Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-20, 16:18   #1921
Milka011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 27
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam dziewczyny szukam fryzjera z Wrocławia , który będzie pracować 15 sierpnia jest to dzień wolny od pracy ale wiem, że niektóre salony są otwarte . Trafiło mi się wesele w tym terminie . Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Milka011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 07:26   #1922
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mi sie trzyma do dzis czyli 1,5 roku ponad - nawet mnie to wkurza, bo dla odmiany wolalabym wrocic do moich fal i zawijaskow a tu nic, tylko proste wloski jak druty . A poniewaz wloski rosna i au naturel nie krecily sie wcale az tak bardzo, odrosty tez sa proste, bo "ciezar" koncow je ciagnie do dolu. Jak ktos ma grzywke, ktora regularnie podcina to oczywiscie bedzie musial powtorzyc prostowanie na samej grzywce , gdy ta przestanie sie ladnie ukladac. Ja grzywke rowniez odhodowalam dluga, wiec nie mam tego klopotu.
A placilam (w styczniu 2008) okolo 1000 PLN za wloski sredniej dlugosci. Caly proces prostowania trwa 6-7 godzin, a Kasia i Krzysztof oboje uwijali sie jak mroweczki. W domu bylam po polnocy

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Acha, fryzurke w miedzyczasie diametralnie zmienilam i nadal wloski, choc podciete, sa prosciutkie - zeby pozbyc sie prostego, musialabym to proste obciachac
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 01:23   #1923
anarax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Poproszę na pw namiary na fryzjerkę, która przyjeżdża do domu
anarax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 10:52   #1924
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

bassseik, a czy mozna w Cesare placic karta?
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 17:32   #1925
sasaidka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A słyszałyście coś może o salonie Qualite na Curie Skłodowskiej? Zastanawiam się, czy aby się tam nie wybrać.
sasaidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 11:21   #1926
kosmoPower
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej,
proszę o kontakt do Pani Pauliny!!!
Podaje mój adres kasiamadra@hotmail.com
z góry baaardzo dziękuje
kosmoPower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:17   #1927
melmag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A czy ktoś z Was był w salonie Hair Coif w centrum handlowym Korona? Czy warto tam się udać? Jakie jest Wasze zdanie o tym salonie. Proszę o opinie ponieważ zastanawiam się czy warto tam się wybrać.
melmag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 19:52   #1928
malina8822
Przyczajenie
 
Avatar malina8822
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Piechowice
Wiadomości: 24
GG do malina8822
Fryzjer we Wrocławiu

Witam wszystkich,
wiem, że na forum można znaleźć dużo takich tematów, ale mi zależy bardzo na czasie, a do tego nie jestem niestety z Wrocławia. Za dwa tygodnie wybieram się na wesele, a chciałabym coś zmienić w swoim uczesaniu. Czy mogłybyście mi poradzić dobrego fryzjera (-kę) we Wrocławiu? Byłabym bardzo wdzięczna.

P.S. Byłabym również bardzo zadowolona jakby ktoś oceniając pozytywnie, któregoś fryzjera, mógł to udokumentować zdjęciem swojej fryzury (chciałabym się tym sposobem uchronić przed reklamą salonu)

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź,
Monika
malina8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 22:37   #1929
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Mi sie trzyma do dzis czyli 1,5 roku ponad - nawet mnie to wkurza, bo dla odmiany wolalabym wrocic do moich fal i zawijaskow a tu nic, tylko proste wloski jak druty . A poniewaz wloski rosna i au naturel nie krecily sie wcale az tak bardzo, odrosty tez sa proste, bo "ciezar" koncow je ciagnie do dolu. Jak ktos ma grzywke, ktora regularnie podcina to oczywiscie bedzie musial powtorzyc prostowanie na samej grzywce , gdy ta przestanie sie ladnie ukladac. Ja grzywke rowniez odhodowalam dluga, wiec nie mam tego klopotu.
A placilam (w styczniu 2008) okolo 1000 PLN za wloski sredniej dlugosci. Caly proces prostowania trwa 6-7 godzin, a Kasia i Krzysztof oboje uwijali sie jak mroweczki. W domu bylam po polnocy

