Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 12:13   #3841
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Babushka Pokaż wiadomość
Co do samotnego chodzenia do kina, to powiem wam, ze mam kumpla, ktory tylko sam sie wybiera na film. I w dodatku jak sie da, to wybiera takie godziny, w ktorych jest jak najmniejsza frekwencja. Bo on, jak mowi, idzie ogladac w ciszy i skupieniu. Jest zapalonym kinomanem i w sumie mu sie nie dziwie, bo mnie czasem tez taki szum w kinie przeszkadza. Ale czasem lubie sie wybrac na jakikolwiek film ze wzgledu na te otoczke cala, popcorn, kubek coli po ktorym nie mozna wysiedziec do konca filmu Wszystko zalezy od potrzeb. Ale jak sie ma isc z kims, kto bedzie siedzial dretwo i wiadomo, ze sie meczy, to lepiej isc samemu i dobrze sie bawic ogladajac. Ja nawet w domu sama niektore filmy ogladam. Bo czasem jak widzialam mine TZ lub slyszalam jego komentarze...
tak a'propos tych godzin z małą frekwencją to mnie jest strasznnnnnnnie głupio chodzić samemu po sklepach. W sensie w centrum handlowym.
A jeszcze gorzej jak jest pusto,wtedy to nawet osoba towarzysząca nie robi różnicy. Nigdy w życiu nie pójdę na zakupy np. w środę o 8h. zawsze chodzę w weekend,po południu...
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:24   #3842
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

a ja wręcz przeciwnie lubię chodzić po sklepach sama, wtedy nikt (czytaj: Tż) nie marudzi mi nad uchem ze długo itp, nikt mi nie mówi gdzie mam iść a już w ogóle (o zgrozo) ile wydaję, idę gdzie chce i oglądam jedna parę kolczyków godzinę jak mam ochotę lubię też chodzić zaraz po otwarciu sklepów gdy sa pustki, wtedy rzeczy są nieprzebrane, nie ma tłoków w przymierzalniach
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:32   #3843
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

W sumie ja też lubię samotne zakupy
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 12:58   #3844
Babushka
Raczkowanie
 
Avatar Babushka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 183
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja lubie samotne zakupy. Ale wole jak w sklepie jest wiecej niz jedna osoba. Czesto miewalam tak, ze sprzedawca zagadywal mnie juz od progu 'W czym pomoc', a ja nawet nie zdazylam sie rozejrzec. Troche mnie to krepuje szczerze mowiac. Za to jak juz sie potrzebuje tej pomocy, to nie mozna nikogo znalezc Szczegolnie wkurzalam sie w perfumeriach typu Douglas czy Sephora. W Douglasie pan ochroniarz chodzi za czlowiekiem praktycznie krok w krok. Az glupio chwycic za tester, bo tak sie na rece patrzy. Z kolei w Anglii, gdzie teraz jestem sprzedawcy sa ok, ale wstydze sie mojego 'angielskiego' i tez unikam konfrontacji No i zostaly zakupy przez internet, ktorym moge oddawac sie ile chce i kiedy chce Dopoki nie zbankrutuje hihi.
Lubie samotne wypady do sklepow, ale czasem brakuje mi kogos, zeby sie poradzic. Najczesciej chce uslyszec cos co utwierdzi mnie w wyborze. A czesto slysze cos co mnie zniecheca
Babushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:05   #3845
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Babushka Pokaż wiadomość
Ja lubie samotne zakupy. Ale wole jak w sklepie jest wiecej niz jedna osoba. Czesto miewalam tak, ze sprzedawca zagadywal mnie juz od progu 'W czym pomoc', a ja nawet nie zdazylam sie rozejrzec. Troche mnie to krepuje szczerze mowiac. Za to jak juz sie potrzebuje tej pomocy, to nie mozna nikogo znalezc Szczegolnie wkurzalam sie w perfumeriach typu Douglas czy Sephora. W Douglasie pan ochroniarz chodzi za czlowiekiem praktycznie krok w krok. Az glupio chwycic za tester, bo tak sie na rece patrzy. Z kolei w Anglii, gdzie teraz jestem sprzedawcy sa ok, ale wstydze sie mojego 'angielskiego' i tez unikam konfrontacji No i zostaly zakupy przez internet, ktorym moge oddawac sie ile chce i kiedy chce Dopoki nie zbankrutuje hihi.
Lubie samotne wypady do sklepow, ale czasem brakuje mi kogos, zeby sie poradzic. Najczesciej chce uslyszec cos co utwierdzi mnie w wyborze. A czesto slysze cos co mnie zniecheca
Najgorsze jest właśnie jak oglądasz coś, porównujesz różne firmy a jakiś facet za Tobą w tę i z powrotem Byłam kiedyś w rossmanie i chciałam tusz. Krążyłam od L'oreala do maybelline i ochroniarz za mną... A w Sephorze kiedyś wybrałam pędzel, podbiegła do mnie sprzedawczyni z pytaniem: czy ja to zamierzam kupić? ja odpowiedziałam,że tak i bardzo uprzejma pani wyjęła (!) mi z koszyka pędzel ,pobiegła do kasy i czekała aż zapłacę.... Uwielbiam to
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:16   #3846
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Witam

