Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-02, 14:57   #121
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję
Ten post jest dla mnie skarbnicą wiedzy, bo porównałaś właściwie wszystkie bazy, o których słyszałam. Niestety do MAC'a nie mam dostępu, a na KWC same zachwyty nad nimi. Białą Chanel testowałam i uważam, że jest świetna, ale raczej kiedy nie stosuję samoopalacza, pięknie wydobywa i podkreśla jasny odcień cery.
Interesuje mnie też ta nowa baza Lancome, ale bez wcześniejszego testowania nie kupię jej.
Interesujące wydają się też bazy Smashbox - lecę czytać o nich na KWC
Nie ma za co . Przypomnialo mi sie, ze testowalam jeszcze bazy Shiseido, ale nie polecam. No i YSL (te kolorowe + przejrzysta), przejrzysta nie matuje i nie przedluza tak dobrze trwalosci podkladu jak Smashbox. Generalnie w relacji cena/jakosc stawiam na Smashbox'a wlasnie .
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 21:02   #122
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Nie ma za co . Przypomnialo mi sie, ze testowalam jeszcze bazy Shiseido, ale nie polecam. No i YSL (te kolorowe + przejrzysta), przejrzysta nie matuje i nie przedluza tak dobrze trwalosci podkladu jak Smashbox. Generalnie w relacji cena/jakosc stawiam na Smashbox'a wlasnie .
YSL również testowałam (fioletową i brązującą) i były ok, ale nie widziałam tego napięcia i maksymalnego wygładzenia (tak było po białej bazie Chanel).
Muszę się wyciapkać bazą Lancome albo Estee albo Smashboxem albo poprosić o próbki.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 23:30   #123
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Kulki są śliczne
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 00:54   #124
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Przede wszystkim kocham Estee Lauder za puder sypki Lucidity w odcieniu 06- moja miłość na wieki

Właśnie rozpoczęłam trzecie opakowanie i jest to rekord, bo ja taka stała to nie jestem, ale wiem że będzie więcej

hej czy ten kolor lucidity (najjasniejszy w uk) light to ten lekko rozowy ?
poszukuje pudru sypkiego ( zastanawiam sie nad clinique, chanelem , clarinisem lub estee lauder)
zauwazylam ze dziewczyny a Ty chyba najbardziej chwalisz sobie wlasnie ten puderek...
a w uk niestety tylko 3 kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 9T4A01.gif (45,8 KB, 15 załadowań)
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 08:14   #125
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
I ja się przyłączę do grona zwolenniczek Estee Lauder

Narazie posiadam zachwalany już rozświetlacz Platinum - BOMBA!!!!
oraz korektor Disappear - dobry i na pewno lepszy od YSL.

Niebawem planuję zakup błyszczyka Crystal, jedyne co mnie powstrzymuje to resztki zdrowego rozsądku, że mam sporo różnych błyszczyków

Aaaa i ostatnio zainteresowało mnie cuś takiego
http://eu.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId =55221&goChar=E
zwłaszcza, że niedługo idę na wesele i coś takiego by się przydało, ale nie mam o tym bladego pojęcia... Poza tym widzę, że został tylko jeden odcień, wczoraj były jeszcze dwa i jakieś dziwne te nazwy mają..... Yellow - czyli co? Nadaje żółty odcień czy wręcz przeciwnie - niweluje go???

Dziewczyny pomożecie???? Znacie to? Wiecie jaki efekt daje?? Czy warto??
Ten kompakt neutralizuje odcienie żółci, z tego co mi sie kojarzy to nienajnowsza seria, nie wiem jak tam z datą produkcji, chyba Vril gdzies pisała, że posiada takie coś to podpytaj o wrażenia
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 10:14   #126
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
hej czy ten kolor lucidity (najjasniejszy w uk) light to ten lekko rozowy ?
poszukuje pudru sypkiego ( zastanawiam sie nad clinique, chanelem , clarinisem lub estee lauder)
zauwazylam ze dziewczyny a Ty chyba najbardziej chwalisz sobie wlasnie ten puderek...
a w uk niestety tylko 3 kolory

