Fryzjer Szczecin - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 10:16   #811
Karollinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Czesc Dziewczyny Mam nadzieje ze mi pomozecie Moja fryzjerka wyjechala za granice,mam odrost wymagajacy juz pojscia do fryzjera. Czy polecacie kogos na prawobrzeżu? Mam małe dziecko i nie mam czasu gnac do centrum. Moja znajoma przed świetami byla u P.Magdy w kauflandzie i byla bardzo zadowolona.Slyszałyscie cos na ten temat?
Karollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:17   #812
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: Fryzjer Szczecin

A ja chciałam zapytać p. Ernesta Kawę, warto do niego pójść? I wie ktoś może ile bierze za ścięcie ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 23:00   #813
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Red face Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny,
tyle tu różnych opinii, fryzjerzy zmieniają lokalizacje więc może trochę świeżości....

potrzebuje namiar na jakiegoś dobrego fryzjera, specjalizującego się w długich włosach, który nie wystrzępi ich jak mopa, ani też nie zrobi mega krótkiego boba.
Potrzebuję ładnego ścięcia długich, prostych, gęstych włosów w rozsądnej cenie.
Chcę żeby fryzura była, elegancka, klasyczna, włosy stały się lekkie i nabrały objętości.
Jeden warunek - chcę fryzjera faceta, mężczyznę, geja wszystko jedno, żadnych bab - moim zdaniem kobiety nie potrafią obchodzić się z długimi włosami i na dodatek nie potrafią słuchać jak się mówi 5cm a nie 25.

z góry dziękuję za opinie i namiary
A.
__________________
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 13:12   #814
be_delicious_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Znacie może dokładne namiary na Dawida, który pracował kiedyś w salonie O'key i Adama z House Of Beauty?

Z góry dziękuję
be_delicious_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:20   #815
Jombusiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nie jestem ze Szczecina,ale polecam Dawida z affinage. Byłam u niego pierwszy raz na samym modelowaniu (miałam wtedy włosy w dziwnej długości-odrastające po krótkich), zrobił mi nietypową, fajną fryzurę. No i podczas weekendu majowego postanowiłam skorzystac ze sposobności i wybrać się do niego na cięcie i kolor. Wg mnie super-zrobił balejage-bo miałam wcześniej a bał się dawac farbę-bo mówił,że tak na jeden raz moze wyjść dziwnie i woli nie ryzykować, i cięcie-prosto i dobrze. Kolor wyszedł bardzo okej, fryz też. Ja polecam!

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Dawid pracuje teraz w salonie affinage-przy placu Zwycięstwa (na rogu -po drugiej stronie ulicy jest kościół)jest jakiś budynek i tam po schodach na górę. Telefonu nie mam.
Jombusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:27   #816
ivredevie
Raczkowanie
 
Avatar ivredevie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 139
Dot.: Fryzjer Szczecin

.

Edytowane przez ivredevie
Czas edycji: 2013-04-09 o 19:28
ivredevie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 13:54   #817
Niedomknieteokno
Przyczajenie
 
Avatar Niedomknieteokno
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Do każdego rodzaju włosów polecam pana Jacka z Modern Design na Jagiellońskiej - czas czekania na termin ok. tygodnia, cena za ścięcie z myciem i modelowaniem 70-80zł. Pan Jacek zawsze potrafił sprostać moim potrzebom miałam dlugie gęste włosy - wycieniował mnie tak, że pięknie się układały. Wymyśliła mi się prosta grzywka - wyszlo swietnie. Znudziła mi się, zapragnęłam grzywki na bok - pan Jacek poradził mi co zrobić, żeby wyglądala dobrze. Wart jest każdej wydanej tam złotówki, ścina bardzo równo i dokładnie, bardzo przykłada się do swojej pracy czego niestety brak u większości fryzjerów. Nawet mój chłopak chodzi do niego regularnie i z przyjemnością, a jak wiadomo, mężczyźni są dość specyficznie nastawieni do takich rzeczy...
Pan Jacek jest moim jedynym fryzjerem już od trzech lat (studiuję obecnie w Krakowie i dojeżdzam! aby on zajął się moimi wlosami ) i polecam go każdemu!
Niedomknieteokno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 16:00   #818
martyneczkaa3
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 980
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, wiecie może gdzie przeniósł się Tomek z salonu "BJ Studio” ? Kurcze, zmienil salon i nie wiem jak go znaleźć, a naprawde był fantastyczny!
martyneczkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 14:09   #819
m00niska89
Raczkowanie
 
