Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 16:48   #2761
Ibzor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 10
GG do Ibzor
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

nie, one same sie tak kreca od polowy.
Ale przez to wydaja sie strasznie krotkie, zreszta widac, na zdjeciu, ze gdy naciagne wlosy sa znacznie dluzsze.

Co do puszenia, to zaraz po myciu mam puch i to nie maly, ale gdy zwiaze wlosy tak na godzinke, to juz sie uklepuja i robia sie gladkie.

Sa dosyc mocno wycieniowane (od karku po lopatki), ale samymi nozyczkami, bez uzycia brzytwy i takich tam.

Ponawiam pytanie: Orientujecie sie ile by wzieli w montowni fryzur za prostowanie moich wlosow?
Ibzor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:18   #2762
Apolaina
Raczkowanie
 
Avatar Apolaina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 80
Trwała prostująca włosy kręcone

Witam

Mam zamiar zrobić sobie trwałą prostującą i mam kilka pytań Jako, że na forum znalazłam tylko kilka wątków o tej trwałej to jeszcze tylko odnośnie falowanych włosów.. Ja mam kręcone, nie takie sprężynki do końca ale kręcone. Po każdym myciu układaja mi się jak chcą i się puszą dlatego zdecydowałam się na tą trwała.

Chciałam się zapytać czy któraś z Was robiła ją na kręcone włsoy? I jakie są rezultaty? Czytałam, że ta trwała nawilża włoski, dyscyplinuje je i się po niej nie puszą. Jestem ciekawa czy tak też jest naprawdę) Bardzo bym chciała uzyskać dobry efekt)

Kto mi może poradzić naten temat? Z góry ślicznie dziękuje*
Apolaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:58   #2763
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wiecie co , dziś farbowałam włosy i wysuszyłąm je suszarką tak jak oni w salonie i.... włosy sa proste Ni ema tego zagięcia na ramionach. Nie wiem już sama co odbija tym moim włosom
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:24   #2764
aga1985m2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Witam

Czy miała z Was któraś , prostowanie z firmy Alfaparf? JA prostowałam ta metodą jakies 3 lata temu - efekt utrzymał sie rok. Teraz ciagle prostuje prostownica ale juz mi si enie chce. fryzjerka powiedziala mi zebym jeszcze poczekala bo za wczesnie na ponowne prostowanie chemiczne jak myslicie
aga1985m2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 22:44   #2765
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Trwała prostująca włosy kręcone

trwala napewno ci ich nie nawilzy. nie wiem jak to jest x tenso ale ja miałam trwała relax nie pamietam jak sie ten fryzjer nazywal ale to byl jakis markowy w blue city w wawie. efekt byl żaden tylko wlosy zniszczone i spłowiałe. lepiej zainwestuj w kosmetyki wygladzajace. mam z loreala show liss cream i jestem bardzo zadowolona, wyciagam wlosy na okraglej szczotce i sa parktycznie proste wywiniete na koncach.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 14:25   #2766
Fikcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Prostowanie chemiczne

Witam, ponieważ wyszukiwanie na forum mi nie działa, z góry przepraszam jeśli wątek już był.

Proszę o informacje osoby, które miały prostowane włosy chemicznie. Czy warto? Jak wyglądają? Jak z ich kondycją? Urodą?

Ja od ponad sześciu lat prostuję prostownicą i jest ok - wyglądają zdrowo i ładnie. Chodzi mi jednak o zaoszczędzenie czasu, jaki poświęcam codziennie na prostowanie.

