Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-28, 13:39   #4291
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

witam wszystkie maniaczki prostych włosów :P
Pprzesledziłam wątek praktycznie od poczatku do konca i coz.... ile dziewczat tyle opini.... aczkolwiek chyba czesciej pozytywne opinie zbierao prosowanie chemiczne produktem GOLDWELL badz FAROUK. jestem juz praktycznie zdecydowana na ten zabieg poniewaz moje wlosy sa okropne.... kiedys mialy jeszcze jakis urok ale po ciaglym meczeniu ich prostownica stracily go zupelnie, sa nie do okielznania, pokrecone i do tego lekko sianowate
znalazlam salon fryzjerski (jedna z siedzib firmy FAROUK) niedaleko mojego miejsca zamieszkania i Pani podala mi cene za taki zabieg 260zl w zwyz w zaleznosci od dlugosci wlosow.... nie mam ich az tak dlugich wiec mysle ze zaplace ok 300zl....

co Wy o tym myslicie? czy cena nie jest za niska? bo czytalam na tym forum ze zwykle waha sie od 500 do 700zl....?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 13:57   #4292
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
witam wszystkie maniaczki prostych włosów :P
Pprzesledziłam wątek praktycznie od poczatku do konca i coz.... ile dziewczat tyle opini.... aczkolwiek chyba czesciej pozytywne opinie zbierao prosowanie chemiczne produktem GOLDWELL badz FAROUK. jestem juz praktycznie zdecydowana na ten zabieg poniewaz moje wlosy sa okropne.... kiedys mialy jeszcze jakis urok ale po ciaglym meczeniu ich prostownica stracily go zupelnie, sa nie do okielznania, pokrecone i do tego lekko sianowate
znalazlam salon fryzjerski (jedna z siedzib firmy FAROUK) niedaleko mojego miejsca zamieszkania i Pani podala mi cene za taki zabieg 260zl w zwyz w zaleznosci od dlugosci wlosow.... nie mam ich az tak dlugich wiec mysle ze zaplace ok 300zl....

co Wy o tym myslicie? czy cena nie jest za niska? bo czytalam na tym forum ze zwykle waha sie od 500 do 700zl....?
Wydaje mi się, że jest ok. To zależy od wielkości miasta, im większe tym drożej. Przynajmniej taką zauważyłam tendencję.

U mnie Farouk kosztuje na włosy opadające na ramiona ok. 350zł a Goldwell ok. 500zł.

Ja zdecydowałam się na Goldwell, ale przesunęłam zabieg na wiosnę. Wolę już zapłacić te 50zł a nawet 100zł więcej ale nie mieć później pretensji, że coś nie wyszło.
Teraz intensywnie hoduje włosy, żeby wszystkie wyrównać. Zresztą niedługo zacznie się pora zimowa i będę musiała chować kudełki pod czapką
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 14:20   #4293
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

no ja juz poprostu nie moge ich zniesc dlatego zima nie zima musze cos z nimi zrobic chociazby dla lepszego samopoczucia ze sa juz proste a nie pokrecone.... wlasciwie chcialam zamiescic Wam zdjecie jak one wygladaja mniej wiecej i czy da rade je wyprostowac aby byly bez fal... i przegladajac foldery ze zdjeciami zauwazylam ze na 99% moich zdjec mam proste wlosy..... to swiadczy o tym jak bardzo lubie miec proste

no musze jeszcze poszperac i poszukac salonu ktory oferuje zabieg z kosmetykami firmy GOLDWELL i dowiedziec sie o cene.... uwazasz ze warto dolozyc bo efekt bedzie lepszy?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 21:42   #4294
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jest ok. To zależy od wielkości miasta, im większe tym drożej. Przynajmniej taką zauważyłam tendencję.