Bardzo proszę Was o pomoc- maluję się od niedawna- około 1rok, a nadal nie potrafię dobrać sobie fluidu który tak naprawdę by mi odpowiadał
czytałam o minerałach ( bo jak widzę, jakie przynoszą efekty, są naturalne itd to ), ale nie potrafię się zdecydować

: EDM czy PIXIE ? Mam rozszerzone pory, czarne zaskórniki ( przy okazji- czy są hm mineralne korektory )

( wiem, że będę miała też problem z kolorem, trudno go dobrać )

proszę o rady, odpowiedzi
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 13:20   #3847
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Rinaa, najwięcej dziewczyn zaczyna od edm, bo mają duży wybór odcieni i formuł, poza tym są łatwo dostępne (allegro) dla tych, które nie radzą sobie z samodzielnymi zakupami za granicą. Proponuję, żebyś zrobiła sobie zdjęcie bez makijażu i wkleiła je na wątek edm. Tam poproś o radę, na pewno dziewczyny zasugerują ci kolor. Zanim jednak o cokolwiek zapytasz, przeczytaj uważnie pierwsze posty wątku edm, tam masz kompendium wiedzy na temat tych kosmetyków.

Tak, istnieje cała gama mineralnych korektorów, każda firma je ma.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 13:31   #3848
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
a ja wręcz przeciwnie lubię chodzić po sklepach sama, wtedy nikt (czytaj: Tż) nie marudzi mi nad uchem ze długo itp, nikt mi nie mówi gdzie mam iść a już w ogóle (o zgrozo) ile wydaję, idę gdzie chce i oglądam jedna parę kolczyków godzinę jak mam ochotę lubię też chodzić zaraz po otwarciu sklepów gdy sa pustki, wtedy rzeczy są nieprzebrane, nie ma tłoków w przymierzalniach
Ja tak samo nie wyobrażam sobie ciągać za sobą TŻta na zakupy zresztą od początku związku mamy umowę, że ja z nim na JEGO zakupy tak - on ze mną na moje nie z przyjaciółką to jeszcze ok, ale i tak czuję się wtedy zobowiązana dostosować tempo itp... najlepiej sama z tym że też nie lubię, jak sklepy są wyludnione, mam wrażenie że każdy patrzy mi na ręce.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:14   #3849
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rinaa, najwięcej dziewczyn zaczyna od edm, bo mają duży wybór odcieni i formuł, poza tym są łatwo dostępne (allegro) dla tych, które nie radzą sobie z samodzielnymi zakupami za granicą. Proponuję, żebyś zrobiła sobie zdjęcie bez makijażu i wkleiła je na wątek edm. Tam poproś o radę, na pewno dziewczyny zasugerują ci kolor. Zanim jednak o cokolwiek zapytasz, przeczytaj uważnie pierwsze posty wątku edm, tam masz kompendium wiedzy na temat tych kosmetyków.

