Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-09, 21:32   #811
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A w którym miejscu jest ten salon? I ile bierze za ¶ciêcie d³ugich w³osów?
daj znaæ po wizycie
http://www.salonbartoszewicz.bialyst...yzjerskie.html blisko mnie i chcia³am spróbowaæ. W cenniku jest napisane, ¿e za d³ugie w³osy 35 z³. Zazwyczaj chodzilam do Kameleona, to by³by tañszy zamiennik. Zaryzykuje i pójdê jutro
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-10, 10:14   #812
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez spacja_ Poka¿ wiadomo¶æ
http://www.salonbartoszewicz.bialyst...yzjerskie.html blisko mnie i chcia³am spróbowaæ. W cenniku jest napisane, ¿e za d³ugie w³osy 35 z³. Zazwyczaj chodzilam do Kameleona, to by³by tañszy zamiennik. Zaryzykuje i pójdê jutro
daj koniecznie znaæ!
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-10, 15:44   #813
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
daj koniecznie znaæ!
Ju¿ po i jestem ca³kiem zadowolona, na pewno tam wrócê. Obciê³a mnie fajnie, tak jak chcia³am - ale nie by³a to drastyczna zmiana, tylko od¶wie¿enie wcze¶niejszej fryzury tzn. bob, nieco krócej z ty³u, d³u¿ej z przodu pyta³a ile mo¿e obci±æ, du¿y plus za obciêcie grzywki - nie jest za krótka, tylko w sam raz - to dla wa¿ne, bo zazwyczaj wychodzi³am od fryzjera z zza krótk± grzywk± W³osy wymodelowa³a na szczotce. Zap³aci³am 30 z³ Fryzjerka proponowa³a mi jakie¶ ciekawe asymetryczne fryzurki, no ale ba³am siê jeszcze ryzykowaæ choæ kusi³o. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i bêdê tam wracaæ.
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-10, 15:49   #814
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 3 272
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez spacja_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ po i jestem ca³kiem zadowolona, na pewno tam wrócê. Obciê³a mnie fajnie, tak jak chcia³am - ale nie by³a to drastyczna zmiana, tylko od¶wie¿enie wcze¶niejszej fryzury tzn. bob, nieco krócej z ty³u, d³u¿ej z przodu pyta³a ile mo¿e obci±æ, du¿y plus za obciêcie grzywki - nie jest za krótka, tylko w sam raz - to dla wa¿ne, bo zazwyczaj wychodzi³am od fryzjera z zza krótk± grzywk± W³osy wymodelowa³a na szczotce. Zap³aci³am 30 z³ Fryzjerka proponowa³a mi jakie¶ ciekawe asymetryczne fryzurki, no ale ba³am siê jeszcze ryzykowaæ choæ kusi³o. Ja jestem pozytywnie zaskoczona i bêdê tam wracaæ.
orientujesz sie ile kosztuje sciecie dlugich wlosow?
phenomena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-10, 16:51   #815
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez phenomena Poka¿ wiadomo¶æ
orientujesz sie ile kosztuje sciecie dlugich wlosow?
Nie wiem, by³am tam pierwszy raz. Na stronie jest cennik
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-11, 20:39   #816
becia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

kurcze tak to jest ze jak sie na cos czeka to klapa...okazalo sie ze musze isc do pracy tego 8 wrzesnia i nie bylam u Wojtka:/ale za to moja kolezanka wybrala sie do niego za mnie...i oto relacja:
sciecie -mega zadowolona
kolor-rowniez
caly zabieg trwal chyba ze 3 godziny i jak to okreslila byl bardzo staranny i dokladny!
sama widzialam koncowy efekt i powiem ze wyglada fajnie, ma asymetryczna fryzurke i bardzo naturalny kolor(robiony z 3)
Ona go szczerze poleca wiec i ja moze w koncu sie wybiore
__________________
od karmienia do karmienia, od pieluchy do pieluchyzycie jest piekne
becia23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-12, 08:54   #817
0000ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A ja wybieram sie do P Wojtka we wtorek, wiec zdam relacje
0000ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-12, 19:59   #818
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Tylko szkoda,¿e u Wojtka ceny zrobi³y siê kosmiczne.
Niedawno by³o ¶ciêcie d³ugich 60z³,a teraz podobno 80z³.
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-15, 14:09   #819
0000ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