U mnie Farouk kosztuje na włosy opadające na ramiona ok. 350zł a Goldwell ok. 500zł.

hmmmm no z tego co widze to faktycznie zalezy to od miasta.... dzwonilam dzis jeszcze do salonu we Wrocławiu i pytalam o trwale prostowanie wloskow owszem wykonuja na kosmetykach GOLDWELL i cena jaka mi powiedzieli to 190zl za godzine a zabieg trwa min 3 godziny max5... wiec chyba troche sobie licza za taka usluge.
Chwile pozniej zadzwonilam do innego salonu w innym miescie i Pani poinformowala mnie ze rowniez robi na kosmetykach GOLDWELL cena to 255zl w zwyz, zalezy jakie mam wloski (nie za malo?) zastanawiam sie czy faktycznie cena rozni sie tak drastycznie bo miaso nieco mniejsze czy moze poprostu bedzie gorszej jakosci... ;/?
wydawala sie niby ok, bo powiedziala ze najpierw musi odbyc ze mna konsultacje i oceni stan i kondycje moich wlosow, aby mogla dobrac srodek (mocniejszy badz slabszy-aby nie zniszczyc mi wlosow) i jesli moje wlosy nie beda w dobrym stanie to nie podejmie sie zabiegu.... to chyba swiadczy o jej "profesjonalizme" ? jak sadzicie....?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 23:39   #4295
tristessa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
Chwile pozniej zadzwonilam do innego salonu w innym miescie i Pani poinformowala mnie ze rowniez robi na kosmetykach GOLDWELL cena to 255zl w zwyz, zalezy jakie mam wloski (nie za malo?) zastanawiam sie czy faktycznie cena rozni sie tak drastycznie bo miaso nieco mniejsze czy moze poprostu bedzie gorszej jakosci... ;/?
wydawala sie niby ok, bo powiedziala ze najpierw musi odbyc ze mna konsultacje i oceni stan i kondycje moich wlosow, aby mogla dobrac srodek (mocniejszy badz slabszy-aby nie zniszczyc mi wlosow) i jesli moje wlosy nie beda w dobrym stanie to nie podejmie sie zabiegu.... to chyba swiadczy o jej "profesjonalizme" ? jak sadzicie....?
Ja się właśnie nad tym samym zastanawiam, też rozglądałam się we Wrocławiu, i rozbieżności w cenach są bardzo duże. W jednym salonie pani powiedziała, że na moje włosy - długie - maksymalnie 250 zł, w drugim salonie - około 550.
A to co piszesz o ocenianiu kondycji włosów itd.. ja sądzę, że to właśnie świadczy o profesjonalizmie, ale ja bym raczej wybrała fryzjera z czyjegoś polecenia, zupełnie inaczej pójść do kogoś sprawdzonego.
tristessa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 07:36   #4296
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

A do jakich salonów dzwoniłyscie we Wrocławiu? Ja robiłam w Ines i tam było w tym czasie najtaniej 700 zł za Goldwell ( w Unique koszt 1600 zł ) Dziewczyny moim zdaniem 300 zł za taki zabieg to bardzo mało , aż podejrzane to. Dziewczyny to naprawde jest bardzo pracochłonne. W Ines chodziło koło mnie stale 2 fryzjerów bo trzeba się w odpowiednim czasie zmieścic z nakłądaniem środka, prostowaniem itd. Zmycie tego z głowy zajęło im 45 minut. A całość 5 godz.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 08:14   #4297
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez tristessa_ Pokaż wiadomość
A to co piszesz o ocenianiu kondycji włosów itd.. ja sądzę, że to właśnie świadczy o profesjonalizmie, ale ja bym raczej wybrała fryzjera z czyjegoś polecenia, zupełnie inaczej pójść do kogoś sprawdzonego.

No niestety nie mam nikogo kto moglby mi polecic jakis salon fryzjerski w Legnicy.... a we Wrocławiu no cóż ewentualnie mogloby byc, jednak wiecej niz 500 zl nie chcialabym na to wydac dlatego zastanawiam sie czy nie zrobic FAROUK bo on niby tanszy jest i zmieszcze sie w 400 zl...