Tak, istnieje cała gama mineralnych korektorów, każda firma je ma.
dziękuję za odpowiedź
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:06   #3850
washingpowder
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 208
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

A ja w sumie nie wiem... lubię miec na zakupach kogoś przy sobie, bo nie zawsze jestem w stanie kopnąc samego siebie na tyle mocno, żeby kupic coś, co mi się podoba. No i zawsze jest ktoś do pogadania w ewentualnej kolejce, więc... chyba wolę niesamotnie.

Jak Wam minął łikend? Mnie coś wypryszczyło, nie mam pojęcia co.. Może to masło shea? Więc mam czerwoną twarz od zapchania i czerwone ręce od komarów... Ech. Ale przynajmniej się wyspałem

Więc to nie tylko za mną chodzą ochroniarze... Mnie to tak irytuje w Douglasie w ZT! Zawsze łazi za mną taki jeden człowiek i ciągle gapi się na ręce - mimo, że jest mnóstwo innych ludzi w tym samym czasie.

Edytowane przez washingpowder
Czas edycji: 2010-06-13 o 18:08
washingpowder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 18:50   #3851
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
tak a'propos tych godzin z małą frekwencją to mnie jest strasznnnnnnnie głupio chodzić samemu po sklepach. W sensie w centrum handlowym.
A jeszcze gorzej jak jest pusto,wtedy to nawet osoba towarzysząca nie robi różnicy. Nigdy w życiu nie pójdę na zakupy np. w środę o 8h. zawsze chodzę w weekend,po południu...
Ale wtedy, gdy nie ma ludzi w sklepie jest najlepiej. Ja mam na panow ochroniarzy sposob-prosze o konsultantke np Kanebo, czy Clinique czy cokolwiek innego mi przyjdzie do glowy. Pan sobie idzie szukajac pomocy u kierownika-oczywscie konsultantki nie ma, przychodzi wiec w miare najlepsza osoba w perfumerii-z tym, ze w Douglasie maja prowizje( chyba) od sumy sprzedazy, wiec trzeba uwazac, by nie wciskali czegos, co najdrozsze. A ze troche na kosmetykach sie znam, zaczynam dyskusje, marudzenie, probowanie...
Gdy w koncu cos tam sobie dopasuje, po co tak naprawde przyszlam, mowie, ze jeszcze sie rozejrze, a gdy bede potrzebowala pomocy, to zawolam pania.
Czasem po takich "zakupach" potrafie wyjsc z torba probek bez wydania zlotowki-a do tego trzeba czasu, w weekendy za duzo ludzi na takie kupowanie. I nie twierdze, ze NIC nie kupuje, po prostu nie daje sie sztuczkom personelu.
Gdy ktos mnie dopada przy wejsciu z pytaniem-Czym moge pomoc? Zawsze sie usmiecham i mowie-rozejrze sie sama, a gdy bede pani potrzebowac, to poprosze, i mam spokoj.
Sprzedawcy nie gryza
A zakupy w innym jezyku-no coz, w Pradze kupilam corce butki, rozmaiwajac z panem po angielsku, a moj angielski naprawde jest kiepski-dalam rade

Najwazniejsze, to byc pewnym siebie. A jesli mamy konkretny cel zakupow, to prosto do celu

A zakupy z TZ to tragedia, najgorzej w perfumerii i ksiegarni. Kiedys biedak malo zawalu nie dostal, gdy kupowalam tusz do rzes za 99 zl. Same wiecie, ze to jeszcze nie najdrozszy


Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Jak Wam minął łikend? Mnie coś wypryszczyło, nie mam pojęcia co.. Może to masło shea? Więc mam czerwoną twarz od zapchania i czerwone ręce od komarów... Ech. Ale przynajmniej się wyspałem

.
Ja mialam dziwny weekend, wczoraj samotny, a dzis bylo mnie wszedzie pelno
Dobrze, ze temperatury zrobily sie znosne
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 21:43   #3852
kasiek.pe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Praemislia
Wiadomości: 485
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Bry
Angel, Kami co powiecie na jakieś spotkanie?


__________________



kasiek.pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:13   #3853
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Kasia ja będę w Przemyślu dopiero w sobotę. Ale jeśli chodzi o sobotę to jestem otwarta na propozycje
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:38   #3854
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

kamilawu, lecialas do Londka zwiedzac? Teraz mi sie dopiero przypomnialo Coz za zbieg okolicznosci..
No i w szoku jestem, ze poznajesz ludzi po zdjeciach. Ja tak absolutnie nie umiem.

