Złoty zegarek Geneva - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 14:22   #1
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223

Złoty zegarek Geneva


Dziewczyny zamówiłam sobie "złoty" zegarek Geneva, skusiła mnie niska cena. Dziś przyszedł, pomijając fakt, że trzeba będzie zmniejszyć bransolete, mam mieszane uczucia... Niby jest ciekawy, niby coś tam, ale nie wiem, czy prawdziwe złoto jest .... naprawdę takie żółte?:P W sensie, czy na pierwszy rzut oka nie widać, że to straszna kicha i tandeta? Bo ja się nie znam Na zdjęciach jakoś nie zwróciłam zbytnio na to uwagi, jednak jak już go rozpakowałam i pooglądałam, to nie wiem co mam myśleć. Z jednej strony nosiłabym mimo wszystko z drugiej, nie chcę wyglądać śmiesznie.
Zerknijcie proszę na zdjęcia z aukcji i powiedzcie mi co myślicie
http://allegro.pl/zegarek-geneva-zloty-prosty-eleg...
(mam ten zwykły model, bez cyrkonii, złoty)
Macie? Podoba się/ nie podoba się ?;-) Nosiłybyście tak żółte "złotko"?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/


pooodpisz
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:56   #2
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Złoty zegarek Geneva

ja odesłałam taki zegarek, sa tandetne, lekkie, maja puste bransolety. pelno tego typu zegarkow w sieciowkach, a mozna wziac do lapy, obejrzec itd. nie ma co sie laszczyc na allegro
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:38   #3
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Nie posiadam,ale co do noszenia i podobania to kwestia gustu.Jeśli ci się nie podoba to nie ma co uszczęśliwiać się na siłę
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:59   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Złoty zegarek Geneva

zlotym zegarkom na bransolecie - w ogóle tak.
ale złotym (a nie żółtym czy pożółcanym) i renomowanej marki. niekoniecznie musi kosztować majątek, ale turecki plastik sprzedawany na jarmarkach (i często-gęsto na allegro) jest absolutnie niedopuszczalny.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:36   #5
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Nie podoba mi się.I skoro masz mieszane uczucia-oddaj.
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 08:20   #6
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Ja mam taki zegarek ,zamawiany na allegro. Geneva złoty bez cyrkoni itd kupiony za jakieś 30 zł ok ponad rok temu i muszę przyznać że to mój ulubiony zegarek. Bransoletka nie jest pusta w środku, zegarek jest raczej "ciężki". Po dłuższym użytkowaniu muszę stwierdzić że to "złoto" się powycierało ale i tak baaardzo go lubie. Zmniejszenie bransolety- żaden problem 5min i 5zł u zegarmistrza. Pamiętam że jak go kupiłam to wszyscy zwracali na niego uwagę, zawsze noszę go jeszcze z kilkoma bransoletkami takimi raczej delikatnymi. Gdy go kupowałam był szał na tego typu zegarki (przynajmniej na allegro)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720884 w poprzednich wątkach dużo dziewczyn pisało że je mają albo kupują no ale wiadomo - kwestia gustu. Gdy go kupowałam najbardziej bałam się tego że będzie dziwnie wyglądał bo mam bardzo bardzo chudą rękę ale jak go założyłam to się w nim zakochałam
Aaa i dodam że w moim już raz wymieniałam baterię, no ale ponad rok na jednych to uważam że i tak jest ok.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:20   #7
Majkq90
Raczkowanie
 
Avatar Majkq90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 223
Dot.: Złoty zegarek Geneva

A żółty kolor złota Ci nie przeszkadzał ?
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/


pooodpisz
Majkq90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 09:39   #8
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Nie, nie przeszkadzał. Wg mnie mój był złoty a nie żółty no ale wszystko kwestia gustu. Kupowaliśmy niedawno na prezent dla teścia oryginalny złoty zegarek i wiem że można zamówić zegarek z białego złota, różowego złota bądź żółtego złota, więc nawet przy oryginalnym złocie odcień to kwestia gustu.
Ja jestem zdania że jeśli nie jesteś do czegoś przekonana to oddaj to/odeślij. Ja jak nie jestem przekonana od początku do jakieś bluzki itd to na 95% jej nie założe
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-16, 12:34   #9
Ashley123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3
Dot.: Złoty zegarek Geneva

mam złoty i srebrny, oba kupione po 15 zł na allegro, jak na tą cenę jakość bardo dobra. Po noszeniu przez kilka miesięcy srebrny wygląda jak nowy a złoty.... no cóż ściera się z niego kolor ale czego wymagać od zegarki za kilkanaście zł mimo wszystko jeśli ktoś lubi takie gadżety polecam fajny dodatek do codziennych stylizacji
Ashley123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-16, 14:39   #10
iva11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Na prezent złote zegarki geneva na metalowej bransolecie, nie pustej w środku, ale naprawdę ciężkiej i złotej a nie żółtej , i baterię można wymienić i pasek skrócić ,polecam z tej strony,
http://allegro.pl/zegarek-zloty-gene...792521859.html
warto, sprzedający sprawdzony, zegarki idealne na prezent
iva11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 13:06   #11
Honia_pn
Przyczajenie
 
Avatar Honia_pn
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Złoty zegarek Geneva

cześć,


strasznie mi sie podobają te zegarki Geneva, mają wiele kolorowych wzrów i tak dalej, niektore kosztuja dyszkę inne dwie, chciałam taki z pseudo skorzanym paskiem, boję się tylko, że taki zegarek przestanie mi chodzć po tygodniu, ale z tego co tu wyczytałam, to Wasze chyba jeszcze działają, może się skuszę
Honia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 21:24   #12
Biaankaa
Przyczajenie
 
Avatar Biaankaa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Bardzo mi się podobają takie zegarki, ale też mam chudą rękę. Czy ten zegarek nie "zjeżdża" wam na nadgarstek? Bo boję się, że jak jest duży, to będzie zjeżdżał i przeszkadzał, a co za tym idzie nie będę miała ochoty go nakładać. Bardzo denerwują mnie zegarki i bransoletki na nadgarstkach.
Biaankaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 23:41   #13
Honia_pn
Przyczajenie
 
Avatar Honia_pn
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 19
Dot.: Złoty zegarek Geneva

Cytat:
Napisane przez Biaankaa Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają takie zegarki, ale też mam chudą rękę. Czy ten zegarek nie "zjeżdża" wam na nadgarstek? Bo boję się, że jak jest duży, to będzie zjeżdżał i przeszkadzał, a co za tym idzie nie będę miała ochoty go nakładać. Bardzo denerwują mnie zegarki i bransoletki na nadgarstkach.

ja już kupiłam i jestem niezadowolona, zegarek jest duzy, pasek sztywny, ciezko sie go zapina bo jest niechlujnie uszyty, bądź materiały są kiepskie, no ale czego można się spodziewać za dwie dyszki,
zegarek ma 'ostre' krawędzie, ktore drapią nadgarstek,
mimo że jest ładny i chodzi jak należy nie da się go nosić bo jest niewygodny
Honia_pn jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 00:41:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.