Dobry Fryzjer - Toruń - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 12:00   #541
julijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Witam
Przeczytałam mnóstwo Waszych postów i w końcu już nie wiem do kogo ma się wybrać. Cały czas chodziłam do "górnego" w sumie tylko dlatego, że nie miałam odwagi spróbować innego. Niestety po tym jak zamiast włosów jasny brąz wyszedł mi prawie czarny to omijam ten salon szerokim łukiem... Teraz mam straszne problemy z włosami jeśli chodzi o farbowanie. Czy w salonie "alicja" na łyskowskiego dobrze farbują? Pozdrawiam ;D
julijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 09:47   #542
kasiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny!
Nie wiedziałam gdzie umieścić swoją prośbę, wiec pisze tu.
Kochane, we środę 21 października byłam w (ślicznym) Toruniu (osobiście jestem z okolic Poznania) na jednej z głównych ulic (chyba Szerokiej) widziałm na wystawie (niewielkiego) sklepu z dość drogimi ubraniami (np 400 zł za płaszcz) śliczną brązowo-beżową torebkę z atłasową kokarda i motywem pocztówki. cena ok 250 zł. Nie szło tej torebki nie zauważyć. niestety nie kupiłam jej ze względów finansowych czego teraz żałuję. PROŚBA jeżeli któraś z Was dziewczyny kojarzy ten sklep proszę a nawet Błagam o jego adres bądź nazwę firmy albo firmę, która wykonała tę torebkę. Moj mail katarzyna.zuk(at)go2.pl lub gg 7480104
kasiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 13:41   #543
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

witam
ja mam taką prosbe zebyscie napisali gdzie warto zrobic trwala ondulacje, to zabieg na dlugo wiec chcialabym aby sie trzymalo a nie rozwalilo.
Nie stać mnie tez na duzy wydatek, raczej taki do 100zł (mam dlugie wlosy) czy gdzies znajde takiego fryzjera?
myslalam o Kancie, robil tam ktos???????????
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 20:51   #544
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

w KANCIE jedynie się strzygłam. efekt: masakra, najgorsze cięcie w moim życiu, właściwie z włosów zostały mi jakieś strzępy, zapuszczałam przez 5m-cy, żeby cokolwiek sensownego z tym zrobić.

miesiąc temu byłam w salonie DOMINIKA na Mickiewicza, cięcie przyzwoite, bez szału. Ale przynajmniej zostałam wysłuchana co i jak chcę i byle nie za dużo. Ale nie wrócę.

dzis umówiłam się na cięcie do wielokrotnie wymienianego tu Wizard'u.
O efektach nie omieszkam poinformować
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:43   #545
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Wizyta w salonie damiano

malwina123 na farbach jakiej firmy pracuje p. Damian?
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:54   #546
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez malwina123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem po wizycie poraz kolejny w salonie DAMIANO (u P.Damiana Ziółkowskiego-byłego pracownika salonu Marcello) Jestem bardzo zadowolona i klijentki ktore byly jednoczesnie ze mna takze wyszly MEGA zadowolone... P.Damian robił mi koloryzacje farbami nowej generacji z tego co wiem tydz temu podpisal umowe z ta firma...Kupiłam nawet kilka kosmetykow tej firmy...

REWELACJA....... POLECAM...
bede musial sie tam wkrotce wybrac dokładnie w ktorym miejscu znajduje sie nowy salon? interesuje mnie rozniez cennik, podobny jak w Marcelo czy troszke nizszy?
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 16:12   #547
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

może następnym razem się skuszę i zajrzę do Damiano?
jeżeli nie to NA PEWNO wrócę do Wizardu.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 12:08   #548
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny przeczytałam wiele waszych postów, ale sama nie wiem gdzie najlepiej się wybrać. Chciałabym fryzurę trochę w stylu emo. Czy wiecie może kto jest najlepszy od takich fryzur? Albo od dosyć ekstrawaganckich cięć? Byłam już w jednym salonie i wyszłam niezadowolona Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:42   #549
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Dziewczyny przeczytałam wiele waszych postów, ale sama nie wiem gdzie najlepiej się wybrać. Chciałabym fryzurę trochę w stylu emo. Czy wiecie może kto jest najlepszy od takich fryzur? Albo od dosyć ekstrawaganckich cięć? Byłam już w jednym salonie i wyszłam niezadowolona Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady.
To tutaj (choć sama nie kozystam ale efekty u znajomych widziałam) polecam salon w Copernikusie i salon na Podmurnej na przeciwko Nowości - wejście tóż za Róże i Zen.