Ps. Dziewczyny robi ktos zamowienie z Lush? Chcialam sama sobie kupic kostke do mycia ale kostka 4.65 a wysylka prawie 8 wiec prawie 60zl wychodzi za mydlo do twarzy
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:51   #3855
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

helloł
dziewczyny mamy coś do oblewania
stawiam coś mocniejszego
obroniłam dziś tytuła magistra komu polać?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 15:54   #3856
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez kasiek.pe Pokaż wiadomość
Bry
Angel, Kami co powiecie na jakieś spotkanie?
Z chęcią
Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Kasia ja będę w Przemyślu dopiero w sobotę. Ale jeśli chodzi o sobotę to jestem otwarta na propozycje
A mnie nie ma w Przemyślu przez cały weekend, od piątku do niedzieli ... Także umówcie się albo beze mnie, albo zaczekajmy jeszcze tydzień.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
kamilawu, lecialas do Londka zwiedzac? Teraz mi sie dopiero przypomnialo Coz za zbieg okolicznosci..
No i w szoku jestem, ze poznajesz ludzi po zdjeciach. Ja tak absolutnie nie umiem.
Anecka Zwykle nie zaczepiam ludzi na lotniskach Byłam tą całą sytuacją tak zawstydzona, że chyba zrobiłam z siebie kompletną idiotkę, wybacz

Tak, byłam turystycznie (Zajrzyj na bloga )
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:14   #3857
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka chetnie wypije z tej okazji
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:15   #3858
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Hhehehehehe

Nie no ja bylam po prostu w szoku, w sumie troche bylam myslami gdzie indziej (nie moglam sie doczekac wyjscia do WC ) i nie skumalam o co chodzi Ale swietnie, ze sie poznalysmy Mile to bylo, dzieki

Nie mniej dalej jestem w szoku ze mozna kogos rozpoznac.. tez chcialabym miec taki dar

ed: brawo za mgr
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:18   #3859
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Nie mniej dalej jestem w szoku ze mozna kogos rozpoznac.. tez chcialabym miec taki dar
Jaki dar? Co się naoglądałam twoich makijaży, to moje, jak mogłabym cię nie rozpoznać?

Julianka, przegapiłam twojego posta, wybacz. Gratki
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 16:30   #3860
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Brawo Julianka
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:37   #3861
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Duzo ich nie bylo :P

To widze ze zwiedzalas Ja lecialam do znajomych bo wiekszosc zwiedzilam jak tam mieszkalam, ale w figurach woskowych nie bylam, bo cos mnie to nie ciagnelo.
Teraz pojechalam sobie na Camden Twon/Soho/Nothing Hill i zobaczyc Westfield. Tak to bylam na Southall, bo chcialam sobie Sari kupic, ale zobaczylam ceny.. UHHHHHHHHH

Oki doki dziewczyny ktos zamawia z Lush?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:08   #3862
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Ja byłam pierwszy raz. I raczej nie ostatni
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:25   #3863
aaniutek
Rozeznanie
 
Avatar aaniutek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brv / Wawa
Wiadomości: 597
GG do aaniutek
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka_7oo7
GRATULACJE !!!

__________________





aaniutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:43   #3864
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

klask i:
Julianka,
tfu, tfu, Pani MAGISTER - proszę wybaczyć poufałość
brawo!!!!!!
klask i:

Gratulacje

Dziewczyny, tylko nie mówcie, że lato się skończyło , no co za pogoda
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:56   #3865
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Julianka gratulacje!
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:35   #3866
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Gratulacje !
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:51   #3867
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

kamilanna, Anecka, kamilawu, aaniutek, bociek1709, Viollet87, Pilar1899!
Dzięki dziewczyny za gratulacje

No to kielonki w łapki jeszcze raz i pijemy
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 18:54   #3868
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Twoje zdrowie!
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:04   #3869
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Gratuluje Julianko!
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 19:39   #3870
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Gratulacje dla Pani magister
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.