyszczący w ciepłych kolorach w sobie. nie wiem kto ją nazwał matte...
kristal rose ma drobinki, ale też jest śliczny. znaczy to jest matowy kolor ale ma w sobie mikrodrobinki błyszczące na srebrny odcień. jakby taki pyłek. ale można rozróżnić, że to jest mat+mikrodrobinki, a nie jak petal - satyna.
precious ma mikrodrobinki, efekt satynowy.
matte rose - totalnie brak drobinek, matowy, jak zgaszony ciemniejszy róż, ale efekt się stopniuje.


healthy to efekt satyny. odcień delikatnie ciemniejszy niż matte rose. no i się błyszczy na satynkę. w ogóle oba te odcienie to teraz jedne z modniejszych w szminkach :P takie jakby zgaszone róże z odrobiną ciepłego brązu. śmieszne odcienie. ten healthy to na powiekach widzę... <3
Dzięki za opis

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
też nie lubię się w takie rzeczy bawić.
a jak zamawiam zza granicy to zwykle od chińczyka jakieś pierdółki, które w sumie kosztują po max 20zł:P


Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
zamów próbki pale olive i light. któryś z tych MUSI ci podpasować, inaczej nie masz takiego odcienia skóry jak ja
Tak jest
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:01   #4124
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Myślę, że podkłady to wszystkie razem na ręce, żeby było porównanie. Nie żebym Ci coś sugerowała, po prostu ja bym tak zrobiła
nie wiem, czy podkłady na jednej ręce mi się zmieszczą. chyba że zamiast pasków będę robić takie kropeczki, ale wydawało mi się, że na paskach lepiej widać. przemyślę to. i muszę brata wynająć znowu z jego długą ręką
samych podkładów jest... 19, to sporo! (licząc ze snow white, który jest do mieszania innych podkładów, na jaśniejsze, bo jest biały i jego nie mam w strunówkach)


Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Co do róży to może podział na matowe i błyszczące lub różowe, brzoskwiniowe itp. Nie żebym Ci coś sugerowała, po prostu ja bym tak zrobiła
zerknęłam na te "róże", które po wyglądzie odłożyłam na bronzery i powiem ci, że mimo, że chyba jeden miał w nazwie "bronzer" to był brązowo-różowy i ja bym go jako bronzera nie używała. no ale zobaczę. podział pewnie będzie na satynowe, błyszczące (czyli te matowe+mały pyłek drobinek), matowe. a w tym podpiszę coś więcej w razie czego, gdyby np któreś miały baaardzo dużo drobinek czy coś.

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Afterglow i glow to typowe rozświetlacze, widziałam też chyba ze 2 bronzery.
Nie żebym Ci coś sugerowała, po prostu ja bym tak zrobiła
nom, są chyba tylko dwa bronzery jak tak maznęłam palcem na szybko po sobie. a myślałam, po kolorze w opakowaniach, że jest ich minimum z 5 no cóż.

afterglow i glow to faktycznie "inna kategoria", czyli rozświetlacze, ale o różnych kolorystykach


edit. zerknęłam sobie tak z przypadku na pierwszy róż z amerykańskiej strony lucy minerals - juicy peach. tam jest podpisany, że ma minimalne drobinki. sprawdzam z tym co ja mam i... oj nie, u mnie to kategoria błyszczący jak kula dyskotekowa ;D no i co zrobić?
już mam z róży lucy kilka kategorii:
matowy
satynowy - efekt tafli, delikatny błysk
matowy+mikrodrobinki - czyli róż jest matowy, ale pojawiają się w nim małe drobinki, nie tak gęsto usiane jak w błyszczących. to jakby pyłek w kolorze zbliżonym do koloru różu, więc się tak nie rzuca w oczy
matowy+bardzo mała, ledwo widoczna ale mimo wszystko jest ilość drobinek (po roztarciu nie ma, więc można podciągać pod kategorie matową) - róż jest matowy, drobinki są zwykle srebrne, ale są jak pyłek, pojawiają się rzadko i po roztarciu nie ma już ich
błyszczące - takie gdzie od razu widać, że wszystko się błyszczy z większymi drobinkami, kula dyskotekowa
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-09-10 o 17:32
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:44   #4125
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A jak róże Lucy wypadają w porównaniu do róży Amilie, Annabelle czy Clair? Chodzi mi o konsystencję, czy są takie pudrowe, czy bardziej zbite?
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 20:04   #4126
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
A jak róże Lucy wypadają w porównaniu do róży Amilie, Annabelle czy Clair? Chodzi mi o konsystencję, czy są takie pudrowe, czy bardziej zbite?
bardzo mocną pigmentację mają, w konsystencji jak mąka ziemniaczana która przykleja się do palca. nie pylą, są tak samo skondensowane jak podkłady z Lucy.