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Acha, fryzurke w miedzyczasie diametralnie zmienilam i nadal wloski, choc podciete, sa prosciutkie - zeby pozbyc sie prostego, musialabym to proste obciachac
Wow, to super efekt tego prostowania . A jakimi kosmetykami miałaś prostowane włoski?
__________________
Razem
Ślub
Kacperek
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 12:55   #1930
Ewulek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez melmag Pokaż wiadomość
A czy ktoś z Was był w salonie Hair Coif w centrum handlowym Korona? Czy warto tam się udać? Jakie jest Wasze zdanie o tym salonie. Proszę o opinie ponieważ zastanawiam się czy warto tam się wybrać.
Hej
Byłam kiedyś w tym salonie i bez rewelacji... Podcinałam i cieniowałam swoje półdługie włosy oraz je dożywiałam. W sumie to wszystko byo ok. tylko cena bo zapłaciłam za to 130 zł bez modelowania.
Pozdrawiam
Ewulek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 11:36   #1931
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja mogę polecić Salon Urody "Mefisto" we Wrocławiu na ulicy Lotniczej (w tym samym pawilonie co Biedronka, Rossmann i Pepco). Ceny naprawdę BARDZO przystępne a poziom wysoki! Wszystkie moje przyjaciółki, mamy moich przyjaciółek i ja sama wychodzimy stamtąd zadowolone .
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 16:19   #1932
monikaa wroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam dziewczyny proszę o nr do pani pauliny i jakie koszta u niej są za farboeanie i sciecie

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

OszePROszę na meila przesłać mi nr. Piekara78@tlen.pl
monikaa wroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 09:58   #1933
Judyta1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 89
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Właśnie wróciłam od fryzjera i jestem zachwycana. Bylam w salonie Vip na ul.Reja u Beaty. Nie dość,że tanio bo za ściecie zapłaciłam jedynie 40 zl. to pierwszy raz zostałam wysłuchana i zrozumiana przez fryzjera.
Judyta1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:03   #1934
izajasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 107
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam.
Chciałabym przefarbować króciutkie włosy na rudo w jakimś dobrym studiu fryzjerskim. Najlepiej farbą goldwell colorance, ewentualnie jakąś inną mało inwazyjną. Czy orientujecie się może gdzie we Wrocławiu znajde studio stosujące tę farbę?
Poza tym mogłybyście napisać mi coś więcej na temat INES? Ile kosztowałoby obcięcie krótkich włosów?
Za wszelkie wskazówki dziękuje
izajasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:49   #1935
kasiahipnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej czy ktoras z Was moze slyszala czy Tomek z Quolite na Wieziennej pracuje teraz w jakims innym salonie? bylam u niego 2 razy i bylam zachwycona, super sciecie, swietnie pasemka, dlugo ogladal moje wlosy nim przystapil do sciecia, efekt wyszedl super. Niestety dzwonilam w tamtym tygodniu i okazalo sie ze caly lipiec byl na wakacjach, z ktorych jeszcze nie wrocil i nie wiedza kiedy i czy wroci, wiec podejrzewam ze zmienia salon. Gdybyscie gdzies na niego natrafily to napiszcie prosze!

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Ze wzgledu na to, że nie ma Tomka z Quolite i nie wiadomo kiedy i czy wroci, wybralam sie do Cesara do Ewy, za waszym poleceniem. Chcialam umowic sie do Marysi ale jest na urlopie. Bylam na samym scieciu, efekt wyszedl ladnie, ale mysle ze cena jest zupelnie niewspolmierna do efektu, ponad 100 zl tylko za sciecie wloscow to moim zdaniem zdecydowanie za duzo, szczerze mowiac to za taka cene spodziewalam sie czegos exstra, a wyszlo ladnie, ale moja fryzura wyglada jak zwykle po scieciu, bez rewelacji. Moge polecic pania Ewe, bo widac ze wie co robi i jestem pewna ze nikomu nie zrobi krzywdy na glowie, tylko ta cena. U Tomka w Quolite za sciecie i pasemka zaplacilam 180 zl i bylam bardzo bardzo! zadowolona z pasemek ktore dlugo sie trzymaly i sciecie po ktorym wlosy ukladaly mi sie super przez 2 miesiace! co sie wczesniej nie zdarzalo. Bylo taniej i kiedy porownuje to jednak w Quolite lepiej.
kasiahipnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 21:52   #1936
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

