Majtki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-14, 08:38   #1
aniner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2

Majtki


Wkrótce zamierzam kupić nowe majtki, bowiem niektóre stare są mocno przetarte.
Jako, że będzie to mój pierwszy zakup bielizny liczę na rady.
Poprzednio, moja mama składała zamówienie. Obecnie mam tyle lat, że powinienem sam sięgać po ubrania.

Mama doradza, żebym kupił majtki, w których było mi najwygodniej. Mowa o tych cotton world. W nich było mi najwygodniej. Kiedy jednak zajrzałem na allegro i ujrzałem cenę za sztukę - 3 złote, włączyła się mi czerwona lampka. Zacząłem przeglądać internet i trafiłem na wątki, właśnie z tego forum, gdzie drogie Panie, szydzicie z cotton world.

Związku z tym mam pytania:

a) dlaczego, cotton world to porażka?
b) zauważyłem, że luźne bokserki są dla was w ogóle nie pociągające, dlaczego? W końcu w luźniejszych jest wygodniej.
c) czy rzeczywiście tylko obcisłe bokserki wywierają na was wrażenie?
d) czy bokserki firmy longstale, obcisłe są okej?
e) może coś od siebie polecicie?
aniner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 09:58   #2
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Majtki



Jak facet ma ładną pupę, to obcisłe bokserki to podkreślają. Cotton world to są dla mnie takie gacie po tacie - wyobraź sobi ekobietę w takich majtach - nie wyglądałaby najlepiej Co do luźnych - dla mnie nie ma problemu, skoro wygodnie to noś.

Ale np te cotton world są okej: http://img31.staticclassifieds.com/i...l-5xl-6xl-.jpg ( nie wiem jak na tyłku wyglądają a te już mi się kompletnie nie podobają: http://www.centrumhurt.pl/public/ima...182-234861.jpg
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:03   #3
aniner
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Majtki

Dziękuję za odpowiedź. Jak wynika z Twoich słów, slipy kompletnie się Tobie nie podobają. Natomiast bokserki uznajesz za interesujące. Popraw mnie jeśli się mylę.

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-09-14 o 18:40
aniner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:11   #4
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Majtki

No fajny troll, fajny.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 11:16   #5
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Majtki

Jeśli chodzi o slipy osobiście żaden mężczyzna w nich nie wygląda dobrze. Dla mnie odbierają całą męskość. Bokserki to jest to co ja lubię... Ale powinieneś patrzeć na to w czym Tobie jest wygodnie. Jak będziesz miał dziewczynę i jej się będzie podobać cos innego, to Ci to powie albo kupi. Ja z moimi facetami chodziłam na zakupy (i ja i on potrzebujemy czasem nowych ubrań) i powoli ich szuflady zapełniały się bokserkami. Znam natomiast kobiety, którym jest wszystko jedno jakie ma gacie ich mężczyzna.

Nie rozumiem dylematu. Jeśli chcesz nosić te z cotton world i one Ci służyły to noś. Nie każdy musi mieć bieliznę za 100 zł. Jest mnóstwo ludzi, którzy noszą taką po dyche za paczkę i żyją.
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-15 12:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.