Ja mam ten odcień i u mnie ani trochę nie jest różowy.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:11   #127
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

dziewczyny waszym zdaniem duza jest roznica pomiedzy pmiedzy odcieniem light a light/medium? chodzi o sypki lucidity
dzsiaj testowalam i sama juz nie wiem co mam myslec...
babka polecala mi ten drugi ale nie wiem ...
czy ktoras miala ten light/medium?
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 19:37   #128
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
dziewczyny waszym zdaniem duza jest roznica pomiedzy pmiedzy odcieniem light a light/medium? chodzi o sypki lucidity
dzsiaj testowalam i sama juz nie wiem co mam myslec...
babka polecala mi ten drugi ale nie wiem ...
czy ktoras miala ten light/medium?

Gdzieś czytałam,że 02 jest pomarańczowy
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:24   #129
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Gdzieś czytałam,że 02 jest pomarańczowy
baba uparcie twierdzila ze ten jest dla mnie odpowiedni a ja rowniez mialam wraznie ze jest ceglasto-pomaranczowy brrr
jedna z wizazanek napisala w recenzji cytuje "(...)Kolor 01 jest piękny, napewno odpowiedni dla większości Polek - uwaga na kolor 02 - zbyt ciemy i zbyt pomarańczowy(...)"
wogole nie podobala mi sie obsluga, ani probki nie zaoferowala ani makijazu..eh czy u Ciebie w holandii dają próbki czy trzeba sie o nie bardzo prosic????

a jeszcz eco do odp odcienia to bladzioszkiem to ja nie jestem, ale jakiejs ciemnawej skory tez nie mam a jako posiadaczka tlustej skory wiem, ze kazdy absolutnie kazdy puder/ podkład na niej troche ciemnieje i dlatego czesto mam problem z wybraniem jakiegokolwiek... bo ten, ktory sie wydaje idealny zciemnieje zas ten za jasny wyglada jak maska...
od dawna planuje zakup jakiegos wysokopolkowca ale juz sma nie wiem
cztalam ze Ty masz najjasniejszy odcien wedlug Ciebie nadaje sie tylko dla osob b. jasna karnacja...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:35   #130
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
baba uparcie twierdzila ze ten jest dla mnie odpowiedni a ja rowniez mialam wraznie ze jest ceglasto-pomaranczowy brrr
wogole nie podobala mi sie obsluga, ani probki nie zaoferowala ani makijazu..eh czy u Ciebie w holandii dają próbki czy trzeba sie o nie bardzo prosic????

a jeszcz eco do odp odcienia to bladzioszkiem to ja nie jestem, ale jakiejs ciemnawej skory tez nie mam a jako posiadaczka tlustej skory wiem, ze kazdy absolutnie kazdy puder/ podkład na niej troche ciemnieje i dlatego czesto mam problem z wybraniem jakiegokolwiek... bo ten, ktory sie wydaje idealny zciemnieje zas ten za jasny wyglada jak maska...
od dawna planuje zakup jakiegos wysokopolkowca ale juz sma nie wiem
cztalam ze Ty masz najjasniejszy odcien wedlug Ciebie nadaje sie tylko dla osob b. jasna karnacja...

U mnie tylko dwie kobiety w dwóch różnych perfumeriach nie żałują mi gratisów ,reszta to pożal się boże,jak dostanę jedną próbkę perfum to jest dobrze.
Co do Lucidity,myślę,że odcień 01 będzie odpowiedni również i dla Ciebie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:51   #131
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
U mnie tylko dwie kobiety w dwóch różnych perfumeriach nie żałują mi gratisów ,reszta to pożal się boże,jak dostanę jedną próbkę perfum to jest dobrze.
Co do Lucidity,myślę,że odcień 01 będzie odpowiedni również i dla Ciebie
dzieki anetaza rady, jeszcze jutro sie przejde do innej drogerii i poprosze o nalozenie sobie na twarz odcienia 01 i zobacze jak wyglada w swietle dziennym
a w ang. bootsie juz nie raz kupowalam perfumy, ale jeszcze nie dali mi zadnej probki tu predzej daja take vouczery na zazwyczaj 5 funtow na kosmetyki np no7, czy wybrane perfumy, ogolnie na to co i pewnie slabo schodzi...


