Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-05, 15:46   #1201
andromed
SPAMER
Nieop³acona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A która¶ z Was by³a u fryzjera na Zielonogórskiej 2 (przy bibliotece) <Zielone Wzgórza>? Bo planujê siê tak wybraæ i trochê siê obawiam, ¿e bêdê cierpieæ.
andromed jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-07, 19:39   #1202
Valoissa_
Raczkowanie
 
Avatar Valoissa_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 218
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej Mam teraz d³ugie w³osy (sporo za ³opatki), chcia³abym je ¶ci±æ do d³ugo¶ci siêgaj±cej gdzie¶ tak 10 cm za ramiona i dobrze wycieniowaæ. Jaki w miarê niedrogi salon polecacie? (najlepiej w rejonach centrum miasta)
__________________
"Jeste¶ wolny! Jeste¶ wolny! On czeka na ciebie."
M. Bu³hakow, Mistrz i Ma³gorzata

Valoissa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-07, 23:24   #1203
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Valoissa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Mam teraz d³ugie w³osy (sporo za ³opatki), chcia³abym je ¶ci±æ do d³ugo¶ci siêgaj±cej gdzie¶ tak 10 cm za ramiona i dobrze wycieniowaæ. Jaki w miarê niedrogi salon polecacie? (najlepiej w rejonach centrum miasta)
Hm.. moge polecic p. Grazynke z legionowej ( handlowiec PANORAMA)
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-08, 10:14   #1204
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A by³a która¶ mo¿e u Iwony z Ul brukowej
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-11, 09:28   #1205
Martu2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Ja ze swoich osobistych do¶wiadczeñ POLECAM ( je¿eli chodzi o strzy¿enie)

*Bo¿enê Wiliñska z Rzemie¶lnika na Rocha niestety nie pamiêtam numeru lokalu ale zdaje siê 226 (II piêtro). Kobietka ma przystêpne ceny do¶wiadczenie. Tym które nie lubi± awangardy na w³osach przypadnie do gustu bo w³osy s± po prostu dobrze ostrzy¿one i siê uk³adaj±.

*Daniel z Bell Capelli na Sobieskiego. Fakt mo¿e nie zawsze jest ULTRA DOK£ADNIE tak jak sobie wymarzy³am i wyobrazi³am ale bardzo ³adnie i po strzy¿eniu nigdy nie ma problemu z w³osami i z modelowaniem.

Natomiast odradzam:
* Salon na Przytulnej 2. Zap³aci³am 50 z³ za strzy¿enie w podrzêdnym salonie osiedlowym mimo i¿ umawia³am siê na 30. W³osy wygl±da³y jak spod rêki amatora.
*Salon na Legionowej w Panoramie te¿ nie pamiêtam numeru lokalu ale fryzjerka to zdaje siê Katarzyna So³owiej. Za równo ona jak i w/w pani nie rozró¿niaj± pojêæ "strzy¿enie na têpo" i " na pióro" a tego raczej siê wymaga od zawodowca.
*Fabryka Marzeñ z Kopernika to te¿ ¿art. Trafi³am przez groupona. Szkoda kasy. A jak mi pani zaczê³a prostowaæ w³osy - na moj± wyra¼n± pro¶bê bo po szczotce wygl±da³y jakby piorun strzeli³ w rabarbar to siê wystraszy³am po z ¿elazka odchodzi³y odg³osy jakby w ¶rodku szala³y pioruny i na moj± uwagê us³ysza³am, ¿e to ¶rodki do stylizacji tak skwiercz±. Co jak co ale po tylu latach obcowania z profesjonalnym sprzêtem i kosmetykami jestem w stanie odró¿niæ pal±cy siê lakier na prostownicy i rozpadaj±cy siê sprzêt. Szok i strach.
*B³a¿ej ze Studia b to ogromne rozczarowanie. Fryzura nie warta 1/3 swojej ceny. Straci³am w salonie swoje w³osy, musia³am chodziæ z reklamacj± a po poprawkach mam tak ch***owo zrobiony ty³, ¿e u³o¿enie go zajmuje mi tyle co wymodelowanie w³osów do pasa, chocia¿ mam krótkie ( w³osy.