By³am u P Wojtka, powiem jedno, rewelacja, goraco goraco polecam, zaliczylam emilke, kameleon, ego art, pastelle itd zawsze cos bylo nie tak, chyba pierwszy raz wyszlam naprawde zadowolona, kolor jest swietny, kolezanka jak zobaczyla to od razu zadzwonila sie umowic, takze naprawde polecam
0000ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-15, 18:28   #820
gosialka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej
czytam czytam i juz sie pogubilam ;/
czy moze ktos mi poradzic dobrego fryzjera na uczesanie, jakies loczki czy cos ;p
b³agam o pomoc

ps. piszcie od razu ceny ;p


DZIEKI ;D
gosialka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-16, 09:15   #821
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja z kolei nie jestem zadowolona z wizyty u Wojtka. Kolor ¶redni, strasznie przesuszy³ mi w³osy i ¶ciecie tez takie sobie - musze teraz prostowac wlosy inaczej robi mi sie na gorze kopu³a a na dole koncowki sie wykrecaja. Cena rowniez mnie zrazi³a. Ogolnie srednio jestem zadowolona, ale dobrze ze wyprobowalam Wojtka na wlasnej glowie ze tak sie wyraze :P Przynajmniej wiem, ze nie ma czego zalowac.
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-21, 14:14   #822
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny, który bia³ostocki fryzjer zrobi dekoloryzacjê i farbowanie (chcia³abym zej¶æ z bardzo ciemnego farbowanego br±zu do choæ odrobinê ja¶niejszego ) i nie zniszczy (wiem, ¿e te zabiegi uszkodz± w³osy, ale z³y fryzjer mo¿e jeszcze dodatkowo wszystko pogorszyæ) w³osów?
Karlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-24, 14:28   #823
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej Z rêk± na sercu mogê wam poleciæ salon fryzjerski Heban to jest ulica dworska 1a lok 2, blisko Stokrotki na Wysokim stoczku, widaæ go od ulicy, to ma³y salon, ale rewelacyjny. Idê tam i wiem, ¿e gdy wyjdê bêdê czu³a siê piêkna, a nie zaniepokojona tym co mam na g³owie, atmosfera jest super, tak jakby wszyscy znali siê tam od lat, a ceny s± normalne, nic wygórowanego. Polecam
Martika654 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-09-28, 17:56   #824
blueberryyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

witam serdecznie ! moje drogie panie, ju¿ od jakiego¶ czasu jestem napalona na strzyzenie moich w³osów u pana wojtka. i to wszystko przez was, bo tak poczyta³am wasze opinie na jego temat, to czujê siê przekonana co do niego i nie mog³am siê ju¿ doczekaæ wizyty ale jedna rzecz mnie zmartwi³a co dzisiaj przeczyta³am, ¿e wzros³y ceny ?? b³agam oby nie ! chcia³am ju¿ dzi¶ zadzwoniæ siê umówiæ, ale poczekam jeszcze na wasz± odp co wiecie na temat tych cen, bo niestety nie mam czasu ¿eby polecieæ tam i dok³adnie przyjrzeæ siê cennikowi .. sos
blueberryyyy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-01, 13:45   #825
0000ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Odnosnie cen u p Wojtka, to za strzyzenie policzyl mi 80 zl chyba, mam dlugie wlosy, mialam robiona dekoloryzacje, pozniej nakladany kolor,na odrost inny na calosc inny zeby wyszedl taki sam, noi obcina³am w³osy, za wszystko zap³aci³am 200 zl, najlepiej zadzwon do niego i zapytaj o cene strzyzenia jesli jestes niepewna
0000ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-01, 13:54   #826
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez 123wika Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny Tak jak wiekszosc z was szukam dobrego fryzjera, jak narazie bez skutecznie , a juz troszke ich odwiedzi³am. Na poniedzia³ek jestem umówiona do salonu fryzjerskiego Bartoszewicz na Lesnej Dolinie . Kupi³am u nich zaproszenie na masaz dla swojej mamy i by³a bardzo zadowolona , wiec pomysla³am ze spróbuje sko¿ystac z us³ug fryzjerek tam pracujacych. Czy któras z was juz tam by³a i moze mi cos o tym miejscu powiedziec?? Czekam na wasze odpowiedzi poniewaz wizyta juz nie d³ugo
Ja by³am, pisa³am trochê wcze¶niej
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-10, 14:16   #827
Karlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Odnosnie cen u p Wojtka, to za strzyzenie policzyl mi 80 zl chyba, mam dlugie wlosy, mialam robiona dekoloryzacje, pozniej nakladany kolor,na odrost inny na calosc inny zeby wyszedl taki sam, noi obcina³am w³osy, za wszystko zap³aci³am 200 zl, najlepiej zadzwon do niego i zapytaj o cene strzyzenia jesli jestes niepewna
Tylko 200 z³ za wszystko?! U niektórych fryzjerów tyle kosztuje sama dekoloryzacja : o

Swoj± drog±, podobno kiedy¶ na pierwsze strzy¿enie u Wojtka by³ rabat 30%...