a mam jeszcze pytanko bo dzisiaj testowalam rowniez clarinisa sypkiego posypalam sobie na reke i byl strasnzie blady
czy wedlug ciebie clarinis jest jasniejszy niz lucidity???
bo jesli tak to znaczy ze lucidity bedzie dobre
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 21:06   #132
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
dzieki anetaza rady, jeszcze jutro sie przejde do innej drogerii i poprosze o nalozenie sobie na twarz odcienia 01 i zobacze jak wyglada w swietle dziennym
a w ang. bootsie juz nie raz kupowalam perfumy, ale jeszcze nie dali mi zadnej probki tu predzej daja take vouczery na zazwyczaj 5 funtow na kosmetyki np no7, czy wybrane perfumy, ogolnie na to co i pewnie slabo schodzi...


a mam jeszcze pytanko bo dzisiaj testowalam rowniez clarinisa sypkiego posypalam sobie na reke i byl strasnzie blady
czy wedlug ciebie clarinis jest jasniejszy niz lucidity???
bo jesli tak to znaczy ze lucidity bedzie dobre
Tak,Clarins jest zdecydowanie jaśniejszy od LucidityJa mam jasną karnację,Lucidity niby się ładnie wtapia w skórę,ale gdybym był jaśniejszy (marzy mi się odcień 06) byłby znacznie lepszy dla mnie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 21:31   #133
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Tak,Clarins jest zdecydowanie jaśniejszy od LucidityJa mam jasną karnację,Lucidity niby się ładnie wtapia w skórę,ale gdybym był jaśniejszy (marzy mi się odcień 06) byłby znacznie lepszy dla mnie
jesli ta mysle, ze rozwiałas moje watpliwosci, a odcien 01 bedzie idalny,
dzieki
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:08   #134
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
baba uparcie twierdzila ze ten jest dla mnie odpowiedni a ja rowniez mialam wraznie ze jest ceglasto-pomaranczowy brrr
jedna z wizazanek napisala w recenzji cytuje "(...)Kolor 01 jest piękny, napewno odpowiedni dla większości Polek - uwaga na kolor 02 - zbyt ciemy i zbyt pomarańczowy(...)"
wogole nie podobala mi sie obsluga, ani probki nie zaoferowala ani makijazu..eh czy u Ciebie w holandii dają próbki czy trzeba sie o nie bardzo prosic????

