Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 18:40   #1
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288

Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?


Witajcie Kochane!

Proszę o pomoc Chcę kupić sobie dobrą szminkę (a te nie są tanie niestety) ale nie wiem jaki kolor i odcień mi pasują mój typ kolorystyczny jest nie do określenia i już rozkładam ręcę jeśli chodzi o wprowadzenie koloru do mojego make-up'u..... mam całkiem spore usta i nie wiem jak je podkreślić. Chcę, żeby moja twarz wyglądała świeżo a jednocześnie wyraźnie....Nie wiem czy lepiej wybrać mat czy może błyszczącą.....Oczywiście zdjątka do wglądu i oceny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2133.jpg (65,2 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (42,3 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 124.jpg (106,9 KB, 123 załadowań)
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 18:50   #2
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Nie rozkładaj rąk tylko skorzystaj z wyszukiwarki. Poszukaj wątku o pomadkach i typach kolorystycznych. Wtedy znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 19:43   #3
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Dlaczego uważasz, że Twój typ kolorystyczny jest nie do określenia?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:30   #4
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Niestety wyszukiwarka nie jest już tak łatwa do przeglądania.. bardzo dłuuuugo trzeba szukać, aby znaleźć coś co zainteresuje mnie w tym temacie a z resztą co do tych typów kolorystycznych to nikt nie potrafił określić mojego....tak misz masz, wszystko i nic mi pasuje - nie ma konkretó..... pomyślałam, że może potraktujecie mnie jako indywidualny przypadek i choć minimalnie skierujecie w dobrym kierunku powiedzmy, że jestem zbłąkaną owieczką.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że Twój typ kolorystyczny jest nie do określenia?
Nie wiem... mi się zawsze wydawało, że jestem zimą....potem kilka osób powiedziało, że raczej nie... sama nie wiem mam nietypowy kolor oczu, który w świetle dziennym jest raczej jasny (miaszanka zieleni z brązem- coś jakby "hazel"), włosy ciemny brąz... Odcień cery zimą jest szary i zimny, latem złoto-brązowy. Oprawa oczu bardzo ciemna. Rumienię się na czerwono... Najbardziej lubie bardzo żywe kolory- fuksja, kobalt, czerwony.. nie przepadam za zielonym, śliwkowym, brązowym i pomarańczowym.
Plissss doradźcie
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 06:04   #5
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Nude, delikatny różowy muśnięty bezbarwnym błyszczykiem, mogłabyś stawiać w makijażu na usta - wtedy czerwień, nawet taki delikatny fiolecik by ci pasował. Usta masz skrojone idealnie
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:53   #6
kitten92
Rozeznanie
 
Avatar kitten92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 652
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Jesteś bardzo ładna Nie znam się na dobieraniu kolorów do typów urody, ale myślę, że pasują Ci wszelkie odcienie nude z delikatnym różem, a na wieczór spróbowałabym mocnej czerwieni, ale nie idącej w kierunku pomarańczy, a bardziej z domieszką niebieskiego, taki chłodny odcień .
kitten92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:32   #7
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Na tyle na ile zaryzykowałabym ocenę zdjęć jesteś zimą zatem pasują Ci wszelkie chłodne odcienie szminek, także w mocnych zdecydowanych kolorach.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 17:44   #8
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Wiedziałam, że na Was zawsze można liczyć Wiadomo, że w drogerii doradzą mi tylko najwyższą cenę a nie coś pasującego do urody... tego doświadczyłam już wielokrotnie, dlatego z wszelkimi pytaniami lecę na mój ukochany wizaz (mój TŻ się śmieje, że nie mogę żyć bez wizazu )
A jak myślicie, czy iść bardziej w kolory matowe czy stawiać na połysk? Mi się wydaje, że matowe szminki są bardziej naturalne.. Błyszczyków nie cierpie bo mam zawsze problem z pszyklejającymi się moimi włosami na wietrze
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:52   #9
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez aanniiaa56 Pokaż wiadomość
Niestety wyszukiwarka nie jest już tak łatwa do przeglądania.. bardzo dłuuuugo trzeba szukać, aby znaleźć coś co zainteresuje mnie w tym temacie a z resztą co do tych typów kolorystycznych to nikt nie potrafił określić mojego....tak misz masz, wszystko i nic mi pasuje - nie ma konkretó..... pomyślałam, że może potraktujecie mnie jako indywidualny przypadek i choć minimalnie skierujecie w dobrym kierunku powiedzmy, że jestem zbłąkaną owieczką.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



Nie wiem... mi się zawsze wydawało, że jestem zimą....potem kilka osób powiedziało, że raczej nie... sama nie wiem mam nietypowy kolor oczu, który w świetle dziennym jest raczej jasny (miaszanka zieleni z brązem- coś jakby "hazel"), włosy ciemny brąz... Odcień cery zimą jest szary i zimny, latem złoto-brązowy. Oprawa oczu bardzo ciemna. Rumienię się na czerwono... Najbardziej lubie bardzo żywe kolory- fuksja, kobalt, czerwony.. nie przepadam za zielonym, śliwkowym, brązowym i pomarańczowym.
Plissss doradźcie
Aniu mam praktycznie ten sam typ urody (tylko jaśniejszą oprawę oczu), robiłam sobie jakiś czas temu dośc profesjonalny test kolorystyczny i wyszła mi właśnie zima (test angielskojęzyczny, nie mogę znaleźć linka, ale w razie czego edytuję i dopiszę).
Jesli chodzi o szminki to używam zgaszonych zimnych brudnych róży i beży ale czasem zaszaleję i nałożę coś w kolorze wina albo bladej fuksji, rzadko też jasny, blady róż. To są moim zdaniem najbardziej pasujące odcienie.

(Jak chcesz się pobawić konkretnymi markami i ich produktami i kolorami to na taaz.com możesz wrzucić swoje zdjęcie i dobrac sobie kolor cieni, podkładu, różu, szminki a nawet fryzurę )
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 11:23   #10
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Jestes Deep winter, bardzo ladna deep winter

Unikaj brazow i zlota w szminkach, Truth is beauty proponuje Revlon Colorburst Lipstick Plum; Taka uroda duzo "zniesie", na dodatek masz ladne usta, wiec nie bedziesz miec problemu z matowymi szminkami...

Unikaj jasnego, delikatnego rozu i cieplych kolorow.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 13:04   #11
aanniiaa56
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z domu :P
Wiadomości: 288
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Jestes Deep winter, bardzo ladna deep winter

Unikaj brazow i zlota w szminkach, Truth is beauty proponuje Revlon Colorburst Lipstick Plum; Taka uroda duzo "zniesie", na dodatek masz ladne usta, wiec nie bedziesz miec problemu z matowymi szminkami...

Unikaj jasnego, delikatnego rozu i cieplych kolorow.
Merci beaucoup
aanniiaa56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 15:13   #12
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kolor szminki, pomadki- jaki wybrać?

Jedna uwaga - mowiac o rozu mialam na mysli perlowe, jasnorozowe, rozbielone pomadki, nie naturalne kolory - te rozbielone dadza bardzo "tani" efekt, naturalny roz nie zrobi Ci krzywdy.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.