Avatar m00niska89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Fryzjer Szczecin

A może któraś z was była w salonie fryzjerskim (czy w studiu urody) "SHE", na ulicy Kutrzeby 6 ?
Wiem że jest to salon stosunkowo "nowy", że od jakiegoś roku czynny, ale chciałabym się dowiedzieć jak tam strzyżą i ile biorą za ścięcie w miarę długich włosów?
Za wszelkie odpowiedzi na temat tego salonu będę bardzo wdzięczna
m00niska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 06:55   #820
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja polecam Pana Wojtka ze Studia Fryzjerskiego Vegas na Panieńskiej 46/6. Jestem jego klientką od 5 lat i nie zaminiłabym go na zadnego innego fryzjera..
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:13   #821
iwonao72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć

Postanowilam zmienić fryzjera , ponieważ ceny u mojego osiągnęły już apogeum - 260 zł za ścięcie i farbowanie średniej długości włosów do ramion. Po przeczytaniu wszystkich możliwych informacji na temat szczecińskich fryzjerów w necie postanowiłam iść do do Pawła Regulskiego. Bardzo miły, młody i niezmanierowany. Słucha uważnie co masz do powiedzenia, włosy ścięte fajnie, nie za krótko, tak jak chciałam. Kolor bardzo ładny, naturalny. Bardzo miła atmosfera. Cena 160 zł. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Ja na pewno do niego wrócę .

Pozdrawiam
iwonao72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 21:38   #822
alinek
Przyczajenie
 
Avatar alinek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Jak kilka innych osób na tym forum (i nie tylko) bardzo polecam p. Adama Kwieka z House of Beauty. Ścinał mnie już 4 albo 5 razy i jestem za każdym razem zadowolona. Tylko raz grzywka nie układała się za dobrze, ale wielkiej tragedii nie było, a reszta bez zarzutu. Ścinają się też u niego moje siostry i kilka ich znajomych-wszystkie są stałymi klientkami. Z kolei mojej mamie nie przypasował, więc jak widać nikt nie jest idealny. Ostatnio coraz dłuższe są u niego kolejki (na chwilę obecną około miesiąca). Zaznaczam, że ani ja ani siostry nie farbowałyśmy u niego włosów, więc na ten temat nie mogę się wypowiadać. Oprócz umiejętności fryzjerskich ma tez dużą kulturę osobistą, jest nad wyraz sympatyczny i niezmanierowany. Zawsze oddzwoni! Ja jestem mu bardzo wdzięczna za fryzurę ślubną, która była dokładnie taka jak chciałam, i którą robił mi w sobotę, pomimo, że w ten dzień normalnie nie pracuje. Nie była ona też bardzo pracochłonna i nie zażyczył sobie za nią wygórowanej ceny (o wiele mniej niż się początkowo umawialiśmy), więc tak naprawdę nie opłacało mu się tylko po to przyjeżdżać do salonu-chyba, że miał inne klientki tego dnia. Bardzo polecam i żałuję, że z przyczyn organizacyjnych w najbliższym czasie nie będę się mogła do niego wybrać. Zamieszczam zdjęcie fryzury ślubnej, strzyżenie było wykonane 3 dni przed.

P.S.1. cena 58 zł (i stempelki promocyjne, za 4 strzyżenia maska na włosy lub manicure u kosmetyczki).