a jeszcz eco do odp odcienia to bladzioszkiem to ja nie jestem, ale jakiejs ciemnawej skory tez nie mam a jako posiadaczka tlustej skory wiem, ze kazdy absolutnie kazdy puder/ podkład na niej troche ciemnieje i dlatego czesto mam problem z wybraniem jakiegokolwiek... bo ten, ktory sie wydaje idealny zciemnieje zas ten za jasny wyglada jak maska...
od dawna planuje zakup jakiegos wysokopolkowca ale juz sma nie wiem
cztalam ze Ty masz najjasniejszy odcien wedlug Ciebie nadaje sie tylko dla osob b. jasna karnacja...
02 to na pewno ciemny odcień - mi służy jako brązer na cała twarz, latem, kiedy mam lekko opalone ciao i muszę wyrównać kolor ciała i twarzy.
Zimą wyglądałabym w tym odcieniu koszmarnie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 14:03   #135
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
02 to na pewno ciemny odcień - mi służy jako brązer na cała twarz, latem, kiedy mam lekko opalone ciao i muszę wyrównać kolor ciała i twarzy.
Zimą wyglądałabym w tym odcieniu koszmarnie.
maja a jaki masz kolor skory bo jaki taki srednio-jasny
w lecie wiadomo troszke ciemnieje ale wiem z doswiadczenia co to znaczy za ciemny puder na twarzy...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 20:18   #136
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
02 to na pewno ciemny odcień - mi służy jako brązer na cała twarz, latem, kiedy mam lekko opalone ciao i muszę wyrównać kolor ciała i twarzy.
Zimą wyglądałabym w tym odcieniu koszmarnie.
kilka postów wcześniej jest fotka odcienia 02 wklejona przeze mnie....nie uważam absolutnie żeby 02 był ciemny- mam średnio jasną cerę-- na pewno sie nie opalam w solarium i nie jestem śniada i ten kolor mi odpowiada...nie widzę także w nim pomarańczu- jest to normalny beż- fotka jest dość wierna - na moim ekranie wygląda tak samo jak w rzeczywistości....używała m także prasowanca 02 więc mam z tym odcieniem doświadczenie....ten puder jest "translucent" a więc częściowo przejrzysty i dobrze sie wtapia....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 08:46   #137
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez madzienka001 Pokaż wiadomość
maja a jaki masz kolor skory bo jaki taki srednio-jasny
w lecie wiadomo troszke ciemnieje ale wiem z doswiadczenia co to znaczy za ciemny puder na twarzy...
Mój naturalny odcień skóry jest bardzo jasny.
Wiosną używam samoopalacza Clarins i wtedy 02 Lucidity jest dla mnie ok. Ale dla mnie to opalony odcień.
Mogłabyś podać jaki stosujesz podkład i w jakim odcieniu? Może wtedy łatwiej byłoby zdecydować czy lepiej w tym ciemniejszym 02 czy lepiej wybrać jaśniejszy. Wg mnie jeśli zazwyczaj masz problemy z za ciemnym podkładem, to lepiej wziąć jaśniejszy. Lucidity jest bardzo miałki, transparentny, więc nie powinien Cię za bardzo rozjaśnić.
Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
kilka postów wcześniej jest fotka odcienia 02 wklejona przeze mnie....nie uważam absolutnie żeby 02 był ciemny- mam średnio jasną cerę-- na pewno sie nie opalam w solarium i nie jestem śniada i ten kolor mi odpowiada...nie widzę także w nim pomarańczu- jest to normalny beż- fotka jest dość wierna - na moim ekranie wygląda tak samo jak w rzeczywistości....używała m także prasowanca 02 więc mam z tym odcieniem doświadczenie....ten puder jest "translucent" a więc częściowo przejrzysty i dobrze sie wtapia....
Wg mnie w 02 nie ma pomarańczu. To ładny odcień, ale wg mnie na pewno nie dla bledziocha (chyba, że bledziocha po samoopalaczu, jak ja). Wiem, że jest transparentny, ale mimo wszystko kiedy nakładam go na naturalnie jasna cerę odcina się, jest po prostu za ciemny.


madzienka001 chyba musisz przetestować w perfumerii i nałożyć np na połowę twarzy 001, a na drugą 002
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:29   #138
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wg mnie w 02 nie ma pomarańczu. To ładny odcień, ale wg mnie na pewno nie dla bledziocha (chyba, że bledziocha po samoopalaczu, jak ja). Wiem, że jest transparentny, ale mimo wszystko kiedy nakładam go na naturalnie jasna cerę odcina się, jest po prostu za ciemny.
tak zgadzam się- 02 nie dla bladziochów!
ale trzeba to sprawdzać jednak w perfumerii...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:00   #139
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Perełki sa już w sprzedaży:
http://shop.nordstrom.com/c/2381245/...381244~2381245

Estée Lauder Shimmering Powder Pearls


A jewel box of loose powder pearls to swirl on wherever you want radiance. Apply with Face and Body Brush or any large brush. Brush over the powder pearls, then sweep onto skin. From the Pearls of Light Summer 2008 collection.