A do Marcina do Wizardu to włosy mnie już same proszą...ale poczekamy i jak wytrzymam to idziemy na początku grudnia, niech ciutkę podrosną...w nosie z odrostami - te 3 tyg. jakoś wytrzymam.
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:11   #550
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

ja zamierzam wybrac sie na farbowanie. rok temu bylam u marcina z wizzardu na cieciu i jasnych pasemkach. chcialam, zeby polozyl mi jakis ciemniejszy blond ale powiedzial, ze mi kolor nie zlapie, wiec niestety wyszlam z pasemkami. co do ciecia to super, bardzo mocno pocieniowane, ale fryzura troche nie dla mnie
teraz chcialabym, zeby ktos polozyl mi karmelowy blond albo braz tylko bardzo bardzo jasny... i nie mam pojecia zupelnie, gdzie sie wybrac. mieszkam w toruniu od roku i marcin byl jedynym fryzjerem u ktorego tu bylam.
__________________
zakupy
rozliczenia

zamówienia zagraniczne




Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 11:11   #551
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny, nigdy nie byłam u fryzjera w Toruniu, ale słyszałam dużo dobrego o p. Marcinie, czy któraś mogłaby podać mi do niego namiary. chcę zrobić tzw. boba z wysokim cieniowaniem z tyłu i nałożyć jasny zimny blond jednolity, bez pasemek. czy wiecie ile to mogłoby kosztować ?

znajoma polecała mi świat fryzur, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym salonem ?

zależy mi na dobrym cięciu tak do 130pln, żebym mogła w razie czego wracać do tego salonu, a nie strzyc się tam okazjonalnie.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

dodzwoniłam się do Wizarda i umówiłam do p. Marcina - właściciela (to chyba o nim takie dobre opinie?) wizyta za 2 tygodnie więc mogę się jeszcze wycofać, ale zależy mi na kimś kto porządnie się zaopiekuje moimi wychuchanymi herami
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 10:57   #552
malenstwo777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

jak mozecie podajce ceny trwalych u waszych fryzjerow razem z adresem
bede wdzieczna
malenstwo777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:53   #553
karolcia1305
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

A czy któraś z Was wie coś może o salonie "Dębe" ? Ta nazwa odnosi się chyba do salonu kosmetycznego znajdującego się z tyłu budynku,ale z przodu jest salon fryzjerski. Dodam ,ze mieści się na Długiej (blisko Szosy Chełmińskiej)
karolcia1305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 19:13   #554
morgrist
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cześć dziewczyny,
Mam włosy do ramion, chciałabym sprawić sobie jakąś odważną, awangardową, asymetryczną fryzurę. Gdzie w Toruniu jest jakiś fryzjer, dla którego odważne cięcia nie są problemem?
morgrist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:10   #555
roksi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam Salon w Toruniu

a ja wam polecam salon w galerii copernicus i pania agnieszke nie wiem poco sie klucicie i tak kazdy ma swoje zdanie i nie kazdemu podoba sie to samo!
roksi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 16:19   #556
roksi111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

nieoplacona reklama

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-11-30 o 16:29
roksi111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:22   #557
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

byłam dziś w Wizardzie na Konstytucji, ale nie u właściciela tylko drugiego Marcina, który tam strzyże. zrobił mi ładny kolor, doradził fryzurę, nie musiałam tłumaczyć jak chcę które pasmo ułożyć, ale nie ułożył ich specjalnie fajnie. po wyjściu wyglądałam jakbym sama sobie włosy robiła, a lubię to uczucie kiedy mam włosy takie spod ręki fryzjerki, idealnie ułożone. mimo to jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że cena niewygórowana. na pewno wrócę.
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 16:11   #558
JakKazdaInna
Zadomowienie
 
Avatar JakKazdaInna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z brzucha :)
Wiadomości: 1 153
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

a ja znów idę do Wizardu
to już moja druga wizyta, byłam miesiąc temu.
mam ochote na coś nowego, zobaczymy.
JakKazdaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 17:53   #559
JustineJustine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Hej dziewczyny! od kilku lat obcinam moje włosy tylko w salonie Laurent w PDT. Zawsze jestem zadowolona. Polecam
JustineJustine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-05, 19:50   #560
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