Jak sobie przypomnê co wiêksze sukcesy lub pora¿ki bêdê je systematycznie dopisywaæ. Pozdrawiam.

Edytowane przez Martu2
Czas edycji: 2012-06-11 o 11:10
Martu2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-11, 11:42   #1206
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

A ja z kolei powolutku nastrajam siê na wizytê u B³a¿eja
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-11, 19:01   #1207
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Martu2 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ze swoich osobistych do¶wiadczeñ POLECAM ( je¿eli chodzi o strzy¿enie)

*Bo¿enê Wiliñska z Rzemie¶lnika na Rocha niestety nie pamiêtam numeru lokalu ale zdaje siê 226 (II piêtro). Kobietka ma przystêpne ceny do¶wiadczenie. Tym które nie lubi± awangardy na w³osach przypadnie do gustu bo w³osy s± po prostu dobrze ostrzy¿one i siê uk³adaj±.

*Daniel z Bell Capelli na Sobieskiego. Fakt mo¿e nie zawsze jest ULTRA DOK£ADNIE tak jak sobie wymarzy³am i wyobrazi³am ale bardzo ³adnie i po strzy¿eniu nigdy nie ma problemu z w³osami i z modelowaniem.

Natomiast odradzam:
* Salon na Przytulnej 2. Zap³aci³am 50 z³ za strzy¿enie w podrzêdnym salonie osiedlowym mimo i¿ umawia³am siê na 30. W³osy wygl±da³y jak spod rêki amatora.
*Salon na Legionowej w Panoramie te¿ nie pamiêtam numeru lokalu ale fryzjerka to zdaje siê Katarzyna So³owiej. Za równo ona jak i w/w pani nie rozró¿niaj± pojêæ "strzy¿enie na têpo" i " na pióro" a tego raczej siê wymaga od zawodowca.
*Fabryka Marzeñ z Kopernika to te¿ ¿art. Trafi³am przez groupona. Szkoda kasy. A jak mi pani zaczê³a prostowaæ w³osy - na moj± wyra¼n± pro¶bê bo po szczotce wygl±da³y jakby piorun strzeli³ w rabarbar to siê wystraszy³am po z ¿elazka odchodzi³y odg³osy jakby w ¶rodku szala³y pioruny i na moj± uwagê us³ysza³am, ¿e to ¶rodki do stylizacji tak skwiercz±. Co jak co ale po tylu latach obcowania z profesjonalnym sprzêtem i kosmetykami jestem w stanie odró¿niæ pal±cy siê lakier na prostownicy i rozpadaj±cy siê sprzêt. Szok i strach.
*B³a¿ej ze Studia b to ogromne rozczarowanie. Fryzura nie warta 1/3 swojej ceny. Straci³am w salonie swoje w³osy, musia³am chodziæ z reklamacj± a po poprawkach mam tak ch***owo zrobiony ty³, ¿e u³o¿enie go zajmuje mi tyle co wymodelowanie w³osów do pasa, chocia¿ mam krótkie ( w³osy.

Jak sobie przypomnê co wiêksze sukcesy lub pora¿ki bêdê je systematycznie dopisywaæ. Pozdrawiam.
Chodzi Ci o salon, ktory znajduje sie obok hm. sklepu z grami do PS3 itp.?
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 23:55   #1208
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hhmmm z tego co wynika to lepiej nigdzie nie chodziæ do fryzjera.Bardziej siê denerwuje znalezieniem fryzjerki jak czytam opinie na ten temat mo¿e kto¶ doradzi i doda otuchy i poleci kogo¶ solidnego
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-14, 01:28   #1209
anecia04
Przyczajenie
 