kosztują 40$
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lauder.jpg (45,1 KB, 74 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 15:04   #140
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Bronze Goddess

For a list of products and their prices, read more.
Fragrance
  • Bronze Goddess Eau Fraiche 100 ml ($49.50)
  • Bronze Goddess Body Oil 100ml ($29.50)
  • Bronze Goddess Luminous Body Lotion 200ml ($29.50)
Bronzer
  • Bronze Goddess Bronzing Pearls ($35)
  • Bronze Goddess Luminous Liquid Bronzer ($28.50)
  • Bronze Goddess Tortoise Compact ($85, available in specialty stores only)
  • Bronze Goddess Soft Matte Bronzer ($29.50)
  • Bronze Goddess Soft Shimmer Bronzer ($29.50)
  • Bronze Goddess Soft Duo Bronzer in Amber Bronze Medium and Rich ($29.50)
Color
  • Pure Color Gloss in Sugarcane and Fuchsia ($18)
  • Tender Lip Balm in Tender Berry and Tender Bronze ($14)
  • Bronze Goddess Sheer Lip Tint SPF 15 in Fuchsia and Bronze ($25, available in specialty stores only)
  • Pure Color Eye Shadow in Cinnamon and Blushing Goddess ($17.50)
  • Pure Color Nail Lacquer in Fuchsia and Bronzed Goddess ($18)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bronzegoddessadjpg.preview1.jpg (40,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BronzeGoddessBronzer Group.preview3.jpg (23,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BronzeGoddessFragrance.preview2.jpg (45,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BronzeGoddessSoftMatteBronzer.preview2.jpg (34,1 KB, 9 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:10   #141
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Hmm... maja dostepny tylko jeden kolor i o ile to maja byc te pastele, to mi sie na tym zdjeciu nie podobaja Kulki za 100 zl, przyzwoicie - nie wierze, ze tak mysle
Wydaja sie miekkie (za miekkie), jakby sie kruszyly ze starosci, takie nieestetyczne Wiem, wiem - wmawiam sobie minusy. Za to pedzel z cala pewnoscia jest koszmarny, ta szczecina jest oslabiajaca.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:11   #142
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hmm... maja dostepny tylko jeden kolor i o ile to maja byc te pastele, to mi sie na tym zdjeciu nie podobaja Kulki za 100 zl, przyzwoicie - nie wierze, ze tak mysle
to chyba te drugie, łososiowe
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:14   #143
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Mozliwe, bo nie widze rozowych kulek Nie mniej wygladaja na tym zdjeciu odpychajaco. Niech juz wejda do sklepow i u nas zebym je mogla pomacac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:24   #144
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mozliwe, bo nie widze rozowych kulek Nie mniej wygladaja na tym zdjeciu odpychajaco. Niech juz wejda do sklepow i u nas zebym je mogla pomacac.
Jak to pędzel z kompletu - pewnie coś jak pędzelki dołaczone do Blended Klinika. Mi się średnio widzi pudełko - w sam raz na masło do ciała czy inszy krem. Nie żebym chciała biżuteryjne ale...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 18:15   #145
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Witam!
ja przymierzam sie do kupienia double weara(plynnego), ale dostepne u nas kolory sa za ciemne dla mnie
poluje na kolor BONE na tru, zdaje sie ze w watku truskawkowym noseknosek chwalila sie zakupem bone?
Moze ktos jeszcze ma i moze podzielic sie wrazeniami?
czy jest podobny np do lancome teint idole 010 porcelaine?
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:10   #146
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
Witam!
ja przymierzam sie do kupienia double weara(plynnego), ale dostepne u nas kolory sa za ciemne dla mnie
poluje na kolor BONE na tru, zdaje sie ze w watku truskawkowym noseknosek chwalila sie zakupem bone?
Moze ktos jeszcze ma i moze podzielic sie wrazeniami?
czy jest podobny np do lancome teint idole 010 porcelaine?
Ja mam oba podklady Lancome 010 i EL "Bone"--- lancome zdecydowanie ciemniejszy od Estee Lauder. Ja z Double Wear nie jestem zadowolona, natomiast Teint Idole Ultra jest dla mnie najlepszy.
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 19:48   #147
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

