Brzydkie włosy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-09, 18:31   #1
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Unhappy

Brzydkie włosy.


Wiele razy na ulicy widzę kobiety, które mają śliczne włosy - lśniące, mocne i w ogóle piękne. Wieje wiatr, włosy latają w różnych kierunkach. A kiedy przestaje wiać na włosach nie ma ani pół kołtuna, włosy dalej są takie jak zaraz po uczesaniu! U mnie wystarczy machnięcie głową i już muszę włosy czesać od nowa. Proszę, pomocy!
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:34   #2
MooN the Great
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar MooN the Great
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21
Dot.: Brzydkie włosy.

Ja niestety też mam ten problem, a chętnie dowiedziałabym się jak go zlikwidować. Może jakieś rady innych wizażanek?
MooN the Great jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 18:51   #3
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Brzydkie włosy.

oj dziewczyny jak to dobrze wiedziec ze nie jest sie samym z tym problemem . mi sie zawsze wydaje ze mam przyklapniete, tluste i rozczochrane wlosy. na dodatek nie podoba mi sie ich dlugosc... nie wiem co te kobitki robia bo ja uzywam wielu odzywek, szamponow, jem tabletki ze skrzypem i nadal moje wloski nie sa fajne...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:02   #4
Blondi2
Raczkowanie
 
Avatar Blondi2
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Brzydkie włosy.

Dołączam się ze swoimi znienawidzonymi strąkami do Was dziewczyny . Też chcę mieć piękne włoski w każdą pogodę. Jeśli macie jakieś sposoby na piękne, sypkie włoski to podzielcie się tą wiedzą z nami .
Blondi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:17   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Brzydkie włosy.

Cytat:
Napisane przez Toficzka
Wiele razy na ulicy widzę kobiety, które mają śliczne włosy - lśniące, mocne i w ogóle piękne. Wieje wiatr, włosy latają w różnych kierunkach. A kiedy przestaje wiać na włosach nie ma ani pół kołtuna, włosy dalej są takie jak zaraz po uczesaniu! U mnie wystarczy machnięcie głową i już muszę włosy czesać od nowa. Proszę, pomocy!
Przede wszystkim maja dlatego piekne wlosy, bo sa zdrowe. Zdrowe= gladkie a gladkie=nie placza sie. Mozna pomoc zniszczonym wlosom odpowiednimi maseczkami (ja trzymam-jak mi sie chce- nawet pol godziny i wlosy mam blyszczace, mimo ze farbowane i po trwalej) Mozna takze uzyc jakiegos serum nablyszajacego, wygladzajacego (Loreal, Garnier, Renee Blanche)
Niestety, czasem wlosy sa szorstkie z natury (znam wiele takich dziewcznym, nic nie robia z wlosami-nie farbuja, nie prostuja- a jednak sa suche i matowe) I tu chyba jedyny ratunek w odpowiedniej pielegnacji+stylizacji (serum, suszenie chlodnym powiewem.. najlepiej tez zrezygnowac z ciezkich pianek i lakierow, bo obciazaja wlosy.)
Czasem piekne wlosy to po prostu kwestia ciecia - nawet po nocy odpowiednio sciete wlosy zachowuja ladna linie
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:22   #6
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Unhappy Dot.: Brzydkie włosy.

No to Cię zdziwię, czarna.noco! Ja ani nie farbowałam włosów, w życiu nie robiłam nawet jednego pasemka! W ogóle nie suszę włosów suszarką, ponieważ wolę, kiedy schną naturalnie. I też nie używam żadnych pianek ani lakierów... A suche z natury napewno nie są, ponieważ z natury są tłuste.
Ale jakie kosmetyki do włosów polecasz, które nie podrażniłyby głowy 11-latki? Cena nie gra roli!
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:25   #7
MooN the Great
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar MooN the Great
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21
Dot.: Brzydkie włosy.

Cytat:
Napisane przez Toficzka
Ale jakie kosmetyki do włosów polecasz, które nie podrażniłyby głowy 11-latki? Cena nie gra roli!
Poczepiam się pod pytanie?
MooN the Great jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 19:58   #8
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Brzydkie włosy.

Dziewczyny, napisalam pare slow Toficzce w PW. Ale dodam, ze nie wiem co nie podrazni wlosow 11latki.. ale wydaje mi sie, ze chyba juz moze uzywac szamponow dla doroslych ..
Napisalam m,in, ze szampony i odzywki (i maseczki tez!) firmy Dove sluza mi rewelacyjnie oraz serum Renee Blanche polecone kiedys przez Grazyne (i zachwalane przez wizazanki
Tu jest link:
http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...id=16567&cat=0
Toficzko, od razu tu odpowiem ci na twoje pytanie z PW:
serum naklada sie na wlosy mokre, rozczesane, 1, 2 psikniecia (serum ma postac oleistej cieczy ) Pozniej normalnie suszymy wlosy (albo i nie ) i na koniec mozna jeszcze uzyc odrobinki. Ja mialam dosyc szorskie wlosy jeszcze po trwalej.. ale naprawde moim zdaniem stan bardzo sie poprawil.
Tu wklejam link do watku w ktorym dziewczyny pisza o tym serum:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=renee+blanche
Aha, jeszcze dodam, ze mozna je kupic tutaj na E-stylu
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:18   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Brzydkie włosy.

dla 11 latki kosmetyki dla dzieci , sa tez w duzym wyborze na rynku, natomiast dla wygladzenia moznatroszke uzywac serum Renee
Toficzka jezeli Ty masz te 11 lat to niestety ale nie mozesz jeszcze okrslic jakie masz a wlasciwei jakie bedziesz miala wlosy jako kobitka
poczekaj troche , czas szybko mija...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:48   #10
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Talking Dot.: Brzydkie włosy.