Avatar anecia04
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Iceland
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

czy by³ kto¶ ostatnio w salonie Kameleon jak wasze opinie mo¿e kilka s³ów kto¶ napisze
anecia04 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-17, 16:46   #1210
pama747
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

hej
chce zrobic ombre hair i zastanawiam sie kto w bialymstoku jest w stanie to zrobic, cena nie gra az tak bardzo roli, zalezy mi na efekcie mozecie kogos polecic?
pama747 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 07:55   #1211
buchta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez pama747 Poka¿ wiadomo¶æ
hej
chce zrobic ombre hair i zastanawiam sie kto w bialymstoku jest w stanie to zrobic, cena nie gra az tak bardzo roli, zalezy mi na efekcie mozecie kogos polecic?
Po moich do¶wiadczeniach koloryzacyjnych (równie¿ z fryzjerami z Wawy) polecam ci±gle Wojtka Koszykowskiego. Do sza³u doprowadzali mnie fryzjerzy, którzy na moje ¿yczenie ja¶niejszych, naturalnych, jakby od s³oñca refleksów, koñcówek w³osów robili mi jasne, kontrastowe zacieki (pasemka) na foliê od skóry g³owy!. I niewa¿ne czy to by³ s³ynny Kameleon czy Emilka z Atelier czy pani w starym osiedlowym zak³adzie. Kiedy¶ dziewczyna z wawy z salonu Dessange wyt³umaczy³a mi, ¿e to nie jest kwestia presti¿u salonu czy nawet szkoleñ pracowników tylko jest to kwestia odwagi i wyczucia fryzjera. Ona z tego¿ salonu gdzie za ¶ciêcie i farbowanie buli siê 500 z³ lekko jako jedna z nielicznych podejmowa³a siê "malowania" w³osów w ten sposób mimo, ¿e szkolenia mieli wszyscy
Do Wojtka z przerwani chodzê ju¿ kilka lat - nie zrobi³ mi ¿adnej masakry na w³osach do tej pory. Moja siostra, która koloryzuje te¿ u niego raz posz³a do Atelier (¿eby by³o taniej), haha, reklamowa³a pó¼niej kolor, tak jej zrobi³a dziewczyna, by³a na sta¿u? No i szybko wróci³a do Wojtka. Jest ca³kiem drogo chocia¿ jak siê porówna z innymi to mo¿e i wcale nie - od 180 z³.

Je¶li chodzi o ¶cinanie w³osów..., ci±gle szukam fryzjera do krêconych w³osów, który mi ich nie przerzedzi zostawiaj±c smutne str±ki t³umacz±c ¿e "bardziej l¿ejsze bêd± siê bardziej krêci³y" - co za bzdura.

Je¶li dziewczyny znacie fryzjera od krêconych - dajcie znaæ.
buchta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-18, 09:07   #1212
Martu2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez mikam121 Poka¿ wiadomo¶æ
Chodzi Ci o salon, ktory znajduje sie obok hm. sklepu z grami do PS3 itp.?
Nie wiem czy tam s± gry. W ka¿dym razie na piêtrze. Po lewej stronie salon z ¿ó³tymi ¶cianami. I koñczy siê korytarz, tzn. zakrêca w prawo.
Martu2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 09:10   #1213
Martu2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Chcia³abym te¿ zapytaæ czy kto¶ zna Izê z ¯elaznej, z Trendów. S³ysza³am, ¿e przez jaki¶ czas by³a w Anglii i æwiczy³a siê na sztywnych murzyñskich w³osach.
Z góry dziêki z opinie.
Martu2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-18, 16:33   #1214
mikam121
Zadomowienie
 
Avatar mikam121
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 422
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Martu2 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy tam s± gry. W ka¿dym razie na piêtrze. Po lewej stronie salon z ¿ó³tymi ¶cianami. I koñczy siê korytarz, tzn. zakrêca w prawo.
Aa tak to ten o ktorym myslalam wlasnie..

ja takze go nie polecam bo pracujaca tam pani nieumiejetnie- --> nie równo sciela wlosy mojej kolezance.
Ale wystarczy poodejsc pare krokow do nastepnego salonu fryzjerskiego top trendy chyba tak sie nazywa niedaleko solarium "niebo a ziemia".
__________________
Chuligan i tyle..
mikam121 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-02, 16:06   #1215
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 5 899
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Mo¿ecie poleciæ dobr± i niedrog± fryzjerkê z okolic Starosielc/ Le¶nej Doliny/ S³onecznego Stoku/ Zielonych Wzgórz lub TBSy (okolice ul. KEN). Chcê podci±æ w³osy, a moja fryzjerka wyjecha³a na urlop. Niedrogo znaczy max 30 z³. ;P Z góry dziêkujê.
Melissa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-11, 15:18   #1216
idalka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny, a mo¿e robi³a która¶ z Was trwa³e prostowanie w Bia³ymstoku i mo¿ecie kogo¶ poleciæ?
idalka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-16, 20:41   #1217
asqll
Raczkowanie
 