DO SORINA
we Wroclawiu dzwnilam w kilka miejsc np:
Wójcik Iwona. Studio Fryzur Goldwell
Jana Kilińskiego 24, Wrocław 71 321 22 48
(tu mi powiedzieli ze 190 zl za godzine)

i np tu:

Lord Valium
Sukiennice 1/2 m.2
Wrocław , 50-107
71 343-99-84
(zabieg na FAROUK 400zl, i wczesniejsza konsultacja co do oceny wlosa)
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 09:14   #4298
tristessa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 43
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
Lord Valium
Sukiennice 1/2 m.2
Wrocław , 50-107
71 343-99-84
(zabieg na FAROUK 400zl, i wczesniejsza konsultacja co do oceny wlosa)
Byłam w tym salonie kiedyś, zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Też myślałam o prostowaniu właśnie tam, ale na moje włosy będzie to trochę więcej kosztowało. Wcześniej robiłam tam jakiś zabieg odżywiający włosy, nie pamiętam nazwy, i bardzo dużo zapłaciłam - ale było warto. Polecam.
tristessa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 10:21   #4299
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

wiesz umowilam sie na konsultacje w tym salonie co niby robi GOLDWELL za 255zl w zwyz, Pani zobaczy w jakiej kondycji sa moje wloski i powie mi dokladna cene po "ogledzinach" i zdam relacje.
Jesli Pani zrobi na mnie zle wrazenie itd to wtedy pojade do Wroclawia i zrobie FAROUK w Lord Valium
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:10   #4300
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

ja chyba po Bozym narodzeniu zrobie sobie farouk'a.mialo byc na wiosne, ale mam juz dosc prostownicy...jak myje wlosy, to mam cale popoludnie "zawalone", a na drugi dzien juz sa powyginane
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-29, 16:29   #4301
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
wiesz umowilam sie na konsultacje w tym salonie co niby robi GOLDWELL za 255zl w zwyz, Pani zobaczy w jakiej kondycji sa moje wloski i powie mi dokladna cene po "ogledzinach" i zdam relacje.
Jesli Pani zrobi na mnie zle wrazenie itd to wtedy pojade do Wroclawia i zrobie FAROUK w Lord Valium
Też bym tak zrobiła Nie zaszkodzi pójść i dokładnie wypytać się o szczegóły zabiegu, może okaże się, że nie jest to podróba i zaoszczędzisz
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 16:53   #4302
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

no to jestem umowiona na poniedzialek na konsultacje.... zobaczymy co sie okaze
troche dziwne uczucie tak eksperymentowac na wlasnych wloskach....


mam nadzieje ze juz niebawem bede miala proste wloski i skonczy sie ten koszmar, juz nie moge sie doczekac
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 18:50   #4303
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

a wiec..... nie napisalam co i jak wczesniej bo niestety nie moglam i nie mialam mozliwosci ale teraz to zrobie....

a wiec bylam u tej pani w legnicy i... opowiedziala mi na czym to polega jakie sa tego zalety jakie jest ryzyko, wady itd.... ocenila moje wloski jako zniszczone troszke ale nie jakos tragicznie, jedyny minus to ze byly farbowane....

i w normalnym przypadku gdy wloski sa zdrowe i nie farbowane preparat trzyma sie od 20 do 30 min co daje wieksza mozliwosc wspolpracy preparatu z wlosem i wieksza szansa na lepszy efekt prostowania... w moim przypadku dlugosc trzymania preparatu to max 15 min (czyli polowa) no i niestety mniejsza szansa na super efekt, aczkolwiek moze moje wlosy bardzo szybko wchlona preparat i bedzie ok.... zalezy jakie sa moje wloski....

na oko tej Pani moje wloski beda prostsze ale nie daje 100% pewnosi ze beda mega proste..... .... jednym slowem mowiac (Pani podsumowala to tak) "ja tylko oceniam i wole podac mniej optymistyczna wersje aby pozniej nie bylo na mnie ze cos jest nie tak bo ne spelnia Pani oczekiwan, jesli sie Panie nie zdecyduje to tak naprawde sie Pani nie przekona.... chemia dziala inaczej na kazde wlosy...."

aha i w najgorszym wypadku moje wloski beda ok 40% bardziej prostsze niz sa teraz.....