A ja zapisałam sie do Damiana w jego nowym salonie w poniedziałek będą efekty, juz nie moge sie doczekac
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 18:48   #561
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
A ja zapisałam sie do Damiana w jego nowym salonie w poniedziałek będą efekty, juz nie moge sie doczekac
Napisz jutro koniecznie jak efekty Ja chyba umówię się do niego na dekoloryzację...
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:09   #562
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

oczywiscie zdam relacje u Damiana byłam juz kilka razy, ale pierwszy raz ide do nowego salonu ;p
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 19:40   #563
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
A ja zapisałam sie do Damiana w jego nowym salonie w poniedziałek będą efekty, juz nie moge sie doczekac
india83 i ja z niecierpliwością czekam na Twoją relację "po". Nawet zastanawiałam się dzisiaj co dzieje się z Twoimi włosami, bo w dalszym ciągu moje poszukiwania "superfryzjera" trwają. Byłam ostatnio w Marcelo na baleyagu, podejrzewam, że tak jak i po poprzedniej wizycie, zamierzony efekt będzie gdzieś dopiero po miesiącu od farbowania (wpleciony ciemny brąz w moja platynę jest zdecydowanie za ciemny ) a chyba nie powinno być tak, że muszę czekać aż kolor się "wypłucze", prawda? Także skłaniam się coraz bardziej ku p. Damianowi, dlatego tym bardziej czekam na "fotorelację".
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 13:23   #564
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Dziewczyny, ja mogę Wam polecić pana Mirka z salonu Martix na Nowym Rynku. Facet bardzo sympatyczny i świetnie ścina - poza tym nigdy nie obcina więcej, niż chce klientka. Moja przyjaciółka musiała go wręcz namawiać żeby ściął ją na krótko, a gdy to zrobił to babki pytały na ulicy gdzie się ścina Ceny za ścięcie to tak chyba 40-50 zł. Ja byłam zadowolona

W środę idę dekoloryzować włosy do Damiana, jestem MEGAPRZERAŻONA, mam naturalne prawie platynowe a pofarbowane na ciemny brąz i w dodatku do połowy pleców Ciekawe co z tego wyjdzie, trzymajcie za mnie kciuki kochane!!!

Edytowane przez Mion
Czas edycji: 2009-12-07 o 13:34
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:21   #565
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
india83 i ja z niecierpliwością czekam na Twoją relację "po". Nawet zastanawiałam się dzisiaj co dzieje się z Twoimi włosami, bo w dalszym ciągu moje poszukiwania "superfryzjera" trwają. Byłam ostatnio w Marcelo na baleyagu, podejrzewam, że tak jak i po poprzedniej wizycie, zamierzony efekt będzie gdzieś dopiero po miesiącu od farbowania (wpleciony ciemny brąz w moja platynę jest zdecydowanie za ciemny ) a chyba nie powinno być tak, że muszę czekać aż kolor się "wypłucze", prawda? Także skłaniam się coraz bardziej ku p. Damianowi, dlatego tym bardziej czekam na "fotorelację".
No ja moje włosy zapuszczam ostatnio miałam balejaz blond+ciemnieszy brąz. Ale balejaz już mi sie znudził, poza tym ten blond jakis taki brzydki mi się zrobil(robiony przez inna osobe) i dlatego postanowiłam przyciemnic włosy aby przyblizyc je do moich naturalnych, zeby odrosty byly mniej widoczne.
No i dzisiejszy efekt mi się podoba trudno powiedziec jaki to kolor. P. Damian wykorzystał dwa- beżowe. Ten ciemniejszy prawie na całość włosów, a jasniejszy po to zeby gdzie niegdzie wyłaniał sie inny odcien- nie wiem jak to określic w kazdym razie to co mam teraz na głowie to nie balejaz tylko melanz efekt fajny, mam tylko nadzieje, ze za szybko się nie zmyje, aha i na moich 3-miesiecznych odrostach przy sztucznym świetle jest taki lekki miedziny odcien, ale mam nadzieje, ze to po myciu się wyrówna, bo przy swietle dziennym było OK. P. Damian jak zwykle dokładny, moim wloskom poswiecil 3 h jesli chodzi o kształt fryzury, to tylko podciencie koncowek bo zapuszczam, wiec bez szału
Jak zrobie foto przy dziennym świetle to wrzuce zebyscie mogły zobaczyc.