Avatar asqll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez dancer91 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nigdy nie korzysta³am z us³ug fryzjerskich w zakresie upiêæ ¶lubnych/okazjonalnych , ale moja siostra w ubieg³ym roku czesa³a siê w Ellafryz w instytucie Kreastas na ul. ¯elaznej. By³am przy tym i widzia³am tak¿e jak inna fryzjerka czesa³a pannê m³od±. Moim zdaniem ¶wietnie tam czesz±, a do tego zazwyczaj jest próbne czesanie. Co do ogólnego zrobienia w³osów to tez polecam Ellafryz. Jest tam drogo, ale to dla tego, ¿e kosmetyki których u¿ywaj± s± drogie, a us³ugi i to jak traktuj± klienta jest na wysokim poziomie ( mimo, ¿e nie by³am klientk± tylko towarzyszy³am siostrze, zaproponowano mi kawê / herbatê) . Tu jest strona http://www.ellafryz.pl/ To tyle z mojej strony
Zdecydowanie odradzam ELLAFRYZ!
fakt ¿e niewiem jak jest teraz ale swego czasu by³am klientka.
Pani Eli jednak chyba uderzy³ sukces do glowy gdy zacze³a mnozyæ swoje salony.
Mimo i¿ umówi³am siê na wizytê specjalnie do niej (na ¿elaznej), to po krótkiej rozmowie ze mn± zagoni³a inn± osobê (podejrzewam ¿e sta¿ystkê) do farbowania moich w³osów (rozja¶nianie z br±zu na blond) , po moim prote¶cie - ¿e przeciez umawia³am siê do niej na wizytê powiedzi³a- "tak, tak ona tylko na³o¿y farbê".... Po czym wysz³a z salonu....
Niewiem czy by³o to kwesti± niedomównieñ miêdzy nimi, czy niekompetencja pracownicy/sta¿ystki ale efektem byly kompletnie popalone w³osy, o ¿ó³tym odcieniu. Po zmyciu i wysuszeniu nie byly wcale gladkie i piekne jak to zwykle bywa po wizycie u fryzjera tylko szorstkie i wygladajace jak siano!
I wtedy zjawi³a siê pani Ela w³a¶cicielka.
I zabra³a siê za naprawianie szkody dodaj±c ciemniejsze br±zowe pasemka.
Efektem by³o to ¿e wysz³am z salonu z w³osami ciemniejszymi ni¿ mia³am przed wizyt±, i do tego spalonymi. Do dzis nie odzyska³am kondycji w³osów sprzed wizyty u pani Eli, a salon Ellafryz omijam szerokim ³ukiem
asqll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 11:20   #1218
aaaguga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witam wszystkich Czy mo¿e mi kto¶ parê s³ów napisaæ o £ukaszu z Atelier? Wybieram siê do niego na koloryzacjê i strzy¿enie wiêc mo¿e jakie¶ sugestie... Z góry dziêkujê za odpowied¼
aaaguga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-24, 11:34   #1219
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 538
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿ecie poleciæ dobr± i niedrog± fryzjerkê z okolic Starosielc/ Le¶nej Doliny/ S³onecznego Stoku/ Zielonych Wzgórz lub TBSy (okolice ul. KEN). Chcê podci±æ w³osy, a moja fryzjerka wyjecha³a na urlop. Niedrogo znaczy max 30 z³. ;P Z góry dziêkujê.
Na ulicy Upalnej 5a jest salon fryzjerski Perfect (w nowych blokach, ale wej¶cie jest od ulicy Popie³uszki). Nie wiem, czy strzy¿enie wyjdzie ci 30 z³ (to zale¿y chyba od d³ugo¶ci), ale raczej tam nie zdzieraj± kasy i ³adnie ¶cinaj±. Polecam szefow±, pani± Asiê
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 16:35   #1220
Betaa
Rozeznanie
 