CO ROBIC??????
pomozcie......
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 19:01   #4304
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
a wiec..... nie napisalam co i jak wczesniej bo niestety nie moglam i nie mialam mozliwosci ale teraz to zrobie....

a wiec bylam u tej pani w legnicy i... opowiedziala mi na czym to polega jakie sa tego zalety jakie jest ryzyko, wady itd.... ocenila moje wloski jako zniszczone troszke ale nie jakos tragicznie, jedyny minus to ze byly farbowane....

i w normalnym przypadku gdy wloski sa zdrowe i nie farbowane preparat trzyma sie od 20 do 30 min co daje wieksza mozliwosc wspolpracy preparatu z wlosem i wieksza szansa na lepszy efekt prostowania... w moim przypadku dlugosc trzymania preparatu to max 15 min (czyli polowa) no i niestety mniejsza szansa na super efekt, aczkolwiek moze moje wlosy bardzo szybko wchlona preparat i bedzie ok.... zalezy jakie sa moje wloski....

na oko tej Pani moje wloski beda prostsze ale nie daje 100% pewnosi ze beda mega proste..... .... jednym slowem mowiac (Pani podsumowala to tak) "ja tylko oceniam i wole podac mniej optymistyczna wersje aby pozniej nie bylo na mnie ze cos jest nie tak bo ne spelnia Pani oczekiwan, jesli sie Panie nie zdecyduje to tak naprawde sie Pani nie przekona.... chemia dziala inaczej na kazde wlosy...."

aha i w najgorszym wypadku moje wloski beda ok 40% bardziej prostsze niz sa teraz.....


CO ROBIC??????
pomozcie......

Czyli za zabieg zapłacisz ok. 300zł
?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 20:52   #4305
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
a wiec..... nie napisalam co i jak wczesniej bo niestety nie moglam i nie mialam mozliwosci ale teraz to zrobie....

a wiec bylam u tej pani w legnicy i... opowiedziala mi na czym to polega jakie sa tego zalety jakie jest ryzyko, wady itd.... ocenila moje wloski jako zniszczone troszke ale nie jakos tragicznie, jedyny minus to ze byly farbowane....

i w normalnym przypadku gdy wloski sa zdrowe i nie farbowane preparat trzyma sie od 20 do 30 min co daje wieksza mozliwosc wspolpracy preparatu z wlosem i wieksza szansa na lepszy efekt prostowania... w moim przypadku dlugosc trzymania preparatu to max 15 min (czyli polowa) no i niestety mniejsza szansa na super efekt, aczkolwiek moze moje wlosy bardzo szybko wchlona preparat i bedzie ok.... zalezy jakie sa moje wloski....

na oko tej Pani moje wloski beda prostsze ale nie daje 100% pewnosi ze beda mega proste..... .... jednym slowem mowiac (Pani podsumowala to tak) "ja tylko oceniam i wole podac mniej optymistyczna wersje aby pozniej nie bylo na mnie ze cos jest nie tak bo ne spelnia Pani oczekiwan, jesli sie Panie nie zdecyduje to tak naprawde sie Pani nie przekona.... chemia dziala inaczej na kazde wlosy...."

aha i w najgorszym wypadku moje wloski beda ok 40% bardziej prostsze niz sa teraz.....