Czekam na odzew.
Pozdrawiam
Fikcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:21   #2767
ZafascynoOowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Trwała prosta

Pytania do osób z trwałą prostą:
1. Czy bardzo niszczy włosy?
2. Ile kosztuje?
3. Czy włosy są idealnie proste?
4.Czy możliwe jest zakręcenie ich?
5. Czy jesteście zadowolone z efektu?
6.Ile trwa efekt? Bo słyszałąm, że aż włos nie odrośnie, ale znowu dzisiaj szperam na forach i czytam, że tak 3 miesiące
ZafascynoOowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 17:58   #2768
ZafascynoOowana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Pytania do osób z trwałą prostą:
1. Czy bardzo niszczy włosy?
2. Ile kosztuje?
3. Czy włosy są idealnie proste?
4.Czy możliwe jest zakręcenie ich?
5. Czy jesteście zadowolone z efektu?
6.Ile trwa efekt? Bo słyszałąm, że aż włos nie odrośnie, ale znowu dzisiaj szperam na forach i czytam, że tak 3 miesiące
ZafascynoOowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 18:52   #2769
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

czesc dziewczyny. dzis byłam na zabiegu prostujacy włosy na stałe z firmy farouk. zabieg troche trwał, kosztował 400zł w Katowicach ale efekt super!!! mam mega proste włosy a fryzjer mi po calym zabiegu tylko naciagnal wlosy na szczotce (bez prostownicy) i do teraz sa proste i konce mi sie nie wywijaja i jak daje za ucho wlosy i jak wyciagam to tez sa proste, po prostu super, ale zobaczymy co bedzie po umyciu, bo jakby tak byloby caly czas to rewelacja. polecam firme farouk bo wlosy mam miekkie, lsniace, przy zabiegu nie wychodzily, i wogole nie sa zniszczone!!! jakies pytania to piszcie!!! agnieszka
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:03   #2770
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. dzis byłam na zabiegu prostujacy włosy na stałe z firmy farouk. zabieg troche trwał, kosztował 400zł w Katowicach ale efekt super!!! mam mega proste włosy a fryzjer mi po calym zabiegu tylko naciagnal wlosy na szczotce (bez prostownicy) i do teraz sa proste i konce mi sie nie wywijaja i jak daje za ucho wlosy i jak wyciagam to tez sa proste, po prostu super, ale zobaczymy co bedzie po umyciu, bo jakby tak byloby caly czas to rewelacja. polecam firme farouk bo wlosy mam miekkie, lsniace, przy zabiegu nie wychodzily, i wogole nie sa zniszczone!!! jakies pytania to piszcie!!! agnieszka
Fajnie, że się pochwaliłaś . A może wrzucisz fotki przed prostowaniem oraz po?... Chętnie bym się dowiedziała jakie miałaś naturalne włoski. farbowane były? Mocno kręcone?
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 19:19   #2771
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez ZafascynoOowana Pokaż wiadomość
Pytania do osób z trwałą prostą:
1. Czy bardzo niszczy włosy?
2. Ile kosztuje?
3. Czy włosy są idealnie proste?
4.Czy możliwe jest zakręcenie ich?
5. Czy jesteście zadowolone z efektu?
6.Ile trwa efekt? Bo słyszałąm, że aż włos nie odrośnie, ale znowu dzisiaj szperam na forach i czytam, że tak 3 miesiące
cały wątek jest o tym, wystarczy się wysilić i chociaż odrobinę przeczytac........
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 20:27   #2772
asiunia550
Przyczajenie
 
Avatar asiunia550
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14
Dot.: Trwała prosta

ja pytałam się mojej fryzjerce o trwałą prostowaną i zdecydowanie mi odradziła. Włosy bardzo się niszczą i według niej już lepiej kupić dobrą prostownice i serum do włosów .
asiunia550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:31   #2773
Asiula60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 162
Dot.: Trwała prosta

Mi niestety powiedziala to samo co asiuni550;/
Podobno wlosy sa duzo bardziej zniszczone niz po " trawalej".
__________________
Nowy wątek

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=23601530 #post23601530

Proszę o odp. u mnie
Asiula60 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 21:44   #2774
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja piszę tylko po to żeby wyrazić swoje zdziwienie nową szatą graficzną wizażu, jakoś nieswojo, tak się przyzwyczaiłam do poprzedniej i ciągle skaczą mi reklamy przed oczami
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 07:50   #2775
Fikcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Bo Farouk jest chyba najdroższy, ale i najlepszy. Moja fryzjerka do której mam absolutne zaufanie bo chodzę tam od sześciu lat robi Faroukiem. Mówi, że efekt jest ok, ale cena u mnie w wawa wynosi 700 zł. Mam włosy średniej długości ...
Myślę, że na lato świetna sprawa! Wyjść z basenu i nie miec pierza na głowie! ))

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Tak, tak, poprosimy fotki

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ibzor Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Jestem bardzo nakrecona na prostowanie wlosow na stale.
Moje sa dosyc mocno wycieniowane, kreca sie od polowy.