Edytowane przez Karlin
Czas edycji: 2010-10-10 o 14:25
Karlin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-16, 09:51   #828
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomo¶ci: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was wie cos o Akademi Stylu Mariusz Szymojko tu dodaje linka
http://www.bialystokonline.pl/akadem...5,60,14,1.html

Jestem ciekawa czy rzeczywiscie umie doradzic z fryzura ...
*milka* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-16, 23:59   #829
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A moze ktos korzystal z uslug salonu AGNES na pogodnej ? Ceny wysokie ale moze warto ??
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-17, 15:09   #830
gusienqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja polecam salon Izabella na ul. Fabrycznej w Bia³ymstoku, pracuj± na w³oskich kosmetykach, fajna obs³uga, trochê wysoka cena, bo 80 z³ za ¶ciêcie i u³o¿enie w³osów- ale i tak polecam.
gusienqa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-17, 19:30   #831
b..
Przyczajenie
 
Avatar b..
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

och kusicie tym Panem Wojtkiem...
Ja w ¿yciu nie trafi³am do dobrego fryzjera- mam w³osy krêcone i generalnie nikt nie wie jak do tego podej¶æ. Wszyscy tn± tak jakby to by³y proste w³osy, bez pomy¶lunku, bez uwzglêdnienia faktu, ze jak wyschn± i siê poskrêcaj± to bêd± krótsze... a na koniec modelowanie na szczotkê, bo nikt nie wie jak zrobiæ ¿eby loczki wysch³y. masakra. Nikt mnie nie s³ucha. I tak co raz bardziej siê sk³aniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podciêciem wyrobiê siê do 180z³?
Dodam, ¿e mam w³osy do ramion
__________________
+
...
-------
!!!Najtañsze ksi±¿ki w sieci!!!
-------
...
+
b.. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-18, 09:04   #832
0000ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Wydaje mi sie, ze powinnas sie zmiescic w tej kwocie ale najbezpieczniej byloby zadzwonic do p Wojtka i zapytac, zreszta zanim zaczal robic mi kolor to uczciwie podal najpierw cene i czy mi odpowiada, czy sie godze. Niedlugo kolejna wizyta u p Wojtka
0000ja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-18, 17:09   #833
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez b.. Poka¿ wiadomo¶æ
och kusicie tym Panem Wojtkiem...
Ja w ¿yciu nie trafi³am do dobrego fryzjera- mam w³osy krêcone i generalnie nikt nie wie jak do tego podej¶æ. Wszyscy tn± tak jakby to by³y proste w³osy, bez pomy¶lunku, bez uwzglêdnienia faktu, ze jak wyschn± i siê poskrêcaj± to bêd± krótsze... a na koniec modelowanie na szczotkê, bo nikt nie wie jak zrobiæ ¿eby loczki wysch³y. masakra. Nikt mnie nie s³ucha. I tak co raz bardziej siê sk³aniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podciêciem wyrobiê siê do 180z³?
Dodam, ¿e mam w³osy do ramion
Te¿ mam w³osy krêcone,a raczej falowane i Emilka ¶wietnie sobie z nimi radzi. Wie jak± technikê ¶ciêcia zastosowaæ, ¿eby wydobyæ skrêt. A po ¶ciêciu nie siêga po prostownicê ani szczotkê. Mi najczê¶ciej podsusza³a suszark± z dyfuzorem. Ze ¶ciêcia zawsze by³am zadowolona. Z ogólnej atmosfery mniej.
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-18, 18:31   #834
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam w³osy krêcone,a raczej falowane i Emilka ¶wietnie sobie z nimi radzi. Wie jak± technikê ¶ciêcia zastosowaæ, ¿eby wydobyæ skrêt. A po ¶ciêciu nie siêga po prostownicê ani szczotkê. Mi najczê¶ciej podsusza³a suszark± z dyfuzorem. Ze ¶ciêcia zawsze by³am zadowolona. Z ogólnej atmosfery mniej.
Mam dok³adnie tak samo, zarówno w³osy jak i odczucia co do wizyt u Emilii...
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-18, 19:30   #835
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 16 600
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez hathayoga Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dok³adnie tak samo, zarówno w³osy jak i odczucia co do wizyt u Emilii...
A masz mo¿e jakiego¶ innego fryzjera do krêconych, którego mog³aby¶ poleciæ
moooniaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-18, 19:38   #836
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Poka¿ wiadomo¶æ
A masz mo¿e jakiego¶ innego fryzjera do krêconych, którego mog³aby¶ poleciæ
Niestety nie. Czasem jeszcze bywam u Marzeny w Kameleonie, ale z ni± jest tak, ¿e albo jej wyjdzie, albo nie Je¶li przyniosê zdjêcie z interesuj±c± mnie fryzur± to daje radê, sama wola³aby i¶æ na ³atwiznê i suszyæ na szczotkê Wiêc ju¿ z dwojga z³ego wolê Emilkê, chocia¿ irytuje mnie strasznie, ¿e nie mogê siê do niej umówiæ jak bia³y cz³owiek PO PRACY (czyt. po 16:00) albo W WEEKEND. Wrrr.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-25, 20:02   #837
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 813
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez b.. Poka¿ wiadomo¶æ
och kusicie tym Panem Wojtkiem...
. I tak co raz bardziej siê sk³aniam ku wizycie u Pana Wojtka. Tylko takie pytanie techniczne- czy z farbowaniem i podciêciem wyrobiê siê do 180z³?
Dodam, ¿e mam w³osy do ramion
By³am teraz w pa¼dzierniku u p.Wojtka - to moja 2 wizyta u niego.
Ponownie nie zawiod³am siê.
Za dekoloryzacjê,farbowanie i ¶ciêcie ( z w³osów do ramion do w³osów leciutko za ucho) zap³aci³am 170z³.
Tylko pan Wojtek nie wiem czy wiecie bedzie przyjmowa³ teraz w Ambasadzie Urody na antoniukowskiej.
Oby 3 wizyta by³a tak samo udana jak te dwie
__________________

paulinkosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 15:52   #838
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 297
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez 123wika Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny! Dawno nie mia³am okazji do was zagladnac, teraz mam chwile wiec podziele sie z wami swoimi wrazeniami z salonu Day-Spa na Lesnej Dolinie . Tak jak wczesniej pisa³am umówi³am sie do nich na strzyzenie , chociaz by³o to sporo czasu temu w³oski nadal sie bardzo dobrze uk³adaja , nastepnym razem tez napewno sie tam wybiore tylko tym razem zdecyduje sie na jakies szalenstwo(inna fryzura i jasniejszy kolor) hehe Mam dosc juz noszenia tego samego. Podoba³o mi sie tam podejscie do klienta , weso³o atmosfera wsrod której zapomnia³am ze jestem tu pierwszy raz, czu³am sie jak wsród samych swoich to jest dla mnie bardzo wazne poniewaz nie lubie tych nadetych babeczek które nie racza sie nawet odezwac przez ca³e strzyzenie, a na koniec burknie dowidzenia, jest to pierwszy salon w bia³ymstoku który odwiedzi³am i który pracuje na kosmetykach takich firm jak joico i paul mitchell. Po strzyzeniu skusi³am sie na zagladniecie do ich cennika, a tam nie spodzianka spodziewa³am sie sie o wiele wyzszych cen , znalaz³am rekonstrukcje firmy JOICO za 100 z³ , wczesniej robi³am juz ten zabieg w innym salonie za 300 z³ co prawda efekt by³ fajny ale nie za taka kase, teraz wypróbuje tutaj i dam wam znac jak by³o. Czy któras z was robi³a ta rekonstrukcje JOICO? I jesli tak to po ile ?
A kto Cie obcina³? Te¿ chodzê do Day-Spa
spacja_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-04, 17:39   #839
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 2 027
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez NNzarzad Poka¿ wiadomo¶æ
Pan wojtek podaje ze zna techniki firmy toni&guy na szerlok.pl a to jest totalna bzdura bo nie ma ani jednego kursu ukonczonego u saschy mascolo z t&G.
A moze mi ktoras przypomni okres jego "wieloletniego doswiadczenia"???

PS.W bialymstoku sa tylko 4 osoby ktore moga powiedziec ze byly u toni&guy na kursie i go ukonczyly.
prosimy wiêc o wskazanie takich fryzjerów Ew. je¶li chcesz bez nazwisk, to mo¿e namiary na salony?
maddd jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-11-06, 12:52   #840
Laura268
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

a kto¶ mo¿e malowa³ w³osy w Day-Spa ? i ogólnie jaka tam jest atmosfera ?
Laura268 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.