P.S.2. Moja mama znalazła swój salon fryzjerski na ulicy Na Wzgórzu (przy Nehringa)-Studio Grażyna. Była tam 3 razy chyba u różnych pań i za każdym razem włosy wyglądają super-ładnie ułożone i ścięte.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (27,4 KB, 100 załadowań)

Edytowane przez alinek
Czas edycji: 2012-08-20 o 21:41
alinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 23:14   #823
swimmer123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej,

moja kobieta zdecydowala sie (po dlugich namooowach) na jakas zmiane fryzury. Wybralismy OMBRE HAIR, wlosy ma do tego w sam raz, "falowane" bla bla bla. Czy zna ktos dobrego fryzjera, ktory moze to zrobic? Bo musi to byc zrobione porzadnie, bo inaczej wygladac nie bedzie...


pozdr.
swimmer123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:12   #824
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja mam natomiast gorącą prośbę, żeby mi polecić fryzjera, który jest dobry w ścinaniu krótkich włosów. Będę wdzięczna
__________________
Leczenie zębów - pw
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 11:42   #825
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez closer101 Pokaż wiadomość
chciałam powiedzieć, że wasz kochany sebastian w ciagu dnia wypija w barze nieopodal około 6-7 małych piw. nie polecam.
Cytat:
Napisane przez alocha11 Pokaż wiadomość
Hi..hi...pewnie nie nadąża z wytrzezwieniem i stąd te wizje na glowach niezbyt zadowolonych klientek
Niestety ja również ostatnio usłyszałam o nim taką opinię i to od jego znajomej , no cóż więcej napewno do niego nie pójdę. Byłam przed Wigilią jak dobrze pamietam i dopiero teraz doprowadziłam włosy do jakiegoś ładu. Jedyne co robiłam to podcinałam końcówki na dziele męskim u zwykłej fryzjerki żadnej stylistki , przychodziłam cieła tyle ile chciałam kasowała tylko 10 zl ,a że ma dobrą ręką to włosy szybko odrastają. Niestety moja grzywka zarosła niemiłośiernie i musze wybrać się do fryzjera aby zrobić z nią porządek, ale już na samą myśl szukania fryjera stresuje się, nie chciałabym mieć czegoś takiego jak u Sebastiana w tamtym roku aby kolejne 9 miesiecy doprowadzać włosy do porządku ;/
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:27   #826
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Witajcie!

Coż ja też właśnie jestem na etapie poszukiwania fryzjera.
Czytanie tych wszystkich opinii powoduje, że jestem mocno zdezorientowana...

Kiedy już w zasadzie zdecydowalam się na Świętego Sebastiana, to czytam o piwach, o tym, że woli krótkie włosy etc. (ja mam długie włosy, raczej gęste i farbuję - blond pasemka). Jesli dobrze, rozumiem za strzyżenie bierze 100zł, to z farbowaniem z 400zł chyba...

Potrzebuję fryzjera, który zrobi ładne pasemka lub coś podpowie (czyt. stylista), bo w zasadzie znudził mi się już ten blond. Przy czym dobrze zetnie.