Generalnie pudry Lucy i Clair są wg mnie podobne, nie pylą. Nie tracą na intensywności.
Amilie i Annabelle wg mnie są trochę pudrowe, ale też pigmentu im odmówić nie można. Bardzo delikatnie tracą na intensywności w ciągu dnia, ale praktycznie tego nie widać.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 20:58   #4127
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość


edit. zerknęłam sobie tak z przypadku na pierwszy róż z amerykańskiej strony lucy minerals - juicy peach. tam jest podpisany, że ma minimalne drobinki. sprawdzam z tym co ja mam i... oj nie, u mnie to kategoria błyszczący jak kula dyskotekowa ;D no i co zrobić?
już mam z róży lucy kilka kategorii:
matowy
satynowy - efekt tafli, delikatny błysk
matowy+mikrodrobinki - czyli róż jest matowy, ale pojawiają się w nim małe drobinki, nie tak gęsto usiane jak w błyszczących. to jakby pyłek w kolorze zbliżonym do koloru różu, więc się tak nie rzuca w oczy
matowy+bardzo mała, ledwo widoczna ale mimo wszystko jest ilość drobinek (po roztarciu nie ma, więc można podciągać pod kategorie matową) - róż jest matowy, drobinki są zwykle srebrne, ale są jak pyłek, pojawiają się rzadko i po roztarciu nie ma już ich
błyszczące - takie gdzie od razu widać, że wszystko się błyszczy z większymi drobinkami, kula dyskotekowa
A nie mozesz po prostu stworzyc swojego autorskiego podzialu robiac te swatche? Przeciez to Twoja praca, Twoja koncepcja nie musisz sie opierac na zalozeniach zza granicznej strony Lucy czy z tej polskiej czy jednak musisz?

Moim zdaniem wlasnie taki dokladny podzial z rozszczegolnieniem efektu w przypadku zakupow za posrednictwem internetu jest wrecz kluczowy. Ile to wlasnie mialo byc rozow satynowych, a pozniej sie okazywalo ze disco brokacisko wies tanczy i spiewa
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 21:10   #4128
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nie mozesz po prostu stworzyc swojego autorskiego podzialu robiac te swatche? Przeciez to Twoja praca, Twoja koncepcja nie musisz sie opierac na zalozeniach zza granicznej strony Lucy czy z tej polskiej czy jednak musisz?

Moim zdaniem wlasnie taki dokladny podzial z rozszczegolnieniem efektu w przypadku zakupow za posrednictwem internetu jest wrecz kluczowy. Ile to wlasnie mialo byc rozow satynowych, a pozniej sie okazywalo ze disco brokacisko wies tanczy i spiewa
oczywiście, że mogę! o to w tym przecież chodzi! to moja praca i to co ja zrobię ma ułatwić późniejszy wybór mnie i wam

ale zdziwiłam się, że tam coś jest na amerykańskiej stronie jako "delikatny błysk" a ja swatchuje to na ręce a tu kula dyskotekowa!

tu definitywnie jedne są satynki, inne kule dyskotekowe, widać to wg mnie na pierwszy rzut oka - ale jak ktoś nie lubi się błyszczeć to ani jedne ani drugie mu nie podejdą.

fascynujące są te róże
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 23:00   #4129
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Na stronie USA Luśki 30% off - jeśli ktoś chciałby ze mną zamówić coś i podzielić się kosztami wysyłki to piszcie - tylko tak jutro do 16 trzeba by to już zamówić
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 10:09   #4130
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Na stronie USA Luśki 30% off - jeśli ktoś chciałby ze mną zamówić coś i podzielić się kosztami wysyłki to piszcie - tylko tak jutro do 16 trzeba by to już zamówić
nie widzę na stronie info o 30% zniżce

-----------
dobra już widzę - w koszyku się pojawia zniżka
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."

