Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-27, 13:57   #571
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Wiec plukanka ma zakodowane ze dziala tylko na kolor zoltyDziekuje-zarowno czarnyjak i brazowy tez nie sa moim naturalnym kolorem tylko farba wiec dlatego sie obawialam skutkow ubocznychPozdraffiaski. ..papap
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 13:37   #572
Asia1C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 45
Dot.: Plukanka Delia

widze ze watek juz jest raczej nie odwiedzany ale mam problem.czy moglabym uzyc srebrnej plukanki delii na niefarbowane wlosy(mam kolo ciemny blond)prosze o porade
Asia1C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:10   #573
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Plukanka Delia

Cytat:
Napisane przez Asia1C
widze ze watek juz jest raczej nie odwiedzany ale mam problem.czy moglabym uzyc srebrnej plukanki delii na niefarbowane wlosy(mam kolo ciemny blond)prosze o porade
Jak dla mnie mozesz spokojnie
moja kolezanka, ktora nie farbuje wlosow, robila roznymi kolorami, i w zaleznosci od kolorow wychodzi lepiej lub gorzej
efekt jednak bedzie inny na naturalnych niz na rozjasnianych, ale wiele kobiet (szczegolnie starszych pan) uzywa do naturalnych
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 15:32   #574
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Plukanka Delia

Cytat:
Napisane przez Asia1C
widze ze watek juz jest raczej nie odwiedzany ale mam problem.czy moglabym uzyc srebrnej plukanki delii na niefarbowane wlosy(mam kolo ciemny blond)prosze o porade
Jeżeli tylko chcesz już osiwieć...
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:09   #575
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Jajecznica Na Glwoie Pomocy

ratujcie mam zolte wlosy ribie plukanka i nicc wogoel nei wiem czy po rozjasnianiu mzona od arzu myc wlosy a ja tak zrobilam ale to szczegol pomozcie mi cos zrobic z tym kurczakiem plukanka nie dziala
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:35   #576
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

Spokojnie
napisz dokładnie co robiłaś- sciagalas kolor? czym?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 19:49   #577
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

byalm u fryzjera zrobic popielaty balejaz ale wyszedl kurczak i prawie cal ewlosy popielate ale nei chce isc na poprawke boje sie z emoje wlosy wyleca
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 19:53   #578
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

U fryzjera powinni ci na to położyć coś neutralizującego żółty odcień. Kiedyś gdy fryzjerka zdjęła folie i zmyła farbę i rozjaśniacz okazało się, że mam żółte włosy, nie dałam sobie wmówić, że mi w tym do twarzy, powiedziałam, że miała wyjść platynka i chciałabym żeby mi to poprawiła, bo z jajecznicą na głowie chodzić nie będę... no i fryzjerka wzięła mnie spowrotem na myjkę, położyła coś na włosy, posiedziałam z parę minut, zmyła to i na włosach BYŁA PLATYNKA . Nie mam niestety pojęcia co to był za środek, wiem tylko, że salon pracuje na produktach Welli i Londy. Może któraś z dziewczyn będzie wiedziała co oni tam pakują na głowe, ale fakt, że jest to skuteczne. No i teraz już żaden fryzjer mi nie wmówi, że kurczaka nie da się naprawić
Skuteczna jest też srebrna płukanka Florillum i szampony do siwych włosów (ja mam profesjonalnego Schwarzkopfa Silver i jak dla mnie jest świetny, używam raz w tygodniu i nie ma mowy o jajecznicy na głowie)
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:11   #579
everlastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 289
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

Cytat:
Napisane przez vesenka
U fryzjera powinni ci na to położyć coś neutralizującego żółty odcień. Kiedyś gdy fryzjerka zdjęła folie i zmyła farbę i rozjaśniacz okazało się, że mam żółte włosy, nie dałam sobie wmówić, że mi w tym do twarzy, powiedziałam, że miała wyjść platynka i chciałabym żeby mi to poprawiła, bo z jajecznicą na głowie chodzić nie będę... no i fryzjerka wzięła mnie spowrotem na myjkę, położyła coś na włosy, posiedziałam z parę minut, zmyła to i na włosach BYŁA PLATYNKA . Nie mam niestety pojęcia co to był za środek, wiem tylko, że salon pracuje na produktach Welli i Londy. Może któraś z dziewczyn będzie wiedziała co oni tam pakują na głowe, ale fakt, że jest to skuteczne. No i teraz już żaden fryzjer mi nie wmówi, że kurczaka nie da się naprawić
Skuteczna jest też srebrna płukanka Florillum i szampony do siwych włosów (ja mam profesjonalnego Schwarzkopfa Silver i jak dla mnie jest świetny, używam raz w tygodniu i nie ma mowy o jajecznicy na głowie)