CO ROBIC??????
pomozcie......

ja bym próbowala, jak nie teraz to nigdy, przynajmniej będziesz wiedziec, ze np. nie próbowac 2 raz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-12, 21:24   #4306
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
a wiec..... nie napisalam co i jak wczesniej bo niestety nie moglam i nie mialam mozliwosci ale teraz to zrobie....

a wiec bylam u tej pani w legnicy i... opowiedziala mi na czym to polega jakie sa tego zalety jakie jest ryzyko, wady itd.... ocenila moje wloski jako zniszczone troszke ale nie jakos tragicznie, jedyny minus to ze byly farbowane....

i w normalnym przypadku gdy wloski sa zdrowe i nie farbowane preparat trzyma sie od 20 do 30 min co daje wieksza mozliwosc wspolpracy preparatu z wlosem i wieksza szansa na lepszy efekt prostowania... w moim przypadku dlugosc trzymania preparatu to max 15 min (czyli polowa) no i niestety mniejsza szansa na super efekt, aczkolwiek moze moje wlosy bardzo szybko wchlona preparat i bedzie ok.... zalezy jakie sa moje wloski....

na oko tej Pani moje wloski beda prostsze ale nie daje 100% pewnosi ze beda mega proste..... .... jednym slowem mowiac (Pani podsumowala to tak) "ja tylko oceniam i wole podac mniej optymistyczna wersje aby pozniej nie bylo na mnie ze cos jest nie tak bo ne spelnia Pani oczekiwan, jesli sie Panie nie zdecyduje to tak naprawde sie Pani nie przekona.... chemia dziala inaczej na kazde wlosy...."

aha i w najgorszym wypadku moje wloski beda ok 40% bardziej prostsze niz sa teraz.....


CO ROBIC??????
pomozcie......

To miało być Faroukiem czy Goldwellem? Miałaś włosy rozjaśniane czy farbowane na jaśniejszy kolor o kilka tonów?
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 08:17   #4307
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość

Czyli za zabieg zapłacisz ok. 300zł
?
tak za zabieg zaplace 300zl...


sorina
jest to zabieg goldwell a wloski mialam farbowane na ciemniejszy kolor, Pani powiedziala mi ze na rozjasnianych to wogole inna sprawa... ale ze ogolnie do naturalnych sa inne preparaty a do farbowanych inne, ze dluzej lub krocej sie trzyma w zaleznosci od tego czy wlos byl farbowany czy nie....
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 08:33   #4308
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
sorina
jest to zabieg goldwell a wloski mialam farbowane na ciemniejszy kolor, Pani powiedziala mi ze na rozjasnianych to wogole inna sprawa... ale ze ogolnie do naturalnych sa inne preparaty a do farbowanych inne, ze dluzej lub krocej sie trzyma w zaleznosci od tego czy wlos byl farbowany czy nie....
To CI głupoty nagadała. Ja miałam farbowane włosy i to jaśniejszymi farbami , siostra to samo ( stale farbujemy od 10 lat ) i zabieg bez problemu nam wykonali. Miałyśmy włosy bardzo kręcone i wszystko wyszło. Naprawde mało kto ma teraz naturalne włosy bez farbowania A co do trzymania preparatu to jest jakiś tam określony czas ale oni i tak sprawdzają po tym czasie czy włos jest już wyprostowany, mój fryzjer sprawdzał mi chyba z 6 razy czas trwania zabiegu zalezy od włosa , na każdego te preparaty inaczej działają.

Problem przy prostowaniu Goldwellem jest tylko jak ma się rozjaśniane włosy bo może wyjść filc

Edytowane przez sorina
Czas edycji: 2010-10-13 o 08:34
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 10:10   #4309
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Dla mnie fryzjerka powiedziała, że farbowanie nie ma znaczenia. Sprawdzała tylko stan włosów, akurat u mnie nie były jakoś mocno zniszczone i preparat będzie można trzymać trochę dłużej. Jeśli włosy są w opłakanym stanie to z tego co pamiętam używają innego kosmetyku.