Edytowane przez Wronia3
Czas edycji: 2015-09-22 o 10:37
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:22   #4131
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Hej,
miałaby jakaś dobra duszyczka zrobić mi małą odsypkę [na sprawdzenie koloru] poniższych odcieni podkładów?

Light
Cream
Bisque
Creamy Bisque
Light Medium
Shell Beige

Oczywiście w zamian za coś - jakoś się dogadamy
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 18:41   #4132
Magnoliah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Thumbs up Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A może któraś z Was by się pisała na wspólne zamówienie? jest fajna oferta do piątku, za 59$ plus przesyłka. 3 pudry, blush/bronzer, 2 cienie/linery/linery do brwi, flat top, pędzel do pudru, pędzel do cieni/linera, tester ambrosia nectar Mnie interesują: 2 pudry, blush do policzków, ewentualnie flat top Zostają: 1 puder, 2 cienie/linery/linery do brwi, pędzel do pudru, pędzel do cieni/linera, tester ambrosia nectar, (ewentualnie flat top) Są jeszcze próbki. Ogólnie polecam ich produkty Ktoś, coś?
Magnoliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 21:15   #4133
ankasudecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Magnoliah Pokaż wiadomość
A może któraś z Was by się pisała na wspólne zamówienie? jest fajna oferta do piątku, za 59$ plus przesyłka. 3 pudry, blush/bronzer, 2 cienie/linery/linery do brwi, flat top, pędzel do pudru, pędzel do cieni/linera, tester ambrosia nectar Mnie interesują: 2 pudry, blush do policzków, ewentualnie flat top Zostają: 1 puder, 2 cienie/linery/linery do brwi, pędzel do pudru, pędzel do cieni/linera, tester ambrosia nectar, (ewentualnie flat top) Są jeszcze próbki. Ogólnie polecam ich produkty Ktoś, coś?
Też polecam. W tej chwili nie używam, bo się pokończyło to i owo, ale byłam bardzo zadowolona.
ankasudecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 14:53   #4134
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny, czy ktras z Was nie ma moze na zbyciu podkladu Lucy Minerals odcien Cream? Chetnie przygarne
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:27   #4135
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Który odcień podkładu LM byłby najbardziej zbliżony do Antique Beige lub Sea Pearl z Pixie? Mam teraz z Lucy Creamy bisque, latem był ok ale teraz zbladłam i bardziej odpowiadają mi neutrale z domieszką żółtego, bez różowych tonów, bo mam naczynka do ukrycia. Myślę o Bisuqe lub Cream.. podpowiecie coś?

Widziałam na polskiej stronie LM, że jest zniżka 20%

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 00:29   #4136
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bisque to zdecydowana brzoskwinia. Natomiast Cream to zoltek z domieszka brzoskwini.

Wlasnie tak patrze na te promocje i sie zastanawiam nad zakupem Ale swieta sie zblizaja i nie wiem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 14:46   #4137
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki za odpowiedź z tych dwóch Cream byłby chyba lepszy ale jeszcze pomyślę nad zakupem. Pomyślałam jeszcze o Light ale mógłby być za jasny

Wysłane z mojego SM-G530FZ
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 16:52   #4138
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A jakie odcienie podkladow zima sa dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Chodzi o konkretne nazwy poszczegolnych firm.

Light to nawet dla mnie byl za jasny :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 22:40   #4139
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A jakie odcienie podkladow zima sa dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Chodzi o konkretne nazwy poszczegolnych firm.

Light to nawet dla mnie byl za jasny :P
A dla mnie light to ideał! Ostatnio pięknie mi się że skóra stapia szczególnie jak użyje później pudru wykończeniowego z Lucy.Az chyba pokusze się i biga tego pudru!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 23:26   #4140
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Nie no ja nic nie mam do tego odcienia oprocz tego, ze dla mnie jest za jasny

Ja wlasnie teraz testuje odcien Cream i na sezon zimowy jest idealny. Dobrze, ze nie oddawalam nikomu tej probki
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.