Zalaczam zdjecie wlosow w obecnym stanie.
Interesuja mnie salony w Warszawie.

Orientujecie sie ile by sobie policzyli za trwale prostowanie w montowni fryzur?
Czy w Warszawie znajde inny salon gdzie zrobia mi to rownie dobrze po nizszej cenie?

Czy po prostowaniu chemicznym wlosy musza byc podciete? Niedawno scinalam i fryzjerka jak zwykle ciachnela za duzo dlatego chcialabym unikanc ponownego strzyzenia.

Ja własnie chodze do Montowni do Marzeny. Patrząc na Twoją długość to min. 700 zł, ale pytanie już chyba nie aktualne
Pozdrawiam
Fikcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 08:44   #2776
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja prostowałam włosy Goldwellem. Miałam kręcone. Zdjecia są 10 stron do tyłu. Włosy nie sa zniszczone. Goprsze były po prostownicy bo miałam popalone. A teraz sa gładkie i błyszczące. Mogę suszyc suszarką ,a kiedyś to było niemożliwe bo miałam po niej szopę straszną. Włosy sa idealnie proste po zabiegu ale po pierwszym myciu sa trszkę inne.

Pomarańcza a Ty nie szalej z tymi włosami teraz bo przez kilka dni one sa aktywne i sobie je powywijasz. Nie można ich za uszy dawać. Tak teraz po zabiegu jak je dasz za ucho i wyciągniesz to nie są kręcone ale jak wymyjesz to wtedy się okarze co robiłas z nimi wtedy gdy były aktywne.

Ja miałam robione 2 zabiegi w ciągu tygodnia i nie zniszczyło mi to wcale włosów
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:01   #2777
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: trwała prostująca CHI Transformation

Cytat:
Napisane przez asiulaadriana Pokaż wiadomość
mam pytanie do profesjonalistek, czy mogłabym takie prostowanie wykonać w domu bez ryzyka, ze stracę wszytkie włosy??
Ten zabieg miałam już dwa razy robiony w salonie
, ale obecnie nie mam za dużó kasy i chciałabym zrobic we własnym zakresie
prosze n ie moralizujcie , tylko doradzcie bo jestem bardzo zdesperowana

a jakiej firmy produktami mialas robiony ten zabieg ?? ja mialam kiedys nalozona taka trwala prostujaca ...,ale odkuszyla mi sie polowa wloskow ....jednak kusi mnie by sprobowac poraz kolejny teraz po kilku latach .....

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

aha ......i jakie sa prepartay z Farouka ?? bo kiedys prezgladalam w hurtowni katalog ,...... ale nie wiem czy o ten sam preparat chodzi ........ ?? ja uzywam ogolnie farouka i jestem zadowolona z farb i odzywek tej firmy
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:31   #2778
pomarancza24
Zadomowienie
 
Avatar pomarancza24
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 996
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

jasne moge sobie zrobic zdjecia, ale nie wiem jak je dodac, wiesz moze??
pomarancza24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 08:38   #2779
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Jak piszesz wiadomość to niżej jest coś takiego :

Załącz pliki
Ważne rozszerzenia plików: gif jpe jpeg jpg pdf png




Wchodzisz tu i mozesz dołączyć zdjecia zapisane na Twoim kompie

Czekamy na zdjecia

Kiedy masz pierwsze mycie?? Musisz isć do salonu czy sama masz wymyć w domu?? Zarządzaj załącznikami
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 09:49   #2780
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a czy ktoś uzywal moze do prostowania preparatów z Farouka ?? , wogole jakie [olecacie firmy ??
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:02   #2781
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

