Zmniejszenie piersi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-27, 10:13   #61
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Jakby ktoras z Was nie mogla sie zdecydowac czy zmniejszac i czy warto to pokazuje moje porownanie

z J do D !!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jjjnj.jpg (35,0 KB, 474 załadowań)
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 18:57   #62
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
Jakby ktoras z Was nie mogla sie zdecydowac czy zmniejszac i czy warto to pokazuje moje porownanie

z J do D !!
pięknie, pięknie
U mnie ten sam efekt, tylko ze u mnie wyszło E. Ale wizualnie wygladam tak samo.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 18:53   #63
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Super wyglądają we wtorek okaże się czy dostanę skierowanie jak nie to u innego lekarza spróbuje nie poddam się :P za bardzo mnie one męczą nie mogę wręcz na nie patrzeć a żeby kupić bieliznę czy jakiś ciuch to masakra :/
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-29, 17:48   #64
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Super wyglądają we wtorek okaże się czy dostanę skierowanie jak nie to u innego lekarza spróbuje nie poddam się :P za bardzo mnie one męczą nie mogę wręcz na nie patrzeć a żeby kupić bieliznę czy jakiś ciuch to masakra :/
nam nie musisz tego problemu tłumaczyć, znamy go az za dobrze
I masz racje, nie poddawaj się.
Dodam, ze ja jestem teraz ponad 10 miesięcy od operacji i zaszłam w ciąże. Jestem w 11 tyg. Będe mogła normalnie karmić bo miałam robione na szypule i już zaczyna mi tworzyć sie siara, wiec jak ona jest to i pokarm będzie leciał
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 20:48   #65
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi

Gratuluję, zdrowa dla maleństwa i przyszłej mamy
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:14   #66
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Gratuluję, zdrowa dla maleństwa i przyszłej mamy
dziekuje, celowo to napisałam : moze kiedyś ktoś bedzie szukał info na ten temat i znajdzie?
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:26   #67
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Ciekawe jak sie piersi beda zmnieniac przez ciaze ja sie tez zastanawiam jak sie moje zmienia jesli schudne z 10 kg, niestety nigdy nie trafilam na taka informacje albo dziewczyne ktora pisala o piersiahc po schudnieciu
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 12:01   #68
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

powiem Ci, ze na razie strasznych zmian nie ma. Wiadomo są pełniejsze, cięższe. Wyglądają jak typowe piersi ciążowe - do tego bolą gruczoły i sutki, ale to normalne objawy. Może troche rozciągnęły mi się się blizny po szwach.......a tak to nie widze jakiś niepokojących oznak. Nie zamierzam tylko karmic, nie chce psuć efektu na który czekałam 20 lat !!!
Co do chudnięcia, to bez zmian mozna zrzucić do 5 kg. Powyżej tego już piersi stracą na jędrności i bardziej opadną, zmniejszą sie jeszcze bardziej. Proponuje intensywne ćwiczenia na mięsień piersiowy, on podtrzyma opadający biust.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-12-02 o 12:03
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 08:52   #69
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Zmniejszenie piersi

Mam wreszcie skierowanie i konsultacje na przyszły wtorek . Mam pytanko czy muszę mieć zdjęcia ust piersi czy opis wystarczy?
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 12:44   #70
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Mam wreszcie skierowanie i konsultacje na przyszły wtorek . Mam pytanko czy muszę mieć zdjęcia ust piersi czy opis wystarczy?
opis usg wystarczy, trzymam kciuki
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 13:13   #71
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dzięki tak odnośnie zmiany biustu w czasie ciąży... ktoś gdzieś sie wypowiadał że dobrze jest spać w staniku np. sportowym, wtedy piersi trzymają się na miejscu i skóra się za bardzo nie rozciąga.
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 13:42   #72
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Dzięki tak odnośnie zmiany biustu w czasie ciąży... ktoś gdzieś sie wypowiadał że dobrze jest spać w staniku np. sportowym, wtedy piersi trzymają się na miejscu i skóra się za bardzo nie rozciąga.
a gdzie bedziesz robic?
Ja dzis bylam na sciaganiu ostatnich szwow i teraz mysle czym by te blizny teraz smarowac... na wypisie mam napisane ze mam uzywac jakichs opatrunkow silikonowych ale ceny sa z kosmosu
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 20:42   #73
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

W Łęcznej będę robić. Może zapytaj w aptece czy czymś innym możesz smarować. Nie wiem jakby się to miało do biustu, ale ja po porodzie polewalam rany dziurawcem na szybsze gojenie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Dziewczyny a jak długo lezalyscie w klinice?
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 00:55   #74
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
W Łęcznej będę robić. Może zapytaj w aptece czy czymś innym możesz smarować. Nie wiem jakby się to miało do biustu, ale ja po porodzie polewalam rany dziurawcem na szybsze gojenie.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Dziewczyny a jak długo lezalyscie w klinice?