dziekuje za odp
jej, to pewnie za jasny bedzie dla mnie EL... testowalam tez 39 ivory cream ale jak nie naloze go na cala twarz to sie odznacza, za to kolor lancome jest idealny...
to juz sama nie wiem, ostatnio testowalam idola, ale w swietle dziennym nie wygladal powalajaco jesli chodzi o krycie, a pod koniec dnia potegowal blyszczenie...
a Tobie EL czym podpadl?
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:17   #148
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
dziekuje za odp
jej, to pewnie za jasny bedzie dla mnie EL... testowalam tez 39 ivory cream ale jak nie naloze go na cala twarz to sie odznacza, za to kolor lancome jest idealny...
to juz sama nie wiem, ostatnio testowalam idola, ale w swietle dziennym nie wygladal powalajaco jesli chodzi o krycie, a pod koniec dnia potegowal blyszczenie...
a Tobie EL czym podpadl?
Niestety mnie uczula, bardzo nieladnie wyglada na mojej twarzy, po dosyc krotkim czasie jakby sie rozwarstwial, i ten kolor BONE ... po umalowaniu moja twarz wyglada na zmeczona, niezdrowa. Chyba jest dla mnie za ciezki a kolor za jasny. Ale to tylko moje wrazenia i doswiadczenia, bo ten podklad ma szerokie rzesze zwolenniczek
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:26   #149
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

eh, wiec chyba nie kupie, dzieki ze rozwialas moje watpliwosci...
ja tez nie bylam z niego w 100% zadowolona bo byl troche tepy i ciezko bylo mi go nalozyc bez plam, dlatego myslalam ze przy jasniejszym nie bedzie tego problemu.
ale skoro jest bardzo jasny to nie biore bo nie chce tez wygladac jak umarlak
eh, znow jestem w kropce i nie wiem jaki kupic moze sie skusze na lancoma
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 23:57   #150
madzienka001
Raczkowanie
 
Avatar madzienka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 391
Dot.: Estee Lauder - kolorówka - zbiorczy!

[quote=maja55;6811939]Mój naturalny odcień skóry jest bardzo jasny.
Wiosną używam samoopalacza Clarins i wtedy 02 Lucidity jest dla mnie ok. Ale dla mnie to opalony odcień.
Mogłabyś podać jaki stosujesz podkład i w jakim odcieniu? Może wtedy łatwiej byłoby zdecydować czy lepiej w tym ciemniejszym 02 czy lepiej wybrać jaśniejszy. Wg mnie jeśli zazwyczaj masz problemy z za ciemnym podkładem, to lepiej wziąć jaśniejszy. Lucidity jest bardzo miałki, transparentny, więc nie powinien Cię za bardzo rozjaśnić.


hej maja dzieki za odpowiedz

przez ostatni rok uzywałam odcienia sand beige revlona color stey( jakos 3-ci najasniejszy odcien) niestety on byl ciut za ciemny, jak go nakładalam to bylo ok ale jz po paru godzinach mialam wrazenie ze szyje i dekolt mialam 2 tony jasniejsza..
kupiłam wiec odcien jasniejszy buff ten jest ednak za jasny i dodaje do niego odrobinke ciemnejszego podkladu
ogolnie jak nie jestem wogolele opalona zazwyczaj wybieram jakis z poczatkowych najjasniejszych podkladow w sprzedarzy i nauczona tym, z epodklady mi sie utleniaja taram sie brac o pol tonu jasniejszy
ostatnio kupilam creme puff mf nr 5 transculent..a sklepie niby jasniutki na rece niewidoczny ( wczesniej mialam medium beige ale w lecie) niestety 5-tka okazala sie za ciemna mialam pomaranczowa maske na twarzy...
madzienka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-02 09:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.