byalm u fryzjera zrobic popielaty balejaz ale wyszedl kurczak i prawie cal ewlosy popielate ale nei chce isc na poprawke boje sie z emoje wlosy wyleca
everlastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:12   #580
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

prawdopodobnie vesenka mialas to co ja oststnio, bylam u fryzjera i sam zaproponowal mi tonacje, wlansie to bylo pare minut wiecej na mysce z czyms na wlosach co ochlodzilo mi wlosy
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 20:52   #581
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

Everlastka, jeśli fryzjer wypuścił cię z salonu z kurczakiem to kiepski z niego profesjonalista i masz prawo się bać wrócić do niego na poprawkę Ale w końcu to on nabroił, bo ty chciałaś popielaty baleyage, a kurczak nie jest popielaty, więc jego obowiązkiem jest poprawić. Mi po tym czymś spopielającym co miałam nałożone na włosy nic się nie stało, wszystkie włosy są na miejscu, więc bez paniki (no chyba,że fryzjer przetrzymał ci rozjaśniacz i masz poniszczone włosy, to wtedy trzeba ostrożniej)
Mycie nie powinno im zaszkodzić, w końcu w salonie po rozjaśnianiu też myją włosy i jest ok.
Jakiej płukanki używasz,że jest taka nieskuteczna?
Nadziejka to pewnie był ten sam środek, ładnie ochłodził kolorek i przy używanym raz na tydzień szamponie do siwych włosów włosy nawet nie myślą żeby żółknąć
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 22:00   #582
lalalad
Raczkowanie
 
Avatar lalalad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 100
Dot.: Jajecznica Na Glwoie Pomocy

to co fryzjer robil to taka plukanka sciagajaca wlasnie zolte wlosy dzisiaj w domu chcialam stac sie blondynka i tylko sobie narobilam klopotu 2razy rozjasnialam i nalozylam na to farbe i mialam wlasnie jajecznice takie zoltko na glowie poszlam do fryzjerki niechciala sie podjac niczego po tym jak sie dowiedziala co zrobilam alle zrobila mi ta plukanke i mam teraz juz normalniejsze wlosy u gory mam ladny blond ale na dole dalej sa takie jajkowate mam dopiero do niej przyjsc za miesiac na balejarz a wlosy mam tragedia nietakie jak chcialam bu
lalalad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:28   #583
paulina5550
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
jaka płukanka na przyciemnienie blond włosów?

Witam. Zna któraś z was jakąś płukankę ziołową, naturalną na przyciemnienie blond włosów? Proszę o rady i z góry dziękuje.
paulina5550 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 15:05   #584
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: jaka płukanka na przyciemnienie blond włosów?

z pokrzywy
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 20:49   #585
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Odświeżam wątek dziewczyny z rozjaśnianymi włoskami piszcie które szampony,płukanki do blondów są najlepsze,oczywiście nie chodzi tu o uzyskanie fioletowego odcienia,lecz srebrzystego,lśniącego i świeżego blondu bez żółtych refleksów...Znane mi są:

-Wella Regenal
-Rossmann Silver Shampoo
-L'oreal Shine blond
-Forte Sweden Mrs.Potter's
-Kallos Silver
i inne...

pułkanki:
-Celia
-Flor illum-srebrny
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:11   #586
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Używam Regenala i flor illum srebrny.

Regenal :
Nie niszczy, ani nie plącze mi włosów, bo po nim stosuję maskę (tę z szyszek chmielu ) Efekt hmm no nawet niezły, jeśli się często używa. Nie mam niestety porównania do innych tego typu szamponów. O tym mogę powiedzieć, że jest bardzo wydajny. I warto potrzymać go dłużej na włosach niż 3 minuty. Ja nieraz nawet 20 trzymam jak mam czas.