Przez długi czas chodziłam do koleżanki, potem (po przeczytaniu opini na tym forum) wybrałam się do Adama Kwiek. Cóż... pierwsza wizyta ok, kolejne niestety mniej fascynujące. W ogóle po tym, co tu o nim sie naczytałam, to spodzieałam się, że jakoś mnie odmieni (w końcu stylista), oddałam się w jego ręce, ale w zasadzie wyszłam z takimi pasemkami jak od koleżanki. ok... rozumiem, że pasemka to może nie filozofia. Jednakże miałam poważne wątpliwości co do ścięcia... Owszem, zgadzam się ze wszystkim co do osoby pana Adama - bardzo miły, sympatyczny, zawsze oddzwaniał, podpowiadał, słuchał mojej wizji etc. Ja jednak zrezygnowałam z jego usług, gdyż ściananie zupełnie mi nie odpowiadało. Pasemka jak pisałam były ok, ale bez szału (jak u poprzednich fryzjerów, bo czego się tu więcej spodziewać). Zawsze prosiłam, żeby ściął porządnie, tak aby nie było rozdwajonych końcówek, w odpowiedzi słyszałam, że szkoda takich długich włosów, ale włosy przecież trzeba podcinać ! Takie marne podcinanie i porządne cieniowanie przez kilka miesięcy (bo tyle byłam jego klientką) spowodowało, że miałam takie postrzępione i sianowate końcówki jak jeszcze nigdy w życiu. Bywało, że przyszłam z rozdwojonymi końcówkami i z prawie takimi samymi wyszłam. Rozumiem, że nie każdemu będzie odpowiadał , bo mi nie, ale moja koleżanka, której poleciłam go po pierwszej wizycie, nadal jest jego klientką i jest bardzo zadowolona Ja moich włosów nie oddam już pod jego nożyczki.

Chwilowo wróciłam znów do koleżanki, ale poszukuję czegoś nowego.
O panu Dawidzie też takie mieszane opinie... zwariować można... Wiem, że póki sama nie spróbuję to się nie przekonam, ale nawet nie wiem z kim zaryzykować i od kogo zacząć.

Pozdrawiam!
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:56   #827
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

onlyou jesli masz długie włosy to Sebastiana nie polecam ja też miałam takie ale nie dokonca pasowalo mi to co zrobil. Od grudnia piłam drożdze żelatyne robiłam laminowanie inne odzywki pielegnacja itd aby doprowadzic je do ładu no i oczywiscie częśto podcinałam. Obecnie nie mam za długi ale przynajmniej widać ze sporo ich jest na głowie, są już w miare równe jeszcze jedno podcięcie i będzie ok
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90

Edytowane przez KlatkaNaPtaszka
Czas edycji: 2012-09-27 o 14:18
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:15   #828
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dzięki KlatkaNaPtaszka.

Zastanawiam się tylko, czy szczeciński "rynek fryzjerski" organicza się tylko do kilku osób?
Przewertowałam w miarę porządnie ten wątek i ciągle te same nazwiska: Dawid, Adam, p. Kawa (jesli dobrze pamiętam), pani Ewelina, ŚwiętySebastian i praktycznie koniec...
a przecież tyle salonów w Szczecinie.

Czy jest to wynikiem, nielicznych doświadczeń, czy rzeczywiście tylko oni są warci uwagi... takie luźno rzucone pytanie.
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:25   #829
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Mały ruch jest na tym wątku, mało osób się udziela stad też mało jest propozycji fajnych dobrych fryzjerów
Zwróć uwage, że najwięcej tutaj osób ma po kilka postów , są niedawno zarejestrowani itd oznacza to że ci fryjzerzy albo ich kółko adoracji robi im reklame a drugi typ komentatorów na tym wątku to inni fryzjerzy którzy do danej osoby zniechęcają, mało jest rzetelnych konkretnych wypowiedzi


p.s. jak kogoś przetestujesz to daj znać
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 09:44   #830
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Chodzę raz na jakiś czas na 20-40min pod saun oraz używam olejku z siemienia lnainego oraz maski mlecznej. Na tym kończy sie wydawanie pieniędzy na kosmetyki do włosów.

Pozdrawiam i życzę miłego dzionka Drogie Panie

Edytowane przez nb50
Czas edycji: 2013-01-05 o 09:31
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:15   #831
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

A na jakich kosmetykach pracuje ten pan Wojtek Rejdukowski ?
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...