Avatar Betaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 800
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Witajcie Wizazanki

Poczytalam troche i jestem chyba zdecydowana na wizyte u Wojtka-nr juz zapisany pozostaje tylko zadzwonic i umowic sie
Jednak mam jeszcze pytanko czy chodzil ktos moze do niego z dlugimi wlosami i zdecydowal sie na jakas,ze tak ujme ostra zmiane?
Mam wlosy prawie do pasa lekko krecone, kolor obecnie-hmm cos pomiedzy srednim brazem,a ciemnym brazem wrecz wchodzacym w lekki odcien czerni ;/
Chcialabym w koncu zrobic porzadek z tymi swoimi kudelkami i oddac sie w rece kogos na kogo bede mogla zdac sie calkowicie i pozniej wyjsc z salonu z usmiechem na twarzy
Wszelkie inne polecenia fryzjerow mile widziane
__________________
¯ycie to ci±g³a walka o lepsze jutro.....
Betaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 09:55   #1221
asiala1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Hej dziewczyny wiecie jak uzyskaæ taki efekt baleya¿u? S± to dwa kolory ? Bardzo proszê o pomoc Ewentualnie do jakiego fryzjera w Bia³ymstoku mam siê udaæ ¿eby w³a¶nie taki baleya¿ wyszedl.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-11.jpg (40,2 KB, 83 za³adowañ)
asiala1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 13:47   #1222
Betaa
Rozeznanie
 
Avatar Betaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 800
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez asiala1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny wiecie jak uzyskaæ taki efekt baleya¿u? S± to dwa kolory ? Bardzo proszê o pomoc Ewentualnie do jakiego fryzjera w Bia³ymstoku mam siê udaæ ¿eby w³a¶nie taki baleya¿ wyszedl.
Asiala wszystko zalezy od tego jaki masz kolor w³osów...jak na moje oko dziewczyna na zdjeciu ma blond/platyna pasemka na naturalnym kolorze w³osów-od zawsze podoba mi sie taki efekt jednak z doswiadczenia wiem,ze najladniejszy wychodzi wlasnie na nie malowanych w³osach ewentualnie na jasnym br±zie; przy ciemniejszych niestety ciezko jest uzyskac taki efekt-probowalam juz kilka razy i u kilku fryzjerow i nic z tego nie wysz³o
__________________
¯ycie to ci±g³a walka o lepsze jutro.....
Betaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-07, 16:52   #1223
asiala1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Betaa Poka¿ wiadomo¶æ
Asiala wszystko zalezy od tego jaki masz kolor w³osów...jak na moje oko dziewczyna na zdjeciu ma blond/platyna pasemka na naturalnym kolorze w³osów-od zawsze podoba mi sie taki efekt jednak z doswiadczenia wiem,ze najladniejszy wychodzi wlasnie na nie malowanych w³osach ewentualnie na jasnym br±zie; przy ciemniejszych niestety ciezko jest uzyskac taki efekt-probowalam juz kilka razy i u kilku fryzjerow i nic z tego nie wysz³o

Swoje naturalne w³oski mam ciemny blond ale teraz mam rozja¶nione rozja¶niaczem niestety. Czyli nie ma szans na taki baleya¿

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Tak mi siê podoba ten kolorek strasznie ale nie mam szans na taki efekt
asiala1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 05:16   #1224
MariannaZuzanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez Betaa Poka¿ wiadomo¶æ
Asiala wszystko zalezy od tego jaki masz kolor w³osów...jak na moje oko dziewczyna na zdjeciu ma blond/platyna pasemka na naturalnym kolorze w³osów-od zawsze podoba mi sie taki efekt jednak z doswiadczenia wiem,ze najladniejszy wychodzi wlasnie na nie malowanych w³osach ewentualnie na jasnym br±zie; przy ciemniejszych niestety ciezko jest uzyskac taki efekt-probowalam juz kilka razy i u kilku fryzjerow i nic z tego nie wysz³o
jasnym br±zie? dziewczyno gdzie ty masz oczy to¿ to widaæ ze w³osy s± rozja¶niane rozja¶niaczem a naturalny kolor tek kobiety jest bardzo jasnym blondem. zajd¼ do fryzjera i popro¶ o paletê i zapytaj która próbka to jest jasny br±z ew ciemny br±z.