98% dziewczyn tu miała robione Faroukiem albo nGoldwellem. Inne to do niczego są.
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:52   #2782
Fikcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Zgadzam się ja jestem klientką Montowni od ponad pięciu lat, albo i sześciu .... chodzę do Marzeny. Polecam gorąco!
Fikcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:13   #2783
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Apolaina Pokaż wiadomość
Witam

Mam zamiar zrobić sobie trwałą prostującą i mam kilka pytań Jako, że na forum znalazłam tylko kilka wątków o tej trwałej to jeszcze tylko odnośnie falowanych włosów.. Ja mam kręcone, nie takie sprężynki do końca ale kręcone. Po każdym myciu układaja mi się jak chcą i się puszą dlatego zdecydowałam się na tą trwała.

Chciałam się zapytać czy któraś z Was robiła ją na kręcone włsoy? I jakie są rezultaty? Czytałam, że ta trwała nawilża włoski, dyscyplinuje je i się po niej nie puszą. Jestem ciekawa czy tak też jest naprawdę) Bardzo bym chciała uzyskać dobry efekt)

Kto mi może poradzić naten temat? Z góry ślicznie dziękuje*
Ja miałam zrobione na kręconych, zobacz na zdjęcia z kwietnia 2008 roku.

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Wiecie co , dziś farbowałam włosy i wysuszyłąm je suszarką tak jak oni w salonie i.... włosy sa proste Ni ema tego zagięcia na ramionach. Nie wiem już sama co odbija tym moim włosom
Super

Cytat:
Napisane przez pomarancza24 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. dzis byłam na zabiegu prostujacy włosy na stałe z firmy farouk. zabieg troche trwał, kosztował 400zł w Katowicach ale efekt super!!! mam mega proste włosy a fryzjer mi po calym zabiegu tylko naciagnal wlosy na szczotce (bez prostownicy) i do teraz sa proste i konce mi sie nie wywijaja i jak daje za ucho wlosy i jak wyciagam to tez sa proste, po prostu super, ale zobaczymy co bedzie po umyciu, bo jakby tak byloby caly czas to rewelacja. polecam firme farouk bo wlosy mam miekkie, lsniace, przy zabiegu nie wychodzily, i wogole nie sa zniszczone!!! jakies pytania to piszcie!!! agnieszka
Agnieszko podziel się z nami adresem salonu, pewnie nie jedna wizażanka z Katowic lub okolic skorzysta.

Cytat:
Napisane przez asiunia550 Pokaż wiadomość
ja pytałam się mojej fryzjerce o trwałą prostowaną i zdecydowanie mi odradziła. Włosy bardzo się niszczą i według niej już lepiej kupić dobrą prostownice i serum do włosów .
Pewnie fryzjerka chciała Ci to zrobić płynem do trwałej to wtedy jest tragedia ale są specjalne metody prostowania włosów preparatami Farouk lub Goldwell które nie niszczą włosów.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:38   #2784
kasiak851
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

czesc dziewczyny ... wyrywam sobie wlosy od podstawowki przed chwila cos podkusilo mnie zeby wpisac w wyszukiwarke "wyrywam włosy" ... jestem w zoku... nie wiedzilam ze to choroba ale do psychologa nie pojde ... nie dam rady musze pordzic sobie z tym sama mam 24 lata i nie wyobrazam sobie opowiadac o tym komukolwiek... nikt nie we ze to robie... ale lyse placki zauwazaja wszyscy... a ja wymyslam jakies glupie historie bede zagladac na to forum... mam nadziej ze bedziemy sie wspierc ... pozdrawiam


aha - oto co znalazlam dzis w neie... bede przypominac to sobie za kzdym razem gdy bede chciala wyrwac wlos... (p.s ja tez zjadam wyrwane włosy )
http://www.roik.pl/trichofagia-zjada...asnych-wlosow/
kasiak851 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:32   #2785
Asik1818
Przyczajenie
 