Edytowane przez onlyou
Czas edycji: 2012-09-28 o 14:20 Powód: I czy ten salon nie był kiedyś w Policach?
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 19:33   #832
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

ja mam mój ulubione zabieg na włosy za jakies 4 zł i są jak marzenie po tym żaden fryjzer mi tego nie zapewni
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:03   #833
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

a zdradzisz jaki to zabieg?
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 16:10   #834
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez onlyou Pokaż wiadomość
a zdradzisz jaki to zabieg?

laminowanie włosów cudo ostatnie odkrycie dawno tak boskich nie miałam, o tym min zabiegu można przeczytać na blogu włosomaniaczki anwen polecam

Cytat:
Napisane przez Umiejetnosci Pokaż wiadomość
Gdyby ktos chciał podciac i pofarbowac wloski ....polecam sie..
a Pan/Pani to kto?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:29   #835
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Terazto mi zadałas pytanie. Wiem, że na pewno używa farb Wella-rzuciły mi sie w oczy.

Edytowane przez nb50
Czas edycji: 2013-01-05 o 09:32
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 12:11   #836
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

W związku z tym,że sporo dostaje wiadomości o laminowanie to napiszę tutaj jak robię to


Myje włosy i nakład zelatynowatą substancje na włosu a robię ja w następujący sposób
Łyżkę żelatyny rozpuszczam 1/3 szklanki wody.Jak żelatyna się rozpuści dodaje łyżke odżywki gloria albo isany wyglądzającej. Włosy osuszam ręcznikiem i nakładam na nie delikatnie otrzymaną substancje.Na głowe nakładam czepek albo reklamówkę, ręcznikiem robie turban i siedzę ok 40 min.Następnie bardzo dokladnie i dlugo splukuje włosy aby nie pozostało ani trochę zelatyny i to na tyle

Włosy po tym zabiegu u mnie są niesamowite
* blyszcza jak farbowane, to u mnie nowośc, moje włosy były zawsze matowe
* dłużej mają świeży wygląd
* są obłednie miękkie w dotyku, można je g ładzić i gładzic
* sprawią wrażenie jakby ich było 2 razy tyle
* nie strączkują się
* nie puszą się
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:24   #837
Aglaranna
Raczkowanie
 
Avatar Aglaranna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 84
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej czy dziewczyny które były u Pana Adama Kwieka mogłyby podać do niego numer telefonu, bo stacjonarny chyba jest już nieaktualny
Aglaranna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 05:48   #838
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej też bym prosiła o nr do A.Kwieka, niestety dzwoniłam po różnych nr wyszukanych w necie i 2 panie które odebrały już nie pracowały tam ale mówiły że najlepiej pójść osobiście się zapisać, tyle że ja nie jestem w Szczecinie i ciężko mi przyjechać na 5min się zapisać tylko.
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:03   #839
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Aglaranna Pokaż wiadomość
Hej czy dziewczyny które były u Pana Adama Kwieka mogłyby podać do niego numer telefonu, bo stacjonarny chyba jest już nieaktualny
Ja kiedy do niego chodziłam (bo nie jestem już jego klientką) miałam wizytówkę z numerem: 607 078 937.
Nie mam pewności czy jeszcze aktalny, ale sądzę, że tak.

Btw, to on mnie pracuje już w House of Beauty, skoro piszesz, że stacjonarny nieaktualny? Czysta ciekawość
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...

Edytowane przez onlyou
Czas edycji: 2012-10-05 o 14:05
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 22:50   #840
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam ścinać włosy na krótko u Dawida i nie jestem do końca zadowolona z cięcia. Mam problem, żeby układały mi się tak jak wyszłam z salonu. Długie bardzo ładnie ścina, ale do czasu, potem zawsze jakoś się spieszył i efekt nie był powalający jak wcześniej. Proszę o namiary na fryzjera, z którego byłyście zadowlone, ale liczy sobie znacznie mniej za usługę. Gdzieś na tym forum czytałam wątek o fryzjerce, która bardzo ładnie ścięła włosy i wzięła za to 20 złotych, mogę prosić o namiary na tę fryzjerkę?
__________________
Leczenie zębów - pw
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.