Zrobisz jak uważasz ale dla mnie szkoda by było nawet tych 300zł. Idąc na taki zabieg wymagam, żeby wszystko się udało, nie ważne czy płacę 200 zł czy 1000zł.
Nie uwierzę w to, że włosów nie da się wyprostować CHEMICZNIE. Wystarczy dobrać odpowiedni preparat, porządnie przeprowadzić zabieg i zwracać szczególną uwagę na włosy przez te 3 dni. Wtedy na pewno powinno być ok
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 13:18   #4310
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
To CI głupoty nagadała. Ja miałam farbowane włosy i to jaśniejszymi farbami , siostra to samo ( stale farbujemy od 10 lat ) i zabieg bez problemu nam wykonali. Miałyśmy włosy bardzo kręcone i wszystko wyszło. Naprawde mało kto ma teraz naturalne włosy bez farbowania A co do trzymania preparatu to jest jakiś tam określony czas ale oni i tak sprawdzają po tym czasie czy włos jest już wyprostowany, mój fryzjer sprawdzał mi chyba z 6 razy czas trwania zabiegu zalezy od włosa , na każdego te preparaty inaczej działają.

Problem przy prostowaniu Goldwellem jest tylko jak ma się rozjaśniane włosy bo może wyjść filc

hmmm no to teraz juz zupelnie nie wiem co mam zrobic.... ona twierdzi ze wlosy farbowane maja uszkodzona strukture wlosa i na takich wlosach taki srodek chemiczny trzma sie krocej niz na naturalnych bo pozniej moze byc efekt siana .....
mowila tez ze to zalezy od wlosa na ile wlos bedzie wspolpracowal z ta chemia, jak bardzo ona zadziala na moje wlosy....
niby niedawno robila cos takiego komus kto mial naturalne wlosy bardzo mocno krecone i efekt byl dobry ale nie 100% okreslila to na 80%....
okreslajac moj stan wlosow w najgorszym przypadku powiedziala ze bedzie to 40% efektu....
dodala tez ze niby to nie jest prawda ze wlosy sa na zawsze proste, bo to zalezy od wlosow, ta chemia moze ie utlenic itd itd itd




ehhhhhhhh juz sama nie wiem co zrobic.... a chcialam umowic sie na poniedzialek na zabieg.....
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 13:58   #4311
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Idź do innego fryzjera. Moim zdaniem babka nie za bardzo wie co i jak Włosy są proste na stałe. Ja i siostra jesteśmy 2 lata po prostowaniu i włosy te które były wyprostowane są proste, te nowe są już kręcone i puszące się Będę robiła na wiosnę to zobaczysz efekt , jeśli sama nie zrobisz wcześniej
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:00   #4312
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Idź do innego fryzjera. Moim zdaniem babka nie za bardzo wie co i jak Włosy są proste na stałe. Ja i siostra jesteśmy 2 lata po prostowaniu i włosy te które były wyprostowane są proste, te nowe są już kręcone i puszące się Będę robiła na wiosnę to zobaczysz efekt , jeśli sama nie zrobisz wcześniej

a gdzie robilas?? i ile zaplacilas?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:06   #4313
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Robiłam we Wrocławiu w salonie Ines płaciłam 700 zł
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 14:12   #4314
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Robiłam we Wrocławiu w salonie Ines płaciłam 700 zł
moglabys mi podac nr tel do tego salonu?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:23   #4315
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
moglabys mi podac nr tel do tego salonu?