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
W środę idę dekoloryzować włosy do Damiana, jestem MEGAPRZERAŻONA, mam naturalne prawie platynowe a pofarbowane na ciemny brąz i w dodatku do połowy pleców Ciekawe co z tego wyjdzie, trzymajcie za mnie kciuki kochane!!!
Spoko, bedzie dobrze tylko od razu nie nastawiaj sie na super efekty, bo to trudne do uzyskania. Moje włosy kiedyś Damin tez rozjasnial z ciemnych i dał rade, wiec badz dobrej myśli. czekamy na efekty
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 16:54   #566
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

India, a na jaki kolor udało mu się rozjaśnić na Twoich włosach?
Cudów się nie spodziewam, po prostu strasznie mnie przytłaczają takie ciemne i już nie wyrabiam z nimi
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 17:24   #567
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
India, a na jaki kolor udało mu się rozjaśnić na Twoich włosach?
Cudów się nie spodziewam, po prostu strasznie mnie przytłaczają takie ciemne i już nie wyrabiam z nimi
wiesz ja miałam ciemny braz prawie czarny i mialam rozjasniane stopniowo balejazem jasnym. napierw byłam w salonie michele, ale tam nie wyszło mi za dobrze, a cała reszta zajal się Damian i w koncu uzyskalam blond. Poszukaj na tym watku, bo wydaje mi sie, ze zamieszczałam fotki.
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:13   #568
marguerite83
Przyczajenie
 
Avatar marguerite83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 25
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
No ja moje włosy zapuszczam ostatnio miałam balejaz blond+ciemnieszy brąz. Ale balejaz już mi sie znudził, poza tym ten blond jakis taki brzydki mi się zrobil(robiony przez inna osobe) i dlatego postanowiłam przyciemnic włosy aby przyblizyc je do moich naturalnych, zeby odrosty byly mniej widoczne.
Ja też zapuszczam, chcę dać odpocząć trochę moim włosom od ciągłego układania, a poza tym zbliża się niecodzienne święto i z krótkich włosów raczej żadnego uroczego upięcia nie wyczaruję. No i też mam baleyage blond z ciemnym brązem, ale po tych wszystkich "miszmaszach" kolorystycznych, włosy są jakieś takie szare, mysie, a chciałabym żeby to był jasny, świetlisty, delikatny blond, który ożywi twarz. Także ja będę albo je rozświetlała baleyagem z samego blondu, albo poproszę o jeden kolor na całą łepetynę. Choć pewnie i tak nie obędzie się wówczas bez wcześniejszego wyrównywania koloru rozjaśniaczem. Ale to jeszcze daleka droga.. W każdym bądź razie, india83, czekam na fotki
marguerite83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:20   #569
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
Ja też zapuszczam, chcę dać odpocząć trochę moim włosom od ciągłego układania, a poza tym zbliża się niecodzienne święto i z krótkich włosów raczej żadnego uroczego upięcia nie wyczaruję. No i też mam baleyage blond z ciemnym brązem, ale po tych wszystkich "miszmaszach" kolorystycznych, włosy są jakieś takie szare, mysie, a chciałabym żeby to był jasny, świetlisty, delikatny blond, który ożywi twarz. Także ja będę albo je rozświetlała baleyagem z samego blondu, albo poproszę o jeden kolor na całą łepetynę. Choć pewnie i tak nie obędzie się wówczas bez wcześniejszego wyrównywania koloru rozjaśniaczem. Ale to jeszcze daleka droga.. W każdym bądź razie, india83, czekam na fotki
masz na mysli ślub?? bo jesli tak to ja to moje swieto mialam we wrzesniu, mimo krotkich wlosow jednak udało się cos wyczarowac ok, zamieszczam fotki, ale jutro zrobie jeszcze przy świetle dziennym. oto fotki przed i po
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:46   #570
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

india83 bardzo ładny kolor, choć pewnie w świetle dziennym jest jaśniejszy? Wygląda bardzo naturalnie
Mion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-28 11:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.