Flor illum :
Zachwalana na wizażu i w pełni na to zasługuje, daje włosom srebrny pobłysk, żółci nie widać. Raz tylko przesadziłam, dałam podwoją dawkę i miałam siwe włosy gdzieniegdzie... Ale stosowana w umiarze daje super efekty i w ogole nie wysusza włosów
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 13:53   #587
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Ja polecam szampon Farouk silver lights. Włosy są po nim gładkie jak odżywce.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 14:15   #588
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

ja stosuje plukanke Delii srebrna wlewam ok 1 zakretki na 3 l wody nawet jesli wyszlyby fioletowe wloski to myjesz glowe i kolor schodzi mi nawet pomaga
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-12, 14:49   #589
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Ja polecam szampon Farouk silver lights. Włosy są po nim gładkie jak odżywce.
Mogłabys napisac cos więcej o ty szamponie?na KWC niestety nie ma żadnej recenzji..znalazłam go na allegro,ale jest tam tylko 1000ml pojemnosc,czy ten szamop jest jeszcze w innych pojemnosciach?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 14:51   #590
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

aha i jeszcze pytanko do dziewczyn,które uzywały L'oreala do blond włosów-jaka jest różnica między szamponem Silver L'oreala a Shine Blond?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:05   #591
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: Re: ..i znow kurczak:)

hej dziewczyny
Też zafarbowałam włosy i wyszedl obrzydliwy kurczak :/... lecę zaraz do sklepu kupić polecany przez was szampon... mam nadzieję, że na mojego "kurczaka" też zadziała...
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 01:34   #592
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: ..i znowu kurczak:)

Hey
Ten szampon chyba nie działa na wszystkiego rodzaju włosy- zrobiłam sobie nim dzisiaj i wyszły mi siwe i jasno-fioletowe włosy .... nie wiem dlaczego na moje nie zadziałało tak jak powinno...
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:36   #593
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: ..i znowu kurczak:)

jakumyjesz glowe ze2 razy fiolet i szarosc zejdzie, wadomo ze u kazdego wchodzi inaczej, kazdy ma inne wlosy i kazdy uzywa innych rozjasniaczy!stadrozne efekty! cierpliwosci....!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 22:10   #594
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: ..i znowu kurczak:)

umyłam głowę raz i zeszło mam teraz taki ładny blond....a z tego wczorajszego fioletu to dziś się tylko śmiałam
W każdym razie rzeczywiście szampon ten działa i teraz ja także mogę go polecić.
Dzięki dziewczyny za radę
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 20:59   #595
neta25
Przyczajenie
 
Avatar neta25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 20
Dot.: ..i znowu kurczak:)

Witam.Mnie wczoraj też mnie pokusiło i zrobiłam sobie pasemka na ciemno-brązowych włosach.Wyszła mi marchewka na włosach .Co moge zrobić żeby ta marchewka znikła?Prosze o pomoc.
neta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 21:54   #596
Metaxxa
Raczkowanie
 
Avatar Metaxxa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 156
GG do Metaxxa
Dot.: ..i znowu kurczak:)

A ja używałam na swój kurczakowy kolor włosów szamponu Wella Regenal Szampon do włosów siwych i blond, pomógł mi, włoski nabrały platynowego połysku Ale musiałam też po nim używać silnej odżywki, bo były trochę suche.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z kurczakowym kolorkiem
__________________
It's my date with destiny...




Metaxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 22:34   #597
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: ..i znowu kurczak:)

ja miałam pasemka takiego lekko kurczakowego blondu - potraktowałam je szamponem do włosów siwych firmy Postquam i wyglądają juz lepiej warto wspomnieć że szampon okropnie plącze włosy i bez odżywki nie da rady ich rozczesać, ja na wszelki wypadek stosowałam jeszcze maseczki i wtedy uczesanie włosów nie było problemem
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 00:00   #598
kruszyna17
Raczkowanie
 
Avatar kruszyna17
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 44
Dot.: ..i znowu kurczak:)

Tak, szampon mocno plącze włosy- bez odżywki się nie obejdzie, inaczej połowa włosów zostanie wam na szczotce
kruszyna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:35   #599
neta25
Przyczajenie
 
Avatar neta25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 20
Dot.: ..i znowu kurczak:)

Dziękuje wam dziewczyny
neta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-29, 18:15   #600
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: ..i znowu kurczak:)

a ja mam pytanie odnośnie tej gołębiej popieli palette. to jest szampon koloryzujący czy jakas płukanka?bo tam cos dziewczyny pisaly o efekcie fioletowych wlosow,wiec juz nie iwem zo to jest.
a czy zadzialaloby to na moich wlosach,które sa ciut ciemniejsze niz te na zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif sh_palette_nat_f_460.gif (10,6 KB, 38 załadowań)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.