Ines" Salon Fryzjerski

Adres:
53-674 - Wrocław
Legnicka 42

Tel: +48 (71) 3546138
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 15:35   #4316
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Ines" Salon Fryzjerski

Adres:
53-674 - Wrocław
Legnicka 42

Tel: +48 (71) 3546138


dzwonilam wlasnie do tego salonu i opowiedzialam co uwaza o tym Pani u ktorej bylam na konsultacji w legnicy, i rozbawilam Pania poniewaz podobnie jak Ty uwaza ze Pani z legnicy glupot mi troszke naopowiadala...
Uwaza ze cena za jaka Pani z legnicy chciala mi to zrobic sugeruje inny kosmetyk i z cala pewnoscia nie jest to goldwell (no chyba ze Pani doklada do interesu) i ze wloski sa w 100% proste, nie ma mozliwosci aby nie wyszlo, oczywiscie wczesniej potrzebna jest konsultacja i ocena wlosow, ale to ze sa farbowane nie ma nic do rzeczy, chyba ze byly rozjasniane.... i jak sama nazwa wskazuje jest to zabieg TRWALEGO PROSTOWANIA WLOSOW wiec nie jest tak jak Pani z legnicy mi pwiedziala ze ta chemia po pol roku sie wypluka badz utleni i wloski beda jakie byly.... nie ma takiej opcji.......

ehhhhh dobrze ze sie Was poradzilam i ze mi napisalas to sorina bo w innym wypadku poszlabym do tej Pani w legnicy i wyszlabym bez 300zl i z wlosami takimi z jakimi przyszlam ...... chyba skorzystam z salonu we wroclawiu ktory mi polecilas....

dziekuje
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 16:55   #4317
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

700 zł to może wydawać się dużo ale naprawdę się opłaca. Tego nie da się opisać jak cudowne są włoski po zabiegu I już nawet nie chodzi o to ze proste ale jak są cudownie miękkie i lejące Przez rok czasu włosy takie miałam super jednak potem odrost jest na tyle duży że zaczyna isę kręcić góra i włosy się ogólnie plątają. Teraz robię tym keratynowym encanto w domu i włosy znów się nie puszą. W tym tyg będe powtarzać keratynę i jeszcze raz w lutym , a na wiosnę znów Goldwell ( włosy pewnie będą już do pasa )
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 17:13   #4318
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
700 zł to może wydawać się dużo ale naprawdę się opłaca. Tego nie da się opisać jak cudowne są włoski po zabiegu I już nawet nie chodzi o to ze proste ale jak są cudownie miękkie i lejące Przez rok czasu włosy takie miałam super jednak potem odrost jest na tyle duży że zaczyna isę kręcić góra i włosy się ogólnie plątają. Teraz robię tym keratynowym encanto w domu i włosy znów się nie puszą. W tym tyg będe powtarzać keratynę i jeszcze raz w lutym , a na wiosnę znów Goldwell ( włosy pewnie będą już do pasa )

wiesz co... zadzwonilam tez do takiego jakby konsultanta firmy goldwell na nasz rejon i on polecil mi tez Salon Fryzur na ul Wawrzyniaka 2 pierwsze pietro.

dzwonilam tam i Pani powiedziala to samo co w salonie w Ines jednak cena nieco nizsza bo 590 zl .... juz zaczynam zbierac jeszcze te 300zl (bo mam juz 400) i jade prostowac wloski
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:37   #4319
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

Hej, dawno tu nie zaglądałam, pozdrawiam wszystkich. July, ja również polecam Ci ten salon na legnickiej, sama tam robiłam. - dzięki Sorinie hi hi. Przekopałam całe forum zanim wybrałam salon, przejechałam pół Polski ale było warto! Włosy cudo!! robiłam w kwietniu tego roku, a zamierzam powtórzyć może w przyszłym roku na lato...zobaczymy bo już mam spory odrost.

Edytowane przez onyks
Czas edycji: 2010-10-19 o 06:31
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 18:40   #4320
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Chemiczne prostowanie włosów - WĄTEK ZBIORCZY

jutro jade na konsultacje i umawiam sie na zabieg zdam relacje jak bede juz po ale mam nadzieje ze po tym co mi pisalyscie bede zadowolona ....
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:22.