Kolejna do Lecznej. Super Ja tesknie za tym szpitalem hehe. Wiesz do jakiego lekarza idziesz na konsultacje? Bo potem ten bedze Twoim prowadacym. Jesli do Korzeniowskiego to super! Jesli do Madrego to w porzadku, w sumie za bardzo go "nie znam", a jesli do Antonova - hmm, wiadomo dobry lekarz ale ponoc malo delikatny i lubi pokrzyczes, ale to wiem od kolegow z oddzialu, w mojej obecnosci mu sie nie zdazylo :P

Ja bylam przyjeta w pon, operacja wtorek, wyszlam w poniedzaielk. Ogolnie ze slyszenia wiem ze wlasnie jak mieszkasz gdzies blisko Lecznej to Cie wypuszcza prawdopodobnie juz w piatek, a jesli z daleka to w poniedzialek. Ale to tez zalezy od gojenia itp
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-04, 09:09   #75
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

tak, często śpie w biustonoszu, ale i tak szwy się rozeszły, nie ma tragedii.
Najlepszym specjalistą jest jednak Mądry. Ma największe doświadczanie i był moim prowadzącym. Wspaniały lekarz i człowiek .
W szpitalu leżałam w sumie 6 dni. Dzień przed operacją przyjechałam, dzień operacji i 4 dni po.
Dusia spróbuj smarować bliznasilem, ale jak już wszystko wygojone będzie bo teraz to na pewno jeszcze nie jest. To jest żel z silikonem a kosztuje niecałe 30 zł. Oprócz tego jak już wszystko sie wygoi to jeszcze smaruj olejkiem arganowym i różanym. Też pomaga. No i cały czas biutonosz bez fiszbin
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 08:34   #76
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Nie mam pojęcia do kogo idę hehe :cojest hehe
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 15:49   #77
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Czesc dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała wizytę we wtorek? Bo sprawdzałam i we wtorek niby nikt nie przyjmuje :/ będę jutro dzwonić się upewniac bo nie chcę na darmo 130 km robić :/
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-07, 16:13   #78
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

z tego co kojarze to ja mialam we wtorek ale nie jestem pewna, najlepiej tam zadzwon
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 08:22   #79
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny mam pytanie czy któraś z was miała wizytę we wtorek? Bo sprawdzałam i we wtorek niby nikt nie przyjmuje :/ będę jutro dzwonić się upewniac bo nie chcę na darmo 130 km robić :/
ja miałam we czwartek, a wtedy przyjmuje dr Mądry. No i jak, zadzwoniłaś? Wiesz już coś?
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-09, 20:43   #80
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Siema dziewczyny zadzwoniłam przyjmowała mnie pani doktor Żuchowska bardzo sympatyczna kobieta termin mam na koniec lutego. Przeraża mnie tylko narkoza :-P
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-09, 23:48   #81
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Zuchowska tez mnie prowadzila przez tydzien i byla super :tak: co do narkozy - to dokladnie jak ja. Ja sie nie balam bolu, komplikacji. Jedyne czego sie balam to narkoza, ze sie nie obudze, albo ze sie obudze w trakcie operacji. Ale w ciagu 5 tyg mialam 3 narkozy i dobrze wspominam, wrecz mi sie spodobalo, szczegolnie zasypianie I teraz na przyszlosc jjuz wiem ze sie niepotrzebnie stresowalam
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 10:37   #82
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Siema dziewczyny zadzwoniłam przyjmowała mnie pani doktor Żuchowska bardzo sympatyczna kobieta termin mam na koniec lutego. Przeraża mnie tylko narkoza :-P
super super super
pani doktor jest przefajna, jak wszyscy w Łęcznej. Ja wszystko dobrze stamtąd wspominam
Narkoza fajna rzecz, mówie Ci, nie ma sie czego bać bo wszystko jest monitorowane i widać gdybyś zaczęła się budzić. Teraz są nowoczesne środki. Mówie Ci. Mysl raczej o tym żeby cycki piękne wyszły he he he. Będzie dobrze.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 11:06   #83
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi

Hej
Byłam w Łęcznej z siostrą (misiaczek558), aby zbadać teren .
17 lutego mam wizytę u ortopedy i będę się starać o skierowanie, bo poprzedni lekarz nie chciał wypisać (podobno pierwszy raz słyszał o takim zabiegu na NFZ) i postaram się umówić na wizytę u doktor Żuchowskiej, mam nadzieję że będę się kwalifikowała do zabiegu, trzymajcie kciuki
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-10, 13:15   #84
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez hakuna0matata Pokaż wiadomość
Hej
Byłam w Łęcznej z siostrą (misiaczek558), aby zbadać teren .
17 lutego mam wizytę u ortopedy i będę się starać o skierowanie, bo poprzedni lekarz nie chciał wypisać (podobno pierwszy raz słyszał o takim zabiegu na NFZ) i postaram się umówić na wizytę u doktor Żuchowskiej, mam nadzieję że będę się kwalifikowała do zabiegu, trzymajcie kciuki
czyli obydwie siostry tak obdarzone? JA jako jedyna w rodzinie mialam takie wielkie
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 07:46   #85
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