Ale je¶li chodzi o dziewczynê to ma ona robiony baleja¿ na naturalnym kolorze w³osów bez ¿adnych dodatków. Je¶li nie masz naturalnego bardzo jasnego koloru to Ci tak samo nie wyjdzie nawet ¿aden fryzjer tak Ci nie zrobi/
MariannaZuzanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-11, 14:31   #1225
annn123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

szczerze odradzam emilke dyrynde- w³a¶cicielka atelier na d±browskiego!!!! przyznam ze chodzi³am do niej od bardzo dawna ale za ka¿dym razem by³o coraz gorzej i zarzeka³am siê, ¿e wiêcej do niej nie pójdê... By³am u niej w ¶rodê bêdê tego ¿a³owaæ przez kolejne 2 miesi±ce póki mi wlosy nie odrosn±. Grzywkê tak mi ¶ciê³a ¿e w pracy pytali mnie czy sama j± sobie ¶ciê³am bo jest strasznie krzywo. Ogólne podej¶cie do kleinta- pora¿ka! Pani Emilka zrobi³a siê wielk± dam± i traktuje klienta z góry, jest niesymaptyczna i za pomylone godziny przez pracowników wini klientkê- tak by³o przy mojej przedostatniej wizycie w atelier. Cena 70 z³- nawet je¿eli koñczy za ni± sta¿ystka bo akurat przysz³a kole¿anka i jest wa¿niejsza od umówionej klientki. Jedna wielka masakra. Dodam tylko , ¿e pare lat temu czeka³o siê do Emilki 1,5 miesi±ca, teraz 3 dni. To chyba o czym¶ ¶wiadczy.... Zdecydowanie odradzam
annn123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-11, 20:12   #1226
canduss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Szukam dobrej fryzjerki na czesanie ¶lubne, sprawdzonej i do¶wiadczonej i przy okazji z ludzkim cennikiem tak do 150z³? Czyta³am tu o jakiej¶ Marcie co chyba teraz ma salon na S³onecznym Stoku i czesze "bajecznie". Kto¶ wie kto to i potwierdzi? HELP
canduss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-12, 08:25   #1227
indzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

polecam z niek³aman± szczero¶ci± Aniê z salonu Aleja Piêkno¶ci na aleji pi³sudskiego.zawsze doradzi,poleci...strzy¿en ia,koloryzacja,czesanie-wszystko ¶wietnie.jestem bardzo zadowolona
indzia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-13, 13:48   #1228
Betaa
Rozeznanie
 
Avatar Betaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 800
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Cytat:
Napisane przez MariannaZuzanna Poka¿ wiadomo¶æ
jasnym br±zie? dziewczyno gdzie ty masz oczy to¿ to widaæ ze w³osy s± rozja¶niane rozja¶niaczem a naturalny kolor tek kobiety jest bardzo jasnym blondem. zajd¼ do fryzjera i popro¶ o paletê i zapytaj która próbka to jest jasny br±z ew ciemny br±z.

Ale je¶li chodzi o dziewczynê to ma ona robiony baleja¿ na naturalnym kolorze w³osów bez ¿adnych dodatków. Je¶li nie masz naturalnego bardzo jasnego koloru to Ci tak samo nie wyjdzie nawet ¿aden fryzjer tak Ci nie zrobi/
Dziewczyno a Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem,a pozniej odp
Wyraznie napisa³am,ze dziewczyna na zdjeciu ma pasemka na naturalnym kolorze w³osów...
I nie wazne czy bedzie to bardzo jasny blond czy braz-na naturalnych w³osach efekt pasemek prawie zawsze jest taki jak na zdjeciu
Inaczej jest w przypadku w³osów farbowanych chociaz nie zawsze-mam znajoma ktora na farbowanym jasnym br±zie robi blond pasemka i koncowy efekt pasemek jest idealnie taki jak na zdjeciu...dlatego wczesniej wspomnia³am o jasnym br±zie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez asiala1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Swoje naturalne w³oski mam ciemny blond ale teraz mam rozja¶nione rozja¶niaczem niestety. Czyli nie ma szans na taki baleya¿