W pewnym sensie jestem kobietą - 1 sierpnia tego roku dostałam pierwszy okres, więc...
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 21:52   #11
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Wink Dot.: Brzydkie włosy.

Cytat:
serum naklada sie na wlosy mokre, rozczesane, 1, 2 psikniecia (serum ma postac oleistej cieczy ) Pozniej normalnie suszymy wlosy (albo i nie ) i na koniec mozna jeszcze uzyc odrobinki. Ja mialam dosyc szorskie wlosy jeszcze po trwalej.. ale naprawde moim zdaniem stan bardzo sie poprawil.
I ostatnie pytanie . To się psika na rękę i ręką nakłada na włosy, czy psika się na włosy i rozprowadza na wszystkich kosmykach rękami?
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 22:01   #12
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Brzydkie włosy.

Ja bym sobie na twoim miejscu kupiła szampon dla dzieci np. Bambi albo Johnsona (http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9184) Mi pasuje bambi bo tez mam taki własnie problem z włosami i bambi jest dla mnie swietny.

Apropo to gaga ma całkowitą rację - nie możesz jeszcze okreslić swojego typu włosów. Cery także. Wiec moim zdaniem najlepiej bedzie jak wybierzesz sobie kosmetyki dla dzieci, albo poproś mame żeby Ci jakies dobrała. Lepiej nie używaj w tym wieku "specjalistycznych" kosmetyków ponieważ wiem z własnego doświadczenia co się poźniej robi ze skórą. Zaczekaj chociaż do tych 13 lat.....

Pozdrawiam
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:22   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Brzydkie włosy.

Toficzka , no nikt w to nie watpi ze jestes kobieta , a raczej kobietka
to ze dostaals okres swiadczy o tym ze zaczyna sie uCiebie tzw burza chormonow, wiec mozesz miec wloski pzretluszczone a innym razem suche....u ciebie nawet nie wiadomo jeszcze jakie beda Twoje wlosy
ale to nie znaczy ze Twoje wlosy , skora jest juz jaku doroslej osoby
serum Renee mozna nakladac na suche lum mokre wlosy ale w bardzo malej ilosci
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:23   #14
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Wink Dot.: Brzydkie włosy.

Właśnie Hexxana poleciła mi Sunsilk fioletowy... Chcę sobie jego kupić... Jak efekty będą, to będę kupowała ten szampon, a jak efektów nie będzie to kupię sobie ten Johnson&Johnson... Jak byłam mała to tylko ten szampon miałam .
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:25   #15
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Talking Dot.: Brzydkie włosy.

Cytat:
Napisane przez gaga
Toficzka , no nikt w to nie watpi ze jestes kobieta , a raczej kobietka
to ze dostaals okres swiadczy o tym ze zaczyna sie uCiebie tzw burza chormonow, wiec mozesz miec wloski pzretluszczone a innym razem suche....u ciebie nawet nie wiadomo jeszcze jakie beda Twoje wlosy
ale to nie znaczy ze Twoje wlosy , skora jest juz jaku doroslej osoby
serum Renee mozna nakladac na suche lum mokre wlosy ale w bardzo malej ilosci
A jedno psiknięcie to jedna kropelka tego serum?
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 22:36   #16
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Brzydkie włosy.

Tak, psikasz sobie na raczke i rzeczywiscie, wystarczy bardzo mala ilosc (1 psikniecie=1 kropelka)
ja psikam w zaglebienie reki, "rozsmarowuje" w dloniach i przeciagam po wlosach (szczegolnie tam, gdzie sa jeszcze dosyc suche lub bardziej zniszczone)
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 10:14   #17
Toficzka
BAN stały
 
Avatar Toficzka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z Krakowa.
Wiadomości: 11
GG do Toficzka
Talking Dot.: Brzydkie włosy.

I gwarantujesz, że włosy po tym lepiej się rozczesują i nie lepią się tak szybko? I że ślicznie błyszczą?
Toficzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 11:28   #18
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Brzydkie włosy.

Toficzko, u mnie to serum sie sprawdzilo. Jesli czytalas podany przeze mnie link,to pewnie wiesz, ze co najmniej 50 osob jest nim zachwycone Moje wlosy bardziej po nim blyszcza oraz troche sie zregenerowaly. Na "zlepanie" nie wiem czy pomaga bo nie mam takiego problemu. Byc moze po prostu Ty musisz zmienic fryzure na bardziej lekka i puszysta.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.