U nas to genetycznie są tak duże trzecia z nas też ma duże, ale wątpię by też chciała się starać . Co do zabiegu to pani doktor mówiła że u mnie nie da się na szypule :-( tylko ta drugą metodą ważne że już nie będą mnie boleć piersi i plecy mam pytanie czy któraś z was była na basenie już po operacji? Bo ja będę musiała chodzić z powodu tej choroby a nie wiem jak długo będę musiała zwlekać :-P
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 11:58   #86
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
U nas to genetycznie są tak duże trzecia z nas też ma duże, ale wątpię by też chciała się starać . Co do zabiegu to pani doktor mówiła że u mnie nie da się na szypule :-( tylko ta drugą metodą ważne że już nie będą mnie boleć piersi i plecy mam pytanie czy któraś z was była na basenie już po operacji? Bo ja będę musiała chodzić z powodu tej choroby a nie wiem jak długo będę musiała zwlekać :-P
u nas też genetyczne, mama ma duże ja miałam duże, siostra tez miała....tyle ze już nie życje...........
na basen wróciłam po 9 tygodniach, ale po 6 juz byłam całkiem wygojona, ale dla pewności poczekałam.
Dziś miałam badania prenatalne. Wszystko z dzieckiem ok. Zdrowe, wszystkie organy też i łożysko i pępowina. Lekarz na 70-80% powiedział, ze dziewczynka. To moja 3 córka...................j estem troche rozczarowana............. .....nawet sie popłakłam przez to.
Bardzo sie ciesze ze jest zdrowa i kocham ją ale mam taki niedosyt.........ciężko mi z tym.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 19:24   #87
misiaczek558
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi

Dobrze że z dzieciątkiem wszystko ok chłopaki to urwisy, mój kompletnie ignoruje słowo " nie" i " nie wolno" hehe a powiedz mi czy trzeba w rejestracji umawiać się na pobyt w szpitalu bo nie zapytałam :/ i na którą godzinę mam się stawić. Hehe chyba byłam w szoku po tym jak pani doktor mi wszystko powiedziała
misiaczek558 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 20:11   #88
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez misiaczek558 Pokaż wiadomość
Dobrze że z dzieciątkiem wszystko ok chłopaki to urwisy, mój kompletnie ignoruje słowo " nie" i " nie wolno" hehe a powiedz mi czy trzeba w rejestracji umawiać się na pobyt w szpitalu bo nie zapytałam :/ i na którą godzinę mam się stawić. Hehe chyba byłam w szoku po tym jak pani doktor mi wszystko powiedziała
no moja dwuletnia córka też ignoruje słowo "nie" i"nie wolno" to raczej nie od płci zależy , bardziej mo chodzi , że to już trzecia córka.................... .
Nie musisz sie umawiać, masz skierowanie na konkretny dzień i w ten dzień przyjeżdżasz na izbe przyjęć - jest z boku od wejścia głównego po prawej stronie po schodkach. Mnie mówiono ze najlepiej być koło 9 rano i być na czczo, to pobiorą od razy krew na do badań.
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015

Edytowane przez lubiekawe5
Czas edycji: 2014-12-12 o 20:13
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 23:45   #89
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Zmniejszenie piersi

A tam, ja bym sie cieszyla. Marze o coreczce NA pewno Ci minie, jak sie juz urodzi to zapomnisz o tym jaka bylas zawiedziona Ja mam siostre i bardzo bym chciala miec druga
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:28   #90
lubiekawe5
Rozeznanie
 
Avatar lubiekawe5
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zmniejszenie piersi

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
A tam, ja bym sie cieszyla. Marze o coreczce NA pewno Ci minie, jak sie juz urodzi to zapomnisz o tym jaka bylas zawiedziona Ja mam siostre i bardzo bym chciala miec druga
no włąsnie problem w tym, ze ja nigdy nie chciałem w ogóle córki, a tu masz Ci los.....................a z trzy? Chyba los sobie zakpił ze mnie. Moja starsza córka też sie cieszy z drugie siostry. Tylko jedna jest młodsza od niej o 18 lat a druga bedzie o 20.
Szkoda tylko, ze ja nie mam tej radości................pe wnie, ze najważniejsze, ze zdrowe i wszystko ok, ale pozostaje to rozczarowanie po raz kolejny...........
__________________
eudajmonizm perfekcjonistyczny
......................... ......................... ......................... ......
Karola - styczeń 1995
Anulka - lipiec 2012
Anastazja - czerwiec 2015
lubiekawe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-16 12:25:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.