HejjSzukam dobrego fryzjera w okolicach Gaju?Znacie jaki dobry salon?Zalezy mi na dobrym strzyzeniu
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:30   #1937
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Znalazlam Pracownie fryzjerska na ul.KukuczkiMoze ktoras z Was byla tam i moze polecic konkretnego fryzjera,zalezy mi na fajnym,nieprzekombinowany m scieciu sredniej dlugosci wlosow?Bede bardzo wdzieczna
Czy oni maja swoja strone www??

Edytowane przez Marcia1984
Czas edycji: 2009-08-08 o 12:31
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 07:42   #1938
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja byłam w Qualite w piątek. Ścinała mnie Gosia. W sumie to bez rewelacji, wyszło ok bez zarzutów. Co do farby to także nie mam zastrzeżeń. Ale spodziewałam się jakiejś propozycji co do fryzury z jej strony, a tymczasem zaproponowała mi to co sama miala na głowie... nie wiem czy do niej pójdę po raz drugi.

Kogo możecie polecić w Qualite?? Albo jakiś podobny salon, chodzi mi o ceny, bo te jak na rynek nie odstraszają.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez daga0 Pokaż wiadomość
No niestety, na temat Qualite nie mogę nic jeszcze powiedzieć, bo wybieram się tam w następny piątek i czekam też z niecierpliwością na Wasze opinie na temat ludzi tam pracujących.
Pozdrawiam serdecznie.

U kogo byłaś???
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:56   #1939
jttlo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 43
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Poszukuję fryzjerki Pani Doroty z salonu A&M z ul. Niemcewicza 6c.
Dzisiaj zadzwoniłam do salonu i dostałam informację, że Pani Dorota już tam nie pracuje

Ktoś pomoże??
jttlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 08:40   #1940
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Wow, to super efekt tego prostowania . A jakimi kosmetykami miałaś prostowane włoski?
Czesc kochana. Goldwellem

Dziewczyny, teraz mi sie zachcialo fal i grubych lokow gdzie we Wrocku robia ladna STYLIZACJE PERMANENTNA i za ile? Trwalej sie boje, bo mi te biedne wloski w koncu wylysieja

Aaaaa, grzywke mam fantastyczna - Kasiu kochana!!!
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:17   #1941
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Tomek od wczoraj zaczoł prace w nowym salonie krzyszychy za akwaparkiem jeżeli chodzi o cennik to jest 2razy wyzszy niż w qualite pozdrawiam
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 09:25   #1942
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

a ja polecam Mateusza z JLD w Renomie. Nigdy jeszcze nie bylam tak zadowolona. Salon niedawno otworzyli i jest promocja chyba 20 albo 30 %.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 17:07   #1943
Monaku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Witam!

Wielkie dzięki za ponowny namiar na P. Anię Pierwszy raz trafilam do Upiększalni jeszcze na ul. Jarzębinowej i naprawdę nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona ze strzyżenia. Wymyśliłam sobie coś na głowie, ale ta Pani mi odradziła i zasugerowała cięcie podkreślające moją naturę włosa( takie ni to kręcone ni to proste:P), wysłałam do niej moją mamę z równie ,,ciężkim przypadkiem włosia,, i naprawdę to co ona zrobiła to było niesamowite. Potem przyczłapałyśmy z moją matką na Lipową w celu zdobycia namiaru na tą fryzjerkę- bez skutku ( namowy na strzyżenie u Pana Pawła), dlatego tym bardziej jestem wdzięczna za zdradzenie obecnej lokalizacji fachowca jakim jest P. Ania.