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Tak mi siê podoba ten kolorek strasznie ale nie mam szans na taki efekt
Wszystko zalezy od tego jaki masz odcien blondu po rozjasnieniu...mozna np zrobic baleyaz platynowy blond z jasnym odcieniem brazu i efekt moze byc bardzo podobny...my tutaj mozemy pisac bardzo duzo ale najlepiej by³o by gdybys przesz³a sie po kilku salonach i popyta³a-powodzenia
__________________
¯ycie to ci±g³a walka o lepsze jutro.....

Edytowane przez Betaa
Czas edycji: 2012-08-13 o 13:37
Betaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-15, 03:00   #1229
MariannaZuzanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Studio Be Beauty na 1000lecia ma fajn± promocje na strzy¿enia damskie z okazji 1 urodzin, sama siê przekona³am i szczerze powiedziawszy fryzjerka jest w porz±dku, wys³ucha, doradzi, nie wciska kosmetyków jak inni fryzjerzy tylko zasugeruje co mo¿na spróbowaæ. Ja zap³aci³am jedynie 20 z³ ale nie wiem czy cena dotyczy wszystkich d³ugo¶ci.

---------- Dopisano o 04:00 ---------- Poprzedni post napisano o 03:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Betaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyno a Ty naucz sie czytac ze zrozumieniem,a pozniej odp
Wyraznie napisa³am,ze dziewczyna na zdjeciu ma pasemka na naturalnym kolorze w³osów...
I nie wazne czy bedzie to bardzo jasny blond czy braz-na naturalnych w³osach efekt pasemek prawie zawsze jest taki jak na zdjeciu
Inaczej jest w przypadku w³osów farbowanych chociaz nie zawsze-mam znajoma ktora na farbowanym jasnym br±zie robi blond pasemka i koncowy efekt pasemek jest idealnie taki jak na zdjeciu...dlatego wczesniej wspomnia³am o jasnym br±zie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------



Wszystko zalezy od tego jaki masz odcien blondu po rozjasnieniu...mozna np zrobic baleyaz platynowy blond z jasnym odcieniem brazu i efekt moze byc bardzo podobny...my tutaj mozemy pisac bardzo duzo ale najlepiej by³o by gdybys przesz³a sie po kilku salonach i popyta³a-powodzenia
nie powiedzia³abym ¿e na ka¿dych naturalnych w³osach kolor wyjdzie tak samo no ale fryzjerem nie jestem wiêc wypowiadaæ siê szczegó³owo nie bêdê. mam kole¿ankê która chodzi do fryzjera i ma robione pasemka na do¶æ ciemnym swoim naturalnym kolorze i w cale nie wychodz± tak jasne jak na tym zdjêciu, co prawda raz uda³o siê fryzjerce uzyskaæ tak jasny kolor ale w³osy by³y zniszczone to raz a dwa szybko zrobi³y siê ¿ó³te
MariannaZuzanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-24, 15:22   #1230
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 413
Dot.: Dobry fryzjer-Bia³ystok

Dziewczyny zapisa³am siê dzi¶ na Malmeda do Kamaleona i trochê siê zdziwi³am... pierwszy raz tam chce i¶æ.
Obs³uga mi³a ale widzia³am tam samych nastolatków?.. No i powiedzia³a ¿e za malowanie moich w³osów 200 z³ a w cenników "¶rednie" by³o 160z³ (mam do ramion ledwo). I ¿e najbli¿szy termin... w poniedzia³ek za 3 dni!
Czy to nie dziwne ze tak szybko? I to nie jako¶ wci¶niêta tylko w sumie mog³am sobie wybraæ termin jaki chce. Nie chce wydaæ 200 z³ na marne.. czy ten salon nadal jest dobry?
Chce pomalowaæ odrosty i zrobiæ ³adniejszy kolor (blond).
Pozdrawiam
Stookrotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:28.