Avatar Asik1818
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Dziewczyny jeżeli którąś z was to zainteresuje, to jutro w "Rozmowach w toku" ma być coś na temat trich. Tak przynajmniej było w urywku zapowiadający jutrzejszy program.
Pozdrawiam
Asik1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:11   #2786
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

asik też to widziałam
dziewcyzna sobie powyrywała włosy i potem je połykała...ażmi serce staneło na chwile ;(
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:22   #2787
Agatela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Hejka.
dzisiaj dowiedziałam się, że mam tę chorobę. To się zaczęło w 2 klasie gimnazjum.W sierpniu tego roku skończę 18 lat. Pamętam, ze pożyczylam od koleżanki jakąs książkę, zaczęłam ją czytać w domu i od niechcenia wyrwałam sobie włos. Dalej samo się wszystko potoczyło. Moja babcia zauważyła łysy placek jakies pół roku póżniej. Kazali mi iść do dermatologa, stwierdził, że mam łysienie plackowate, brałam witaminy, smarowałam głowę maściemi, myłam je szamponami. Niektóre koleżanki zauważyły łysinę ,ale (chwała im za to) zrozumiały to i pomagały mi to maskować, oczywiście nie mówiłam im ,ze wyrywam włosy ,tylko ze mi wypadają. Jak miałam 4 lata to zmarła moja mama. Mam macochę, z którą strasznie się kłócę. Ponadto obgryzam wnętrze policzków(to też podobno jakieś natręctwo) , trzęsę energicznie nogami, jak siedzę, zrywam sobie strupy i mam manię wyciskania czegokolwiek...Na nogach i rękach mam same strupu i blizny, jak się ktos pyta to mówię ,ze to uczulenie. Miałam taki okres, ze się ciełam ale szybko przestałam , na szczęście. Naprawdę nie wiem , czym jest to spowodowane. Nikt też nie wie , ze to robie...Dzisiej znalazłam to forum i wiem, ze nie jestem sama. Jednak ja sobie z tym nie radzę, to jest silniejsze ode mnie...Ciągle się czegos boję ,ciągle się denerwuję.
Agatela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 10:21   #2788
Asik1818
Przyczajenie
 
Avatar Asik1818
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

Agatelo rozdrapywanie strupów i duszenie wszystkiego co jest w zasięgu rąk jest jedną z częstych przypadłości towarzyszących naszej chorobie. Moje nogi przez pewien czas wyglądały tak masakrycznie, że widać to było nawet pod ciemnymi rajstopami...
I muszę coś powiedzieć, bo nie wytrzymam. Przed chwilą przeczytałam, że cytuję "Ludzie wyrywający sobie włosy są nienormalni i odbiegają od norm społecznych" . Cholera już dawno się tak nie wściekłam. Ludzie, którzy nie wiedzą jaki to koszmar piszą takie rzeczy a potem wszyscy się dziwią dlaczego maskujemy ubytki włosów i tak trudno nam powiedzieć o tym komukolwiek ...
Asik1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 14:40   #2789
yaffal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Za Waszą namową jadę we wtorek do Poznania- 400 km (z Warszawy ), mam nadzieję, że będą proste jak druty, bo mam mocny skręt, ale włosy zdrowe i nigdy nie farbowane bardzo ciemny brąz...Mogę wrzucić foto z teraz, a potem po, albo już we wtorek "przed i po"
yaffal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:23   #2790
kasiak851
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4
Dot.: Trichotillomania - natrętne wyrywanie...

ogladalam dzisiaj te nieszczesne rozmowy w toku... razem z mim chlopakiem... kiedy uslyszal o tym ze mozna jesc wtrwane wlosy nie ukrywal swojego obrzedzenia... chcialam mu to wytlumaczyc... mowilam ze niby wiem o tym bo przez przypadek przeczytalam w internecie.... ale nigdy nie przyzalabym sie ze tez tak robie.... DZIEWCZYNY ja jestem na dobrej drodze juz 2 dni nie wyrywam wlosow... choc mysle o tym bez przerwy pozdrawiam
kasiak851 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.