Fakt faktem nie korzystałam z usług P. Pawła , więc nie mam tego porównania jak niektóre z Was

Do Wizażanek które chodzą obecnie na Kwiską: Jakie teraz są ceny strzyżenia z modelowaniem? Z góry dziękuję za odp
Monaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:21   #1944
kasiahipnoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Wielkie dzieki za informacje o Tomku, a czy znacie może numer telefonu i adres tego nowego salonu Krzyszychy bo ja niestety nie moge znalezc.
Uf az sie serce kraje ze za te same uslugi u tego samego fryzjera trzeba bedzie podwojnie placic...ale na prawde bylam z efektow zadowolona...
kasiahipnoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 17:39   #1945
aniadzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Polecam fryzjerkę, która ma swój salonik w fitness clubie na Biskupinie na ulicy Jackowskiego. Chodzę do niej już jakiś czas i prawie zawsze jestem zadowolona. Bardzo fajnie obcinała mi zarówno długie jak i średnio długie włosy. Według mnie jest jednak mistrzynią w strzyżeniu raczej krótkich fryzur. Nie farbowałam tam włosów także na ten temat nie mogę nic napisać. Za obcięcie płacę 50 złoty za nową fryzurkę i 35 za podcięcie. Raz na ok 10 wizyt byłam niezadowolona-zbyt krótkie ścięcie. Nie zrozumiałyśmy się
aniadzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 07:40   #1946
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja też prosze o podanie namiarów na nowy salon Krzyszychy i odrazu cennik jeśli ktoś zna.
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:09   #1947
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Znalazlam Pracownie fryzjerska na ul.KukuczkiMoze ktoras z Was byla tam i moze polecic konkretnego fryzjera,zalezy mi na fajnym,nieprzekombinowany m scieciu sredniej dlugosci wlosow?Bede bardzo wdzieczna
Czy oni maja swoja strone www??
To jest pracownia przeniesiona z Armii Krajowej. Pracuje tam slawny juz Jasiu, ale na niego uwazaj, bo raczej szaleje z fryzurami i nie zawsze do konca slucha klientki Choc scina rewelacyjnie, to raczej dla odwaznych. Jest tam Tez Sylwester i jakas dziewczyna. U rzadnego z nich nie bylam, wiec sie nie wypowiem, jednak sama pracownia reprezentuje wysoki poziom, wiec powinno byc ok.
A stronki to oni nie maja.
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:53   #1948
Magicznaa
Przyczajenie
 
Avatar Magicznaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 26
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Magicznaa
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dziewczyny a znacie fryzjera, który jest TANI?
Chciałabym rozjaśnić sobie odrosty a w tym miesiącu mam tyle wydatków...
__________________
Ostatnio nieszczęśliwa..
Magicznaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 10:05   #1949
katkoch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

OSTRZEGAM WAS przed salonem fryzjerskim ,,Salon Piękności "Monika"ul.Motylkowa 27b"

Fryzjerka spalila mi wlosy, na blond pasemkach wyszedl roż!!!!!!!!!!!!! Nakladala mi farbe 3razy, poniewaz nie byla w stanie odtworzyc mojego koloru, ktory mialam wczesniej nalozony w innym salonie. Kiedy zwrocilam jej uwage, uznala ze niczego zlego nie zrobila!!! Oczywiscie nie zaplacilam za usluge ale wiecej juz tam nie pojde!!!!

Owszem ceny w tym salonie sa bardzo przystepne, ale nie warto:/
katkoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 19:25   #1950
majeczka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Polecila mi ostatnio kolezanka Pracownie Fryzjerska Metamorfoza przy ul Trawowej na Muchoborze Wielkim wiec sie wybralam na kolorek. Powiem szczerze ze to co p. Ala zrobila mi na glowie przeszlo moje najsmielsze oczekiwania, pierwsza fryzjerka ktora tak profesjonalnie podeszla do sprawy, potrafi doradzic jest mila i naprawde zna sie na tym co robi. Polecam wszystkim paniom
Ponadtto posiada takie fajne nozyczki ktore tna na goraco, strzyzenie to jest troszke drozsze od normalnego ale naprawde warto sprubowac.Jak ktos chce tel to pisac na rikiu16@o2.pl
majeczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.